Prezenty.Co już kupiłyście?? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 17:15   #931
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez truskawkowo_mi Pokaż wiadomość
Hmm, ja jeszcze w sklepach nie widziałam świątecznych rzeczy, ale może dlatego że dawno nie chodziłam po inne zakupy niż spożywczo-kosmetyczne :P

A co do prezentów, to tak powoli zaczynam myśleć... i może ktoś ma jakieś doświadczenia z "pijanymi misiami" - przepis dopiero niedawno znalazłam (chociaż to pewnie stare już) i tak sobie pomyślałam, że mogłyby być fajnym dodatkiem do prezentu, jakby je przygotować parę dni przed świętami i wsadzić do jakiegoś ładnego słoiczka i to ozdobić Tylko że czy te żelki przetrwają poza lodówką? Jeśli tak, to ile czasu? Może ktoś z was je robił i wie, czy np. rozlatują się, jak tylko postoją trochę w ciepłym miejscu? Nie robiłam ich nigdy, ale przepis mnie zachęcił

Pozdrawiam jeszcze jesiennie - dziś u mnie bardzo słonecznie było
miski nie moga za dlugo stac w spirytusie ( moze byc w wodce ) bo beda sie rozlatywac, mysle ze 3 dni to wystarczy im do nasiakniecia , nie wiecej kumpel trzymaj je w lodowce wiec nie wiem czy i ile w cieple wytrzymaja
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:02   #932
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

wpadłam na lepszy pomysł - kupię mamie jakąś nową, podręczną maszynę do szycia! tylko muszę to gdzieś zapisywać, żeby nie zapomnieć no i trafiło na ten wątek
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:22   #933
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

ja na razie mam tylko pomysl dla siostry - paleta cieni inglota (90 cieni). Pewnie jeszcze cos dokupie. Mysle nad profesjonalnymi pedzlami do makijazu. A reszta - nie mam pojecia :/

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-10-17 o 10:24
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:28   #934
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Ja na razie mam tylko kubek ze zdjęciem dla przyjaciółki. Ale chciałabym jeszcze przynajmniej jeden prezent kupić w tym miesiącu, żeby rozłożyć wydatki. Tak mniej więcej już wiem co kupię: tacie i dziadkowi kupię alkohol. Bratu i mamie może perfumy, w sumie babci pewnie też, bo wiem jaki zapach lubi. Zostają jeszcze kuzynki. Tu może poszaleję z kosmetykami do pielęgnacji.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:41   #935
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Kupiłam mojemu chłopu skórzany portfel.
Jeszcze siostrze, mamie i tacie. Dla siostry mam już pomysł.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:45   #936
Kraboo
Raczkowanie
 
Avatar Kraboo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 76
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

ja mialam dzis problem z kupieniem prezentu dla tesciowej na urodziny, kupilam johnny walkera black label i zaluje ze nie wzielam pieknych słoików na kawe cukier i herbate. pocieszcie mnie
Kraboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 09:37   #937
miss fortune
Przyczajenie
 
Avatar miss fortune
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Witam
Jestem świezakiem i to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość;p
Ja kupiłam parę razy handmade z pakamery i z cathashat.Fajna sprawa,ale prezenty tego typu raczej się nadają dla kobiet.Facetów jest ciężej zadowolić;p
miss fortune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 11:29   #938
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Witajcie,
co roku o tej porze mam już zaplanowane co i dla kogo jednak w tym roku zupełnie nie mam pomysłu, chyba wszystkie już wykorzystałam i brak nowych Myślałam nad kosmetykami do pielęgnacji naturalnej, co myślicie? Dla siostry bodajże pędzle do makijażu.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 08:23   #939
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

