Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 23:58   #871
iszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Jak jest z Tą Diane 35. Czy są po niej takie przerażające powikłania jak na

Witam wszystkich.
Mam odwieczny problem z trądzikiem... Mam 21 lat i wciąż zmiany skórne głównie na twarzy...!!! do tego nieregularne miesiączkowanie (regularne tylko przy stosowaniu antykoncepcji).

Jakiś czas temu dwóch różnych ginekologów stwierdziło u mnie zespół PCO. Stosowałam tabletki antykoncepcyjne, więc nie zalecali dodatkowego leczenia. Po odstawieniu tabletek zaczęłam mieć zaniki okresu nawet na 2-3miesiące. Ginekolog sprowadzał mi miesiączkę luteiną i leczył Metformaxem. Jednak problemy z trądzikiem wciąż się nasilały.

Bardzo dobry dermatolog faszerował mnie najlepszymi antybiotykami w celu zwalczenia problemów skórnych, ale żadne nie przynosiły upragnionego rezultatu... Zabiegi kosmetyczne szły na marne...
Po przewertowaniu wielu stron w necie - zdałam sobie sprawę, że mój trądzik ma podłoże ginekologiczne związane z PCO (tzw trądzik androgenny), więc zdecydowałam się na antykoncpecję - Dianę 35. Cera natychmiast się poprawiła...zniknęły wszystki niedoskonałości... po 3 miesiącach stwierdziłam, że skoro cera wygląda już okej, to nie będę faszerować się antykoncepcją skoro nie potrzebuję zabezpieczenia, a poza tym przybrałam na masie ok 4 kg...odstawiłam więc Dianę!

...od tamtej pory do dziś upłynęło 2,5 miesiąca, a ja nie dostałam miesiączki... Podkreślam, że nigdy nie miewałam regularnych miesiączek, jedynie przy stosowaniu antykoncepcji. Cera pokryła się okropnym trądzikiem, który obok problemu z wąsikiem i owłosieniem na brodzie oraz zanikiem miesiączki jest typowym objawem PCO.

Udałam się do kolejnego ginekologa w celu podjęcia stosownego lecznia. Wybrałam najbardziej zachwalanego ginekologa - ordynatora, który stwierdził u mnie także klasyczny zespół PCO. Podobno nie da się go wyleczyć i nie muszę się martwić, że będzie się pogłębiał. Przepisał mi tabletki w celu sprowadzenia okresu o identycznym działaniu jak luteina oraz Diane 35 w celu podjęcia walki z trądzikiem, a zarazem uregulowania cyklu miesiączkowego.

Póki co biorę tabletki aby sprowadzić okres, moja twarz jest zasypana swędzącymi zaskórniakami i krostkami. Znów zacznę brać dianę , przybiorę na masie, trądzik zniknie..ale nie mogę przecież faszerować się tym do menopauzy ( bo dopiero wtedy ustępuje trądzik androgenny - będący wynikiem PCO :| ) Naczytałam się na różnych forach oinnych lekach poza Dianą, które zwalczają tego typu trądzik i nie wiem co robić...

Proszę o poradę... do jakiego lekarza powinnam się udać? Ginekolog? Dermatolog? A może do endokrynologa zrobić badania hormonalne ??? Czy któraś z Was miała podobny problem i zna inny skuteczny lek prócz Diany 35 w celu wyleczenia tego starsznego trądziku adrogennego? Pozdrawiam
iszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 17:02   #872
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

iszyna - po pierwsze dlaczego po trzech miesiacach odstawiłaś diane?? Lekarz Ci kazał? Czytałaś ulotke??

po drugie bierz tą Diane narazie te pół roku, a jak pół roku pobierzesz to pójdziesz do lekarza to lekarz ma prowadzić leczenie a nie TY na właśną rękę, za porozumieniem ludzi z internetu którzy takie głupoty wypisują, że głowa boli.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:08   #873
uleczkaaa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 19
GG do uleczkaaa8
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Hej dziewczyny mam pytanie. Byłam ostatnio u gina i przepisał mi Cyprest. I tak czytam i czytam i nie wiem co myśleć. Niektóre z Was piszą ze jest to środek głownie na trądzik a anty tak przy "okazji". Więc pytam czy zapewniaja mi one pewne bezpieczeństwo podczas stosunku ? Nawet jak moj skończy we mnie ? Dały mi do myślenia niektóre opinie. I nie wiem czy jakoś dodatkowo się zabezpieczac. Pozdrawiam
uleczkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:11   #874
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

