Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.X - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 08:45   #61
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Nie nie, to dokładnie to
Jest jeszcze odpowie.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:34   #62
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Jak często smarować się serum antycellulitowym żeby osiągnąć najlepsze efekty? Na opakowaniu jest genialna instrukcja: "używać regularnie"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:48   #63
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Jak często smarować się serum antycellulitowym żeby osiągnąć najlepsze efekty? Na opakowaniu jest genialna instrukcja: "używać regularnie"
Ja stosuje po każdym prysznicu. Efektów nie widzę, ale to już inna sprawa
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:06   #64
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Fela - Raz lub dwa razy dziennie.
Suvia - kup sobie krem antycellulitowy z Eveline'a, taki zielony. Jest naprawdę skuteczny, jak smarowałam się nim regularnie to było widać efekty. Problem w tym, że zwyczajnie mi się nie chce smarować po każdym prysznicu, bo wieczorem jestem tak zmęczona, że biorę prysznic i od razu wskakuję w piżamę i idę spać, a rano z kolei nie mam czasu + źle się później wkłada dżinsy na posmarowane nogi
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:06   #65
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

a dziewczyny jak planuje wyjazd na wakacje, kierunek: chorwacja, czarnogóra z biura podroży. to lepiej już wziąść opcję z wyżywieniem (pełnym a może same śniadania tylko?) czy nie brać wyżwywienia i samemu się żywić?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:13   #66
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Fela - Raz lub dwa razy dziennie.
Suvia - kup sobie krem antycellulitowy z Eveline'a, taki zielony. Jest naprawdę skuteczny, jak smarowałam się nim regularnie to było widać efekty (...)
Ale ja ten stosuje w ogóle wypróbowałam już chyba wszystko z Eveline, na KWC jest chyba najlepszy w tym przedziale cenowym, a na droższe mnie nie stać. No nic, moja skora jest jak na razie niereformowalna...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:14   #67
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Fela - Raz lub dwa razy dziennie.
Suvia - kup sobie krem antycellulitowy z Eveline'a, taki zielony. Jest naprawdę skuteczny, jak smarowałam się nim regularnie to było widać efekty. Problem w tym, że zwyczajnie mi się nie chce smarować po każdym prysznicu, bo wieczorem jestem tak zmęczona, że biorę prysznic i od razu wskakuję w piżamę i idę spać, a rano z kolei nie mam czasu + źle się później wkłada dżinsy na posmarowane nogi
Dzięki, to trzeba się będzie zmobilizować i wstawać kapkę wcześniej, bo teraz smaruję się tylko wieczorem

A co do zakładania dżinsów na posmarowane nogi - ja z KWC wygrzebałam i kupiłam serum z Ziai Rebuild - twierdzą, że skuteczne, a wchłania się ekspresowo i jak pachnie
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 10:20   #68
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

A ja mam pytanie do kogoś 'komputerowego' - co może być przyczyną tego, że laptop mi się wiesza na baterii?
Jak jest podłączony to jest ok, jak jest tylko na baterii, to chodzi chodzi, po czym nagle robi się czarny ekran i musze go wylaczyc i wlaczyc od nowa. Komputer sam w sobie chodzi (słychać), ale nic zrobić nie mogę.
Laptop jest na gwarancji, jak będę jechać na wakacje, to go oddam do naprawy, ale może ktos ma pomysł co to może być?
Uprzedzając pytania - nie zalałam go nigdy, nie spadł mi, nie przemroziłam go, ogólnie krzywdy mu nie zrobiłam

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Suvia - a robisz peeling np. raz w tygodniu? Bo może przez stary naskórek Ci się krem nie wchłania. Ja robię peeling kawowy (kawa + sól + cynamon + żel pod prysznic), super ściera stary naskórek. I myję się też co parę dni ostrą gąbką.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Aha i jeszcze pytanie - co to jest Raptr na kompie? Ciągle mi się chce dziad aktualizować, a ja nie wiem, czy mu pozwalać, czy nie?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:21   #69
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a dziewczyny jak planuje wyjazd na wakacje, kierunek: chorwacja, czarnogóra z biura podroży. to lepiej już wziąść opcję z wyżywieniem (pełnym a może same śniadania tylko?) czy nie brać wyżwywienia i samemu się żywić?
ja bym brala z pelnym wyzywieniem. masz spokojna glowe, o nic sie nie musisz martwic... no i np. w takiej chorwacji nie jest super tanio
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:34   #70
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A

Suvia - a robisz peeling np. raz w tygodniu? Bo może przez stary naskórek Ci się krem nie wchłania. Ja robię peeling kawowy (kawa + sól + cynamon + żel pod prysznic), super ściera stary naskórek. I myję się też co parę dni ostrą gąbką.