dziewczyny, dla niezdecydowanych mam pomysł, który u mnie się sprawdza - zamawiam bilety do teatru. Moje maluchy dostały taki prezent w zeszłym roku (do teatru muzycznego, na spektakl dla dzieci) i były zachwycone. Ja też, bo się załapałam z nimi i w tym roku na pewno to powtórzę. dla najmłodszych mam też w planach "epokę lodowcową", ale odliczanie jeszcze się nie skończyło (jest tutaj - http://www.tesco.pl/epoka-lodowcowa), mam nadzieję, że nie przegapię.
Tak sobie jeszcze myślę, że fajnym prezentem dla pary (np. rodziców czy teściów) może być też zaproszenie na fajny zabieg czy masaż, czyli też coś, czego na co dzień sobie nie fundują. Jako alternatywa dla przedmiotów
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 08:55   #940
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez lubie liczyc Pokaż wiadomość
dziewczyny, dla niezdecydowanych mam pomysł, który u mnie się sprawdza - zamawiam bilety do teatru. Moje maluchy dostały taki prezent w zeszłym roku (do teatru muzycznego, na spektakl dla dzieci) i były zachwycone. Ja też, bo się załapałam z nimi i w tym roku na pewno to powtórzę. dla najmłodszych mam też w planach "epokę lodowcową", ale odliczanie jeszcze się nie skończyło (jest tutaj - http://www.tesco.pl/epoka-lodowcowa), mam nadzieję, że nie przegapię.
Tak sobie jeszcze myślę, że fajnym prezentem dla pary (np. rodziców czy teściów) może być też zaproszenie na fajny zabieg czy masaż, czyli też coś, czego na co dzień sobie nie fundują. Jako alternatywa dla przedmiotów
Łaał, te bilety to świetny prezent Sama bym chciała coś takiego dostać.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 10:58   #941
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

no to i ja sobie zacznę zapisywać tu co dla kogo, w końcu do świąt zostały niecałe 2 miesiące (55 dni o ile dobrze policzyłam )
coś dla tż - myślałam o sokowirówce, gada o niej i gada już tyle czasu.. tylko tu musiałabym się spiąć z innymi wydatkami, nie chciałabym kupować byle czego, to powinno być urządzenie na lata. no chyba, że wreszcie sobie sam kupi, to będę miała problem..
coś dla mamy - pewnie chciałaby jakieś perfumy Chanel, ale jak nakupuję wszystkim takich prezentów, to później będę odliczać dni do kolejnej wypłaty, a miałam oszczędzać na mieszkanie więc sorry mamo, ale perfumy odpadają tu jeszcze muszę pomyśleć
coś dla taty - tu chyba pojawi się jakiś alkohol.. jakaś whisky?
coś dla siostry starszej - z tą jak zwykle najwięcej problemów.. zwykłych kosmetyków nie używa, tylko same drożyzny, gdzie ja ze swoją sklepową wypłatą podołam takim wydatkom.. ubrania też tylko takie 200zł za koszulkę, wstyd się przyznać, ale najważniejsze dla niej są metki.. może dostanie bon do jakiej sephory i czekoladki.. taaak, to będzie dobre wyjście
coś dla młodszej siostry - kolejna wielka niewiadoma. książek nie czyta, tylko się uczy.. kosmetyki podbiera wszystkim wokół, więc twierdzi, że nie potrzebuje swoich. jeszcze muszę nad nią pomyśleć
coś dla psa - zestaw tredycyjny, tj. piszcząca zabawka i wór ciasteczek/kosteczek/innych psich frykasów

to chyba wszyscy, którzy zasłużyli w tym roku na prezent od Asi-Mikołaja
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 20:52   #942
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Łaał, te bilety to świetny prezent Sama bym chciała coś takiego dostać.
Dwa lata temu dostałam od przyjaciółki grubaśną kopertę. W środku były ramówki wszystkich teatrów w Pozaniu na najbliższe miesiące i karteczka "Bilet na dowolną sztukę dla dwóch osób. Jeden minus - osoba towarzysząca to JA!".
MEGA prezent
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:16   #943
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

rowniez kupilam kiedys rodzicowm i TZ bilety do teatru na Mayday. Uwazam, ze to jeden z najlepszych prezentow. Rodzice bardzo mile go wspominaja.

Mozna tez kupic bilety na kabaret, jesli ktos jest fanem.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 09:06   #944
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Kocham planowanie i kupowanie prezentów, w tym roku wygląda to tak:
mama i tata- patelnia teflonowa na indukcję, bo marudzą ciągle, że brakuje im takiej mniejszej i nie mogą się zebrać do zakupu. Do tego pewnie jakiś alkohol/słodkości
siostra- zegarek i 2 lakiery do paznokci
TŻ - planuję wykupić nocleg we Wrocławiu i zabrać go na miłą wycieczkę. Do tego standardowo płyta CD do kolekcji, bo chyba by mi nie wybaczył
Przyjaciółka- tu mam problem. Myślałam o jakieś bombonierce/czekoladzie z załącznikiem w postaci zaproszenia na jakąś elegancką kolację albo kawę, bo ostatnio rzadko się widzimy, a tak przynajmniej byłaby okazja, żeby się spotkać w miłych okolicznościach, dobrze zjeść (a to obie kochamy ) i pogadać na spokojnie.