To są przede wszystkim tabletki anty, po prostu z dodatkową 'funkcją', jak większość. Bez obaw, masz pełne zabezpieczenie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:15   #875
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
To są przede wszystkim tabletki anty, po prostu z dodatkową 'funkcją', jak większość. Bez obaw, masz pełne zabezpieczenie
odwrotnie, to jest lekarstwo, ktorego skutkiem ubocznym jest zapobieganie ciazy

zabezpieczaja w takim samym stopniu co inne dwuskladnikowe, ale nie przepisuje sie ich kobietom, ktore nie maja problemow z androgenami, czyli kobietom zdrowym, nawet w ulotce jest taka wzmianka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:25   #876
uleczkaaa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 19
GG do uleczkaaa8
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Dziękuję Wam śliczne ) uspokoiłyście mnie trądzik mam i chciałabym się go pozbyć ale nie zajść w ciąże. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam )
uleczkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:17   #877
Dziewuszka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Mój gin wypisał mi diane-35 na wywołanie okresu bo od dłuższego czasu mam znowu postój... a problemów z cerą i owłosieniem nie mam, także trudno powiedzieć na co ten lek jest dokładnie ukierunkowany. W aptece powiedzieli mi, że jest zamiennik diane (ok 10zł) - właśnie cyprest (za który zapłaciłam 3 zł !!! ). Mam nadzieję że to nie jest żadna różnica oprócz ceny . Dziś I tabletka cyprestu.
Dziewuszka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 16:29   #878
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Dobrze jest, od kilku dni - odpukać - już nie plamię Baaardzo mi się podobają te tabletki
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:30   #879
ina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
diane 35

Witam.
jestem po raz pierwszy na tym forum i nie wiem, czy ktoś już zadawał takie pytanie. Biore tabletki Diane 35, skończyłam już jedną paczkę i nie dostałam miesiączki. jutro powinnam zacząć brać następne opakowanie i nie wiem czy powinnam zacząć. miała już tak któraś z Was? co robić w takiej sytuacji??
ina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:46   #880
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez ina21 Pokaż wiadomość
Witam.
jestem po raz pierwszy na tym forum i nie wiem, czy ktoś już zadawał takie pytanie. Biore tabletki Diane 35, skończyłam już jedną paczkę i nie dostałam miesiączki. jutro powinnam zacząć brać następne opakowanie i nie wiem czy powinnam zacząć. miała już tak któraś z Was? co robić w takiej sytuacji??
Ja tak mialam podczas przyjmowania Diane. Brak okresu. W koncu odstawilam to świnstwo a po odstawieniu czekałam na okres pare miesiecy az. Najgorsze tabletki pod słoncem jak dla mnie. A depresje po nich leczyłam u psychologa
Ja w koncu poszłam do lekarza jak z odstawienia nie dostalam okresu. Ale ten stwierdzil ze mam dalej brac. Gdybym go posłuchała to nie wiem jakby sie to skoczylo. Na szczescie po roku mój organizm wrócil do prawie całkowitej normy.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 17:20   #881
ina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Ja tak mialam podczas przyjmowania Diane. Brak okresu. W koncu odstawilam to świnstwo a po odstawieniu czekałam na okres pare miesiecy az. Najgorsze tabletki pod słoncem jak dla mnie. A depresje po nich leczyłam u psychologa
Ja w koncu poszłam do lekarza jak z odstawienia nie dostalam okresu. Ale ten stwierdzil ze mam dalej brac. Gdybym go posłuchała to nie wiem jakby sie to skoczylo. Na szczescie po roku mój organizm wrócil do prawie całkowitej normy.

