Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 19:11   #61
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez bbbasia412 Pokaż wiadomość
Wiem co to znaczy mi też szkoda zawsze rzeczy jak paczka się opóźnia bo często schodzą szybko i nie ma możliwości ich ponownego zamówienia
dokładnie!A Tobie też jeszcze nigdy nic nie zaginęło?
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:21   #62
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Ja zawsze zamawiałam droższa na Asosie, ale ostatnio jak była darmowa - zaryzykowałam i wiecie, ze wysłali mi kurierem ale w formie classic, nie express, czyli ekonomiczny kurier, nie priorytetowy. Pozniej zrobilam jeszcze jedno i tez wysłali mi kurierem- mimo, ze wybralam darmową. Wbrew wszystkiemu po tygodniu paczki miałam.

Nie macie track this order u siebie na koncie (po zalogowaniu)?? (jesli macie to klikacie- znaczy ze wyslali DPD-kuroerem)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:29   #63
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Ja zawsze zamawiałam droższa na Asosie, ale ostatnio jak była darmowa - zaryzykowałam i wiecie, ze wysłali mi kurierem ale w formie classic, nie express, czyli ekonomiczny kurier, nie priorytetowy. Pozniej zrobilam jeszcze jedno i tez wysłali mi kurierem- mimo, ze wybralam darmową. Wbrew wszystkiemu po tygodniu paczki miałam.

Nie macie track this order u siebie na koncie (po zalogowaniu)?? (jesli macie to klikacie- znaczy ze wyslali DPD-kuroerem)
Ja raz zamówiłam droższą - kurierem, potem tańsze - też je szybko otrzymywałam. A ostatnio właśnie podkusiła mnie ta darmowa wysyłkaz asos i taką opcję wybrałam...Niestety mi nie wysłali kurierem, nie mam tracka. To dziwne, że innym wysyłają, a innym nie...I tak wszystko mi pięknie, ładnie przychodziło że zaryzykowałam... I mam nadzieję że to nie był błąd bo sobie nie daruję...Niby to zwykła, materialna rzecz, człowiek nie powinien się aż tak przejmować a ja się przejmuję i to bardzo... Długo ''polowałam'' na tę kurtkę, którą zamówiłam...eh
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 09:45   #64
shrimp
Przyczajenie
 
Avatar shrimp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Onazyje, nie martw się na pewno dojdzie maksymalnie we wtorek.
Moja paczka z asosa z darmową wysyłką też została wysłana 22.11 i doszła wczoraj, więc myślę, że wszystko będzie ok
shrimp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 10:06   #65
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez shrimp Pokaż wiadomość
Onazyje, nie martw się na pewno dojdzie maksymalnie we wtorek.
Moja paczka z asosa z darmową wysyłką też została wysłana 22.11 i doszła wczoraj, więc myślę, że wszystko będzie ok
oo, w takim razie już nie ''panikuję'' Dam znać jak dostanę przesyłkę
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:10   #66
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Niestety nie otrzymałam jeszcze tej paczki z asos i teraz to już myślę że na prawdę zaginęła...Jeśli zaginęła to będzie to pierwszy raz, kiedy mi coś zaginęło... jestem załamana.......
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 07:48   #67
aarszenik
Przyczajenie
 
Avatar aarszenik
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: 3miasto/Uk
Wiadomości: 18
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Dziewczyny!
Jeśli zamawiacie teraz coś to wysyłka tylko kurierem bo w Royal Mail w piątek był ostatni termin nadania przesyłek, które mają dotrzeć przed Świętami.
A co do zaginionych przesyłek to ja dokładnie 2 tygodnie czekam na moją z New Look`a :/ i obawiam się, że naprawdę zaginęła.
aarszenik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 09:32   #68
bbbasia412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

A czy new look wysyła jeszcze przed świętami?
bbbasia412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:05   #69
aarszenik
Przyczajenie
 
Avatar aarszenik
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: 3miasto/Uk
Wiadomości: 18
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

