Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-01, 18:07   #901
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Jestem po wizycie. I niestety jestem niepocieszona. U mnie też tylko pęcherzyk na razie. Gin mówi że wychodzi z usg jakiś piąty tydzień a może nawet nie. Mam się zjawić za dwa tygodnie. Jeśli trzy nic nie będzie to może być to przypadek ciąży "pustej" jeśli dobrze pamiętam. Wszystko się okaże za dwa tyg. To będzie najdłuższe 14 dni w życiu... 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 18:12   #902
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przepraszam, że się nie odzywałam, nie miałam czasu

alla, dzięki za wiadomość na pw, miło, że o mnie pamiętasz

U nas wszystko w porządku. Wczoraj byłam na drugiej wizycie - maluszek ma już 18,4mm. Jedyne czym się odrobinę martwię to to że czynnik Rh we krwi wyszedł mi ujemy i dostałam skierowanie na jakieś tam badanie, ale niby w pierwszej ciąży ryzyko konfliktu serologicznego jest bardzo małe.

Mam nadzieję, że u Was też wszystko w porządku
Tak to prawda....pierwsza ciąża przy Rh- nie ma ryzyka bo nie masz w sobie przeciwciał....mogą się one wytworzyć gdy podczas porodu dojdzie do jakiekolwiek styczności twojej krwi i dziecka z czynnikiem rh+
Wtedy w twoim ciele tworzą się przeciwciała które mogą być zagrożeniem właśnie dla drugiej ciąży....gdyby twoje drugie dziecko miało rh+.... wtedy twój orgsnizm ma te przeciwciała...które w tym wypadku ciążę będą traktować jako intruza

Żeby temu zapobiec zaraz po porodzie dostaniesz Zastrzyk który na wszelki wypadek ma spowodować żeby te przeciwciała się nie wytworzyły

Mam grupę Arh-
Obie córki mają tak samo minusowa grupę krwi

Czasami zastanawiam się czy moje 3 stracone ciąże nie były z powodu że tamte fasolki miały rh+ i dlatego nie byłam w stanie je donosic...w każdym razie do poronienia dochodziło zawsze w 5tc ....nawet ta ostatnia ciąża...ok to bylo poronienie zatrzymane...czyli w 7tc dowiedzialam się że fasolka przestała się rozwijać właśnie w 5tc .... właściwie powinnam poronić samoistnie jak poprzednio

Aguleekk pamiewam o Tobie bo to Tu jesteś założycielka naszego postu...ja tu przyszłam zaraz po Tobie

Pozdrawiam serdecznie
Świetnie że u Ciebie i maleństwa wszystko porządku

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Ok. Dziękuje. Nie będę musiała się tłumaczyc nikomu czemu raz chodzę do jednego, a raz do drugiego lekarza?
Nie chciałabym zmieniać ginekologa bo ten jest ordynatorem oddziału, na którym ewentualnie bym rodziła i wiem, że jego pacjentki mają lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę że nie musisz się tłumaczyć...płacisz i tyle
A w razie czegoś powiesz ze poczulas potrzebę sprawdzenia i tyle
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 18:16   #903
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Smerfetka1990 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. I niestety jestem niepocieszona. U mnie też tylko pęcherzyk na razie. Gin mówi że wychodzi z usg jakiś piąty tydzień a może nawet nie. Mam się zjawić za dwa tygodnie. Jeśli trzy nic nie będzie to może być to przypadek ciąży "pustej" jeśli dobrze pamiętam. Wszystko się okaże za dwa tyg. To będzie najdłuższe 14 dni w życiu... 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, musi być wszystko dobrze! Ciąża może być młodsza. Ja też miałam po 2 tygodniach przyjść, bo pęcherzyk był. Wczoraj byłam i wszystko w porządku, ale ciąża dalej młodsza 😉 powiedziałabym żebyś się nie martwiła ale wiem, że to nie możliwe. Dlatego trzymam kciuki aby za dwa tygodnie było serduszko i wszystko ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 18:19   #904
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Smerfetka1990 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. I niestety jestem niepocieszona. U mnie też tylko pęcherzyk na razie. Gin mówi że wychodzi z usg jakiś piąty tydzień a może nawet nie. Mam się zjawić za dwa tygodnie. Jeśli trzy nic nie będzie to może być to przypadek ciąży "pustej" jeśli dobrze pamiętam. Wszystko się okaże za dwa tyg. To będzie najdłuższe 14 dni w życiu... 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile kojarzę...to u Ciebie jest naprawdę wczesna ciąża....nie polecam wczesnych wizyt....wlasnie z tego powodu że mało co widać na usg a potem człowiek sobie dobiera do głowy i stresuje.

