Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 19:37   #871
bonheur
Rozeznanie
 
Avatar bonheur
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 673
GG do bonheur
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, mam pytanie, troszkę nie na temat, ale jednak o włosach:
czy orientujecie się może gdzie w Poznaniu można kupić rozjaśniający spray do włosów Joanny - Reflex Blond??
Obeszłam już większość drogerii, marketów, Rossmannów itp. i nigdzie nie ma
Może ktoś zna jakieś tajemne miejsce, gdzie sprzedają to cudo??
__________________
Zawiadamiam, że znudził mi się ser na pierogi. Pokażę rogi, za walutę. - Ślimak


bonheur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:09   #872
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
ech, biedactwo... dziewczyny odstraszacie mnie - ja byłam u niej raz i podoba mi się nawet. A teraz mam pietra, gdzie iść znów:P
Ja myślę, że po pierwszej wizycie nie należy wyciągać pochopnych pozytywnych wniosków. Zauważyłam, że większość fryzjerów przy pierwszej wizycie klientki bardzo się stara zrobić dobre wrażenie, a już przy drugiej co po niektórzy odpuszczają sobie. Ciekawe czemu, pewnie myślą że już złapali stałą klientkę i nie trzeba się wysilać
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 20:24   #873
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Więc teraz streszczę moją wizytę w tym salonie- dziewczyna o imieniu Agnieszka prowadzi go sama, jest jego właścicielką. Jest bardzo miła i do tego ma naprawdę niezłą wiedzę (nie tylko na tematy fryzjerskie ale też na inne). Rzadko udaje mi się trafić na inteligentnych fryzjerów.

Salonik jest ładny, schludny i dość duży, nie jest to może aż Le Grand ale na pewno nie 'osiedlowa speluna', sam wystrój jest bardzo przyjemny dla oka, przyznam że byłam zaskoczona bo byłam nastawiona na najgorsze

Chciałam dwa kolory, ale ta babka powiedziała, że zrobi mi jeden bo bez sensu mam płacić za dwa jeżeli efekt na moich włosach wyjdzie tak samo jak z jednym. Pracuje ona na Kadusie. Szampon którym myje włosy ma przecudny zapach!!! A lakier Kadusa chyba sobie kupię.

Sam efekt jest śliczny. Po Le Grand moja mama powiedziała, że "może być, ale i tak nie widzi za bardzo efektu" a jak teraz wróciłam to powiedziała do mnie, że mam przepiękny kolor włosów i że nie mam ich farbować (moja mama zapomniała, że byłam u fryzjera i myślała, że szampon do włosów blond dał taki efekt ). Jak wyjaśniłam, że byłam na farbie to zaraz: pierwszy raz od kilku lat masz super kolor

Siostra tak samo- super balejaż, koleżanki- ślicznie wyglądasz
Już dawno nie słyszałam tylu miłych komenatrzy na temat moich włosów...

A teraz konkrety:
Nazwa salonu: Agnieszka Karaś
Adres: ul. Żupańskiego 19 (to jest czwarta ulica w prawo jadąc od dworca pks)
telefon jutro wrzucę
A wiesz,że coś mi świta że ktoś mi wspominał już kiedyś o b.dobrym fryzjerze na Żupańskiego.. Podaj telefon, pewnie się następnym razem skuszę. Kosmetyków Kadusa jeszcze nie stosowałam, ale moja kumpelka nieźle obcykana w kosmetykach selektywnych do włosów twierdzi, że są lepsze niż Kerastase
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:23   #874
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer Poznan

