Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 05:06   #871
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Na Ebayu generalnie nie ma nic trudnego. sama tak myslalam do wczoraj. oczywiście ceny za przesyłke-kosmos ale moje szminki ida ze Stanów. Normalnie stać by mnie było na kolejną, tak mniej więcej wysylka się plasuje...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 06:01   #872
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Tak wracajac do mojego plynu- nie chce nawet myslec co siedzi w pootwieranych i nagrzanych tuszach do rzes/ szminkach w sklepie:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:18   #873
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A ja dziś w nocy znowu spalam do 5tej i lipa...ehh:/
ale o dziwo czuje się wyspana bo w sumie spania 5-6 godzin a więcej i tak nie spie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:06   #874
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Jest źle Agatko, naprawdę Wiesz jak to jest, wszyscy mówią ci że super a ty nie możesz na siebie patrzeć w lustrze. Nie wiem czy tak szybko się zmyje, bo najpierw zapigmentowałam włosy. Myłam już dziś trzy razy szamponem przeciwłupieżowym i kolor ani drgnie. Nie chcę ponownie rozjaśniać, to byłoby za dużo dla moich włosów. Wiem, że najrozsądniej będzie poczekać aż kolor się wypłucze, ale nie wiem czy nie polecę po jakiś jasny brązik.
Gorzej jakby wszyscy Ci mówili że jest źle i Ty też nie czułabyś się za dobrze Ja tak miałam z moimi rudościami Spokojnie, poczekaj aż kolor się trochę dopłucze, a potem pofarbuj jakimś blondzikiem, czy czym tam będziesz chciała Szybko naprawisz kolor

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurde ja to sie jakoś boje na ebayu zamawiać a z Narsa chciałabym właśnie róż i podkład Nars Sheer Glow Ale to moze kiedys

Kurcze wyciagnełam 1,5 roku temu kolczyk z pępka, z myślą że jak przyjdzie dziecko kiedyś to mi sie zrobi blizna itd. Ale wiecie co... ona mi i tak w ogóle nie zarosła Zrobiła mi sie tylko taka błonka przy górnej dziurce ale to mocniej popchne i kolczyk przejdzie. No i teraz nie wiem czy dziadostwo zostawić czy wsadzić kolczyk, bo i tak i tak juz nie zarosnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No Nars jest drogi
Ja sie na ebayu boje z tego wzgledu ze nie wiem co i jak, jak z płatnoscia, wysyłką itd
Ja tam lubię zamawiać na ebayu Nie ma się czego bać.

Ja bym kolczyka już nie wkładała

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie ma co się bac ja zawsze się balam i co? zamowilam. w dzisiejszych czasach naprawdę strach sprzedawac podroby
Oj Agatko żebyś się nie zdziwiła Podróby są sprzedawane masowo, wszędzie, ale można to na szczęście weryfikować bo przeważnie jakimś drobnym szczegółem się różnią od oryginału

Nie mówię oczywiście o sklepie na ebay gdzie kupiłaś kosmetyki, bo w stanach mają raczej tańszą kolorówkę, i kosmetyki które u nas nie są dostępne, więc to co zamówiłaś pewnie będzie oryginał, tak tylko chciałam się odnieść do tego zdania Ostatnio sama widzę jak pięknie niektórzy potrafią odwzorowywać oryginały i je sprzedawać
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:30   #875
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

To mój nowy kolor...o ile dobrze pamiętam któraś z Was ma również brąz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140716_017.jpg (78,4 KB, 66 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:39   #876
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To mój nowy kolor...o ile dobrze pamiętam któraś z Was ma również brąz?
Kolorek ladny ale wolałam Cię w blondzie masz taką ładną delikatną urode i te oczy ! ahh
I chyba chodzi Ci o Ex
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:44   #877
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

