Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 07:39   #931
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Misia, nowy stanik jest zdecydowanie lepszy wszystko ładnie obejmuje, nic się nie wylewa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 07:59   #932
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Misia - bułki podpachowe ma sporo osób, więc się nie przejmuj. Jeżeli będziesz dobrze codziennie wygarniać biust, to jest szansa, że po jakimś czasie zmniejszą się lub znikną.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 08:05   #933
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

To ja sie pochwale swoimi stanikowymi zamowieniami z 75C przeszlam na:

1. KrisLine 70E (w promocji 26zl) model belissima
2. Gaia 70D model 041 BS
3.Gaia 70D model 157 Giulietta

Z Gai wzielam D poniewaz wyczytalam ze sa one duzomiseczkowe, mam nadzieje ze beda dobre, jak cos to bede wymieniac
Cieszy mnie ze w tym rozmiarze znalazlam push-upy i to nie w zaporowych cenach. Jak je juz dostane porobie fotki
bestla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 08:20   #934
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

misiapa a ja chcialabym wiedziec jakim cudem zamieszczasz fotki w postach. Probowalam uzywac <*img scr""> oraz [*img] ale mi nie wyszlo
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 08:52   #935
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny, nowa kolekcja w Bravissimo
Zachorowalam na Sienne i Confetti, oba Panache
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:21   #936
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziekuje za slowa otuchy Dobrze, ze go nie oddalam , a dzis nawet zalozylam biustonosz w domu, tak, tak, dobrze zrozumialyscie, zwykle w domu chodzilam bez, zeby sobie zaoszczedzic tortur. Teraz torturuje sie dobrowolnie, bo rżnie cholernik pod pachami na maksa, ale co tam, skoro tak trzeba.
Ja uwazam, ze mam duzy biust, to znaczy wolalabym miec mniejszy, jedrniejszy i bardziej sterczacy biust, bo moj mi sie nie podoba

Eternal, chodzi ci o wstawianie fotek w ogóle, czy wstawianie fotek w srodku tekstu?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:57   #937
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ja uwazam, ze mam duzy biust, to znaczy wolalabym miec mniejszy, jedrniejszy i bardziej sterczacy biust, bo moj mi sie nie podoba
No co Ty. Co druga kobieta chciałaby mieć taki.

I pamiętaj, że masz "cycki jak Madonna".
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 12:11   #938
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Eeee tam, ja go nie lubie, bo wisi, chcialabym miec silikony...
OK, moze i mam cycki podobne do Madonny, ale ja nigdy nie slyszalam opinii, ze Madonna ma fajne cycki
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 13:15   #939
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Eeee tam, ja go nie lubie, bo wisi, chcialabym miec silikony...
A co na to mąż?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
OK, moze i mam cycki podobne do Madonny, ale ja nigdy nie slyszalam opinii, ze Madonna ma fajne cycki
Madonna ma fajne cycki.

__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:06   #940
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A co na to mąż?

Madonna ma fajne cycki.

Na silikonach chyba kazdy biustonosz wyglada ladnie, a i bez biustonosza silikony trzymaja forme. Moj biust zadnej formy nie ma
Wyglada na to, ze mam kompleksy, co najmniej dwa - prawa i lewa piers
Maz silikonow nie akceptuje, twierdzi, ze czegos takiego nawet by nie dotknal, jemu sie podoba tak jak jest, a moj biust, jesli o wielkosc chodzi, osiaga gorne granice akceptacji.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:20   #941
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja też uważam że nie mam dużego biustu, zresztą nigdy nie miałam i nigdy tak nie uważałam a z rozmiarówki wchodzi na mnie 70E lub F.

Jestem z siebie dumna bo dziś kazałam swojej koleżance (która nosiła 75B) włożyć stanik 75D (akurat byłyśmy w centrum handlowym, więc niestety 75D to max jakie mają ) była bardzo sceptyczna i zrobiła wielkie oczy "takie michy??" Włożyła i co? Powiedziała że leży jak ulał, nic jej nie odstaje bo w tym co nosi (75B) robią się takie bułki dookoła
Koleżanka nie wygląda jakby miała imponujący biust, natomiast jak włoży chociażby to 75D to każdy pomyśli że chyba jej biust urósł
Jeszcze ją przekonam do 70E ale lepsze 75D niż 75B
No 75D to wcale nie jest biust duży czy wielki. A w wyobraźni nieuświadomionych polaków nadal tkwi D = wielki biust

