Życie bez miłości 5 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 08:51   #871
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

u mnie w dzien upał a wieczorem burze ale nic stwierdzilam ze jednak nie bede sie przejmowac i ubieram szorty a co heh, i ide nad wode ciekawe moze nie padne
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 09:14   #872
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Tak, tylko że w tym przypadku wszystko ładnie pięknie do czasu aż tobie zacznie za bardzo zależeć a ta druga osoba ma to gdzieś i dla niej ta relacja to jednak zwykłe koleżeństwo. hmm no szkoda że w życiu nie jest tak różowo
No właśnie nie jest...ani proste ani różowe...
Kiedyś myślałam, że to tak łatwo- spotykasz kogoś, zakochujecie się w sobie i jest para. A tutaj albo Ty masz gościa gdzieś, albo on Cię olewa po czasie, albo robi Ci nadzieję, albo rzuca z byle powodu po 2 miesiącach... albo TY nie możesz na niego patrzeć.
Skąd się biorą 2 osoby zakochane w sobie i chcące ze sobą być
Czemu to działa w jedną stronę, no kurde

Ps. co do tych starszych...mnie mój nowy szef- z jakieś 12-15 lat starszy ode mnie- zaprasza na saunę i na basen, bo jak stwierdził "nie krępuje się nagości". Masakra, pewnie ma żonę albo dziewczynę, no któż go wie W ogóle jaka bezpośredniość, no jak tu nie twierdzić że faceci to jakieś oszołomy i palanci w większości. Skąd Wy bierzecie tych normalnych?
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 09:24   #873
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Tak, tylko że w tym przypadku wszystko ładnie pięknie do czasu aż tobie zacznie za bardzo zależeć a ta druga osoba ma to gdzieś i dla niej ta relacja to jednak zwykłe koleżeństwo. hmm no szkoda że w życiu nie jest tak różowo
no wlasnie mowie o takiej relacji zeby dla obu stron nie bylo to zwykle kolezenstwo ;D Pozatym cale szczescie omija mnie to zakochiwnie sie w nieosiagalnych obiektach, co prawda wpadnie mi w oko ten i owy, ale nie cierpie z tego powodu ze nie mozemy byc razem, bo nie rozpatruje tego w kategoriach przyziemnych
Pewnie szybko przestalby mi to wystarczac taki zwiazek ad hoc, tym nie mniej w chwili obecnej i taki by mnie ratował...

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
u mnie w dzien upał a wieczorem burze ale nic stwierdzilam ze jednak nie bede sie przejmowac i ubieram szorty a co heh, i ide nad wode ciekawe moze nie padne
a ja w kurtce łaże....cholery dostane, sprawdzam prognoze, cała Polska 30, u mnie 20 :< I gówno mam za przeproszeniem z tego lata, jakoś wybitnie mnie bulwersuje pogoda ostatnio, może dlatego, że jak pracowałam były upały nie do zniesienia, idealny dzień nad wodę, a teraz mam wakacje i pogoda krzyżuje mi wszystkie plany...
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:41   #874
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
no wlasnie mowie o takiej relacji zeby dla obu stron nie bylo to zwykle kolezenstwo ;D Pozatym cale szczescie omija mnie to zakochiwnie sie w nieosiagalnych obiektach, co prawda wpadnie mi w oko ten i owy, ale nie cierpie z tego powodu ze nie mozemy byc razem, bo nie rozpatruje tego w kategoriach przyziemnych
Pewnie szybko przestalby mi to wystarczac taki zwiazek ad hoc, tym nie mniej w chwili obecnej i taki by mnie ratował...[COLOR="Silver"]
No wiadomo, że tak byłoby najlepiej Szkoda tylko że tak ciężko o odwzajemnione uczucia W moim przypadku myślałam że to jest coś więcej niż koleżeństwo ale niestety okazało się że dla tej osoby nie i znajomość powoli umiera śmiercią naturalną życie
Poza tym jak ludzie są w związkach to często tylko one się dla nich liczą, przyjaźń jest spychana na bok, nikt się nie liczy tylko tż...no co ja na to mogę
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:23   #875
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
No wiadomo, że tak byłoby najlepiej Szkoda tylko że tak ciężko o odwzajemnione uczucia W moim przypadku myślałam że to jest coś więcej niż koleżeństwo ale niestety okazało się że dla tej osoby nie i znajomość powoli umiera śmiercią naturalną życie
Poza tym jak ludzie są w związkach to często tylko one się dla nich liczą, przyjaźń jest spychana na bok, nikt się nie liczy tylko tż...no co ja na to mogę
no wlasnie i to jest najbardziej wkurzajace, chociaz na szcescie sa przypadki 'normalnych osob" ktore maja czas zarowno dla partnera jak i znajomych...chociaz wiecej jest tych co to jak znajda tego kogos tylko jego widza, ja rozumiem ze kiedys mozna sie ustatkowac ale przez zycie nie sklada sie tylko z pracy i partnera

