Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 18:23   #871
olciatg
Raczkowanie
 
Avatar olciatg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 84
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cześć dziewczyny! Ja planuję wesele na 2014 r. w Casamento koło Wielowsi. Szukam jakiś opinii o tej restauracji Na ile osób są sale (z tego co wiem, to są dwie), jakie jedzenie, jak wystrój? Bo w galerii zdjęcia są przepiękne!!! A jeździć po salach planujemy dopiero w kwietniu. Chyba, ze to za późno?..
__________________
7.09.2008!
7.05.2011!!
14.06.2014!!

...mieszkanie...
olciatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 23:24   #872
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez olciatg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja planuję wesele na 2014 r. w Casamento koło Wielowsi. Szukam jakiś opinii o tej restauracji Na ile osób są sale (z tego co wiem, to są dwie), jakie jedzenie, jak wystrój? Bo w galerii zdjęcia są przepiękne!!! A jeździć po salach planujemy dopiero w kwietniu. Chyba, ze to za późno?..

Na zdjęciach sala jest bardzo ładna Same pozytywne opinie w internecie, ale nie ma napisanej ceny za podane menu, jak również informacji dotyczących wystroju - podobno dość sporo sobie liczą. Sala ponoć na 120 osób. Napoje gazowane wedle zużycia 1,60 zł/szt. Fajne jest to, że można sobie zobaczyć kalendarz oraz pomieszczenie dla dzieci. Na 2014 sporo wolnych terminów, 2013 cały zajęty. Gdyby ktoś znał jakieś informacje odnośnie cen menu, czy posiadają pokoje oprócz tego dla pary młodej, cen dekoracji, korkowego i innych proszę o wiadomość.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 14:31   #873
olciatg
Raczkowanie
 
Avatar olciatg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 84
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
Na zdjęciach sala jest bardzo ładna Same pozytywne opinie w internecie, ale nie ma napisanej ceny za podane menu, jak również informacji dotyczących wystroju - podobno dość sporo sobie liczą. Sala ponoć na 120 osób. Napoje gazowane wedle zużycia 1,60 zł/szt. Fajne jest to, że można sobie zobaczyć kalendarz oraz pomieszczenie dla dzieci. Na 2014 sporo wolnych terminów, 2013 cały zajęty. Gdyby ktoś znał jakieś informacje odnośnie cen menu, czy posiadają pokoje oprócz tego dla pary młodej, cen dekoracji, korkowego i innych proszę o wiadomość.
Dokładnie wiem tyle, co Ty moje wesele będzie na ok. 50 osób, więc nie wiem, czy sala nie będzie za duża.. :/ Też właśnie czekam na info dotyczące cen menu, samego jedzenia, obsługi, itp. Strasznie napalona jestem na tą salę!

P.S. Dowiedziałam się dzisiaj, że podobno Casamento jest wielkie.. :/ więc dla mnie odpada.. a szkoda.. A co powiecie o "Pod różą"? Bo to moja druga opcja
__________________
7.09.2008!
7.05.2011!!
14.06.2014!!

...mieszkanie...

Edytowane przez olciatg
Czas edycji: 2012-02-10 o 12:45
olciatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:38   #874
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cześć dziewczyny. Ślub biorę w przyszłym roku już i szukam opinii Na temat następujących restauracji:
1) "Anna Maria" w Katowicach
2) "Biały Dom" w Paniówkach
3) "Ferdynand" w Tarnowskich Górach
4) "Różana Dolina" Katowicach
5) "Constantin" w Bytomiu
6) "Sielec" w Sosnowcu

Nie wiem dlaczego jestem zachwycona bardzo jasnymi salami. Proszę o pomoc!!
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:44   #875
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Claudusiu a przejrzałaś ten wątek? Wpisz w wyszukiwarkę nazwę tych sal, a na pewno coś Ci wyskoczy
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:13   #876
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Oglądałam już właśnie mnóstwo stron. Opinie na temat "moich" sali jeśli są to sprzed 4-5 lat. Ufff ciężka to praca znaleźć wymarzoną salę

Teraz znalazłam jeszcze salę "Rezydencja" w Piekarach Śląskich, ale nie ma, niestety, cennika. Orientuje się któraś?

