Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 13:18   #931
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Niestety, nie tak ;-)
Żółty + niebieski = zielony
Niebieski to kolor podstawowy, nie można go uzyskać mieszając inne kolory. Jak niebieskie gumki złapią zieleń to koniec :-(
Teraz tez mam jasnoniebieskie. Tym razem się trzymają juz dwa tygodnie. Poprzedni raz się zraziłam,bo na śmierć o barwieniu zapomniałam i tego samego dnia, co założyłam, zjadłam potrawę z curry... I cały miesiąc z zielonymi musiałam chodzić. Teraz unikam ;-)
No to trochę pokręciłam Kurczę, zaczęłam się bać o własne gumki, nawet nie wiedziałam, że niebieskie są tak problematyczne. Na razie od poniedziałku nie zmieniły koloru, oby tak zostało. Od kawy też farbują?

Cytat:
Napisane przez ryba616 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam kolorowych gumek- ja też chcę! A nie mogę, bo mam aparat Damon Ale i tak się cieszę, bo efekty są duże. Praktycznie po niecałych czterech miesiącach mam prawie idealny łuk, gdzie wcześniej zęby były takie krzywe i stłoczone, że głowa mała (teraz mam nawet jedną milimetrową szparkę między zębami a kiedyś ciężko było tam nawet nitkę dentystyczną włożyć). A jak to było u Was? Długo czekałyście, żeby ząbki się ładnie poprzestawiały?
Ja noszę jakieś 6,5 miesiąca i też widzę duuużą różnicę (kilka postów wcześniej wklejałam zdjęcie) - wcześniej były mocno stłoczone, a teraz tak jak u Ciebie nawet malutkie szparki są (z tym, że ja mam łuk podniebienny do rozszerzania i to chyba głównie jego zasługa, bo szczękę miałam malutką) Trzeba się cieszyć, że tak szybko są efekty
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 19:32   #932
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
No to trochę pokręciłam Kurczę, zaczęłam się bać o własne gumki, nawet nie wiedziałam, że niebieskie są tak problematyczne. Na razie od poniedziałku nie zmieniły koloru, oby tak zostało. Od kawy też farbują?



Ja noszę jakieś 6,5 miesiąca i też widzę duuużą różnicę (kilka postów wcześniej wklejałam zdjęcie) - wcześniej były mocno stłoczone, a teraz tak jak u Ciebie nawet malutkie szparki są (z tym, że ja mam łuk podniebienny do rozszerzania i to chyba głównie jego zasługa, bo szczękę miałam malutką) Trzeba się cieszyć, że tak szybko są efekty
Piję herbatę litrami, miałam już raz niebieskie gumki (jako pierwsze wybrałam) no i teraz te błękitne, miałam też jasno różowe i nie mam problemów z przebarwianiem się gumek, z wyjątkiem ten jednorazowej sytuacji wczorajszej, ale wróciły do swojego kooru i tak, więc jestem mega zadowolona
Wstawiałam niedawno zdjęcia, można zobaczyć na poprzedniej stronie, miałam niebieskie, czerwone, różowe i teraz błękitne i najlepiej czuję się własnie w odcieniach niebieskiego.
Efekty również widać, góra bardzo szybko mi się wyrównała, na dół pewnie jeszcze sporo poczekam.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:35   #933
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Nooo to oficjalnie dołączam do Waszego grona

Od kilku godzin mam aparat samoligaturujący metalowy na razie założony tylko na dół, za 2 miesiące dokładamy górę.
Jaram się jak głupia :P samo zakładanie nic nie boli i jak do tej pory nadal nic mnie nie boli, więc chyba jest ok
Niestety mam zrobione nadbudówki na siódemkach przez tyłozgryz i chyba to mi najbardziej obecnie przeszkadza, bo całkiem inaczej układam szczękę. W dodatku dolną jedynkę mam tak cofniętą, że nie dało jej się na razie podpiąć do całości i mam jakąś sprężynkę, żeby zrobić miejsce dla niej no jakkolwiek to brzmi...

Przeczuwam problemy z jedzeniem przez te nadbudówki (poza siódemkami schodzą mi się tylko jedynki obecnie, a tak to wiatr hula), ale jakoś dam radę. Ponoć około 2 miesięcy może trwać, zanim mi się wszystko ułoży i nie będzie tej szpary od dwójek do szóstek ;d

Wosku jak na razie nie używałam, nie wiem jeszcze, czy w ogóle będę go potrzebować, ale to chyba jutro będę mogła coś więcej powiedzieć


Kończę i pozdrawiam
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:57   #934
Syla_
Zakorzenienie
 
Avatar Syla_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 240
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Dziewczyny a ja przychodzę z takim pytaniem. Spotkała się któraś z Was z leczeniem aparatem tylko górnych zębów?