Papryczko, ja się męczyłam z 1,5-2 miesiąca żeby choć centymetr odrosły. A że mam szczupłą pociągłą twarz, to u mnie odpadają eksperymenty typu włosy za ucho, opaska itd. Po prostu tragedia. Nie wiem czemu w pracy wszyscy nagle jak mnie zobaczyli "oo byłaś u fryzjera...ładnie" heh...
Najbardziej mnie ubodło wmawianie, że tak musi być. Przecież nieprawda, bo najważniejsze to się dobrze czuć we fryzurze a nie cały czas o niej myśleć.
Fryzjerce nie mam nic do zarzucenia jako osobie, była sympatyczna, ale na pewno tam nie wrócę - bałabym się.
Ale myślę, że to nie jest regułą - mogła mieć zły dzień, nie mieć pomysłu.Co fryzjer, co klientka, to inny efekt.
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:58   #875
majagaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
GG do majagaja
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam, chciałam podzielić się z Wami wrażeniami z wizyty w salonie Macieja Piaseckiego na Hetmańskiej.
Jak już wyżej wspominałam byłam dość zdesperowana, chciałam jakiejś widocznej odmiany ale miałam też obawy i to spore ponieważ mam cieniutkie włoski i od wielu lat ufałam tylko jednemu fryzjerowi.
Jestem bardzo zadowolona !!
Pan Maciej wyczarował z moich lichych włosków fajną fryzurkę.
Minimalnie skrócił włosy ( miałam poniżej linii brody) i dość mocno je wycieniował, szczególnie boki gdyż mam trochę pyzatą buzię.
Początkowo trochę się wystraszyłam, że po takim radykalnym cieniowaniu jeszcze bardziej mi ich ubędzie. Włoski, które do tej pory codziennie były męczone szczotką i suszarką, w tej chwili suszę je przeczesując palcami, na koniec troszkę żelu, minimalna ilość lakieru i mam naturalną samoukładającą się fryzurę.
Przy wyjściu leciutki szok - 80 zł ( do tej pory u mojego fryzjera płaciłam połowę) , uważam jednak , że było warto i na pewno tam wrócę. Polecam.
majagaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 15:02   #876
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny!
bardzo mnie ciekawi ostatnia nagonka na Emi style????
wczesniej bardzo duzo dziewczyn zachwalało sobie ten salon i umiejętności Pani Pauliny?
A teraz jest wręcz odwrotnie! wszyscy sa niezadowoleni!!!!
Mógłby mi ktos wytłumaczyć ten fenomen???
czy moge w negatywnych postach wyszukiwać się działań innych salonów????
Ja tylko pytam ?????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 16:16   #877
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
dziewczyny!
bardzo mnie ciekawi ostatnia nagonka na Emi style????
wczesniej bardzo duzo dziewczyn zachwalało sobie ten salon i umiejętności Pani Pauliny?
A teraz jest wręcz odwrotnie! wszyscy sa niezadowoleni!!!!
Mógłby mi ktos wytłumaczyć ten fenomen???
czy moge w negatywnych postach wyszukiwać się działań innych salonów????
Ja tylko pytam ?????
Pewnie jest tak, że jak zaczęli mieć więcej klientów to jakość spadła i zaczęli się mniej starać- to jest dość powszechne w przypadków salonów fryzjerskich....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 17:30   #878
mary27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer Poznan

Cześć Wam,od kilku dni czytałam gdzie najlepiej wybrać się do fryzjera i myślałam o Zupańskiego ale tydzień temu zapisałam się do Renesansu Urody na Mickiewicza i poszłam dziś...Dziewczyna ścięła mi zniszczone końcówki(mam włosy do połowy pleców),ścieniowała lekko bokiod brody w dół ze względu na owalną twarz,namówiła na zmianę naturalnego koloru ciemnego na ciepły,mahoniowy odcień-żeby zakryć wypłowiałe końce bo nie chcialam za dużo ścinać,a od góry mam rozświetlone chyba pasemka w ciepłym odceniu blond,bardzo ładnie to wygląda...mam cienkie,wypadające włosy,doradziły mi farbę dla słabych włosków,która ich nie zniszczy...aaa i zrobiła mi super cieniutką,lekką,skośną grzyweczkę,a moja poprzednia nieudana,za ciężka grzywka sięgała już do ramion,tym razem grzywka się udała,nie jak poprzednim razem.Wiem,że trudno trafić na dobrego fryzjera i jestem tym razem mile zaskoczona.Zszokowała mnie trochę cena,za wszystko zapłaciłam 193,50 zł
zajęła się mną blondynka Klaudia,młoda dziewczyna i powiem szczerze,że się bałam po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach
O gabinecie dowiedziałam się z netu,gdy szukałam kosmetyczki,która robi peeling kawitacyjny i oczyszczanie.Podpytywałam kosmetyczkę o jakiegoś dobrego fryzjera i okazało się,że jest to salon Marii Katscher,którą widziałam w telewizji kiedyś-szkoli kludzi,którzy biorą udział w mistrzostwach.Jestem naprawdę zadowolona.
Chciałabym poprosić Sisley(sorki,jeśli pomyliłam) o nr tel na Zupańskiego bo na Mickiewicza jest trochę za drogo,żeby chodzić tam regularnie.Ile płaciłaś za farbę,chcę wysłać tam mamę i czy tam pani Adnieszka dobrze obcina?Jestem też z Wildy.Pozdrawiam
mary27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 18:13   #879
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

