Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-26, 12:35   #931
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kinga poważnie tylko 40% przy owu ? Takie to trochę mało prawdopodobne patrząc na ilość kobiet zachodzących w ciąże, niektórych nawet po 1 razie...p.s. Jak wy to robicie, że odpisując najpierw jest post tej osoby, której konkretnie odpowiadacie ? jestem tyle na tym forum i nie potrafię tego tak zrobić ;D
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:02   #932
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Nina2809 Pokaż wiadomość
Kinga poważnie tylko 40% przy owu ? Takie to trochę mało prawdopodobne patrząc na ilość kobiet zachodzących w ciąże, niektórych nawet po 1 razie...p.s. Jak wy to robicie, że odpisując najpierw jest post tej osoby, której konkretnie odpowiadacie ? jestem tyle na tym forum i nie potrafię tego tak zrobić ;D
Niestety tak wyczytałam 😞 podobnie jak z płodnością po 25roku życia spada do 80%, a po 30 chyba do 60?? Już nie pamiętam dokładnie.. poszukam w domu w historii i Ci prześlę. Niestety nie nastraja to optymistycznie 😕

Opcje cytuj masz tylko w wersji komputerowej strony, w wersji mobilnej (np na telefon) jej nie ma... Ja musiałam na tel przełączyć sobie na komputerowa bo strasznie mi się wieszalo forum...
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 16:12   #933
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Nina2809 Pokaż wiadomość
Kinga poważnie tylko 40% przy owu ? Takie to trochę mało prawdopodobne patrząc na ilość kobiet zachodzących w ciąże, niektórych nawet po 1 razie...p.s. Jak wy to robicie, że odpisując najpierw jest post tej osoby, której konkretnie odpowiadacie ? jestem tyle na tym forum i nie potrafię tego tak zrobić ;D
Na telefonie też możesz cytować. Pod wypowiedzią innej osoby masz taką strzałkę i klikasz na nią. I piszesz jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 08:17   #934
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oska ja nie mam żadnej strzałki :/ a na wersji komputerowej mi niewygodnie więc pozostaje przy tej bez cytowania
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 10:25   #935
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja mam coś takiego, tu masz screena Screenshot_20170927-112439.png ta strzałka u dołu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 17:02   #936
Smutek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 241
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Racja wkoncu i nam się musi udać. Dzisiaj testy owulacyjnych przyszły wiec spróbuje tak poobserwować i ustrzelić moment moze wkoncu się uda.. jak nie w tym cyklu to w kolejnym
Smutek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-27, 20:09   #937
guska8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 46
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Smutek88 i to jest właściwe podejście, ja w pierwszym cyklu miałam mega ciśnienie i jak dostałam okres ryczalam cały wieczór, w drugim stwierdziłam że kiedyś musi się udać, jak nie w tym to w następnym albo jeszcze kolejnym ale się uda...No i już jestem w 9 tygodniu trochę się boję ale wierzę że teraz już wszystko będzie dobrze, na końcówkę października już jestem umówiona na badania prenatalne i już wiem że to będzie bardzo stresujący dzień...
guska8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 19:23   #938
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

