Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 11:10   #871
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez homyk
Mój najnowszy nabytek - Krizia edp - jest już ze mną od dłuższego czasu. Ale mnie swoją pikanterią omotał...

Zapach już od miesięcy namiętnie testowałam w Douglasie, więc był mi znany. Kiedy jednak Krizię na własność posiadłam, całkowitym zaskoczeniem okazał się flakonik - lampka - zapala się po zdjęciu korka .
Kurcze.. perfumy i lampka nocna w jednym??
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 11:23   #872
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Kurcze.. perfumy i lampka nocna w jednym??
I dołączyli nawet instrukcję wymiany baterii , serio
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 11:33   #873
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez homyk
I dołączyli nawet instrukcję wymiany baterii , serio
Hahaha tego się nie spodziewałam Uważaj żeby Cię nie kopnął prąd w czasie aplikacji
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 11:37   #874
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
A czym nowe ming shu różni się od poprzednika?Zmiany sa na korzyść czy etam?
Miniaturki sa słodzuitkie, tylko szkoda ich używać
Na wstępie zaznaczam, że ostatnio gorączkuję i mój nos może przekłamywać Wydaje mi się, że nowa wersja Ming Shu jest delikatniejsza niż stara, bardziej kobieca i eteryczna... Nie mam na myśli trwałości Ciężko ocenić, są do siebie mimo wszystko podobne. Czy zmiany są na korzyść? Dla fanek zapachów morskich nie, dla fanek delikatnych zapachów kwiatowych tak
Skoczę może dziś do YR, to jeszcze sobie poniucham

Miniaturki- masz świętą rację Patrzę sobie na nie, są takie ładniusie, leżą sobie w pudełeczku i śmieją się z mojego cielęcego wzroku
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 11:50   #875
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja jak kupuje miniaturkę to nawet jej nie otwieram
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 12:09   #876
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Och, ja otworzyłam wszystkie... i nawet trzy z nich zaaplikowałam na skórę (przy czwartej, Neonaturze Cocoon, zadrżała mi ręka, bo ma tylko 5ml a reszta 7,5 ). Nie wyobrażasz sobie, jakie miałam wyrzuty sumienia

Edytowane przez eiri
Czas edycji: 2006-02-14 o 12:10 Powód: literówki
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 12:18   #877
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

5 ml..przy moich zdolnościach manualnych wystarczy mi na 2 góra 3 użycia (chyba ze ma atomizer)Nie dziwie się ze masz wyrzuty sumienia
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 12:24   #878
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Nie ma atomizerka, tylko korek z takim plastikowym czymś w środku, co działa jak kroplówka, wystarczy otworzyć i potrzeć tym skórę, spadnie kropelka
Eh Boże, nie miała baba kłopotu, to se miniaturke kupiła...
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 12:25   #879
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Hahaha tego się nie spodziewałam Uważaj żeby Cię nie kopnął prąd w czasie aplikacji
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 16:19   #880
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez martyna101
Marilyn, mam ja od dziewczyny z forum o perfumach na gazecieoglosilam sie na straganiku i zaraz dobra dusza sie odezwala ktora chciala sie jej pozbyc w ogole tak same dobre kobietki sa

pozdrawiam
ach używaną, myślałam, że siakaś nówka

pzdr
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 22:51   #881
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez eiri
Nie ma atomizerka, tylko korek z takim plastikowym czymś w środku, co działa jak kroplówka, wystarczy otworzyć i potrzeć tym skórę, spadnie kropelka
Eh Boże, nie miała baba kłopotu, to se miniaturke kupiła...
Oj tak..To nie miniaturki tylko "torturki" ...Zdaja się krzyczeć"look but don't touch"!!!
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 07:15   #882
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

miniaturke AA lilia bella

na alllegro dostępna jest jeszcze Pampelune i valilia i ylang-ylang oraz na innej aukcji winter delice po 30zl
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 13:31   #883
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Wczorajsza zdobycz - "Eau De Cartier" - bardzo podobaja sie tez mojemu TZ, wiec chyba bedziemy uzywac ich na spolke...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 18:39   #884
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ponieważ dotarły juz do mnie wszystkie flakoniki, to doliczając dwa ostatnie upolowałam z dobrym skutkiem:
Perfum Sacre Caron
Kashaya de Kenzo
DK Cashmere Mist
Bogner Wood Woman
Fiorucci Love You

