Lubelskie Panny Młode - jesteście??? - Strona 323 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-08, 13:33   #9661
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Wink Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Echhh no tak gapa ze mnie chodziło mi o czerwiec

Właśnie zamówiłam tort weselny w http://www.cukierniazbyszek.pl/index.html gdyż bardzo spodobały mi się dekoracje tortów, nie wiem nic o tej cukierni ale może Wy wiecie
Freciu my zamowilismy tort też w tej cukierni. Kiedys któras dziewczyna napisała mi, ze oni wszędzie dodają alkohol, zeby ciasta stały dłużej. Ale ja pytałam mikrobiolozek (to te od bakterii i wszelkiego rozkładu)ode mnie z pracy i one powiedziały, ze alkohol nie ma nic do rzeczy tylko temperatura. A takie ploty rozsiewa pani z Niny! Moze to taki chwyt marketnigowy?!!! W tamtym roku na weselu jadłam tort z tej cukierni i był zarombisty - śmietanowo - jakiśtam (nie pamietam)!!!! A nasz torcik będzie wyglądał tak:
http://www.cukierniazbyszek.pl/slubne/105.html

mam nadzieje, ze dobrze sie wklei!!!
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 13:54   #9662
Ela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 360
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

a jak się w tej cukierni kształtują ceny za kg? Może do nich podjechać i najpierw popróbować?
Ela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 14:36   #9663
mila25
Raczkowanie
 
Avatar mila25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 372
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czy któraś ma zespół składający się z samych facetów? a może któraś z naszych mężatek taki miała bo tak się zastanawiam jak to jest jak są sami faceci i czy szukać zespolu koniecznie z kobietą macie jakieś doświadczenia w tej sprawie ??

Moj zespol sklada sie z samych Panow - czterech i to takich po 40. Sa super, potrafia fajnie zabawic ludzi i wcale sie nie odczuwa braku damskiego glosu, ale to kwestia gustu.
__________________
<a href="http://suwaczki.waszslub.pl/waszslub...07070700400430" rel="nofollow" target="_blank"> mój ślub </a>
mila25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 14:54   #9664
MegiWu
Raczkowanie
 
Avatar MegiWu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
GG do MegiWu
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
o widzę, ze temat dla mnie tez aktualny, choć akurat z tym nie musze się spieszyć maximus w Makro był chyba w podobnej cenie jakos koło 20 zł. promocja byla na Soplice chyba ostatnio... Jakbyś miała jeszcze jakieś informacje to chętnie skorzystam
No to moze ja cos o tym napisze
Ostatnio odwiedzilismy z TŻ wiele hurtowni, Makro rowniez. I moge Wam polecic hurtownie BIS na ulicy Energetykow (miedzy sklepem elektrycznym i sklepek z meblami sosnowymi). Duzy wybor, konkurencyjne ceny. Soplica tam kosztuje ok 16 zl, bo wlasnie jest w promocji
MegiWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 15:53   #9665
paticzka
Raczkowanie
 
Avatar paticzka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 169
GG do paticzka
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Witam wszystkie nowe lubelskie panny młode
My maximusa kupowaliśmy właśnie w BIS-ie na Energetyków, tyle że jeszcze w zimie. Płaciliśmy niecałe 18 zł/0,5l.
Ja mojej druhnie powiedziałam żeby się tak ubrała aby jej było wygodnie. Ja bede miała białą suknię więc mi nie robi problemu czy przyjdzie w ecru czy w czerwonej czy każdej innej...
nicky_1981 a w jakiej cenie za kg Twój tort? Bo fotka robi wrażenie...