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Ja uwazam, ze mam duzy biust, to znaczy wolalabym miec mniejszy, jedrniejszy i bardziej sterczacy biust, bo moj mi sie nie podoba

Eternal, chodzi ci o wstawianie fotek w ogóle, czy wstawianie fotek w srodku tekstu?
Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Eeee tam, ja go nie lubie, bo wisi, chcialabym miec silikony...
OK, moze i mam cycki podobne do Madonny, ale ja nigdy nie slyszalam opinii, ze Madonna ma fajne cycki
Mało której kobiecie własne piersi się podobają
Ja na swój też ciągle narzekam, że nie ładny, nie jędrny.. rozważałam też jakieś operacje
Chciałabyś mieć silikony? One wyglądają strasznie sztucznie, nie ładnie moim zdaniem. Lepiej mieć własne, odziane w przepiękny stanik, który pomaga go kształtować bezoperacyjnie
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 14:28   #942
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dostalam juz KrisLine Belissima, rozmiar jak widac na zdjeciu 70E, obwod mocno rozciagliwy, usztywniony z wyjmowana gabeczka. Podoba mi sie, a w szczegolnosci za te cene-26,35
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg belisssima.jpg (99,2 KB, 88 załadowań)
bestla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:34   #943
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez bestla Pokaż wiadomość
Dostalam juz KrisLine Belissima, rozmiar jak widac na zdjeciu 70E, obwod mocno rozciagliwy, usztywniony z wyjmowana gabeczka. Podoba mi sie, a w szczegolnosci za te cene-26,35
Całkiem ładny. Ale krój nie dla mnie
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:38   #944
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Widze ze kazda z Was juz ma co najmniej 1 dobry stanik
Ja mam pytanie bo jakas schiza mala mnie zlapala. Od paru dni przymierzam sie do kupna jakiegos przez internet i we wszystkich mi sie wydaje ze miseczki maja bardzo szeroki ten kawalek miedzy soba, tzn. miedzy fiszbinami. Mam raczej male piersi i chodzac od paru tygodni w dobrym staniku zauwazylam ze troche tluszczyku przyszlo spod pach i z okolic mostka do srodka miseczki. I miedzy piersiami (kiedy nie mam na sobie stanika) jest teraz taka przerwa wielka ( przynajmniej tak to odbieram). czy tak powinno byc? (W sensie ze wiem ze powinna byc ale az tak wielka?) Ze przy malych piersiach ta przerwa jest duza bo po bokach tez za duzo nie ma?
Teraz mam taki stanik ktory sie reguluje miedzy miseczkami i mam ustawione jak najciasniej zeby pzrerwa nie byla taka duza ale i tak jest.
Mam nadzieje ze ktos zrozumial z tych gryzmolow o co mi chodzi
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:14   #945
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Widze ze kazda z Was juz ma co najmniej 1 dobry stanik
Ja mam pytanie bo jakas schiza mala mnie zlapala. Od paru dni przymierzam sie do kupna jakiegos przez internet i we wszystkich mi sie wydaje ze miseczki maja bardzo szeroki ten kawalek miedzy soba, tzn. miedzy fiszbinami. Mam raczej male piersi i chodzac od paru tygodni w dobrym staniku zauwazylam ze troche tluszczyku przyszlo spod pach i z okolic mostka do srodka miseczki. I miedzy piersiami (kiedy nie mam na sobie stanika) jest teraz taka przerwa wielka ( przynajmniej tak to odbieram). czy tak powinno byc? (W sensie ze wiem ze powinna byc ale az tak wielka?) Ze przy malych piersiach ta przerwa jest duza bo po bokach tez za duzo nie ma?
Teraz mam taki stanik ktory sie reguluje miedzy miseczkami i mam ustawione jak najciasniej zeby pzrerwa nie byla taka duza ale i tak jest.
Mam nadzieje ze ktos zrozumial z tych gryzmolow o co mi chodzi
Nosiłaś wcześniej staniki zbliżające do siebie piersi, robiące "rowek"? Jeśli tak, bardzo możliwe że wracają na swoje miejsce. Jeśli nie, też możliwe jest, że wyglądają odrobinę inaczej, ale ile cm wynosi przerwa między jedną piersią a drugą?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:47   #946
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Nosiłaś wcześniej staniki zbliżające do siebie piersi, robiące "rowek"? Jeśli tak, bardzo możliwe że wracają na swoje miejsce. Jeśli nie, też możliwe jest, że wyglądają odrobinę inaczej, ale ile cm wynosi przerwa między jedną piersią a drugą?
Nosilam oddzielajace ale wszystko mialam takie rozlane. Teraz to takie bardziej kuleczki ale ta przerwa dziwna. Nie wiedzialam gdzie zmierzyc wiec zmierzylam na wysokosci brodawek - 3cm , i na wysokosci podstawy - 9cm. Moze sa bardziej zbite teraz i okazalo sie ze mam szerzej rozstawione?
Dlatego chce kupic stanik ktorego fiszbiny stykaja sie przy czubkach i nie maja miedze tymi czubkami materialu. Wtedy moze sie przybliza?
Mysle nad tym bo na zdjeciu sie stykaja fiszbiny http://cgi.ebay.pl/BNWT-NEW-White-Fr...QQcmdZViewItem
Ale nie znalazlam zadnych opinii o nim na LM, chyba ze zle szukam
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 16:57   #947
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Pochodzilam w tym swoim nowym KrisLinie pod domu i jednak miska jest za mala, nawet po wyjeciu gabeczek
bestla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 18:26   #948
wkurzona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