Ja poszłam na pierwsze usg 8+2
I było wszystko jasne
Na szczęście kruszyna zdrowa i serducho biło

Niech to kiedy będą najdłuższe 14 dni ...bo wszystko u Ciebie wygląda dobrze...wczesna ciąża i tyle....spokojnie poczekaj a jak pójdziesz na przełomie 7 i 8 tygodnia zobaczysz już dzidzie i serducho
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 18:32   #905
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

alla to chyba nie jest tak, że na 100 % nie ma żadnego ryzyka, przynajmniej tak czytałam. lekarz kazał mi zrobić odczyn coombsa (chyba jakoś tak?) i to ma coś tam pokazać, zobaczymy.

Ja na pierwszej wizycie byłam w 6t1d i było już serduszko ale ledwo widoczne, pęcherzyk też malutki był, a teraz to już wszystko ładnie widać
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 19:02   #906
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
alla to chyba nie jest tak, że na 100 % nie ma żadnego ryzyka, przynajmniej tak czytałam. lekarz kazał mi zrobić odczyn coombsa (chyba jakoś tak?) i to ma coś tam pokazać, zobaczymy.

Ja na pierwszej wizycie byłam w 6t1d i było już serduszko ale ledwo widoczne, pęcherzyk też malutki był, a teraz to już wszystko ładnie widać
przy pierwszej ciąży ryzyka prawie nie ma

Pod warunkiem że to naprawdę pierwsza ciąża.

Nawet gdy Twoje dziecko będzie miało rh+ to znam wiele ciąży zakończonych szczęśliwie

No niestety taki nasz cholerny urok tej minutowej grupy krwi... po prostu nasz organizm nie zna kompletnie tego czynnika rh bo go nie mamy we krwi stąd masz organizm traktuje to (w tym przypadku ciążę) jako wroga numer jeden.....jako chorobę....I nasz organizm zaczyna walczyć niby w dobrej wierze...myśli że niby dzięki temu nas ochroni przed tym nieznanym i na pewno złym rh

A jaka masz dokładnie grupę też Arh- może?
Czy jesteśmy takie siostrze dusze pokrewne?
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 19:27   #907
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja po wizycie! Jest serduszko!!!!
Ale ulga.... jeszcze przebierając się w łazience myślałam: "no trudno, pewnie nic nie ma", a tu i serduszko, i tyle było widać! 3 tyg temu taki pęcherzyczek tylko, a teraz główka, serduszko bijące

Jestem przeszczęśliwa, bo strasznie się martwiłam wcześniej

Zarodek ma 1,6cm, wiek ciąży 8t0d, czyli dokładnie taki jak z OM Termin porodu na 11.10
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 19:28   #908
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie! Jest serduszko!!!!
Ale ulga.... jeszcze przebierając się w łazience myślałam: "no trudno, pewnie nic nie ma", a tu i serduszko, i tyle było widać! 3 tyg temu taki pęcherzyczek tylko, a teraz główka, serduszko bijące

Jestem przeszczęśliwa, bo strasznie się martwiłam wcześniej

Zarodek ma 1,6cm, wiek ciąży 8t0d, czyli dokładnie taki jak z OM Termin porodu na 11.10
Nigdy nie trać wiary, nigdy! 😊 Cieszymy się równie radośnie z Tobą 😘😘 Kolejna szczęśliwa Mamusia 😆
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 19:33   #909
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie! Jest serduszko!!!!
Ale ulga.... jeszcze przebierając się w łazience myślałam: "no trudno, pewnie nic nie ma", a tu i serduszko, i tyle było widać! 3 tyg temu taki pęcherzyczek tylko, a teraz główka, serduszko bijące

Jestem przeszczęśliwa, bo strasznie się martwiłam wcześniej

Zarodek ma 1,6cm, wiek ciąży 8t0d, czyli dokładnie taki jak z OM Termin porodu na 11.10
Super! U mnie też 8+0 i termin ten sam

Niedługo trzeba by pierwszego posta uzupełnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 19:42   #910
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie! Jest serduszko!!!!
Ale ulga.... jeszcze przebierając się w łazience myślałam: "no trudno, pewnie nic nie ma", a tu i serduszko, i tyle było widać! 3 tyg temu taki pęcherzyczek tylko, a teraz główka, serduszko bijące