a ja mam spokoj bo sie nie zakochuje

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2014-05-04 o 18:21
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:33   #876
gabrysia7777
Raczkowanie
 
Avatar gabrysia7777
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Gdańsk
Wiadomości: 113
Dot.: Życie bez miłości 5

no powiem Wam, że mimo iż czuje taka pustkę i potrzebę żeby jednak mieć kogoś to jeśli ktoś taki by się znalazł to swoich przyjaźni bym nie zostawiła... to już sprawdzone osoby różnie to z "chłopami" bywa, raz jest a później znika i co ?

dzieeeeeeeeewczyny !! ale się spaliłam dzisiaj nad wodą... jejuuu nie wiem jak ja noc przetrzymam
gabrysia7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:29   #877
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Życie bez miłości 5

Mój kolega dziś- taki wieczny Piotruś Pan i playboy co to kobiety nie potrzebuje (chyba że do seksu) i twierdził, że nie chce randkować, kocha życie singla- właśnie się zakochał i mi się tym pochwalił aaaa i przyznał się, że te 2 lata samemu jednak były beznadziejne wg niego

A z tymi przyjaźniami to mnie wkurza że wtedy Ty się musisz do ludzi dostosowywać, bo "misio mnie nie puści", "misia nie ma w domu o tej i o tej to wpadaj", a wyjście na miasto to tylko w towarzystwie pary ...
A kiedy były wolne to nie wyobrażały sobie życia bez przyjaźni... wychodzi więc na to że przyjaciółki są "na przetrzymanie" do czasu znalezienia miłości...
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 16:59   #878
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
no wlasnie i to jest najbardziej wkurzajace, chociaz na szcescie sa przypadki 'normalnych osob" ktore maja czas zarowno dla partnera jak i znajomych...chociaz wiecej jest tych co to jak znajda tego kogos tylko jego widza, ja rozumiem ze kiedys mozna sie ustatkowac ale przez zycie nie sklada sie tylko z pracy i partnera

a ja mam spokoj bo sie nie zakochuje
Tak, widzą się z misiem pysiem codziennie, a jak jesteś w potrzebie to ani na jeden wieczór czasu nie znajdą, bo oczywiście wolą spędzieć kolejną noc z nim. Żenujące. No ale cóż, w takich okolicznościach poznaje się ludzi. Szkoda że na kolejnej "przyjaciółce" się zawiodłam, tym samym awansowała ona na stanowisko zwykłej znajomej

To się ciesz! To piękny stan, naprawdę, gdy na nikim ci nie zależy. Święty spokój masz, możesz zając się tylko sobą : Nie ma bardziej destrukcyjnego uczucia niż zakochanie bez wzajemności
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:23   #879
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
To się ciesz! To piękny stan, naprawdę, gdy na nikim ci nie zależy. Święty spokój masz, możesz zając się tylko sobą : Nie ma bardziej destrukcyjnego uczucia niż zakochanie bez wzajemności
czy ja wiem jak sie samemu "nie przejedzie' to sie nie wierzy ze jest tak zle wiadomo ze z wzajemnoscia jest pieknie ale bez przynajmniej tez sa jakies uczucia.

