♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-05, 12:17   #871
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć

My spędzamy święta sami w 3. Przy okazji zrobimy urodziny córce.
Teraz jesteśmy na wsi więc trochę korzystamy z pogody i podwórka ale niedługo wracamy do siebie i będziemy siedzieć w naszej klicie z mini balkonem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
U nas znowu dzień w ogrodzie Gdyby nie on to chyba byśmy się zabili w domu
U mnie już drugi dzień z rzędu niedobrze popoludniami... Ale nie wiem czy to nie po winogronie Chyba hormony mi szaleją bo strasznie jestem płaczliwa, jak już zacznę płakać to muszę się wypłakać.. A dwa... moja twarz ciągle gorzej i gorzej. Syfy mi wychodzą gorzej jak przed okresem 🤦♀️ i w ogóle jest jakaś cała taka w kaszce, naczynka jakieś bardziej widoczne..nosz kurde!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nawrót mega mdłości od kilku dni 🤦 nie wiem jak ja założę maseczkę na wizytę bo nie jestem w stanie w niej minuty wytrzymać bo od razu mnie rwie na wymioty

Moja twarz też cala w kaszce. Ogólnie cera wygląda okropnie i już mam jakieś przebarwienia od słońca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:22   #872
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Też muszę zrobić zakupy. Szkoda, że nie zrobimy ich wspólnie. Jak spędzacie święta? Co szykujecie?

Co do okien ja mam dwa okna na ulicę i ich praktycznie nie myję bo od razu są brudne od spalin. Trzecie okno wychodzi na pas zieleni za blokiem i te mąż mył. Teraz mamy na oku mieszkanie z ogródkiem ale nie wiemy jak to będzie bo cena za m2 podskoczyła.

Moje bóle brzucha są słabsze chyba że zaczynam gotować, zmywać i nie wiadomo co jeszcze w tym samym czasie. Ale potem leżę i przechodzi.
My spędzamy święta sami w czterech ścianach. Mieliśmy jechać jak zawsze do rodziców ale niestety...
U mnie standardowo na święta żurek, kiełbaski, jajka faszerowane + jajka marynowanie i moje ukochane regionalne ciasto o nazwie murzyn. Do tego pewnie jakaś sałatka. Pierwszy raz będę robic żurek i murzyna bo to raczej specjalność mojej mamy. (W ogóle po tej całej epidemii będziemy 2 razy więksi i to nie z powodu ciąży ). A wy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:25   #873
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
My spędzamy święta sami w czterech ścianach. Mieliśmy jechać jak zawsze do rodziców ale niestety...
U mnie standardowo na święta żurek, kiełbaski, jajka faszerowane + jajka marynowanie i moje ukochane regionalne ciasto o nazwie murzyn. Do tego pewnie jakaś sałatka. Pierwszy raz będę robic żurek i murzyna bo to raczej specjalność mojej mamy. (W ogóle po tej całej epidemii będziemy 2 razy więksi i to nie z powodu ciąży ). A wy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam dalej chudnę żurek jest mega łatwy i często go robię. Jak robisz jajka faszerowane? Bo ja nigdy nie robiłam zawsze u teściowej je jemy więc nie wiem jak zrobić. W tym roku i my spędzamy sami święta :/
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:26   #874
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja okien rok nie myłam :P i chyba nie umyje zbyt prędko bo mieszkamy na 11p i nie będę ryzykować a Męża raczej do tej czynności nie zaciągnę bo on ma lęk wysokości z drugiej strony mam rolety, jak zasłonie to brudu nie widać. Hahah. My spędzamy święta tylko w dwójkę i oprócz tego ze ugotuje jajko plus kiełbasę na śniadanie to nic innego świątecznego nie będzie może zrobię sama pizzę na obiad i tyle no Tż nie lubi typowo swietecznego jedzenia, a sama dla siebie nie będę robić. Może zrobię ciasto czekoladowe i tyle. Nawet mieszkanka nie chce mi się ozdabiać bo po co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2020-04-05 o 12:33
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:36   #875
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja okien nie myłam 2lata z zewnątrz, a w środku jakieś pół roku ale zamówiłam sobie właśnie myjkę do okien z Karchera, słyszałam, że jest super, więc pewnie powoli pomyję w przyszłym tygodniu.

