Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-02, 18:17   #871
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mój TŻ jest rezydentem w szpitalu, czasami u niego bywam i znam z widzenia większość pielęgniarek na jego oddziale. Ostatnio miałam podawaną kroplówkę i szukałam go, żeby mi odłączył, bo nie chciałam zawracać głowy żadnej z pielęgniarek, ale na nieszczęście szukając TŻta trafiłam właśnie na Grażkę, która w pokoju socjalnym paliła papierosa i już nie pozwoliła mi wyjść, bo powiedziała, że to przecież chwila i ona to zrobi. No rzeczywiście, to była chwila, bo trzymając papierosa w jednej ręce, dmuchając mi dymem w twarz, bez umycia rąk, zaczęła mi dłubać pazurami przy tym wenflonie
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 18:24   #872
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Na palenie najlepszym miejscem na oddziale jest brudownik :x przechodząc koło otwartych drzwi to jak wsadzić nos w popielniczke

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

A co do długich włosów - sama takie mam i jak przeczytałam o "szaleńcu" w łódzkim mpk, ktory bez powodow obcinal kobietom długie wlosy - wrrrr :x
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 18:59   #873
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Serio??
Niestety, świrów nie brakuje.
Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest rezydentem w szpitalu, czasami u niego bywam i znam z widzenia większość pielęgniarek na jego oddziale. Ostatnio miałam podawaną kroplówkę i szukałam go, żeby mi odłączył, bo nie chciałam zawracać głowy żadnej z pielęgniarek, ale na nieszczęście szukając TŻta trafiłam właśnie na Grażkę, która w pokoju socjalnym paliła papierosa i już nie pozwoliła mi wyjść, bo powiedziała, że to przecież chwila i ona to zrobi. No rzeczywiście, to była chwila, bo trzymając papierosa w jednej ręce, dmuchając mi dymem w twarz, bez umycia rąk, zaczęła mi dłubać pazurami przy tym wenflonie
Słodki Jezu w morelkach... gdzie Ty trafiłaś?
Największy odpał, jaki mi się trafił, to przysłanie psychologa do mnie, bo lekarze mieli podejrzenie anoreksji. Akurat trafiło na tę, co zjeść lubi, ja i anoreksja
Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
A co do długich włosów - sama takie mam i jak przeczytałam o "szaleńcu" w łódzkim mpk, ktory bez powodow obcinal kobietom długie wlosy - wrrrr :x
Masakra, też o nim słyszałam. Przez jakiś czas miałam schizy z tego powodu i już podweselonych chmielem panów Mietków spod sklepu mijałam szerokim łukiem, bo zawsze któryś zwracał uwagę na moje włosy.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 19:47   #874
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Sąsiadka z bloku ostatnio wychodziła za mąż i znajomi zrobili jej taką jakby koronę z tasiemek i balonów wokół drzwi wejściowych do bloku, to ludzie podchodzili i brali sobie te balony jakby nigdy nic. Np. szła jakaś Karyna z Brajankiem i Brajanek: "mamo, mamo, balony! Ja chcę balona! tego największego!" Więc Karynka podeszła, odwiązała i dała Brajankowi. Sąsiadka jej zwróciła uwagę, żeby nie brała, to odpowiedziała, że "przecież to tylko balon". Potem jeszcze widziałam dzieci biegające z tymi balonami. No po prostu mieszkam wśród złodziei

