Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 10:21   #931
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dziewczyny, granatowych cekinowych zakietow nie bylo. Online nie mozna kupic, ale jesli ktos jest zainteresowany to moge kupic i wyslac- nie ma problemu. Tylko prosze prv

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:25   #932
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni

Dawno mnie nie było... W święta nie korzystałam z internetu i cały czas jestem zajęta przygotowaniami, że mało co mam czas, ten tydzień to już całkiem nie będzie chwili odetchnienia ale cieszę się, że to już za 6 dni będę żoną

Dogrywamy szczegóły z orkiestrą, kamerzystą, fotografem, z dekoratorką sali, kościoła, wszystko trzeba pozawozić na salę, generalna przymiarka i odbói sukni i jeszcze tak można wymieniać dużó drobiazgów, które trzeba załatwić.

Pogoda jak na złość nie jest zimowa niestety ale na sesję plenerową będziemy czekać aż spadnie śnieg
super!! kuli proszę cię, relacjonuj nam co tam się u Ciebie dzieje jesteśmy niezwykle ciekawe! no i oczywiście trzymamy kciuki ale się cieszę, pierwsza PM wychodzi za mąż oczywiście relacje po ślubie nam zdasz??
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:33   #933
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Rozważam też slub w inny dzien niz sobota ze wzgledu na koszta. Myślicie, że to takie wielkie faux pas?
Wiele osób ma śluby w piątki, uważam że nie jest to nic strasznego
edit: moi znajomi będą mieli w czwartek 14.08.2014, bo tylko wtedy był termin wolny.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny !
asioonia2- jutro będzie 8 miesięcy
też ślubuję 6 września

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
Jak dla mnie to zdecydowanie te po prawej!

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2014-01-05 o 10:35
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:38   #934
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
asioonia2, wydaje mi się, ze lepiej to załatwiać też przez proboszcza z parafii TŻ-ta. I dowiedzcie się, czy z kościelnego punktu widzenia wszystkie formalności są dograne (tzn. ślub udzielony w tej kaplicy będzie ważny). Znajomy prawnik nastraszył mnie, że ślub udzielony 2m od kościoła jest poważną przesłanką do stwierdzenia nieważności małżeństwa

alloffkowa Bardzo ładne buciki - ja bym się zdecydowała na któryś model w zależności od pogody (tzn. czy te a la zamsz nie będą jednak przeciekać w razie deszczu).

kuli Trzymam kciuki za bezproblemowe dopięcie wszystkich przedślubnych spraw


Generalnie jestem na tak - tylko wybierzcie dobrą datę (np. w okolicach jakiegoś długiego weekendu - choć to trzeba sprawdzić 10 razy, bo niektóre miejsca wcale nie traktują tego jako inny dzień tygodnia i są normalne ceny) - łatwiej będzie gościom o przybycie i dzień wolny. Tylko tu trzeba bardzo wcześnie ich poinformować, żeby w razie zwykłego dnia, mogli duże wcześniej załatwić urlop.

Mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały welony przez internet - jak wrażenia z poszczególnymi sklepami? Jak wykonanie welonu ? Waham się między Butterfly a Atelier-slubne.
ja kupowalam z butterfly,jestem bardzo bardzo zadowolona przede wszystkim super kontakt mailowy, pani mi doradzila koronke i zdobienia, welon jest super jakosci, przyszedl dobrze zapakowany - w woreczku strunowym i kartonie. polecam,oto on


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1388918302980.jpg (63,2 KB, 31 załadowań)
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:43   #935
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Co do ślubów w inny dzień ja już nie widze zgorszenia
pełno jets ślubów w piątki i to kościelnych.
a my byliśmy kiedyś na ślubie w Boże Ciało. Było to bardzo duże i wystawne wesele i nikt tego źle nie odebrał
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:47   #936
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Juz sie nie moge doczekac relacji KULI!!!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:51   #937
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni
aaaaaaaaaaa aż mam ciary!! Pierwsza z Nas!!! ZDAJ RELACJE KONIECZNIE
3mam mocno kciuki, żeby śnieg spadł i żeby wszystko udało się po Twojej myśli!! szalenie zazdroszcze!!



