Sposoby na tęsknotę - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 12:05   #931
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

O nieeeeeeeee... to mnie zniechęciłaś Jeszcze gdyby plamy zależały od kondycji włosów albo czegoś bardziej zewnętrznego, to bym próbowała, a tak? Na bank by wyszła krówka, bo moje zdolności nakładania farby równają się zdolnościom nałożenia szamponu. Metoda podobna Bu ;(

To może zaszaleje po drugiej części wypłaty tak na nowy rok akademicki? Jeciu, jak korci!

TŻ się stęsknił. Byliśmy umówieni na jutro, a ten chce już dziś wpadać z gajerkiem pod pachą, lol. Dobrze mu ten wyjazd zrobił, ale...eee..chciałam dziś książkę poczytać
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:33   #932
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Sposoby na tęsknotę

hehehe no od kondycji wlosow tez to niejako zalezy, wiadomo ze wlosy abrdzo zniszczone tez inaczej beda przyjmowac farbe

Ale Ci faaaaaaaajnie ksiazka poczeka, lepszy TZ
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:03   #933
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Nie, dziś wieczorem książka by była fajniejsza. I mini spa przed jutrzejszym ślubem i imprezą "weselną'

Przebywanie z dziećmi mi szkodzi na mózg. Dziś znowu miałam głupawkę. Zachowywałam się gorzej niż moje podopieczne. Gaworzyłam sobie, pogryzłam TZta, umyłam okna po ciemku. Tak, to mówi pani omc mgr

Z włosami samodzielnie popróbuję, jak nabiorę odwagi
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:39   #934
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Gaja jak będę miała dzieci to zatrudnię Cię jako opiekunkę do nich, co Ty na to?!
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:51   #935
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

I będziesz mi płacić na tyle dobrze, żebym mogła za to postawić sobie domek ?Jak tak, to nie ma sprawy

Będziesz mogła z nami robić kasztaniaki
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 17:44   #936
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Ale tu dzisiaj wesoło u Was...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:39   #937
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Nie chcę zbytnio psuć nastroju...ale chyba to niestety zrobię...;];]
Z moim TŻ-em nie widziałam się już od ponad miesiąca, ja mieszkam w Polsce, on w Niemczech... Znów dopada mnie deprecha, smutno mi, na skypie go nie ma, więc pewnie jak zwykle szlaja się gdzieś z kumplami
tak bardzo tęsknię...tak mi brakuje jego ciepła, dotyku, głosu...Tego spojrzenia prosto w oczy....
Za ponad 3 tygodnie się dopiero zobaczymy, przyleci do mnie na kilka dni... Codziennie myślę o tym dniu, nie mogę się doczekać! Tylko, że po tym od razu dopada mnie smutek, bo wiem, że po jego wyjeździe znów nie będziemy się długo widzieć. Możliwe, że bardzo długo, ale wolę być dobrej myśli.
Chyba muszę zrobić sobie kalendarzyk dni do jego przyjazdu, bo denerwuje mnie to codzienne, kilkakrotne odliczanie dni do jego przyjazdu. Dziś, w telewizji na TVN-ie, w "Uwadze" był jakiś tam program, nieistotne o czym. w każdym razie jakaś kobieta dzwoniła do mężczyzny, który schudł ponad 100 kg czy jakoś tak przez Skype'a właśnie! Jeeezu, jak ja usłyszałam ten charakterystyczny dźwięk to aż serce mi skoczyło, naprawdę! mimo, iż komputer był wyłączony
A potem przez jakieś 5 minut musiałm dochodzić do siebie. Związek na odległość jest straszny.
No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło;] Na duchu podtrzymuje mnie myśl o szczęściu, gdy go wreszcie zobaczę!!!!
agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 21:36   #938
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Aaaa! Jestem w niebie i będę tłusta. Zrobiliśmy dziś z TŻtem pizzę, teraz wcinam żelki od cioci z Niemiec (300g szczęście. Orgazm żołądkowy ).

Agniusia, porycz sobie. To zawsze pomaga
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:40   #939
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

O masakra! ORGAZM ŻOŁĄDKOWY Yeah!!!