Posiedziałam trochę na dworze i brzuch zaczął mnie ćmić, więc przyszłam do domuna kanapę

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:43   #876
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Ja chcę męża wrobić w mycie okien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam myjke do szyb karchera toż to jest 5 min na jeden pokoj. Ramy stary umyje ale ja lubie mieć czyste szyby bo mam biurko przy oknie i patrzenie na podwórko i ogród w przerwie od pracy mnie mega relaksuje więc robie to często. W ogóle zapomniałam że za tydzień już święta dopiero teściowa mnie wczoraj oświeciła

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:46   #877
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

My spędzamy we 4: ja, mąż, dzidziuś (w brzuszku) i pies
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 12:49   #878
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87724846]Ja okien nie myłam 2lata z zewnątrz, a w środku jakieś pół roku ale zamówiłam sobie właśnie myjkę do okien z Karchera, słyszałam, że jest super, więc pewnie powoli pomyję w przyszłym tygodniu.

Posiedziałam trochę na dworze i brzuch zaczął mnie ćmić, więc przyszłam do domuna kanapę

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Właśnie pisałam, że ją mam. Najlepszy sprzęt w domu

Święta spędzamy u moich rodziców, bo tutaj się przyprowadzamy przed porodem i przed samymi świętami zaczne ogarniać piętro na naszą wprowadzkę
Do końca roku mieliśmy cichą nadzieje na wprowadzenie się do siebie. Ale w ibecnej sytuacji budowa się na pewno przeciągnie, bo z dochodem mamy lipe

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:49   #879
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ja okien rok nie myłam :P i chyba nie umyje zbyt prędko bo mieszkamy na 11p i nie będę ryzykować a Męża raczej do tej czynności nie zaciągnę bo on ma lęk wysokości z drugiej strony mam rolety, jak zasłonie to brudu nie widać. Hahah. My spędzamy święta tylko w dwójkę i oprócz tego ze ugotuje jajko plus kiełbasę na śniadanie to nic innego świątecznego nie będzie może zrobię sama pizzę na obiad i tyle no Tż nie lubi typowo swietecznego jedzenia, a sama dla siebie nie będę robić. Może zrobię ciasto czekoladowe i tyle. Nawet mieszkanka nie chce mi się ozdabiać bo po co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale to nie musi być mega świąteczne. Ja robię jajka faszerowane, dewolaje, żeberka w pomadzie oraz kluski śląskie Ciasta szarlotkę dietetyczną oraz a'la marcinek (tu będę grzeszyć). Co do sprzątania ja wczoraj ogarnęłam trochę kuchnie (może jutro dokończę) oraz posprzątać łazienkę
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:50   #880
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja tam dalej chudnę żurek jest mega łatwy i często go robię. Jak robisz jajka faszerowane? Bo ja nigdy nie robiłam zawsze u teściowej je jemy więc nie wiem jak zrobić. W tym roku i my spędzamy sami święta :/
Jajka faszerowane robię różnie. Gotuje na twardo, przecinam, wydrążam żółtko i np. mieszam z majonezem i dodaje szczypiorek albo z tunczykiem więc nie ma tu nic skomplikowanego. A żurek to wyższa szkoła gotowania 🤣 ale kupie jutro jakiś koncentrat. Tam się chyba jeszcze kiełbasę dodaje i jajka 🤣 Serio, żurek jem jeden raz w roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:53   #881
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Jajka faszerowane robię różnie. Gotuje na twardo, przecinam, wydrążam żółtko i np. mieszam z majonezem i dodaje szczypiorek albo z tunczykiem więc nie ma tu nic skomplikowanego. A żurek to wyższa szkoła gotowania 🤣 ale kupie jutro jakiś koncentrat. Tam się chyba jeszcze kiełbasę dodaje i jajka 🤣 Serio, żurek jem jeden raz w roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.youtube.com/watch?v=lgeP0jCgQ-E&t=523s ja robię z tego przepisu a ten zakwas to kupuję z Rolnika taki w słoiku - ja robię z 2 bo lubię kwaśny
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 12:55   #882
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

U nas będzie pewnie żurek, schab w galarecie, zrobię jeszcze ze dwie sałatki no i będę robiła tort

Okien wieki nie myłam 🤦 najgorzej, że mam do umycia jeszcze szyby na zabudowanym balkonie i tu będzie trochę roboty. Może się po świętach zbierzemy bo na pewno nie przed



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 13:25   #883
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja mam tę myjkę karcher i nie używam. Zostawia mi takie smugi na oknach, że mnie krew zalewa i muszę to polerować. Dużo lepiej mi idzie zwykłą gumową ściągaczką. Ja mam mnóstwo okien i odpuszczam na razie. Nie mam siły na to. A że raczej już nie będzie lepiej to pewnie dopiero na BN umyje.