Witam nowe PMKI
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 10:55   #938
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Witam. A skad jestes??

Wlasnie sprawdzilam oplate dla zaiksu.. bede musiala ponad 200zl darmozjada zaplacic... a wy jak z tym stoicie?
Jestem z Zielonej Góry.
My w umowie a salę mamy napisane, że musimy zapłacić Zaiks w wysokości 180 zł.

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Witamy kolejny 20 września
Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Witaj Będziemy razem się wspierać 20 września bo to także moja data ale się cieszę - w końcu przybywają PM z 20 września myślałam że to tylko ja taka dziwna wybrałam taką datę
Dzięki za miłe przywitanie Wsparcie na pewno się przyda.

Obecnie jestem na etapie intensywnego rozglądania się za suknią, biorę też pod uwagę odkupienie sukni dlatego przeglądam różne portale licząc na to, że może trafi się cudowna suknia w moim rozmiarze
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:11   #939
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny !
asioonia2- jutro będzie 8 miesięcy
też ślubuję 6 września

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
Obie pary sa super ale mi bardziej podobają bardziej niż te "twoje" są takie bardziej wyjściowe bierzesz obie pary na ślub ?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:12   #940
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Alloffkowa, przepraszam, ale mi sie żadne nie podobaja Ale to Tobie maja się podobać

Ja uważam, że ślub w środku tygodnia to trochę tak dziwnie, bo goście muszą specjalnie urlop brać. Co innego w piątek, czy też np. dzień poprzedzajacy jakieś święto np. 14 sierpnia (chociaż to też nie do końca tak super, bo kobieta musi iść do fryzjera, kosmetyczki, więc i tak musi wziąć wolne...) Dlatego ja wybrałam sobotę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:14   #941
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Kwaśna truskawka, witam kolejną wrześniówkę!

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny !
asioonia2- jutro będzie 8 miesięcy
też ślubuję 6 września

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
8 miesięcy, czasu coraz mniej... U mnie będzie za 8 dni... Buty mi się podobają, też jestem czerwonobutna Obydwie pary ładne, ciężko zdecydować które lepsze, ale mnie też się podoba Twój wybór
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 11:16   #942
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

mimi_77 Bardzo mi przykro, wydaje mi się, że nie masz się co obwiniać. Znajomy pracujący na pogotowiu mówi, że nawet mało umiejętne udzielenie pomocy jest lepsze niż nieudzielenie.


W kwestii ślubnych przygotowań - zakupiłam stanik. Jednak odnalezienie straplessa do sukni z wyciętymi plecami było trudniejsze niż myślałam Brafitterka zaproponowała dokupienie przedłużki obniżającej zapięcie do stanika. Poradziła też, żeby w sukni ślubnej wszyć szlufki na pasek do stanika, to nie będzie podchodził do góry. Tak z perspektywy zmagań bieliźniarskich, trochę żałuję, że na początku przy zakupie sukni w ogóle nie brałam pod uwagi kwestii bielizny (nie wszystkie salony wszywają staniki do sukni, nie pomyślałam o tym).

TŻ mierzył garniaka - w tym kierunku idziemy (jednak garniak będzie granatowy, a kamizelka i plastron w ecru). Dobry patent dla dziewczyn, które będą miały suknię w kolorze ivory lub ecru. Nie będzie wizualnego szoku przy białej koszuli i sukni w cieplejszym odcieniu .
Pocieszam się tą myślą

Ja w ogóle mam problem ze straplessami. Kiedyś było pisane tutaj ze w Esotiq są. Poszła a znalazłam tylko dwie bardotki... Możę słabo zaopatrzoy był akurat ten salon.