Jestem przeszczęśliwa, bo strasznie się martwiłam wcześniej

Zarodek ma 1,6cm, wiek ciąży 8t0d, czyli dokładnie taki jak z OM Termin porodu na 11.10
Super wieści!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 20:04   #911
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie! Jest serduszko!!!!
Ale ulga.... jeszcze przebierając się w łazience myślałam: "no trudno, pewnie nic nie ma", a tu i serduszko, i tyle było widać! 3 tyg temu taki pęcherzyczek tylko, a teraz główka, serduszko bijące

Jestem przeszczęśliwa, bo strasznie się martwiłam wcześniej

Zarodek ma 1,6cm, wiek ciąży 8t0d, czyli dokładnie taki jak z OM Termin porodu na 11.10


Super wieści dziewczyny nie martwcie się. Będzie dobrze. Co z tego, że ciąża jest młodsza. U mnie 2 tyg i się cieszę. Będę 2 tyg dłużej w ciazy. Ciąża to piękny stan
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 20:06   #912
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aneu8899 Pokaż wiadomość
Super wieści dziewczyny nie martwcie się. Będzie dobrze. Co z tego, że ciąża jest młodsza. U mnie 2 tyg i się cieszę. Będę 2 tyg dłużej w ciszy. Ciąża to piękny stan
To prawda, chociaż wcześniej w ciąży nie byłam, to nie mogę doczekać się tych kopnięć, motylków, tego brzuszka... Tych nieprzespanych nocy spędzonych na bieganiu siku 😂
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 20:09   #913
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja uwielbiam pływać i wydaje mi się to najlepsze na wzmocnienie mięśni pleców. Tylko teraz własnie mam obawy co do publicznego basenu.

ja tez chętnie trzymałabym wszystko w tajemnicy ale chyba chce mieć to już z głowy,

robicie hybrydy w ciązy? ja ciągle nosze od 2 lat i chyba cięzko bedzi mi z nich zrezygnować, czytałam że nie przenikaja przez płytkę i sa bespieczne, ale sama nie wiem.
Ja noszę hybrydy. Chyba są bezpieczne w poprzedniej ciąży też parę razy miałam. Jedynie aceton do ściągania jest szkodliwych. Ale u mnie nie moczymy palców tylko zakładamy klipsy z wacikami więc chyba nie są to duże ilości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 20:54   #914
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Hejka

Mi co prawda termin wychodzi 31.10//1.11, ale ten wątek już ruszył konkretnie to chętnie dołączę. 9 marca mam pierwszą wizytę póki co tylko potwierdzenie z bety bo test w dniu @ nie wyszedł a czułam, że jest coś na rzeczy
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 21:04   #915
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka

Mi co prawda termin wychodzi 31.10//1.11, ale ten wątek już ruszył konkretnie to chętnie dołączę. 9 marca mam pierwszą wizytę póki co tylko potwierdzenie z bety bo test w dniu @ nie wyszedł a czułam, że jest coś na rzeczy
Witamy kolejną przyszłą Mamusię 😊 Masz już dzieci czy to twoje pierwsze? Napisz coś krótko o sobie, żebyśmy mogły Ciebie lepiej poznać 😊
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 21:25   #916
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Witamy kolejną przyszłą Mamusię 😊 Masz już dzieci czy to twoje pierwsze? Napisz coś krótko o sobie, żebyśmy mogły Ciebie lepiej poznać 😊
Z dzieci to tylko psa w tym roku kończę 27 lat jesteśmy z narzeczonym już 8 lat. Ostatnio nawet tak mówiłam, że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu na dziecko i najlepiej żeby życie samo zdecydowało. No więc pierwszy cykl bez zabezpieczenia i ciąża
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 21:28   #917
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Z dzieci to tylko psa w tym roku kończę 27 lat jesteśmy z narzeczonym już 8 lat. Ostatnio nawet tak mówiłam, że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu na dziecko i najlepiej żeby życie samo zdecydowało. No więc pierwszy cykl bez zabezpieczenia i ciąża
Pies czy kot też dziecko w sumie O proszę, widzę, że szybko poszło Długo już jesteś ze swoim narzeczonym, fajnie, od młodości Że tak zapytam nieśmiało.. Ślub planujecie czy raczej nie?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 21:45   #918
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja jurto wizytuję, trzymajcie kciuki
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-01, 21:49   #919
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hejka