AnnaMK jest tez mało aktywna czarnowłosa
Super wyglądasz wg mnie pasuje idealnie do oczu
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 11:00   #878
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Lubię się w brązach, ale pamiętam że zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego odcienia. Renatka ja Cię doskonale pamiętam
Cherry, widzisz ze mną jest tak: mam blond-tęsknię za brązem, mam brąz-tęsknię za blondem, rzeczywiście Ex ma brąz ( będę się miała kogo radzić )
Jeszcze trochę przebija rudość po wcześniejszym farbowaniu, ale myślę że z każdym kolejnym farbowaniem będzie mniej widoczna.
Mam tylko problem z odcieniem, tak jak pisałam farbowałam moim ulubionym 4.15 Casracas z Loreal Preference, chciałabym jednak przejść na profesjonalne i tu pojawia się problem, pamiętam że poziom 4-ty z profesjonalnych wychodzi prawie jak czerń. Zamierzam farbować Luo Color, bo mam obecnie trochę uwrażliwione włosy ale z Luo nie ma odcienia 5.15;(
Dodaję zdjęcie całej twarzy, ale mój smartfon dziwnie oddaje kolory i prześwietla twarz, w rzeczywistości jest bardziej ciepło, włosy mają rudawe refleksy ( a tego nie lubię )
Chciałabym mieć kolor taki jaki wyszedł na tej fotce, czy ktoś ma pomysł jaki to może być odcień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ANIAMK.jpg (49,7 KB, 88 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-07-16 o 11:20
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:27   #879
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

AnnaMK - :ślina:
Boska z Ciebie babka!

( z włosami mam to samo- znowu myśle jak najmniej inwazyjnie dla włosa ściagnac czerń )
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:40   #880
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dzięki Renatka, niesamowicie miło mi to czytać
Dawno, dawno temu był sobie szampon koloryzujący Wellaton Soft Color o odcieniu Blue Velvet, to był jeden z piękniejszych kolorów na mojej głowie-taki głęboki brąz z fioletowym refleksem...ach dawne czasy...
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:54   #881
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Oj Agatko żebyś się nie zdziwiła Podróby są sprzedawane masowo, wszędzie, ale można to na szczęście weryfikować bo przeważnie jakimś drobnym szczegółem się różnią od oryginału

Nie mówię oczywiście o sklepie na ebay gdzie kupiłaś kosmetyki, bo w stanach mają raczej tańszą kolorówkę, i kosmetyki które u nas nie są dostępne, więc to co zamówiłaś pewnie będzie oryginał, tak tylko chciałam się odnieść do tego zdania Ostatnio sama widzę jak pięknie niektórzy potrafią odwzorowywać oryginały i je sprzedawać
Wkleje jak do mnie dotrze zdjęcie i osądzimy tani nie był wiec jakby co
oki?

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To mój nowy kolor...o ile dobrze pamiętam któraś z Was ma również brąz?
ciekawie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć kolor taki jaki wyszedł na tej fotce, czy ktoś ma pomysł jaki to może być odcień?
Jakoś z fioletem mi tu widać...na pewno loreal ma coś takiego.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 12:19   #882
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Loreal Dia Richesse ma odcień borówkowy kasztan 5.12, ciekawa jestem jak wychodzi.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 13:00   #883
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mysle ze może wychodzić fajnie, chłodno. Ale preference chyba tez ma cos z fioletem, albo feria loreala.
A jak się czujesz w tym kolorze?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:00   #884
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Nie chcę drogeryjnych, są mało wydajne. Dobrze się czuję, bo lubię brązy. Niestety sklepowe brązy szybko rudzieją a tego nie lubię.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:07   #885
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej


Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
To mój nowy kolor...o ile dobrze pamiętam któraś z Was ma również brąz?
Ale zmiana, dopiero byłaś blondynką. Ale piękny kolor. U mnie na lapku wygląda na chłodny, lekko fioletowy brąz.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:08   #886
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Lubię się w brązach, ale pamiętam że zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego odcienia. Renatka ja Cię doskonale pamiętam
Cherry, widzisz ze mną jest tak: mam blond-tęsknię za brązem, mam brąz-tęsknię za blondem, rzeczywiście Ex ma brąz ( będę się miała kogo radzić )
Jeszcze trochę przebija rudość po wcześniejszym farbowaniu, ale myślę że z każdym kolejnym farbowaniem będzie mniej widoczna.
Mam tylko problem z odcieniem, tak jak pisałam farbowałam moim ulubionym 4.15 Casracas z Loreal Preference, chciałabym jednak przejść na profesjonalne i tu pojawia się problem, pamiętam że poziom 4-ty z profesjonalnych wychodzi prawie jak czerń. Zamierzam farbować Luo Color, bo mam obecnie trochę uwrażliwione włosy ale z Luo nie ma odcienia 5.15;(
Dodaję zdjęcie całej twarzy, ale mój smartfon dziwnie oddaje kolory i prześwietla twarz, w rzeczywistości jest bardziej ciepło, włosy mają rudawe refleksy ( a tego nie lubię )
Chciałabym mieć kolor taki jaki wyszedł na tej fotce, czy ktoś ma pomysł jaki to może być odcień?
Jeżeli mogę się wtrącić i wyrazić swoją opinię to jak dla mnie ten brąz Cię postarza i wyglądasz jakbyś miała perukę w blondzie dużo, dużo lepiej


Dziewczynki a ja zostałam sama na 2,5 tygodnia TŻ dostał nową, lepszą pracę i teraz jeździ jako kierowca międzynarodowy dzisiaj już wyjechał do Holandii.
Z jednej strony cieszę się, bo będzie zarabiał 3 razy tyle co w poprzedniej pracy albo i lepiej, a z drugiej smutno mi bez niego i już zaczynam tęsknić, chociaż dopiero co pojechał
No i mam przez to więcej obowiązków, muszę wychodzić z psem 3 razy dziennie więc musiałam wziąć mniej zmian w pracy :/
No i wzięłam sobie jego autko i teraz mogę codziennie nim jeździć do pracy koniec ze śmierdzącymi autobusami

Buah napisz na PW co to za płyn
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:28   #887
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

hihihi Princesska, ale mi komplement walnęłaś serio, bo do tej pory wszyscy mnie totalnie odmładzali aż głupio się czułam a ja jestem już wiekowa, więc może najwyższy czas bym wyglądała na tyle co mam
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:38   #888
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
hihihi Princesska, ale mi komplement walnęłaś serio, bo do tej pory wszyscy mnie totalnie odmładzali aż głupio się czułam a ja jestem już wiekowa, więc może najwyższy czas bym wyglądała na tyle co mam
hahaha sorki jaka tam wiekowa, najważniejsze to czuć się młodo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:11   #889
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princesko, ja z mloda teraz tez na 3tyg.same. Rodzinka sie wypiela,nawet wnuczki juz nie chca odwiedzic. Wiec jestesmy dwoma samotnicami:-P
Da sie przyzwyczaic choc jest ciezko, fakt, zwykle wtedy mi mloda sie pochoruje, bylo tez tak,ze na jego wyjezdzie ladowala w szpitalu:-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 15:19   #890
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Princesko, ja z mloda teraz tez na 3tyg.same. Rodzinka sie wypiela,nawet wnuczki juz nie chca odwiedzic. Wiec jestesmy dwoma samotnicami:-P
Da sie przyzwyczaic choc jest ciezko, fakt, zwykle wtedy mi mloda sie pochoruje, bylo tez tak,ze na jego wyjezdzie ladowala w szpitalu:-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mo właśnie jak coś się złego dzieje to jest najgorzej Ty masz chociaż córcię no ja mam zwierzyniec, ale to nie to samo
to w sumie nasze pierwsze takie "dłuższe" rozstanie od 5 lat myślałam, że lepiej to zniosę, a ryczałam jak bóbr
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 16:37   #891
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Rudy stonowany jak i rozjasniacz.. po paru latach wrocił do łask Palette Color Shampoo 321 średni blond
dla przypomnienia zdjecie przed(tylko, ze w cieniu.. w słoncu okropny rudy, nawet TŻ smial sie, ze ruda to ja nigdy nie bylam jeszcze) i reszta po.ja zadowolona

