Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlaska !! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 08:24   #61
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Dzień dobry
Przez parę dni nie miałam humoru i wiecznie chodziłam wkur*iona, ale dzisiaj już mi przeszło
Muszę umyć okna, ale jak na razie to próbuję się rozbudzić
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:29   #62
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Moje włosy nadal wypadają garściami, ale już od kilku dni wcieram ten lek hormonalny, mam nadzieję,że mi pomoże
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:29   #63
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mam prawie 200ml trochę chce zostawić ,dla mamy tak,to ten zielony. możemy się wymienić za np 50ml,jak już będzie pasowało to się dogadamy a rozum mi mówił,że to za drogi olej i żeby nie kupować dobrze że dostałam od rodziców,a nie kupiłam sama mogę jeszcze dać trochę vatiki
ja już moje oleje wykańczam, został mi z orzechów laskowych, vatika, z pestek moreli i chyba na tyle ;/ mam jeszcze końcówkę khadiego, ale to na jeden raz starczy
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:36   #64
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Wczoraj dorwałam w aptece wielkie opakowanie maski Biovax - 500ml
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:38   #65
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

ja 2 tygodnie temu zafarbowałam na jasny brąz i od tego momentu też mi wypadają,a w dodatku strasznie się plączą
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:40   #66
Mitonic
Wtajemniczenie
 
Avatar Mitonic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 730
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

cześć i czołem

wpadłam się tylko przywitać, bo jestem zawalona robotą, jak dziki osioł
Mitonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:43   #67
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Mitonic Pokaż wiadomość
cześć i czołem

wpadłam się tylko przywitać, bo jestem zawalona robotą, jak dziki osioł
cześć

Ja też! w ogóle od kilku tygodni czuję się eksploatowana ponad moje możliwości a zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej, bo urlopy i totalny baby boom mam w pracy
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 08:44   #68
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Kurde, pierwszy raz od dłuższego czasu nie trafiłam do top-spamerek

Ostatnio mam zakręcony okres (chociaż, czy u mnie to coś nowego? ) i zupełnie nie mam głowy do spamowania, może uda mi się teraz trochę ogarnąć.


Za to w Diablo już dobijam do 60lvl jestem już na piekle (3 z 4 poziomów trudności)
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:48   #69
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Dzień Dobry
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:50   #70
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Aha i robię postępy w grze na pianinie Chociaż..coraz bardziej się denerwuję i tracę cierpliwość, bo jest coraz trudniej. Ale i tak fajnie, cudowny instrument

Niedługo będziemy się uczyć grać... Titanica Cudownie!
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:52   #71
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Bry
Blondyna ja też oglądam wszystkie mecze ale staram się pić tylko do "moich" reprezentacji, czyli tych którym kibicuję Bo by mi też wątroba wysiadła

Dzisiaj POLSKAAAAAA! Musimy wygrać
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 08:55   #72
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Kasieńko
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:56   #73
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Bry
Blondyna ja też oglądam wszystkie mecze ale staram się pić tylko do "moich" reprezentacji, czyli tych którym kibicuję Bo by mi też wątroba wysiadła

Dzisiaj POLSKAAAAAA! Musimy wygrać
Nie no ja tylko ostro zabalowałam pt-nd

a dziś musimy wygrać, choć będzie bardzo ciężko biorąc pod uwagę siłę Ruskich
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 08:57   #74
Mitonic
Wtajemniczenie
 
Avatar Mitonic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 730
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
cześć

Ja też! w ogóle od kilku tygodni czuję się eksploatowana ponad moje możliwości a zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej, bo urlopy i totalny baby boom mam w pracy
kochana dobrze cię rozumiem, ja nie dość że praca, to drugi etat w domu, wczoraj ugotowałam zupę kalafiorową, na drugie piersi kurczaka w sosie pieczarkowym, i dobiłam się dwiema blachami rogalików drożdżowym z marmoladą truskawkową, a najgorsze było sprzątanie mąki po małych , była wszędzie