To tyle. Rodzice i siostra już załatwieni, teraz czekają mnie poszukiwania wymyślonych prezentów dla TŻta i przyjaciółki

Edytowane przez Sweet :)
Czas edycji: 2012-11-01 o 09:35
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 09:23   #945
Serenia
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Patelnia to super pomysł, tak samo jak wycieczka do Wrocławia Ja planowałam wybrać się z mężem na szybką, 3 dniową wycieczkę do Londynu albo Paryża, ale wszystko zależy od ceny biletów, a te są najtańsze co dziwne w święta, więc zobaczymy A dla przyjaciółki kupiłam już bransoletkę z serii tych nowych modułowych i wydaje mi się dość ciekawa - o tu taka: http://www.murrano.pl/bransoletka-za...estwo-19---20-[cm]-cat-30-id-1028.aspx
Zastanawiam się nad kolejną dla siostry, ale nie mogę się zdecydować na jedną konkretną.
Serenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:11   #946
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Witajcie ponownie
Mam świetną sokowirówkę już ok 4 lata, jestem z niej bardzo zadowolona, więc jak chcesz mogę polecić. Wchodzą całe marchewki i praktycznie codziennie w okresie jesienno zimowym jest używana

Co do kosmetyków, jeśli mogę coś polecić. Bardzo chętnie służę pomocą. Będę tu zaglądać, przyznam, że pomysły na prezenty świąteczne skończyły mi się

Ogólnie myślałam:

Mąż: hmm ciężki wybór, jeszcze brak pomysłu.
Rodzice: tutaj myślałam nad wykupieniem im lekcji tańca towarzystkiego, kiedyś wspominali że żałują, że nie wybrali się.
Teście: myślę nad tym samym lub film 3D (jednak ten drugi to prezent dla całej rodziny)
Siostra: karnet na zumbę lub pędzle do wykonywania makijaży indywidualnie dobrane + etui.
Szwagierka: zawsze dostaje kosmetyki, więc chciałabym coś innego (myślę)
Brat: koszulki? perfumy? nie mam pomysłu.
Dziadek: pomysłu brak
Babcia: metaxa - uwielbia chociaż myślę jeszcze nad czymś innym
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:40   #947
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

książek jeszcze nie kupiłam, ale ma pewno znajdą się w zestawach prezentowych. myślę o Houllebecq - http://www.empik.com/czastki-element...1114,ksiazka-p , dla dzieci - http://www.empik.com/grzegorz-kasdep...0806,ksiazka-p i książce kucharskiej Makłowicza http://www.tesco.pl/kulinarni-lowcy-...-kucharska.php ale ta lista na pewno się jeszcze poszerzy...
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 21:03   #948
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie
Mam świetną sokowirówkę już ok 4 lata, jestem z niej bardzo zadowolona, więc jak chcesz mogę polecić. Wchodzą całe marchewki i praktycznie codziennie w okresie jesienno zimowym jest używana

Co do kosmetyków, jeśli mogę coś polecić. Bardzo chętnie służę pomocą. Będę tu zaglądać, przyznam, że pomysły na prezenty świąteczne skończyły mi się

Ogólnie myślałam:

Mąż: hmm ciężki wybór, jeszcze brak pomysłu.
Rodzice: tutaj myślałam nad wykupieniem im lekcji tańca towarzystkiego, kiedyś wspominali że żałują, że nie wybrali się.
Teście: myślę nad tym samym lub film 3D (jednak ten drugi to prezent dla całej rodziny)
Siostra: karnet na zumbę lub pędzle do wykonywania makijaży indywidualnie dobrane + etui.
Szwagierka: zawsze dostaje kosmetyki, więc chciałabym coś innego (myślę)
Brat: koszulki? perfumy? nie mam pomysłu.
Dziadek: pomysłu brak
Babcia: metaxa - uwielbia chociaż myślę jeszcze nad czymś innym
Oooo, a jakiej firmy ta sokowirówka? i jaki model? za 2 tygodnie dostanę w pracy premię i chciałabym wtedy zakupić

mam już cały prezent dla młodszej siostry książka, płyta i notes dla mamy też już mam książkę, dla tż się rozglądam, dla taty jakiś alkohol to kupię w grudniu a druga siostra hmm, ona chyba wszystko z kosmetyków ma.. pomadki, tusze, podkłady, korektory, paletki, wszelkie pędzle, gąbeczki i inne akcesoria też.. z pielęgnacją to samo.. nie wiem, ciężko z nią
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 21:57   #949
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Dziewczyny,
Mam ogromny problem, proszę Was serdecznie o pomoc, bo widze ze macie świetne pomysly

W tym tyg. dziadek mojego TŻta kończy 80 lat.
Rodzina organizuje mu wielką kolację z tego powodu, a my nie wiemy, co mu podarować ??
Wszystkie sprzęty do domu odpadają. Słodyczy i alkoholu nie lubi.

