Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 22:01   #931
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc
Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??
Hej witaj! to rozwiązanie juz niebawem?

Ja też już idę spać jutro jadę na pobranie krwi na tarczycę. Papa!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:02   #932
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Maz wrocil wiec ide spac
Dobranoc
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:06   #933
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czajelka Pokaż wiadomość

niezawsze termin cc ma na 15 marca na dzien dzisiejszy, czyli 2 tyg wcześniej niz ja
to rzeczywiscie duzo wczesniej...

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas debridat pediatra dała na ulewanie, ale on ma różne opinie, ze niby ma skutki uboczne (nie czytałam dokładnie o co chodzi żeby sie nie denerwować).
nic nie znalazlam ani nic nie slyszalam o skutkach ubocznych, u nas zdzialal cuda na brzuszkowe problemy, bo kolki jednak zostaly od godziny 18 do 23

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
czyli idziemy zaparzyc herbatke z lisci malin, ale one smierdza
tez juz mam, jest napisane 2 lyzeczki dziennie by parzyc 10 min, ja od piatku zaczynam jak zaczne 36 tydzien
Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Druga rzecz
- nie można dziecku karmionemu mm podawać wody do picia bo mu zaszkodzi na jelita. Niemożliwe ze mu się chce pić, jak płacze to pewnie z potrzeby bliskosci.
.
o matko skad taki wymysl na logike nawet to nie pasuje, bo mm robisz na wodzie



Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
No nie do konca warzywa ze sklepu są takie świeże. Transportowane, przechiwywane i pryskane czymś żeby nie gnily. Chyba ze masz własnej hodowli ze sprawdzobego źródła.
Mój jadał i takie i takie, z początku sloiczki bo miałam kiepski blender, potem w większości gotowane.
ja wlasnie bym sie bala na pierwszy posilek sama ugotowac warzywa z nieznango zrodla(nie mowie tu o ogrodku babci ) te warzywa sklepowe sa psikane, nawazane chemicznie itp., jednak te w sloiczkach sa przebadane i nie ma prawa sie nic stac.

Blog czytam dziewczynki, ktora ma problemy duze z jelitkami i mama na poczatku dawala jej sloiczki i bylo ok, pozniej sama zaczela ggotowac, bo doszla do wniosku, ze ziecko woli smaki dorosle, a nie papki i niestety pupe zaczelo bardzo dziecku odparzac i musiala same warzywa bio/sprawdzone kupowac(blog nie promuje sloiczkow )

Dla mnie sloiczki w smaku sa tez paskudne, a moje prawie 5 letnie dziecko adal lubi je i traktuje to jako przysmak(dostaje je jak nie ma wyjscia, nie to, ze mi sie gotowac nie chce )
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:08   #934
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

wszystkie poszły spać?
ja kilka dni jeszcze musze wytrzymać do powrotu męża...
ciężko mi ale nie jestem teraz ja ważna a on.... powtarzam sobie że tyle dni wytrzymałam to te kilka jeszcze też przetrzymam choc nie wiem jakim cudem.... ale nie rozmyslam tylko staram sie czyms zając czymkolwiek np. pisaniem wam takich pierdół
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:19   #935
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Pol wieczoru mnie nie było a w tyle napisałaście

Ja tak myślę maks do roku karmic piersia ale zobaczymy jak to będzie. Jeszcze nie zaczęłam wiec staram się nie myśleć na zapas.

A ja do kina ide w czwartek bo tez nie pamiętam kiedy ostatnio bylam. A przy okazji wcześniej zakupy w sumie to na odwrót jest ale tz nie musi o tym wiedzieć ; )

Maly jak zwykle się kokosi chyba spioch z niego nie będzie
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:21   #936
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Nati_kk - powodzenia! Trzymaj się A my trzymamy kciuki! Będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
Ja robilam Młodemu swoje obiadki. Kupne były sporadycznie. Blender jest niezastąpiony.
Przy Hani dawałam słoiki teraz w ruch pójdzie ☠☠☠☠☠☠☠☠☠. Książka z przepisami dla dzieci jest więc będziemy działać

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Kolejne kwiatki z grupy KP. 2 letnie dziecko wiszące cale noce na piersi. Z całym moim szacunkiem do długiego KP, ale na to to bym nie pozwoliła.
Wydaje mi się, że to nie wina KP. Są w końcu i takie kilkulatki, które w nocy butlę jedzą. W obydwóch przypadkach punktem wspólnym są rodzice, którzy nic z tym nie robią, sami na to pozwalają i w to brną.