Edytowane przez Mitonic
Czas edycji: 2012-06-12 o 09:00
Mitonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:00   #75
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Mitonic Pokaż wiadomość
kochana dobrze cię rozumiem, ja nie dość że praca, to drugi etat w domu, wczoraj ugotowałam zupę kalafiorową, na drugie piersi kurczaka w sosie pieczarkowy, i dobiłam się dwiema blachami rogalików drożdżowym z marmoladą truskawkową, a najgorsze było sprzątanie mąki po małych , była wszędzie
To Ty jesteś terminator
Podziwiam
Ale podsunęłaś mi pomysł na zupę, tyle, że kalafiorową
a dziś na obiad mam łazanki
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:03   #76
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Aha i robię postępy w grze na pianinie Chociaż..coraz bardziej się denerwuję i tracę cierpliwość, bo jest coraz trudniej. Ale i tak fajnie, cudowny instrument

Niedługo będziemy się uczyć grać... Titanica Cudownie!
Podziwiam, ja nie pamiętam kiedy grałam na gitarze, w sumie to nawet nie mam ochoty, kompletnie mi to nie idzie
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:10   #77
Mitonic
Wtajemniczenie
 
Avatar Mitonic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 730
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
To Ty jesteś terminator
Podziwiam
Ale podsunęłaś mi pomysł na zupę, tyle, że kalafiorową
a dziś na obiad mam łazanki
kalafiorowa, jest pyszna, posypałam ją obficie koperkiem, to czuję że dziś pochłonę ze dwie miski a łazanki tez często robię, ale wolę z kiszona kapustą, jeszcze najlepsza jest ta domowa, jak tż ukisi

koleżanka mi przywiozła z Maroka, olej arganowy, bardzo lubię ten olej, i co fajne,jest w atomizerze, to dobrze się nakłada, nie trzeba się babrać
Mitonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:23   #78
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Mitonic Pokaż wiadomość
kalafiorowa, jest pyszna, posypałam ją obficie koperkiem, to czuję że dziś pochłonę ze dwie miski a łazanki tez często robię, ale wolę z kiszona kapustą, jeszcze najlepsza jest ta domowa, jak tż ukisi
kurde, miałam na myśli pieczarkową, a napisałam kalafiorową choć kalafiorową też lubię
łazanki obowiązkowo z kiszoną kapustą ze słodką to nie łazanki..

kurde my tu gadu gadu o jedzeniu, aż zgłodniałam


Cytat:
koleżanka mi przywiozła z Maroka, olej arganowy, bardzo lubię ten olej, i co fajne,jest w atomizerze, to dobrze się nakłada, nie trzeba się babrać
oo jaka dobra koleżanka marzę o oleju arganowym, ale patrząc na moją konsekwencję w używaniu olei to pewnie nie byłoby widocznego efektu

dziś muszę wymaziać się Khadi, bo chyba rzeczywiście po nim mniej mi kudły leciały
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:50   #79
Mitonic
Wtajemniczenie
 
Avatar Mitonic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 730
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
kurde, miałam na myśli pieczarkową, a napisałam kalafiorową choć kalafiorową też lubię
łazanki obowiązkowo z kiszoną kapustą ze słodką to nie łazanki..

kurde my tu gadu gadu o jedzeniu, aż zgłodniałam



oo jaka dobra koleżanka marzę o oleju arganowym, ale patrząc na moją konsekwencję w używaniu olei to pewnie nie byłoby widocznego efektu

dziś muszę wymaziać się Khadi, bo chyba rzeczywiście po nim mniej mi kudły leciały
pieczarkową miałąm niedawno, my bardzo lubimy zupy, jutro chyba ugotuje botwinkę, bo widziałam ładną na rynku

ja też muszę nakładać oleje, bo hennowałam w zeszły czwartek i mam lekki przesusz, a teraz korci mnie ten balsam syberyjski http://spragnieninatury.pl/tradycyjn...acy-p1413.html , przekukałam go na blogu u Miki i odkąd go zobaczyłam to go zapragnęłam
Mitonic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 10:16   #80
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

