Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 16:06   #61
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

-to co mówi i w jaki sposób
-spojrzenie
-barwa głosu
-zapach

Jak spełnione są wszystkie kryteria to przechodzimy dalej
czyi, jak większość napisała:
z wyglądu to postawa, styl ubierania, wzrost, ogólnie rysy twarzy, zadbany, czysty i z ładnymi włosami (czyt, bez żelu fuuuj)
z charakteru, czy jest inteligenty, umie się wysłowić, ma poczucie humoru, ma swoje zdanie, jest kulturalny itp.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:13   #62
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Pierwsza sekunda to ogólne spojrzenie na całość ; )
"to coś" wynika z serii czynników mianowicie:
- wyrazu twarzy i jej układu (niektóre kobiety, np. ja, lubią szczupłe twarze, zapadnięte oczy, inne lubią podłużne, z wyrazistymi oczami i ustami, ogólnie wszystko kręci się wokół rysów twarzy bo na twarz zwracamy uwagę najnajpierw ; ) )
- sylwetka (szczupły/krępy/ budowa ciała: ja uwielbiam męską ale niesamowicie szczupłą, raczej przypominjącą klasyczny trójkąt ale jak wiadomo wyjątki się zdarzają ; ))
- chód (bardzo ważny czynnik...sposób poruszania sie przypominąjacy "płynięcie" sprawia że wyglądam tak --> )
- aparycja (lubię osoby zachowujące się dojrzale, lubię zaprzeczenia wyglądu czyli zachowanie nieadekwatne do ubrania wskazującego daną subkulturę xD )
- ton głosu (niiiiissskkkiiiiii...... . )
- higiena (czyste włosy,paznokcie, świeże ubrania)
pachnący wodą kolońską lub czymś typowo męskim, delikatnym.
- ciepłe, duże dłonie
- owłosienie (pachy, klata, "od pępka w dół", ręce, nogi)
- wysoki (180+ )
- niedogolony czyli coś co mnie powala mianowicie 3dniowy zarost :zakochana:
- bez nałogów (papierosy kategorycznie odpadają... chyba że okazyjnie na imprezach). Powinien "spać o alkoholu" a nie lecieć z łapami do innych.


jesli jest dżentelmenem ukrytym w skejcie/panku/metalowcu, jesli jest inteligentny, prowadzi rozmowy na poziomie, ma poczucie humoru i dojrzałe podejście do zycia - jestem nim zainteresowana, chcę go poznać.
Jeśli ktoś jest wrażliwy i "widzi więcej", umie rozmawiać o prozaicznych rzeczach, rozmowa jest płynna i naturalna, zahaczająca o szarą rzeczywistość - bardzo mi się to podoba.
- nie lubię długich włosów... im krótsze tym lepsze

Wyżelowanym pakerom, emo scene i inne badziewy, wyprostowane włosy, rurki, makijaż, najlepsze ciuchy, biżuteria - NIEEEE szukam faceta a nie zagubionego chłopczyka z kompleksami.
Nie lubię też mężczyzn metroseksualnych wypindżonych do granic możliwości - uważam to za niemęskie i nie kręci mnie to.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:16   #63
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

podstawa to wzrost - minimum 177cm, żebym chociaż niziutkie szpilki mogła założyć, schludność, niebieskie oczy, a jak nie niebieskie to chociaż ładne i z głębią , do tego przyjemny zapach + duże poczucie humoru i dystans do siebie, szacunek do kobiet, nie musi być super hiper inteligentny, oczytany i w ogóle, ważne żebym dobrze się z nim dogadywała i miała wspólne tematy

wszystko inne (chyba) jestem w stanie zaakceptować. Rzadko kiedy polegam na pierwszym wrażeniu , prawie zawsze daje mężczyznom szansę na wykazanie się, nie skreślam za wygląd .
Tak naprawdę zaledwie garstka facetów przyciąga moja uwagę jedynie swoją aparycją dopiero kiedy poznaje charakter to automatycznie działa to też na podwyższenie punktacji wyglądowej

Edytowane przez cochonnetta
Czas edycji: 2009-07-28 o 20:18
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:37   #64
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Ja tam nie będę wymieniać wszystkiego,ale najbardziej u facetów pociągają mnie długie,zadbane ładne włosy
To pewnie dlatego,że długie włosy zwykle kojarzą mi się z niegrzecznymi,niepokornym i facetami no a jak wiadomo,dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców Po za tym facet w długich włosach wydaje mi się (wiem,że to zabawne zabrzmi) jakiś taki bardziej męski i intrygujący.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:58   #65
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Na wzrost i posturę. Lubie wysokich mężczyzn (powyżej 190 cm), nie lubie chuderlakow. Zbyt chudy i niski facet jest dla mnie zupełnie nieatrakcyjny.

Zwracam tez uwage na dłonie i buty.

Po bliższym poznaniu na charakter, zainteresowania i stosunek do innych ludzi.
to samo.
Z twarzy zwracam najbardziej uwagę na oczy i kosci policzkowe
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:59   #66
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

nie będę oryginalna - mężczyzna musi mieć TO COŚ. niejednokrotnie moją uwagę zwracali zupełnie przeciętnej urody faceci (jak twierdziło otoczenie).

lubię śmiałość, pewność siebie, poczucie humoru
ładny zapach
uśmiech
oryginalność
zaradność życiową
stanowczość, zorganizowanie, niezależność!
zadbany, estetyczny wygląd
lubię mężczyzn szarmanckich, dbających o kobietę (choć nie przesadnie)

uwielbiam mężczyzn, którzy dobrze się ze sobą czują (co nie jest jednoznaczne z samouwielbieniem! ). chodzi mi raczej o przykładową sytuację, gdy facet pomimo tego, że nie tańczy jak Timberlake, to jednak potrafi wyjść ze mną na parkiet i bawić się do białego rana

no tak, jeszcze jedno - źle czułabym się z mężczyzną zbyt niskim lub chudym - czułabym się przy nim za duża, za gruba. bałabym się usiąść na kolanach, czy wracać ciemną nocą
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)

Edytowane przez aktaga13
Czas edycji: 2009-07-29 o 10:01
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:51   #67
olietta0256
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

często zwracam uwagę na uśmiech - na tym punkcie mam obsesję. Na to, w jaki sposób mówi i również musi być pewny siebie - nie lubię użerać się z nieśmiałymi facetami.

Edytowane przez olietta0256
Czas edycji: 2009-08-10 o 21:53
olietta0256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.