Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 16:35   #871
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Zdałam!!! 73/74

Teraz czekam na praktykę, a terminy ponad miesiąc, taki nawał ludzi...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:36   #872
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Zdałam!!! 73/74

Teraz czekam na praktykę, a terminy ponad miesiąc, taki nawał ludzi...
Gratulacje
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:41   #873
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Zdałam!!! 73/74

Teraz czekam na praktykę, a terminy ponad miesiąc, taki nawał ludzi...
Gratulacje, u mnie też nawał egzaminy przeprowadzane są do soboty.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:33   #874
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziękuję
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2016-09-27 o 16:40
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:51   #875
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
no tak masz racje ale taki mnie strach teraz naszedł i jakaś taka rezygnacja. Ostatnio zdałam sobie sprawę jakim leniem był mój pierwszy instruktor i o ilu rzeczach(istotnych) w ogóle nie wspominał.
Egzamin mam na 11.
Poradzisz sobie!

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Ja tam zdawałam na fabii, bo to trochę przed wymianą aut było.
U mnie w WORDzie są tylko skody fabie (nie wiem jak to się odmienia ) i całe szczęście, bo np hyundaiem jeździłam kilka razy i okropnie mi szło... A skodą uwielbiam jeździć Kiedyś były jeszcze toyoty yaris, ale już nie ma, chyba, że ktoś popsuje skodę


Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Zdałam!!! 73/74
Gratuluję!
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:29   #876
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Gdzie zdajesz?
U mnie na skodach mogą zdawać osoby, które robiły kurs w osk który taki samochód ma i podstawia na egzamin. A inni normalnie na hyundaiach.
U mnie się czeka ok 2 tygodnie na praktyke
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2015-10-12 o 18:35
A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:47   #877
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Gdzie zdajesz?
U mnie na skodach mogą zdawać osoby, które robiły kurs w osk który taki samochód ma i podstawia na egzamin. A inni normalnie na hyundaiach.
U mnie się czeka ok 2 tygodnie na praktyke
Fajna sprawa, u mnie są tylko skody i nie ma żadnego podstawiania, jak uczyłaś się na przypuśćmy hyundaiu - i tak na egzaminie skoda. Przynajmniej tak myślę, no bo jeszcze nie miałam praktyki, ale wszyscy mówią, że są tylko skody A zdaję w Płocku
U mnie też gdzieś tak się czeka 2-3 tygodnie, wszędzie teraz pełno kolejek
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 19:46   #878
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
no tak masz racje ale taki mnie strach teraz naszedł i jakaś taka rezygnacja. Ostatnio zdałam sobie sprawę jakim leniem był mój pierwszy instruktor i o ilu rzeczach(istotnych) w ogóle nie wspominał.
Ja mialam dzis jazdy dodatkowe- domniemywalam, ze moj instruktor z osk byl leniem, ale nie myslalam, ze, az tak wielkim, jak sie dzisiaj przekonalam :P
Dzisiejszy instruktor dokladnie tlumaczyl nie tylko jak mam jechac, ale i dlaczego: przy parkowaniach, zawracaniach itp. A na trasie egzaminacyjnej nie jechalam sobie ot tak, zeby jechac, tylko zwracal mi uwage na trudne punkty, ktore lubia egzaminotarzy.
Mialam dzis po raz pierwszy parkowanie rownolegle tylem- poprzedni instruktor stwierdzil, ze jest malo takich miejsc na trasie i nie cwiczyl tego ze mna- dzisiejszy instruktor byl innego zdania, jego uczniowie mieli to na egzaminach.
Poza tym dowiedzialam sie, ze na karcie egzaminacyjnej nie ma punktu o parkowaniu prostopadlym tylem- na kursie uczymy sie go ze wzgledu na jego uzytecznosc po egzaminie (ale upierdliwy egzaminator moze nam je zadac).
springrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:57   #879
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dziękuję

Myślę co robić jak mi nie wyjdzie, tzn. nie zdam pierwszego terminu Chyba przeniosę się do innego wordu, który ma krótsze terminy?
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale czekać kolejny miesiąc na 2 termin to jak dla mnie za długo...
Myślę, że to nic nie zmieni bo teraz wszędzie takie terminy
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:07   #880
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Fajna sprawa, u mnie są tylko skody i nie ma żadnego podstawiania, jak uczyłaś się na przypuśćmy hyundaiu - i tak na egzaminie skoda. Przynajmniej tak myślę, no bo jeszcze nie miałam praktyki, ale wszyscy mówią, że są tylko skody A zdaję w Płocku
U mnie też gdzieś tak się czeka 2-3 tygodnie, wszędzie teraz pełno kolejek
Ale teraz jest tak, że możesz zdawać na 'swoim' samochodzie - w sensie na tym, na którym się uczyłaś. Trzeba tylko spełnić określone warunki, kamerki itp, ale możesz sobie przyjechać na egzamin tym konkretnym samochodem, którym jeździłaś w OSK i na nim zdawać, niezależnie od tego, jakie są w WORDzie.




Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Myślę, że to nic nie zmieni bo teraz wszędzie takie terminy
Noo, wszystko przez te nowe przepisy.. Każdy chce zdać jeszcze w tym roku.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:37   #881
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mój kolega miał dziś egzamin, zgasł mu samochód dwa razy, a egzaminator udawał, że tego nie zauważył. Czemu ja muszę mieć zawsze takiego pecha
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 20:44   #882
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Poza tym dowiedzialam sie, ze na karcie egzaminacyjnej nie ma punktu o parkowaniu prostopadlym tylem- na kursie uczymy sie go ze wzgledu na jego uzytecznosc po egzaminie (ale upierdliwy egzaminator moze nam je zadac).
Nigdy tego nie ćwiczyłam naprawdę jak i sie trafi upierdliwy egzaminator to mogę to mieć? I oblać na tym? Czy tylko u Ciebie tak jest, a u mnie może być inaczej?

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Ale teraz jest tak, że możesz zdawać na 'swoim' samochodzie - w sensie na tym, na którym się uczyłaś. Trzeba tylko spełnić określone warunki, kamerki itp, ale możesz sobie przyjechać na egzamin tym konkretnym samochodem, którym jeździłaś w OSK i na nim zdawać, niezależnie od tego, jakie są w WORDzie.
Ojeju, nie wiedziałam, ale jestem niedoinformowana Ale i tak mam w WORDzie tylko i wyłączenie te samochody, które chcę, więc nie będę miała takiego problemu

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Mój kolega miał dziś egzamin, zgasł mu samochód dwa razy, a egzaminator udawał, że tego nie zauważył. Czemu ja muszę mieć zawsze takiego pecha
O kuurcze, ale chłopak miał szczęście! Zdał, tak?

Edytowane przez agaaati
Czas edycji: 2015-10-12 o 20:47
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:47   #883
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Ja mialam dzis jazdy dodatkowe- domniemywalam, ze moj instruktor z osk byl leniem, ale nie myslalam, ze, az tak wielkim, jak sie dzisiaj przekonalam :P
Dzisiejszy instruktor dokladnie tlumaczyl nie tylko jak mam jechac, ale i dlaczego: przy parkowaniach, zawracaniach itp. A na trasie egzaminacyjnej nie jechalam sobie ot tak, zeby jechac, tylko zwracal mi uwage na trudne punkty, ktore lubia egzaminotarzy.
Mialam dzis po raz pierwszy parkowanie rownolegle tylem- poprzedni instruktor stwierdzil, ze jest malo takich miejsc na trasie i nie cwiczyl tego ze mna- dzisiejszy instruktor byl innego zdania, jego uczniowie mieli to na egzaminach.
Poza tym dowiedzialam sie, ze na karcie egzaminacyjnej nie ma punktu o parkowaniu prostopadlym tylem- na kursie uczymy sie go ze wzgledu na jego uzytecznosc po egzaminie (ale upierdliwy egzaminator moze nam je zadac).
Prostopadłe tyłem praktycznie się nie zdarza, żeby ktoś miał, ja na jazdach nawet tego nie ćwiczyłam. Ale jest cofanie z wykorzystaniem infrastruktury, więc jak to się umie to pewnie się zrobi.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:51   #884
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dziękuję



Myślę co robić jak mi nie wyjdzie, tzn. nie zdam pierwszego terminu Chyba przeniosę się do innego wordu, który ma krótsze terminy?

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale czekać kolejny miesiąc na 2 termin to jak dla mnie za długo...