Gaja, jeżeli ustawimy się z TŻ w Skandynawii na tyle na ile mamy w planach, to postawisz sobie nawet dwa takie domki Tylko wiesz, jest jeden warunek! Albo będziesz mieć jeden domek w pobliżu nas, albo będziesz dojeżdżać :P I can't wait!!! ;D

Agnusia, zobacz jakie my jesteśmy twarde i silne!! Ty też taka będziesz jak poprzebywasz z nami dłużej

Wczoraj bardzo długo rozmawiałam z TŻ... chyba znowu się zakochałam (tylko, który to już raz?! I czy to tak można?! hehehe)
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 12:39   #940
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Sposoby na tęsknotę

A ja wczoraj miałam orgazm żołądkowy Byłam na weselu, TŻ ciągle mi tylko mówil że mam skończyc jeść, bo jem więcej od niego hmmm w sumie to go nawet powoli na wadze gonie ale ja jakoś kocham jeść i nie umiem przestać.

Dziś już nie szliśmy na poprawimy bo TŻ kończy się dzisiaj urlop i wieczorem znów wyjeżdża ale za 2 tygodnie znowu przyjedzie na weekend i tak w kółko.
__________________
26.02.2013 Bartuś
18.11.2014 Kajtuś
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:55   #941
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

U mnie kiepsko, nie wiem nawet kiedy się zobaczymy, złapało mnie zwątpienie, nie wiem co robić
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 17:34   #942
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na tęsknotę

hej moge sie dolaczyc? ;p
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:09   #943
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Douglas, spoko luz. Postawimy się za płotem i będziemy Wam zgniłe śliwki przez niego przerzucać - oczywiście w akcie sympatii

Roxaneczka, dołączaj

Ifonka, było odpowiedzieć TŻtowi, że Ci zazdrości spustu, ło. Żeby mnie facet upominał, że za dużo jem- niedoczekanie! Upominała mnie koleżanka na studniówce, bo kocham wędzonego łososia z cytrynką - mogę jeść tylko łososia, co też robiłam całą studniówkę. Do tej pory pamiętam ten wyrzut w jej głosie: "nie jedz tyle łososia!". Cóż, koleżanka pulpet, więc nie mogła sobie pozwolić na tyle kalorii

łooosoosiaaa!

2 tygodnie to niedużo! dacie radę
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:31   #944
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Gaja: Śliwki mogą być! Ale nie zgniłe!!! Bo Cię będę pomidorami obrzucać! A co! Ej, a Ty nie miałaś iść dzisiaj na jakieś weselicho?!

Beoneself: Co to za zwątpienia! Chyba kogoś tu do porządku trzeba przywrócić!

Iffonka: Halo, halo! Zamiast tu szczęśliwością tryskać, że TŻ u boku choć na chwilę był to takie smuty tu puszczasz! Nie ładnie! To tylko dwa tygodnie! Zleci nawet nie obejrzysz się kiedy! Dasz rade! Nie trzęś tyłkiem! ;D

Witamy Roxaneczkę! I od razu żeby formalnościom było zadość proszę bardzo, kilka pytań do:
1. Jak długo jesteście z TŻ razem?
2. Ile macie lat?
3. Na jak długo wyjeżdża i na jak długo wraca?!
Dziewuszki czy o czymś zapomniałam?
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:34   #945
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Nieee, wczoraj byłam i nie takie typowe weselicho, a impreza dla znajomych w akademiku. Żenująco było. Sala mała, na rzutniku kikboxing bezgłośnie i radosne umpcy umpcy w głośniku. Do tego wszyscy umieli tańczyć, tylko nie ja,więc postanowiłam nie wstawać z fotela, żeby się nie zbłaźnić Zmyliśmy się po 2h, bo nie nasze klimaty