Działa to tak jak należy? Prawda jest ze dolne mam prościutkie ale słyszałam wiele historii na temat tego, że konieczne jest zawsze zakładanie 2 łuków
__________________

Syla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:27   #935
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Nooo to oficjalnie dołączam do Waszego grona

Od kilku godzin mam aparat samoligaturujący metalowy na razie założony tylko na dół, za 2 miesiące dokładamy górę.
Jaram się jak głupia :P samo zakładanie nic nie boli i jak do tej pory nadal nic mnie nie boli, więc chyba jest ok
Niestety mam zrobione nadbudówki na siódemkach przez tyłozgryz i chyba to mi najbardziej obecnie przeszkadza, bo całkiem inaczej układam szczękę. W dodatku dolną jedynkę mam tak cofniętą, że nie dało jej się na razie podpiąć do całości i mam jakąś sprężynkę, żeby zrobić miejsce dla niej no jakkolwiek to brzmi...

Przeczuwam problemy z jedzeniem przez te nadbudówki (poza siódemkami schodzą mi się tylko jedynki obecnie, a tak to wiatr hula), ale jakoś dam radę. Ponoć około 2 miesięcy może trwać, zanim mi się wszystko ułoży i nie będzie tej szpary od dwójek do szóstek ;d

Wosku jak na razie nie używałam, nie wiem jeszcze, czy w ogóle będę go potrzebować, ale to chyba jutro będę mogła coś więcej powiedzieć


Kończę i pozdrawiam
Gratuluję założenia Też się jarałam na początku, mnie zaczęło boleć dopiero na drugi dzień od założenia
Wosk użyłam po kilku miesiącach dopiero jak mi łuk zaczął ranić policzki
Do tych nakładów przyzwyczaisz się też szybko.
Wstaw zdjęcia

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Syla_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja przychodzę z takim pytaniem. Spotkała się któraś z Was z leczeniem aparatem tylko górnych zębów?

Działa to tak jak należy? Prawda jest ze dolne mam prościutkie ale słyszałam wiele historii na temat tego, że konieczne jest zawsze zakładanie 2 łuków
Sporo czytałam o tym przed założeniem aparatu. Sama byłam zadowolona z dołu, ale wszyscy odradzali leczenia jednym łukiem. Orto nawet nie chciała o tym słyszeć, bo mam wadę zgryzu i jednym łukiem nie da się tego wyleczyć.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:52   #936
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez Syla_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja przychodzę z takim pytaniem. Spotkała się któraś z Was z leczeniem aparatem tylko górnych zębów?

Działa to tak jak należy? Prawda jest ze dolne mam prościutkie ale słyszałam wiele historii na temat tego, że konieczne jest zawsze zakładanie 2 łuków
Nawet jesli teraz dolne sa w porządku, to po wyprostowaniu góry mogą nie współgrać z dołem, dlatego zakłada się zawsze i na górę i na dół.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 10:26   #937
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
Od kawy też farbują?
też, dlatego ja nie biorę jasnych kolorów, bo piję bardzo dużo kawy. Mam chwilowy wyłączone z łuku dwa zęby i w tym miejscu na druciku mam białą osłonkę gumową, to ona już po kilku dniach jest żółta od kawy.

Syla_, ja znam przypadki leczenia tylko jednym łukiem, ale były to naprawdę niewielkie wady, bardziej kosmetyczne bym powiedziała. Wtedy to może się udać, bo przestawienie zębów jest niewielkie.
Ja mam wadę bardzo dużą i mimo teoretycznie nie najgorszych zębów na dole, będę zakładać też dolny łuk, żeby zgrać górę z dołem właśnie.
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 11:38   #938
Syla_
Zakorzenienie
 
Avatar Syla_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 240
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Rozumiem. A koszt Dolnego łuku jest taki sam jak górnego?
__________________

Syla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:00   #939
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez Syla_ Pokaż wiadomość
Rozumiem. A koszt Dolnego łuku jest taki sam jak górnego?
Tak
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:24   #940
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

U mnie też taki sam.
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:41   #941
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Powiedzcie mi,bo już glupieje.mam założony hyrax ale nie czuję go w ogóle,czy to znaczy ze on działa? Wizytę mam za półtora miesiąca dopiero
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 13:09   #942
truskavkowa
Raczkowanie
 
Avatar truskavkowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 103
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi,bo już glupieje.mam założony hyrax ale nie czuję go w ogóle,czy to znaczy ze on działa? Wizytę mam za półtora miesiąca dopiero
Nie czujesz nic po rozkręcaniu? Ja co prawda miałam hassa, ale działanie jest podobne, i każde rozkręcanie powodowało takie 10-minutowe uczucie dyskomfortu (uczucie rozpierania), no a poza tym pojawiła mi się szpara między zębami.