A jeśli kogoś interesuje: dziś jest 7 nauka (Małżeństwo sakramentem) na ul. Gospodarczej i na ul. Paderewskiego. Na Nałkowskich jest 4 nauka (Tworzenie i trwałość wspólnoty małżeńskiej). My niestety te już mamy... Brakuje nam 1,3,6,8,9 a ślub za 1,5 m-ca Poza tym jeszcze zaproszeń kilka zostało...
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Ślub
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070623300813.png
23 czerwca 2007 godzina 16
Kubuś-07.10.2008
http://suwaczki.maluchy.pl/li-32746.png
paticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 16:04   #9666
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez cassiska Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie i odpowiedzi na moje pytanie. Bo naprawde sytuacja do komfortowych nie należała. Zgodnie z waszą opinią postanowiłam pogadać ze świadkową -i co?? Obraziła się !! Mało tego pobiegła na skargę do rodziców i wszyscy się obrazili !! (kurcze nie mogę znaleźć tu emotikonek) skończyło się na tym, że zmieniłam druhnę, na taką która nie będzie chciała za wszelką cenę być gwiazdą na moim weselu, a rodzina tej poprzedniej zrezygnowała z przyjścia na wesele. Wyobrażacie sobie takie coś?? W życiu nie wpadłoby mi do głowy żeby ubierać się jako druhna na ecru -jako gość zresztą też, a już napewno żeby z tego powodu taką aferę robić... A - nadmienie jeszcze... moją świadkową miała być kuzynka.
To znaczy generalnie mnie by tak bardzo suknia ecru druhny nie przeszkadzała, ale jeżeli Tobie to przeszkadzało, grzecznie z nią porozmawiałaś, to jej reakcja była oburzająca. W życiu nie wpadłoby mi do głowy z takiego powodu sie obrażać i jeszcze skłócać rodzinę...

O rany cóż, jeżeli miała już gotową kupiona kreację na którą wydała masę pieniedzy, to jestem skłonna zrozumieć niezadowolenie, ale nie TAKĄ reakcję
To dowód wyjątkowej niedojrzałości, i braku zrozumienia sytuacji, że na weselu gwiazdami są młodzi małżonkowie - wypada mi tylko pogratulować zmiany druhny, być może uchroni Cię to przed nieprzyjemnymi sytuacjami już w dniu ślubu.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 16:49   #9667
Beata Marcina :0
Raczkowanie
 
Avatar Beata Marcina :0
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 458
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

1. Dziewczyny świetne porządki ja mogę się zgłosić do zrobienia porządku z naukami, ale niestety nie wiem kiedy będę miała czas ale jeżeli nikt mnie nie ubiegnie to postaram się tym zająć.
2. Ja kilka dni przed miesiączką i w trakcie pije dużo mleka i wapno musujące. (Ca2+ jest niezbędne do krzepnięcia krwi, ruda3d wit. K też i jeszcze kilka innych rzeczy, właśnie się uczę na maturę z bioli ) i mi bardzo to pomaga, bo lepiej się czuję i mniej mnie "zalewa" czy opóźnia nie wiem, bo od zawsze mam nieregularne cykle.
3. My w niedzielę zostaliśmy zaproszeni na wesele na 18. sierpnia, potwierdzenie przybycia do 1. sierpnia. Zapraszali nas rodzice młodych, bo młodzi są we Włoszech i wracają dopiero przed weselem. Ale wydaje mi się, że było to całkiem ok, bo przecież rodzice zazwyczaj płacą za wesele, no i na każdym prawie zaproszeniu pisze, że zapraszają młodzi z rodzicami.
No, ale z tym zaproszeniem mamy dylemat jest to bardzo daleka rodzina, matka młodego jest kuzynką mojej babci. Praktycznie nie utrzymywaliśmy z nimi kontaktu. Zapraszają nas (takie plotki w rodzinie krążą ) podobno dlatego, że rodzice młodych, starej daty, chcą chociaż jednemu dziecku wyprawić wielkie wesele dla całej rodziny, tak jak robiło się kiedyś. Oczywiście wiedzą o naszym ślubie. My zapraszamy tylko najbloższą rodzinę, a i tak będzie pewnie ponad 100 osób i poprostu nie stać nas żeby zrobić większe wesele, dlatego ich nie zapraszamy. Ale kiedy byli u nas wydawało się, że bardzo im zależy żebyśmy przyszli i serdecznie nas zapraszali, można powiedzieć, że namawiali nawet i coś tam wspomnieli, że rozumieją, że nie wszyscy robią takie wielkie wesela i że wiedzą, że my ich raczej nie zaprosimy. Oczywiście nie dosłownie tak jak to napisałam, ale sens ten sam
I naprawdę nie wiemy czy wypada skorzystać z tego zaproszenia. No i jeszcze jedna sprawa przemawia za, z naszej części rodziny raczej nikt nie pójdzie, dlatego wypadało by chociaż "delegację" wysłać i pada na nas, moją rodzinkę i mnie i TŻa.
Beata Marcina :0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 16:53   #9668
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez paticzka Pokaż wiadomość
A jeśli kogoś interesuje: dziś jest 7 nauka (Małżeństwo sakramentem) na ul. Gospodarczej i na ul. Paderewskiego. Na Nałkowskich jest 4 nauka (Tworzenie i trwałość wspólnoty małżeńskiej). My niestety te już mamy... Brakuje nam 1,3,6,8,9 a ślub za 1,5 m-ca Poza tym jeszcze zaproszeń kilka zostało...
Pozdrawiam serdecznie
paticzka, my zaczęliśmy pod koniec kwietnia chodzić do katedry na nauki - wtedy była 5 i 7 (za 2 maja) więc wygląda na to że teraz tam będa w kolejne srody 8 i 9 nauki tam sa o 19 w sali obok kancelarii, wchodzi się obok wieży Trynitarskiej