Będzie walka na warzywa i owoce

Tak, zapomniałaś o "po co pojechał?"
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:48   #946
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na tęsknotę

a wiec mam 18 lat moj tz 21 nie ma go dopiero od tyg ale tydzien jakos lecial a teraz jakos dopadla mnie chandra,pojechal do pracy jestesmy ze soba 2 lata,wraca za 3 tyg. pewnie na krotko sory za chaotyczna wypowedz ale moze zrozumiecie;p
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:07   #947
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Douglas_Douglas Pokaż wiadomość
Beoneself: Co to za zwątpienia! Chyba kogoś tu do porządku trzeba przywrócić!
Dziewczyny, ale porażka...
Niestety, ale mam konkretny powód do zwątpienia.
Jestem zawiedziona, wkurzona, rozsądek podpowiada, żeby kopnąć go w dupę i tyle.
Tylko jak, kiedy ja już wpadłam na maksa.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:16   #948
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

ktoś się zakochał... zwykle to powód do radości, nie depresji
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:30   #949
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez roxaneczka Pokaż wiadomość
a wiec mam 18 lat moj tz 21 nie ma go dopiero od tyg ale tydzien jakos lecial a teraz jakos dopadla mnie chandra,pojechal do pracy jestesmy ze soba 2 lata,wraca za 3 tyg. pewnie na krotko sory za chaotyczna wypowedz ale moze zrozumiecie;p
Aa no to już wszystko wiem Dzięki Gaja za uzupełnienie Każda z nas ma kryzys, czasem większy czasem mniejszy ale one przechodzą! Nie martw się! Jesteście już razem dosyć sporo więc wiecie czego się po sobie spodziewać A jak długo jesteście już w rozjazdach? Czy to pierwszy jego taki wyjazd?

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Nieee, wczoraj byłam i nie takie typowe weselicho, a impreza dla znajomych w akademiku. Żenująco było. Sala mała, na rzutniku kikboxing bezgłośnie i radosne umpcy umpcy w głośniku. Do tego wszyscy umieli tańczyć, tylko nie ja,więc postanowiłam nie wstawać z fotela, żeby się nie zbłaźnić Zmyliśmy się po 2h, bo nie nasze klimaty

Będzie walka na warzywa i owoce

Tak, zapomniałaś o "po co pojechał?"
Aaa no bo właśnie jakoś tak ni jak na normalne wesele czasowo mi to nie wygladało No ale czasami takie się robi A Ty zamiast siedzieć to naucz się tańczyć! Ja uwielbiam buncować

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale porażka...
Niestety, ale mam konkretny powód do zwątpienia.
Jestem zawiedziona, wkurzona, rozsądek podpowiada, żeby kopnąć go w dupę i tyle.
Tylko jak, kiedy ja już wpadłam na maksa.
Beonseself co się konkretnie dzieje?!
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:31   #950
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

No właśnie
Mam masę roboty na uczelnie, nie mogę się na niczym skupić, bo mam ochotę się trochę nad sobą porozczulać

Przez dwa tygodnie nie rozmawialiśmy o następnym spotkaniu. Specjalnie milczałam na ten temat, chciałam dać mu czas na poukładanie wszystkich spraw na miejscu.
Wczoraj złamałam się i spytałam kiedy się zobaczymy, trzeba by coś ustalić - bo oboje mamy bardzo mało wolnego czasu.
A ten mi na to, że nie wie i nie zastanawiał się jeszcze nad tym. Szok. Chwilę później rozłączyłam się, bo trochę mi się odechciało rozmawiać
Wytłumaczyłam mu później, że jest mi przykro, gdy po dwóch tygodniach niewidzenia się mówi mi, że nawet się nad naszym spotkaniem nie zastanawiał.
Na co on wytłumaczył mi dokładnie czym to jest spowodowane. I niby rozumiem. Wrócił niedawno z zagranicy, ma milion spraw do poukładania, rozpoczyna nowe studia na które nawet jeszcze nie wie czy się dostał i tak dalej. Mówił mi, że teraz to dla niego priorytety.
Ok, to brzmi całkiem rozsądnie. Tylko gdzie ja jestem w tym wszystkim? Dlaczego sprawia, że czuję się jak jeden z problemów, z którymi musi się uporać - po rozwiązaniu całej reszty?
Czy ja coś wyolbrzymiam? Bo może tak?