4 strzały na 5 całkiem w ciemno - wszystkie udane, choć na Fiorucci chyba za stara już jestem, bo to bardzo dziewczęcy i radosny zapach, jak pudełko wieloowocowych landrynek chociaż na wiosenne spacery z Lencją może być ok
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 08:43   #885
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kolejną miniaturkę Le Roy Soleil Zapach tak mi się podoba, że uznałam, że jedna to za mało, będę niepotrzebnie oszczędzać. A poza tym, marzę o robieniu jakichkolwiek zapasów i trzymaniu czegoś w szafie Chcę się stać pełnoprawnym chomikiem wreszcie Bo na razie w pudełku w szafie są tylko 2 zapachy "sentymentalne", jeden z nich wycofany, a przypomina mi wczesną młodość, drugi u nas niedostępny, też mi coś przypomina Teraz dołączy do nich Król, a wkrótce - zimowy Cinnabar
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 08:48   #886
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Ponieważ dotarły juz do mnie wszystkie flakoniki, to doliczając dwa ostatnie upolowałam z dobrym skutkiem:
Perfum Sacre Caron
Kashaya de Kenzo
DK Cashmere Mist
Bogner Wood Woman
Fiorucci Love You

4 strzały na 5 całkiem w ciemno - wszystkie udane, choć na Fiorucci chyba za stara już jestem, bo to bardzo dziewczęcy i radosny zapach, jak pudełko wieloowocowych landrynek chociaż na wiosenne spacery z Lencją może być ok
Mad, gratuluję wspaniałych zakupów . Co prawda z wymienionych przez Ciebie znam tylko Kashayę, ale jestem pewna, że reszta warta była zachodu .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 10:27   #887
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dotarły wreszcie moje upragnione Asje - mogę przestać oszczędzać

Upolowałam też (w ciemno) Must II Cartiera i... zawód na całej linii
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 15:11   #888
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Gdzie wszyscy się biją tam mermaid korzysta
http://www.allegro.pl/item81891680_l...te_50_ml_.html
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 15:58   #889
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pumę Jamaica, Pumę Red, Ode l'amour YR, Chanel Chance
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 16:19   #890
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mawis
Gdzie wszyscy się biją tam mermaid korzysta
http://www.allegro.pl/item81891680_l...te_50_ml_.html

Pan Bóg nierychliwy ,ale sprawiedliwy.
Pozdrawiam .
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 16:54   #891
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Taaa, a można spytac za ile TY je wystawisz?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 17:33   #892
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mawis
Taaa, a można spytac za ile TY je wystawisz?
Zazdrość ludzka nie zna granic .Niech Bóg Ci wybaczy, zmówię za Ciebie dzisiaj różaniec żeby Ci ulżyło.
Cmok!

P.S perfumki całkiem całkiem , nie oddam ich ,pomęczę je troche i może kiedyś ,ale od czasu do czasu patrz tam gdzie trzeba , może pojawi się tam coś większej pojemności.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 19:00   #893
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kulką w płot - nie są w moim guście i nie mam zamiaru męczyc się z nimi tak jak ty to robisz, więc twoja łaskawośc nie robi na mnie żadnego wrażenia. A twoje aukcje omijam szerokim łukiem.
A różaniec zmów z łaski swojej w innej intencji.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 19:19   #894
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mawis
Kulką w płot - nie są w moim guście i nie mam zamiaru męczyc się z nimi tak jak ty to robisz, więc twoja łaskawośc nie robi na mnie żadnego wrażenia. A twoje aukcje omijam szerokim łukiem.
A różaniec zmów z łaski swojej w innej intencji.