nicky twój tort jest piękny, jesli tak dobry jak ładny to rzeczywiście warto Co do cukierni to byłam ostatnio w Aldiku i oni tez pieką ciasta i torty, można sobie popróbowac, ceny wydawały mi się niewygórowane, pewnie to tez zalezy od tortu.

MagiWu, dzięki za namiar, chyba skorzystamy :_
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:08   #9669
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez szczęśliwa_82 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wiolka jestem pod wrażeniem! A i do listy mailowej jeszcze ja sie zgłaszam: ashanti13@wp.pl .My dziś spisaliśmy umowe z fotografem z FotoStyl,bedziemy mieli reportaż ze ślubu,zdjęcia w studio i plener w tygodniu po ślubie. No a jutro przyjeżdza do nas moja przyszła teściowa,muszę zrobić jakaś kolacyjke,trochę się stresuje Jutro też jedziemy do dworku ustalać dekoracje ehh ten tydzień bedziemy mieli nieco zabiegani,ale słodkie jest takie zabieganie,będzie mi tego brakować po ślubie
To prawda jest dużo spraw do załatwiania,jeżdzenia,zam awiania ale to jest fajne,niepowtarzalne!Juz niedługo i to sie skonczy ...szkoda...ale zacznie sie nowy etap w naszym życiu!
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:09   #9670
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Beata Marcina - wydaje mi sie, że wypada, jeżeli dali do zrozumienia, że nie wymagają rewanżu, to chyba naprawdę zależy im na Waszej obecności i może im być przykro jeśli nie przyjedziecie... niestety naprawdę wiele zależy od subiektywnego odczucia, czy Wy tak to właśnie odebraliście...

a ja właśnie czekam na tatę, który ma mi przywieźć zaproszenia z drukarni , wesele 14 lipca, wiec niezwłocznie zaczniemy pewnie rozwozić... w ten weekend...? część na pewno pocztą - gdzie nie damy rady dojechać
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:12   #9671
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Brzuszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie.... Jak ustalaliśmy termin ślubu, salę itp to prawie pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to obliczyłam termin mojego okresu wyszło idealnie - ślub miał być "czysty" i to w dodatku z zapasem na jakieś przesunięcia. Oczywiście po treści mej wiadomości wiadomo, że coś się w tej kwestii zmieniło... Zimą chorowałam, dodatkowo stresik.... Od dziś dwa miesiące do ślubu a z wyliczeń jak nic wynika, że w piątek przed ślubem dostanę okresu!!!!!!!!!
Doradźcie coś.... czy są jakieś sposoby na zmianę tego stanu rzeczy (i bynajmniej nie myślę o poczęciu dziecka ). Stres pewnie zrobi swoje, ale to będzie przesunięcie max 2 dni (i znając moje szczęście przesunie się na "przed" weselem a nie na kilka dni po....)

No jak ja to wytrzymam... przy takim stresie to trudno normalnie wytrzymać a w takiej kiecce to nawet ciężko siusiu zrobić, a co dopiero to
Tez sie o to martwie!Boje sie ,że mi na dzien ślubu wypadnie i tak odkładam to liczenie.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 17:24   #9672
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Wiatjcie ;
Strasznie dawno mnie nie bylo i dlatego dopiero teraz SERDECZNE GRATULACJE I WIELKIE USCISKI DLA WSZYSTKICH ŚWIEŻO UPIECZONYCH MĘŻATEK

My włąsnie ostatno skonczylismy projektowac zaproszenia,jak je gdzies znajde,to zamieszczę
mam tez butki,od cioci z włoch prezencik,więc wydatek mi odpada jeden
no i skonczylismy nauki u dominkanow,bylo cudownie
a teraz sie bierzemy za jakies tance, podobno szkola step by step jest fajna i mają całkiem niedrgoie lekcje indywidualne(tzn niewiele droższe niż lekcje w grupach)

pozdrawiam serdecznie
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:42   #9673
Smarti_ter
Raczkowanie
 
Avatar Smarti_ter
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 89
GG do Smarti_ter Send a message via Skype™ to Smarti_ter
Talking Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cześć dziewczyny!!

