1994 - Stary dobry skład - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 21:43   #931
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Tinulka a co się stało?
Ale znam skądś ten ból... Już kilka razy straciłam przyjaciół, raz nawet najlepszą wtedy swoją przyjaciółkę. I to z mojej winy I mimo ze potem kilka razy próbowałyśmy to naprawiać, to powstała między nami taka przepaść, że już się nie dało... Teraz jesteśmy praktycznie wrogami... To już rok i mimo że z NIEJ jest teraz niezłe ziółko i powiedzmy sobie wprost, zrobiła się sz.ma.tą, to jednak cały czas tęsknię za tamtą przyjaźnią...
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:33   #932
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Łiii, jaki fajny wieczór najpierw rowerkami z kumpelą jakieś 15 km, potem do baru na zapiekankę, potem razem do drugiego baru spotkać się z drugą kumpelą i jej chłopakiem. Tam to było straaasznie śmiesznie, hieh ten chłopak to taki trochę skate, to dziewczyny ściągnęły mu czapkę i po kolei przymierzały, założyły mi też i cała trójka mi mówiła że bym super wyglądała jako skate, że pasuje mi to porobiłam sobie fotyyy, co z tego że dzisiaj jestem no-make-up, ciekawe jak wyjdą jak mi je kumpela przerobi trochę, tzn. kolorami się pobawi, o może wstawię na nk, ha potem do domu poszliśmy, zrobiliśmy sobie spaghetti o 11 w nocy i hejaa cały czas się tak zlewaliśmy wszyscy, że ah, lubię takie wieczory no nie mogę, ja skejtka, arr co prawda lubię takie klimaty, r'n'b i hh, ale o tym nigdy nie myślałam

Tina, opowiedz trochę o tym przyjacielu... Też kiedyś straciłam niby przyjaciela i przyjaciółkę. Oba przypadki nie z mojej winy, już zupełnie nie żałuję, jak widzę teraz jacy oboje są to heh...
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:43   #933
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Siemano

Haniu, sliczne te maki Twoje, bardzo pasuja do tego pokoju

Tina, bidulko, opowiadaj nam tu jak ti z tą przyjaźnią

Moniczko, Ty to masz super... ja co wieczór siedze na dup.ie, nie ma dokąd iść. Az mi siebie żal, że całą mlodośc przesiedze w chacie. :/
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:51   #934
Natalies
Raczkowanie
 
Avatar Natalies
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
GG do Natalies
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

YAy wreszcie znalazłam taki wątek ;] może nieaktualny.. ale cóż.
Ja jestem z rocznika '94
Witaam
__________________
Need
to
die..

"Kajitsu ga tsugeta mirai"
Doushite?
Natalies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:32   #935
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Natalies, przeczytałaś pierwszy post w tym wątku? rocznik 1994 masz tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3#post13630003, a ten wątek, bez urazy, jest wątkiem zamkniętym, nie przyjmujemy nowych osób, może wydaje się to głupie/dziwne/okrutne ale tak jest z wielką przyjemnością zapraszam na wątek, do którego link podałam wyżej i nasz wątek jest jak najbardziej aktualny, cokolwiek miałoby znaczyć stwierdzenie "wreszcie znalazłam taki wątek ;] może nieaktualny.. ale cóż." odezwij się na zalinkowanym "jeden dziewięć dziewięć cztery"
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:56   #936
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

W ogóle, co tam u Ciebie, babciu Moniko?
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:20   #937
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

hej

miałam o obozie opowiadać.. ale poprostu przykro mi. nie potrafie. nie ma takiego slowa ktore opisze go... tak za***iscie było <3 przepraszam was
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 18:54   #938
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Kaś, nie ma problemu przecież

Łoo Matko Polko. Dzisiaj jakiś mega pechowy dzień dla mnie. Zdarłam sobie kawałek skóry na kostce, rozcięłam palca szatkownicą, zdarłam kolano i potargałam na owym kolanie moje ukochane spodnie. Nie ma bata, mama mi trochę zaszyje tę dziurę żeby nie było widać i *uj. Te spodnie są za fajne żeby przestać w nich chodzić, jedna mała dziura pod kolanem mi ich nie zepsuje. Bardzo wieśniacko to będzie wyglądać? Byłam z kumpelą rowerami w miasteczku jakieś 9 km ode mnie. Tam mieszka Miśki (kumpela) babcia, ale powiedziałyśmy sobie, że do niej jednak nie pojedziemy bo się będę siarsko czuć i w drodze do tego miasteczka wy*ebałam się i zdarłam to kolano, ale tylko trochę, to jechałyśmy dalej. Zajechałyśmy i jednak wstąpiłyśmy do Miśki babci pogadałyśmy z nią chwilę, ona nam proponowała herbatę ale omówiłyśmy. Poszłyśmy na takie boisko do siatki za jej domem, już miałyśmy jechać a ta wylecała że herbatę nam zrobiła i mamy przyjść do dou no to poszłyśmy. Ta nam jeszcze kanapek narobiła w cholere i musiałyśmy zjeść w końcu się wyrwałyśmy, pojechałyśmy do parku, patrzymy, a Miśka ma flaka na tylnej oponie biedna jechała te 9 km na flaku ona nabijała się ze mnie jak się wywaliłam, to ja się nabijałam potem z niej, pokarała ją Bozia i właśnie wróciłam do domu, zamierzamy jeszcze dziś obejrzeć jakiś horror albo komedię a co u Ciebie, Hania? Kasia? Chroma? Reszta, która to przeczyta a nie piszenic ostatnio? Dobra, lecę, see ya
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 18:56   #939
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Rubinka, to znaczy, że fajnie było, tak?