Edytowane przez beoneself
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:12
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:55   #951
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Yyyy przyznam szczerze jestem w szoku. Szczerze powiem że nie chce mi się szperać w wątku, dlatego mogłabyś uzupełnić co się w ogóle między Wami stało że Twój TŻ mimo że jest na miejscu już dwa tygodnie to się z Tobą nie widuje?? Bo teraz zaczynam mieć wrażenie że coś mnie ominęło i mimo że Ty go rozumiesz to ja nie mogę pojąć tego zupełnie!

Czekanie na wyniki studiów, załatwianie formalności wydaje mi się że to nie przeszkadza widywać się ze sobą.

Kurcze tyle opowieści na tym wątku że czasami nie sposób przypasować wszystkiego do jednej osoby
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:05   #952
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Mój tż nie jest na miejscu, jesteśmy ze sobą na odległość i to dosyć sporą, bo 350km.
Liczyłam, że przyjedzie w następny weekend.
To dopiero kilka miesięcy razem, i w chwili gdy ktoś wywija takie numer to wierzcie mi, że się odechciewa...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:09   #953
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Czyli ciągle się docieracie. Albo się dotrzecie, albo nie Czas pokaże Głowa do góry!
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:20   #954
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Tylko kiedy my się mamy dotrzeć, gdy nie mamy kiedy się spotykać?
A mój luby nie ma czasu o tym pomyśleć?
Prawdę mówiąc mam więcej zajęć od niego, ale jakoś zawsze znajduję chwilę zarówno, żeby się odezwać jak i potrafiłabym wygospodarować czas, który można by w końcu spędzić razem.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:52   #955
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Tylko kiedy my się mamy dotrzeć, gdy nie mamy kiedy się spotykać?
A mój luby nie ma czasu o tym pomyśleć?
Prawdę mówiąc mam więcej zajęć od niego, ale jakoś zawsze znajduję chwilę zarówno, żeby się odezwać jak i potrafiłabym wygospodarować czas, który można by w końcu spędzić razem.
Wiesz, związek polega też w głównej mierze na rozmowie. Tylko jak dla mnie jeżeli on nie chce rozmawiać, poświęcać Ci swojego czasu to może nie do końca jest tego związku pewien, tym bardziej że jesteście ze sobą krótko? Bo ja rozumiem, że może ktoś być zapracowany, strasznie zmęczony, sama ciągnę studia, pracę, związek na odległość i mam dużo zajęć ale jakoś znajduję czas żeby pogadać z TŻ. Owszem, nie rozmawiamy codziennie, ale przynajmniej co drugi dzień jesteśmy ze sobą w kontakcie. Nie poczułabym się fajnie, gdyby mój TŻ powiedział mi że nie miał czasu o nas pomyśleć i wygospodarować chociaż 10 minut wieczorem przed snem. Co innego gdy związek od razu jest związkiem na odległość, a co innego jeżeli para rozjeżdża się będąc już ze sobą jakiś czas, znając się i wiedząc czego mogą się po sobie spodziewać. Ale tak na prawdę nie ma rzeczy niemożliwych Muszą tylko chcieć obie strony
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:57   #956
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Tańcować nauczę się, jak mi się TŻ oświadczy. Już ustaliliśmy, że pójdziemy na kurs tańca

Ech, miałam iść wcześniej spać, ale moja korkowiczka odesłała mi swoją prace maturalną - to poprawiłam z marszu, a co i tak mamy 23:00

Beoneself, ja bym się wkurzyła, ale wiesz co? Mój też miał mnie w nosie na samym początku. Widywaliśmy się raz w tygodniu,a mieszkaliśmy do siebie 15 min drogi. Nadal nie wiem, czemu tak. Może tak długo żegnał się ze swoją niezależnością? Nie wiem.

