Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 15:10   #901
mery_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Od początku chciałam go dotkać, ale mnie coś jakby blokowało, ale rozmowa poskutkowała za pierwszym razem wziął mnie za rękę, żebym była pewniejsza, a później już było całkiem lepiej i oboje dawaliśmy sobie przyjemność Moim zdaniem to czy za wcześnie, czy nie to tylko i wyłącznie nasza sprawa...dużo o tym gadaliśmy i byłam tego w 100% pewna i gotowa.
mery_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:03   #902
inlovelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Chce ale sie boję :\

Hejka dziewczyny prosze Was o radę.
Jestem z chłopakiem od 5 miesięcy(16 grudnia bedzie) i od jakichs 2 miesięcy uprawiamy petting. On nie naciskał, bardzo tego chciałam bo jest kochany i nie zachowuje sie jak typowy nastolatek. Czesto to on mnie hamuje bo za bardzo sie razpalam :p od z reszta tak samo.
Myśleliśmy o naszym pierwszym razie. Miałoby to byc ok 11po sylwestrze, bo wypadaja mi dni nieplodne. Mam jedynie obawy co do zapezpieczania sie b(o bez niego ani rusz) i nie wiem co bedzie najlepsze On proponowal mi tabletki anty, ale ja sie nie chce faszerowac. Przy nim nue mam żadnych obaw bo wiem ze on jest ostrozny i sie wszystkim zajmie powinnam skorzystac z tych tabletek?
Dodam ze moj okres sie ostatnio uregulowal dostaje kazdego 28 dnia. miesiąca (Mam 16 lat).
Jak bylo z waszym pierwszym razem? Bylo dlugo?
On mowi ze chce to robic jakies 30 min + gra wstepna. Szczerze myslalam ze zajmie nam to troche dluzej. :p Powiedzialam mu o tym, i mysli o wzieciu jakis tabletek. Nie wiem czy mu to doradzic(tez ma 16 lat). Czy 30 min + gra wstepna to dużo czasu?
Dziekujeza pomoc i bardzo mi zalezy na szybkiej pomocy
inlovelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:13   #903
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chce ale sie boję :\

bosze...
Kupcie prezerwatywy, niech on poćwiczy zakładanie na członka w erekcji zanim się zabierzecie za całą sprawę. Nie bierz ty żadnych tabletek, on też tabletek nie potrzebuje. NIE WKŁADAJCIE PENISA DO, NAWET NA CHWILĘ, BEZ GUMKI.
Zapomnij o wyliczaniu dni płodnych.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:24   #904
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny prosze Was o radę.
Jestem z chłopakiem od 5 miesięcy(16 grudnia bedzie) i od jakichs 2 miesięcy uprawiamy petting. On nie naciskał, bardzo tego chciałam bo jest kochany i nie zachowuje sie jak typowy nastolatek. Czesto to on mnie hamuje bo za bardzo sie razpalam :p od z reszta tak samo.
Myśleliśmy o naszym pierwszym razie. Miałoby to byc ok 11po sylwestrze, bo wypadaja mi dni nieplodne. Mam jedynie obawy co do zapezpieczania sie b(o bez niego ani rusz) i nie wiem co bedzie najlepsze On proponowal mi tabletki anty, ale ja sie nie chce faszerowac. Przy nim nue mam żadnych obaw bo wiem ze on jest ostrozny i sie wszystkim zajmie powinnam skorzystac z tych tabletek?
Dodam ze moj okres sie ostatnio uregulowal dostaje kazdego 28 dnia. miesiąca (Mam 16 lat).
Jak bylo z waszym pierwszym razem? Bylo dlugo?
On mowi ze chce to robic jakies 30 min + gra wstepna. Szczerze myslalam ze zajmie nam to troche dluzej. :p Powiedzialam mu o tym, i mysli o wzieciu jakis tabletek. Nie wiem czy mu to doradzic(tez ma 16 lat). Czy 30 min + gra wstepna to dużo czasu?
Dziekujeza pomoc i bardzo mi zalezy na szybkiej pomocy
Szczerze...1 myśl...omg dziewczyno poczekajcie!!! 2..ok, podchodzicie na poważnie, chcecie. Widać skoro planujecie to na dni niepłodne plus zabezpieczenie to wiesz czym grozi "wpadka". ALE...dni niepłodne liczy się od dni cyklu= 1 dzień cyklu to 1 dzień miesiączki
Poczytaj troszkę o tym.
Nie planujcie na czas a na jakość. Będę szczera- nie wierzę, że Twój Pan wytrzyma dłużej niż 10 min. Życie a teoria to 2 różne światy...