Też się zastanawiamy jak pogodzić moją suknie w kolorze ivory z koszulą TŻta... Wybieracie kamizelkę z kolorze ecru, a koszula wtedy biała?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
My w grudniu sledzilismy na biezaco ceny wodki i niestety, bylo widoczne, ze drozeje doslownie z dnia na dzien... w jednym dniu Pan Tadeusz 20,20 a dwa dni pozniej 20,40.
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię o obrączkach

Olena - ZAIKS zazwyczaj opłaca restauracja czy tam sami muzycy, już nie pamiętam, ale to jest roczny 'abonament'. Menadżerka sali zwracała nam na to uwage, żeby nie dać się nabierać salom weselnym na 'opłatę zaiks', bo oni tylko na tym zarabiają.
tak tak. rosły ceny u nas w kuj-pom. I to ostro. Nie wiem jak teraz ale w grudniu na pewno było z dnia na dzień o kilka gr wiecęj.

co do ZAIKSU - opłacają go zespoły. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją, że młodzi go płacą. Ale może tylko na naszych terenach jest on już wliczony w cenę jaką płacimy za zespół.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny !
asioonia2- jutro będzie 8 miesięcy
też ślubuję 6 września

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
ładne ale wysoookie podziwiam :P

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni

Dawno mnie nie było... W święta nie korzystałam z internetu i cały czas jestem zajęta przygotowaniami, że mało co mam czas, ten tydzień to już całkiem nie będzie chwili odetchnienia ale cieszę się, że to już za 6 dni będę żoną

Dogrywamy szczegóły z orkiestrą, kamerzystą, fotografem, z dekoratorką sali, kościoła, wszystko trzeba pozawozić na salę, generalna przymiarka i odbói sukni i jeszcze tak można wymieniać dużó drobiazgów, które trzeba załatwić.

Pogoda jak na złość nie jest zimowa niestety ale na sesję plenerową będziemy czekać aż spadnie śnieg

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Moim zdaniem Twój wybór jest lepszy, te buciki mają to coś jak na ślub, te drugie to poprostu tracycyjne zwykłe czółenka
OMG! Za 6 dni! Aaaaaaaaa to już! A potem my! Aż mi serce zabiło przeczytałam. Nie mogę się doczekać relacji Oby wszystko Wam się udało tak, jak planujecie


Dopiero teraz doczytałam poprzednie strony - dzięki dziewczyny za wszystkie wypowiedzi dot. obcinania włosów. Faktycznie podetne na razie tylko końcówki
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:19   #943
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

co do czerwonych butów, widziałam ladne w Gino Rossi: http://sklep.gino-rossi.com/szpilki,...-208778-p.html

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiamy jak pogodzić moją suknie w kolorze ivory z koszulą TŻta... Wybieracie kamizelkę z kolorze ecru, a koszula wtedy biała?
My w ogóle nie bierzemy kamizelki.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:19   #944
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Paulettee Trzymam kciuki za sprawy z proboszczem - zawsze można sprawę nagłośnić w kurii, bo jednak masz możliwość wzięcia ślubu w parafii narzeczonego. Co do dodatków - ja bym Cię widziała w czymś, co nie przytłoczy sukienki. Jest bardzo ozdobna sama w sobie i to na niej poiwnna być skupiona uwaga.
Dzięki za poradę, też tak myślę, tylko nie wiem dokładnie czy nawet brać jakiś naszyjnik, bo kolczyki to skromne (pewnie takie wkrętki), bransoletka również będzie. No i oczywiście nie jestem przekonana do bolerka, tym bardziej, że wychodzę za mąż w czerwcu.