mhm.. nie znam tego balsamu, ale to dobrze
nie mam teraz kasy na włosowe cudeńka.. muszę je karmić tym, co mam

biorę się za papierologię

Tak myślę, że może do jesieni dojrzeję do henny
__________________
ig: @tojaola_

Edytowane przez blondyna789
Czas edycji: 2012-06-12 o 10:18
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:19   #81
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Mitonic Pokaż wiadomość
teraz korci mnie ten balsam syberyjski http://spragnieninatury.pl/tradycyjn...acy-p1413.html , przekukałam go na blogu u Miki i odkąd go zobaczyłam to go zapragnęłam
O kurcze, cóż to za cudeńko?
Must have!
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:20   #82
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

hejka
Mitonic szkoda,ze masz tak mało czasu na pisanie z nami
Blondyna fajnie ,ze w koncu do nas wrociłas

Mi juz minał kosmetoholizm,teraz mnie bierze perfumoholizm, nie wiem co gorsze:P
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:22   #83
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Łazanki!!!!!!!!!!!!!!! Blondyna jadę do Ciebie!!!!
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:32   #84
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Wróciłam właśnie z lumpka Trochę udało mi się zgarnąć, ledwo się zabrałam bo aż 3 torebki mam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:37   #85
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka
Mitonic szkoda,ze masz tak mało czasu na pisanie z nami
Blondyna fajnie ,ze w koncu do nas wrociłas

Mi juz minał kosmetoholizm,teraz mnie bierze perfumoholizm, nie wiem co gorsze:P
mam nadzieję, że wróciłam będę się starać zaglądać na bieżąco

o nieeee... przerabiałam perfumoholizm mniam
Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Łazanki!!!!!!!!!!!!!!! Blondyna jadę do Ciebie!!!!
kaman bejbe
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z lumpka Trochę udało mi się zgarnąć, ledwo się zabrałam bo aż 3 torebki mam
Miki, ty to masz dar podziwiam widziałam na Twoim blogu taką ładną sukienkę z h&m kobaltową

w ogóle potrzebuję czegoś ekstra na wesele przyjaciół i jak na grzech nic nie mogę znaleźć...
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:43   #86
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Poćwiczyłam z Ewą teraz czas na jedzonko, mam ochotę na coś pysznego, jakieś grzybki albo jeżyny
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:55   #87
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Mikuś - ta kobaltowa sukienka z H&M jest cudowna!!
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:01   #88
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie to, tak długo już pracy szukasz mnie od września pewnie to samo czeka.
Wiedziałam, że tak będzie U mnie o pracę cholernie ciężko, jedynie po znajomości może udałoby mi się gdzieś wkręcić, ale niestety większość mojej rodziny pracuje w jednej firmie, a tam nie ma prawie w ogóle przyjęć Wysyłam ciągle CV do innego miasta, ale co z tego skoro na pracę biurową tyle osób składa, wiadomo że wezmą kogoś z większym doświadczeniem. Nie mam już siły na to. Znajoma za przeproszeniem taki tłumok, nierozgarnięta w ogóle, zawsze problemy w szkole a teraz sobie w dużej firmie pracuje, bo jej mamusia załatwiła. Łazi i się chwali gdzie to ona nie pracuje

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
A tam, nie przejmuj się opiniami, idź i sprawdź osobiście.
Podjadę jutro, co mi szkodzi. I tak mnie pewnie nie wezmą

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość

Strasznie jest z pracą Wysłałam chyba 4 aplikacje, ale wciąż cisza... Moim zdaniem mało jest ofert, które można zaaplikować.
Co on Ci nagadał?
4 to czasem dziennie wysyłam, teraz już obojętnie na co najbardziej chciałabym gdzieś do biura ale do handlu też składam.

Podobno szef przystawia się do pracownic, niezły cwaniaczek z niego. Kolega mówił, że wiele osób tam się przewinęło.