mroja jak ktos jest akuratnie sam to glosi wszem i wobec jaki to z niego zadowolony singiel ze moze sie spelniac itd. itpa jak juz kogos spotka to zazwyczaj zdanie zmienia. z tymi przyjazniami calkowita racja wtedy dopiero sie poznaje na kogo mozna liczyc, ja nie wiem jak to jest ze nagle ludziom odwala, i faktycznie ile razy slyszalam wybierzmy gdzies bo moj wyjechal no ludzie az sie odechciewa isc, nie czaje takich ludzi zamiast pielegnowac przyjazn ktora jest na cale zycie to tylko zabcie widzaa jak pisalyscie facet raz jest raz nie ma i wtedy albo nagle przypominaja sobie o przyjazniach albo budza sie z tzw. reka w nocnikubo nagle okazuje sie ze pysio zajal cala galaktyke heh.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2014-05-04 o 18:23
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 11:16   #880
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Życie bez miłości 5

to jest dobre. singiel opowiada, jaki to jest szczęśliwy, jak się spełnia i oddaje swoim pasjom. jak kogoś znajdzie, to nagle singielskie życie nie ma sensu i w parze jest super. a jak się znowu rozstanie, to stwierdza, że w związku zatracił siebie, nie miał dla siebie czasu i jednak lepiej jest być samemu

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Skąd się biorą 2 osoby zakochane w sobie i chcące ze sobą być
Czemu to działa w jedną stronę, no kurde
o, to, to dla mnie to jest niepojęte, skąd biorą się dziewczyny, które są w życiu parę razy zakochane z wzajemnością i od 16 roku życia non stop są w związkach. pomijam takie, które muszą być z kimś nawet na siłę, ale chyba nie u wszystkich tak to wygląda. no cóż, musi być równowaga w przyrodzie, jedne mają zero spełnionych miłości na koncie (np. ja), to drugie nadrabiają
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:03   #881
alicalic
Przyczajenie
 
Avatar alicalic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 20
Dot.: Życie bez miłości 5

Najgorsze są sytuacje, w których dziewczyny (mając faceta) zapominają o całym otaczającym ich świecie i (jak już tutaj wcześniej mówiłyście) o wszystkich znajomych. W końcu miarka się przebiera i owi znajomi również rezygnują z dalszych starań dotyczących podtrzymania tej przyjaźni/znajomości.
Dopiero po stracie "lubego" dziewczyny dostają "zimny prysznic", ale wtedy okazuje się że odizolowały się od znajomych do tego stopnia, że teraz nie mają z kim się spotkać, zwierzyć się ze swoich problemów czy zwyczajnie spędzić czas. Smutne to i tragiczne, ale poniekąd same się o to prosiły. Znam wiele takich przypadków...
Ale są też ludzie, którzy potrafią rozdzielić czas między pracę/studia, swoją drugą połowę i znajomych Ba! Nawet starają się o to, aby znajomi polubili ich drugą połowę, przy czym zachowują się w swoim towarzystwie rozważnie i kulturalne To bardzo miłe
alicalic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 12:28   #882
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
z tymi przyjazniami calkowita racja wtedy dopiero sie poznaje na kogo mozna liczyc, ja nie wiem jak to jest ze nagle ludziom odwala, i faktycznie ile razy slyszalam wybierzmy gdzies bo moj wyjechal no ludzie az sie odechciewa isc, nie czaje takich ludzi zamiast pielegnowac przyjazn ktora jest na cale zycie to tylko zabcie widzaa jak pisalyscie facet raz jest raz nie ma i wtedy albo nagle przypominaja sobie o przyjazniach albo budza sie z tzw. reka w nocnikubo nagle okazuje sie ze pysio zajal cala galaktyke heh.
Czy ja wiem czy przyjaźń to na cale życie? Polemizowałabym Przyjaźń, jak każda relacja międzyludzka może się posypać, psuć, rozluźnic i to jest normalne. Nie rozumiem tego gloryfikowania przyjaźni. Ktoś moze powiedzieć, że prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy - bzdura. Rownie dobrze można powiedziec to samo o miłości Też kiedyś uważalam, że moje przyjaciółki będa przy mnie zawsze, a nie do końca tak jest - co akurat nie ma nic wspólnego z facetami, a raczej z tym, ze "wyrosłyśmy" z siebie, za bardzo sie zmienilyśmy, zeby dalej się przyjaźnić.