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
Witaj
czy twoj nick inspirowany jest jakims filmem..?
Hey, hey Nie, to żadna inspiracja, po prostu odmiana mojego imienia po francusku :P
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:21   #945
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość

Musze się Wam pochwalić że kupiłam buciki ślubne !!
miałam budżet 300 zł, ale wszystkie jakie mi się podobały były tańsze. Czerwone buty z lepszych firm WSZYSTKIE miały czarny obcas co je dyskwalifikowało. Tak więc wybrałam buty w sieciówce Kari. Narzeczonemu podobały się inne buty a mi inne. więc kupiłam dwie pary oto one
Mój wybór to te po lewej, a tż te po prawej. wszystkim podoba się bardziej wybór tż, to ja jakaś dziwna jestem
Mi zdecydowanie te po prawej się bardziej podobają

Cytat:
z tego co nam mówił ksiądz licencja/pozwolenie potrzebne jest w momencie gdy ślub nie jest w parafii żadnego z narzeczonych. A to że u was będzie w kaplicy zamiast w kościele głównym to wasza sprawa i księdza który wam będzie dawał ślub (tu księdza z parafii narzeczonego)
My mamy taką sytuację, że mieszkamy na granicy parafii, tzn. jeden blok za nami już podlega pod inną parafię do której my też już się przyzwyczailismy i tam chodzimy do kościoła (tam mamy blizej, bardziej nam odpowiada). Jest to kościół w parku więc sceneria dodatkowo ładna, dużo miejsc parkingowych itp i chcemy również tam brać ślub. Musimy jednak oboje mieć zgodę z naszej wspólnej parafii. Mamy nadzieję, ze nie będzie to aż taki wielki problem, ale wyjdzie w praniu.
__________________
razem od 14.03.2010
zaręczyny 22.08.2013
ślub 16.08.2014
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:21   #946
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

dla kobaltowej PMki http://shop.nordstrom.com/s/cara-sto...HrnHRFgrbyLuTQ
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:28   #947
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni

Dawno mnie nie było... W święta nie korzystałam z internetu i cały czas jestem zajęta przygotowaniami, że mało co mam czas, ten tydzień to już całkiem nie będzie chwili odetchnienia ale cieszę się, że to już za 6 dni będę żoną

Dogrywamy szczegóły z orkiestrą, kamerzystą, fotografem, z dekoratorką sali, kościoła, wszystko trzeba pozawozić na salę, generalna przymiarka i odbói sukni i jeszcze tak można wymieniać dużó drobiazgów, które trzeba załatwić.
Mnie ostatnio w pracy zapytali ile dni wolnego przed weselem będę potrzebować - a ja na to że aż do piątku przed ślubem będę pracować, bo siedząc w domu to bym chyba zwariowała A z relacji Kuli wychodzi na to że w domu to mało co będę chyba siedzieć bo tyle będzie rzeczy do zrobienia. O tym to ja nawet nie pomyślałam

A ja zaczynam poszukiwania śliwkowych butów. Wstępnie zawsze chciałam aby buty były w kolorze sukni, ale ponieważ okazało się ostatecznie że mam sukienkę ze śliwkowymi elementami, to chyba jednak buty w takim kolorze będą optymalnym rozwiązaniem

Wprawdzie wolałabym aby wszystkie dodatki były w kolorze niebieskim bo wtedy moje oczy są tak ładnie intensywnie niebieskie No ale śliwkowy myślę nie będzie się jakoś szczególnie kłócił.... Czy delikatny śliwkowy makijaż będzie pasował do szaro-niebieskich oczu?
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:31   #948
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Obie pary sa super ale mi bardziej podobają bardziej niż te "twoje" są takie bardziej wyjściowe bierzesz obie pary na ślub ?
czyli które Ci się bardziej podobają? bo nie zrozumiałam
sama nie wiem co zrobić pewnie wezmę obie, mają chyba identyczną wysokość, więc jak w jednych będzie mi źle ubiorę drugie i na zmianę choć te lakierowane są o wiele wygodniejsze
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
co do czerwonych butów, widziałam ladne w Gino Rossi: http://sklep.gino-rossi.com/szpilki,...-208778-p.html

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



My w ogóle nie bierzemy kamizelki.
my też nie będziemy ubierać kamizelki. tzn tż
a co do Gino- na miejscu ich nie ma tych butów. a nie odważyłabym się zamówić przez internet
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:33   #949
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość



Dopiero teraz doczytałam poprzednie strony - dzięki dziewczyny za wszystkie wypowiedzi dot. obcinania włosów. Faktycznie podetne na razie tylko końcówki
mi włosy rosną jak głupie... niedawno obcięłam 5cm, później wrzuce jakie są długaśne...
Ja gdybym obcięła teraz do ramion, miałabym w sierpniu spokojnie za łopatki - tak sądzę. Niestety wszędzie tak szybko mi rosną

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
jak dla mnie za duże, za dużeee!
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 11:36   #950
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
czyli które Ci się bardziej podobają? bo nie zrozumiałam
sama nie wiem co zrobić pewnie wezmę obie, mają chyba identyczną wysokość, więc jak w jednych będzie mi źle ubiorę drugie i na zmianę choć te lakierowane są o wiele wygodniejsze

my też nie będziemy ubierać kamizelki. tzn tż
a co do Gino- na miejscu ich nie ma tych butów. a nie odważyłabym się zamówić przez internet
są dostępne w outlecie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:39   #951
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak tak to już za 6 dni

Dawno mnie nie było... W święta nie korzystałam z internetu i cały czas jestem zajęta przygotowaniami, że mało co mam czas, ten tydzień to już całkiem nie będzie chwili odetchnienia ale cieszę się, że to już za 6 dni będę żoną

Dogrywamy szczegóły z orkiestrą, kamerzystą, fotografem, z dekoratorką sali, kościoła, wszystko trzeba pozawozić na salę, generalna przymiarka i odbói sukni i jeszcze tak można wymieniać dużó drobiazgów, które trzeba załatwić.

Pogoda jak na złość nie jest zimowa niestety ale na sesję plenerową będziemy czekać aż spadnie śnieg
Trzymam kciuki za wszystkie ostatnie ogarniania i przygotowywania.

Nie wiem czy jeszcze do nas wpadniesz, więc już teraz życzę Ci Kochana, abyś w ten wspaniały dzień błyszczała jak hoolywodzka gwiazd, wybawiła się niesamowicie na własnym weselu, a uśmiech od ucha do ucha nie schodził z Twojej twarzy.


Już jako Żona koniecznie zdaj znam relację jak trochę ochłoniecie.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:42   #952
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Alloffkowa, przepraszam, ale mi sie żadne nie podobaja Ale to Tobie maja się podobać

Ja uważam, że ślub w środku tygodnia to trochę tak dziwnie, bo goście muszą specjalnie urlop brać. Co innego w piątek, czy też np. dzień poprzedzajacy jakieś święto np. 14 sierpnia (chociaż to też nie do końca tak super, bo kobieta musi iść do fryzjera, kosmetyczki, więc i tak musi wziąć wolne...) Dlatego ja wybrałam sobotę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wszyscy pracują poniedziałek-piątek. Wiele osób i tak musi brać urlopy na c weekendy lub kombinować. A jeśli komuś zależy to przyjedzie. Da rade bez fryzjera i kosmetyczki.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
co do czerwonych butów, widziałam ladne w Gino Rossi: http://sklep.gino-rossi.com/szpilki,...-208778-p.html