Pamiętam jak jeszcze dobrze nie zaczęłam karmić a już straszono mnie konsekwencjami kp i opowieściami o odstawianiu. Szczerze? W naszym przypadku nic się nie sprawdziło. Być może wiele zależy od tego gdzie się postawi granice i czy się ich przestrzega.

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość

Ja uważam, że kp to maks do roku. Mnie usatysfakcjonuje pół roku. Później mleko nie ma wcale tylu wartości
Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
E, bzdura. Mleko ma zawsze wartość, nawet po 2 latach
Tutaj zgadzam się z Lekkaatletka. Mleko ma zawsze wartość bo zmienia się wraz z potrzebami. Wiadomo, że na pewnym etapie zmienia swoją funkcję w jadłospisie bo bez względu na sposób karmienia dziecko potrzebuje też innych pokarmów, ilości kalorii itp. Chyba nie bez powodu WHO zaleca karmienie przez 2 lata lub dłużej.

Kiedyś słuchałam wywiadu z jakąś panią prof specjalizującą się w żywieniu dzieci, która twierdziła, że powinno się karać za głupoty nt. karmienia piersią. Tu właśnie mowa była o jakimś maksymalnym czasie karmienia i twierdzeniach jakoby po pierwszych urodzinach mleko mamy w magiczny sposób traciło swoje właściwości i wartości. Mówiła, że abstrahując od tego, że każda matka i dziecko są inne i to oni powinni dostosowywać do siebie długość karmienia, to trzeba pamiętać o tym, że mm zostało "wynalezione" po to by w czasach biedy i wojny dzieci z głodu nie umierały. Niedoścignionym wzorem tutaj było mleko mamy. Po wielu badaniach okazało się, że na każdym etapie karmienia mleko ma inny skład, różni się od siebie i mm też musiano poddać podziałowi. Tak samo jak mama 2latka nie poda dziecku mleka początkowego, tak samo mleko mamy jest inne.

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Tzn ja jestem za karmieniem do 3 lat( i po roku raczej Cyc to dodatek, a nie główny pokarm). Ale karmieniem, a nie wiszeniem na cycku nocami takiego dużego dziecka.
Ja chciałabym pokarmić przynajmniej rok. Mam nadzieję, że się uda.

Cytat:
Napisane przez Edzik_87 Pokaż wiadomość
Marzec będzie ciężki bo mnóstwo opłat się skumulowało..ubezpieczeni e mieszkania, podatek od nieruchomości, użytkowanie wieczyste i rozliczenie za wodę ..
Łączę się w bólu odnośnie marcowych opłat. Poza standardem opłat czeka mnie przegląd rejestracyjny samochodu + ubezpieczenie

Malinka1984 pięknie urządziłaś pokoik


Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Polskie komeie to porazka, ale sa tez na szczesce dobre polskie filmy
A "Lejdis"?? Mnie się bardzo podobało

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu tego filmu. Serio. Tylko dlatego, ze poruszony byl temat Zydow? Inaczej nie miał by prawa bytu.
Też nie zrobił na mnie wrażenia o czym świadczy fakt, że zasnęłam na końcówce Jak już miałabym stawiać na jakiś film z tej tematyki to Pokłosie trochę mnie sponiewierało.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:22   #937
ametty
Rozeznanie
 
Avatar ametty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
wszystkie poszły spać?
ja kilka dni jeszcze musze wytrzymać do powrotu męża...
ciężko mi ale nie jestem teraz ja ważna a on.... powtarzam sobie że tyle dni wytrzymałam to te kilka jeszcze też przetrzymam choc nie wiem jakim cudem.... ale nie rozmyslam tylko staram sie czyms zając czymkolwiek np. pisaniem wam takich pierdół