Co do dziewczyn, które całkowicie olewają przyjaciół dla chlopaków to się nie wypowiem, bo nigdy nie widzialam takiego zachowania. Myślę jednak, że obie strony powinny sie dostosowac - nie tylko ta, ktora się z kimś związala, ale i ta, która nadal jest singielką. Bo nikt tu nie zwrócil uwagi na ten drugi punkt widzenia. Często bywa tak, ze dwie dziewczyny są ze soba bardzo zaprzyjaźnione, potem jedna się zakochuje i juz nie ma czasu się z tamta spotykac kilka razy w tygodniu, a w każdą sobotę imprezowac do rana. I jest wielki żal i niezrozumienie. Myślę, ze każda ze stron ma swoje racje
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:26   #883
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

masz racje zagalopowalam sie bo faktycznie niby byly na zawsze a pozniej wyszlo cos innego, ale w sumie jednak takie na lata sie trafiaja.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:51   #884
itsmylife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 128
Dot.: Życie bez miłości 5

Ja mam takich kumpla co poznał dziewczynę , to ani widu ani słychuu..

Nawet telefonu nie odbiera....ehhhh ja nie wiem jak u nie których to może kolidować jedno z drugim ( i nie , nie spotyka się z nią codziennie , raz w tyg tylko )
itsmylife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 14:52   #885
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez itsmylife Pokaż wiadomość
Nawet telefonu nie odbiera....ehhhh ja nie wiem jak u nie których to może kolidować jedno z drugim ( i nie , nie spotyka się z nią codziennie , raz w tyg tylko )
W takiej sytuacji przyszlo mi do głowy, że pewnie ona sobie nie zyczyla Waszych kontaktów Mój TŻ też na poczatku naszego związku miał "przyjaciółkę" (w dodatku eks dziewczynę). Cóż, teraz już się z nią nie przyjaźni, bo mi się to nie podobało. Może jestem wredna, trudno
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:14   #886
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości 5

też mam kolegę, który odkąd ma dziewczynę zamknał sie an inne kontakty. spotkać sie z nim to od jakiegos czasu straszne wyzwanie. twierdzi też, ze to normlane jak sie jest w zwiazku. co kto lubi, ja tam nigdy nie miałam problemu z pogodzeniem bycia w zwiazku i spędzania czasu ze znajomymi
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:24   #887
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
też mam kolegę, który odkąd ma dziewczynę zamknał sie an inne kontakty. spotkać sie z nim to od jakiegos czasu straszne wyzwanie. twierdzi też, ze to normlane jak sie jest w zwiazku. co kto lubi, ja tam nigdy nie miałam problemu z pogodzeniem bycia w zwiazku i spędzania czasu ze znajomymi
no i o to mi chodziloze myslenie sie zmienia, tez nie rozumie tego ze np. bylabym w zwiazku a on by mial przyjaciolke, czy dobra znajoma i nagle by z nia zerwal kontakt mi by nie przeszkadzalo ze sie nadal lubia to tak jak ja bym mial nagle zerwac wszystkie kontakty chociaz wiekszosc tak robi.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:40   #888
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
no i o to mi chodziloze myslenie sie zmienia, tez nie rozumie tego ze np. bylabym w zwiazku a on by mial przyjaciolke, czy dobra znajoma i nagle by z nia zerwal kontakt mi by nie przeszkadzalo ze sie nadal lubia to tak jak ja bym mial nagle zerwac wszystkie kontakty chociaz wiekszosc tak robi.
Wiesz, to zalezy od sytuacji i od tej przyjaciółki. Też zawsze deklarowalam jaka to ja jestem tolerancyjna, a okazało sie inaczej. Co innego jak jest to jakas zwykła znajoma, a co innego gdy to np. osoba, z ktorą przez długi czas przed poznaniem Ciebie żył jak para, no może bez seksu Nie wyobrażam sobie, zeby dalej spotykali się codziennie, wydzwaniali z każdym drobiazgiem i jeździli razem na wakacje. Ja nie zaakceptowałam stałej obecności tej osoby w jego zyciu - zwlaszcza, że od poczatku była do mnie bardzo wrogo nastawiona. Na innym wątku dziewczyny uznaly mnie niemal za święta, że raz na jakiś czas się z nia spotykamy i że poszłam na jej slub Kolejny raz widac, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, bo akurat tamte dziewczyny patrzyły z perspektywy dziewczyn, a nie koleżanek.