Może się dużo rzeczy zadziać po drodze...ale jak wizażanka wcześniej wspomniała..Niech Twój Romeo poćwiczy zakładanie prezerwatywy. Możecie robić to razem jako ćwiczenie gry wstępnej
A to, że wg Ciebie jesteś gotowa tzn? Ja Ci proponuje wpierw porządny orgazm łechtaczkowy i dopiero seks klasyczny. Lepsze nawilżenie plus rozluźnienie jest szansą na mniejszy ból
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:44   #905
inlovelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Chce ale sie boję :\

Przez te dwa miesiące zdarzyłam porzadnie dojsc kilka(nascie) razy i mentalnie jestem juz przygotowana

Edytowane przez inlovelove
Czas edycji: 2014-12-13 o 08:45
inlovelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 08:50   #906
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chce ale sie boję :\

To może teraz przygotuj się teoretycznie? Poczytaj o cyklu nastolatek oraz o tym ze tabletek się nie łyka ot tak sobie. I serio mowie żebyście nie robili nic bez gumki.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 09:04   #907
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny prosze Was o radę.
Jestem z chłopakiem od 5 miesięcy(16 grudnia bedzie) i od jakichs 2 miesięcy uprawiamy petting. On nie naciskał, bardzo tego chciałam bo jest kochany i nie zachowuje sie jak typowy nastolatek. Czesto to on mnie hamuje bo za bardzo sie razpalam :p od z reszta tak samo.
Myśleliśmy o naszym pierwszym razie. Miałoby to byc ok 11po sylwestrze, bo wypadaja mi dni nieplodne. Mam jedynie obawy co do zapezpieczania sie b(o bez niego ani rusz) i nie wiem co bedzie najlepsze On proponowal mi tabletki anty, ale ja sie nie chce faszerowac. Przy nim nue mam żadnych obaw bo wiem ze on jest ostrozny i sie wszystkim zajmie powinnam skorzystac z tych tabletek?
Dodam ze moj okres sie ostatnio uregulowal dostaje kazdego 28 dnia. miesiąca (Mam 16 lat).
Jak bylo z waszym pierwszym razem? Bylo dlugo?
On mowi ze chce to robic jakies 30 min + gra wstepna. Szczerze myslalam ze zajmie nam to troche dluzej. :p Powiedzialam mu o tym, i mysli o wzieciu jakis tabletek. Nie wiem czy mu to doradzic(tez ma 16 lat). Czy 30 min + gra wstepna to dużo czasu?
Dziekujeza pomoc i bardzo mi zalezy na szybkiej pomocy
nie wylicza się dni płodnych tylko obserwuje swoje ciało. owulacja może się przesunąć i wyliczanie nic tu nie da, trzeba to zaobserwować. podejrzewam że do tej pory tego nie robiłaś i nie umiesz zaobserwować kiedy masz owulacje. jeżeli Twój chłopak jest prawiczkiem to wcale bym się nie zdziwiła gdyby do niczego nie doszło. po drodze może być kilka problemów jak przedwczesny wytrysk nawet przed rozpoczęciem penetracji, a równie dobrze prezerwatywa może spowodować brak erekcji. niech Twój chłopak kupi prezerwatywy wcześniej i po próbuje, może się okazać że lateks działa na niego drażniąco i będzie trzeba kupić inne prezerwatywy. poza tym tylko dobrze założona prezerwatywa jest dobrym zabezpieczeniem. 30 minut po grze wstępnej? no życzę powodzenia
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 09:07   #908
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chce ale sie boję :\

No i czego burzysz młodzieży obraz seksu rodem z filmów dla dorosłych?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 09:59   #909
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Chce ale sie boję :\

