Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 10:33   #61
gosia j.
Rozeznanie
 
Avatar gosia j.
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 703
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dotrze, dotrze do mnie dotarło, gdy byłam juz zupełnie wyszykowana, zerknęłam w lustro przed wyjsćiem na zdjęcia

aha, zdjecia mam ale jeszcze nie w formie lektroniecznej, te od Partyki na płycie później będą. jutro będę miec od fotografa z wesela i ślubu
Dobrze, że macie nagrane to wszystko, bo potem jest co wspominac . Napewno bylo wszystko idelanie skoro goscie wszystko chwalili. A wpadek zadnych nie bylo?
__________________
Nasz Tymuś wyskoczył 12 kwietnia
Wojtuś pokazał się na świecie 22 stycznia

gosia j. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:42   #62
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez gosia j. Pokaż wiadomość
Dobrze, że macie nagrane to wszystko, bo potem jest co wspominac . Napewno bylo wszystko idelanie skoro goscie wszystko chwalili. A wpadek zadnych nie bylo?
były nie daliśmy ksiedzu kartki z wygłoszonymi zapowiedziami i jakieś drobne potyczki, niezauważalne dla reszty
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 11:57   #63
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

Przed nami podróż poślubna i czekanie na.... ale fajnie być panną młodą.
Jeszcze raz gratulacje. Normalnie płakać mi sie chce ze wzruszenia, u mnie juz tylko /12/ chyba też ci troche zazdroszcze, ze już jestescie po a ja już przebieram nóżkami z niecierpliwości.

Cytat:
Napisane przez AgneseW Pokaż wiadomość
Pewnie pytanie to już się pojawiało, ale pozwolę sobie zadać je ponownie - jaki zespół polecacie? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
U mnie będzie Irys, ze stajni Avisu (oba można znaleźć w necie), czy polecam, zobaczymy niedługo
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 13:42   #64
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo79,
ja też dołączam się do gratulacji. Życzę Ci, abyś przez całe życie była tak szczęśliwa jak w dniu Ślubu. Cieszę się, że wesele się udało i goście byli zadowoleni, bo młodzi zawsze martwią się, żeby wszystkim podobało. Super czytało mi się Twoją wypowiedź, lubię jak ktoś pisze tak szczegółowo. Ja też zdecydowałam się na dj Hiszpana i teraz po tym co przeczytałam wiem, że to był dobry wybór. Mam pytanie czy od Ciebie też nie chciał żadnej zaliczki, bo boję się, żeby mi "nie uciekł". Dokąd wybierasz się w podróż poślubną, bo ja najprawdopodobniej do Bułgarii.

Ja nie mogę zdecydować się co wybrać na pierwszy taniec. Pochwalcie się dziewczyny co Wy wybrałyście.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 14:33   #65
lenka79
Raczkowanie
 
Avatar lenka79
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo.... normalnie mnie ciarki przeszły jak to czytałam, zazdroszczę Ci najzwyczajniej w świecie Gratuluje i wszystkiego naj naj najlepszego na całą resztę życia Pozdrawiam cieplutko.
__________________
09.11.2011 nasze Szczęście jest z nami
30 sierpnia 2008
ALL RIGHTS RESERVED

lenka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 15:11   #66
chanel77
Raczkowanie
 
Avatar chanel77
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 165
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

cześć dziewczyny!
mam prosbe czy którać z Was mogłaby mi coś powiedzieć na temat "Zajazdu Gościniec" w Wólce Lubelskiej i Horelu Jedlina w Motyczu?
z góry wielkie dzieki!
chanel77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 15:37   #67
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez chanel77 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
mam prosbe czy którać z Was mogłaby mi coś powiedzieć na temat "Zajazdu Gościniec" w Wólce Lubelskiej i Horelu Jedlina w Motyczu?
z góry wielkie dzieki!
Na temat pierwszego niewiele, natomiast co Jedliny to znam cenę na przyszły rok - będzie to 190zł/os ze wszystkim (jedzenie, owoce, napoje, chyba nawet alkoholem). Sale klimatyzowane, ogródek.