guska8 a Tobie w którym cyklu się udało ?
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 06:59   #939
lattelatte1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 84
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny czy robilyscie test pappa prywatnie czy państwowo ? Teoretycznie po naszych przejściach mamy prawo do tego państwowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lattelatte1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 07:51   #940
guska8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 46
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Nina2809 w drugim cyklu
guska8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 09:03   #941
Tweeling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez lattelatte1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robilyscie test pappa prywatnie czy państwowo ? Teoretycznie po naszych przejściach mamy prawo do tego państwowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam na NFZ. Wystąpienie aberracji chromosomowej w poprzedniej ciaży jest jednym ze wskazań do wykonania tego badania w ramach funduszu. Lekarz nie ma prawa odmówić wystawienia skierowania.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tweeling jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 11:33   #942
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja też robiłam pappe i USG na NFZ. Drugie USG genetyczne też jest refundowane. Natomiast trzecie nie. Dodatkowo musze zrobic echo serca płodu i to też nie jest refundowane...
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 18:45   #943
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kolejna osoba w moim otoczeniu jest w ciąży �� zastanawiam się nad pójściem do jakiegoś psychologa ja już chyba sobie nie radzę, siedzę i ryczę.. wczoraj się dowiedziałam że mam naczyniaka w wątrobie niby nie groźny ale znów od 2,5-5% osób go na i żniw trafiło na mnie... Tylko jeżeli chodzi o ciążę to mi się udać nie może.... Kiedy wkoncu los odwróci się na moją korzyść? Jak ja mam wyluzować jak z kolejnym miesiącem niepowodzenia jest gorzej... Nie wiem czy iść do lekarza ale jak on mi pomoże, czy może mi coś dać co zwiększa płodność?
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 06:39   #944
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Mamuśki. Byłam wczoraj na usg 3 trymestru i jest tak sobie. Sara już ponad 1700 i zdrowa, ale Tobinek za mało przybiera, teraz waży 1400g. Do tego ma wodniaczka na jąderku i zastoje w nerkach. Mam leżeć i w czwartek znowu usg. Martwię się jak ch... Proszę trzymajcie za nas kciuki. To już 31 tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 06:50   #945
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Kolejna osoba w moim otoczeniu jest w ciąży �� zastanawiam się nad pójściem do jakiegoś psychologa ja już chyba sobie nie radzę, siedzę i ryczę.. wczoraj się dowiedziałam że mam naczyniaka w wątrobie niby nie groźny ale znów od 2,5-5% osób go na i żniw trafiło na mnie... Tylko jeżeli chodzi o ciążę to mi się udać nie może.... Kiedy wkoncu los odwróci się na moją korzyść? Jak ja mam wyluzować jak z kolejnym miesiącem niepowodzenia jest gorzej... Nie wiem czy iść do lekarza ale jak on mi pomoże, czy może mi coś dać co zwiększa płodność?
Kinga a bierzesz już coś - mi lekarka bardzo polecała Ovarin albo Miovarian. Podobno mioinozytol mocno wspomaga w staraniach☺ może spróbuj???

Oska - kciuki wszystkie zaciśnięte!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 07:45   #946
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki. Byłam wczoraj na usg 3 trymestru i jest tak sobie. Sara już ponad 1700 i zdrowa, ale Tobinek za mało przybiera, teraz waży 1400g. Do tego ma wodniaczka na jąderku i zastoje w nerkach. Mam leżeć i w czwartek znowu usg. Martwię się jak ch... Proszę trzymajcie za nas kciuki. To już 31 tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oska trzymam kciuki za was. Słuchaj lekarza i dbaj o siebie, musi być dobrze. Oczywiście daj nam znać po kolejnym usg.

A wy trzymajcie kciuki za mnie. Dzisiaj mija mi tp, a małej tak dobrze w brzuchu, że ani myśli o wyjściu. Jutro mam się stawić w szpitalu, i jak wszystko będzie ok, to około środy-czwartku będę mieć wywoływany poród 😱😱😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 07:58   #947
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Kolejna osoba w moim otoczeniu jest w ciąży �� zastanawiam się nad pójściem do jakiegoś psychologa ja już chyba sobie nie radzę, siedzę i ryczę.. wczoraj się dowiedziałam że mam naczyniaka w wątrobie niby nie groźny ale znów od 2,5-5% osób go na i żniw trafiło na mnie... Tylko jeżeli chodzi o ciążę to mi się udać nie może.... Kiedy wkoncu los odwróci się na moją korzyść? Jak ja mam wyluzować jak z kolejnym miesiącem niepowodzenia jest gorzej... Nie wiem czy iść do lekarza ale jak on mi pomoże, czy może mi coś dać co zwiększa płodność?
Kinga611 Może faktycznie udaj się do psychologa, bo z takim nastawieniem to pogrążysz się w depresji. Kto Ci powiedział, że tylko Ty w ciążę zajść nie możesz??...Skup się na sobie, weź się w garść i idź do przodu, dąż do celu! Zdrówka dużo Ci życzę
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 08:00   #948
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kinga największą porażką będzie jak się poddasz. Wiem ze ciąże u innych male dzieci i wlasne dodatkowe problemy sa trudne do przelkniecia ale niestety takie jest zycie. Im szybciej chyba sobie to uswiadomimy tym dla nas lepiej.
Potwierdzam co pisze Pollyhanna, brałam miovarian tylko 2 m-ce ale zauważyłam jego działanie na cykl. Warto spróbować, zostało mi tego sporo na ok. 2 mce bo w ciąży raczej odradzaja jego stosowanie, jeśli chcesz moge Ci bo dac.
Oska trzymam kciuki za Tobinka! A Ciebie Joasiala życzę szybkiego i bezpiecznego porodu!
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 08:01   #949
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki. Byłam wczoraj na usg 3 trymestru i jest tak sobie. Sara już ponad 1700 i zdrowa, ale Tobinek za mało przybiera, teraz waży 1400g. Do tego ma wodniaczka na jąderku i zastoje w nerkach. Mam leżeć i w czwartek znowu usg. Martwię się jak ch... Proszę trzymajcie za nas kciuki. To już 31 tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za młodego. Właściwie to co konkretnie lekarz powiedział?? ten wodniak to groźny? od czego zastoje w nerkach?!