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



My w ogóle nie bierzemy kamizelki.
Myślałam tylko my tacy dziwni. I do tego normalny krawat i pasek że strojną klamrą.
Rzucę się na męża przy gościach
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:42   #953
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Kuli az zazdroszcze, ze juz niedlugo bedziesz miala to za soba i rowniez czekam na relacje
Co do zaiksu to u nas oplaca to sala, my w ogole sie tym nie przejmujemy.
Ja caly czas sie zastanawiam jaka miec fryzure, bo mam dosc krotkie wlosy ale intentywnie zapuszczam, wiec do maja moze cos sie uda zrobic
Co do wesel w inny dzien tygodnia niz sobota, ja nie widze w tym nic zlego bo sama mam w piatek, nie ze wzgledu na oplaty po prostu i mi i goscia bedzie bardziej pasowalo, bo to dlugo weekend majowy
Ja wolne biore juz od 25 kwietnia w pracy, z racji tego, ze mam do miejsca slubu 300km i troche bedzie latania zreszta musze pogadac z zepolem, bo chcieli aby 2 tygodnie przed przyjsc ustalic repertuar, jednak nie wiem czy uda mi sie co pare dni jezdzic do rodzicow, musze zagadac czy tydzien wystarczy.
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:45   #954
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dziewczyny których TŻci nie bedą mieć kamizelek - a jak wtedy sprawa z kolorem koszuli i sukni Waszych? Ja nie mam pojęcia a przecież to musi jakoś współgrać
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:46   #955
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
są dostępne w outlecie
już po fakcie
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Nie wszyscy pracują poniedziałek-piątek. Wiele osób i tak musi brać urlopy na c weekendy lub kombinować. A jeśli komuś zależy to przyjedzie. Da rade bez fryzjera i kosmetyczki.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


Myślałam tylko my tacy dziwni. I do tego normalny krawat i pasek że strojną klamrą.
Rzucę się na męża przy gościach
ja jak szłam na wesele w Boże Ciało to nie miałam problemu z fryzjerem
jak się chodzi do tego samego fryzjera ciągle i zależu mu na kliencie to problemu nie zrobi. Teściowa zagadała ze swoją fryzjerką, że przyjdziemy we dwie i nie było problemu
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:49   #956
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny których TŻci nie bedą mieć kamizelek - a jak wtedy sprawa z kolorem koszuli i sukni Waszych? Ja nie mam pojęcia a przecież to musi jakoś współgrać
wg savoir vivr'u pan mlody powinien trzymac sie swoich kolorow a PMka swoich. I to ze moj TZ bedzie mial smoking i snieznobiala koszule a ja off white suknie - nie robimy z tym problemu.

Nie wyobrazam sobie TZta w smokingu i ecru koszuli

http://mrvintage.pl/2013/01/18-najwi...j-czesc-2.html Punkt 11

Jescze tu ciekawie : http://mrvintage.pl/2011/02/10-najwi...-mezczyzn.html

I na temat ubran do slubu dla mlodego http://mrvintage.pl/2012/04/zwykly-g...la-okazje.html

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2014-01-05 o 11:55
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:53   #957
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny których TŻci nie bedą mieć kamizelek - a jak wtedy sprawa z kolorem koszuli i sukni Waszych? Ja nie mam pojęcia a przecież to musi jakoś współgrać
oboje będziemy mieć czysta biel. Jeżeli nie uda nam się zgrać idealnie odcieni nie będziemy płakać
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:55   #958
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny których TŻci nie bedą mieć kamizelek - a jak wtedy sprawa z kolorem koszuli i sukni Waszych? Ja nie mam pojęcia a przecież to musi jakoś współgrać
A jak ktoś ma kamizelkę, to już koszula nie musi być dopasowana?
Moim zdaniem w każdym z przypadków koszula powinna być dopasowana do sukni, żeby nic nie wyglądało 'na brudne'.

Ja mam kawałek materiału z sukni (podobnie kawałek materiału z butów), noszę w portfelu by były zawsze z nami. Będziemy na ich podstawie dobierać kolor koszuli i krawata.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:55   #959
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

ja mam suknię ivory i mój narzeczony też będzie miał ivory koszulę. Czarny garnitur, bez kamizelki i czarną albo ivory muchę
walę savoir vivre w tym temacie, bo nie wyobrażam sobie inaczej
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:57   #960
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Moj Tz rowniez bedzie mial białą koszule, bo moja sukienka tez bedzie biala, jednak jezeli kolory nie beda do siebie idealnie pasowac to trudno
Mam pytanie, otoz wiem, ze pare z Was kupowalo badz ma w planie muche dla swojego Tz, moj dzisiaj mi oswiadczyl, ze rowniez chce mucha, stad pytanie, gdzie kupowalyscie i czy dostana tam jakas w kolorze fioletu ?
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 11:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.