źle się wyraziłam, paczki cały czas Royal Mail przyjmuje i wysyła, ale w tej chwili nie gwarantuje tego, że przesyłka dotrze przed Świętami
aarszenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:56   #70
s_natalia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Hej dziewczyny Jeśli chodzi o asos to muszę powiedzieć, że nigdy nie miałam problemów z dotarciem paczki i tym razem tak jak Onazyje skusiłam się darmową przesyłką i trochę już czekam ... paczke wysłali 30 listopada dzisiaj jest 13 grudzień oj boję się boję bo też sobie zaszalałam i zrobiłam zakupy za około 800 zł a tu paczki nie ma Napisałam im dzisiaj maila odpisali szybciutko bym jeszcze poczekała i bym była cierpliwa bo to też taki okres świąteczny ... no może faktycznie nie powinnam się aż tak stresować ... warunki pogodowe też są do dupci A jak tam Onazyje dostałaś już paczkę? Proszę pocieszcie mnie hehe
s_natalia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:34   #71
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez s_natalia87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jeśli chodzi o asos to muszę powiedzieć, że nigdy nie miałam problemów z dotarciem paczki i tym razem tak jak Onazyje skusiłam się darmową przesyłką i trochę już czekam ... paczke wysłali 30 listopada dzisiaj jest 13 grudzień oj boję się boję bo też sobie zaszalałam i zrobiłam zakupy za około 800 zł a tu paczki nie ma Napisałam im dzisiaj maila odpisali szybciutko bym jeszcze poczekała i bym była cierpliwa bo to też taki okres świąteczny ... no może faktycznie nie powinnam się aż tak stresować ... warunki pogodowe też są do dupci A jak tam Onazyje dostałaś już paczkę? Proszę pocieszcie mnie hehe
No właśnie ja też nigdy nie miałam problemów z asos a teraz d**a! Nie dostałam jeszcze paczki...A od 22.11 już trochę czasu minęło.Pierwszy raz tak długo czekam. Ja już tracę nadzieję że ją otrzymam, nawet szukałam takiej samej kurtki co zamówiłam w sieci - ale nigdzie nie mogę jej znaleźć...Mi po 15.12 mają oddać pieniądze, jeśli paczka nie dojdzie...A Ty też nieźle zaszalalaś...800 zł i darmowa wysyłka..Mam nadzieję że nikt się nie połakusi na Twoją paczkę i w końcu ją otrzymasz..Bądźmy dobrej myśli Dam znać jak dostanę paczkę i Ty też daj znać!
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 10:00   #72
letniak1927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

ja tez zamowilem paczke z newlook 27.11 i jeszcze nie przyszla na jaki mail do nich piszecie?bo ja dzis dzwonilem na obsluge klienta new look i zezarlo mi 20zl z telefonu a baba powiedziala ze nie moze znalezc mojego kodu pocztowego i zebym jeszcez raz dzwonil i za drugim razem nie odbierala... status mojej paczki to complete czy to informacja dla nich ze paczka doszla?a jak sprawdzic na tym royalmail gdzie znajduje sie paczka bo kod mojej paczki ma tylko 11 znakow a tam trzeba 13 i nie znajduje?
letniak1927 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:27   #73
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez Onazyje Pokaż wiadomość
No właśnie ja też nigdy nie miałam problemów z asos a teraz d**a! Nie dostałam jeszcze paczki...A od 22.11 już trochę czasu minęło.Pierwszy raz tak długo czekam. Ja już tracę nadzieję że ją otrzymam, nawet szukałam takiej samej kurtki co zamówiłam w sieci - ale nigdzie nie mogę jej znaleźć...Mi po 15.12 mają oddać pieniądze, jeśli paczka nie dojdzie...A Ty też nieźle zaszalalaś...800 zł i darmowa wysyłka..Mam nadzieję że nikt się nie połakusi na Twoją paczkę i w końcu ją otrzymasz..Bądźmy dobrej myśli Dam znać jak dostanę paczkę i Ty też daj znać!
oddadzą ci pieniądze za kurtkę jeśli nie dojdzie? a gdzie to zgłosić trzeba? ja jeszcze poczekam pare dni, sama nie wiem... 27 wysłali
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:58   #74
s_natalia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Ej dziewczyny ja tak myślę i skoro nie jestem sama to może faktycznie poczta zawala ... warunki pogodowe kiepskie a czytałam informacje na asosie i jest tam napisane że mogą być opóźnienia np na Słowacji, Litwie w Czechach i innych krajach z powodu pogody ... no o Polsce nic nie ma ale z tego co wiem to w samej Anglii jest taki zastój że masakra ... troszkę śniegu spadło i nie potrafią funkcjonować Może powinniśmy być cierpliwe hehe

Edytowane przez s_natalia87
Czas edycji: 2010-12-14 o 13:59
s_natalia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:02   #75
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

ROYAL MAIL działa dobrze, bo dziś dostałam paczkę nadaną standardem z ASOS w zeszły wtorek 7.12.2010., nawet bardzo sprawnie.