Jedyne co mi wpadło do głowy to taki podarunkowy kosz z owocami i słodyczami. Wiemy, że to nie będzie super prezent, ale nie mamy za nic pomysłów.

Będę wdzięczna za wszelkie pomysły
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 08:10   #950
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Zapach deszczu witaj

Jeśli nie lubi słodyczy to kosz ze słodyczami nie będzie dobrym pomysłem. Jeśli jest bardzo religijny możecie podarować mu z okazji okrągłej liczby urodzin błogosławieństwo papieskie - pisałam o tym już w kilku wątkach. Jeśli nie taki prezent to może ciepła piżama lub szlafrok? Jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na firmę, która ma w swojej ofercie super ciepłe szlafroki za 75,00 zł, sama go mam już ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Jeśli nie szlafrok - ciepłe kapcie


Co do sokowirówki, podam dokładny model jak będę w domu, na pewno jest to firma Zellmer
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:47   #951
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Zapach Deszczu - może duży format zdjęcia całej rodziny w ładnej, pasującej do wystroju domu, ramce? na pewno Dziadkowi będzie na nie miło patrzeć
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:36   #952
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Hej dziewczyny U mnie listopad i grudzień, to miesiące w których mogę się wykończyć finansowo, bo same okazje się pojawiają, dlatego napiszę Wam co ja kupiłam lub kupię dla moich bliskich. Może kogoś zainspiruję

Listopad:
- imieniny Tżta - aktówka męska do pracy (wiem, że chciał sobie kupić, więc go wyprzedziłam i kupiłam trochę lepszą)
- urodziny siostry - lakiery do paznokci NYC i Rimmel + kredka czarna do oczu + naszyjnik Orsay
- urodziny brata TŻta - hantle 15kg
- urodziny TŻta - tutaj myślę nad perfumami Dolce&Gabbana Pour Homme (uwielbiam ten zapach, więc nie będę mogła się odkleić od mojego)

Boże Narodzenie:
TŻ - radio samochodowe Sony lub golarka trzygłowicowa Philips (jeszcze nie wiem na co się zdecydować)
Siostra - brak pomysłu, ale kupiłam już zestaw masełek do ciała i takich mazideł
Siostra TŻ - robimy wspólny prezent, ale kupiłam już bluzę i kosmetyki
Mama - myślę nad nożami ceramicznymi i jeszcze czymś
Mama TŻta - kupię coś do domu, np. suszone kwiaty, do tego taką ozdobną tacę, lubi takie dekoracje, ewentualnie perfumy
Tata- pomysłu brak
Brat TŻta - portfel Pulp Fiction + koszulka z nadrukiem ciasteczkowego potwora
Babcia i Dziadek- 2 ksiązki (autobiograficzna Wałęsy i jakaś podróżnicza)
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:51   #953
Salomea0903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

święta idą więc ja już kupiłam prezenty teraz czekam na dostawe. Mojej mamie kupiłam zestaw wkładów do gotowania na parze bambusowo-ceramicznych firmy Jia (mama prowadzi małą knajpkę ze zdrową żywnoscia, a siostrze zestaw nozy Global do nowego mieszkania, myśle że to dość dobry i praktyczny prezent. i co wazniejsze mam pewnośc ze zostanie dostarczony na czas
Salomea0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:20   #954
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Jakoś w tym roku nie mam głowy do prezentów. Póki co mam dla siostry (3 lata) encyklopedię z serii Było sobie życie. W piątek muszę usiąść i zrobić jakąś porządną listę.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:07   #955
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny U mnie listopad i grudzień, to miesiące w których mogę się wykończyć finansowo, bo same okazje się pojawiają, dlatego napiszę Wam co ja kupiłam lub kupię dla moich bliskich. Może kogoś zainspiruję

Listopad:
- imieniny Tżta - aktówka męska do pracy (wiem, że chciał sobie kupić, więc go wyprzedziłam i kupiłam trochę lepszą)
- urodziny siostry - lakiery do paznokci NYC i Rimmel + kredka czarna do oczu + naszyjnik Orsay
- urodziny brata TŻta - hantle 15kg
- urodziny TŻta - tutaj myślę nad perfumami Dolce&Gabbana Pour Homme (uwielbiam ten zapach, więc nie będę mogła się odkleić od mojego)