Wiesz co peelingów jako takich nigdy w życiu nie robiłam, ale każdy mój prysznic polega na tym, że nalewam żel na taką ostrą rękawicę do masażu i w ten sposób myję całe ciało. Czyli chyba ściągam naskórek
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:45   #71
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Peeling lepiej ściera naskórek
Zrób sobie ten, co Ci napisałam, bo naprawdę jest świetny, lepszy od wielu sklepowych

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Aha, tylko peelingu też za często robić nie można (ani rękawicy używać), bo to polega na tym, że ten naskórek musi zdążyć się odbudować, a potem go ścierasz
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 11:27   #72
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Aha, tylko peelingu też za często robić nie można (ani rękawicy używać), bo to polega na tym, że ten naskórek musi zdążyć się odbudować, a potem go ścierasz
A w jakim czasie odbudowuje się naskórek?

Mam takie pytanie, ale nie wiem, czy dobrze wytłumaczę, o co mi chodzi
Załóżmy, że piszę na wątku wiadomość, po czym zauważam u góry jakiś post, który chciałabym skomentować i chcę go zacytować w tej wiadomości, którą wcześniej napisałam. Jak to zrobić?

Edytowane przez emelie
Czas edycji: 2011-06-30 o 11:34
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:33   #73
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dotka, sprawdź w ustawieniach zarządzanie energią, może Ci się automatycznie usypia po x minutach/godzinach na baterii, albo jak osiągnie określony poziom baterii?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:37   #74
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
A w jakim czasie odbudowuje się naskórek?
maly szkopul - naskorek sie nie odbudowuje po prostu komorki przesuwaja sie do wyzszych warstw skory, zmieniajac sie... az "staja sie" naskorkiem i rogowacieja...
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:39   #75
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
maly szkopul - naskorek sie nie odbudowuje po prostu komorki przesuwaja sie do wyzszych warstw skory, zmieniajac sie... az "staja sie" naskorkiem i rogowacieja...
Rozumiem

Znalazłaś coś sensownego do przeczytania z moich propozycji przesłanych na PW?
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:45   #76
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

wiem, że to sprawa bardzo indywidualna, ale po jakim czasie od pierwszego razu seks zaczyna sprawiać przyjemność ? bo to, co przeżywam, to jakaś masakra
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:58   #77
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
wiem, że to sprawa bardzo indywidualna, ale po jakim czasie od pierwszego razu seks zaczyna sprawiać przyjemność ? bo to, co przeżywam, to jakaś masakra
A co się dokładnie dzieje? Może jeszcze się nie wygoiłaś po pierwszym razie, może za mało gry wstępnej, może za szybko. Może jakaś infekcja która powoduje ból. Dużo możania..
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:06   #78
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

tak, dziekuje. zapomnialam odpisac na wiadomosc jak najbardziej jest kilka propozycji , ktore przeczytam musze tylko najpierw znalezc jakiegos czlowieka, ktory sie ze mna poszweda gdzies... bo moje plany wakacyjne sie popsuly

moze znacie kogos, kto ma wolny lipiec, okolo tysiaca zl do wydania, lubi tanie podrozowanie, jazde stopem i najlepiej jest facetem? kazdy kraj europejski moze byc wybredna nie jestem... nawet wypad w gory moze byc :P
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:07   #79
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
tak, dziekuje. zapomnialam odpisac na wiadomosc jak najbardziej jest kilka propozycji , ktore przeczytam musze tylko najpierw znalezc jakiegos czlowieka, ktory sie ze mna poszweda gdzies... bo moje plany wakacyjne sie popsuly

moze znacie kogos, kto ma wolny lipiec, okolo tysiaca zl do wydania, lubi tanie podrozowanie, jazde stopem i najlepiej jest facetem? kazdy kraj europejski moze byc wybredna nie jestem... nawet wypad w gory moze byc :P
Gdybym miała 1000 zł i była facetem, to chętnie bym pojechała z Tobą, ale niestety
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 12:11   #80
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Skazana, dwóch moich znajomych szuka

http://fizyk-w-podrozy.blogspot.com/...szukiwana.html
http://student-gotuje.blogspot.com/2...ie-ze-mna.html

Obu polecam, fajni są
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:14   #81
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze wyszlas i udowodnilas, ze nieslusznie niezdalas wczoraj

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

czemu nikt nie chce jechac na stopa za granice?!
O tej godzinie bylam od 37 minut przepytywana
Po kolejnych 23 uslyszalam od dr "To teraz poprosimy pana profesora o wpis"