szampon jest przyjemny, a jak pachnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0088~2.jpg (18,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0114.jpg (17,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0117.jpg (15,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0122.jpg (16,2 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-07-16 o 16:39
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 17:04   #892
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Nie chcę drogeryjnych, są mało wydajne. Dobrze się czuję, bo lubię brązy. Niestety sklepowe brązy szybko rudzieją a tego nie lubię.
Rozumiem to rudzienie, tak z nimi jest.
w takim razie uderzaj w profesjonalne, może wella?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wtrącić i wyrazić swoją opinię to jak dla mnie ten brąz Cię postarza i wyglądasz jakbyś miała perukę w blondzie dużo, dużo lepiej


Dziewczynki a ja zostałam sama na 2,5 tygodnia TŻ dostał nową, lepszą pracę i teraz jeździ jako kierowca międzynarodowy dzisiaj już wyjechał do Holandii.
Z jednej strony cieszę się, bo będzie zarabiał 3 razy tyle co w poprzedniej pracy albo i lepiej, a z drugiej smutno mi bez niego i już zaczynam tęsknić, chociaż dopiero co pojechał
No i mam przez to więcej obowiązków, muszę wychodzić z psem 3 razy dziennie więc musiałam wziąć mniej zmian w pracy :/
No i wzięłam sobie jego autko i teraz mogę codziennie nim jeździć do pracy koniec ze śmierdzącymi autobusami
U mnie na kompie tez wygląda jak peruka ale to chyba kwestia zdjęcia.

Rozumiem Cię co do Tzta doskonale.
Często będzie tak jeździł? Ile będzie w domu w miedzy czasie?
Ja lubie być sama, w ciągu dnia robic swoje. Ale jednak długie rozłąki nie sa dla mnie. Człowiek tęskni, dzwoni ciagle (choć wie ze nie powinien, normalnie przecież nie wisze na telefonie)
Wiem co czujesz, staram się sobie wyobrazić. Czas bardzi szybko leci, niestety to jest dołujące, ale w tym przypadku to na plus

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
hihihi Princesska, ale mi komplement walnęłaś serio, bo do tej pory wszyscy mnie totalnie odmładzali aż głupio się czułam a ja jestem już wiekowa, więc może najwyższy czas bym wyglądała na tyle co mam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mo właśnie jak coś się złego dzieje to jest najgorzej Ty masz chociaż córcię no ja mam zwierzyniec, ale to nie to samo
to w sumie nasze pierwsze takie "dłuższe" rozstanie od 5 lat myślałam, że lepiej to zniosę, a ryczałam jak bóbr
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 17:53   #893
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Skarb ładny ten kolor

Agatka będzie jeździł w systemie 2/1 czyli 2 tygodnie w trasie i tydzień w domu, teraz pojechał dzisiaj, a miał jechać w piątek, ale dostanie za to dodatkowe pieniądze i to całkiem sporo więc się zgodził
Z plusów na pewno to, że może w końcu schudnę z TŻ często obiady jedliśmy koło 19, a potem jeszcze kolację a teraz to zjem jakiegoś owoca czy jogurt i mi styknie, nie chce mi się gotować i jeść samej, a potem jeszcze po tym sprzątać
no na telefonie to już dzisiaj siedzimy tylko te rozmowy zagraniczne strasznie drogie ale TŻ ma służbówkę z Playa i darmowe odbieranie tam więc muszę kupić jakąś kartę z play, żeby za darmo do niego dzwonić

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Dziewczyny jest misja
w przyszłym tyg mam imieniny i muszę zrobić jakieś ciasto do pracy