Mi co prawda termin wychodzi 31.10//1.11, ale ten wątek już ruszył konkretnie to chętnie dołączę. 9 marca mam pierwszą wizytę póki co tylko potwierdzenie z bety bo test w dniu @ nie wyszedł a czułam, że jest coś na rzeczy
Witamy nową mamusie 😊
Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Ja jurto wizytuję, trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki! Powodzenia! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 22:15   #920
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Ja jurto wizytuję, trzymajcie kciuki
Trzymamy ✊
Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, musi być wszystko dobrze! Ciąża może być młodsza. Ja też miałam po 2 tygodniach przyjść, bo pęcherzyk był. Wczoraj byłam i wszystko w porządku, ale ciąża dalej młodsza 😉 powiedziałabym żebyś się nie martwiła ale wiem, że to nie możliwe. Dlatego trzymam kciuki aby za dwa tygodnie było serduszko i wszystko ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
O ile kojarzę...to u Ciebie jest naprawdę wczesna ciąża....nie polecam wczesnych wizyt....wlasnie z tego powodu że mało co widać na usg a potem człowiek sobie dobiera do głowy i stresuje.

Ja poszłam na pierwsze usg 8+2
I było wszystko jasne
Na szczęście kruszyna zdrowa i serducho biło

Niech to kiedy będą najdłuższe 14 dni ...bo wszystko u Ciebie wygląda dobrze...wczesna ciąża i tyle....spokojnie poczekaj a jak pójdziesz na przełomie 7 i 8 tygodnia zobaczysz już dzidzie i serducho
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Niby wiem że to wcześnie i byłam przygotowana na takie wieści ale mimo wszystko zasmuciło mnie to bo już się nastawiłam na ciążę. A gin powiedział że jeszcze nic nie wiadomo i w tym momencie to do mnie dotarło że trzeba czekać z euforią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 03:56   #921
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie! Jest serduszko!!!!
Ale ulga.... jeszcze przebierając się w łazience myślałam: "no trudno, pewnie nic nie ma", a tu i serduszko, i tyle było widać! 3 tyg temu taki pęcherzyczek tylko, a teraz główka, serduszko bijące

Jestem przeszczęśliwa, bo strasznie się martwiłam wcześniej

Zarodek ma 1,6cm, wiek ciąży 8t0d, czyli dokładnie taki jak z OM Termin porodu na 11.10
Super wieści

---------- Dopisano o 03:56 ---------- Poprzedni post napisano o 03:53 ----------

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Ja jurto wizytuję, trzymajcie kciuki
Daj znać zaraz po wizycie
Trzymam kciuki

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-03-02 o 03:57 Powód: 9
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:12   #922
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
Ojjj widzę, że chcica na fastfood przeważa u większości z nas
Ja przed ciążą również trzymałam się zdrowego jedzenia, a teraz sałatki, zupki, kaszki wzbudzają we mnie mdłości. Mam wrażenie, że organizm bardziej domaga się przetworzonego jedzenia przez to że żołądek i jelita gorzej pracują i nie musi się męczyć z przyswajaniem...

U mnie dziś migrena z aurą Niestety jestem w pracy, modlę się żeby do 16 czas szybko zleciał, bo tu zejdę... jeszcze te wymioty

Wczoraj byłam u gina. Ginekologicznie wszystko jest w porządeczku. Mam pojawić się za miesiąc czyli w 12-tym tygodniu.
Do tego czasu mam również odwiedzić neurologa, kardiologa i ortopedę ze względu na moje "stałe" problemy ze zdrowiem
U mnie też wczoraj po wizycie kazałam tz obrać kierunek na maca, ale w ostatniej chwili się powstrzymalam
Współczuję migren. Dla mnie poprzednia ciąża była zbawiennym lekarstwem. Ani razu nawet lekko nie zabolala mnie głowa. Moja wątroba w końcu przeszła detoks.


Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
To prawda, chociaż wcześniej w ciąży nie byłam, to nie mogę doczekać się tych kopnięć, motylków, tego brzuszka... Tych nieprzespanych nocy spędzonych na bieganiu siku 😂
W poprzedniej ciąży ani razu nie wstałam do wc w nocy czuję że tym razem będzie inaczej.