byłam w sklepie, a ponieważ 65D ani widu, ani słychu, to poprosiłam o 70C... i za duzy był w miseczkach coś jakby brakowało, a starałam sie wszystko z boków zgarnąć i do miseczki włożyć. No i teraz skołowana jestem...
wkurzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 18:40   #949
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez wkurzona Pokaż wiadomość
byłam w sklepie, a ponieważ 65D ani widu, ani słychu, to poprosiłam o 70C... i za duzy był w miseczkach coś jakby brakowało, a starałam sie wszystko z boków zgarnąć i do miseczki włożyć. No i teraz skołowana jestem...
skoro poprosiłaś o zły rozmiar to czemu się dziwisz?
poszukaj swojego rozmiaru
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 19:25   #950
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Pomocy, bo oszaleje. Napisalam juz na Lobby, ale i tu opisze moja, jakze dziwna, historie.


Gdy mierzylam sie tadzien temu bylo 79/95. Wrzuciłam w kalkulator, wyszło 32E i pełna nadziei, ze bede miec perfekcyjny stanik, zamówiłam Panache Ophelia w tymże rozmiarze.
Potem zmierzyłam sie jeszcze raz, wyszło... 79/98, czyli 32F. Inferno - moje marzenie, zamówiłam w 32F

Wczoraj dotarła do mnie Ophelia. Miseczki jakby ciut za duże. Obwód jest OK, choć zdziwiło mnie, ze określana jako scisliwiec Ophelia daje sie zapiąć na najciaśniejszą haftkę i jeszcze ciut naciągnąć.Problem to fiszbiny. Wbijają sie w mostek, ale to jestem w stanie znieść. Gorzej jest pod pachami. Nie tyle wbijają sie tam fiszbiny, ile cały ten odcinek pomiędzy fiszbina, a ramiączkiem wrzyna sie w ciało, w te podpachowe bulki, przez co cały czas czuje, ze mam biustonosz. Mam go teraz na sobie, ale nie oszukujmy sie - marze by go zdjąć.

Grzebiąc na Lobby znalazłam informacje, ze jeśli fiszbiny wbijają się pod pacha może to być oznaka za szerokiego obwodu. Dało mi to do myślenia, tym bardziej, ze Ophelia to scisliwiec. Zmierzyłam się przed chwila i… doznałam szoku. Pod biustem jakieś 75, a ustawiona na 79cm miarka luźno zwisa wokół ciała. W biuście góra 92cm (gdy biustonosz przylega luźno do piersi) mierzone w założonej Ophelii, a bez biustonosza 91-92cm (biust mam raczej obwisły, wiec bez biustonosza się „rozpłaszcza” i obwód jest mniejszy).
Wskoczyłam na wagę, i okazało się, ze od ostatniego tygodnia ubyło mi 2kg, z 3-4, które przybrałam w zimie. Wygląda na to, ze najbardziej schudłam w cyckach…

Zanim dotarła Ophelia byłam pewna, ze ja zwrócę, bo będzie za mała, a zostawię Inferno. Ophelie jednak zostawiłam, bo miseczki sa w sumie dobre, za to jestem prawie pewna, ze w Inferno, które jutro dojdzie będę mogła wpakować i piersi, i bulki, nie piersiowe, ale te na drugie śniadanie.