Proszę tylko się nie denerwuj! ,bo będę zmuszona płacić za Twojego psychoterapeutę... Naprawdę nie chcę mieć Ciebie na sumieniu , chociaż rzucanie ,,kulką wpłot'' pozwoli Ci wyzwolić złą energię...
Nawiasem mówiąc ja uwielbiam moją ,,kulkę''.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 20:40   #895
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Zazdrosc jest uczuciem dla mnie obcym.
Nie wmawiaj komuś tego, co tobie dolega - sądząc po twoich postach sama masz nerwy w fatalnym stanie.

Miło wiedziec, że śledzisz to forum na bieżąco i wyszukujesz wspominane tu perełki, weź tylko pod uwagę, ze jak nie zaczniesz panowac nad językiem to możesz nie znaleźc na nie nabywców, a grono wielbicieli Le Feu czy innych rarytasów jest raczej ograniczone - bynajmniej nie umysłowo ale liczbowo i twój protekcjonalny mało komu się podoba.

Z mojej strony EOT
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 20:56   #896
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mawis
Zazdrosc jest uczuciem dla mnie obcym.
Nie wmawiaj komuś tego, co tobie dolega - sądząc po twoich postach sama masz nerwy w fatalnym stanie.

Miło wiedziec, że śledzisz to forum na bieżąco i wyszukujesz wspominane tu perełki, weź tylko pod uwagę, ze jak nie zaczniesz panowac nad językiem to możesz nie znaleźc na nie nabywców, a grono wielbicieli Le Feu czy innych rarytasów jest raczej ograniczone - bynajmniej nie umysłowo ale liczbowo i twój protekcjonalny mało komu się podoba.

Z mojej strony EOT
Fascynujące , Twój świat jest jednak nieco zawężony ...
Tysiące kont ,tysiące nicków, tysiące adresów ,w jakim świecie Ty żyjesz? , będzie Ci lepiej jak będziesz miała świadomość ,że kupujesz u kogoś innego? to jest chore. W każdym razie nie życzę Ci źle ,ani nie będę Ci docinać,to co robię to OBRONA... ,nie jestem złośliwa ,ale nie pozwolę z siebie robić ,,czarnej owcy'' ,nie zasłużyłam sobie ,może Ty tego nie widzisz ,bo to tylko internet ,ale życie pisze swoje karty i ja nie mam nic sobie do zarzucenia.Pozdrawiam.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 21:46   #897
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mermaid
Fascynujące , Twój świat jest jednak nieco zawężony ...
Tysiące kont ,tysiące nicków, tysiące adresów ,w jakim świecie Ty żyjesz? , będzie Ci lepiej jak będziesz miała świadomość ,że kupujesz u kogoś innego? to jest chore. W każdym razie nie życzę Ci źle ,ani nie będę Ci docinać,to co robię to OBRONA... ,nie jestem złośliwa ,ale nie pozwolę z siebie robić ,,czarnej owcy'' ,nie zasłużyłam sobie ,może Ty tego nie widzisz ,bo to tylko internet ,ale życie pisze swoje karty i ja nie mam nic sobie do zarzucenia.Pozdrawiam.
Mermaid, spokojnie...
Od słowa do słowa tworzy się dziwna wymiana zdań, która nikomu nic nie da poza niesmakiem, goryczą i Pan Bóg raczy wiedzieć czym.
Mermaid, z łaski swojej nie włączaj w rozmowy o perfumach odnośników do przedmiotów i praktyk służących uprawianiu kultu religijnego (mam na myśli Twoje wypowiedzi o różańcach) - są nie na miejscu, nie mają żadnego celu poza prowokacją i świadomym wprowadzaniem niemiłej atmosfery. Istniej coś takiego jak PW i tam możecie sobie poużywać do woli. Poza tym chrześcijanie, wyznania katolickiego ( którzy być może są tu na forum ) mogą poczuć się urażeni Twoimi propozycjami modlitw, ciskanymi tylko i wyłącznie w celu ośmieszenia takich czy innych praktyk religijnych.
O złoliwości, która ociera się o obraźliwość nie wspomnę.
Pozdrawiam.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 01:13   #898
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