Edytowane przez 201606201201
Czas edycji: 2016-05-02 o 19:49
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:00   #875
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Sąsiadka z bloku ostatnio wychodziła za mąż i znajomi zrobili jej taką jakby koronę z tasiemek i balonów wokół drzwi wejściowych do bloku, to ludzie podchodzili i brali sobie te balony jakby nigdy nic. Np. szła jakaś Karyna z Brajankiem i Brajanek: "mamo, mamo, balony! Ja chcę balona! tego największego!" Więc Karynka podeszła, odwiązała i dała Brajankowi. Sąsiadka jej zwróciła uwagę, żeby nie brała, to odpowiedziała, że "przecież to tylko balon". Potem jeszcze widziałam dzieci biegające z tymi balonami. No po prostu mieszkam wśród złodziei
Ja stroilam klatke pomponami w sobote rano zeby nie pokradli, ale wychodzac do kosciola o 16 juz polowy dekoracji nie bylo :/ zostaly tylko te wyzej, z parteru poszly wszystkie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:10   #876
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Ja stroilam klatke pomponami w sobote rano zeby nie pokradli, ale wychodzac do kosciola o 16 juz polowy dekoracji nie bylo :/ zostaly tylko te wyzej, z parteru poszly wszystkie
Tu było podobnie. Panna młoda wychodziła ok. 15, a o 12 już wszystkich balonów z dołu nie było. Stroili wieczorem dzień wcześniej.
Czyli balony trzeba wieszać tylko u góry, a na dole tylko tasiemki.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:11   #877
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Tu było podobnie. Panna młoda wychodziła ok. 15, a o 12 już wszystkich balonów z dołu nie było. Stroili wieczorem dzień wcześniej.
Czyli balony trzeba wieszać tylko u góry, a na dole tylko tasiemki.
Ja mialam barierke obwiazana wstazka i przyczepione pompony- wstazke tez zabrali :/ pusta klatka zostala
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 20:19   #878
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Ja mialam barierke obwiazana wstazka i przyczepione pompony- wstazke tez zabrali :/ pusta klatka zostala
U mnie większość wstążki została, ale kurcze, przecież taka wstążka to grosze kosztuje w pasmanterii
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:29   #879
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
U mnie większość wstążki została, ale kurcze, przecież taka wstążka to grosze kosztuje w pasmanterii
Balony też nie majątek
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:41   #880
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Balony też nie majątek
Dokładnie.
Jak mnie denerwuje takie podejście, że można sobie coś wziąć skoro nikt tego nie pilnuje. Dziś np. czytałam o aktorce, która zajumała w klubie fitness 2 pierścionki, które inna babka zostawiła na parapecie.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:05   #881
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
Na palenie najlepszym miejscem na oddziale jest brudownik :x przechodząc koło otwartych drzwi to jak wsadzić nos w popielniczke [...]
Myślałam, że brudownik to lokalne określenie, ale widzę, że jest bardziej rozpowszechnione

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;5980709 6]
[...]
Słodki Jezu w morelkach... gdzie Ty trafiłaś?
Największy odpał, jaki mi się trafił, to przysłanie psychologa do mnie, bo lekarze mieli podejrzenie anoreksji. Akurat trafiło na tę, co zjeść lubi, ja i anoreksja
[...]
[/QUOTE]
Też się zastanawiałam, nawet nie mogłam tej kobiecie za bardzo zwrócić uwagi, bo TŻ jest obecnie najmłodszy na oddziale i nie chciałam, żeby się to na nim odbiło. Przełknęłam to i uciekłam

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Jak mnie denerwuje takie podejście, że można sobie coś wziąć skoro nikt tego nie pilnuje. Dziś np. czytałam o aktorce, która zajumała w klubie fitness 2 pierścionki, które inna babka zostawiła na parapecie.
Jeszcze w czasach studenckich zostawiłam w laboratorium okulary przeciwsłoneczne, wróciłam po nie od razu po wyjściu na zewnątrz, gdy zorientowałam się, że ich nie mam, minęło około 5 minut i okularów nie było
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 21:23   #882
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Koleżanka mojej mamy zostawiła na półce w toalecie w biurze obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Myła ręce, zdjęła i zapomniała. Zorientowała się bardzo szybko i pobiegła do łazienki. Ale już ich tam nie było . Z tego co wiem to te rzeczy były bardzo dużo warte, wykombinowali sobie mega obrączki, już nie mówiąc nawet to wartości sentymentalnej. Była policja, szukali, oczywiście nie znaleźli.
Co gorsze w biurze niby same normalne osoby. Raczej nie mógł to być ktoś z zewnątrz, bo pracują na 2 piętrze, petenci raczej się tutaj nie zapędzają, a już na pewno nie zaglądają do łazienek.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:36   #883
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Jeszcze w czasach studenckich zostawiłam w laboratorium okulary przeciwsłoneczne, wróciłam po nie od razu po wyjściu na zewnątrz, gdy zorientowałam się, że ich nie mam, minęło około 5 minut i okularów nie było
Ja tak kiedyś zostawiłam dosyć drogą parasolkę w wc na uczelni też na 5 min, i jak wróciłam już jej nie było.
Dobrze, że teraz w wielu miejscach są kamery (choć w wc wiadomo, że nie) i choć część z tych rzeczy łatwiej odnaleźć.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Koleżanka mojej mamy zostawiła na półce w toalecie w biurze obrączkę i pierścionek zaręczynowy. Myła ręce, zdjęła i zapomniała. Zorientowała się bardzo szybko i pobiegła do łazienki. Ale już ich tam nie było . Z tego co wiem to te rzeczy były bardzo dużo warte, wykombinowali sobie mega obrączki, już nie mówiąc nawet to wartości sentymentalnej. Była policja, szukali, oczywiście nie znaleźli.
Co gorsze w biurze niby same normalne osoby. Raczej nie mógł to być ktoś z zewnątrz, bo pracują na 2 piętrze, petenci raczej się tutaj nie zapędzają, a już na pewno nie zaglądają do łazienek.
Policja nie mogła wszystkich przeszukać? Dużo osób tam pracuje? Ja na miejscu tej kobiety obdzwoniłabym chyba wszystkie okoliczne lombardy i jubilerów i podała opis obrączek, bo złodziej pewnie prędzej czy później do któregoś trafi, żeby upłynnić.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:45   #884
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Ja tak kiedyś zostawiłam dosyć drogą parasolkę w wc na uczelni też na 5 min, i jak wróciłam już jej nie było.
Dobrze, że teraz w wielu miejscach są kamery (choć w wc wiadomo, że nie) i choć część z tych rzeczy łatwiej odnaleźć.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------