Wrzuciłam w Bra Fitter 75/92, pokazuje mi 30F. Gdy podwyższyłam lekko obwód biustu na 75/93 wychodzi 30FF lub wyjątkowo ściśliwe 32E, czyli pasowałoby - mam wyjątkowo ściśliwą Ophelie 32E o lekko za dużej miseczce (93cm zamiast 92cm).

Zaznaczam, ze jestem przy końcu cyklu, wiec to nie przez cykl biust mi zmalał, on będzie się na dniach powiększał.



Nie wiem, co mam o tym myslec. Czy to możliwe, ze po calym dniu w biustonoszu obwod ścisnął mnie tak, ze kiedy się mierze mam 75, a nie 79cm, ale po zdjęciu biustonosza to minie? Spodziewalam się migracji i zmiany rozmiaru w gore (wiem, ze nie po jednym dniu) ale tego, ze będę miala migracje ujemna nie.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 19:56   #951
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Misiu, migracja jest też ujemna, własnie w obwodzie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:04   #952
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie, to nie moze byc migracja, co prawda wczoraj sie nie mierzylam, dopiero dzis wpadlam na ten pomysl, ale to raczej niemozliwe, zebym po 24h chodzenia w biustonoszu stracila 4cm pod i 5cm w biuscie. Liczylam sie ze wzrostem obwodu w biuscie, ale nie ze zmniejszczeniem
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:07   #953
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

misiapisia, a może teraz się po prostu mocniej ścisnęłaś? Pierwszy raz gdy mierzyłam sie ciasno wyszło mi 68cm, a później (mimo ze obwód raczej mi nie zmalał) byłam wstanie ścisnąć się nawet do 65cm. Poza tym może faktycznie trochę schudłaś w obwodzie i to spotęgowało ten efekt.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:13   #954
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Zanim zaczelam szalec na Ebayu mierzylam sie kilka razy, 79cm pod bylo zawsze, to z obwodem biustu mialam problem, bo pierwszy raz wyszlo mi 95, a potem okazalo sie, ze jednak 98cm.

Nie wiem co mam teraz zrobic, szukac stanika 65F, czy zaczac jesc, zeby nadrobic te stracone 2kg.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:19   #955
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Na silikonach chyba kazdy biustonosz wyglada ladnie, a i bez biustonosza silikony trzymaja forme. Moj biust zadnej formy nie ma
Wyglada na to, ze mam kompleksy, co najmniej dwa - prawa i lewa piers
Maz silikonow nie akceptuje, twierdzi, ze czegos takiego nawet by nie dotknal, jemu sie podoba tak jak jest, a moj biust, jesli o wielkosc chodzi, osiaga gorne granice akceptacji.
Misiu, swoje, naturalne zawsze lepsze niż sztuczne. Są Twoje, polub je, bo warto.

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Mało której kobiecie własne piersi się podobają
Za to ja takich znam niewiele. Wręcz przeciwnie. Większość moich znajomych lubi swój biust. Ja swój lubię bardzo.