Dukalam, zacinalam sie, ale jest!
Troche mi cukier podczas odpytania skoczyl, ale kilka glebszych wdechow i nic sie nie dzialo poza trzesacymi sie lapkami. Jak wyszlam oczywiscie po zamknieciu drzwi podskoczylam z radosci


Pytanie: nie popelnilam faux pas gdy wychodzac z sali zyczylam pani dr ktora mnie odpytala milych wakacji?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2011-06-30 o 12:15
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:15   #82
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A co się dokładnie dzieje? Może jeszcze się nie wygoiłaś po pierwszym razie, może za mało gry wstępnej, może za szybko. Może jakaś infekcja która powoduje ból. Dużo możania..
na początku strasznie bolało, strasznie, później ból przeszedł, ale generalnie mam same dziwne odczucia, zero jakiejś przyjemności, tylko uczucie 'wypełnienia' i to wszystko. pytam, bo słyszałam kiedyś, że z tym potrzeba czasu, że dopiero po kilku razach zaczyna się odczuwać przyjemność.
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:18   #83
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
na początku strasznie bolało, strasznie, później ból przeszedł, ale generalnie mam same dziwne odczucia, zero jakiejś przyjemności, tylko uczucie 'wypełnienia' i to wszystko. pytam, bo słyszałam kiedyś, że z tym potrzeba czasu, że dopiero po kilku razach zaczyna się odczuwać przyjemność.
Może jesteś za mało podniecona? A podczas gry wstępnej i jak partner używa ręki, to odczuwasz przyjemność?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:20   #84
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Może jesteś za mało podniecona? A podczas gry wstępnej i jak partner używa ręki, to odczuwasz przyjemność?
no właśnie nie, właśnie nie spodziewałam się fajerwerków, a tu tylko takie pchnięcia powodujące tępy ból, normalnie jakby mi o żołądek obijał
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:33   #85
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
oesu, oesu szkoda tylko, ze sierpien calkowicie odpada :P ale i tak sie odezwe, a co! :P

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
O tej godzinie bylam od 37 minut przepytywana
Po kolejnych 23 uslyszalam od dr "To teraz poprosimy pana profesora o wpis"


Dukalam, zacinalam sie, ale jest!
Troche mi cukier podczas odpytania skoczyl, ale kilka glebszych wdechow i nic sie nie dzialo poza trzesacymi sie lapkami. Jak wyszlam oczywiscie po zamknieciu drzwi podskoczylam z radosci


Pytanie: nie popelnilam faux pas gdy wychodzac z sali zyczylam pani dr ktora mnie odpytala milych wakacji?
gratuluje! wiedzialam, ze sie uda
na Twoim miejscu, gdyby to byl PAN doktor to bym go nawet wycalowala
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:34   #86
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
oesu, oesu szkoda tylko, ze sierpien calkowicie odpada :P ale i tak sie odezwe, a co! :P


gratuluje! wiedzialam, ze sie uda
na Twoim miejscu, gdyby to byl PAN doktor to bym go nawet wycalowala
No nie, ale profesor widzial dajac mi wpis ze ledwie powstrzymuje radoche
Co zabawne, na ustnym byli wszyscy Ci co nie sciagneli nawet slowka XD
Reszta... coz, ponoc kolejnego terminu nie bedzie. Ten przedmiot jest najwazniejszy zaraz po analizie.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2011-06-30 o 12:36
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:50   #87
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
no właśnie nie, właśnie nie spodziewałam się fajerwerków, a tu tylko takie pchnięcia powodujące tępy ból, normalnie jakby mi o żołądek obijał
Spokojnie, nie martw się. Ja czułam to samo. Przyjemność, a wręcz mega przyjemność przyszła z czasem. W dodatku miałam jeszcze stan zapalny. Cierpliwości
Sprawa jest indywidualna, ale u mnie to potrwało ok 2 miesiące.
__________________


Edytowane przez blueskye
Czas edycji: 2011-06-30 o 12:51
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:23   #88
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny co to znaczy,że specjalność jest jednoprzedmiotowa nienauczycielska? (chodzi o kierunek studiów)
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:27   #89
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Kobitki, istnieje coś na przemęczone, bolące nogi?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:39   #90
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
dziewczyny co to znaczy,że specjalność jest jednoprzedmiotowa nienauczycielska? (chodzi o kierunek studiów)
No, że nie będziesz miała po niej uprawnień nauczycielskich jest jakiś haczyk w tym pytaniu?

Goferek, na pewno są jakieś żele w aptekach...czy pomagają - nie wiem.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.