Ogolnie, to ja nie chcialabym, zeby moj facet miał przyjaciółki Kolezanki - OK. Nie zabraniam mu sie z nikim spotykać ani on mi, ale tak naturalnie wychodzi, że jakieś 90% czasu spędzamy we dwójke. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam wypady na piwo z koleżankami, właśnie zaraz idę
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 20:39   #889
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
no i o to mi chodziloze myslenie sie zmienia, tez nie rozumie tego ze np. bylabym w zwiazku a on by mial przyjaciolke, czy dobra znajoma i nagle by z nia zerwal kontakt mi by nie przeszkadzalo ze sie nadal lubia to tak jak ja bym mial nagle zerwac wszystkie kontakty chociaz wiekszosc tak robi.
mam szczera nadzieje, że jeśli kiedyś jeszcze będę w związku to mi się myślenie nie zmieni. bo ja ogólnie potrzebuję dużo ludzi wokół siebie, zwariowałabym spędzając czas tylko z jednym facetem nawet jakby był przecudny

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-07-05 o 20:43
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 21:18   #890
alicalic
Przyczajenie
 
Avatar alicalic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 20
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
mam szczera nadzieje, że jeśli kiedyś jeszcze będę w związku to mi się myślenie nie zmieni. bo ja ogólnie potrzebuję dużo ludzi wokół siebie, zwariowałabym spędzając czas tylko z jednym facetem nawet jakby był przecudny
Dokładnie Fajnie jest też zrobić sobie chwilkę przerwy od siebie (tzn. kilka godzin/dni) i przy następnym spotkaniu ma się przynajmniej co opowiadać tej drugiej osobie
alicalic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 11:42   #891
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
SummerGlow mam nadzieje ze nie brakniebo nie odpuszcze musi sie wyrownac i tylehmm ale chyba ten gosc chcial przyjechac do ciebie ? cos mi sie tak zapamietało, to czemu nie chcesz?
u mnie jest tak ze caly czas czekam na cos takiego jakby to ujac ze spotkam kogos i bedzie koniec ze mna bede wiedziala ze to jest to, no ale jak wiadomo roznie bywa a ja nie potrafie ot tak sie spotkac jak wiem ze raczej nic z tego nie bedzie, i niby chce bo moze akurat a z drugiej strony od razu zakladam ze nie jednak nic nie bedzie bo bym to juz teraz czula. matko ale ja jestem poplatana
jak na razie rozmawiamy na gg codziennie no i ciagle o tym spotkaniu, ale nie chce by czar prysl


alicalic witaj coz ja napisze "hej" bo widze ze wszystkie gdzies baluja
Tak chciał.. wiesz trochę sama nie wiem. Coś mi cały czas nie pasuje, może to , że on to zupełnie inna bajka niż ja??Nie wiem dlaczego, ale wyczuwam chęć ustawiania i takiego mini tyraństwa? Hmm, nie wiem jak to nazwać, zaborczość trochę z jego strony? Mam ten minus, że znam doskonale jego siostrę i tak sie zaczeła znajomośc więc dużo rzeczy wiem z "zasłyszania", a to zawsze jakos wpływa na ocene kogoś, mimo wszystko. Tylko... jak nie odpisuje z godzinę, to jest wielki bulwers, że nie mam czasu.. Może nie pamiętam, ale ja jeszcze nie wyszłam za mąż...
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm

Edytowane przez SummerGlow
Czas edycji: 2012-07-06 o 14:02
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 16:41   #892
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości 5

Tak sobię myślę, że ja chyba nigdy nie będę zdolna stworzyć jakieś prawdziwej, zdrowej i fajnej relacji z facetem...że tak powiem kolokwialnie - rysa na bani w podstawówce chłopacy mi dokuczali i naśmiewali się ze mnie co znacznie wpłynęło na moją samoocenę na długie lata. Parę razy byłam zakochana bez wzajemności, za każdym razem odrzucona i uważana za nic. Emocjonalna masakra po prostu Nigdy nie miałam prawdziwych adoratorów którzy by ubiegali czy starali się o mnie...Dla facetów jestem niewidzalna, jakoś nikt nie zwraca na mnie uwagi. Nie umiem biegać za facetami czy sama podrywać, a sama z kolei pięknością nie jestem czy tez nie mam porywającej osobowości, przez co nikomu nie chce się do mnie docierać Jeżeli jeszcze dołożyć do tego wszystkiego fakt iż większość facetów jest już w związkach, szansa na to, że kiedykolwiek będę związku wynosi niemalże zero. Staropanieństwo chyba przesądzone Takie są fakty Ale wiecie co, już mnie coraz mniej to obchodzi.
Do studiowania się nie nadaję, kiepsko mi idzie. Nie marzę o niczym innym jak o zostaniu pracoholiczką by nie myśleć o tym wszystkim. Szkoda tylko, że tak trudno dostać jakąkolwiek pracę Nie wiem co robić....

Chyba przez ten upał mózg mi się przegrzał, przez co piszę te głupoty, proszę o zrozumienie
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 16:53   #893
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Tak chciał.. wiesz trochę sama nie wiem. Coś mi cały czas nie pasuje, może to , że on to zupełnie inna bajka niż ja??Nie wiem dlaczego, ale wyczuwam chęć ustawiania i takiego mini tyraństwa? Hmm, nie wiem jak to nazwać, zaborczość trochę z jego strony? Mam ten minus, że znam doskonale jego siostrę i tak sie zaczeła znajomośc więc dużo rzeczy wiem z "zasłyszania", a to zawsze jakos wpływa na ocene kogoś, mimo wszystko. Tylko... jak nie odpisuje z godzinę, to jest wielki bulwers, że nie mam czasu.. Może nie pamiętam, ale ja jeszcze nie wyszłam za mąż...
a moze plus bo go juz znasz i pzrynajmniej nie jest swirem moze mu zalezy naprawde albo na sile szuka zwiazkuale moze warto sprobowac , spotkanie to jeszcze nie zwiazek , ale ja tak pisze a sama robie co innego

hipi prawie jakbym o sobie czytala no oprocz tego jednego, i tego swira tylko on napisal mi ostatnio jak z nim nie bede zostanie kawaleremczyli desperacko szuka zony
a u mnie ponad 30 a teraz zaczyna sie burza mam nadzieje ze nie bedzie takiego wielkiego gradu
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 18:14   #894
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Tak sobię myślę, że ja chyba nigdy nie będę zdolna stworzyć jakieś prawdziwej, zdrowej i fajnej relacji z facetem...że tak powiem kolokwialnie - rysa na bani w podstawówce chłopacy mi dokuczali i naśmiewali się ze mnie co znacznie wpłynęło na moją samoocenę na długie lata. Parę razy byłam zakochana bez wzajemności, za każdym razem odrzucona i uważana za nic. Emocjonalna masakra po prostu Nigdy nie miałam prawdziwych adoratorów którzy by ubiegali czy starali się o mnie...Dla facetów jestem niewidzalna, jakoś nikt nie zwraca na mnie uwagi. Nie umiem biegać za facetami czy sama podrywać, a sama z kolei pięknością nie jestem czy tez nie mam porywającej osobowości, przez co nikomu nie chce się do mnie docierać Jeżeli jeszcze dołożyć do tego wszystkiego fakt iż większość facetów jest już w związkach, szansa na to, że kiedykolwiek będę związku wynosi niemalże zero. Staropanieństwo chyba przesądzone Takie są fakty Ale wiecie co, już mnie coraz mniej to obchodzi.
Do studiowania się nie nadaję, kiepsko mi idzie. Nie marzę o niczym innym jak o zostaniu pracoholiczką by nie myśleć o tym wszystkim. Szkoda tylko, że tak trudno dostać jakąkolwiek pracę Nie wiem co robić....