Ja juz prawie spie, jeszcze tylko pokonam zgage :/
__________________
ametty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 22:36   #938
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
AGNIESZKA na gotowo juz ubralas loźeczko? Nie za wczesnie,
A ja wiem..nawet się nie zastanawiałam nad tym.. pomału się chcialam ogarniać z tym wszystkim i tak wyszło że ubrałam myślę że nic się nie stanie

Ja i Sylwia w takim razie mamy ubrane łożeczka już ?;-)

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Tak Tak,mój gin jest tu ordynatorem więc luz

Byle ten 36 skończony będzie


Aga,ta z szafkami po bokach?my ją mamy w przedpokoju i jest spoko,już rok stoi
Tak właśnie ta;-) ja myślalam ją dać do lazienki bo tam i mam miejsce i inne białe meble i bardzo mi się przyda, a jak mówisz że jakościowo też ok to za taką cene chyba pojadę i kupię
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:41   #939
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

To ja mam dziwnie bo następna wizyta w 35 tygodniu i jeszcze po tej w 39... nie wiem czy sie na nią jeszcze zalapie... myślałjam że później wizyty co dwa trzy tygodnie a u mnie nadal co miesiąc :/
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:43   #940
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
VIOLA rozloz daszek i sam sie rozprostuje

Wczesnie te lozka wam sie kurza ja ubiore jak ze szpitala wroce bo ile

No ok :P:
Ja też łóżeczko też jakoś poźniej będę ubierała, co by się nie kurzyło, narazie wszystko w folii materac klin

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
tak, 75x100



bardzo miła ta kobitka, wszystkie szczegóły dograłyśmy a i powiedziałam jej, że mi ją poleciłaś-ale było jej miło

O to super naprawdę fajna kobietka cierpliwa pomocna i słowna
A Ty masz oba minky cienkie? Czy jeden bardziej kołderkowy? Bo już sama nie wiem jaki wybrać, mam same cienkie kocyki w sumie jak narazie

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
masakra ze nas mecza tak.
Naprawde zazdroszcze dziewczynom ze tego nie maja. Ja sie kule i wije z bolu..plakac sie normalnie chce ..:-(
I to juz nawet jak caly dzien odpoczywam to mi daje w kosc:/
Ciekawa jestem czy skurcze bardziej bola-pewnie tak
wiec nie wiem jak to zniose:-(



Ja tak praktykuje od dawna hehehe

Współczuję, stwierdzam że synowie w brzuchach są gorsi

Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc

Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??

Hej jakie imiona wybraliście?
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015

Edytowane przez violka848
Czas edycji: 2015-02-24 o 22:47
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:49   #941
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Bo tak jest chyba. Laktacja sie stabilizuje po kilku m-cach i jest ok







To nie teoria. Mam swoje zdanie nt . karmienia piersią dzieci które moga jesc juz niemalże wszystko i tyle.
Ktos ma inne i ok. Kazdy z nas ma do tego prawo
Spoko rozumiem, po prostu rozbaeilo mnie to i się zsczelam zastanawiać czy rzeczywiście Na kaca by pomogło : )

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc
Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??
Hej witam

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie duzo wczesniej...

nic nie znalazlam ani nic nie slyszalam o skutkach ubocznych, u nas zdzialal cuda na brzuszkowe problemy, bo kolki jednak zostaly od godziny 18 do 23


tez juz mam, jest napisane 2 lyzeczki dziennie by parzyc 10 min, ja od piatku zaczynam jak zaczne 36 tydzien
o matko skad taki wymysl na logike nawet to nie pasuje, bo mm robisz na wodzie




ja wlasnie bym sie bala na pierwszy posilek sama ugotowac warzywa z nieznango zrodla(nie mowie tu o ogrodku babci ) te warzywa sklepowe sa psikane, nawazane chemicznie itp., jednak te w sloiczkach sa przebadane i nie ma prawa sie nic stac.