Pogadaj z TŻtem. Powiedz, że czujesz się, jak problem, nie jego partnerka (a partnerstwo zakłada relacje równorzędne). Powiedz, że Ci zależy, ale bez łez i rzucania się na szyję, a tak chłodno - zwykły, werbalny komunikat i, że chcesz wiedzieć na czym stoisz. Dogadacie się, na pewno. Docieranie boli
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:39   #957
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na tęsknotę

wlasnie pojechal pierwszy raz i jest mi strasznie ciezko bo mam rozne glupie mysli,pewnie wiecie jak to jest ;p i ogolnie sie o niego martwie bo pisal ze jest bardzo ciezko praca w sloncu przez 7 dni w tyg. ;o i ogolnie nawet nie mamy ze soba kiedy pogadac i nie mam jak sie wyzalic a mam pewne problemy ze stawem skokowym,ale wczoraj pisal ze mi to wszystko wynagrodzi jak wroci itp.wiec troche mi lzej,a przed tym wyjazdem mielismy ogolnie sporo problemow w zwiazku ciagle klotnie i nie ukladalo sie najlepiej
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 17:37   #958
Douglas_Douglas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 333
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez roxaneczka Pokaż wiadomość
wlasnie pojechal pierwszy raz i jest mi strasznie ciezko bo mam rozne glupie mysli,pewnie wiecie jak to jest ;p i ogolnie sie o niego martwie bo pisal ze jest bardzo ciezko praca w sloncu przez 7 dni w tyg. ;o i ogolnie nawet nie mamy ze soba kiedy pogadac i nie mam jak sie wyzalic a mam pewne problemy ze stawem skokowym,ale wczoraj pisal ze mi to wszystko wynagrodzi jak wroci itp.wiec troche mi lzej,a przed tym wyjazdem mielismy ogolnie sporo problemow w zwiazku ciagle klotnie i nie ukladalo sie najlepiej
No to oby wyjazd Wam lepiej zrobił Stęsknicie się za sobą to i się polepszy!

Mówisz że w słońcu pracuje?! To gdzie on jest?! Chętnie do niego dojadę Bo mi już własnie słońca brak.

Ps. Która z nas nie lubi jak nasze TŻ wracają i wynagradzają nam tą rozłąkę.... Ajcc... rozmarzyłam się!!
Douglas_Douglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:00   #959
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na tęsknotę

no mam nadzieje bo jednak ten kontakt jest dosc ograniczony i nawet sie porzadnie poklocic nie mozna hehe on jest we wloszech i pisal ze codziennie temp.27 a ja tu biedna marzne sama
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:17   #960
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Douglas_Douglas Pokaż wiadomość
Wiesz, związek polega też w głównej mierze na rozmowie. Tylko jak dla mnie jeżeli on nie chce rozmawiać, poświęcać Ci swojego czasu to może nie do końca jest tego związku pewien, tym bardziej że jesteście ze sobą krótko? Bo ja rozumiem, że może ktoś być zapracowany, strasznie zmęczony, sama ciągnę studia, pracę, związek na odległość i mam dużo zajęć ale jakoś znajduję czas żeby pogadać z TŻ. Owszem, nie rozmawiamy codziennie, ale przynajmniej co drugi dzień jesteśmy ze sobą w kontakcie. Nie poczułabym się fajnie, gdyby mój TŻ powiedział mi że nie miał czasu o nas pomyśleć i wygospodarować chociaż 10 minut wieczorem przed snem. Co innego gdy związek od razu jest związkiem na odległość, a co innego jeżeli para rozjeżdża się będąc już ze sobą jakiś czas, znając się i wiedząc czego mogą się po sobie spodziewać. Ale tak na prawdę nie ma rzeczy niemożliwych Muszą tylko chcieć obie strony
Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Beoneself, ja bym się wkurzyła, ale wiesz co? Mój też miał mnie w nosie na samym początku. Widywaliśmy się raz w tygodniu,a mieszkaliśmy do siebie 15 min drogi. Nadal nie wiem, czemu tak. Może tak długo żegnał się ze swoją niezależnością? Nie wiem.

Pogadaj z TŻtem. Powiedz, że czujesz się, jak problem, nie jego partnerka (a partnerstwo zakłada relacje równorzędne). Powiedz, że Ci zależy, ale bez łez i rzucania się na szyję, a tak chłodno - zwykły, werbalny komunikat i, że chcesz wiedzieć na czym stoisz. Dogadacie się, na pewno. Docieranie boli
Dziękuję Wam dziewczyny za te posty... za bardziej pozytywne spojrzenie, na które w tej chwili nie bardzo jest mnie stać.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 11:15:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.