Ja miałam z prezerwatywą. I mój poprzedni kupił gumki ze sklepu. Kazałam mu wywalić i kupić takie z apteki. Podejrzewam, że skoro macie 16 lat, to nie jesteście mega doświadczenie. Owulacje będziesz mogła "przewidzieć" po latach obserwacji. I to że Ci się okres ustabilizował, to nie znaczy że on się utrzyma regularny. Ja miałam regularny jak w zegarku ponad rok. 28 dni, okres zawsze w poniedziałek rano. Pewnego dnia się rozlegulowało bez przyczyny. Wiele rzeczy może rozregulować" choroba, stres... On też nie umie siebie obserwować i "wyjąć w odpowiednim momencie". Jeśli nie mozecie lateksu, to są inne prezerwatywy. Taniej kupić gumkę niż wychowywać dziecko
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:07   #910
inlovelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Chce ale sie boję :\

Doswiadczenie jakies mamy. Juz mu "robilam" kilka razy i wiem mniej wiecej jak sie zachowac i jak on reaguje
inlovelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:08   #911
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chce ale sie boję :\

świetnie, przede wszystkim użyjcie tych gumek.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 10:17   #912
inlovelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Chce ale sie boję :\

Powiedzialam chłopakowi ze bez nich nic nie zrobimy bo chce skonczyc liceum XD . On jest zadowolony bo w koncu postawilam na swoim. Z reszta jemu tez siw chyba nie spieszy do dziecka haha
inlovelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:37   #913
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny prosze Was o radę.
Jestem z chłopakiem od 5 miesięcy(16 grudnia bedzie) i od jakichs 2 miesięcy uprawiamy petting. On nie naciskał, bardzo tego chciałam bo jest kochany i nie zachowuje sie jak typowy nastolatek. Czesto to on mnie hamuje bo za bardzo sie razpalam :p od z reszta tak samo.
Myśleliśmy o naszym pierwszym razie. Miałoby to byc ok 11po sylwestrze, bo wypadaja mi dni nieplodne. Mam jedynie obawy co do zapezpieczania sie b(o bez niego ani rusz) i nie wiem co bedzie najlepsze On proponowal mi tabletki anty, ale ja sie nie chce faszerowac. Przy nim nue mam żadnych obaw bo wiem ze on jest ostrozny i sie wszystkim zajmie powinnam skorzystac z tych tabletek?
Dodam ze moj okres sie ostatnio uregulowal dostaje kazdego 28 dnia. miesiąca (Mam 16 lat).
Jak bylo z waszym pierwszym razem? Bylo dlugo?
On mowi ze chce to robic jakies 30 min + gra wstepna. Szczerze myslalam ze zajmie nam to troche dluzej. :p Powiedzialam mu o tym, i mysli o wzieciu jakis tabletek. Nie wiem czy mu to doradzic(tez ma 16 lat). Czy 30 min + gra wstepna to dużo czasu?
Dziekujeza pomoc i bardzo mi zalezy na szybkiej pomocy


Szczerze mówiąc jak myślę sobie o 16 -latkach uprawiających seks to ciężko mi sobie wyobrazić jak to wygląda w perspektywie takich dzieciaków. ..(ale mniejsza o to ) Jak zamierzacie się zabezpieczać?W twoim wieku faktycznie faszerowanie się hormonami nie jest dobrym pomysłem,może zdecydujecie się a prezerwatywę? ale czy twój chłopaczek chociaż wie w jaki sposób się ją stosuje ? jak ją nakładać?Ty dopiero zaczęłaś regularnie miesiączkować więc stwierdzenie kiedy masz dni (niepłodne czy płodne )jest wysoko nieprawdopodobne ,bo kobieta musi obserwować swój organizm minimum pół roku zanim będzie w stanie określić jaki ma cykl (tym bardziej że bada się określone parametry śluz,temperaturę ,obfitość krwawień )rozumiem że się na tym znasz?
A tych wyliczeń ile będzie trwał wasz niby stosunek nawet nie skomentuje. I Chryste są jakieś tabsy dla mężczyzn od kiedy?


Reasumując dajcie sobie spokój z seksem na ten moment bo oboje jesteście strasznie nie dojrzali ,nie macie nawet podstawowej wiedzy o seksualność człowieka ,a ten cały wątek to stek bzdur.

