Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-21, 19:16   #871
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A ja kocham "zarowe" blogi Zara jak dla mnie wygrywa prostotą, elegancją i wzornictwem, ciężko mi jest podobne rzeczy znaleźć w innych sklepach - wolę kupić jedną rzecz Zary niż 3 z innych sklepów. Jakość co prawda spada, ale i tak moje najtrwalsze rzeczy pochodzą z Zary.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:18   #872
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
A ja kocham "zarowe" blogi Zara jak dla mnie wygrywa prostotą, elegancją i wzornictwem, ciężko mi jest podobne rzeczy znaleźć w innych sklepach - wolę kupić jedną rzecz Zary niż 3 z innych sklepów. Jakość co prawda spada, ale i tak moje najtrwalsze rzeczy pochodzą z Zary.
Zgadzam się. W innych sklepach są podobne rzeczy, ale to nie to samo.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:18   #873
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio rozwala Kasia Tusk. Prezentuje na łamach gazetki flesz swoje stylizacje i radzi jak nie wydać fortuny, a na sobie ma po podliczeniu przeszło 1500zł
tylko flesz, a nie twój styl lub elle czy Pani
czyżby jednak nie wszędzie sławne nazwisko otwierało drzwi
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:20   #874
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio rozwala Kasia Tusk. Prezentuje na łamach gazetki flesz swoje stylizacje i radzi jak nie wydać fortuny, a na sobie ma po podliczeniu przeszło 1500zł
No, tak. Kasia Tusk... Obserwuję jej bloga na facebooku, więc jak mi się wyświetliła informacja o nowym poście, kliknęłam. A gdy mi się ładowała strona, modliłam się w duchu "Tylko nie Tyrol, Tylko nie Tyrol". Niestety, był Tyrol Na szczęście bez tekstu na temat tego, jak Kasia bardzo kocha Tyrol.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:20   #875
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tylko flesz, a nie twój styl lub elle czy Pani
czyżby jednak nie wszędzie sławne nazwisko otwierało drzwi
Widać niestety. Może grycanki przebiją się do wielkiego świata mody
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:22   #876
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zgadzam się. W innych sklepach są podobne rzeczy, ale to nie to samo.
Dokładnie Nie obraziłabym się jednak gdyby ceny w Zarze spadły, bo ostro przeginają

Socha promująca Flesz to dla mnie jeszcze większa porażka niż Kasia T
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:25   #877
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dokładnie Nie obraziłabym się jednak gdyby ceny w Zarze spadły, bo ostro przeginają

Socha promująca Flesz to dla mnie jeszcze większa porażka niż Kasia T
Ja też bym się nie obraziła Co do Sochy, to rzeczywiście szok, ale w sumie to ona jakąś super aktorką nie jest, ubiera się całkiem całkiem, to fakt. Jesli chodzi o flesz, to to takie godzinkowe pisemko jak dla mnie. Kupuję do autobusu lub na nudny wykład, przegladam fotki, cos tam przeczytam i do kosza.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 19:35   #878
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja dzisiaj widziałam chłopaka,który miał camelowy płaszczyk,bardzo ładny ale ewidentnie widać było,że kobiecy,do tego chyba lateksowe leggisny jak dobrze pamiętam i takie dziwne płaskie buty na koturnie,one były tu pokazywane kiedyś.
Jejku co się tym ludzmi dzieje
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 19:44   #879
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ok, ale chodzi mi o lekkie zaklamanie - bo skoro Kamila pisze, ze wkleja swoje ranne foty, gdzie jest nieumalowana, w przeciwienstwie do Kasi T., co akcentuje - to po kiego grzyba maluje usta?
no mnie tez chodzi o to zaklamanie. przeciez to drugie zdanie, ktore napisalam bylo z ironia...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:35   #880
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A mnie śmieszą te zarzuty wobec Kamili, że ma pomalowane usta. Moje wyglądają podobnie po tym, jak wypiję kawę czy herbatę i je obliżę. Zresztą ta szminka Rimmel ma całkiem inny kolor. A już najbardziej rozwaliło mnie, że ktoś jej zarzucił, że ma podkład, bo... uwaga... to niemożliwe, żeby rano cera się nie świeciła.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:35   #881
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Na formspringu kamila pisze, ze nie ma na ustach szminki, a na tych z np. 15 stycznia ma bladorozowa. I co wy na to?
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 20:38   #882
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
A mnie śmieszą te zarzuty wobec Kamili, że ma pomalowane usta. Moje wyglądają podobnie po tym, jak wypiję kawę czy herbatę i je obliżę. Zresztą ta szminka Rimmel ma całkiem inny kolor. A już najbardziej rozwaliło mnie, że ktoś jej zarzucił, że ma podkład, bo... uwaga... to niemożliwe, żeby rano cera się nie świeciła.
LOL Mi też cera nie świeci się rano
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:41   #883
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
od razu mi się skojarzyły z tym gościem z Atomówek, pamiętacie?