kasiag-01 nie da się ukryć, że jakość oferowanych usług w salonie spadła.

Myślę, że występuje efekt domina, kiedy jedna osoba odważy się mieć inne zdanie niz cała grupa-zwykle inni też nabierają odwagi..szkoda, ze tego typu opinii nie było wcześniej, uniknełabym tego co mam teraz na głowie.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 20:59   #880
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer Poznan

Co do Emi - tak jak napisałam to pewnie kwestia klientki, natchnienia fryzjerki itd. Większość osób jest zadowolona. Mnie zdziwilo tylko że z Papryczką mamy podobne doświadczenia jeśli chodzi nawet o typ ścięcia "na odwal". No cóż, trafiło się nam.
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 21:46   #881
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Już uzupełniłam w moim poprzednim poście nr telefonu: 061 833 66 82

Ja akurat nie jestem z Wildy ale po prostu mogę nawet na drugi koniec Poznania pojechać do dobrego fryzjera. Ja miałam robioną farbę, włosy mam gęste ale cieniutkie, długość troszkę krótsze niż do połowy szyji- zapłaciłam za balejaż 100zł. Uważam, że to nie jest dużo....

Nie mogę zagwarantować w 100%, że dobrze ścina bo ja byłam niedawno u Piaseckiego więc nie potrzebowałam.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 01:33   #882
liquiddimension
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny a czy któraś z Was słyszała o dobrym fryzjerze męskim? Mam dłuższe włosy, więc nie chodzi mi o zwykłe ścięcie maszynką tylko o coś bardziej artystycznego... Zapisałem się na czwartek do Le Grand (od panów jest tam Marek). Do LG idę pierwszy raz (po 8 latach współpracy ze świetnym fryzjerem, któremu niestety ostatnio skończyła się koncepcja ) i mam nadzieję, że to dobry wybór.
liquiddimension jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 07:11   #883
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej! Kolega mojego narzeczonego strzyże się w le Grand i ma bardzo fajną modną fryzurę. ale fakt faktem, ze za strzyżenie płaci się tam chyba 60-80 zł.
Mój narzeczony strzyże się na Palacza w małym saloniku, który prowadzi chłopak pracujący kiedyś w tym salonie w budynku Delty na Towarowej. Też jest zadowolony.
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 14:54   #884
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez liquiddimension Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was słyszała o dobrym fryzjerze męskim? Mam dłuższe włosy, więc nie chodzi mi o zwykłe ścięcie maszynką tylko o coś bardziej artystycznego... Zapisałem się na czwartek do Le Grand (od panów jest tam Marek). Do LG idę pierwszy raz (po 8 latach współpracy ze świetnym fryzjerem, któremu niestety ostatnio skończyła się koncepcja ) i mam nadzieję, że to dobry wybór.
Ja nie byłam zadowolona po Le Grand, ale wiem, że mają wielu klientów i dużo osób od nich wychodzi bardzo zadowolona.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 18:38   #885
soletta
Przyczajenie
 