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2014-12-13 o 10:40
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:48   #914
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny prosze Was o radę.
Jestem z chłopakiem od 5 miesięcy(16 grudnia bedzie) i od jakichs 2 miesięcy uprawiamy petting. On nie naciskał, bardzo tego chciałam bo jest kochany i nie zachowuje sie jak typowy nastolatek. Czesto to on mnie hamuje bo za bardzo sie razpalam :p od z reszta tak samo.
Myśleliśmy o naszym pierwszym razie. Miałoby to byc ok 11po sylwestrze, bo wypadaja mi dni nieplodne. Mam jedynie obawy co do zapezpieczania sie b(o bez niego ani rusz) i nie wiem co bedzie najlepsze On proponowal mi tabletki anty, ale ja sie nie chce faszerowac. Przy nim nue mam żadnych obaw bo wiem ze on jest ostrozny i sie wszystkim zajmie powinnam skorzystac z tych tabletek?
Dodam ze moj okres sie ostatnio uregulowal dostaje kazdego 28 dnia. miesiąca (Mam 16 lat).
Jak bylo z waszym pierwszym razem? Bylo dlugo?
On mowi ze chce to robic jakies 30 min + gra wstepna. Szczerze myslalam ze zajmie nam to troche dluzej. :p Powiedzialam mu o tym, i mysli o wzieciu jakis tabletek. Nie wiem czy mu to doradzic(tez ma 16 lat). Czy 30 min + gra wstepna to dużo czasu?
Dziekujeza pomoc i bardzo mi zalezy na szybkiej pomocy
nie masz doświadczenia, znajomości swojego organizmu więc nie baw się w wyliczanie dni płodnych, bo to metoda skuteczna, gdy kobieta naprawdę od dawna prowadzi obserwacje i już co nieco wie o tym jak przebiegają jej cykle. jestem pewna, że ty tego nie wiesz, więc darujcie sobie.
tabletki też, dobrze myślisz, by się nie faszerować poza tym przyjmowanie pigułek (oczywiście nie w celach leczniczych zleconych przez lekarza) w tak młodym wieku, póki twoja gospodarka hormonalna nie jest uregulowana może przynieść znacznie więcej strat niż korzyści.

prezerwatywy pozostają i to raczej będzie najlepsza metoda, tylko niech chłopak się nauczy z nimi obchodzić, by później nie było płaczu.

hmm, a tabsów dla facetów nie ma w obiegu, chyba że on te dla kobiet chce zjeść?
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:50   #915
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Chce ale sie boję :\

Tak w ogóle myślisz, że pół godziny w "środku" po grze wstępnej to normalny, zwyczajny wynik dla prawiczka? Acha. Ja nie spotkałam się z takim facetem, nawet Ci bardziej doświadczeni nie wytrzymywali tyle. A Wy?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:55   #916
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chce ale sie boję :\

Przecież w filmach dają radę tyle...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:08   #917
inlovelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Chce ale sie boję :\

Xd

Edytowane przez inlovelove
Czas edycji: 2014-12-13 o 12:33
inlovelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:11   #918
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chce ale sie boję :\

grzecznie kierujemy twoją uwagę na pewne bzdurki w twoim poście. Może zamiast się ciskać to poczytaj co starsi ci radzą w temacie? Nie, nie będzie ten seks trwał pół godziny. Chyba, że trzy razy po 10 minut. Ale 10 minut w pochwie to i tak byłoby mało prawdopodobne.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:40   #919
elProblemo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cześć Dziewczyno. Ja mogę dać kilka wskazówek z perspektywy chłopaka raczej. Kilka rzeczy z doświadczenia, trochę długo ale gdybym wiedział te rzeczy wcześniej pewno sam bym mniej się bał zbliżeń w Twoim wieku

Przede wszystkim, spróbujcie seksu w innych formach i nastawcie się na eksperymentowanie i odkrywanie bardziej niż na efekt. Jeśli oboje nastawicie się na efekt to będzie dużo rozczarowań ponieważ trzeba się nauczyć sporo o sobie i o partnerze. W szkole nam nie mówią a w filmach wygląda to zawsze tak samo: oral, stosunek i orgazm. A tak nie jest.

ĆWICZCIE PIESZCZOTY
Nie jestem też pewien co rozumiesz jako "petting" bo to może być zarówno całowanie po szyi jak i całowanie cipki albo członka. To co polecałbym żeby lepiej zrozumieć jak działają Wasze ciała to pieszczoty dłonią i ustami. Grunt że w łóżku czujecie się nieskrępowani i wiecie jak zareaguje drugie z Was na różne formy pieszczot. Być może już macie to za sobą. W każdym razie stosunek nie jest jedyną formą sprawiania sobie przyjemności.