No to jestem świeżo upieczoną i szczęśliwą mężatką!!
Ślub udał sie było troche tresiku ale potem puścił, wesele taka jak zaplanowaliśmy wszystko zgodnie z planem. było pare miłych niespodzianek jak na przykład fajerwerki od właścicielki lokalu poprostu bomba...

a propos dzis byłam 1wszy dzien w pracy po weselichu ciasta musialam dokupi bo porozdawałam gosciom (okolo 70 paczuszek).. wiec i tak iczylam sie z tmy ze do wtorku nie dotrzymają

Proponuję wam cukiernię skierkę na targu na wileńskiej poprostu bomba cista: typu tartotella alinka czy tyramisu pani walewska itp są poprostu bomba... tam kupiłam około 10kg dzis do pracy..

milla25 ja miałam4ech facetów w zespole śpiewali wszystko i Maryle Rodowicz i Annę Jantar nie martw sie nie wszyscy faceci maja grube niskie głosy w zespole przeważnie jest 2,3 o innych tonach i barwach idzielą się piosenkami!!

Wczoraj byliśmy na plenerze w skansenie poprostu bomba znów pogoda nam sprzyjała jestem szczęśliwa życzę wam wszystkiego dobrego kochane!! mogę się podzielić wyglądem wiązanki jak tylko chceice buziaki dziewczyny zaglądam do Was..
__________________
Nasz Wielki Dzień

05.05.2007 wymarzona pogoda i wspaniali goście

Smarti

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007050500100130.png
Smarti_ter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:52   #9674
eemila
Raczkowanie
 
Avatar eemila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin & Edinburgh
Wiadomości: 158
GG do eemila
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Smarti_ter Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!

No to jestem świeżo upieczoną i szczęśliwą mężatką!!
Ślub udał sie było troche tresiku ale potem puścił, wesele taka jak zaplanowaliśmy wszystko zgodnie z planem. było pare miłych niespodzianek jak na przykład fajerwerki od właścicielki lokalu poprostu bomba...

a propos dzis byłam 1wszy dzien w pracy po weselichu ciasta musialam dokupi bo porozdawałam gosciom (okolo 70 paczuszek).. wiec i tak iczylam sie z tmy ze do wtorku nie dotrzymają

Proponuję wam cukiernię skierkę na targu na wileńskiej poprostu bomba cista: typu tartotella alinka czy tyramisu pani walewska itp są poprostu bomba... tam kupiłam około 10kg dzis do pracy..

milla25 ja miałam4ech facetów w zespole śpiewali wszystko i Maryle Rodowicz i Annę Jantar nie martw sie nie wszyscy faceci maja grube niskie głosy w zespole przeważnie jest 2,3 o innych tonach i barwach idzielą się piosenkami!!

Wczoraj byliśmy na plenerze w skansenie poprostu bomba znów pogoda nam sprzyjała jestem szczęśliwa życzę wam wszystkiego dobrego kochane!! mogę się podzielić wyglądem wiązanki jak tylko chceice buziaki dziewczyny zaglądam do Was..
no to poprosimy o zdjęcia !!!!!! i wszystkiego dobrego jeszcze raz na nowej drodze życia
__________________
eemila1@op.pl

21.07.2007 i już panienką nie bedę!!
www.przewodnikmp.pl/img-21072007018_eblwhahigajz. png
eemila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:58   #9675
andzia27
Raczkowanie
 