Edytowane przez pinaplesss
Czas edycji: 2010-12-14 o 14:19
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:44   #76
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
oddadzą ci pieniądze za kurtkę jeśli nie dojdzie? a gdzie to zgłosić trzeba? ja jeszcze poczekam pare dni, sama nie wiem... 27 wysłali
Tak..powiedzili, że zwrócą mi pieniądze jeśli nie otrzmam paczki do 15.12. Dzisiaj napisałam maila do asos, że nie dostałam paczki i chcę zwrotu pieniędzy...Niestety, chyba muszę się pogodzić z tym, że ktoś połakusił się na moją paczkę Życzę tej osobie, żeby uschły jej ręce!!! Jestem bardzo zła!
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:14   #77
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez Onazyje Pokaż wiadomość
Tak..powiedzili, że zwrócą mi pieniądze jeśli nie otrzmam paczki do 15.12. Dzisiaj napisałam maila do asos, że nie dostałam paczki i chcę zwrotu pieniędzy...Niestety, chyba muszę się pogodzić z tym, że ktoś połakusił się na moją paczkę Życzę tej osobie, żeby uschły jej ręce!!! Jestem bardzo zła!
a na jaki adres mailowy pisałaś? bo ja ten formularz kontaktowy wypełniłam, i autoreply'a tylko dostałam... choć ciągle jeszcze liczę, że dojdą moje zakupy... w końcu to chyba niemożliwe, że tylu osobom zginęły nagle paczki. Bardziej by mi zalezłao na tych rzeczach niż zwrocie kilkudziesieciu PLN , eh ...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:44   #78
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
a na jaki adres mailowy pisałaś? bo ja ten formularz kontaktowy wypełniłam, i autoreply'a tylko dostałam... choć ciągle jeszcze liczę, że dojdą moje zakupy... w końcu to chyba niemożliwe, że tylu osobom zginęły nagle paczki. Bardziej by mi zalezłao na tych rzeczach niż zwrocie kilkudziesieciu PLN , eh ...
Ja też wypełniłam formularz kontaktowy i jeszcze tydzień temu dostałam konkretną odpowiedź na moje pytania, ostatnio też dostałam automatyczną wiadomość , bo napisali że mają teraz przed świetami bardzo duzo maili dot wysyłek i zamieślili mi w mailu ogólne pytania i odpow, chyba najczęściej teraz zadawane? Dzisiaj znowu napisałam do asos maila, żeby zwrócili mi pieniądze, bo już jest przed 15/12 a paczki nadal nie mam...Ja też wolała bym swój zakup niż pieniądze, no ale cóż...
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:54   #79
zaczarowana21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

cześć !
ja też zamowiłam na ASOS 2x kurtki może nawet te same paczkę nadano 25. 11 do dzisiaj cisza !!!
zaczarowana21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 17:24   #80
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez zaczarowana21 Pokaż wiadomość
cześć !
ja też zamowiłam na ASOS 2x kurtki może nawet te same paczkę nadano 25. 11 do dzisiaj cisza !!!
nie no nie wierzę, że spotkał nas taki zbiorowy pech, że nie dostaniemy naszych przesyłek :/:/:/
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 07:33   #81
aarszenik
Przyczajenie
 