Dziewczyny teraz ja podpytam - czy słyszałyście cosik na temat zespołu Malibu Band, który grywa na weselach w lokalu o tej samej nazwie? Przyznam, że ten lokal jest jednym z trzech, który bierzemy pod uwagę. W zasadzie najbardziej przypadł nam do gustu
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 16:23   #68
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo jak czytałam to co napisałaś to mi normalnie łeza pociekła ze wzruszenia,więc nie wiem jak to będzie na moim slubie chyba istna powódź...Widzę,że ślub i wesele były jak w bajki,więc życzę Ci Skarbie,żeby całe Twoje zycie było bajeczne
A tak w ogóle to ciągle czekamy na zdjęcia
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:42   #69
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

indygo79 opowieść kapitalna, suuuper. Wzruszyłam się jak czytałam Twoje wspomnienia. Też już chcę !!!

Cytat:
Napisane przez AgneseW Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Lubelskie Panny Młode
Pochodze z Lublina i choc opuściłam go już kilka lat temu (najpierw studia, teraz praca), to ślub zgodnie z tradycją postanowiłam wziąć w Lublinie Przedzieram sie powoli przez poprzednie 2 części wątku, ale nie mam za dużo czasu więc idzie wolniutko
Salę już zarezerwowałam - 08.08.2009 Zajazd Pod Kasztanami teraz pora na jak najszybsze "klepnięcie" zespołu...
Pewnie pytanie to już się pojawiało, ale pozwolę sobie zadać je ponownie - jaki zespół polecacie? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
Witam Nową Wizażankę i zapraszam do dyskusji, wymiany doświadczeń
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:59   #70
Beatrycze03
Raczkowanie
 
Avatar Beatrycze03
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 39
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo gratuluję barwnej opowieści o Twoim Wielkim Dniu. Cudownie, że wszystko Wam sie udało i jesteście zadowoleni. Jeszcze raz życzę wiele szczęścia i oczywiście udanej podróży poślubnej.
__________________




Beatrycze03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:06   #71
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Słuchajcie Dziewczyny mam pytanie. Byłam na początku kwietnia na Narutowicza bo chciałam obejrzeć sobie butki ślubne w sklepie Bianco (czy jak on się tam nazywa) a tu zonk . Sklep zamknięty na cztery spusty i tylko karteczka, że przeniesiony na ul. Konopnicką. Więc ruszyliśmy z TŻ w poszukiwaniu nowego lokum. Adres dość dziwny bo łamany tak jakby znajdował się ten sklep a mieszkaniu. Ale nic to, ruszyliśmy ale nic nie znaleźliśmy. Pod tym adresem ani widu ani słychu, żadnego szyldu ani nic. Zapytaliśmy się pani w sklepie spożywczym to nam powiedziała, że coś tam słyszała, że ma być gdzieś w mieszkaniu ale nie wie gdzie.

Może Wy coś wiecie na ten temat??
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 21:40   #72
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Słuchajcie Dziewczyny mam pytanie. Byłam na początku kwietnia na Narutowicza bo chciałam obejrzeć sobie butki ślubne w sklepie Bianco (czy jak on się tam nazywa) a tu zonk . Sklep zamknięty na cztery spusty i tylko karteczka, że przeniesiony na ul. Konopnicką. Więc ruszyliśmy z TŻ w poszukiwaniu nowego lokum. Adres dość dziwny bo łamany tak jakby znajdował się ten sklep a mieszkaniu. Ale nic to, ruszyliśmy ale nic nie znaleźliśmy. Pod tym adresem ani widu ani słychu, żadnego szyldu ani nic. Zapytaliśmy się pani w sklepie spożywczym to nam powiedziała, że coś tam słyszała, że ma być gdzieś w mieszkaniu ale nie wie gdzie.

Może Wy coś wiecie na ten temat??
Witam ja byłam tam jak był jeszcze sklep na Narutowicza (chyba mowa jest o takim co w bramę sie wchodziło i na podwórku był) ale niezbyt mi sie tam buty podobały.
Ja osobiście znalazłam dla siebie śliczne butki w salonie obuwia na ul. Al. 1000-lecia 3 i jestem bardzo zadowolona, są i z długimi czubami ale są i z bardzo ładnymi noskami skórzane (około 150zł) i nie skórzane również są, na małych, średnich i większych obcasach ... Pozdrawiam
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 05:56   #73
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Natalia*79 Pokaż wiadomość
Indygo79,
ja też dołączam się do gratulacji. Życzę Ci, abyś przez całe życie była tak szczęśliwa jak w dniu Ślubu. Cieszę się, że wesele się udało i goście byli zadowoleni, bo młodzi zawsze martwią się, żeby wszystkim podobało. Super czytało mi się Twoją wypowiedź, lubię jak ktoś pisze tak szczegółowo. Ja też zdecydowałam się na dj Hiszpana i teraz po tym co przeczytałam wiem, że to był dobry wybór. Mam pytanie czy od Ciebie też nie chciał żadnej zaliczki, bo boję się, żeby mi "nie uciekł". Dokąd wybierasz się w podróż poślubną, bo ja najprawdopodobniej do Bułgarii.