Avatar andzia27
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 71
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Freciu my zamowilismy tort też w tej cukierni. Kiedys któras dziewczyna napisała mi, ze oni wszędzie dodają alkohol, zeby ciasta stały dłużej. Ale ja pytałam mikrobiolozek (to te od bakterii i wszelkiego rozkładu)ode mnie z pracy i one powiedziały, ze alkohol nie ma nic do rzeczy tylko temperatura. A takie ploty rozsiewa pani z Niny! Moze to taki chwyt marketnigowy?!!! W tamtym roku na weselu jadłam tort z tej cukierni i był zarombisty - śmietanowo - jakiśtam (nie pamietam)!!!! A nasz torcik będzie wyglądał tak:
http://www.cukierniazbyszek.pl/slubne/105.html

mam nadzieje, ze dobrze sie wklei!!!
a ja jadłam napoleonkę i właśnie była z alkoholem a spróbujcie koszmarnych rurek z kremem. No ale każdy może mieć inne zdanie
__________________
Ślubujemy 14 lipca 2007 godz 17:00 Niemce
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
andzia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:10   #9676
Ola_mordka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Czesc dziewczyny. Moj slub dopiero 30.08.2008, wiec przygotowania jeszcze raczkuja i jestem powiedzmy nowa w temacie. Widze ze wszystkie macie podopinane kalendarze przygotowan, co mnie troche zaczyna stresowac, ale gratuluje wam organizacji.

Poki co jestem przy wyborze zespolu... czy ktoras z was slyszala cos o Zomo?
Ola_mordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:13   #9677
gabi0711
Raczkowanie
 
Avatar gabi0711
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 73
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez MegiWu Pokaż wiadomość
No to moze ja cos o tym napisze
Ostatnio odwiedzilismy z TŻ wiele hurtowni, Makro rowniez. I moge Wam polecic hurtownie BIS na ulicy Energetykow (miedzy sklepem elektrycznym i sklepek z meblami sosnowymi). Duzy wybor, konkurencyjne ceny. Soplica tam kosztuje ok 16 zl, bo wlasnie jest w promocji
Super, wielkie dzięki , jutro pojedziemy z TZ, bo juz tylko miesiąc, a ja alkoholu nie mam.
A tak z innej beczki , czy dawałyście już na zapowiedzi? Ile to kosztuje w waszych parafiach? Bo u mnie ksiądz sobie zażyczył 100 zł.
gabi0711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:22   #9678
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

My juz rozdalismy zaproszenia z rodziny TZ bo musialismy jechac az do Czestochowy reszte mamy zamiar zaprosic po spianiu protokolu bo nie mamy duzo jezdzenia wiec nei ma sie co spieszyc

Wiolkaslonko super bylo Cie poznac
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:24   #9679
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez MegiWu Pokaż wiadomość
martuko, aurelia-aurita dziekuje za informacje.
Poniewaz chcemy zrobic zaproszenia zwijane w rulonik, wiec kopert nam juz nie trzeba.
Teraz tylko pojawia sie pytanie, czy ma byc to zaproszenie zawiazywane wstazka, tasiemka ozdobna, rafia, moze kwiatkiem na druciku, sznurkiem z pieczatka badz inne... Nie mam w tej kwestii zdania.
Zalaczak przykladowe zdjecia zaproszen, jakie udalo mi sie znalezc. Spotkalyscie sie z takimi zaproszeniami na slub? Co o tym sadzicie? Ktora opcja Wam sie najbardziej podoba?
My robimy w podobnym stylu zaproszenia tylko z papieru czerpanego, kupiliśmy na allegro, http://allegro.pl/item193389782_zapr..._czerpany.html, tylko kupilismy w innej ofercie, sam papier a nie zaproszenia za 1,20zł, wsklepach ten papier to ok.2zł a czasami nawet wyższe ceny są, i ten papier jest bardzo efektowny, zwykły wizytówkowy kosztuje ok. 0,50gr, ale musisz się naszukać aby miał fajną fakturę.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 19:28   #9680
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Brzuszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie.... Jak ustalaliśmy termin ślubu, salę itp to prawie pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to obliczyłam termin mojego okresu wyszło idealnie - ślub miał być "czysty" i to w dodatku z zapasem na jakieś przesunięcia. Oczywiście po treści mej wiadomości wiadomo, że coś się w tej kwestii zmieniło... Zimą chorowałam, dodatkowo stresik.... Od dziś dwa miesiące do ślubu a z wyliczeń jak nic wynika, że w piątek przed ślubem dostanę okresu!!!!!!!!!
Doradźcie coś.... czy są jakieś sposoby na zmianę tego stanu rzeczy (i bynajmniej nie myślę o poczęciu dziecka ). Stres pewnie zrobi swoje, ale to będzie przesunięcie max 2 dni (i znając moje szczęście przesunie się na "przed" weselem a nie na kilka dni po....)