I wracajac w dobe z hakiem po powyzszych do watkowego meritum pochwale sie, ze podobnie jak Homyk zostalam jakis czas temu wlascicielka Krizii, czyli perfum i lampki nocnej w jednym Jak sie dorwalam to przez dwa tygodnie uzywalam prawie non stop - jak tak dalej pojdzie, to chyba powoli zaczne szukac tej instrukcji wymiany baterii Co do wrazen, to radosne moje wynurzenia w "czym dzis pachniesz..."
A z kolei z Ewa E ciesze sie z dotarcia Asjii
Do tego zupelnie niespodziewanie udalo mi sie upolowac Boudoir w krolewskim "kapeluszu" i kartoniku!!
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 11:09   #899
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez beliczek
Mermaid, spokojnie...
Od słowa do słowa tworzy się dziwna wymiana zdań, która nikomu nic nie da poza niesmakiem, goryczą i Pan Bóg raczy wiedzieć czym.
Mermaid, z łaski swojej nie włączaj w rozmowy o perfumach odnośników do przedmiotów i praktyk służących uprawianiu kultu religijnego (mam na myśli Twoje wypowiedzi o różańcach) - są nie na miejscu, nie mają żadnego celu poza prowokacją i świadomym wprowadzaniem niemiłej atmosfery. Istniej coś takiego jak PW i tam możecie sobie poużywać do woli. Poza tym chrześcijanie, wyznania katolickiego ( którzy być może są tu na forum ) mogą poczuć się urażeni Twoimi propozycjami modlitw, ciskanymi tylko i wyłącznie w celu ośmieszenia takich czy innych praktyk religijnych.
O złoliwości, która ociera się o obraźliwość nie wspomnę.
Pozdrawiam.

Kobieto źle to odebrałaś , jestem osobą wierzącą i jeżeli nie istnieje żadna inna siła na ziemi ,która nie pozbawi Was złośliwości w stosunku do mnie ,to ja po proszę o to Boga , już mi ręce opadają ,naprawdę,brak słów. Czy naprawdę myślisz ,że jestem aż taką hieną ,że będę żerowała na Bogu? ,jestem normalną spokojną osobą ,do czasu , nikt mnie nie będzie bezpodstawnie obrażał . Mimo ,że jesteście dla mnie jakie jesteście nie chowam urazy ,nie jestem człowiekiem konfliktowym ,ale nie pozwolę sobie na to aby mi ktoś docinał lub obrażał. To koniec z mojej strony niechce mi się prowadzić dalszej dyskusji i tak jak mówisz wszystkie sprawy będą załatwiane na PW.
Pozdrawiam.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 17:35   #900
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

A do mnie przyszły dzisiaj dwa flakony Pierwszy z nich to Sicily, chodziłam koło niego, chodziłam i w końcu wychodziłam Nie byłam pewna, czy to perfumy dla mnie, choć po testach w perfumerii spędzałam popołudnie z nosem przyklejonym do nadgarstków Dziś psiknęłam z własnego flakonu i jestem już pewna, że to jeden z zapachów życia Ten miód obezwładnia, zachwyca, teleportuje do zalanego majowym deszczem hiszpańskiego miasteczka... Eh, rozmarzyłam się
Drugi flakonik to zapach Perfumer's Workshop Samba Nova, z wyglądu podobny do Les Belles A zapach... nie wiem czemu kojarzy mi się z czerwonym D&G... myślę, że będzie dobry na wiosnę
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.