Blog czytam dziewczynki, ktora ma problemy duze z jelitkami i mama na poczatku dawala jej sloiczki i bylo ok, pozniej sama zaczela ggotowac, bo doszla do wniosku, ze ziecko woli smaki dorosle, a nie papki i niestety pupe zaczelo bardzo dziecku odparzac i musiala same warzywa bio/sprawdzone kupowac(blog nie promuje sloiczkow )

Dla mnie sloiczki w smaku sa tez paskudne, a moje prawie 5 letnie dziecko adal lubi je i traktuje to jako przysmak(dostaje je jak nie ma wyjscia, nie to, ze mi sie gotowac nie chce )
Nie MO chodziło o podanie wody poza mm. Bo niby ta na której się robi na wystarczyć.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 22:53   #942
keeejjt
Przyczajenie
 
Avatar keeejjt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Tak rozwiązanie niebawem choc mam nadzieję ze uda mi się jak najdłużej jeszcze pochodzić choc ledwo sie juz ruszam.ale dziewczynki takie małe,no ale przy bliźniakach tak niestety jest że często rozwiązanie jest wcześniej. Miał być u mnie Mikolaj i Maja,a będzie Maja i Ola
keeejjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 00:04   #943
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
No to dobrze masz!

Ja wizyte mam za tydzien, to bedzie 35t. i licze ze nie bedzie ona ostatnia
Nooo,póki co specjalnego traktowania nie zauważyłam z jego strony

My po nocnej dawce sterydów w dupke, próbujemy podrzemac dalej...

Aga - te meble są produkowane w Polsce więc jakościowo spoko,nie wiem tylko.jak w łazience bo to jednak MDF jest,jak masz wilgotno to z czasem może.naciągnąć wody...

A do mnie jutro w końcu ma przyjść zamówiona pościel dla Małego dobrze,że chociaż zdjęcia mi wysłała to wiem co będzie czekać po powrocie do domu

Ja bardziej niż sobą to przejmuję się naszym kotem,bo dalej ma biegunkę, drugi dzień dzisiaj weterynarz zarządził glodowke i tylko kroplowke dostał,nie wie biedny co się dzieje Tż rano najpierw jechał z nim,potem dopiero tu przyjechaliśmy... Jutro znowu jadą
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 01:38   #944
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Hehehe
A tak fajnie juz mieć na stanie 17 miesięcznika który wszystko wszama
Oj dobrze ze się zdecydowalam tak szybko na drugie dziecko. Bo jak widzę ewolucje swojego syna i ile problemów jest za nami to czym dłużej bym zwlekala tym mniej by mi się chciało jeszcze raz przez to przechodzić.
o widzisz Ty w ta strone poszlas, ja chcialam oddech zlapac i miec przerwe, dla mnie za wczesnie z pieluch wskoczyc do pieluch Teraz Maja jest juz samodzielna, wiec latwiej bedzie, tu sa plusy i tu w kazdym razie

Nati to juz niedlugo wyjdziesz pewnie za tydzien i jeszcze przenosisz po fenku

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Wole ksiazke
W ogole aktorzy mi nie pasuja do tychcroli
o a mi ta aktorka bardzo pasuje, akto za lalusiowaty, ale kazdy ma inne wyobrazenie po przeczytaniu ksiazki, dla mnie film ok byl

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
O mamo :/ no ja tam za chiny bym nie chciała mimo warunków w końcu otworzyli nam zjazd na wislostrade w kierunku centrum także teraz w razie W do szpitala dojadę w 20min no chyba ze coś się zacznie w tygodniu w okolicach godz porannych to jadę do brodnowskiego
hehe jeszcze sie spotkamy w brodnowskim

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Apropo ostatnich wizyt, dziewczyny które juz macie dzidzie. W którym tyg ciazy miałyscie ostatnia wizyte?
w 38 tygodniu skonczonym, ale wtedy tez mialam cukrzyce ciazowa

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Jak ktoś chce to niech karmi do bólu. Może nawet dorosłemu dziecku podać malibu ze swoim mlekiem,może to uchroni je przed kacem
najpierw sie zasmialam, pozniej rozmarzylam o malibu

Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc
Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??
hej

---------- Dopisano o 02:38 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Ja mam wizyte teraz w piatek to zaczne 36 tydzien, pewnie zwolnienie dostane do konca ciazy, ale jeszcze pewnie bede miala z jedna przed porodem.