Edytowane przez claudusiaaaaa
Czas edycji: 2012-02-29 o 15:08
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:19   #877
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Oglądałam już właśnie mnóstwo stron. Opinie na temat "moich" sali jeśli są to sprzed 4-5 lat. Ufff ciężka to praca znaleźć wymarzoną salę

Teraz znalazłam jeszcze salę "Rezydencja" w Piekarach Śląskich, ale nie ma, niestety, cennika. Orientuje się któraś?

250 zł/os bez napoi. Przynajmniej ja otrzymałam takie dane, ale może wyślij i zapytaj o ich ofertę to się dowiesz czegoś więcej.

Różana dolina w katowicach - dla mnie zbyt głośno. Niedaleko autostrady i przy działkach i stacji benzynowej. Cena też nie była zbyt interesująca, ale nie pamiętam już dokładnie.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 17:55   #878
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Napisałam maila i czekam na odpowiedź. Sala jest przepiękna, marzenie!
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 19:54   #879
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Napisałam maila i czekam na odpowiedź. Sala jest przepiękna, marzenie!

To daj znać co Ci odpisali Bo mi Pani odpisała po kilku dniach, że cena 250 i podane menu, w którym praktycznie nic nie było, ale może od tego czasu coś jest urozmaicone. Wtedy była 1 kolacja w cenie, możliwość domówienia sobie prosiaka, zimna płyta kilka pozycji i zero napoi. Zależy też na ile osób chcesz wesele, bo sala balowa od ok. 90 osób. Do 80 zrobią tylko na tej sali restauracyjnej. Na mnie też sala zrobiła wrażenie dopóki nie zobaczyłam ceny
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:51   #880
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

"To daj znać co Ci odpisali Bo mi Pani odpisała po kilku dniach, że cena 250 i podane menu, w którym praktycznie nic nie było, ale może od tego czasu coś jest urozmaicone. Wtedy była 1 kolacja w cenie, możliwość domówienia sobie prosiaka, zimna płyta kilka pozycji i zero napoi. Zależy też na ile osób chcesz wesele, bo sala balowa od ok. 90 osób. Do 80 zrobią tylko na tej sali restauracyjnej. Na mnie też sala zrobiła wrażenie dopóki nie zobaczyłam ceny "

Odpisała mi to samo. 250 zł/os w tym obiad, zimna płyta i ciepła kolacja. Wstępnie zarezerwowaliśmy z narzeczonym tę salę, bo jest przepiękna, ale przyznam, że nie mam od kogo dowiedzieć się czy jedzenie jest dobre, czy jest go wystarczająco dużo itp. Jestem z Piekar Śląskich więc musiałam to sobie przekalkulować, czy lepiej wziąć tańszą salę gdzieś dalej i zapłacić więcej za autokar, czy lepiej dopłacić do sali i mieć do niej bliżej. Nie wiem. Okaże się za 2 tygodnie, kiedy pojedziemy oglądać salę. Aaa i jeszcze Pani powiedziała, że jesli będziemy mieć te 80 osób, a sala balowa będzie wolna, to nas przeniesie tam. Dam znać, kiedy coś więcej postanowię