Avatar aarszenik
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: 3miasto/Uk
Wiadomości: 18
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Wczoraj otrzymałam przesyłkę, którą zamówiłam 27.11 więc ponad dwa tygodnie szła. Już myślałam że gdzieś się zapodziała, ale jest Także dziewczyny cierpliwości troszkę.
Co do Royal Mail to różnie z nią bywa, przeważnie zdarza się, że dochodzą w dość krótkim czasie, ale teraz w związku z kiepską pogodą i czasem przed świątecznym mogą iść dłużej.
Cytat:
ja tez zamowilem paczke z newlook 27.11 i jeszcze nie przyszla na jaki mail do nich piszecie?bo ja dzis dzwonilem na obsluge klienta new look i zezarlo mi 20zl z telefonu a baba powiedziala ze nie moze znalezc mojego kodu pocztowego i zebym jeszcez raz dzwonil i za drugim razem nie odbierala... status mojej paczki to complete czy to informacja dla nich ze paczka doszla?a jak sprawdzic na tym royalmail gdzie znajduje sie paczka bo kod mojej paczki ma tylko 11 znakow a tam trzeba 13 i nie znajduje?
Co do statusu paczki w New Look`u Complete znaczy, że wysłali przesyłkę. Co do sprawdzenia na stronie Royal Mail przesyłki to się nie da, bo powinien wyglądać tak... AA000100019GB ,a na stronie NL znajduje się tylko ich wewnętrzny numer.
Cytat:
Ej dziewczyny ja tak myślę i skoro nie jestem sama to może faktycznie poczta zawala ... warunki pogodowe kiepskie a czytałam informacje na asosie i jest tam napisane że mogą być opóźnienia np na Słowacji, Litwie w Czechach i innych krajach z powodu pogody ... no o Polsce nic nie ma ale z tego co wiem to w samej Anglii jest taki zastój że masakra ... troszkę śniegu spadło i nie potrafią funkcjonować Może powinniśmy być cierpliwe hehe
Co do pogody w Uk to w chwili obecnej nie ma śniegu nic a nic(jestem teraz w UK) ale firmy kurierskie i poczta przeżywa w tej chwili armagaedon, nie przyjmuja nawet nowych zleceń. W niektórych miejscach przesyłki krajowe mają po 5 dni opóźnienia. Ogólnie masakra.
aarszenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:01   #82
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Słuchajcie, dzis poszłam na pocztę i zapytałam, czy nie ma dla mnie jakiejś zagranicznej przesyłki i okazało się, że była i czekała sobie u nich w szafie (oczywiście awiza nie dostałam...) Jak otworzyłam , to okazało się, ze to moje zamówienie z 6.12. Nadal nie ma tego z 27.11. Ale jak czekacie, to idzcie na pocztę i zapytajcie, bo może leżeć po prostu na poczcie, bez żadnej informacji... Nadal się martwie jednak o tą spódniczkę z 27.11
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:18   #83
s_natalia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Hej dziewczyny No i może faktycznie to pogoda czy co ale dzisiaj o 7 stawiłam się w pracy a tam na moim biureczku czekała na mnie pięknie wypchana paczuszka od asos a tak już się bałam Życzę wam powodzenia z waszymi paczkami i mam nadzieje że niedługo się u was zjawią
s_natalia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:03   #84
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Ja niestety swojej paczki z asos nie otrzymałam do tej pory. Dzisiaj dostałam odpowiedź z asos, że prawdopodobnie moja paczka zaginęła i w ciągu 10 dni zwrócą mi pieniądze na konto...
Jak już kiedyś pisałam niech tej osobie co ukradła mi paczkę uschną ręce!!!
Na szczęście na asos pojawił się znowu rozmiar kurtki której zamawiałam i dzisiaj złożyłam ponowne zamówienie, oczywiście tym razem wybrałam przesyłkę kurierską. Przynajmniej teraz będę wiedziała że na 100% otrzymam wreszcie tę kurtkę.

Pamiętajcie - ZAWSZE ZAMAWIAJCIE PACZKI Z ZAGRANICY KURIEREM BO NIE WIADOMO NA JAKĄ OSOBĘ W URZĘDZIE POCZTOWYM TRAFI PACZKA I BĘDZIE PO PACZCE!!!