dzieki za odpowiedz
mi lekarz przepisal diane w polaczeniu z androcurem, na obnizenie jakichs hormonow chyba dhea-s, wiec ja narazie bede brac. zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej
ina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 18:17   #882
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez ina21 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz
mi lekarz przepisal diane w polaczeniu z androcurem, na obnizenie jakichs hormonow chyba dhea-s, wiec ja narazie bede brac. zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej
Tez mialam Diane przepisane z Androcurem na to samo co Ty Mam nadzieje ze Tobie pomoze bo u mnie po odstawien iu tabletek problemy powracaja zawsze. Wiec teraz lecze sie homeopatią bo tylko to mi pozostało. Mam nadzieje ze ty nie tyjesz po Diane bo ja przytylam w niecałe 2 miesiace prawie 20kg. Ja radze Ci brac dalej jesli wszystko poza okresem jest OK. Ale jesli nie, i jesli okres nie przyjdzie to zgłos sie lepiej do lekarza.
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:18   #883
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez ina21 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz
mi lekarz przepisal diane w polaczeniu z androcurem, na obnizenie jakichs hormonow chyba dhea-s, wiec ja narazie bede brac. zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej
Po 1. przeczytaj co jest napisane w ulotce. Nawet gdy nie dostaniesz krwawienia zacznij nowe opakowanie.
Po 2. Jest obszerny wątek na ten temat.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:17   #884
ina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Tez mialam Diane przepisane z Androcurem na to samo co Ty Mam nadzieje ze Tobie pomoze bo u mnie po odstawien iu tabletek problemy powracaja zawsze. Wiec teraz lecze sie homeopatią bo tylko to mi pozostało. Mam nadzieje ze ty nie tyjesz po Diane bo ja przytylam w niecałe 2 miesiace prawie 20kg. Ja radze Ci brac dalej jesli wszystko poza okresem jest OK. Ale jesli nie, i jesli okres nie przyjdzie to zgłos sie lepiej do lekarza.


A to mnie teraz przestraszylas, ja i bez diane mam tendencje do tycia. staram sie pilnowac, ale roznie to bywa, pewnie wiesz. a jesli moge zapytac udalo Ci sie z dzidziusiem?? bo ja sie lecze, zeby miec dzidziusia, bardzo bym chciala, ale nie wiem czy to cos pomoze
ina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:20   #885
ina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Po 1. przeczytaj co jest napisane w ulotce. Nawet gdy nie dostaniesz krwawienia zacznij nowe opakowanie.
Po 2. Jest obszerny wątek na ten temat.

dzieki.
nie wiem czy to był link na ten temat, ale mi tego nie chce otworzyc, ale i tak dzieki za wszystkie odpowiedzi
ina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:57   #886
damsel in distress
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 104
Dot.: diane 35

Ja biorę Diane 35 od wielu, wielu lat (oczywiście robię przerwy 3 lub 6 miesięczne -wtedy przerzucam się na inne tabletki). Dla mnie to najlepsze hormony pod słońcem- dbają o moją cerę, włosy i dobre samopoczucie. Nigdy nie miałam żadnych skutków obocznych, nie przybrałam na wadze, ani nie miałam depresji.

A wracając do Twojego pytania - oczywiście, że powinnaś rozpocząć następne opakowanie nawet jeśli nie dostałaś okresu.
damsel in distress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:51   #887
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: diane 35

nie trzeba szukac jakiegos linku..wystarczy wpisac w wyszukiwarke na wizazu haslo DIANE35 i wyskoczy Ci maaaaaaaasa wątków...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:00   #888
ina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: diane 35

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
nie trzeba szukac jakiegos linku..wystarczy wpisac w wyszukiwarke na wizazu haslo DIANE35 i wyskoczy Ci maaaaaaaasa wątków...

dzieki serdeczne.
ja sie kiedys naucze obslugiwac te forum, a poki co, dziekuje Wam, dziewczynki, za pomoc
ina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 10:36   #889
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: diane 35

Ja brałam diane przez 7 lat i tez podczas przyjmowania nic mi nie było miałam ładną cerę włoski i wogóle czyłam się świetnie. Ale teraz od 4 miesięcy juz nie biorę i tak włosy strasznie mi się ptrzetłuszczaja chociaż wczesniej tak nie było. Cera straszna pełno syfów. Okres strasznie nieregularny i długi ok 41 dni.
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 21:03   #890
Betka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

witam mam pytanie czy po zuzyciu opakowania tabletek antykoncepcyjnych musze isc do gin po recepte na drugie opakowanie?jak tak to czy bede musiala chodzic do gin po kazdym opakowaniu??
Betka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 21:06   #891
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Poproś lekarza o receptę na kilka opakowań
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:32   #892
nulka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dtabletka antot.: ~~Syndi 35-nowa ykoncepcyjna~~

czesc dziewczyny! bede zaczynała brac tabletki pierwszy raz. Chciałabym żeby, któraś z was która miała doczynienia z syndi 35 powiedziała mi czy urosną mi po nich piersi? i jaka jest najlepsza pora na branie tabletek? prosze o w miare szybka odpowiedz pozdrawiam
nulka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:06   #893
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Poproś lekarza o receptę na kilka opakowań

moze wypisac max 6 opakowan.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:56   #894
xsanax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dtabletka antot.: ~~Syndi 35-nowa ykoncepcyjna~~