Edytowane przez claudusiaaaaa
Czas edycji: 2012-03-01 o 08:53
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:05   #881
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Odpisała mi to samo. 250 zł/os w tym obiad, zimna płyta i ciepła kolacja. Wstępnie zarezerwowaliśmy z narzeczonym tę salę, bo jest przepiękna, ale przyznam, że nie mam od kogo dowiedzieć się czy jedzenie jest dobre, czy jest go wystarczająco dużo itp. Jestem z Piekar Śląskich więc musiałam to sobie przekalkulować, czy lepiej wziąć tańszą salę gdzieś dalej i zapłacić więcej za autokar, czy lepiej dopłacić do sali i mieć do niej bliżej. Nie wiem. Okaże się za 2 tygodnie, kiedy pojedziemy oglądać salę. Aaa i jeszcze Pani powiedziała, że jesli będziemy mieć te 80 osób, a sala balowa będzie wolna, to nas przeniesie tam. Dam znać, kiedy coś więcej postanowię
A czy napoje są już w cenie, bo to dla nas była jedna wielka niewiadoma a Pani już więcej nam nie odpisała a podczas rozmowy telefonicznej zmyła mnie na maila. Sala jest przepiękna. Ja też jestem z Piekar, ale do Rezydencji mam tyle samo co do zarezerwowanej przeze mnie sali, więc nawet nie kombinowałam. Gdyby w tym 250 było coś więcej to bez zastanowienia bym ją wybrała, ale patrząc po tym ile to wyjdzie to byłaby tragedia. Tak za 240 mam z piciem i 3 kolacjami i mam sprawdzone jedzenie. W rezydencji jedzenie dopiero w maju można sprawdzić jak otworzą, prędzej nie da rady.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:08   #882
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
A czy napoje są już w cenie, bo to dla nas była jedna wielka niewiadoma a Pani już więcej nam nie odpisała a podczas rozmowy telefonicznej zmyła mnie na maila. Sala jest przepiękna. Ja też jestem z Piekar, ale do Rezydencji mam tyle samo co do zarezerwowanej przeze mnie sali, więc nawet nie kombinowałam. Gdyby w tym 250 było coś więcej to bez zastanowienia bym ją wybrała, ale patrząc po tym ile to wyjdzie to byłaby tragedia. Tak za 240 mam z piciem i 3 kolacjami i mam sprawdzone jedzenie. W rezydencji jedzenie dopiero w maju można sprawdzić jak otworzą, prędzej nie da rady.
Wesele mam dopiero w lipcu następnego roku, więc teoretycznie mam czas, ale jeśli niecały rok przed ślubem okaże się, że jedzenie jest kiepskie i w małych ilościach, to może pojawić się problem. A Ty kiedy ślub i gdzie? co do napojów to jeszcze nie wiem, dopytam za te dwa tygodnie na spotkaniu z Tą Panią
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:32   #883
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Wesele mam dopiero w lipcu następnego roku, więc teoretycznie mam czas, ale jeśli niecały rok przed ślubem okaże się, że jedzenie jest kiepskie i w małych ilościach, to może pojawić się problem. A Ty kiedy ślub i gdzie? co do napojów to jeszcze nie wiem, dopytam za te dwa tygodnie na spotkaniu z Tą Panią
Salę mamy zarezerwowaną na 2.08.2014 w Siemianowicach Śląskich w hotelu Vacanza. Na 2013 mają jeden termin w sierpniu, na 2014 już też są pozajmowane niektóre, bo trzeba było sprawdzać czy wybrany przez nas jest wolny
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:37   #884
aneczka0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ślub biorę w przyszłym roku już i szukam opinii Na temat następujących restauracji:
1) "Anna Maria" w Katowicach
2) "Biały Dom" w Paniówkach
3) "Ferdynand" w Tarnowskich Górach
4) "Różana Dolina" Katowicach
5) "Constantin" w Bytomiu
6) "Sielec" w Sosnowcu

Nie wiem dlaczego jestem zachwycona bardzo jasnymi salami. Proszę o pomoc!!
Jeżeli chodzi o Constantin w Bytomiu to sala rzeczywiście jest piękna i bardzo oblegana. Różana Dolina jest identyczna jeżeli chodzi o wygląd ale ciut mniejsza i gorzej położona....przy stacji benzynowej Bp, ok. 7m od niej.... Ja wesele będę miała w Domu Przyjęć Okolicznościowych Eliza w Katowicach-Panewnikach w lipcu tego roku. Salę zamawiałam w grudniu 2011. terminy na czerwiec, sierpień i wrzesień 2012 były zajęte dlatego wybraliśmy lipiec bo nie jest zbyt oblegany. Na ich stronie możesz zobaczyć sale i ogród. Ceny są bardzo przystępne od 175-195zł. Sala też jest jasna i słyszałam od Dja, który będzie na naszym weselu grał, że sala jest specjalnie przystosowana do wesel.
Powodzenia w szukaniu sali. pozdrawiam
Aha i co najważniejsze mówił też, że jedzenie jest bardzo dobre i nie jest to tylko jego opinia bo jeszcze pare innych poznanych przeze mnie osób tę opinię potwierdziło, co bardzo mnie cieszy bo też jest to dla mnie bardzo ważne ja wybrałam pakiet za 195 zł i w tym jest tort, dwa rodzaje ciast, napoje niegazowane i 2,5 kawałka mięsa na osobę plus oczywiście reszta menu czyli obiad i 3 kolacje. Minusem jest to, że ta cena obowiązuje za 12h zabawy, każde przedłużenie o kolejną godzinę kosztuje 150 zł ( jeśli dobrze pamiętam) nam to nie przeszkadza bo ślub mamy dopiero o 14.00 więc na sali będziemy po 15.00 więc wesele spokojnie można zakończyć o 4 nad ranem z jedną dopłatą ewentualnie dwiema