Tak czy tak efekty u każdego przychodzą w innym czasie, więc jeśli nie nosisz zbyt dlugo możliwe że dopiero niedługo zaczniesz coś widzieć (i czuć :P)
__________________
aparatka!
hass - 10.06.2015 r. - 11.12.2015 r.
dół - 20.07.2015 r.
góra - 11.12.2015 r.
truskavkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:15   #943
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez truskavkowa Pokaż wiadomość
Nie czujesz nic po rozkręcaniu? Ja co prawda miałam hassa, ale działanie jest podobne, i każde rozkręcanie powodowało takie 10-minutowe uczucie dyskomfortu (uczucie rozpierania), no a poza tym pojawiła mi się szpara między zębami.

Tak czy tak efekty u każdego przychodzą w innym czasie, więc jeśli nie nosisz zbyt dlugo możliwe że dopiero niedługo zaczniesz coś widzieć (i czuć :P)
Ja nie rozkrecam, mam taki ze sprężyna w środku co sam się rozszerza.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 13:34   #944
truskavkowa
Raczkowanie
 
Avatar truskavkowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 103
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Ja nie rozkrecam, mam taki ze sprężyna w środku co sam się rozszerza.
Ahaa, myślałam że wszystkie hyraxy się rozkręca, przynajmniej tak widziałam w necie jak robiłam research przed założeniem :P Przy rozkręcaniu przynajmniej od razu czuć i widać efekty :P
__________________
aparatka!
hass - 10.06.2015 r. - 11.12.2015 r.
dół - 20.07.2015 r.
góra - 11.12.2015 r.
truskavkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:46   #945
Kasik_30
Przyczajenie
 
Avatar Kasik_30
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Witam Was Drogie dziewczęta!!!!
Czytam Wasz wątek od samego początku i jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy i tego jak potraficie się wspierać i dodawać sobie otuchy to jest naprawdę super sprawa.Żałuję,że jak ja zakładałam aparat to nie szukałam takiego forum.Ja już jestem na ostatniej prostej tak naprawdę.Jestem z Wrocławia i jestem po operacji wysuniecia żuchwy jeśli ktoś potrzebuje informacji o ortodontach,chirurgach szczękowych lub operacji to służę informacjami.
Pozdrawiam(szczególnie Frutti gdyż popieram ją w wielu kwestiach)
Kasik_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 12:05   #946
dolceana
Raczkowanie
 
Avatar dolceana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 355
Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi,bo już glupieje.mam założony hyrax ale nie czuję go w ogóle,czy to znaczy ze on działa? Wizytę mam za półtora miesiąca dopiero

Ja też nic nie czułam miałam 21 rozkręceń i zero bólu i uczucia rozpierania a efekt poszerzenia jest
Nosiłam pół roku
dolceana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 12:11   #947
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez dolceana Pokaż wiadomość
Ja też nic nie czułam miałam 21 rozkręceń i zero bólu i uczucia rozpierania a efekt poszerzenia jest
Nosiłam pół roku
No ja pierwszy też pół roku i później drugi też pół roku
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 17:14   #948
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kasik_30 Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie dziewczęta!!!!
Czytam Wasz wątek od samego początku i jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy i tego jak potraficie się wspierać i dodawać sobie otuchy to jest naprawdę super sprawa.Żałuję,że jak ja zakładałam aparat to nie szukałam takiego forum.Ja już jestem na ostatniej prostej tak naprawdę.Jestem z Wrocławia i jestem po operacji wysuniecia żuchwy jeśli ktoś potrzebuje informacji o ortodontach,chirurgach szczękowych lub operacji to służę informacjami.
Pozdrawiam(szczególnie Frutti gdyż popieram ją w wielu kwestiach)
Witaj!
Może mogłabyś powiedzieć parę słów o operacji wysunięcia żuchwy? Mi takową zalecał ortodonta. Masz może zdjęcia przed i po?
Pozdrawiam
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 19:18   #949
Kasik_30
Przyczajenie
 