Boże Narodzenie:
TŻ - radio samochodowe Sony lub golarka trzygłowicowa Philips (jeszcze nie wiem na co się zdecydować)
Siostra - brak pomysłu, ale kupiłam już zestaw masełek do ciała i takich mazideł
Siostra TŻ - robimy wspólny prezent, ale kupiłam już bluzę i kosmetyki
Mama - myślę nad nożami ceramicznymi i jeszcze czymś
Mama TŻta - kupię coś do domu, np. suszone kwiaty, do tego taką ozdobną tacę, lubi takie dekoracje, ewentualnie perfumy
Tata- pomysłu brak
Brat TŻta - portfel Pulp Fiction + koszulka z nadrukiem ciasteczkowego potwora
Babcia i Dziadek- 2 ksiązki (autobiograficzna Wałęsy i jakaś podróżnicza)

Mogę polecić Ci maszynkę a tu model sokowirówki
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:31   #956
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

dziękuję ślicznie, poczytam sobie o niej i powoli zacznę się zastanawiać
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 12:06   #957
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
no to i ja sobie zacznę zapisywać tu co dla kogo, w końcu do świąt zostały niecałe 2 miesiące (55 dni o ile dobrze policzyłam )
coś dla tż - myślałam o sokowirówce, gada o niej i gada już tyle czasu.. tylko tu musiałabym się spiąć z innymi wydatkami, nie chciałabym kupować byle czego, to powinno być urządzenie na lata. no chyba, że wreszcie sobie sam kupi, to będę miała problem..
coś dla mamy - pewnie chciałaby jakieś perfumy Chanel, ale jak nakupuję wszystkim takich prezentów, to później będę odliczać dni do kolejnej wypłaty, a miałam oszczędzać na mieszkanie więc sorry mamo, ale perfumy odpadają tu jeszcze muszę pomyśleć
coś dla taty - tu chyba pojawi się jakiś alkohol.. jakaś whisky?
coś dla siostry starszej - z tą jak zwykle najwięcej problemów.. zwykłych kosmetyków nie używa, tylko same drożyzny, gdzie ja ze swoją sklepową wypłatą podołam takim wydatkom.. ubrania też tylko takie 200zł za koszulkę, wstyd się przyznać, ale najważniejsze dla niej są metki.. może dostanie bon do jakiej sephory i czekoladki.. taaak, to będzie dobre wyjście
coś dla młodszej siostry - kolejna wielka niewiadoma. książek nie czyta, tylko się uczy.. kosmetyki podbiera wszystkim wokół, więc twierdzi, że nie potrzebuje swoich. jeszcze muszę nad nią pomyśleć
coś dla psa - zestaw tredycyjny, tj. piszcząca zabawka i wór ciasteczek/kosteczek/innych psich frykasów

to chyba wszyscy, którzy zasłużyli w tym roku na prezent od Asi-Mikołaja
ale się usmiałam he he z tego co widzę to piesio dostanie najwięcej, bo aż wór
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 18:43   #958
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

dla mnie największym problemem są bratowe mojego chłopaka ... nie mam żadnego pomysłu.
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 15:58   #959
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Mogę polecić Ci maszynkę a tu model sokowirówki
Ciekawa jestem co Ty dostaniesz w prezencie, wszystko masz i ciągle tylko poleszasz i polecasz
Dzięki za linka na priv
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 23:19   #960
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Prezenty.Co już kupiłyście??

Ja w tym roku planuję na bogato Jako uczennica ostatniej klasy LO nie bardzo mam kasę, ale sprzedaję kilka swoich rzeczy i chwytam się jakiś drobnych prac dorywczych, więc powinnam dać jakoś radę finansowo. Niesamowitą frajdę mi zawsze sprawia planowanie i kupowanie prezentów świątecznych, to mój ulubiony czas w roku! Jutro ruszam na pierwsze zakupy prezentowe.
Więc tak:

Mama - voucher na masaż, komin, dobra czekolada lub ptasie mleczko
Tata - tu mam najwięcej problemu, na razie myślę nad swetrem, krawatem i/lub jakimś zestawem kosmetyków no i obowiązkowo jego ulubione słodkości
Brat - dwie gry na PSP i duuuużo słodyczy
Siostra - komin, ozdobne pudełeczko, a w nim zestaw lakierów do paznokci, żel pod prysznic o smakowitym zapachu czekolady i jakiś fajny kubek

Edytowane przez lina_09
Czas edycji: 2012-11-08 o 23:23
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-18 21:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.