Avatar soletta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja zdecydowanie polecam salon "Kalamis" (ul. Piekary przy WSJO). W końcu wychodzę od fryzjera zadowolona A wczesniej kombinowałam...i zazwyczaj się to źle kończyło :/ Ja chodzę do Malwiny - podoba mi się bardzo, że nie wciska na siłę (a często mi się to zdarzało...że po prostu chcieli naciągnąc), doradza, szczerze mówi, że to będzie pasowało, tamto nie. Moja siostra chodzi do Magdy i też jest bardzo zadowolona.
soletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 14:53   #886
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer Poznan

hej hej

ja właśnie zapuszczam włosy ale BARDZO potrzebuję coś zmienić, nadać im jakiś kształt...

waham się między Kenzo na Podgórnej a nowym salonem Piaseckiego na Hetmańskiej

i tu moje pytanie: czy któraś z Was ma może nr telefonu na tą Hetmańską?? bo nie chce mi się tarabanić taki kawał tylko po to żeby się umówić
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 15:01   #887
paula23look
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Poznan

Cześć dziewczyny, obiecałam, że napiszę swoje wrażenia z wizyty u
Piasecckich.
Jestem tak bardzo zadowolona, że aż nie umiem tego opisać, kolor mam tak piękny, że ciągle przeglądam się w lusterku. Pieniędzy kosmicznych nie biorą, zapłaciłam za farbowanie (2 kolory) i podcięcie końcówek i grzywki 250zł.
Naprawde wam bardzo gorąco polecam, na pewno wyjdziecie z salonu bardzo zadowolone. Wszystkie kobietki wychodziły w fajnych fryzurkach
A i obsługa nie jest taka zła...
Pozdrawiam
paula23look jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 15:14   #888
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez paula23look Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, obiecałam, że napiszę swoje wrażenia z wizyty u
Piasecckich.
Jestem tak bardzo zadowolona, że aż nie umiem tego opisać, kolor mam tak piękny, że ciągle przeglądam się w lusterku. Pieniędzy kosmicznych nie biorą, zapłaciłam za farbowanie (2 kolory) i podcięcie końcówek i grzywki 250zł.
Naprawde wam bardzo gorąco polecam, na pewno wyjdziecie z salonu bardzo zadowolone. Wszystkie kobietki wychodziły w fajnych fryzurkach
A i obsługa nie jest taka zła...
Pozdrawiam
U których Piaseckich byłaś? Na jakiej ulicy?

Ja jestem tak pół na pół zadowolona po Piaseckim.... Moje włosy jest trudno dobrze ściąć.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:46   #889
paula23look
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
U których Piaseckich byłaś? Na jakiej ulicy?

Ja jestem tak pół na pół zadowolona po Piaseckim.... Moje włosy jest trudno dobrze ściąć.


Hej
Byłam u Pani Krystyny Piaseckiej na ulicy Pniewskiej 40. Ja jestem bardzo zadowolona. I polecam
paula23look jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 07:17   #890
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer Poznan

Któraś z Was pytała o Joanna Reflex. Widziałam w Tesco, za około 15-17 zł. Dwa rodzaje, jeden z nich mocniejszy. Pozdrawiam.
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 07:22   #891
bonheur
Rozeznanie
 
Avatar bonheur
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 673
GG do bonheur
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nigreco Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o Joanna Reflex. Widziałam w Tesco, za około 15-17 zł. Dwa rodzaje, jeden z nich mocniejszy. Pozdrawiam.
hej, ja pytałam, ale nie wiem, czy mówimy o tym samym; Joanna Reflex Blond kosztuje ok. 7-8zł i jest tylko w jednym odcieniu, zresztą szukałam już w Tesco i nie było....
Ale dzięki
__________________
Zawiadamiam, że znudził mi się ser na pierogi. Pokażę rogi, za walutę. - Ślimak