Avatar Kasik_30
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Witaj!
Może mogłabyś powiedzieć parę słów o operacji wysunięcia żuchwy? Mi takową zalecał ortodonta. Masz może zdjęcia przed i po?
Pozdrawiam
Hej!!!
Na pewno mam zdjęcia przed natomiast po jeszcze nie ale to się da załatwić,muszę po prostu zrobić.
Jeśli chodzi o samą operację to jestem mega zadowolona i naprawdę warto ją zrobić.Na pewno operacja daje trwały rezultat i zdecydowanie dużo lepszy niż kamuflaż.Jeśli o mnie chodzi nie bolało mnie wcale nic a nic.Pierwsze 3 dni są ciężkie a potem już z górki.Pierwszy tydzień dieta płynna.Wyciągi całą dobę ale da się przyzwyczaić nie przeszkadzają aż tak bardzo.Po 8 tygodniach które naprawdę szybko lecą można już w miarę normalnie jeść.A po dwóch tygodniach od operacji można wracać do pracy.Opuchlizna nawet znośna większą miałam po ósemkach.Jak zrobię fotki to wrzucę żeby można było zobaczyć efekt.Jeśli są jakieś pytania to zadawać śmiało a od siebie dodam ze jeśli pojawi się opcja operacji to naprawdę warto ją rozważyć.Pozdrawiam!!!!
Kasik_30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 00:38   #950
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ależ ja wam zazdroszczę tych kolorowych gumeczek i aparatów w ogóle! Po wizycie u orto okazało się, że jednak zawaliłam Nie wiem gdzie ja miałam głowę przy zakładaniu Hyraxa, bo przez te 2 tygodnie go tylko smyrałam, a nie przekręcałam. Teraz sama spróbowałam na fotelu i już wiem, że kluczyk trzeba pchać głęboko. Najgorsze jest chyba to, że u orto poszło mi przekręcenie dość sprawnie, a w domu to muszę się mocować jak Pudzian, mam wrażenie, że sobie szczękę złamię Małż próbował, ale stwierdził, że on jest zbyt wrażliwy na manipulacje moją buzią Tak samo z bólem, po wizycie u orto brak, a przez następne dwa dni to już prawie płakałam w pracy, dobrze, że nie musiałam się zbyt dużo odzywać. Dziś było trochę lepiej, ale i tak zęby nie dają o sobie zapomnieć.
Dostałam maskę twarzową, ale mam ją zacząć nosić w czwartek, żeby szczęka zdążyła się trochę rozszerzyć. Chciałam się pozbyć Hyraxa jak najszybciej, ale nie wiem w końcu jak z tym będzie. Akurat teraz jest najgorszy moment, bo planuję zmienić pracę i boję się pokazać na rozmowie kwalifikacyjnej z tym moim seplenieniem. A Hyrax chyba jednak zostanie na pół roku.

Wiecie co, kiedyś to myślałam, że jak ma się krzywe zęby to idzie się do ortodonty, robi odciski, zakłada druty i voila. Teraz naprawdę czuję respekt do ludzi z aparatami, bo czasem trzeba przejść przez piekło, żeby uzyskać piękny uśmiech.
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:43   #951
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

U mnie podobnie Myślę, ze gdyby moja wada nie była taka duża, to bym się na leczenie nie zdecydowała. No ale całe życie się męczyłam, ukrywałam, prawie się nie uśmiechałam. Koniec z tym, teraz pocierpię, ale mam nadzieję, że efekt jest tego wart.

Również i u mnie pojawiła się opcja operacji, ale chyba się na nią nie zdecyduję. Boję się panicznie narkozy, dochodzenia do siebie przy dwójce dzieci, które nie zrozumieją, że mama się źle czuje, kosztów itd. Orto mnie namawia, może w trakcie leczenia zmienię zdanie, ale póki co raczej zostanę przy leczeniu kompromisowym.
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 13:17   #952
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość

Wiecie co, kiedyś to myślałam, że jak ma się krzywe zęby to idzie się do ortodonty, robi odciski, zakłada druty i voila. Teraz naprawdę czuję respekt do ludzi z aparatami, bo czasem trzeba przejść przez piekło, żeby uzyskać piękny uśmiech.
Miałam tutaj wejść i zacząć sie podniecać, że już za dwa dni mam pierwsszy łuk a tu mnie tak starszą
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 14:16   #953
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Hej! Czy ktoś z Was ma zamontowane podwyższenie? Mam od soboty i szczerze tego nienawidzę! 😐
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 14:33   #954
truskavkowa
Raczkowanie
 
