Znikające miejsce na dysku C - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 21:17   #61
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
jakieś dokumenty tekstowe mi zapisuje np mrt 2 kb chrome installer 1 kb wfv670e.tmp 4kb ( pliki temp chyba można usnać ręcznie) setup- patch.packed7z plik 7z 51 kb ( ten plik jest w folderze CR- c8b54.tmp ) . Wszystko to co wymieniłam jest w folderze temp .
o matko, nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma. pytałam czy dalej zjada Ci 2 gb dziennie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 20:23   #62
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

No nie zjada już Czyli wychodzi, że to aktualizacje zjadały. Zastanawia mnie tylko USB 2,0 . Mam usb 3,0 i usb 2,0. I usb 2,0 jest dziwne. Ponieważ tam po za końcówką od myszki bezprzewodowej nic nie wchodzi i wystaje taki metal tak jakby metal był tam wsadzony. Weszłam w instrukcje , która jest na czytniku czy to na pewno USB 2,0 piszą , ze to USB 2,0 . Znajomy mówi, ze może zepsute USB 2,0 było juz przy kupnie laptopa. Ja mu mówię, że to nie możliwe. On nie widział laptopa snuje tylko taką teorię. Jutro zrobię wam zdjęcie, dziś padam jestem chora. No nigdy z takim usb się nie spotkałam, w poprzedniej pracy pracowałam cały czas na laptopie, na kursach pracowałam na laptopach i zastanawiam się czemu takie coś wystaje metalowego . Może wiecie co to jest
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 17:10   #63
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
No nie zjada już Czyli wychodzi, że to aktualizacje zjadały. Zastanawia mnie tylko USB 2,0 . Mam usb 3,0 i usb 2,0. I usb 2,0 jest dziwne. Ponieważ tam po za końcówką od myszki bezprzewodowej nic nie wchodzi i wystaje taki metal tak jakby metal był tam wsadzony. Weszłam w instrukcje , która jest na czytniku czy to na pewno USB 2,0 piszą , ze to USB 2,0 . Znajomy mówi, ze może zepsute USB 2,0 było juz przy kupnie laptopa. Ja mu mówię, że to nie możliwe. On nie widział laptopa snuje tylko taką teorię. Jutro zrobię wam zdjęcie, dziś padam jestem chora. No nigdy z takim usb się nie spotkałam, w poprzedniej pracy pracowałam cały czas na laptopie, na kursach pracowałam na laptopach i zastanawiam się czemu takie coś wystaje metalowego . Może wiecie co to jest
To się nie martw tym miejscem. Pamiętaj o antywirusie, powinnaś go mieć.
A z tym usb to bez zdjęcia nie będę wymyślać
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 12:41   #64
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Nie mam czym po za tel zrobić zdjęcia a do tel nie mam kabla kombinowałam wczoraj i próbowałam zdjęciu z tel zrobić zdjęcie laptopem i takie coś wyszlo od góry zdjęcie robiłam nic nie widać na nim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20160205_221516.JPG (36,1 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2016-02-06 o 12:43
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:59   #65
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

ja nic na tym zdjęciu nie widzę, może ktoś inny ale ja nie. Dla mnie to jest zwykła zaślepka do usb ale nie wiem czy faktycznie tak jest.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 17:27   #66
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Muszę zapytać w sklepie co to jest tam pendrive myszka itd nie wchodzi wchodzi tylko to czarne pudło od myszki bezprzewodowej tylko ta mysz bezprzewodowa juz mi nie działa tez dziwna jest bo nie ma tej koncowki jak od pendrive a każda mysz to ma, jak pamiętam to od początku jej nie miałam tylko same pudło czarne jak ja to nazywam i jak to tam wkładałam i działa ale od przyniesienia laptopa z przywracania go do stanu fabrycznego mysz nie działa znajomy na necie pisał mi , że, każda koncówka myszki bezprzewodowej ma zakończenie jak pendrive no moja nie ma jak byłam w sklepie to sprzedawca kazał mi ściągać to " pudło czarne" jak przynoszę laptop no do sklepu . No nic nie mówił, że uszkodzone coś jest, jak by to było uszkodzone usb 2, 0 to chyba mi by powiedział, No mówię wam, że zgłupiałam nigdy z czymś takim przy laptopie się nie spotkałam. Znajomy na necie mów mii, że może ci gdzie w sklepie uszkodzili to czarne od myszki to są pozostałości po myszce ja mówię, że nie mozliwe bo to jest tam na stałe przyłączone do laptopa i nie pamiętam aby wgl to czarne miało końcówkę taką jaką ma pendrive . Gdyby to było uszkodzone usb to można to naprawić.