bonheur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 12:29   #892
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez paula23look Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, obiecałam, że napiszę swoje wrażenia z wizyty u
Piasecckich.
Jestem tak bardzo zadowolona, że aż nie umiem tego opisać, kolor mam tak piękny, że ciągle przeglądam się w lusterku. Pieniędzy kosmicznych nie biorą, zapłaciłam za farbowanie (2 kolory) i podcięcie końcówek i grzywki 250zł.
Naprawde wam bardzo gorąco polecam, na pewno wyjdziecie z salonu bardzo zadowolone. Wszystkie kobietki wychodziły w fajnych fryzurkach
A i obsługa nie jest taka zła...
Pozdrawiam
Z czy moze moglabym prosic o fotke wloskow?
Chociazby jakis maly wycinek, by zobaczyc jak im wychodzi kolorek
baobab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 13:53   #893
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez majagaja Pokaż wiadomość
Witam, chciałam podzielić się z Wami wrażeniami z wizyty w salonie Macieja Piaseckiego na Hetmańskiej.
Jak już wyżej wspominałam byłam dość zdesperowana, chciałam jakiejś widocznej odmiany ale miałam też obawy i to spore ponieważ mam cieniutkie włoski i od wielu lat ufałam tylko jednemu fryzjerowi.
Jestem bardzo zadowolona !!
Pan Maciej wyczarował z moich lichych włosków fajną fryzurkę.
Minimalnie skrócił włosy ( miałam poniżej linii brody) i dość mocno je wycieniował, szczególnie boki gdyż mam trochę pyzatą buzię.
Początkowo trochę się wystraszyłam, że po takim radykalnym cieniowaniu jeszcze bardziej mi ich ubędzie. Włoski, które do tej pory codziennie były męczone szczotką i suszarką, w tej chwili suszę je przeczesując palcami, na koniec troszkę żelu, minimalna ilość lakieru i mam naturalną samoukładającą się fryzurę.
Przy wyjściu leciutki szok - 80 zł ( do tej pory u mojego fryzjera płaciłam połowę) , uważam jednak , że było warto i na pewno tam wrócę. Polecam.
Wklej swoje zdjęcie po wizycie u Pana Macieja Piaseckiego. Planuje wybrać sie tam na balejaż i strzyżenie (tak jak Ty cieniowanie). Może słyszeliście jak ten fryzjer robi balejaże?
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 20:57   #894
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie Poznanianki

Chcialabym sie z Wami podzielic wrazeniami po wizycie w Emi Style.
Otoz bylam naprawde w szoku, jak swietnie sie mna zajeli, moze dlatego, ze oddalam sie w rece samej szefowej-pani Emilli.

Pani Emilia jest przemila osoba, nie nadeta, zabawiajaca nienachalna rozmowa.
Najpierw byla krótka rozmowa na temat tego, czego wogole oczekuje od nowej fryzury. Chcialam ciemny karmel (za 2 miesiace zrobie sobie jasniejszy odcien karmelu), a wyjsciowym kolorem byl ciemny braz z 1,5 cm odrostem. Pani Emilia zaproponowala jasne refleksy na odrostach a pozniej nalozenie nie farby, lecz tonera, który ponoc wrecz odzywia wlos i nie niszczy tak jak farba. Od razu sie zgodzilam na ten toner, zwlaszcza, ze kolorki byly bardzo naturalnie wygladajace. Podczas mycia glowy (dwukrotnego-za pierwszym razem po zrobieniu refleksow, potem po nalozeniu tonera) p.Emilia wykonala mi niesamowity masaz glowy. Doslownie odplywalam i ciarki mi przechodzily po calym ciele .
Pozniej, po farbowaniu, mialas suszone i modelowane wlosy, ktore nastepnie zostaly scinane metoda na sucho, dzieki czemu wlosy sa naprawde bardzo dobrze wycieniowane.Pani Emilia byla baaaardzo dokladna, starala sie niesamowicie. Gdyby nie to, ze wpadlam pod wplywem impulsu na pomysl zrobienia grzywki bylabym ogolnie zachwycona....ale to moja wina, nikt mnie do niczego nie namawial. Jednak nie wszystkim jest dobrze w grzywce.... .