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
mi się sam pomysł podoba, gdyby nie beznadziejne ciuchy i te pozy. podoba mi się drugie zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez Marciamartyna Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj widziałam chłopaka,który miał camelowy płaszczyk,bardzo ładny ale ewidentnie widać było,że kobiecy,do tego chyba lateksowe leggisny jak dobrze pamiętam i takie dziwne płaskie buty na koturnie,one były tu pokazywane kiedyś.
Jejku co się tym ludzmi dzieje
niemożliwe!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Creep012-powerpuff-girls.jpg (85,0 KB, 35 załadowań)
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 20:57   #884
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
LOL Mi też cera nie świeci się rano
Mi też nie. Dopiero w ciągu dnia mi się zaczyna świecić.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:16   #885
theagata
Raczkowanie
 
Avatar theagata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

a mnie przerażają trampki na obcasach...
a jeszcze bardziej nieśmiertelnośc tego "trendu"
ostatnio wchodzę na stronę deezee, a tam ten koszmar!
trampki/tenisówki na masywnym obcasie
totalne bezguście
theagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:43   #886
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
co do takich watkow typu must have, smieszy mnie watek, co kupilas w miesiacu x. i do tego podawanie cen. czy ktos nie ma sie komu pochwalic? czyzby kolezanki nie mogly juz sluchac o "zakupkach"?
Wg mnie to bardzo przydatne wątki, gdyż zawsze mogę wypatrzeć coś fajnego, a nie zawsze mam czas, żeby obejść wszystkie sklepy i sieciówki w galerii A nawet jak obejdę wszystkie, to mogę czegoś nie dojrzeć Poza tym, dziewczyny często prezentują real zdjęcia, a to też jest pomocne. A podawanie ceny jest po to, żeby ktoś miał orientację ile mniej więcej dana rzecz kosztuje.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:46   #887
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
od razu mi się skojarzyły z tym gościem z Atomówek, pamiętacie?


mi się sam pomysł podoba, gdyby nie beznadziejne ciuchy i te pozy. podoba mi się drugie zdjęcie.


niemożliwe!
zdjecia w kosciele- no dajciez spokoj.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:01   #888
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Wg mnie to bardzo przydatne wątki, gdyż zawsze mogę wypatrzeć coś fajnego, a nie zawsze mam czas, żeby obejść wszystkie sklepy i sieciówki w galerii A nawet jak obejdę wszystkie, to mogę czegoś nie dojrzeć Poza tym, dziewczyny często prezentują real zdjęcia, a to też jest pomocne. A podawanie ceny jest po to, żeby ktoś miał orientację ile mniej więcej dana rzecz kosztuje.
Dokładnie, moim zdaniem właśnie temu służą te wątki Często można wyłapać jakąś fajną okazję, zobaczyć jak naprawdę wygląda dana rzecz
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:47   #889
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Dokładnie, moim zdaniem właśnie temu służą te wątki Często można wyłapać jakąś fajną okazję, zobaczyć jak naprawdę wygląda dana rzecz
Owszem, też czasem zaglądam na ten wątek, ale strasznie wkurza mnie to jak muszę przewijać jedną stronę na której są same ochy i achy, albo emotki typu ... i tak co parę stron.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 02:52   #890
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
A co do tej reklamówki, ja wiem, że to jej kasa i nic mi do tego na co ją wydaje, ale naprawdę nie rozumiem, po co wydawać na taką reklamówkę 500zł. Dla mnie to naprawdę strata kasy, bo będzie padał deszcz to jej wszystko zamoknie, nie mówiąc już o tym, że stamtąd łatwo chyba coś ukraść. Jak chciała coś od projektanta to naprawdę mogła kasę lepiej wydać.
pewnie mnie teraz zjecie, ale ja nie widze niz zdroznego w tej torbie. w sensie, ze gdybym miala wiecej kasy, to bym sobie taka niechybnie kupila. ot, taki kaprys, jak kogos stac, to dlaczego nie. i przynajmniej mialabym motywacje, zeby uporzadkowac stan takiej torby .

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
A ja kocham "zarowe" blogi Zara jak dla mnie wygrywa prostotą, elegancją i wzornictwem, ciężko mi jest podobne rzeczy znaleźć w innych sklepach - wolę kupić jedną rzecz Zary niż 3 z innych sklepów. Jakość co prawda spada, ale i tak moje najtrwalsze rzeczy pochodzą z Zary.
hm, mam z Zary pare sweterkow i ich jakosc jest FATALNA. to juz te wiekowe Haemowe wygladaja sto razy lepiej.
przecietna sieciowka, rozumiem, ze ekscytacje moga budzic rzeczy z Max Mary, ale z Zary?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no mnie tez chodzi o to zaklamanie. przeciez to drugie zdanie, ktore napisalam bylo z ironia...
a, sorry, nie zalapalam widac^^.