Chyba przez ten upał mózg mi się przegrzał, przez co piszę te głupoty, proszę o zrozumienie
Wszystko wybaczone
Pracoholizm, me too , ale spokojnie... swój na swego musi trafić

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
a moze plus bo go juz znasz i pzrynajmniej nie jest swirem moze mu zalezy naprawde albo na sile szuka zwiazkuale moze warto sprobowac , spotkanie to jeszcze nie zwiazek , ale ja tak pisze a sama robie co innego

hipi prawie jakbym o sobie czytala no oprocz tego jednego, i tego swira tylko on napisal mi ostatnio jak z nim nie bede zostanie kawaleremczyli desperacko szuka zony
a u mnie ponad 30 a teraz zaczyna sie burza mam nadzieje ze nie bedzie takiego wielkiego gradu
Nie wiem sama.. tak mnie cisnął juz nie raz, że brzmiało jak mega desperacja, a jak mówiłam jestem frywolna:d, jak kolwiek to rozumieć i nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek ograniczania. Może właśnie przez to, że tak się zachowuje to tak wygląda, że musimy się spotkać bo to ma być coś szalenie poważnego. W przeciwnym razie pewnie już nie raz bym się spotkała, bo dlaczego nie? Mam pełno kumpli, więc to nie problem. Tylko,że w tym przypadku to jak wielkie zobowiązanie, niestety tak to "zabarwił".Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam
Nie wiem czy nie jest świrem czasem mam takie wrażenie, potrafi być.. szalenie ciekawski i zrobić wiele, żeby dowiedzieć sie wszystkiego...
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 14:31   #895
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości 5

Dziewczyny co taka cisza ?


Ja muszę sobie znaleźć chętną dziewczynę na wakacje, ale coś widzę, że nie chcą zostawiać swoich Tż w domu i czuje, że będę jechać sama
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 15:01   #896
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co taka cisza ?


Ja muszę sobie znaleźć chętną dziewczynę na wakacje, ale coś widzę, że nie chcą zostawiać swoich Tż w domu i czuje, że będę jechać sama
Tak?
A gdzie planujesz jechać
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:21   #897
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Tak?
A gdzie planujesz jechać
Wszystko mam zaplanowane. Ustronie Morskie sierpnia. Transport jest przygotowany przez moja mame, tylko chętnych brak
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:50   #898
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Wszystko mam zaplanowane. Ustronie Morskie sierpnia. Transport jest przygotowany przez moja mame, tylko chętnych brak
O jak fajnie, pozazdrośić:rolleye s:
Szukałam prace nad morze, nawet byłam.. ale kompletny nie wypał.. wiadomo nie wszystko Ci powiedzą przez tel... Dale wysyłam i szukam, ale juz niestety bardzo późno...
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:53   #899
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
O jak fajnie, pozazdrośić:rolleye s:
Szukałam prace nad morze, nawet byłam.. ale kompletny nie wypał.. wiadomo nie wszystko Ci powiedzą przez tel... Dale wysyłam i szukam, ale juz niestety bardzo późno...
No nie wiem czy tak fajnie, jak pojadę sama, żebym czasem się nie nudziła

Może się jednak uda coś znaleźć

A ja muszę, rozstać się z Tż
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 19:06   #900
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
No nie wiem czy tak fajnie, jak pojadę sama, żebym czasem się nie nudziła

Może się jednak uda coś znaleźć

A ja muszę, rozstać się z Tż
Zabierz mnie
Pojedziesz,on troszkę potęskni...za to jak wrócisz to będzie w siódmym niebie
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 11:02:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.