Ja nie mogę zdecydować się co wybrać na pierwszy taniec. Pochwalcie się dziewczyny co Wy wybrałyście.
nie, nie brała żadnych zaliczek, ale w kalendarzu miał wklejoną kartkę w dniu naaszego wesele, wiec pamiętał. zawsze możesz zadzwonić. mnie śniło się ze 3 razy, że dj nie przyszedł hihi

Dziewczynki dziękuję Wam raz jeszcze za życzenia i ciepłe słowa o mojej opowieści, potok słów ogromny, no ale dziennikarzem jestem więc
co do zdjęć będę dziśmiec juz na płytce, czy wysyłać na podane kilka stron wczesniej adresy mailowe- jak leci wszystkim?? czy wybranym??
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:40   #74
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Tak, tak czekamy na zdjęcia. Chętnie obejrzę.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:19   #75
niebieska.lwica
Rozeznanie
 
Avatar niebieska.lwica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 786
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
co do zdjęć będę dziśmiec juz na płytce, czy wysyłać na podane kilka stron wczesniej adresy mailowe- jak leci wszystkim?? czy wybranym??
w sumie listę mailową stworzyłyśmy właśnie po to, żebyśmy nie musiały co tydzień meldować, że my też chcemy zdjęcia. tyle, że wydaje mi się, że ta lista jest już troszkę przestarzała i połowa maili jest do dziewczyn, których na naszym wątku nie widziałam już od nie-wiem-kiedy. myślę wobec tego, że dobrym rozwiązaniem jest pominięcie maili przy nic-nie-mówiących nickach (mam tylko nadzieję, że nie posypie się na mnie grad , zawsze pominięta osoba może wysłać PV z prośbą o zdjęcia). do tej pory prośby o wysłanie zdjęć nieco zaśmiecały wątek (przyznaję się też to robiłam i ostatni raz prooooszę ).
niebieska.lwica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:36   #76
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez niebieska.lwica Pokaż wiadomość
w sumie listę mailową stworzyłyśmy właśnie po to, żebyśmy nie musiały co tydzień meldować, że my też chcemy zdjęcia. tyle, że wydaje mi się, że ta lista jest już troszkę przestarzała i połowa maili jest do dziewczyn, których na naszym wątku nie widziałam już od nie-wiem-kiedy. myślę wobec tego, że dobrym rozwiązaniem jest pominięcie maili przy nic-nie-mówiących nickach (mam tylko nadzieję, że nie posypie się na mnie grad , zawsze pominięta osoba może wysłać PV z prośbą o zdjęcia). do tej pory prośby o wysłanie zdjęć nieco zaśmiecały wątek (przyznaję się też to robiłam i ostatni raz prooooszę ).
Zgadzam się z przedmówczynią - wysyłaj tym dziewczynom co kojarzysz
Czekam z niecierpliwością
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:30   #77
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo cudowna opowieść, aż coś mnie w gardle ściskało... Dużo szczęścia i miłości życzę...Z niecierpliwością czekam na zdjecia
U mnie niecałe 2 miesiace do tego wielkiego dnia- strasznie się denerwuję Dziewczynki mam do Was pytanko - gdzie można kupić butki ślubne, słyszałam o kilku miejscach ale tam raczej niewielki wybór- sklep na 1000-lecia, Bianco (to prawda, że zamknięte?) oraz Ryłko. Tylko tyle? coś mało jak na niespełna 400 tysięcznie miasto wojewódzkie
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:11   #78
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Ana844 Pokaż wiadomość
Witam ja byłam tam jak był jeszcze sklep na Narutowicza (chyba mowa jest o takim co w bramę sie wchodziło i na podwórku był) ale niezbyt mi sie tam buty podobały.
Ja osobiście znalazłam dla siebie śliczne butki w salonie obuwia na ul. Al. 1000-lecia 3 i jestem bardzo zadowolona, są i z długimi czubami ale są i z bardzo ładnymi noskami skórzane (około 150zł) i nie skórzane również są, na małych, średnich i większych obcasach ... Pozdrawiam