Joasiala czekam z niecierpliwością na kolejne wieści i po cichutku liczę na zdjęcie malutkiej, oczywiście na priv.
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-01, 09:44   #950
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dzięki dziewczyny, miałam wczoraj lekkie załamanie... Później pogadalysmy z mężem i jest ok fakt że to dopiero drugi miesiąc więc nie ma jeszcze co panikować, co jak co ale męża to sobie bardzo dobrego wybrałam myślicie żeby zacząć brać miovarian odrazu czy lepiej skonsultować się z lekarzem?
Pchelka dziękuję ale chcę go zacząć brać jak najszybciej więc jutro wstąpię do apteki przypomnę się za miesiąc jak będą mi się kończyć czy przy tym bralyście jeszcze kwas foliowy?

Oska i joalsiala trzymam kciuki

Edytowane przez kinga611
Czas edycji: 2017-10-01 o 09:45
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 09:55   #951
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

@Kinga chyba większość z nas przechodziła to co Ty teraz. Zawsze jest Tak, że to czego chcemy najtrudniej osiągnąć. Poszukaj dobrego ginekologa i idź na monitoring cyklu. Głowa do góry. Uda się w końcu 😚

@Kłębuszkowa a u nas nie wiadomo z czego to. Wodniaczek może się wchłonąć po porodzie. Najgorsza jest różnica w wadze dzieci i te zastoje. Po porodzie od razu nefrolog i pediatra. Jeszcze nie urodziłam, a już myślę gdzie znaleźć najlepszych specjalistów.

@Joasia kciuki i pisz co i jak. Moja siostra miała termin kilka dni temu i też idzie w poniedziałek na wywoływanie, więc teraz obie będziecie mi siedziały w głowie 😍😍😚😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 10:05   #952
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, miałam wczoraj lekkie załamanie... Później pogadalysmy z mężem i jest ok fakt że to dopiero drugi miesiąc więc nie ma jeszcze co panikować, co jak co ale męża to sobie bardzo dobrego wybrałam myślicie żeby zacząć brać miovarian odrazu czy lepiej skonsultować się z lekarzem?
Pchelka dziękuję ale chcę go zacząć brać jak najszybciej więc jutro wstąpię do apteki przypomnę się za miesiąc jak będą mi się kończyć czy przy tym bralyście jeszcze kwas foliowy?

Oska i joalsiala trzymam kciuki
Kinga ja biorę - tylko ja mam mutację Mthfr i nie powinnam brać syntetycznych form. Biorę duże dawki witamin z grupy B w formie metylowanej i do tego miovarian zobaczysz będzie dobrze - mi się udało e drugim cyklu ale poronilam w 5 tyg teraz czekam z utęsknieniem na ovu... tez mam momenty zwątpienia ale przecież kiedyś się musi udać!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 12:07   #953
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kinga dobry mąż czasem lepszy niż kiepski psycholog w końcu się uda.

Oska trzymam kciuki za Tobinka, wodniak to nic strasznego, mój syn miał.