Dzis bylam w pracy nastroje podle oczywiscie, niestety nikt nic nie wie co z dniem 01 kwietnia i tu mam zgryz, bo jak dostane wypowiedzenie to jesli nie urodze to nici z mojego ubezpieczenia, bo jest zbiorowe itp. koniec luxmedu :/
No nic moze urodze miedzy 28 marca, a 1 kwietnia

Na pocieszenie zapisalam sie na pedicure na czwartek
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 02:12   #945
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
No ok :P:
Ja też łóżeczko też jakoś poźniej będę ubierała, co by się nie kurzyło, narazie wszystko w folii materac klin




O to super naprawdę fajna kobietka cierpliwa pomocna i słowna
A Ty masz oba minky cienkie? Czy jeden bardziej kołderkowy? Bo już sama nie wiem jaki wybrać, mam same cienkie kocyki w sumie jak narazie




Współczuję, stwierdzam że synowie w brzuchach są gorsi




Hej jakie imiona wybraliście?
Hehe. No taki los mamus synusiow
Jak juz ktoras pisala odbije sobie trzaskajac garami jak wroci z imprezy hahaa




Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
o widzisz Ty w ta strone poszlas, ja chcialam oddech zlapac i miec przerwe, dla mnie za wczesnie z pieluch wskoczyc do pieluch Teraz Maja jest juz samodzielna, wiec latwiej bedzie, tu sa plusy i tu w kazdym razie

Nati to juz niedlugo wyjdziesz pewnie za tydzien i jeszcze przenosisz po fenku

o a mi ta aktorka bardzo pasuje, akto za lalusiowaty, ale kazdy ma inne wyobrazenie po przeczytaniu ksiazki, dla mnie film ok byl

hehe jeszcze sie spotkamy w brodnowskim

w 38 tygodniu skonczonym, ale wtedy tez mialam cukrzyce ciazowa

najpierw sie zasmialam, pozniej rozmarzylam o malibu


hej

---------- Dopisano o 02:38 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Ja mam wizyte teraz w piatek to zaczne 36 tydzien, pewnie zwolnienie dostane do konca ciazy, ale jeszcze pewnie bede miala z jedna przed porodem.

Dzis bylam w pracy nastroje podle oczywiscie, niestety nikt nic nie wie co z dniem 01 kwietnia i tu mam zgryz, bo jak dostane wypowiedzenie to jesli nie urodze to nici z mojego ubezpieczenia, bo jest zbiorowe itp. koniec luxmedu :/
No nic moze urodze miedzy 28 marca, a 1 kwietnia

Na pocieszenie zapisalam sie na pedicure na czwartek
oj Niezawsze oby bylo dobrze
Super ze masz juz 36w...
Mysle ze juz w tym watku ktos sie wypakuje
Faaajnie!


NIe moge spac
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 03:27   #946
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

brzuch mnie boli od poniedzialku ale dzis to przegiecie czekam az nospa zacznie dzialac mam wrazenie, ze mam skurcze ide dzis koczowac pod gabinetem lekarza...
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 03:55   #947
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

pavlinecka może coś się dzieje,szyjka skraca?? Czekamy na wieści.
Ja weranduje kota na balkonie o 4:55
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 04:49   #948
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
pavlinecka może coś się dzieje,szyjka skraca?? Czekamy na wieści.
Ja weranduje kota na balkonie o 4:55
Tak się właśnie zastanawiam, co robisz o tej porze? :P
Trenujesz na kocie nocne wstawanie?