Ja nie wiem jakie mają tam buty, dlatego chciałam się wybrać i zobaczyć. Znalazłam ładne buty w internecie i miałam chytry plan zmierzyć jaki rozmiar jest na mnie dobry (i chciałam sprawdzić czy mają tam buty tej konkretnej firmy) i zamówić na necie. Bo pewnie będzie troszkę taniej
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:26   #79
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Indygo cudowna opowieść, aż coś mnie w gardle ściskało... Dużo szczęścia i miłości życzę...Z niecierpliwością czekam na zdjecia
U mnie niecałe 2 miesiace do tego wielkiego dnia- strasznie się denerwuję Dziewczynki mam do Was pytanko - gdzie można kupić butki ślubne, słyszałam o kilku miejscach ale tam raczej niewielki wybór- sklep na 1000-lecia, Bianco (to prawda, że zamknięte?) oraz Ryłko. Tylko tyle? coś mało jak na niespełna 400 tysięcznie miasto wojewódzkie
Buty też są w sklepie obuwniczym na Lubartowskiej, niestety nie pamiętam nazwy sklepu.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 09:42   #80
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Indygo cudowna opowieść, aż coś mnie w gardle ściskało... Dużo szczęścia i miłości życzę...Z niecierpliwością czekam na zdjecia
U mnie niecałe 2 miesiace do tego wielkiego dnia- strasznie się denerwuję Dziewczynki mam do Was pytanko - gdzie można kupić butki ślubne, słyszałam o kilku miejscach ale tam raczej niewielki wybór- sklep na 1000-lecia, Bianco (to prawda, że zamknięte?) oraz Ryłko. Tylko tyle? coś mało jak na niespełna 400 tysięcznie miasto wojewódzkie
Wydaje mi się że troszkę ślubnych można znależć w takim małym butiku co się nazywa 'Pantofelek' i jest na ulicy Peowiaków koło kina Wyzwolenie ( znaczy się był jak jeszcze mieszkałam w Lublinie w zeszłym roku, ale mam nadzieję że nadal istnieje bo super butki tam można znależć)... w tym że aż takiego powalającego wyboru tam nie ma, myślę ze tylko 10% ich oferty stanowią butki ślubne, ale zawsze może tam coś znajdziesz
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:57   #81
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Co do dyskusji butkach to przypomniało mi się że ostatnio oglądałam zdjęcia z wesela gdzie Panna Młoda miała butki ale takie nie skórzane czy skóropodobne tylko materiałowe.
I tak te materiałowe butki były zniszczone (wiadomo nadepnie ktoś i już nie da się tego wyczyścić) że jak przyszło do oczepin to delikatnie mówiąc brzydko to wyglądało (cały przód prawie czarny), dlatego wydaje mi się że jednak materiałowe nie są dobrym rozwiązaniem... tak mi się przypomniało więc piszę...
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:23   #82
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo, mam nadzieje że też będe wsród wybranych....pliiiz

/11/ panika

Wczoraj zaczęłam sie bać nie wiem czego. mamy z TZtem rózne rodziny jęsli chodzi o podejscie do tradycji. mam nadzieje, ze nie stane twarzą w twarz z czymś "oczywistym" dla wszystkich oprócz mnie. mam nadziej, ze bukiet bedzie taki jak zamówiłam, a nie podobny. Mam nadziej, ze buty mnie nie obetrą. mam nadzije że moja rodzina złożona z gwiazd pierwszej wody, nie wywinie mi focha. I generalnie, ze wszystko sie uda. Przestałam już mówić, ze ide bez welonu, bo przecież najpierw wszyscy sie dziwią a potem mnie namawiaja, dziwne.Może na ślubie, nie będą mieli odwagi zadawać głupich pytan? Moja przyjaciółka postanowiła przyjsć w sukience ecri, na własnym ślubie miała bordowa. Nie wiem czemu przejmuje sie takimi pierdołami. MAma nadzije, ze pogoda dopisze, bo chce mieć sesje zaraz po ślubie. Z jednej strony nie moge sie doczekac, z drugiej ściska mnie w dołku na samą myśl. Połowa osiedla mi już gratuluje, bo myślą, ze jestem juz po. ech...
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:44   #83
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Zgadzam się z przedmówczynią - wysyłaj tym dziewczynom co kojarzysz
Czekam z niecierpliwością
A moze niech sama zainteresowana zdecyduje...


Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Indygo, mam nadzieje że też będe wsród wybranych....pliiiz

/11/ panika

Wczoraj zaczęłam sie bać nie wiem czego. mamy z TZtem rózne rodziny jęsli chodzi o podejscie do tradycji. mam nadzieje, ze nie stane twarzą w twarz z czymś "oczywistym" dla wszystkich oprócz mnie. mam nadziej, ze bukiet bedzie taki jak zamówiłam, a nie podobny. Mam nadziej, ze buty mnie nie obetrą. mam nadzije że moja rodzina złożona z gwiazd pierwszej wody, nie wywinie mi focha. I generalnie, ze wszystko sie uda. Przestałam już mówić, ze ide bez welonu, bo przecież najpierw wszyscy sie dziwią a potem mnie namawiaja, dziwne.Może na ślubie, nie będą mieli odwagi zadawać głupich pytan? Moja przyjaciółka postanowiła przyjsć w sukience ecri, na własnym ślubie miała bordowa. Nie wiem czemu przejmuje sie takimi pierdołami. MAma nadzije, ze pogoda dopisze, bo chce mieć sesje zaraz po ślubie. Z jednej strony nie moge sie doczekac, z drugiej ściska mnie w dołku na samą myśl. Połowa osiedla mi już gratuluje, bo myślą, ze jestem juz po. ech...
Kurcze to juz naprawdę niedługo.Jak ja będę miała 11 dni do..to chyba zniosę jajo Nie martw się na pewno wszystko będzie pięknie,łącznie z pogodą Co do welonu,to jesli masz się w nim źle czuć,a zakładać tylko po to,zeby komus zatkac oczy to chyba nie ma sensu...

Dziewczyny co sądzicie o puszczaniu balonów przed kosciołem,bo znalazłam coś takiego na stronie firmy,ktora zajmuje sie dekoracjami i nawet fajnie to wygląda..ciekawe czy u nas z Lublinie też coś takiego robią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000.jpg (80,5 KB, 96 załadowań)
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:54   #84
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Mnie nie bardzo to się podoba, jakoś nie pasuje do kościoła. Co innego przed salą weselną... Chociaż sam juz nie wiem Zależy co komu się podoba, jak dla mnie - odpada...
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:58   #85
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Hm,a ja tak sobie popatrzyłam jeszcze raz na to zdjęcie i widze,ze tu kosciół jakis ogromniasty jest w ogólnie wolna przestrzen,a u mnie kościół niewielki i jeszcze pośro drzew,sala tak samo,wiec chyba nici w mojego misternego planu...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:26   #86
Beatrycze03
Raczkowanie
 
Avatar Beatrycze03
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 39
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
/11/ panika

Wczoraj zaczęłam sie bać nie wiem czego. mamy z TZtem rózne rodziny jęsli chodzi o podejscie do tradycji. mam nadzieje, ze nie stane twarzą w twarz z czymś "oczywistym" dla wszystkich oprócz mnie. mam nadziej, ze bukiet bedzie taki jak zamówiłam, a nie podobny. Mam nadziej, ze buty mnie nie obetrą. mam nadzije że moja rodzina złożona z gwiazd pierwszej wody, nie wywinie mi focha. I generalnie, ze wszystko sie uda. Przestałam już mówić, ze ide bez welonu, bo przecież najpierw wszyscy sie dziwią a potem mnie namawiaja, dziwne.Może na ślubie, nie będą mieli odwagi zadawać głupich pytan? Moja przyjaciółka postanowiła przyjsć w sukience ecri, na własnym ślubie miała bordowa. Nie wiem czemu przejmuje sie takimi pierdołami. MAma nadzije, ze pogoda dopisze, bo chce mieć sesje zaraz po ślubie. Z jednej strony nie moge sie doczekac, z drugiej ściska mnie w dołku na samą myśl. Połowa osiedla mi już gratuluje, bo myślą, ze jestem juz po. ech...
To chyba normalne, że się denerwujesz. Wydaje mi się bardziej anormalna sytuacja, kiedy nie ma takiego stresu, i niestety ona mnie właśnie dotyczy. Absolutnie nie czuję, że za 11 dni wychodzę za mąż, tak jakby mnie to nie dotyczyło. Przychodzą pozytywne potwierdzenia - super, przychodzą negatywne - a to mnie bynajmniej nie martwi. Chyba jestem inna jakaś albo normalna inaczej