Ogolnie spedzilam w salonie 4 godziny , ale uplynely mi szybko i przyjemnie.
Zaplacilam za refleksy(które daja fajny efekt na tym ciemnym karmelu), toner, scinanie i modelowanie 180 zl.
Na pewno tam wroce. Nie wypowiadam sie co do innych fryzjerek, ale pania Emilie polecam jak najbardziej
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 12:57   #895
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej, mo ze z tym Reflexsem mi sie pomyliło - ja mówię o środku do rozjaśniania tonowego. Może nazwa mi się pomyliła. W każdym razie widziałam w Tesco na Opieńskiego.
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 22:21   #896
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Fryzjer Poznan

ABSOLUTNIE NIE POLECAMSALONU KENZO NA ULICY RATAJCZAKA :[ WREDNA CHOLERNE GŁUPIE TĘPE MAŁPY NO PIZ** ŻYCIOWE!!!! Po kolei:
(byłam umówiona na rytuał kerastase)

- obsługa jest straszna, patrzą na człowieka z wyższością zwłaszcza panie "w recepcji" które nic nie robię tylko mierzą wzrokiem każdego ktop jest mniej wypindrzony i wystylizowany od nich.
- kazali mi czekać pół godziny zanim ktokolwiek się mną zajął
- Pani Agnieszka z którą byłam umówiona była STRASZNIE ZDZIWIONA gdy się ode mnie dowiedziała (w polowei mycia włosow), że jestem umówiona na rytuał kerastase. Powiedziałą "ojej myślałam, że pani do ściecia". Oczywiście włosy były już zmoczone wiec obietnica wnikliwej oceny włosa (patrz strona www kenzo) poszła się bujać. Masaż tao, który jest w ofercie to jakiś żart
- Pani myła włosy gorąco wodą ponieważ uwaga uwaga "tak musi być, żeby dobrze się wypłukało i żeby włosy nie były przetłuszczone" TO NAWET JA WIEM, ŻE GORĄCA WODA POBUDZA GRUCZOŁY ŁOJOWE A SERUM DO WŁOSÓW MOŻNA ZMYĆ NAWET LODOWATĄ WODĄ.
- Powiedziałam fryzjerce, że o 14.25 muszę wyjść żeby zdązyć na pociąg. Ona oczywiście "żaden problem". Nałożyła serum i poszła na gdzieś po czym przyszła sobie 14.30.
GDYBYM MIAŁA CZAS TO WYKŁÓCAŁABYM SIĘ O CENE (70zł) ALE SPIESZYŁAM SIĘ NA POCIĄG. Oczywiście ta cholerna du** skończyła swoją cieżką prace o 14.35 więc ledwo na pociąg zdązyłam. NIE POLECAM NIE POLECAM NIE NIE NIE NIE NIGDY NIGDY W ŻADNYM WYPADKU NIE IDŹCIE DO KENZO. Koniec kropka. Przepraszam za chaos w teksie ale jestem tak wkurzona:/ jedyne co mi się podobało to suszarka z zimnym nawiewem i wystrój wnętrza. A i kosmetyki kerastase to też nic specjalnego. Na tym skończyło się moje próbowanie z drogim fryzjerem, wracam do swojej ukochanej Pani Beatki 2 ulice dalej od mojego domu..... w piątek ide do polecanej przez Sisley Agnieszki na żupańskiego. Mam nadzieje, że się nie zawiode. Za samą rozmowe telefoniczną ma u mnie plus bo sympatyczna. WRRRR...... zabiłabym te babsztyle z kenzo:P Dobrze, że nie poszłam do nich na farbowanie... pewnie po zmyciu ukazałyby się kruczoczarne włosy a pani zrobiłaby zdziwioną minke i powiedziała "ojej a Pani była umówiona na pasemka blond?"
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 07:32   #897
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

kapsel to wspolczuje Ci bardzo. tez by mnie szlag trafil. odnotowalam, ze kenzo na ratajczaka nie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:00   #898
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