PAMIĘTAJCIE O ZABEZPIECZENIU
Jak chodzi o samo kochanie się - tylko w prezerwatywie. Nie licz na inne metody. Tabletki rzetelnie może przypisać Ci tylko ginekolog. W wieku 16 lat to nie jest dobry pomysł. Nie licz na kalendarzyk i załóż że tabletka "po" nie istnieje. Uzyskanie dostępu do tabletki "po" warto mieć przećwiczone w razie czego - przez zaprzyjaźnionego lekarza ginekologa lub rodziców (mówię o legalnym dostępie!). Pamiętaj, że seks jest super ale w razie wpadki powołujcie do życia małego człowieka i jeśli nie zastosujecie tabletki "po" szybko i sprawnie to każda kolejna decyzja jest trudniejsza i stresująca.

KILKA SŁÓW O KONDOMIE
Dodatkowo warto byś i Ty umiała założyć kondom i wiedziała jak to działa. Może zdarzyć się, że w chwili uniesienia zapomnicie o tych rzeczach, a co dwie głowy to nie jedna:
- w "zbiorniczku" na szczycie nie powinno być powietrza
- kondom zakłada się na suchą skórę bo inaczej się przesuwa po nim
- bezpiecznie jest gdy on wycofa się po tym jak skończy trzymając za kondom u nasady aby się nie zsunął
- gdy Ty jesteś na górze a on na dole - jest większe prawdopodobieństwo zsunięcia się kondomu (mi się zdarzyło kilka razy i to jest bardzo stresujące i nieprzyjemne dla obojga)
- samo zakładanie kondomu bywa podniecające, również masturbacja w kondomie może być przyjemna - warto to wykorzystać żeby nauczyć się jak każde z Was reaguje na ten bodziec
- nie każdy lubi zapach lateksu - trzeba się przyzwyczaić

CZAS NIE JEST NAJWAŻNIEJSZY

Jak chodzi o czas - nie powinien on mieć znaczenia i może być różnie, to nie wyścigi!

Ja myślałem, że mój pierwszy raz potrwa maks. 3 minuty bo byłem naprawdę podniecony. Trwało to dłużej bo zaskoczył mnie ogrom wrażeń Nie chciałem dojść bo nie chciałem jej zawieźć. Drugi raz był krótszy i bardziej śmiały. Z czasem nauczyłem się, że Ona lubi różne rzeczy - czasem szybciej i bardziej intensywnie a czasem potrzebuje więcej czasu a "gra" zaczyna się od spotkania przy wspólnym gotowaniu a kończy 4 godziny później w łóżku.

Moja pierwsza dziewczyna potrzebowała długich pieszczot. Moja obecna dziewczyna podnieca się bardzo szybko. Każdy człowiek ma inaczej.

ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA
Wiele też zależy od tego jak bardzo on i Ty jesteście świadomi swoich ciał i na ile on potrafi się kontrolować. W wieku 16 lat może być to trudne bo raz że jest się młodym, dwa że działają hormony.

Z drugiej strony, pamiętaj że nie musicie dojść razem, możesz Ty dojść pierwsza a może on. Czasem jest tak, że on dojdzie raz i za 20 minut będzie znów gotów do akcji.

Na przykład u mężczyzny różny jest poziom podniecenia rano i wieczorem - rano on może mieć więcej energii ponieważ poziom testosteronu jest wyższy. Alkohol również wpływa na jakość seksu. Na pewno nie opłaca się seks po alkoholu oraz na kacu. W obydwu wypadkach jest wiele czynników które odbiorą przyjemność, nie zaczynałbym od łączenia tych dwóch rzeczy.

Ja przed swoim pierwszym razem sporo eksperymentowałem i ćwiczyłem samokontrolę żeby nie być "sprinterem". I polecam to każdemu bo nauczyłem się swojego ciała i łatwiej było mi skupić się potem na dziewczynach. Byłoby super gdybyście uczyli się razem.

Seks powinien sprawiać przyjemność Wam obojgu, ćwiczcie na tyle dużo i spędzajcie czas ze sobą żeby mieć do siebie zaufanie, żebyście się rozumieli i żeby było Wam dobrze razem

Ale się rozpisałem...

Trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A i może żeby rozładować trochę napięć w wątku: stosunek trwający 30 minut owszem - jest możliwy. Zdarzało mi się. Tyle tylko, że nie było to 30 minut intensywnego hmmm... "posuwania" jak na filmach. Tempo było różne, nie raz było to po prostu bycie w środku i pieszczoty i pocałunki. Czasem tempo rosło i było szybciej szybciej i znowu powoli.

30 minut intensywnego seksu może doprowadzić po prostu do otarć. Wiemy juz, że na filmach dają tak radę ale jednak kobiecy organ z natury rzeczy jest bardziej wrażliwy, trudno utrzymać kobiecie nawilżenie przez tyle czasu choćby dlatego, że podniecenie przychodzi falami.

A i jego twardość może opadnąć. Drugie niebezpieczeństwo to tzw. "blue balls" (lub też tzw. "ból pana młodego") - bolesny ból podbrzusza i jąder wynikający z długotrwałego wstrzymywania wytrysku. Jeśli on będzie bardzo długo podniecony ale nie dojdzie do rozładowania - kabelki w jądrach mogą delikatnie opuchną (info tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_balls).

W każdym razie, nie liczyłbym na 30 minut seksu z "wejściem" od razu. Pamiętaj że budowanie napięcia i atmosfery jest kluczowe dla tego co zdarzy się gdy już pozbędziecie się ubrań. W sumie może będzie to 30 minut albo więcej.

Inna jeszcze sprawa że dla Was w trakcie może trwać to wieczność. Seks zaburza poczucie czasu

Edytowane przez elProblemo
Czas edycji: 2014-12-13 o 11:46 Powód: kilka myśli po przeczytaniu wątku raz jeszcze
elProblemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 11:45   #920
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
No i czego burzysz młodzieży obraz seksu rodem z filmów dla dorosłych?
przepraszam





[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49326125]Szczerze mówiąc jak myślę sobie o 16 -latkach uprawiających seks to ciężko mi sobie wyobrazić jak to wygląda w perspektywie takich dzieciaków. ..(ale mniejsza o to ) Jak zamierzacie się zabezpieczać?W twoim wieku faktycznie faszerowanie się hormonami nie jest dobrym pomysłem,może zdecydujecie się a prezerwatywę? ale czy twój chłopaczek chociaż wie w jaki sposób się ją stosuje ? jak ją nakładać?Ty dopiero zaczęłaś regularnie miesiączkować więc stwierdzenie kiedy masz dni (niepłodne czy płodne )jest wysoko nieprawdopodobne ,bo kobieta musi obserwować swój organizm minimum pół roku zanim będzie w stanie określić jaki ma cykl (tym bardziej że bada się określone parametry śluz,temperaturę ,obfitość krwawień )rozumiem że się na tym znasz?
A tych wyliczeń ile będzie trwał wasz niby stosunek nawet nie skomentuje. I Chryste są jakieś tabsy dla mężczyzn od kiedy?


Reasumując dajcie sobie spokój z seksem na ten moment bo oboje jesteście strasznie nie dojrzali ,nie macie nawet podstawowej wiedzy o seksualność człowieka ,a ten cały wątek to stek bzdur.[/QUOTE]

to powiem Ci że sama zaczęłam współżycie gdy miałam ledwo skończone 16 lat, chłopak miał skończone 18. aktualnie jesteśmy małżeństwem. z perspektywy czasu wiem, że podeszlismy do sprawy odpowiedzialnie. więc wiem że można, ale wiedzę lepiej czerpać z innych źródeł niż filmy xxx. a co do tych tabletek dla mężczyzn, myślę że chłopak pomyślał o takich które mogą przedłużyć stosunek. niestety wśród znajomych mojego męża znajdę kilku facetów którzy przyjmują takie tabletki, jakoś mi się wydaje że to modne ostatnio. autorko, jeżeli chodzi o takie tabletki to nie pozwól chłopakowi by je brał. i mówisz że dotykalaś go więc wiesz jak on zareaguje. otóż, nie wiesz jak zareaguje podczas seksu. pieszczoty a sam stosunek to dwie różne sprawy, dochodzą inne emocje, inne wrażenia. nie da się tego tak po prostu przewidzieć. posłuchaj starszych koleżanek, kupcie prezerwatywy wcześniej, nauczcie się z nich korzystać (kolega co nieco o sposobie zakładania prezerwatywy napisał wczesniej) i dopiero po mału próbujcie, nie nastawiajcie się na określony czas, orgazm i perfekcję. trening czyni mistrza
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:49   #921
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chce ale sie boję :\