Skoro nie czujesz sie pewnie, to moze lepiej wez sobie jazdy dodatkowe- 3 godziny to mniej wiecej koszt 1 egzaminu, wiec moim zdaniem oplaca sie je wziac
A wszystkie terminy sa za miesiac, niezaleznie od pory dnia? Moze sa wczesniejsze terminy w godzinach, kiedy wiekszosc osob pracuje/uczy sie? Jesli Ci zalezy wez sobie na ten dzien wolne
Ja mam praktyke 14dni po teorii, ale jesli wzielabym wolne na dzien egzaminu, to moglabym miec egzamin juz po 10dniach.
springrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 20:53   #885
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
O kuurcze, ale chłopak miał szczęście! Zdał, tak?
Zdał, zdał Cieszę się, że mu się udało, ale też bym chciała mieć takiego egzaminatora. W sumie, to nie on miał szczęście, tylko ja pecha, bo jakiś chłopak, z którym rozmawiałam po egzaminie mówił, że jemu też gasł
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:03   #886
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Nigdy tego nie ćwiczyłam naprawdę jak i sie trafi upierdliwy egzaminator to mogę to mieć? I oblać na tym? Czy tylko u Ciebie tak jest, a u mnie może być inaczej?

Ja wlasciwie do dzis myslalam, ze to parkowanie jest obowiazkowe:P
Mysle, ze upierdliwy egzaminator moze wszystko nam zadac i na wszystkim nas oblac- ograniczeniem jest tylko jego wyobraznia. Wazne, zeby byc dobrej mysli i na takiego nie trafic.
Znajoma, ktorej bardzo dobrze szlo na jazdach nie zdala, bo instruktor powiedzial, ze nie dojechala wystarczajaco blisko lewej krawedzi jezdni przy skrecie w lewo. Byla zdenerwowana i powiedziala gniewnym tonem, ze zeby dojechac jeszcze blizej lewej, to musialaby wjechac na kraweznik i pas zieleni obok. Nie musze mowic jaki byl wynik jej egzaminu
springrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:18   #887
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Skoro nie czujesz sie pewnie, to moze lepiej wez sobie jazdy dodatkowe- 3 godziny to mniej wiecej koszt 1 egzaminu, wiec moim zdaniem oplaca sie je wziac
A wszystkie terminy sa za miesiac, niezaleznie od pory dnia? Moze sa wczesniejsze terminy w godzinach, kiedy wiekszosc osob pracuje/uczy sie? Jesli Ci zalezy wez sobie na ten dzien wolne
Ja mam praktyke 14dni po teorii, ale jesli wzielabym wolne na dzien egzaminu, to moglabym miec egzamin juz po 10dniach.
Jazdy dodatkowe będą obowiązkowo U mnie godzina jazdy kosztuje ok. 50 zł, więc jest tak, jak mówisz, ale mimo to planuje wziąć więcej - z 4 jazdy co najmniej.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2016-10-06 o 16:14
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:21   #888
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Zdał, zdał Cieszę się, że mu się udało, ale też bym chciała mieć takiego egzaminatora. W sumie, to nie on miał szczęście, tylko ja pecha, bo jakiś chłopak, z którym rozmawiałam po egzaminie mówił, że jemu też gasł
A kto wiem, może teraz właśnie taki Ci się trafi? Albo z drugiej strony - może będziesz miała dobry dzień i wszystko pójdzie pięknie? Cięzkie jest takie myślenie, wiem, ale coraz bardziej się na to nastawiam, bo chyba bym się załamała i w depresje wpadła, gdybym myślała inaczej
No bo kurcze, głupie to jest... Przeciez trzeba sie oswoić z owym samochodem i co najwazniejsze opanowac stres, więc to nic dziwnego jak zgaśnie