Cytat:
Napisane przez Mitonic Pokaż wiadomość
pieczarkową miałąm niedawno, my bardzo lubimy zupy, jutro chyba ugotuje botwinkę, bo widziałam ładną na rynku

ja też muszę nakładać oleje, bo hennowałam w zeszły czwartek i mam lekki przesusz, a teraz korci mnie ten balsam syberyjski http://spragnieninatury.pl/tradycyjn...acy-p1413.html , przekukałam go na blogu u Miki i odkąd go zobaczyłam to go zapragnęłam
Ja go nie miałam, planuję dopiero kupić W Kalinie są cudowne rzeczy do włosów Tą odżywkę na pewno chcę i szampon z tej serii http://kalina-sklep.pl/organiczna-od...0ml-p-126.html

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość

Miki, ty to masz dar podziwiam widziałam na Twoim blogu taką ładną sukienkę z h&m kobaltową

w ogóle potrzebuję czegoś ekstra na wesele przyjaciół i jak na grzech nic nie mogę znaleźć...


Dzisiaj taka styrana wróciłam, jejku nie czuję dosłownie rąk

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Mikuś - ta kobaltowa sukienka z H&M jest cudowna!!
Też mi się podoba, koleżanka ją wyłowiła dla mnie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:12   #89
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Mikuś - Ty jakiś czas temu pisałaś, że w gimnazjum włosy Ci wypadały garściami. Czym to było spowodowane i jak sobie z tym poradziłaś?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:34   #90
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Mikuś - ta kobaltowa sukienka z H&M jest cudowna!!
ładniutka, co nie?
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że tak będzie U mnie o pracę cholernie ciężko, jedynie po znajomości może udałoby mi się gdzieś wkręcić, ale niestety większość mojej rodziny pracuje w jednej firmie, a tam nie ma prawie w ogóle przyjęć Wysyłam ciągle CV do innego miasta, ale co z tego skoro na pracę biurową tyle osób składa, wiadomo że wezmą kogoś z większym doświadczeniem. Nie mam już siły na to. Znajoma za przeproszeniem taki tłumok, nierozgarnięta w ogóle, zawsze problemy w szkole a teraz sobie w dużej firmie pracuje, bo jej mamusia załatwiła. Łazi i się chwali gdzie to ona nie pracuje
ja wiem, że miałam dużo szczęścia zostając w pracy po stażu, ale ile ja się tu napatrzę na kumoterstwo i nepotyzm to moje szlag mnie trafia, że ja musiałam naprawdę ostro wydeptywać ścieżki, żeby tu zostać.. przeszłam przez wszystkie śmieciowe umowy i... utknęłam na mieliźnie.. a osoby przychodzące po plecach, pojawiają się znikąd i ekspresowo awansują
dziś też się wkurzyłam, bo awansują wszystkich wokół tylko nie mnie


Cytat:
4 to czasem dziennie wysyłam, teraz już obojętnie na co najbardziej chciałabym gdzieś do biura ale do handlu też składam.
jak ja po licencjacie powysyłałam CV do wszystkich agencji nieruchomości, to do dziś nikt się nie odezwał
Wiem jakie to frustrujące
Poza tym teraz chyba nikt nie pracuje w swoim zawodzie.. ja też nie

Cytat:


Dzisiaj taka styrana wróciłam, jejku nie czuję dosłownie rąk


Też mi się podoba, koleżanka ją wyłowiła dla mnie
masz naprawdę duży dar do wynajdywania fajnych rzeczy koleżanka zresztą też jak widać

aa mam do Ciebie pytanie - czaiłam się na kieckę z Asos, ale firmy TFNC i tam nie ma rozm. 6, tylko 8 odpowiadające niby XS wiem, że ty Kiedyś w lumpku kupiłaś sukienkę z TFNC i chciałam zapytać czy to XS to takie XS czy bardziej S ?


omg - mam dziś problemy w komunikacji ze światem pewnie przez ten nawał roboty..
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.