A jeśli chodzi o butki, to widziałam różne w sklepie na Świętoduskiej, zaraz na samym początku jak sie idzie od Krakowskiego. I jest jeszcze na tej ulicy taki sklepik w bramie w okolicach Herbapolu. I jeszcze w jednym z salonów sukien ślubnych na tej uliczce łączącej Świętoduską z Lubartowską. Więcej sklepów nie pamiętam...
__________________




Beatrycze03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:31   #87
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Indygo twoja opowieść jest cudowna !! aż mnie ciarki przeszły ach kiedy ten mój slub nie wiem czy jestem kojarzona czy nie ale ja tęz bym chciała zdjęcia


Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Indygo cudowna opowieść, aż coś mnie w gardle ściskało... Dużo szczęścia i miłości życzę...Z niecierpliwością czekam na zdjecia
U mnie niecałe 2 miesiace do tego wielkiego dnia- strasznie się denerwuję Dziewczynki mam do Was pytanko - gdzie można kupić butki ślubne, słyszałam o kilku miejscach ale tam raczej niewielki wybór- sklep na 1000-lecia, Bianco (to prawda, że zamknięte?) oraz Ryłko. Tylko tyle? coś mało jak na niespełna 400 tysięcznie miasto wojewódzkie
ja też muszę juz zacząć wyprawę za butami więc jak odkryjesz jakieś nowe sklepiki to daj znać A tutaj między Lubartowską a Świętoduską to kiedyś widziałam że mieli dużo butów slubnych więc moze jest coś godnego uwagi

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Indygo, mam nadzieje że też będe wsród wybranych....pliiiz

/11/ panika

Wczoraj zaczęłam sie bać nie wiem czego. mamy z TZtem rózne rodziny jęsli chodzi o podejscie do tradycji. mam nadzieje, ze nie stane twarzą w twarz z czymś "oczywistym" dla wszystkich oprócz mnie. mam nadziej, ze bukiet bedzie taki jak zamówiłam, a nie podobny. Mam nadziej, ze buty mnie nie obetrą. mam nadzije że moja rodzina złożona z gwiazd pierwszej wody, nie wywinie mi focha. I generalnie, ze wszystko sie uda. Przestałam już mówić, ze ide bez welonu, bo przecież najpierw wszyscy sie dziwią a potem mnie namawiaja, dziwne.Może na ślubie, nie będą mieli odwagi zadawać głupich pytan? Moja przyjaciółka postanowiła przyjsć w sukience ecri, na własnym ślubie miała bordowa. Nie wiem czemu przejmuje sie takimi pierdołami. MAma nadzije, ze pogoda dopisze, bo chce mieć sesje zaraz po ślubie. Z jednej strony nie moge sie doczekac, z drugiej ściska mnie w dołku na samą myśl. Połowa osiedla mi już gratuluje, bo myślą, ze jestem juz po. ech...
nie martw sie wszystko bedzie dobrze głowa do góry !!
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:31   #88
chanel77
Raczkowanie
 
Avatar chanel77
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 165
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

hej dziewczyny!
czy ktoras z Was była moze na weselu w Restauracji Gosciniec w Wolce Lubelskiej? mozecie podzielic sie wrazeniami apropo tego lokalu?
chanel77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:16   #89
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

INDYGO ja tez baaardzo ale to baardzo prosze o zdjecia
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:18   #90
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez chanel77 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
czy ktoras z Was była moze na weselu w Restauracji Gosciniec w Wolce Lubelskiej? mozecie podzielic sie wrazeniami apropo tego lokalu?
Hmmm mam wrażenie że już była o tym lokalu mowa na naszym kochanym Forum ... Nie wiem czy dobrze kojarzę ale nasze Panny Młode coś o oczyszczalni w pobliżu mówiły, ale na 100% nie jestem pewna więc niech mnie ktoś poprawi jak mówię nieprawdę
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.