__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 06:26   #85
zaczarowana21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez Onazyje Pokaż wiadomość
Ja niestety swojej paczki z asos nie otrzymałam do tej pory. Dzisiaj dostałam odpowiedź z asos, że prawdopodobnie moja paczka zaginęła i w ciągu 10 dni zwrócą mi pieniądze na konto...
Jak już kiedyś pisałam niech tej osobie co ukradła mi paczkę uschną ręce!!!
Na szczęście na asos pojawił się znowu rozmiar kurtki której zamawiałam i dzisiaj złożyłam ponowne zamówienie, oczywiście tym razem wybrałam przesyłkę kurierską. Przynajmniej teraz będę wiedziała że na 100% otrzymam wreszcie tę kurtkę.

Pamiętajcie - ZAWSZE ZAMAWIAJCIE PACZKI Z ZAGRANICY KURIEREM BO NIE WIADOMO NA JAKĄ OSOBĘ W URZĘDZIE POCZTOWYM TRAFI PACZKA I BĘDZIE PO PACZCE!!!


Ja swojej też nie otrzymałam jestem załamana !!!
mam prośbę do Onażyje bo to było moje pierwsze zagraniczne zamówienie ( i taka porażka) o pomoc gdzie napisać do ASOS w sprawie zaginięcia paczki !!!
zaczarowana21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 07:07   #86
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez zaczarowana21 Pokaż wiadomość
Ja swojej też nie otrzymałam jestem załamana !!!
mam prośbę do Onażyje bo to było moje pierwsze zagraniczne zamówienie ( i taka porażka) o pomoc gdzie napisać do ASOS w sprawie zaginięcia paczki !!!
Proszę, to jest formularz kontaktowy: http://www.asos.com/infopages/pgecontactcare.aspx
Na szczęście odpowiadają na maila bardzo szybko.
Ja od ponad dwóch lat zamawiam paczki z zagranicy - Anglia, USA itp i nigdy, nigdy mi nic nie zaginęło. Ale widocznie na 100 paczek, ta 101 trafi na ''lepkie ręce''
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:20   #87
aarszenik
Przyczajenie
 
Avatar aarszenik
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: 3miasto/Uk
Wiadomości: 18
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Dziewczyny, wysyłam troszke paczek z Uk do Polski pocztą Royal Mail i powiem Wam, że paczki niestety giną i o zgrozo często.
Najgorzej jest w Krakowie bo co trzecia zaginiona paczka to Kraków.

Cytat:
Pamiętajcie - ZAWSZE ZAMAWIAJCIE PACZKI Z ZAGRANICY KURIEREM BO NIE WIADOMO NA JAKĄ OSOBĘ W URZĘDZIE POCZTOWYM TRAFI PACZKA I BĘDZIE PO PACZCE!!!
Z tym stwierdzeniem zgadzam się w 200%!!!

Szkoda tylko, że NL nie udostępnia wysyłki kurierem poza granice UK
aarszenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:04   #88
Justina90
Raczkowanie
 
Avatar Justina90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
GG do Justina90
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Wie ktoś pod jakim numerem skontaktuje się z obsługą New Look'a? Dzowniłam na ten 00 800 0926 0926 ale nie istanieje. Mam pewną sprawe do wyjaśnienia z nimi
Justina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:10   #89
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez Onazyje Pokaż wiadomość
Proszę, to jest formularz kontaktowy: http://www.asos.com/infopages/pgecontactcare.aspx
Na szczęście odpowiadają na maila bardzo szybko.
Ja od ponad dwóch lat zamawiam paczki z zagranicy - Anglia, USA itp i nigdy, nigdy mi nic nie zaginęło. Ale widocznie na 100 paczek, ta 101 trafi na ''lepkie ręce''
ja zgłoszę tę przesyłkę z 27.11 i poproszę o zwrot kasy.. tylko nie wiem czy zwrócą, gdy płaciłam kartą, nie paypalem? paypal ma procedury,a tu muszę liczyć na ich uczciwosć...
Tylko jedno z moich zamówień dotarło, ( i to dzięki temu, że przeszłam się na pocztę i zapytałam, inaczej lezałoby pewnie tam, aż ktos z poczty by sobie nie wziął)
Czekam jeszcze na dwie przesyłki wysłane ok 10.12... trzymajcie kciuki

zaczarowana21 pytałaś jeszcze o nią u siebie na poczcie? może tam być, ale nie musi...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:05   #90
bbbasia412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

witam ja jak doszła Ci paczka z new look? w terminie?
bbbasia412 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.