1. Czy na pewno jesteście na to gotowi? Przemyślałaś to dobrze?
2. dni płodnych się nie oblicza. Wyznacza się je na podstawie obserwacji śluzu i mierzenia temperatury.
3. żeby tabletki Cię zabezpieczyły, należy je brać od pierwszego dnia cyklu. Wydaje mi się, że lepszym wyjściem dla Was będą prezerwatywy+globulki.
4. To, że chłopak prawiczek mówi, że chce to robić 30 minut, to jeszcze nic nie znaczy .
5. Nie wyliczajcie sobie, ile co ma trwać. Cieszcie się tym i poświęćcie na grę wstępną tyle czasu, ile będzie Ci potrzebne. Wyluzuj się, zadbajcie o spokojną atmosferę. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz powiedzieć "nie".
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:52   #922
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
☠☠☠☠a @pannaatopowa przestan mnie wkurzac takimi odpowiedziami XD nie masz lepszego zajecia? Tylko krytykujesz mnie i mojego chlopaka ogarnij sie XD
To nie jest krytyka tylko przedstawienie realiów.

Z resztą pierwszy raz jest często dosyć nieprzyjemny, a sytuacja w której on nie doszedł a Ty już chciałabyś skończyć, bo boli może być krępująca i niekomfortowa dla Was obojga.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:57   #923
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
☠☠☠☠a @pannaatopowa przestan mnie wkurzac takimi odpowiedziami XD nie masz lepszego zajecia? Tylko krytykujesz mnie i mojego chlopaka ogarnij sie XD
Hmmm nudzisz się i postanowiłaś pokrzyczeć na kogoś? Bo nie rozumiem. Twojego wybuchu. Może zacytujesz moje rzekome ataki?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:02   #924
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny prosze Was o radę.
Jestem z chłopakiem od 5 miesięcy(16 grudnia bedzie) i od jakichs 2 miesięcy uprawiamy petting. On nie naciskał, bardzo tego chciałam bo jest kochany i nie zachowuje sie jak typowy nastolatek. Czesto to on mnie hamuje bo za bardzo sie razpalam :p od z reszta tak samo.
Myśleliśmy o naszym pierwszym razie. Miałoby to byc ok 11po sylwestrze, bo wypadaja mi dni nieplodne. Mam jedynie obawy co do zapezpieczania sie b(o bez niego ani rusz) i nie wiem co bedzie najlepsze On proponowal mi tabletki anty, ale ja sie nie chce faszerowac. Przy nim nue mam żadnych obaw bo wiem ze on jest ostrozny i sie wszystkim zajmie powinnam skorzystac z tych tabletek?
Dodam ze moj okres sie ostatnio uregulowal dostaje kazdego 28 dnia. miesiąca (Mam 16 lat).
Jak bylo z waszym pierwszym razem? Bylo dlugo?
On mowi ze chce to robic jakies 30 min + gra wstepna. Szczerze myslalam ze zajmie nam to troche dluzej. :p Powiedzialam mu o tym, i mysli o wzieciu jakis tabletek. Nie wiem czy mu to doradzic(tez ma 16 lat). Czy 30 min + gra wstepna to dużo czasu?
Dziekujeza pomoc i bardzo mi zalezy na szybkiej pomocy
Może się jeszcze nad tym zastanów? Poziom twojej wiedzy na temat współżycia jest tak mały, że zdecydowanie zalecałabym poczekać.