Pollyhanna a jaki dokładnie bierzesz kwas foliowy i ile? Ja dopiero czekam na wynik mutacji ale chcę być przygotowana.

Joasiala czekamy na Twoją panienkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 12:39   #954
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mi gin nie kazał robić badań tylko odrazu zalecił brać kwas foliowy w dwóch formach.
Totylkoona najgorzej jest jak mam za dużo czasu na myślenie, jak jestem z mężem to wszystko gra i buczy zastanawiałam się nawet nad kupnem psa ale średnio nie ma mnie w domu 11-12 godz na tyg więc szkoda zwierzęcia..
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 12:55   #955
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pies to kiepski pomysł przy planowaniu dziecka, chyba że masz dom z ogrodem. Ja też miałam kiedyś ochotę na psa, ale teraz cieszę się że się nie zdecydowałam. Noworodek z kolką, placzacy cały dzień, nie dający się odłożyć. Nawet nie miałam kiedy zjeść, w miesiąc po porodzie byłam chudsza niż przed ciążą. Jakby mi doszedł do tego pies, który musi siku tu i teraz to bym oszalała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 14:49   #956
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

O tym nawet nie pomyślałam, nie wybiegam w przyszłość aż tak daleko mamy ogród ale przez zimę szczeniak musiałby być w domu... Poczekam z tym do wiosny
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 16:07   #957
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja też miałam zalecenia obydwu form. Badania na mutację zrobiłam ponieważ pomimo ich przyjmowania miałam homocysteinę prawie 14... wyszła homozygota a1298c. Poza wchłanianiem kwasu mutacje wpływają tez na układ krzepnięcia i czasem jest konieczność brania heparyny wiec myślę że jeżeli są podejrzenia to warto mimo wszystko zrobić. No i żeby homocysteina spadła mam brać tylko formy metylowane - teraz nam 400 w miovarianie + 400 folian solgar + b complex z biocaps (tam jest 500 folianu ). Po 3 miesiącach homocysteina spadła do 9

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 08:46   #958
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Poczytałam dziś trochę opinii ns temat miovarianu i znalazłam sporo opinii że tarczyca po nim szaleje... Czy miałyście z tym jakiś problem? Sprawdzałyscie sobie TSH? Kurcze teraz już sama nie wiem czy go stosować na własną rękę czy w tym miesiącu spróbować jeszcze normalnie i jak się nie uda to pójść do gin i niech on zdecyduje? Jak myślicie? Wam zalecał go lekarz?
Ogólnie od dwóch miesięcy mam dziwne miesiączki w krwii coś w stylu jakiś skrzepów, a na USG pod koniec lipca wszystko było oczyszczone, czy po T okres też Wam się zmienił?
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 10:32   #959
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kinga, u mnie nic się z tarczyca nie działo ale teraz w ciąży już mam wartość graniczną, W poprzedniej zresztą też. Mi miovarian zalecila gin endo i nic nie mówiła o eplywie na tarczyce. Tyle że przy staraniach to raz na miesiąc tsh warto zrobić. Osobiście bym się tym nie przejmowala ale jeśli chcesz się uspokoić to zapytaj lekarza.
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 10:53   #960
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
@Kinga chyba większość z nas przechodziła to co Ty teraz. Zawsze jest Tak, że to czego chcemy najtrudniej osiągnąć. Poszukaj dobrego ginekologa i idź na monitoring cyklu. Głowa do góry. Uda się w końcu 😚

@Kłębuszkowa a u nas nie wiadomo z czego to. Wodniaczek może się wchłonąć po porodzie. Najgorsza jest różnica w wadze dzieci i te zastoje. Po porodzie od razu nefrolog i pediatra. Jeszcze nie urodziłam, a już myślę gdzie znaleźć najlepszych specjalistów.

@Joasia kciuki i pisz co i jak. Moja siostra miała termin kilka dni temu i też idzie w poniedziałek na wywoływanie, więc teraz obie będziecie mi siedziały w głowie 😍😍😚😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już jestem w szpitalu. Trochę skurcze zaczynają mnie łapać. Jeżeli samo nie ruszy to około czwartku będę mieć wywolywany poród.

Fajnie, że dzieciaczki twoje i siostry będą w tym samym wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.