moi goście juz pojechali, w końcu normalnie jest
ale niedlugo szkoła, maaaasakra
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:23   #940
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

A no, ledwo ponad tydzień muszę jechać na wielkie zakupy
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:54   #941
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

A u mnie kurczę szkoda gadać... Byłam wczoraj masakrycznie wkurzona, bo przez tą cholerną wymianę Szwajcarską (nie pamiętam, wspominałam o niej?) nie będę mogła być na najważniejszych w całym roku warsztatach ze śpiewania. Normalnie szlak mnie trafia
Do tego szłam dzisiaj koło takiego ślicznego kolesia i się na mnie patrzył a ja... Zaczęłam kichać! Ale to nie jest śmieszne, to było straszne A jeszcze wczoraj przyszła mi jedna paczka z wymianki i dostałam gratisa. Patrzę: o jak fajnie, błyszczyk! Piszę "fruit" , gąbeczka jest, no to się pomalowałam. Ale coś jakoś mi dziwnie. Taki kolor złotawy, klei się tak dziwnie, polizałam FUUUUJ poleciałam to zmyć. Wracam, biorę opakowanie...
"Cień do oczu w musie" ...
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 21:28   #942
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
Rubinka, to znaczy, że fajnie było, tak?

moi goście juz pojechali, w końcu normalnie jest
ale niedlugo szkoła, maaaasakra
tak wspaniale!

szkoła... koszmar i tragedia. nie chce tam wracac. nie mam siły ;/

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez DontAsk94 Pokaż wiadomość
A u mnie kurczę szkoda gadać... Byłam wczoraj masakrycznie wkurzona, bo przez tą cholerną wymianę Szwajcarską (nie pamiętam, wspominałam o niej?) nie będę mogła być na najważniejszych w całym roku warsztatach ze śpiewania. Normalnie szlak mnie trafia
Do tego szłam dzisiaj koło takiego ślicznego kolesia i się na mnie patrzył a ja... Zaczęłam kichać! Ale to nie jest śmieszne, to było straszne A jeszcze wczoraj przyszła mi jedna paczka z wymianki i dostałam gratisa. Patrzę: o jak fajnie, błyszczyk! Piszę "fruit" , gąbeczka jest, no to się pomalowałam. Ale coś jakoś mi dziwnie. Taki kolor złotawy, klei się tak dziwnie, polizałam FUUUUJ poleciałam to zmyć. Wracam, biorę opakowanie...
"Cień do oczu w musie" ...

hahahaha jaka spostrzegawczość

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
A no, ledwo ponad tydzień muszę jechać na wielkie zakupy

o ja też zakupów potrzebuje!

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

przeczytajcie, jesli wam sie chce :

był tam na obozie taki facet.. instruktor mój. 18 lat. miał to coś. chyba lecielismy na siebie (dziwnie to brzmi) non stop się na mnie patrzył. non stop. ja wychodze z dyskoteki, a on na mnie przez okno. tancze - on na mnie. i wogole taki mily byl i fajny dla mnie mówił mi jakies komplementy odnosnie jazdy konnej itd. jakoś miałam wrazenie ze traktował mnie inaczej niż wysztskich z grupy. ten jego wzrok był za***isty! i na serio cały czas na mnie.pamietal zawsze wszystkie moje koniki jakie miałam, dawał mi głownie te co chciałam (3 osoby chciały tego samego, dawał mi), jak musiałam jezdzic na oklep to specjalnie poszedł dla mnie szukać czapraka i pasa, zeby mi wygodniej było . i wogole kilka przygod razem mielismy, zagadywał do mnie itd. ale jak juz cos teges to wiecie, powaga bo to w koncu moj nauczyciel. jak wrocilam do domu to na nk go zaprosilam, przyjął. Zapisalam sobie jego numer gg. Tak o żeby miec i na statusy patrzec. Dwa dni pozniej weszłam na gadu i sie patrze : ON wysyla wiadomosc! jak sie ucieszyłam to jakis szok. no bo w sumie sam wziąl z mojej nk numer. nikt mu nie kazał, nie ;D?
i do tego napisał do mie: witam . niestety nie było mnie wtedy na gadu wiec odpisalam pozniej ''czesc'' oraz ''sorki, nie było mnie wtedy''. wiec po tym on pewnie nie wiedzial czy mam jego numer czy nie.Nie odpisał na to bo tez go nie było. A teraz na nk mu napisalam wiadomosc z zapytaniem co słychać. Ale patrze na opis - wyjechał na wakacje. wraca we wrzesniu. ciekawe czy mi odpowie i czy go spotkam kiedys jeszcze na obozie. mam nadzieje że tak i coś miedzy nami bedzie. ale nie wiem czy za mloda nie jestem dla niego... no ale to sie okaze myslicie ze mam jakies szanse po tym co wam opisałam?
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:35   #943
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