Edytowane przez aneczka0808
Czas edycji: 2012-03-02 o 11:48
aneczka0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 08:24   #885
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Ja wstępnie zdecydowałam się na Rezydencję w Piekarach, ale mam wątpliwości. Sala jest piękna, ogródek tak samo, ale za 250/os to ja wynajmę salę z większą ilością posiłków i z napojami. Dodatkowo tak jak pisałam, sala bedzie otwarta dopiero w maju i do tego czasu nie będę miała się od kogo dowiedzieć, jak wyglądają posiłki, czy dużo ich, czy smaczne, jak obsługa i szefostwo :/ Słyszałam, że z Apogeum ludzie są bardzo zadowoleni. Co o tym myślicie?
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:52   #886
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Ja wstępnie zdecydowałam się na Rezydencję w Piekarach, ale mam wątpliwości. Sala jest piękna, ogródek tak samo, ale za 250/os to ja wynajmę salę z większą ilością posiłków i z napojami. Dodatkowo tak jak pisałam, sala bedzie otwarta dopiero w maju i do tego czasu nie będę miała się od kogo dowiedzieć, jak wyglądają posiłki, czy dużo ich, czy smaczne, jak obsługa i szefostwo :/ Słyszałam, że z Apogeum ludzie są bardzo zadowoleni. Co o tym myślicie?
Z zasłyszanych przeze mnie wiadomości wszyscy bardzo chwalą sobie apogeum, choć mi osobiście sala niezbyt się podoba. Ceny są bardzo konkurencyjne tym bardziej poza sezonem, kiedy za cenę 165 zł jest jedzenie, powyżej 50 osób prosiak bodajże, i 0,5 wódki za osobę. Pałac Wiśniewski oferuje mniej więcej to samo (właściciel jeden), tylko za 225 zł. (powyżej 50 osób wstawka z owoców morza, prosiak itp). Ceny noclegów i umowa, którą się podpisuje zabójcze.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:57   #887
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
Z zasłyszanych przeze mnie wiadomości wszyscy bardzo chwalą sobie apogeum, choć mi osobiście sala niezbyt się podoba. Ceny są bardzo konkurencyjne tym bardziej poza sezonem, kiedy za cenę 165 zł jest jedzenie, powyżej 50 osób prosiak bodajże, i 0,5 wódki za osobę. Pałac Wiśniewski oferuje mniej więcej to samo (właściciel jeden), tylko za 225 zł. (powyżej 50 osób wstawka z owoców morza, prosiak itp). Ceny noclegów i umowa, którą się podpisuje zabójcze.
Właśnie muszę pojechać zobaczyć, ale nie sądzę, że cokolwiek przebije Rezydencję Zobaczymy.
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:59   #888
Vinetiia
Raczkowanie
 
Avatar Vinetiia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Moim zdaniem Apogeum jest dużo lepsze niż Pałac, mimo, iż sala nie jest tak elegancka. Za to jedzenie w Apogeum jest naprawdę pyszne, a obsługa doskonała.

Edytowane przez Vinetiia
Czas edycji: 2012-03-05 o 15:05
Vinetiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:43   #889
Ivara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ODKUPIĘ WOLNY TERMIN NA SOBOTĘ 2012r
W DOMU WESELNYM POD ARKADAMI, w Sierotach

mile widziany okres letni - wakacyjny.
czerwiec-lipiec- sierpień- nawet wrzesień wchodzi w grę
Proszę o kontakt gdyż bardzo mi zależy

e-mail; ivaraperth@gmail.com
lub: 519406201
Ivara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 20:59   #890
olciatg
Raczkowanie
 
Avatar olciatg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 84
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cześć dziewczyny! To znowu ja Jesteśmy zdecydowani na "Pod różą" Czy ktoś z Was mógłby coś powiedzieć o jakości i ilości jedzenia??