Po nospie jest trochę lżej, ale jakby dalej boli. Sama nie wiem. Nie chcę siać paniki, jakoś nie lubię robić z igły widły ale po tych historiach z tv boję się o dziecko. Chociaż malutka się rusza, czuję jej stópki. Jak mój lekarz nie przyjmuje dziś wezmę nospę jeszcze raz i magnez i zobaczymy. Myślę, że trochę przesadziłam ze sprzątaniem i ogólnie z tą przeprowadzką, dziś poleżę pół dnia ( bo dalej jadę szukać kanapy....) i zobaczymy.

Wczoraj pojechałam po kilka rzeczy do domu ( teraz wożę na raty, ale ciuchów to zostało od cholery) i tak tęsknię za piesem moim ;( TŻet mówi, że możemy go wziąc jak bardzo chce ( on nie lubi zwierząt a mojego jamnika w ogóle, bo ten z kolei kocha TŻeta "zbyt mocno" ) ale nie wiem, jak jamnik przeżyłby rozstanie z moimi rodzicami no i tu nie bardzo ma gdzie biegać a ja już nie mam siły, żeby go zaprowadzić na łąki. Bardzo mi brakuje zwierzątka, czasem w nocy nawet mam wrażenie, że słyszę stukot psich pazurków po panelach...
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:17   #949
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc
Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??
Łał super
Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Tak rozwiązanie niebawem choc mam nadzieję ze uda mi się jak najdłużej jeszcze pochodzić choc ledwo sie juz ruszam.ale dziewczynki takie małe,no ale przy bliźniakach tak niestety jest że często rozwiązanie jest wcześniej. Miał być u mnie Mikolaj i Maja,a będzie Maja i Ola
Ty dwie dziewczynki, ja chyba za trzecim razem znowu o dziewczynke sie postaram, bo drugi chłop nam wyszedl i nadal bezimienny jeszcze boisz sie jak przy dwójce sobie poradzisz?

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Nooo,póki co specjalnego traktowania nie zauważyłam z jego strony

My po nocnej dawce sterydów w dupke, próbujemy podrzemac dalej...

Aga - te meble są produkowane w Polsce więc jakościowo spoko,nie wiem tylko.jak w łazience bo to jednak MDF jest,jak masz wilgotno to z czasem może.naciągnąć wody...

A do mnie jutro w końcu ma przyjść zamówiona pościel dla Małego dobrze,że chociaż zdjęcia mi wysłała to wiem co będzie czekać po powrocie do domu

Ja bardziej niż sobą to przejmuję się naszym kotem,bo dalej ma biegunkę, drugi dzień dzisiaj weterynarz zarządził glodowke i tylko kroplowke dostał,nie wie biedny co się dzieje Tż rano najpierw jechał z nim,potem dopiero tu przyjechaliśmy... Jutro znowu jadą
Może czymś sie podtrula jak moja wiem co czujesz ja to tez przerabialam tylko moja sie odwodnila i zagazowala, bedzie sobrze, oby lekarz trafił od czego
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 06:17   #950
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
AGNIESZKA na gotowo juz ubralas loźeczko? Nie za wczesnie,
Ja tez juz mam ubrane






Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Okej







hehehe
Ja mysle ze my bedziemy tez raz kiedys do kina wypad we dwoje robic
Ale strasznie drogo wychodzi wiec wole kolacje










ahhah no...







heheh psotnik.
Moj mnie pod zebrami meczy ciagle! Zwariuje z bolu!
Umyc sie nie moge przez niego,jecze pod prysznicem itd




no nie pasuje mi ten aktor w ogole,a ona...ma ohydne cycki
Ale coz;D




Ja juz wykapana.ledwo zyje,golenie byloby spoko gdyby nie moj syn,ktory mi ciagle wierci pod zebrem az z bolu prawie sie przewrocilam i zacielam na nodze. :/
Plakac mi sie chce bo nic nie moge zrobic nie dosc ze brzuch to jeszcze ten bol:-(
Podcielam sobie 7cm wlosy dzis-oczywiscie jak zawsze sama przed lustrem i juz sie tak nie placza -rozdwojone koncowki usuniete



kurcze, moj tez jak tam wlezie to boli, ale co jakis czas wychodzi i moge odpocząć


Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
MALA to kicha bo moj do oporu kaze przychodzic, ktg mam w szpitalu robione i mam go wolac zeby patrzyl jak wychodzi.