No to jest trzy lata różnicy? To nie jest najgorzej A jesteście z innych miejscowości?
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:38   #944
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

no niestety ale nie chodzi mi o jakiś związek (to nierealne raczej.. niestety ), tylko bardziej o dobrą zabawę na wakacjach z nim
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:48   #945
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

No to myslę, że spokojnie to jest do zrobienia, tymbardziej że koleś jest ewidentnie chętny
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:50   #946
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

tak sądzisz ? to wspaniale czekam na ferie. musze pojechac tam znowu i na moich koniach pojezdzic ale nie wiem jak mam zacząć z nim.. ??
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:51   #947
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

coś tak czuję, że on sam zacznie
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 07:43   #948
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

miałaś racje :

wczoraj do mnie napisał. myslalam ze nie zrobi tego bo juz wyjechal:d a jednak sie pakował. i pod koniec rozmowy powiedział:'' ja juz lece.pogadamy we wrzesniu.'' na to ja : ''okaj daj znać'' on : ''chyba ze przez sms jak chcesz'' i mamy już swoje numery i bd pisać
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:03   #949
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Poczułam się jak wróżka, wyrocznia czy jeszcze coś tam
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 10:32   #950
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Bo ja go znam od dziecka i naprawdę uważam go za przyjaciela, ale teraz on strasznie się zmienił, ja wiadomo trochę też i wgl się z nim nie zgadzam, jak on słucha jakiejś piosenki, to mnie to drażnni itd. a najbardziej mnie wkurza to, że gadam coś do niego a on mówi czekaj.. pisze dalej smsa a potem już nie pyta co chciałam i wgl wdał się w beznadziejne towarzystwo ;/
Monika, ty też gadasz siarsko? hah ja tego nadużywam
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:55   #951
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Hania, a jaki ten cień miał kolor? Niebieski? spostrzegawczooooosć

Kasia, Ty niegrzeczna uczennico, wyrwałaś pana nauczyciela! powodzenia z nim

Tina, to powiedz mu wprost co Cię wkurza, skoro jesteście przyjaciółmi to może posłucha. A "siarsko" mi się jakoś tak powiedziało, normalnie nie mówię tego za często

Arr, byłam dzisiaj na basenie z kumpelą i jej bratem, było super ubawiłam się z nią jak nie wiem i spaliłam się na raka, ale to nic
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 17:08   #952
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

włąśnie mu mówiłam. a on jednym uchem słucha a drugim wypuszcza.
Ostatnio mu haje zrobiłam, bo zrobił coś... niestosownego.
ejj wleciało mi coś do oka i nie chce wylecieć i mnie gniecie.
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 17:22   #953
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Babciu Moniko, on był właśnie taki jasny, zalatywał na złotawy, ale są takie błyszczyki takie brokatowe No sory, ej Helooooooooooooł

Tinulka moze powinnaś postawić przed ni sprawę tak, że albo pogadajcie serio albo koniec? A co zrobił jesli mogę spytać?
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 17:27   #954
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Może wydawać się to dziwne i w sumie nic takiego, ale palił, a ja jestem na tym punkcie straaasznie uczulona. Ale dobra, wolę pogadać o dobrych rzeczach, np.... y?
O! jem pyszneee ciastko maślane aż 32 % butter

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Jadę na rowery paa ;**
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 18:26   #955
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Też nie lubię jak ktoś przy mnie pali. Dobra, idę precz, muszę zrobić coś pożytecznego.
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:20   #956
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

wszyscy odchodzą. a ja wróciłam właśnie z pola. jezdzilam z kolegą na skuterze. bardzo szybko. poczułam że żyje.. wiatr we włosach, ciemność, gwiazdy... wspaniałe to. naprawde.

potrzebuje gorącej czekolady i książki!
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:26   #957
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Rubinka, też lubię jeździć na skuterze ale zazwyczaj w kasku, to wiatru we włosach nie ma hm, ja to zaraz idę spać, bo jak zacznę coś robić to mnie wciągnie i znów się położę po 2
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:34   #958
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

dobranoc
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 08:23   #959
Rubinka01b
Raczkowanie
 
Avatar Rubinka01b
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 409
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

hej;*

jakie plany na dzisiaj? cos ciekawego zamierzacie zrobić w tą słoneczną sobotę?
__________________
While there are others who want each moment to last forever.


Rubinka01b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 11:03   #960
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: 1994 - Stary dobry skład

Chciałam iść nad dunajec się kąpać, ale mama coś sobie usrała i pójdziemy tylko tak, bo mamy gości, potem oni chcą zwiedzać ns A ja przy okazji wpieprze lody
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.