Policja nie mogła wszystkich przeszukać? Dużo osób tam pracuje? Ja na miejscu tej kobiety obdzwoniłabym chyba wszystkie okoliczne lombardy i jubilerów i podała opis obrączek, bo złodziej pewnie prędzej czy później do któregoś trafi, żeby upłynnić.
Policja z tego co wiem nie może wszystkich o tak sobie przeszukać. Jest jednak nietykalność osobista. Z resztą też bym się wkurzyła, gdyby ktoś zaczął mnie przeszukiwać, bo koleżance pierścionek zginął. Ta kobieta szukała, dzwoniła, pytała, robiła wszystko żeby odnaleźć przedmioty. Nie chodziło o pieniądze, a właśnie o wartość sentymentalną, ślub i zaręczyny ma się raz w życiu.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:49   #885
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mnie kiedyś Janusz z Grażyna ukradli kurtkę która zostawiłam w łazience w centrum handlowym. Grażyna podniecona przyleciała do Janusza ze tam kurtka wisi, Janusz poszedł do sprzątaczki ze zona zostawiła kurtkę w toalecie. Sprzątaczka mu ja po prostu dała bez przejścia przez informacje czy ochronę albo chociaż zapytania o rozmiar czy co było w kieszeni (chociaż i to mogła Grażyna sprawdzić) Dlatego zimowym wieczorem wracałam do domu bez kurtki a janusze ja pewnie gdzieś wyrzucily bo na ich nieszczęście w kieszeniach nie było nic oprócz rękawiczek. Na allegro, olx i podobnych przez miesiąc jej szukałam ale się nie pojawiła
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:51   #886
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Jak mnie denerwuje takie podejście, że można sobie coś wziąć skoro nikt tego nie pilnuje. Dziś np. czytałam o aktorce, która zajumała w klubie fitness 2 pierścionki, które inna babka zostawiła na parapecie.
cooooooooooo?! co za... <cenzura>
W klubie fitness niedaleko mnie wymagają, by każdy, kto chodzi na zajęcia, miał swoją własną kłódkę do szafki, bo ponoć niby tak zabierają rzeczy...dla mnie to jest też szok...
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:54   #887
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mnie dziwi, że was tak bardzo szokuje, że ludzie kradną XD

Niestety, kradną i to wszędzie. Tego już nawet nie da się nazwać januszowaniem
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:57   #888
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

W zeszłym roku biegałam po takiej leśnej ścieżce-pętli, zazwyczaj brałam ze sobą wodę, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę itd i kładłam w jednym miejscu przy drodze żeby z tym wszystkim nie biegać. Co jakiś czas przebiegałam obok więc mogłam się napić wody. Droga w ogóle nie uczęszczana, spotkałam tam ludzi może ze 3 razy w ciągu całego lata. Raz trafiła się Klaudia na rowerze, z dzieckiem. Widziałam ją z daleka, ona mnie nie. Zabrała mi okulary, lek na astmę i pół butelki wody Odjechała kawałek zanim ją trochę sprintem dogoniłam, chyba mnie poznała (mieszka blisko i znamy się z widzenia), moje rzeczy wyrzuciła w pokrzywy. Ciekawe jak to wszystko dziecku wytłumaczyła.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:06   #889
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mnie kiedysna uczelni ktos ukradl szalik i czapke, wartosci znikomej, bo bazarkowe. I to byl ktos z mojego roku, bo to bylo podczas zajec-mielismy wyjsc z sali i potem pojedynczo wchodzic po zaliczenia-kurtki i szaliki zostawilismy w srodku, zeby nie siedziec z nimi na korytarzu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 22:09   #890
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Raz zostawiłam telefon w toalecie w kauflandzie. Nawet się nie zorientowałam, że zostawiłam ten telefon. Zaraz za mną wyszła dziewczyna i mi oddała telefon. A telefon nówka, dwa dni wcześniej go kupiłam. To tak na pocieszenie, że są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie :P
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:09   #891
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:11   #892
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Mnie kiedysna uczelni ktos ukradl szalik i czapke, wartosci znikomej, bo bazarkowe. I to byl ktos z mojego roku, bo to bylo podczas zajec-mielismy wyjsc z sali i potem pojedynczo wchodzic po zaliczenia-kurtki i szaliki zostawilismy w srodku, zeby nie siedziec z nimi na korytarzu.
U mnie w biurze jest jedna łazienka dostępna tylko dla pracowników. Niby wszyscy tacy mądrzy, wykształceni i ladnie ubrani a regularnie się zdarzało ze podłogą wokół toalety była mokra I to nie to ze ktoś nie trafił (chociaż uważam ze chlosta dla tych sikajacych na malysza nie umiejac celowac byłaby dobrym pomysłem) - bo klapa i wc czyste