A i mam pytanie, chce kupić rodzielacz usb , mam usb 3,0 czy związku z tym muszę kupić rodzielacz usb 3,0 , który jest droższy jak parzyłam na necie czy moge kupic tańszy za 20 zł usb 2,o . Mi się wydaje, że powinnam kupić usb 3,0 rozdzielacz .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20160206_182409.JPG (52,4 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2016-02-06 o 17:33
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:45   #67
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Nie mam czym po za tel zrobić zdjęcia a do tel nie mam kabla kombinowałam wczoraj i próbowałam zdjęciu z tel zrobić zdjęcie laptopem i takie coś wyszlo od góry zdjęcie robiłam nic nie widać na nim
Hahahahah...
Jesteś moim mistrzem za to zdjęcie

A co do tej myszki...
To jak ją miałaś podpiętą do laptopa, że działa skoro nie miała końcówki usb? Dawniej myszki miały takie okrągłe wejście, ale już dawno takich nie ma, więc to na pewno nie to... I nie wiem co rozumiesz przez to "czarne pudło"
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 08:55   #68
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

No wkładałam to na to metalowe coś co zdjęcie tego dałam : i działała sama się dziwie jak on działała To metalowe ma końcówkę jak od usb, ale nie jest to reszta końcówki od myszki bezprzewodowej, tego się nie da wyjąć gdyby to był port usb 2,0 uszkodzony to chyba by mi w sklepie powiedzieli, a pan kazał mi tylko ściągać to czarne i tyle.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

No dobra, a gdyby to był uszkodzony port usb 2,0 i te metalowe rzeczy to pozostałości po myszce to ile kosztowała by mniej więcej naprawa tego ? No ale gdyby to były pozostałości po myszce to czemu ich nie da się wyciągnąć ? Ja po prostu próbuje rozwikłać zagadkę co to jest to metalowe wystające znajduje się przed wejściem na słuchawki
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 15:40   #69
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Idź z tym do serwisu, bo opisujesz to tak chaotycznie, że nie mam pojęcia o czym piszesz. Ani czym jest "czarne pudło od myszki" ani jak wygląda to Twoje USB. Spróbuj zrobić zdjęcie czymś innym niż kalkulatorem.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:41   #70
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Z jakiego darmowego antywirusa korzystacie ? Ja mam mcaffe , (nie wgrywałam, on się sam uruchomił po przywróceniu dysku do stanu fabrycznego) ale skończyła mi się dziś możliwość korzystania z niego za darmo . przez jakiś czas mogłam testować go za darmo, a teraz każą płacić. Nie będę płacić , skoro można z neta ściągnąć za darmo inny. Ten odinstaluje, skoro on mnie nie chroni przed antywirusami i wgram inny. Znalazłam na necie AVG AntiVirus FREE, Avast, Avira Free Antivirus, 360 Internet Security. Który wybrać ?

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2016-02-13 o 14:45
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:44   #71
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Avast lepszy
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 14:52   #72
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Avast lepszy
od dawna już nie jest lepszy od AVG.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:54   #73
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
od dawna już nie jest lepszy od AVG.
AVG miałam kilka lat temu i po prostu szału dla mnie nie było Może coś się od tego czasu zmieniło.

Z darmowych jest jeszcz Ad-aware.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:13   #74
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Zapomniałam dodać, ze u mnie istnieje jeszcze możliwość włączania windows defender . Teraz mam wyłączony, Odkryłam go dopiero. jak się pojawił komunikat, że mcafee mnie nie chroni. Człowiek całe życie się uczy i dowiaduje nowych rzeczy. Ale avast czy AVG na pewno lepszy od tego windows defender.

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2016-02-13 o 15:15
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:17   #75
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Tylko że Windows Defender nie jest programem antywirusowym
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:23   #76
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

"Usługa Windows Defender jest zawarta w systemie Windows i pomaga w ochronie komputera przed złośliwym kodem (złośliwym oprogramowaniem). Złośliwe oprogramowanie to wirusy, programy szpiegujące i inne potencjalnie niechciane oprogramowanie." Na necie znalazłam i się zastanawiałam czy faktycznie to jest antywirus. Czyli trzeba Avast zainstalować
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:42   #77
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Znikające miejsce na dysku C

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
AVG miałam kilka lat temu i po prostu szału dla mnie nie było Może coś się od tego czasu zmieniło.

Z darmowych jest jeszcz Ad-aware.
Kilka lat temu... Avast jest ramozerny i to kosmicznie. I nie jest niestety od lat na najwyższym poziomie.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
"Usługa Windows Defender jest zawarta w systemie Windows i pomaga w ochronie komputera przed złośliwym kodem (złośliwym oprogramowaniem). Złośliwe oprogramowanie to wirusy, programy szpiegujące i inne potencjalnie niechciane oprogramowanie." Na necie znalazłam i się zastanawiałam czy faktycznie to jest antywirus. Czyli trzeba Avast zainstalować
Instaluj co chcesz, Twoja sprawa. W zasadzie, skoro nie ogarnęłaś jeszcze laptopa do normy to najpierw to powinnaś zrobić.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 16:42:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.