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Ja wlasciwie do dzis myslalam, ze to parkowanie jest obowiazkowe:P
Mysle, ze upierdliwy egzaminator moze wszystko nam zadac i na wszystkim nas oblac- ograniczeniem jest tylko jego wyobraznia. Wazne, zeby byc dobrej mysli i na takiego nie trafic.
Znajoma, ktorej bardzo dobrze szlo na jazdach nie zdala, bo instruktor powiedzial, ze nie dojechala wystarczajaco blisko lewej krawedzi jezdni przy skrecie w lewo. Byla zdenerwowana i powiedziala gniewnym tonem, ze zeby dojechac jeszcze blizej lewej, to musialaby wjechac na kraweznik i pas zieleni obok. Nie musze mowic jaki byl wynik jej egzaminu
Jeju, czy oni serca nie mają? Współczuje jej tej sytuacji i szczerze nie chcę się znaleźć w takiej sytuacji
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:22   #889
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Ja wlasciwie do dzis myslalam, ze to parkowanie jest obowiazkowe:P
Mysle, ze upierdliwy egzaminator moze wszystko nam zadac i na wszystkim nas oblac- ograniczeniem jest tylko jego wyobraznia. Wazne, zeby byc dobrej mysli i na takiego nie trafic.
Znajoma, ktorej bardzo dobrze szlo na jazdach nie zdala, bo instruktor powiedzial, ze nie dojechala wystarczajaco blisko lewej krawedzi jezdni przy skrecie w lewo. Byla zdenerwowana i powiedziala gniewnym tonem, ze zeby dojechac jeszcze blizej lewej, to musialaby wjechac na kraweznik i pas zieleni obok. Nie musze mowic jaki byl wynik jej egzaminu
U mnie równolegle tyłem i prostopadle przodem są obowiazkowe. Skośne niby też, ale nie słyszałam, żeby ktoś ze znajomych je miał. Głównie dają prostopadłe, dopiero jeśli ktoś sobie nie radzi, a egzaminator jest okej - daje równolegle. Mogą dać wszystkie 3 w trakcie jednego egzaminu, tak samo jak slyszalam, że jedna dziewczyna u mnie w mieście miała równolegle po prawej (zrobiła dobrze) i później równolegle po lewej na dwukierunkowej (też zrobione dobrze), a i tak egzaminator ciągnął ją dalej do czasu aż po ponad godzinie się pomylila i niestety negatywny
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 21:23   #890
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Ojeju, nie wiedziałam, ale jestem niedoinformowana Ale i tak mam w WORDzie tylko i wyłączenie te samochody, które chcę, więc nie będę miała takiego problemu

No ale to jest kwestia nie tylko modelu, ale tego konkretnego auta. Moim zdaniem, to jest bardzo fajna opcja, żeby móc zdawać na samochodzie OSK, bo ten samochód po prostu znasz, wiesz, jak działa sprzęgło, hamulce itp, bo wiadomo, w WORDzie niby wszystkie auta takie same, a jednak jedno drugiemu tak 'w praktyce' nierówne. Szkoda, że nie wszystkie OSK dają taką możliwość, ale sama opcja naprawdę bardzo fajna.




Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Ja wlasciwie do dzis myslalam, ze to parkowanie jest obowiazkowe:P
Mysle, ze upierdliwy egzaminator moze wszystko nam zadac i na wszystkim nas oblac- ograniczeniem jest tylko jego wyobraznia. Wazne, zeby byc dobrej mysli i na takiego nie trafic.
Znajoma, ktorej bardzo dobrze szlo na jazdach nie zdala, bo instruktor powiedzial, ze nie dojechala wystarczajaco blisko lewej krawedzi jezdni przy skrecie w lewo. Byla zdenerwowana i powiedziala gniewnym tonem, ze zeby dojechac jeszcze blizej lewej, to musialaby wjechac na kraweznik i pas zieleni obok. Nie musze mowic jaki byl wynik jej egzaminu
No egzaminatorzy bywają wredni, fakt. I jeśli zechce, to i tak obleje. Ale znowu gdyby zadał mi coś, czego nie ma w wymaganiach i gdybym na tym oblała, to na pewno bym tego nie podarowała.


Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Mój kolega miał dziś egzamin, zgasł mu samochód dwa razy, a egzaminator udawał, że tego nie zauważył. Czemu ja muszę mieć zawsze takiego pecha
Akurat z tymi zgaśnięciami to jest dosyć powszechne. W sensie często się zdarza, że z jednym zgaśnie kilka razy i będzie ok, a drugi obleje po dwóch.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:27   #891
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No ale to jest kwestia nie tylko modelu, ale tego konkretnego auta. Moim zdaniem, to jest bardzo fajna opcja, żeby móc zdawać na samochodzie OSK, bo ten samochód po prostu znasz, wiesz, jak działa sprzęgło, hamulce itp, bo wiadomo, w WORDzie niby wszystkie auta takie same, a jednak jedno drugiemu tak 'w praktyce' nierówne. Szkoda, że nie wszystkie OSK dają taką możliwość, ale sama opcja naprawdę bardzo fajna.
Ach, w takim sensie no to faktycznie idealna opcja, ale u mnie chyba czegos takiego nie ma... Aż muszę sie mojego instruktora zapytać
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:39   #892
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Ja mialam dzis jazdy dodatkowe- domniemywalam, ze moj instruktor z osk byl leniem, ale nie myslalam, ze, az tak wielkim, jak sie dzisiaj przekonalam :P
Dzisiejszy instruktor dokladnie tlumaczyl nie tylko jak mam jechac, ale i dlaczego: przy parkowaniach, zawracaniach itp. A na trasie egzaminacyjnej nie jechalam sobie ot tak, zeby jechac, tylko zwracal mi uwage na trudne punkty, ktore lubia egzaminotarzy.
Mialam dzis po raz pierwszy parkowanie rownolegle tylem- poprzedni instruktor stwierdzil, ze jest malo takich miejsc na trasie i nie cwiczyl tego ze mna- dzisiejszy instruktor byl innego zdania, jego uczniowie mieli to na egzaminach.
Poza tym dowiedzialam sie, ze na karcie egzaminacyjnej nie ma punktu o parkowaniu prostopadlym tylem- na kursie uczymy sie go ze wzgledu na jego uzytecznosc po egzaminie (ale upierdliwy egzaminator moze nam je zadac).
Otototo miałam dokładnie tak samo. Dokupiłam jazdy dodatkowe w innej szkole i facet non stop nadawał wszystko dokładnie tłumaczył. Jak nie mogłam czegoś pojąć to robił małą wizualizacje z małych samochodzików i wszystko krok po kroku omawiał czemu ma być tak i dlaczego np mi nie wychodzi.
Poprzedni obibok po zapytaniu o prostopadłe tyłem odpowiedział, że po co jak tego na egzaminie nie będzie.... później się dowiedziałam że w moim wordzie po skończonym egzaminie trzeba zaparkować właśnie prostopadle tyłem. Cudownie prawda?
Mogę wiedzieć jak uczył Cie parkowania prostopadłego tyłem po lewej?
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 21:41   #893
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Jazdy dodatkowe będą obowiązkowo U mnie godzina jazdy kosztuje ok. 50 zł, więc jest tak, jak mówisz, ale mimo to planuje wziąć więcej - z 4 jazdy co najmniej. Chcę tak dobrze jeździć, a raczej pewnie czuć się za kołkiem, żeby zdać od razu za pierwszym razem.
Z tygodnia na tydzień coraz więcej się czeka i obawiam się, że mogę nie zdążyć przed zmianą
Co do pory - nie ma znaczenia. 8 jest tak samo oblegana jak 12 czy 18. Dziś byłam ostatnią osobą, która załapała się na 12 lub 14, a to przecież środek dnia! Paranoja. Dlatego myślę o zmianie ośrodka, jeśli nie zdam. Co innego czekać 2 tygodnie, a co innego 1,5 miesiąca (a obawiam się, że do tego dojdzie w grudniu...).
Zdaję w Krakowie, co pewnie też ma niemałe znaczenie. Duże miasto, to i więcej chętnych. Jak mi się nie uda, spróbuję w innych miejscowościach. W Tarnowie mój kolega czeka 1,5 tyg., ale musiał zmienić termin i spokojnie przenieśli mu 3 dni później. Nie wiem jeszcze jak w Nowym Sączu.
U mnie godz jest za 30, a nie mam czasu sobie wykupić
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 22:07   #894
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
U mnie godz jest za 30, a nie mam czasu sobie wykupić
Tak źle i tak niedobrze, nie dogodzisz
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2016-09-27 o 16:40
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 22:15   #895
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Otototo miałam dokładnie tak samo. Dokupiłam jazdy dodatkowe w innej szkole i facet non stop nadawał wszystko dokładnie tłumaczył. Jak nie mogłam czegoś pojąć to robił małą wizualizacje z małych samochodzików i wszystko krok po kroku omawiał czemu ma być tak i dlaczego np mi nie wychodzi.
Poprzedni obibok po zapytaniu o prostopadłe tyłem odpowiedział, że po co jak tego na egzaminie nie będzie.... później się dowiedziałam że w moim wordzie po skończonym egzaminie trzeba zaparkować właśnie prostopadle tyłem. Cudownie prawda?
Mogę wiedzieć jak uczył Cie parkowania prostopadłego tyłem po lewej?