Dobra inny temat ale też zamknięte grono i nie wiadomo kto
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:15   #893
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mi kiedyś w szkole ukradli podręcznik do języka, jakiś czas potem (uwaga!) szczotkę do włosów. Koleżance zginęły pieniądze z portfela (ale tylko część sumy). Do tej pory nie wiem kto.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:17   #894
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

To w tym temacie - pracuję z dziećmi a rodzice w tym czasie albo udają się na szoping czy na co mają ochotę, albo czekają w korytarzu na pociechy. Czasem w trakcie zajęć dziecko chce do toalety. Ja rozumiem, że jak dziecko idzie do toalety samo, to może nie ogarnąć, że nabrudziło. Ale słyszę przez ścianę, że w toalecie jest dziecko z ojcem, a ja idę tam 5 minut później i jest zasikane wszystko, włącznie z podłogą i rozdeptane aż na korytarz. Źle mi.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:40   #895
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
To w tym temacie - pracuję z dziećmi a rodzice w tym czasie albo udają się na szoping czy na co mają ochotę, albo czekają w korytarzu na pociechy. Czasem w trakcie zajęć dziecko chce do toalety. Ja rozumiem, że jak dziecko idzie do toalety samo, to może nie ogarnąć, że nabrudziło. Ale słyszę przez ścianę, że w toalecie jest dziecko z ojcem, a ja idę tam 5 minut później i jest zasikane wszystko, włącznie z podłogą i rozdeptane aż na korytarz. Źle mi.
Bo to nie u nich w domu. Ktos za nich przeciez i tak posprzata.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 23:03   #896
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

No to chyba w domu też ktoś po nich sprząta. Bo nie wyobrażam sobie ze w domu się robi syf i u kogoś taki sam. W domu sobie mogę mieć okruchy wszędzie bo moje bachorki strasznie kruszą, ale jak idę z mlodocianymi gdzieś to jak nakruszą, to od razu po nich sprzątam. Kwestia sikow jest dla mnie nie do zrozumienia na każdym gruncie.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 23:22   #897
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Mnie sie wydaje, ze niekotrzy po prostu nie szanuja tego, co wspolne i dlatego nie chce im sie przetrzec po sobie deski klozetowej, spuscic wody itp. Przyznam, ze jesli wejdziemy z corka do takiej toalety, to komentujemy glosno, ze to tak nieladnie zostawiac nabrudzone i wyjsc. Zreszta ona sama na to bardzo zwraca uwage, a ja nie chce, zeby lapala zle wzorce.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 23:28   #898
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

No dobra, ale też deska to co innego niż kałuża na podłodze, rozniesiona w promieniu kilku metrów. Na deskę można zapomnieć spojrzeć. (choć ja zawsze patrzę). Ale nie uwierzę, że ktoś nie zauważył, że dziecko zsikało się na podłogę.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 23:39   #899
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
No dobra, ale też deska to co innego niż kałuża na podłodze, rozniesiona w promieniu kilku metrów. Na deskę można zapomnieć spojrzeć. (choć ja zawsze patrzę). Ale nie uwierzę, że ktoś nie zauważył, że dziecko zsikało się na podłogę.
No to uwierz, ze ktos to zauwazyl, ale w ogole go to.nie obeszlo. Bo to miejsce publiczne, bo i tak przyjdzie pani ktora to posprzata.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 00:14   #900
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Nie pracuję w miejscu publicznym. Ale niezależnie, nie rozumiem. I mam nadzieję, że nigdy nie zrozumiem.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-15 21:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.