VIOLA rozloz daszek i sam sie rozprostuje

Wczesnie te lozka wam sie kurza ja ubiore jak ze szpitala wroce bo ile to roboty 5min?

SONIA ja tez ostatnio podcinalam sama ale nie az tyle

wiesz, przy 3 dziecku to inaczej. Podobno jak polknie monetę to sie nie idzie do lekarza tylko odlicza od kieszonkowego ;-)




Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc
Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??
Hej witaj





Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Mi wlasnie nie ze kolo,tylko wsadza pod..i to piecze kluje..to taki dziwny bol..najgorzej ze jak juz wsadzi to ciezko zeby wyciagnal bo juz ma ciasno.. i kombinuje z pozycjami itd a to dalej tak samo:-(




Lece juz spac,dobranoc;*



moj ma luzu jeszcze chyba.


Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
wszystkie poszły spać?
ja kilka dni jeszcze musze wytrzymać do powrotu męża...
ciężko mi ale nie jestem teraz ja ważna a on.... powtarzam sobie że tyle dni wytrzymałam to te kilka jeszcze też przetrzymam choc nie wiem jakim cudem.... ale nie rozmyslam tylko staram sie czyms zając czymkolwiek np. pisaniem wam takich pierdół

kilka dni ? To nie wraca juz?




Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
To ja mam dziwnie bo następna wizyta w 35 tygodniu i jeszcze po tej w 39... nie wiem czy sie na nią jeszcze zalapie... myślałjam że później wizyty co dwa trzy tygodnie a u mnie nadal co miesiąc :/
Ja mam juz wizyty od stycznia co 2tyg a od 36 co tydzien.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:19   #951
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Viola-tak, te dwa minky sa cienkie, zreszta pozostale kocyki tez ale ja sie nastawiam na cieple sloneczko w okolicach porodu a w maju to juz w ogole ma byc ladnie cieplejszy, kolderkowy kupie jakos na jesien-zime

Pavlineczka-wez nie przesadzaj z tym sprzataniem, bo jak boli to juz zartow nie ma..
Ja bym podjechala na ip jakby lekarz Cie nie przyjal

Sonia, Maja-wspolczuje Wam tego boksowania kolo zeber;*
Moja mala tez glowka w dol ale jeszcze nigdy mi tak nie przywalila
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:30   #952
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Dzien dobry jade dzis kupic torby do pakowania do szpitala i staniki karmniki. Zeby w koncu poprac i popakowac sie.
Witam nowa Mamusie w watku

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Pawlinecka daj znac jak sie masz
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:34   #953
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Zjadlam na sniadanko kanapki z dzemem jagodowym z biedry, jaki pycha! W 3dni sama cały sloik opedzlowalam ;-)
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:36   #954
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

hejka,

BLACK tak słyszałam o tym kieszonkowym jak by tego było mało to obaj synowie potrafią już nakręcać karuzelkę nad łóżeczkiem

Nie no to widzę że wy już na gotowo w pełni z tymi łóżeczkami! U mnie tylko złożone, wyszorowane i materacyk okryty prześcieradłem co by sie nie kurzył, wrócę ze szpitala to zmienię prześcieradełko i uzbroję łóżeczko bo pościel uprana i uprasowana i będzie na czysto na świeżo

Co do opłat to łączę się w bólu.. styczeń opłata firmowego, teraz w lutym opłata ubz za auto które stoi bo nam nie potrzebne ale opłacone być musi, i przegląd mojego, a w marcu ubezpieczenie mojego.. rachunki za wodę czy prąd to mi normalnie przychodzą więc nie odczuwam różnicy.. w gazie też bo mam butlę więc jedna na 3 mieszki max starcza..

jedno dziecko zawiezione na 7 do szkoły.. drugie już wstało i bajkę ogląda a wiozę na 8.40.. potem chyba drzemkę machnę..