Cytat:
Napisane przez bestla Pokaż wiadomość
Dostalam juz KrisLine Belissima, rozmiar jak widac na zdjeciu 70E, obwod mocno rozciagliwy, usztywniony z wyjmowana gabeczka. Podoba mi sie, a w szczegolnosci za te cene-26,35
Bestla, jak się ma wielkość misek KrisLine do innych firm?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Grzebiąc na Lobby znalazłam informacje, ze jeśli fiszbiny wbijają się pod pacha może to być oznaka za szerokiego obwodu. Dało mi to do myślenia, tym bardziej, ze Ophelia to scisliwiec. Zmierzyłam się przed chwila i… doznałam szoku. Pod biustem jakieś 75, a ustawiona na 79cm miarka luźno zwisa wokół ciała. W biuście góra 92cm (gdy biustonosz przylega luźno do piersi) mierzone w założonej Ophelii, a bez biustonosza 91-92cm (biust mam raczej obwisły, wiec bez biustonosza się „rozpłaszcza” i obwód jest mniejszy).
Wskoczyłam na wagę, i okazało się, ze od ostatniego tygodnia ubyło mi 2kg, z 3-4, które przybrałam w zimie. Wygląda na to, ze najbardziej schudłam w cyckach…
Jeśli ubyło Ci 2kg to naturalne, że ubyło Ci biustu. Większość kobiet zaczyna chudnąć od piersi.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Nie wiem, co mam o tym myslec. Czy to możliwe, ze po calym dniu w biustonoszu obwod ścisnął mnie tak, ze kiedy się mierze mam 75, a nie 79cm, ale po zdjęciu biustonosza to minie? Spodziewalam się migracji i zmiany rozmiaru w gore (wiem, ze nie po jednym dniu) ale tego, ze będę miala migracje ujemna nie.
Może to jakieś zbiorowe cuda, bo właśnie się zmierzyłam i mam pod biustem 75. Przed weekendem miałam 77.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:20   #956
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Netty
Jeśli masz bardzo podobne wymiary do mnie to radzę Arabellę 60DD, bo E jednak ma za duże miseczki. Będę ją nosić za jakiś czas gdy biust się powiększy ponieważ teraz jednak widać marszczącą się i luźną siateczkę.
Stanik jest piękny: starannie wykonany, subtelny, bardzo kobiecy. Nie jest takim pancernikiem jak Inferno, obstrykam go na dniach (ale nie na sobie) .
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie Freyi Arabelli
przepiękna jest ta Twoja Arabella! Dziękuję za radę, przy najbliższym zastrzyku gotówki kupuje ten staniczek Wydaje mi się, że będzie idealny na lato

Na razie czekam na dostawę jednego stanika z bravissimo, przyjdzie 25.04
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:09   #957
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Misiu, swoje, naturalne zawsze lepsze niż sztuczne. Są Twoje, polub je, bo warto.


Za to ja takich znam niewiele. Wręcz przeciwnie. Większość moich znajomych lubi swój biust. Ja swój lubię bardzo.


Bestla, jak się ma wielkość misek KrisLine do innych firm?


Jeśli ubyło Ci 2kg to naturalne, że ubyło Ci biustu. Większość kobiet zaczyna chudnąć od piersi.


Może to jakieś zbiorowe cuda, bo właśnie się zmierzyłam i mam pod biustem 75. Przed weekendem miałam 77.
Moze je troszeczke polubie jesli sie w koncu zdecyduja jakie chca byc duze, dobrze, ze to 32E pasuje tez przy 76/93, ale czy bedzie pasowalo rowniez 32F Inferno? Wyczytalam, ze podobno miseczka F inferno jest jak E gdzie indziej, wiec moze bede miala szczescie.
Czy ja nie moglam schudnac troche pod pachami? Tam mam nadal poklady tluszczyku, w ktory mnie Ophelia gniecie
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:10   #958
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

dziewczyny a jak wbijają mi się fiszbiny w mostek to co oznacza, że miska za małą czy fiszbiny mają za małą szerokość ? jestem zielona jeśli chodzi o stanika to jest mój pierwszy i nie wiem jak powinien się zachowywać dlatego pytam
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:16   #959
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Moze je troszeczke polubie jesli sie w koncu zdecyduja jakie chca byc duze, dobrze, ze to 32E pasuje tez przy 76/93, ale czy bedzie pasowalo rowniez 32F Inferno? Wyczytalam, ze podobno miseczka F inferno jest jak E gdzie indziej, wiec moze bede miala szczescie.
Czy ja nie moglam schudnac troche pod pachami? Tam mam nadal poklady tluszczyku, w ktory mnie Ophelia gniecie
Jeśli naprawdę Inferno F jest taki jak inne E to mój będzie dużo za mały. :/
Może ćwicz jakieś wymachy łapkami na te bułki, pompki na ścianie itd. przyda się też biustowi.

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak wbijają mi się fiszbiny w mostek to co oznacza, że miska za małą czy fiszbiny mają za małą szerokość ? jestem zielona jeśli chodzi o stanika to jest mój pierwszy i nie wiem jak powinien się zachowywać dlatego pytam
To znaczy przede wszystkim, że są kijowo wygięte, do ciała. Miałam takich staników już parę, przegięłam lekko fiszbiny i problem zniknął.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:23   #960
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie jestem pewna jak to jest z tym Inferno, przeczytalam tylko, ze ma male miseczki w stosunku do swojego rozmiaru, a jak to jest przekonam sie moze jutro. Walne fotki, jesli dojdzie

Mialabym cwiczyc? Jeszcz wiecej? Przeciez cwicze calymi dniami... miesnie palca wskazujacego klikajac myszka
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.