Też byłam wczoraj na wizycie i jest zarodek z serduszkiem. Gin powiedział , że to bardzo wczesna ciąża czyli nie zgadza się z moimi obliczeniami. Kolejna wizyta 29 marca. Potraficie to odczytać ? Zarodek ma 39 mm I termin to 25paz?1488435162074.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2017-03-02 o 06:15
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:23   #923
sysiula21
Przyczajenie
 
Avatar sysiula21
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Powodzenia wszystkim dziewczynom, które dzisiaj razem ze mną wizytują!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.02.2015 r.
21.12.2016 r.
04.08.2018 r.
sysiula21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:26   #924
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

I gratuluję udanych wczorajszych wizyt oraz trzymam za dzisiejsze !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:42   #925
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
U mnie też wczoraj po wizycie kazałam tz obrać kierunek na maca, ale w ostatniej chwili się powstrzymalam
Współczuję migren. Dla mnie poprzednia ciąża była zbawiennym lekarstwem. Ani razu nawet lekko nie zabolala mnie głowa. Moja wątroba w końcu przeszła detoks.



W poprzedniej ciąży ani razu nie wstałam do wc w nocy czuję że tym razem będzie inaczej.


Też byłam wczoraj na wizycie i jest zarodek z serduszkiem. Gin powiedział , że to bardzo wczesna ciąża czyli nie zgadza się z moimi obliczeniami. Kolejna wizyta 29 marca. Potraficie to odczytać ? Zarodek ma 39 mm I termin to 25paz?Załącznik 6944391

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zarodek ma prawie 4mm a nie 39mm bo to wtedy byłoby prawie 4cm

Według usg 6tc równo
A jak Tobie wychodzi z OM?

Najważniejsze że serduszko widać...bo czasami w 4mm jeszcze nie ma ....gdzieś wyczytałam że serduszko powinno być widoczne gdy crl przekracza 5mm ...takže fajnie ze u ciebie było widać bo na pewno będziesz spokojniejsza...może mialas owulacje kilka dni później i dlatego troszeczkę Ci się nie zgadza

Gratuluję pozdrawiam

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

A u mnie dziś
9tc Według om a według usg 10tc
Kruszyna ma pewnie już koło 3cm...czas zmienić nazwę powoli bo coś za duże na kruszyne 😉
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:46   #926
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dzięki postaram się zbytnio tego nie analizować.

U ciebie to już porządny fasol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:47   #927
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny gratuluję serduszek
Od jutra chyba zacznę robić co tydzien zdjęcie brzuszkowi. Jutro będzie dokładnie 9tc+0 i dzisiaj rano wydawało mi się, że mój brzuch nabiera po mału kształtów. Może to być też efekt mojego obżarstwa wczorajszego, no ale nie chcę przegapić
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 06:56   #928
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Dzięki postaram się zbytnio tego nie analizować.

U ciebie to już porządny fasol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaa...ale ja owulacje miałam 8 stycznia w 10dc i fasola już długo ze mną jest
Na szczęście wszystko się zgadza
..wiedziałam że na usg powinno wyjść więcej niż wynika z OM...gdyby tak nie wiedziałam szło pewnie zaczelabym sobie dobierać do głowy to i owo.

Robiłam testy owulacyjne 3 razy dziennie stąd mam pewność że owulacja była gdzieś 10dc najpóźniej 11dc...a starania były 8dc 9dc i 10dc

...pozniej tz mi wyjechał

Także jestem pewna kiedy doszło do zapłodnienia...gdyby była jakaś obsuwa na usg nie po mojej myśli pewnie bym panikowala ...a miałabym podstawy po w zeszłym roku miałam taka obsuwe nie po mojej myśli np i niestety źle się to skończyło

Dobra...dość tego gdybania

Fasola jest u póki co ma się całkiem dobrze tzn tak było tydzień temu ayersz muszę się uzbroić w cierpliwość...następne usg pod koniec marca
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 07:16   #929
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Pies czy kot też dziecko w sumie O proszę, widzę, że szybko poszło Długo już jesteś ze swoim narzeczonym, fajnie, od młodości Że tak zapytam nieśmiało.. Ślub planujecie czy raczej nie?
Plany są, ale nie mamy póki co żadnej konkretnej daty teraz to już w ogóle póki co zastanawiamy się nad cywilnym. Miała któraś z Was problemy np w szpitalu z racji tego, że nie byliście małżeństwem?
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 07:17   #930
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Plany są, ale nie mamy póki co żadnej konkretnej daty teraz to już w ogóle póki co zastanawiamy się nad cywilnym. Miała któraś z Was problemy np w szpitalu z racji tego, że nie byliście małżeństwem?
Mnie to nie dotyczy, aczkolwiekn nie wydaje mi sie, żeby to miał byc problem. To nie ich sprawa Ważne, że to ojciec dziecka.
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2017-03-02 o 09:18
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.