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
A mnie śmieszą te zarzuty wobec Kamili, że ma pomalowane usta. Moje wyglądają podobnie po tym, jak wypiję kawę czy herbatę i je obliżę. Zresztą ta szminka Rimmel ma całkiem inny kolor. A już najbardziej rozwaliło mnie, że ktoś jej zarzucił, że ma podkład, bo... uwaga... to niemożliwe, żeby rano cera się nie świeciła.
no, nie wiem, w zyciu bym nie wpadla, ze to sa oblizane jeno usta, wygladaja ewidentnie na pomalowane. btw, kto powiedzial, ze Kamila sie umalowala akurat szminka pokazana na blogu? toc sponsorzy zarzucaja ja asortymentem .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-01-22 o 02:54
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:01   #891
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Kamila wyglada super na tych nowych fotkach i juz nie mruzy oczu bez okularow
zgadzam się!
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja czekam na sesyje pt. "miejsce, w ktorym wydalam". i w sumie bardziej by mnie zainteresowala niz ta z kawusia na kanapie, bo mam swira na punkcie pachnacych, kolorowych papierow toaletowych oraz kostek do WC .
a ja rozmyślam: miejsce w który m wydaŁam? ale że co, kasę wydałam?? i dopiero mi zaskoczyła klapka
Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
A mnie śmieszą te zarzuty wobec Kamili, że ma pomalowane usta. Moje wyglądają podobnie po tym, jak wypiję kawę czy herbatę i je obliżę. Zresztą ta szminka Rimmel ma całkiem inny kolor. A już najbardziej rozwaliło mnie, że ktoś jej zarzucił, że ma podkład, bo... uwaga... to niemożliwe, żeby rano cera się nie świeciła.
Też mi nie przyszło do głowy że ma je pomalowane... w poprzednim "ałtficie" od razu się to rzuciło w oczy, a teraz pomyślałam, że po prostu takie ma..
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:06   #892
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3175980 2]o te: obiektywnie może one są i ładne, ale mnie subiektywnie rozwalają i przypominają mi piżamę [/QUOTE]
O! Ostatnio byłam w Cubusie z TŻtem i nagle do mnie z tekstem trzymając podobne spodnie : Kochanie kupić Ci taką piżamę?'
Obok stała jakaś mała faszynistka, jak go zmierzyła wzrokiem! a ja myślałam, że padnę ze śmiechu.. Biedny, nie wiedział o co chodzi..
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:42   #893
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Dla mnie największą porażką szafiarską jest słynna Betty http://www.leblogdebetty.com/en/. Kiedyś ją ubóstwiałam. Ubierała się w zwykłe ciuchy, ale wyglądała ślicznie i gustownie. Wszystko było świetnie dobrane. A teraz stała się już żywą reklamą wszystkiego
DOKŁADNIE!!! Szkoda, że Betty tak się zmieniła, kiedyś ją uwielbiałam

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
A ja kocham "zarowe" blogi Zara jak dla mnie wygrywa prostotą, elegancją i wzornictwem, ciężko mi jest podobne rzeczy znaleźć w innych sklepach - wolę kupić jedną rzecz Zary niż 3 z innych sklepów. Jakość co prawda spada, ale i tak moje najtrwalsze rzeczy pochodzą z Zary.
Ja też czasami kupuję w Zarze, właśnie dlatego, że mogę znaleźć tam proste i eleganckie rzeczy, kiedy np. brakuje mi białej koszuli albo ołówkowej spódnicy na obiadek rodzinny albo jakiś egzamin. Wzornictwo jest totalnie inne niż w pzoostałych sklepach, ja się nie spotkałam z podobnym (może w Mango? Ale tam ceny są albo takie same albo nawet wyższe). Oczywiście nie chodzę ubrana w Zarę od stóp do głów Ale nie skreślam tego sklepu
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:02   #894
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ja lubię Zarę, chociaż też nie jestem ubrana od stóp do głów w nią ;-)
mam wrażenie, że lepsze jakościowo rzeczy są na dziale głównym-tzn. damskim, a nie tym młodzieżowym (trf? o ile dobrze pamiętam). Z tego pierwszego działu-damskiego mam kilka rzeczy, m.in płaszcz krótki, kurtkę puchową i nie narzekam. A puchówka mega ciepła bo z prawdziwym pierzem, mimo że nie wygląda jak z ludzika Michelin
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:39   #895
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mogłybyście podac link do bloga kamili?bo nie mogę znaleźć nigdzie ;/
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:41   #896
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez theagata Pokaż wiadomość
a mnie przerażają trampki na obcasach...
a trekingi na obcasie?
http://moda.allegro.pl/b3006-38-koza...067690922.html
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 12:52   #897
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
koszmarki
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 13:10   #898
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

idealne w góry
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 14:21   #899
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Lubię Zarę, nie chodzę odziana od stóp do głów, ale kilka rzeczy, które sobie kupiłam służą mi już długo, są trwałe i nie tracą fasonu Na ogół zaglądam na stronę producenta, a gdy coś wpadnie mi w oko, wybieram się do sklepu. Nie lubię takiego snucia się bez celu
Dzisiaj widziałam dziewczę w kurtce w błotnistym kolorze, do tego nałożyła legginsy ze świecącego, miedzianego materiału. Jeśli chciała być zauważona, efekt osiągnęła, widać ją było z daleka
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 17:46   #900
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
masakra po stokroc.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.