Święta pierwszy raz spędzimy sami. W piątek urodziny synka więc planuję tort. W sobotę porobimy z dziećmi pisanki. Żadnych specjalnych potraw nie robię bo nawet nie umiem.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Właśnie u mnie jest taki zabudowany szybami taras 8 wielkich szyb od sufitu do podłogi

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 13:27   #884
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

My robimy swoją wędlinę wędzona i kiełbasę, jajka faszerowane tuńczykiem, sodre na ciepło, sałatkę jarzynową sernik, makowiec, może zrobię devolaye, sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 13:55   #885
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Nie obchodzimy świat jako takich ale jeździliśmy do teściów na śniadanie i pogaduchy. W tym roku w 3 w mieszkaniu. Jedynie co będzie „świąteczne” to pisanki żeby córka miała frajdę z robienia. Dla Jaś to dzień jak co dzień.

Okna mnie naszło wczoraj i umylam chociaż zawsze to robi mąż.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 14:05   #886
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
My robimy swoją wędlinę wędzona i kiełbasę, jajka faszerowane tuńczykiem, sodre na ciepło, sałatkę jarzynową sernik, makowiec, może zrobię devolaye, sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz przepis na te devolaye?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 14:48   #887
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

My spędzamy święta sami w 3. Przy okazji zrobimy urodziny córce.
Teraz jesteśmy na wsi więc trochę korzystamy z pogody i podwórka ale niedługo wracamy do siebie i będziemy siedzieć w naszej klicie z mini balkonem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

U mnie nawrót mega mdłości od kilku dni 🤦 nie wiem jak ja założę maseczkę na wizytę bo nie jestem w stanie w niej minuty wytrzymać bo od razu mnie rwie na wymioty

Moja twarz też cala w kaszce. Ogólnie cera wygląda okropnie i już mam jakieś przebarwienia od słońca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno takie przebarwienia to norma. Hormony... Ja dziś miałam trochę twarz wystawioną do słońca i też już widzę przebarwienia.

U nas święta skromniej niż zwykle.. bez odwiedzin Smutne trochę.
U nas będzie tradycyjne śniadanie które zawsze przygotowywuje, teraz jedynie w mniejszym gronie. Na obiad żurek u nas się go gotuje na serwatce (chociaż mąż nie lubi 🤦☠♀️) na drugie pewnie schab że śliwką. Na pewno zrobię jakaś sałatkę, upiekę placka. Też myślę o zakupach świątecznych żeby zrobić jutro, ewentualnie we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 16:44   #888
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Dasz przepis na te devolaye?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Ile smaków, tyle przepisów, a u nas podsmażamy pieczarki w plasterki, wrzucamy do nich ser żółty starty na tarce, czasem szynkę w cienkie plasterki i z masełkiem lądujemy w pierś i zwijamy, potem panierka i smayzny, z tym, że ja obsmażam dookoła szybko i do piecyka wrzucam, żeby doszło, bo się boję strasznie niedopieczonego kurczaka. W sumie pewnie ktoś by to nazwał bardziej jakąś sakiewką czy coś, bo chyba tradycyjny devolay jest po prostu zawijany tylko z masłem, ale my lubimy misz masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 18:31   #889
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
MrsSeductive jak tam z mężem, pogodziliście się? Jak te bóle?

Stypi_89 można w ciąży okna myć? Kiedyś czytałam, że to niebezpieczne

Ewulkamala16 oby się sprawdziły te prognozy, które czytałaś! też mam momenty załamania...

Senira666 witaj! my od 4 lat mieszkamy w domu, już sobie nie wyobrażam zamknięcia w bloku 🤦♀️

Baambi dobrze, że mama poszła na zwolnienie!

Gryzelda hoho, ale brzuszek po pierogach pięknie!