A jeśli i tak to zrobicie, to...

a)chłopak obowiązkowo prezerwatywa, niech wcześniej poćwiczy nakładanie
b)tabletki mają sens przy stałym partnerze, to powinna być decyzja na dłuższy okres czasu, wymaga dyscypliny
c)nie wiem o jakich tabletkach dla chłopaka myślisz Viagra? Powariowaliście?
d)wyliczanie i planowanie ile ma trwać stosunek jest głupie, nie macie pojęcia jak to się potoczy. Pół h samego stosunku jak na 1 razy to całkiem długo, bardziej prawdopodobne jest, że będzie trwało kilka minut, ze względu na brak doświadczenia chłopaka. Więc zweryfikuj swoje oczekiwania


Ech, serio, poczekajcie, oboje tak strasznie mało wiecie, a oczekiwania macie strasznie wybujałe.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:31   #925
inlovelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Może się jeszcze nad tym zastanów? Poziom twojej wiedzy na temat współżycia jest tak mały, że zdecydowanie zalecałabym poczekać.

A jeśli i tak to zrobicie, to...

a)chłopak obowiązkowo prezerwatywa, niech wcześniej poćwiczy nakładanie
b)tabletki mają sens przy stałym partnerze, to powinna być decyzja na dłuższy okres czasu, wymaga dyscypliny
c)nie wiem o jakich tabletkach dla chłopaka myślisz Viagra? Powariowaliście?
d)wyliczanie i planowanie ile ma trwać stosunek jest głupie, nie macie pojęcia jak to się potoczy. Pół h samego stosunku jak na 1 razy to całkiem długo, bardziej prawdopodobne jest, że będzie trwało kilka minut, ze względu na brak doświadczenia chłopaka. Więc zweryfikuj swoje oczekiwania


Ech, serio, poczekajcie, oboje tak strasznie mało wiecie, a oczekiwania macie strasznie wybujałe.
Caly czas chodzi mi o tabletki na przedłużenie stosunku :thumbup:
inlovelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:35   #926
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Caly czas chodzi mi o tabletki na przedłużenie stosunku :thumbup:
Aha. Powariowaliście.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:35   #927
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Caly czas chodzi mi o tabletki na przedłużenie stosunku :thumbup:
darujcie sobie jakiekolwiek tabletki, jesteście za młodzi. Zdrowy chłopak w tym wieku nie potrzebuje tabletek, tylko praktyki, żeby stosunek był dłuższy. Nie wszystko trzeba chemią załatwiać, a w tym wieku nawet się nie powinno.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:55   #928
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Chce ale sie boję :\

Takie tabletki są dla ludzi po 40-stce, którym czasem sprzęt szwankuje. Jak zaczniecie używać ich teraz to się okaże że gość będzie miał 20 lat i bez tabletki ani rusz. Nabierajcie wprawy
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:19   #929
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Chce ale sie boję :\

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Przez te dwa miesiące zdarzyłam porzadnie dojsc kilka(nascie) razy i mentalnie jestem juz przygotowana
ee...czytasz ze zrozumieniem czy próbujesz udawać, że wiesz o co chodzi?

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Doswiadczenie jakies mamy. Juz mu "robilam" kilka razy i wiem mniej wiecej jak sie zachowac i jak on reaguje
Seks klasyczny a oralny czy gra wstępna to nie to samo. Uwierz.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Tak w ogóle myślisz, że pół godziny w "środku" po grze wstępnej to normalny, zwyczajny wynik dla prawiczka? Acha. Ja nie spotkałam się z takim facetem, nawet Ci bardziej doświadczeni nie wytrzymywali tyle. A Wy?
Mój wytrzymuje ale w "gumce". Bez max 15 min

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez inlovelove Pokaż wiadomość
Caly czas chodzi mi o tabletki na przedłużenie stosunku :thumbup:
Nie tykaj tego.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 14:11   #930
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Chce ale sie boję :\

Dni płodnych się nie wylicza, polega to na obserwowaniu swojego ciała. Jesteś za młoda na tabletki, nie faszeruj dodatkowymi hormonami. Nie licz na wiele za pierwszym razem Na to, że będzie długo tym bardziej. Planowanie stosunku nic Wam nie da, to wychodzi w praniu. Zapewne Twój Pan będzie tak podniecony, że nie wytrzyma 10 min. Nawet doświadczeni faceci po grze wstępnej nie wytrzymują 30 min. A broń Boże niech żadnych tabletek nie bierze!
Swoją drogą uważam, że za młodzi jeszcze jesteście ale cóż - Wasza decyzja.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Może mi ktoś wyjaśnić co to znaczy "XD". Autorka pisze to między zdaniami a ja za cholerę nie wiem co to jest
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.