Parkowania prostopadlego tylem uczylam sie na 3 punkty obserwacyjne: boczna prawa szyba z tylu, lewe lusterko, a pozniej prawe. Powiedzmy, ze pojazdy miedzy ktorymi masz zaparkowac to pojazdy A (z przodu) B (z tylu):
1. Podjezdzasz na ok. 1m odstepu rownolegle do A( u mnie na egzaminie jest tylko wjazd z prawej- masz go z prawej strony) wrzucasz wsteczny. Obserwujesz boczna prawa tylnia szybe, jest tam na samym koncu male trojkatne "okienko". Trzeba jechac wolno i obserwowac tyl A w okienku. Kiedy zobaczysz, ze znika Ci tyl A w nim, to skrecasz maksymalnie kierownice w prawo.
2. Kiedy juz skrecilas na maksa kierownice to obserwujesz lewe lusterko. Jedziesz wolno na skrecie dopoki nie zobaczysz calego tylu auta B za soba, wtedy prostujesz kola.
3. Kiedy jedziesz na prostych kolach to obserwujesz kraweznik w prawym lusterku. Kiedy zobaczysz, ze znika Ci kraweznik to wtedy skrecasz maksymalnie w lewo.
Pozniej wjezdzasz obserwujac w tylnej szybie auto B tak zeby w nie nie wjechac i kontrolujesz w bocznych lusterkach czy wszystko ok. Jedziesz az bedziesz rownolegle do kraweznika. Auto ladnie wjezdza, ale ew. korekta tez jest latwa
Nie trzeba prostowac kol, bo zaraz sie wyjezdza.

Edytowane przez springrain
Czas edycji: 2015-10-12 o 22:27
springrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 05:38   #896
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Pogoda dość słaba na egzamin...
Sein- trzyman kciuki Chyba przed 11 (ale to zależy jak się wyrobię, bo wpierw do centrum do,dziekanatu jadę ).
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 07:00   #897
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez springrain Pokaż wiadomość
Parkowania prostopadlego tylem uczylam sie na 3 punkty obserwacyjne: boczna prawa szyba z tylu, lewe lusterko, a pozniej prawe. Powiedzmy, ze pojazdy miedzy ktorymi masz zaparkowac to pojazdy A (z przodu) B (z tylu):
1. Podjezdzasz na ok. 1m odstepu rownolegle do A( u mnie na egzaminie jest tylko wjazd z prawej- masz go z prawej strony) wrzucasz wsteczny. Obserwujesz boczna prawa tylnia szybe, jest tam na samym koncu male trojkatne "okienko". Trzeba jechac wolno i obserwowac tyl A w okienku. Kiedy zobaczysz, ze znika Ci tyl A w nim, to skrecasz maksymalnie kierownice w prawo.
2. Kiedy juz skrecilas na maksa kierownice to obserwujesz lewe lusterko. Jedziesz wolno na skrecie dopoki nie zobaczysz calego tylu auta B za soba, wtedy prostujesz kola.
3. Kiedy jedziesz na prostych kolach to obserwujesz kraweznik w prawym lusterku. Kiedy zobaczysz, ze znika Ci kraweznik to wtedy skrecasz maksymalnie w lewo.
Pozniej wjezdzasz obserwujac w tylnej szybie auto B tak zeby w nie nie wjechac i kontrolujesz w bocznych lusterkach czy wszystko ok. Jedziesz az bedziesz rownolegle do kraweznika. Auto ladnie wjezdza, ale ew. korekta tez jest latwa
Nie trzeba prostowac kol, bo zaraz sie wyjezdza.
Czy to nie parkowanie równolegle?
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 07:27   #898
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Czy to nie parkowanie równolegle?
Jak pojazd z przodu i z tyłu to na bank równolegle
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 10:18   #899
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Byłam sobie po kawę w poczekalni a tam taka panika. Oo
Ogólnie z tego co widzę mało kto zdał
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 11:56   #900
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Byłam sobie po kawę w poczekalni a tam taka panika. Oo
Ogólnie z tego co widzę mało kto zdał
Im mniej ludzi wokół w WORDzie, tym lepiej. Byłam kilka razy jako "wsparcie" i siedząc ze zdajacymi udzielał mi się stres. A jeszcze osoby opowiadające historie swoich oblanych egzaminów, kiedy ktoś ma zaraz zdawać to tragedia. Nie ma co patrzeć na innych, czy oblali czy nie, może mieli pecha, może nie umieją jeździć, tego nie wiemy
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.