Avatar truskavkowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 103
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Miałam tutaj wejść i zacząć sie podniecać, że już za dwa dni mam pierwsszy łuk a tu mnie tak starszą
eee tam, ja to chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz nosząc aparat wcześniej wstydziłam się gdziekolwiek uśmiechać, a teraz to szczerzę się przy każdej możliwej okazji, więc zarówno w kontakcie ze znajomymi, jak i wśród obcych ludzi łatwiej się otworzyć i przełamywać lody

możesz sie podniecać dalej, bo to fajna sprawa jest
__________________
aparatka!
hass - 10.06.2015 r. - 11.12.2015 r.
dół - 20.07.2015 r.
góra - 11.12.2015 r.
truskavkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 16:43   #955
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Wiecie co, kiedyś to myślałam, że jak ma się krzywe zęby to idzie się do ortodonty, robi odciski, zakłada druty i voila. Teraz naprawdę czuję respekt do ludzi z aparatami, bo czasem trzeba przejść przez piekło, żeby uzyskać piękny uśmiech.
podpisuję się pod tym rękami i nogami, przykładając lód do spuchnietej buzi

Dziewczyny mialyscie moment załamania w drodze do pięknego uśmiechu? Bardzo chcę mieć ładne, proste zęby, ale patrząc na to ile bólu jeszcze przede mną zastanawiam się czy warto tak cierpieć dla urody. Dajcie siłę
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:19   #956
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ja miałam tydzień temu, po założeniu rotatora. Cały dzień przepłakałam, bo ani słowa nie mogłam z siebie wydusić, dławiłam się śliną, wymiotowałam. Wtedy stwierdziłam, że gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądało to wyrwałabym te krzywe zęby i wstawiła implanty. Minęło na szczęście po jednym dniu, znów jestem pełna optymizmu i czekam na efekty. Widzę, że z każdym miesiącem jest poprawa, ale jeszcze do uśmiechu pełną gębą długa droga
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:23   #957
Syla_
Zakorzenienie
 
Avatar Syla_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 240
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Hej! Czy ktoś z Was ma zamontowane podwyższenie? Mam od soboty i szczerze tego nienawidzę! 😐
Ja mam od 2 tygodni. Czyli od momentu założenia aparatu. Nienawidziłam go szczerze. Jednak po upływie 8 dni nie czuję go wcale uprzykszyl mi pierwsze dni bardziej niż aparat.
A teraz nie czuję ani tego ani tego
__________________

Syla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 19:26   #958
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez rejek_d Pokaż wiadomość
Ja miałam tydzień temu, po założeniu rotatora. Cały dzień przepłakałam, bo ani słowa nie mogłam z siebie wydusić, dławiłam się śliną, wymiotowałam. Wtedy stwierdziłam, że gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądało to wyrwałabym te krzywe zęby i wstawiła implanty. Minęło na szczęście po jednym dniu, znów jestem pełna optymizmu i czekam na efekty. Widzę, że z każdym miesiącem jest poprawa, ale jeszcze do uśmiechu pełną gębą długa droga
Mam nadzieję, że i u mnie znów wróci ta chęć Najgorzej chyba z tym, że nie ma efektów (bo nie ma jeszcze aparatu), więc brakuje dodatkowej motywacji. Ale to się zmieni
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 20:41   #959
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Aparat ortodontyczny Warszawa

Syla, mi zamontowano podwyższenie razem z aparatem dolnym, 2 mies temu miałam zakładaną górę.

Nie mogę się doczekać aź przestanę to czuć! W tej chwili nawet za bardzo jeść nie mogę. Na obiad ryż z sosem, na śniadanie owsianka ze zmiksowanymi owocami. Jak dzidziuś
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 20:54   #960
Kasik_30
Przyczajenie
 
Avatar Kasik_30
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Nie poddawaj się,jeśli już zaczełaś to idż za ciosem a jak zobaczysz efekty to przekonasz się że było warto!!!!Myślę że każdy ma lepsze i gorsze momenty ale te złe trzeba przezwyciężać i walczyć a potem to już tylko cieszyć się pięknym uśmiechem. Pozdrawiam!!!!
Kasik_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.