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

NIEZAWSZE też widzę plusy tego większego odstępu teraz, chłopaki rozumniejsze to i pomogą w razie co.. a jak rodziłam ich z różnica 2 lat to było momentami trudno!
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:37   #955
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

ja sobie dalej siedzę i obserwuję jak dzidzia macha moim brzuchem, celebrytką nie będzie bo co próbuję to nagrac to przestaje... Zjadłam nospę, magnez i kanapkę i chyba idę na drzemkę, bo od 3 nie śpię, przychodnia od 8 czynna ale teraz mam blisko, to najwyżej później skoczę. Chyba, że mi przejdzie.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:37   #956
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
hejka,

BLACK tak słyszałam o tym kieszonkowym jak by tego było mało to obaj synowie potrafią już nakręcać karuzelkę nad łóżeczkiem

Nie no to widzę że wy już na gotowo w pełni z tymi łóżeczkami! U mnie tylko złożone, wyszorowane i materacyk okryty prześcieradłem co by sie nie kurzył, wrócę ze szpitala to zmienię prześcieradełko i uzbroję łóżeczko bo pościel uprana i uprasowana i będzie na czysto na świeżo

Co do opłat to łączę się w bólu.. styczeń opłata firmowego, teraz w lutym opłata ubz za auto które stoi bo nam nie potrzebne ale opłacone być musi, i przegląd mojego, a w marcu ubezpieczenie mojego.. rachunki za wodę czy prąd to mi normalnie przychodzą więc nie odczuwam różnicy.. w gazie też bo mam butlę więc jedna na 3 mieszki max starcza..

jedno dziecko zawiezione na 7 do szkoły.. drugie już wstało i bajkę ogląda a wiozę na 8.40.. potem chyba drzemkę machnę..
Ja i tak mialam gdzie schować tych upranych poscielek, to zalozylam od razu

Czekam na paczuszke z gemini, juz mnie swierzbia paluszki zeby to wszystko poukladac i poogladac
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:45   #957
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Matko ja to w kinie byłam (nie licząc wyjśc ze szkoły)
ostatni raz jak wyszła bajka kosmiczny mecz z Jordanem tym koszykarzem powaga więc to było jakieś.... 10 lat temu na pewno
to film z lat 90, wiec jeszcze dłużej, pond 15 lat

Cytat:
Napisane przez keeejjt Pokaż wiadomość
Witam!!! Jestem tu nowa. W drodze bliźniaczki. termin na 25 kwiecień ale po 34 tyg planujemy już cc. Wyglądam na 9miesiąc
Jest tu jeszcze ktoś z bliźniaczkami??
witaj


Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
brzuch mnie boli od poniedzialku ale dzis to przegiecie czekam az nospa zacznie dzialac mam wrazenie, ze mam skurcze ide dzis koczowac pod gabinetem lekarza...
czekamy na info



hej
ja po śniadanku
dziś na obiad ogórkowa i kiełbasę usmaże z cebulką
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:47   #958
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

BLACK to ja bym do łóżeczka wsadziła i tetrą nakryła co by kurzu nie łapało
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:49   #959
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
to film z lat 90, wiec jeszcze dłużej, pond 15 lat


witaj



czekamy na info



hej
ja po śniadanku
dziś na obiad ogórkowa i kiełbasę usmaże z cebulką
O a ja robie dzis kotlety z karkowki schabowe, tylko nie wiem czy ziemniory mam a na surowke jeszcze nie wiem co.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
BLACK to ja bym do łóżeczka wsadziła i tetrą nakryła co by kurzu nie łapało
No ze 2dni tak leżało, a teraz jest ubrane i przykryte kocem wszystko. Nawet karuzelka wisi tylko przykryta workiem na śmieci.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:50   #960
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
to film z lat 90, wiec jeszcze dłużej, pond 15 lat


witaj



czekamy na info



hej
ja po śniadanku
dziś na obiad ogórkowa i kiełbasę usmaże z cebulką
Już po śniadaniu? hehe, omg, dla mnie to noc jeszcze...

Jej, ja nigdy nie mam pomysłów na obiad, kiedyś ktoś podawał tu listę na cały tydzień, chyba zacznę spisywać
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.