Ogólnie to zraziłam się do tych tabsów. Wyrządziły mi straszne szkody zdrowotne, rozregulowały mi hormon tarczycy, przez co miałam problemy z żołądkiem, na moje szczęście z watrobą jest wszystko okej. Sam fakt, że co pół roku trzeba robić dwumiesięczną przerwę świadczy o tym że syndi jest dość silnym hormonem, który głównie stosuje się przy bardzo dużym trądziku oraz przy przetłuszczaniu sie włosów. Brałam pół roku i w sumie nie zauważałam szczególnych zmian czułam się raz źle raz dobrze no jak to bywa w życiu codziennym. Kiedy przyszedł czas na przerwę dopiero poczułam jak one działały na mnie. Odeszły wahania nastrojów, depresje, poranne senności , zamulenie i w ogóle złe samopoczucie i wrogość do otaczających mnie ludzi ;p
Oczywiście każdy inaczej reaguje jednakże niech niska cena nie jest priorytetem w podjęciu decyzji dotyczącej syndi. Napisałam tu o tym co ja się miałam z nimi a znam z opowieści innych dziewczyn o zmianach psychicznych i co gorsza zdrowotnych.
Może akurat Ty będziesz dorze je znosić, jednak pamiętaj o przerwie bo strasznie obciażają zresztą jak inne tabsy wątrobę a jej zregenerować się niestety nie da
Jeżeli chodzi Tobie o to czy urosną piersi to możesz się tego spodziewać, mi się powiększył mimo, iż był wystarczająco duży, tak samo niestety wzrost wagi niewielki bo hamowałam się ale były momenty kiedy " rzucałam" się na jedzenie a potem miałam wyrzuty sumienia co ja zroiłam;p
Tabsy bierz jak Ci lepiej ja biorę( teraz już inne) późnym popołudniem,z tego względu że rano biorę hormony na tarczycę Popołudniu niekoliduje mi z zajęciami i zawsze przypomnienie w telefonie o godzinie 18 przypomina mi że mam wziać tabsę ;D
Życzę Tobie dużo zdrowia i powodzenia !
xsanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 11:19   #895
nulka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: ~~Syndi 35-nowa tabletka antykoncepcyjna~~

dziekuje bardzo za informacje wiesz ja sama nie wybierałam tabletek i nie mowilam mojej gin. ze mają byc tanie sama poprostu mi takie przepisała mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. Tobie rozniez zycze duzo zdrowia pozdrawiam
nulka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:40   #896
ina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Diane 35 pytanko

Witam,
biore diane 35 juz drugie opakowanie. w przerwie 7 dniowej NIE wystąpiła u mnie miesiączka, ale lekarz powiedział, że normalnie mam zacząć brać drugie opakowanie, więc biorę. do końca zostało 6 tabletek, a dostałam miesiączkę. i teraz nie wiem czy mam nadal brać te tabletki do końca opakowania czy przerwać. miala tak któraś z was?? co teraz robić? proszę o radę
ina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:42   #897
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Diane 35 pytanko

Cytat:
Napisane przez ina21 Pokaż wiadomość
Witam,
biore diane 35 juz drugie opakowanie. w przerwie 7 dniowej NIE wystąpiła u mnie miesiączka, ale lekarz powiedział, że normalnie mam zacząć brać drugie opakowanie, więc biorę. do końca zostało 6 tabletek, a dostałam miesiączkę. i teraz nie wiem czy mam nadal brać te tabletki do końca opakowania czy przerwać. miala tak któraś z was?? co teraz robić? proszę o radę
bierz dalej.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:07   #898
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

A jak to jest z okresem w przerwie, zawsze tego samego dnia przerwy? Czy na początku brania może być różnie?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:35   #899
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A jak to jest z okresem w przerwie, zawsze tego samego dnia przerwy? Czy na początku brania może być różnie?
w ogole moze byc roznie, nie tylko na poczatku brania
ja dostawalam zazwyczaj 5 dnia, ale zdarzalo sie i 4 i 6
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:37   #900
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Heh, dzięki, jak zwykle wbrew wszelkiej logice zaczynam schizować Ostatnio miałam we wtorek rano, a teraz nic na to nie wskazuje
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 15:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.