Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 18:16   #61
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Wcale nie trzeba facetom wskazywać paluszkami na fajne laski,bo sami mają oczy,a jak juz ktoś napisał,że faceci to wzrokowcy i ich już taka natura,że lubią sobie popatrzeć na to co piękne
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:36   #62
soniulaaa
Raczkowanie
 
Avatar soniulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 188
GG do soniulaaa
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

widze ze nikt mi nie pomoze:cry :
soniulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:51   #63
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

No coz,chyba tez jestem dziwna,moj TZ tez,bo nie oglada sie za innymi dziewczynami-a moze i oglada ale ja tego nie widze.
Czasem rowniez pokazuje mu piekne dziewczyny a to w tv,a to na zdjeciu..pytalam go tez,dlaczego nie kupuje sobie zadnych Playboyow czy CKM-ow.
Odpowiedzial-a po co?
Ja sama jak jestem gdzies i mam mozliwosc,ogladam takie gazetki i mu pokazuje.
Ale zachwytu w jego oczach nie widze.
I nie wiem-albo mam ideal(tak,wierze ze istnieje)albo moj TZ robi to tak dobrze,ze ja tego nie widze i nie jest mi przykro.
Tak czy siak-jest dobrze.
Sportsmenko,jezeli bedzie tak jak mowisz i zdradzi mnie bo pokazywalam mu zdjecia pieknych kobiet to fajnie,bo bede mogla sie chwalic,ze zdradzil mnie z Charlize Teron
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:10   #64
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Sportsmenko,jezeli bedzie tak jak mowisz i zdradzi mnie bo pokazywalam mu zdjecia pieknych kobiet to fajnie,bo bede mogla sie chwalic,ze zdradzil mnie z Charlize Teron


Nie jedna z nas chciałaby mieć takiego TŻ - co zostawił Charlize Teron dla naszej skromnej osoby Ja bym się poczuła wyjatkowa

Moim zdaniem - niepoważne jest myślenie, że związek dusz, oddanie, przyjaźń i miłość może zniszczyć jakaś tam dziewczyna przyuważona na ulicy co miała piękny biust, śliczny kolczyk w pępku, kruczoczarne włosy i alabastrową cerę

I mało realne jest to, żeby TŻ zostawił nas dla takiej dziewczyny - najprawdopodobniej nigdy nawet się nie dowie jak ma na imię.

Po to nam bozia oczki dała, żeby przez nie patrzyć
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 19:16   #65
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Rambo,podpisuje sie pod Twoim postem,dobrze to ujełaś
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 13:00   #66
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

witam wszystkie Wizazanki
kilka miesiecy temu zalozylam ten watek , a teraz sie z tego smieje
Moze niektore mi nie uwierza ale zarowno po przeczytaniu Waszych odpowiedzi, rad i po przemysleniu calej sytuacji naprawde przeszlo mi w 90%, a to naprawde sukces kiedys nie moglam patrzec jak zerka na ladne, zgrabne laski na ulicy a teraz nawet tego nie zauwazam a kiedy juz spojrzy , smieje sie z tego i on to widzi i smieje sie ze mna ale wcale nie robie mu awantur.Tak jak ktos tu napisal , zdalam sobie sprawde ze od patrzenia na ulicy na super biust , piekne cialo, wlosy jakiejs laski nie zostawi mnie bo prawdopodobnie nigdy nawet nie dowie sie jak ta laska ma na imie .Wiec kiedy wychodzimy i on -JEDEN WIELKI WZROKOWIEC POPATRZY NA JAKAS LASKE TO NAPRAWDE JUZ MNIE TO NIE RUSZA I WOGOLE SIE TYM NIE PRZEJMUJE!
Wracamy do domu i jest super i on juz o niej nie pamieta i nie mysli .Wiec chcialabym wszysatkim z Was ktore sa nadal zazdrosne o swoich facetow powiedziec ze to nie ma sensu bo jesli bedzie chcial nas zostawic to itak to zrobi a robiac mu awantury z powodu zerkniecia na laske tylko to potegujemy ! wiem to teraz ale kiedys naprawde bylam straszna zazdrosna zolza i glupio mi z tego powodu.Normalną rzeczą jest to ze zawsze bede o niego zazdrosna ale kochajac kogos tak bardzo jak ja jego -kto nie jest???
pozdrowionka i zycze wszystkim zebyscie sie pozbyly tego strasznego chorobstwa jakm jest zazdrosc!

ps.i dziekuje wszystkim wizazankom ze mi w tym pomoglyscie
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 13:35   #67
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

A niech se podziwia , byle na podziwianiu sie konczylo. Ja tez od czasu do czasu spojrze na jakiegos przystojniaczka .
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 14:38   #68
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Co myslicie o "podziwaniu przez Waszych TZetow "super lasek"?

Cytat:
Napisane przez Lucyy Pokaż wiadomość
A niech se podziwia , byle na podziwianiu sie konczylo. Ja tez od czasu do czasu spojrze na jakiegos przystojniaczka .
no wlasnie zeby na ogladaniu soe skonczylo bybo by super....w moim zwiazku jest odwrotnei to ja podziwaim innych fecetow a on probuje sie odgrywac...i czasem jak ja powiem,ze nie cierpie jakiejs panny to on :czemu? przeciez jest fajna...(oczywiscie wizualnie)...brrrr...krew mnie wtedy zalewa:/
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.