No, cóż ja tam mam całkiem przeciwne doświadczenia z KENZO,ale mnie obsługiwała Sylwia, może dlatego...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 17:37   #899
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
ABSOLUTNIE NIE POLECAMSALONU KENZO NA ULICY RATAJCZAKA :[ WREDNA CHOLERNE GŁUPIE TĘPE MAŁPY NO PIZ** ŻYCIOWE!!!! Po kolei:
(byłam umówiona na rytuał kerastase)

- obsługa jest straszna, patrzą na człowieka z wyższością zwłaszcza panie "w recepcji" które nic nie robię tylko mierzą wzrokiem każdego ktop jest mniej wypindrzony i wystylizowany od nich.
- kazali mi czekać pół godziny zanim ktokolwiek się mną zajął
- Pani Agnieszka z którą byłam umówiona była STRASZNIE ZDZIWIONA gdy się ode mnie dowiedziała (w polowei mycia włosow), że jestem umówiona na rytuał kerastase. Powiedziałą "ojej myślałam, że pani do ściecia". Oczywiście włosy były już zmoczone wiec obietnica wnikliwej oceny włosa (patrz strona www kenzo) poszła się bujać. Masaż tao, który jest w ofercie to jakiś żart
- Pani myła włosy gorąco wodą ponieważ uwaga uwaga "tak musi być, żeby dobrze się wypłukało i żeby włosy nie były przetłuszczone" TO NAWET JA WIEM, ŻE GORĄCA WODA POBUDZA GRUCZOŁY ŁOJOWE A SERUM DO WŁOSÓW MOŻNA ZMYĆ NAWET LODOWATĄ WODĄ.
- Powiedziałam fryzjerce, że o 14.25 muszę wyjść żeby zdązyć na pociąg. Ona oczywiście "żaden problem". Nałożyła serum i poszła na gdzieś po czym przyszła sobie 14.30.
GDYBYM MIAŁA CZAS TO WYKŁÓCAŁABYM SIĘ O CENE (70zł) ALE SPIESZYŁAM SIĘ NA POCIĄG. Oczywiście ta cholerna du** skończyła swoją cieżką prace o 14.35 więc ledwo na pociąg zdązyłam. NIE POLECAM NIE POLECAM NIE NIE NIE NIE NIGDY NIGDY W ŻADNYM WYPADKU NIE IDŹCIE DO KENZO. Koniec kropka. Przepraszam za chaos w teksie ale jestem tak wkurzona:/ jedyne co mi się podobało to suszarka z zimnym nawiewem i wystrój wnętrza. A i kosmetyki kerastase to też nic specjalnego. Na tym skończyło się moje próbowanie z drogim fryzjerem, wracam do swojej ukochanej Pani Beatki 2 ulice dalej od mojego domu..... w piątek ide do polecanej przez Sisley Agnieszki na żupańskiego. Mam nadzieje, że się nie zawiode. Za samą rozmowe telefoniczną ma u mnie plus bo sympatyczna. WRRRR...... zabiłabym te babsztyle z kenzo:P Dobrze, że nie poszłam do nich na farbowanie... pewnie po zmyciu ukazałyby się kruczoczarne włosy a pani zrobiłaby zdziwioną minke i powiedziała "ojej a Pani była umówiona na pasemka blond?"
Boże, ja znam kilka osób które też mają podobną opinię o Kenzo dlatego nigdy tam nie byłam i nie zamierzam tego zmienić....

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z tej Agnieszki

Cytat:
Dobrze, że nie poszłam do nich na farbowanie... pewnie po zmyciu ukazałyby się kruczoczarne włosy a pani zrobiłaby zdziwioną minke i powiedziała "ojej a Pani była umówiona na pasemka blond?"
dobrze to ich opisuje, idealnie
ale takiej dziewczynie to nie byłoby do śmiechu....

Ja też zresztą nie byłam zadowolona z kosmetyków Kerastase
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 19:16   #900
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja tylko jestem zadowolona z serii ciment. Aqua oleum jest baaaaaardzo przeciętne
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.