Pozdrawiam!
__________________
7.09.2008!
7.05.2011!!
14.06.2014!!

...mieszkanie...

Edytowane przez olciatg
Czas edycji: 2012-03-19 o 09:36
olciatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:00   #891
sasanka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

ODKUPIĘ WOLNY TERMIN NA DWUDNIOWE WESELE (sobota,niedziela) 2013 badź 2014r
W Restauracji "Pod Kasztanami" w Świbiu

mile widziany okres letni - wakacyjny.
czerwiec-lipiec- sierpień- nawet wrzesień wchodzi w grę
Proszę o kontakt gdyż bardzo mi zależy

e-mail; delfinek16@poczta.onet.pl
sasanka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 11:47   #892
Ivara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej dziewczyny

Sama szukałam ostatnim czasu fajnej sali i objechałam naprawdę kilkanaście miejscowości, poniżej podaje wam linki do moim zdaniem godnych polecenia miejsc, natomiast osobiście wybrałam Dom przyjęć Pod Arkadami w sierotach www.pod-arkadami.eu


1. SOSNOWIEC
http://www.twojasala.pl/sale-weselne...nowa_980?cat=1
http://www.domweselnypalacyk.pl/
http://www.restauracjabelvedere.pl/

2. CZELADŹ
http://www.restauracjadomino.pl/
http://szafranowydwor.pl/

3. MYSŁOWICE
http://www.dworbismarcka.pl/

4. SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
http://www.stylehotels.pl/pl/vacanza/wesela_vacanza

5. CHORZÓW
http://www.sztygarka.pl/pl/wesela-i-inne/wesela.html

6. PIEKARY ŚLASKIE
http://restauracja-piekary.pl/restauracja/galeria/
http://www.imperium.waw.pl/

7. KATOWICE
http://www.restauracja-katowice.com....,mg,28,38.html
http://www.dworekpodlipami.katowice.pl/wesela/
http://www.stylehotels.pl/pl/bella_notte

8. GLIWICE
http://www.3swiaty.com.pl/menu/przyjecia_weselne/
http://www.podplatanem.pl/?akcja=kontakt

9. WOSZCZYCE
http://www.dworszczepanskich.pl/kontakt.php

10. WYRY
http://www.dworek.hg.pl/index.html
Ivara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:30   #893
yasminne07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Odradzam restaurację Posejdon w Dzierżnie. Chciałam organizować tam swoje wesele ze względu na dużą liczbę noclegów na miejscu oraz ładną okolicę - jeziorko w tle. Po pierwszych rozmowach z właścicielką - zrezygnowałam. Zauważyłam że robi wszystko pod siebie i chce ciąć koszty za wszelką cenę, przez co nie wywarła na mnie dobrego wrażenia. Syn właścicielki jest bardziej ugodowy i przychylny, ale to mama rządzi.
yasminne07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 08:28   #894
ajasiaga
Raczkowanie
 
Avatar ajasiaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Dziewczyny a ja Wam polecam przejechać się i zobaczyć salę w Rudnie "u Karola", my też objeździliśmy kilkadziesiąt sal z narzeczonym i w końcu padło na salę u Karola. Znajomi mieli tam 2 lata temu wesele i bardzo zachwalali tą salę podobno jedzenia było mnóstwo niczego nie brakowało organizacja wesele znakomita a właścicielka to fajna babeczka Na początku sala mi się nie podobała wydawało mi się że jest tam jakoś ciemno itp. ale gdy przyjechaliśmy zobaczyć ustrojoną sale na wesele to już wiedziałam że żadna inna sala tylko ta jest Nasza Zastanawialiśmy się też nad Posejdonem w Pyskowicach, ale zrezygnowaliśmy ponieważ było dużo kosztów dodatkowych, a na weselu jedzenia było mało na stołach (moja sąsiadka miała tam wesele w tamtym roku i widziałam płytkę więc widziałam jak to wyglądało) no i jakoś nie powaliła nas na kolana. Zastanawialiśmy się też nad Restauracją Korona w Ryniku nie podobał nam się układ sali miejsce orkiestry było w takim schowanym "zakamarku" z boku masakra a cena od osoby ponad 300zł na 1 dzień/ na rok 2013 masakra!! Mam nadzieję ze trochę pomogłam
__________________
Nasz Ślub 20.07.2013 godz. 15.00
ajasiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 09:46   #895
meg1007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Mam do sprzedania termin ślubu na rok 2013. Sala w Białym Domu- Czerwionka Leszczyny. Sala główna. Możliwość wyboru dnia ( wakacje) więcej informacji prywatnie.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

DO SPRZEDANIA TERMIN WESELA!!!!