W związku z tym, że jestem totalnym beztalenciem do pieczenia ciast, to bardzo was proszę o jakieś przepisy na ciasta, których się nie da spieprzyć, ale żeby były w miarę efektowne i takie jakie lubi większość
No i żeby mi się nie rozpuściło nic po drodze, ani w trakcie, bo do lodówki go nie włożę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 18:22   #894
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Rudy stonowany jak i rozjasniacz.. po paru latach wrocił do łask Palette Color Shampoo 321 średni blond
dla przypomnienia zdjecie przed(tylko, ze w cieniu.. w słoncu okropny rudy, nawet TŻ smial sie, ze ruda to ja nigdy nie bylam jeszcze) i reszta po.ja zadowolona

szampon jest przyjemny, a jak pachnie
Prześlicznie wyszło

Ta nowa wersja ma jakiś ładniejszy zapach? Bo stara miała jak dla mnie taki sobie.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 18:47   #895
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Fram Pokaż wiadomość
Prześlicznie wyszło

Ta nowa wersja ma jakiś ładniejszy zapach? Bo stara miała jak dla mnie taki sobie.

wlasnie siedze po raz drugi z nią na głowie dzisiaj, musze wyrownac,bo jedno opakowanie to za mało troche dla mnie, tym bardziej, ze chce całosc wyrownac.A zapach bardzo przyjemny.nic nie szczypie, nie drazni
nie wiem do czego go porownać

znalazłam foto jak wyszedł mi ten kolor pare lat temu na blond włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (54,2 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-07-16 o 18:55
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 20:57   #896
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka będzie jeździł w systemie 2/1 czyli 2 tygodnie w trasie i tydzień w domu, teraz pojechał dzisiaj, a miał jechać w piątek, ale dostanie za to dodatkowe pieniądze i to całkiem sporo więc się zgodził
Z plusów na pewno to, że może w końcu schudnę z TŻ często obiady jedliśmy koło 19, a potem jeszcze kolację a teraz to zjem jakiegoś owoca czy jogurt i mi styknie, nie chce mi się gotować i jeść samej, a potem jeszcze po tym sprzątać
no na telefonie to już dzisiaj siedzimy tylko te rozmowy zagraniczne strasznie drogie ale TŻ ma służbówkę z Playa i darmowe odbieranie tam więc muszę kupić jakąś kartę z play, żeby za darmo do niego dzwonić

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Dziewczyny jest misja
w przyszłym tyg mam imieniny i muszę zrobić jakieś ciasto do pracy


W związku z tym, że jestem totalnym beztalenciem do pieczenia ciast, to bardzo was proszę o jakieś przepisy na ciasta, których się nie da spieprzyć, ale żeby były w miarę efektowne i takie jakie lubi większość
No i żeby mi się nie rozpuściło nic po drodze, ani w trakcie, bo do lodówki go nie włożę
Plusy są jak widać :P a taki system jest calkiem ok. tyle ze dla tzta meczace, zanim dojdzie do siebie...
a co on wlasciwie wozi?

Kochana ja się nie znam na ciastach, nie pomoge. wiem co lubie ale nie wiem jak to zrobic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 21:05   #897
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Anna
Ja niestety się zgadzam z princeską postarza niestety ale twoje oczy to bym ukradła !
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 21:17   #898
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Fakt ze dodaje lat ten kolor ale może Ani to pasuje
a wygląda fajnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 21:58   #899
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko teraz widać o co kaman, umyłam łeb jeszcze raz ale nie chciało mi się dosuszać więc podpięłam, widzisz rudość?
Sorry moja komórka nie daje rady w świetle lampki, ale mój małżonek już śpi, więc nie będę sesji robić
Pewnie w słońcu będzie jeszcze gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anko.jpg (36,6 KB, 55 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-07-16 o 22:31
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 07:27   #900
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Agatko teraz widać o co kaman, umyłam łeb jeszcze raz ale nie chciało mi się dosuszać więc podpięłam, widzisz rudość?
Sorry moja komórka nie daje rady w świetle lampki, ale mój małżonek już śpi, więc nie będę sesji robić
Pewnie w słońcu będzie jeszcze gorzej
Ania teraz widze-inny kolor. Jest na tym zdjęciu rudo. Piszę tak jak widzę bo w rzeczywisosci może być calkiem inaczej. Zrób jeszcze zdjęcia w świetle dziennym.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.