Monika2736 super, że wszystko ok

Ja za połówkowe będę płacić 200zl. Zapisałam sie na 4.05. Sprawdziłam na tej liście, co wrzuciłyście i jest ten gin do którego my będziemy jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja uważam że świat się nie zawali jak okien się nie umyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że święta się odbędą, jak okna będą brudne ja ich już po prostu nie myłam 1.5 roku j trochę wstyd tym bardziej, że mam młodą w domu, to okna pomazane na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 18:54   #890
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Sunshine współczuję samopoczucia i kciuki aby udało Ci się w tej masce odbyć wizytę

My spędzamy wielkanoc w swoim gronie 3+brzuszek. Średnio jesteśmy za świątecznym jedzeniem więc może na śniadanie jajka na twardo, ale Młody ich nie zje więc pewnie wjedzie owsianka na obiad zrobię curry i chlebki naan (multikulti ️) albo polędwiczki w sosie + zapiekane ziemniaczki. I jakieś ciasto wymyślę chociaz żur bym wciagnela z chęcią!
Ostatnio mam dola związanego z ciągłym gotowaniem i sprzątaniem ilez można..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 19:36   #891
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A z tym myciem okien to kiedyś czytałam, w poprzedniej ciąży, że nie powinno się wieszać firanek bo trzymanie rąk do góry naciąga więzadła czy jakoś tak.

Ja mam dość przygotowywania jedzenia. Na codzień dzieci jedzą w przedszkolu a mąż w pracy, więc dla siebie mogę robić na co mam ochotę. Teraz to już na kanapki patrzeć nie mogę i jeszcze każdy chce z czymś innym

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 19:47   #892
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Odnośnie mycia okien https://mamaginekolog.pl/racjonalne-...-o-ciazy-vol-2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 20:15   #893
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ile smaków, tyle przepisów, a u nas podsmażamy pieczarki w plasterki, wrzucamy do nich ser żółty starty na tarce, czasem szynkę w cienkie plasterki i z masełkiem lądujemy w pierś i zwijamy, potem panierka i smayzny, z tym, że ja obsmażam dookoła szybko i do piecyka wrzucam, żeby doszło, bo się boję strasznie niedopieczonego kurczaka. W sumie pewnie ktoś by to nazwał bardziej jakąś sakiewką czy coś, bo chyba tradycyjny devolay jest po prostu zawijany tylko z masłem, ale my lubimy misz masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 20:22   #894
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jej ulga, że nie jestem sama z emocjonalną huśtawką :/ No i ta senność... miała już zniknąć! :P a ciągle jest
Mąż też nie pomaga ze swoimi komentarzami, zachowuje się czasami jakbym pierwszy raz w ciąży byla i wszystko dla niego niezrozumiałe i nowe ;/

Ja próbuję jednak te święta trochę ubarwić. Lubię ozdoby, klimat i radość dziecka podczas świąt
Dlatego wszystko będzie. Dzisiaj była palma, oglądaliśmy mszę dla dzieci, zasialiśmy rzeżuchę i owies. Będzie też święconka w koszyczku, szukanie jajek w ogródku, malowanie pisanek.
Z jedzeniem szaleć nie będę, zrobię jakąś sałatkę z wędzonym łososiem, upiekę babkę, babeczki wytrawne, zrobię jajka faszerowane, zapiekę kiełbasy białe w sosie chrzanowym plus wyroby z wędzarni teściów.

Mamy się spotkać z moimi rodzicami w Wielkanoc bo od piątku są na urlopach do świąt, więc będzie niskie ryzyko ze się pozarażamy. Ale nie wiem jeszcze czy my do nich czy oni do nas przyjda.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 20:41   #895
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A to można wędzonego łososia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 20:46   #896
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A to można wędzonego łososia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na ciepło tak

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 21:37   #897
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

No właśnie na ciepło. Myślałam że na zimno można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 22:03   #898
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A to można wędzonego łososia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie powinno się jeść surowego Ale ja zrobię z surowym dla rodzinki a dla siebie odłożę część i zastąpię go wędzonym na ciepło albo czymś innym ( jeszcze nie zdecydowałam)
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 06:06   #899
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jeśli chodzi o surowe mięso to ostatnio wszędzie widzę tatara. I już czekam kiedy będę mogła go zjeść 🥺
Zbieram się do Lidla. Wycieczka życia 🤣 całą noc mi się ta wyprawa śniła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 07:07   #900
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o surowe mięso to ostatnio wszędzie widzę tatara. I już czekam kiedy będę mogła go zjeść 🥺
Zbieram się do Lidla. Wycieczka życia 🤣 całą noc mi się ta wyprawa śniła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak poszło Ja jutro z samego rana wybiorę się na zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.