Czerwionka Leszczyny- Biały dom- Sala główna.
Możliwość wyboru dnia.
Rok 2013...wakacje.

INFORMACJE NA PRIV
meg1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:57   #896
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez meg1007 Pokaż wiadomość
Mam do sprzedania termin ślubu na rok 2013. Sala w Białym Domu- Czerwionka Leszczyny. Sala główna. Możliwość wyboru dnia ( wakacje) więcej informacji prywatnie.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

DO SPRZEDANIA TERMIN WESELA!!!!

Czerwionka Leszczyny- Biały dom- Sala główna.
Możliwość wyboru dnia.
Rok 2013...wakacje.

INFORMACJE NA PRIV
Nie bardzo rozumiem,o co chodzi z tą możliwością wyboru dnia
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:07   #897
meg1007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Miałam zaplanowane wesele na 2012 rok...Niestety rozstaliśmy się z partnerem- a żeby nie ponosić kosztów wesela przenieśliśmy wesele na rok 2013...Ale nie podaliśmy jeszcze daty ( mamy na to trochę czasu) dlatego chcąc sprzedać termin na ten rok osoba zainteresowana może sobie jeszcze wybrać date (dzień ) ...
Jest wpłacona tylko zaliczka.

AKTUALNIE JEST TO TERMIN 27 LIPIEC 2013 ROK !!!!!!!

Edytowane przez meg1007
Czas edycji: 2012-05-09 o 07:50
meg1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 08:35   #898
alicjam08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam,

w długi weekend byłam na weselu u koleżanki na sali bankietowej Constantin w Bytomiu. Specjalnie zarejestrowałam się na forum, żeby napisać jak było fajnie! Byłam już na różnych weselach, ale tam podobało mi się wyjątkowo. Sala super, klimatyzowana, bardzo ładnie w środku. Jedzenie bardzo dobre, podawane w oryginalny sposób( np sałatki w wysokich kielichach), stoły szerokie, jedzenia dużo Z tyłu sali zrobili zadaszony taras. Z czystym sumieniem polecam jak najbardziej!
alicjam08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:20   #899
taka_jednaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

czy ktos posiada moze jakas opinie o weselu w Arsenal Palace w Chorzowie? Sale mają ładną , chodz nie podobaja mi sie krzesła , jedzenie smaczne , ceny za menu 240-300 zl w zaleznosci od oferty. Powaznie zastanawiam sie nad ta salą . Chce wiedziec jak radzą sobie z organizacja
taka_jednaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:04   #900
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez taka_jednaa Pokaż wiadomość
czy ktos posiada moze jakas opinie o weselu w Arsenal Palace w Chorzowie? Sale mają ładną , chodz nie podobaja mi sie krzesła , jedzenie smaczne , ceny za menu 240-300 zl w zaleznosci od oferty. Powaznie zastanawiam sie nad ta salą . Chce wiedziec jak radzą sobie z organizacja
Arsenal w Chorzowie to sieć hoteli stylehostels. Oglądałam go z każdej strony i jedzenie jest bardzo dobre, natomiast sala mi nie przypadła do gustu, gdyż jest za mała (zależy ile osób planujesz zaprosić). Natomiast tak zasmakowało mi jedzenie, że postanowiłam urządzić wesele w jednym z hoteli ich sieci i odwiedziłam hotel Vacanza. Od Arsenalu jakieś 15 minut autem, sala o wiele większa i ładniejsza. Jedzenie przepyszne. Ceny za to są niższe, bo 190-240 zł. Menager sali wszystko mi opowiedział, czego się spodziewać, ogólnie bardzo ugodowy człowiek, wszystko można załatwić bez stresu i w miłej atmosferze, także jeżeli odpowiada Ci sala to polecam!
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.