No jak ja to wytrzymam... przy takim stresie to trudno normalnie wytrzymać a w takiej kiecce to nawet ciężko siusiu zrobić, a co dopiero to
Głowa do góry, może ze stresu się przesunie, ja też się tym martwie, ale narazie nie liczę, chyba narazie wolę nie wiedzieć i się stresować i zamartwiać.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:32   #9681
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Mam pytanko dotyczące zapraszania gości: Czy tylko najbliższą rodzinę zapraszacie osobiscie czy wszysktich? U nas jest problem taki, być może też i u Was, że nawet najblizsza rodzina z obu stron jest rozsiana po całym kraju i nie wiemy jak to rozwiązać bo tylko weekedny wchodzą w rachubę do zapraszania i żeby ze wszystkim zdązyc.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:36   #9682
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
Mam pytanko dotyczące zapraszania gości: Czy tylko najbliższą rodzinę zapraszacie osobiscie czy wszysktich? U nas jest problem taki, być może też i u Was, że nawet najblizsza rodzina z obu stron jest rozsiana po całym kraju i nie wiemy jak to rozwiązać bo tylko weekedny wchodzą w rachubę do zapraszania i żeby ze wszystkim zdązyc.
My w Czestochowie bylismy osobiscie bo byl wolny weekend ale np. nad morze wysylamy poczta
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:43   #9683
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
a teraz sie bierzemy za jakies tance, podobno szkola step by step jest fajna i mają całkiem niedrgoie lekcje indywidualne(tzn niewiele droższe niż lekcje w grupach)

pozdrawiam serdecznie
Czy moge prosić o jakiś namiar na ta szkołę ?
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 19:48   #9684
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Ola_mordka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Moj slub dopiero 30.08.2008, wiec przygotowania jeszcze raczkuja i jestem powiedzmy nowa w temacie. Widze ze wszystkie macie podopinane kalendarze przygotowan, co mnie troche zaczyna stresowac, ale gratuluje wam organizacji.
Witam kolejną Pannę Młodą 2008

Nie masz się jeszcze co aż tak stresować, ale jednak czas juz pomyśleć nada niektórymi sprawami

Napisz może dokładniej gdzie TWój ślub
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:01   #9685
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Co do zapraszania rodzinki, która mieszka daleko my to rozwiązaliśmy tak: po prostu wysyłamy zaproszenia.

A co do tortu to ja bym chciała taki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102.jpg (52,8 KB, 40 załadowań)
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:04   #9686
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Wink Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

WitamCię Olu, będziesz ślubować w moje urodzinki!!!!
Co do tortu to kosztuje 35 zl/kg!!!! Andziu po co te złośliwości???
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:23   #9687
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
WitamCię Olu, będziesz ślubować w moje urodzinki!!!!
no coś Ty??? w moje też
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:30   #9688
malenkajalenka
Raczkowanie
 
Avatar malenkajalenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
GG do malenkajalenka
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

A ja jestem bardzo szczęśliwa, bo załatwiliśmy mnóstwo spraw dzisiaj. Byliśmy w USC wreszcie i załatwienie zaświadczeń trwało nie dłużej niż 20 minut Spisaliśmy też wreszcie protokół !! I kupiłam butki w tym waszym Pantofelku Boskie! Z okrągłymi czubkami, śnieżnobiałe i pokryte koronką... A mój TŻ który był ze mną na tych zakupach opowiedział Pani w sklepie jaki ten sklep jest popularny na wizażu i jaką jej robicie reklamę Było jej miło :
malenkajalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:38   #9689
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Ola_mordka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Moj slub dopiero 30.08.2008, wiec przygotowania jeszcze raczkuja i jestem powiedzmy nowa w temacie. Widze ze wszystkie macie podopinane kalendarze przygotowan, co mnie troche zaczyna stresowac, ale gratuluje wam organizacji.

Poki co jestem przy wyborze zespolu... czy ktoras z was slyszala cos o Zomo?
o ZOMO któraś juz tu pisała ale nie pamiętam a co do tego zespołu to ma on jakąs stronke zeby ich posłuchac?? bo ja tez jeszcze szukam zespołu dlatego pytam
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:44   #9690
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

brunetko wzajemnie , dziękuje za płytke, ta dziewczyna w sumie nie jesttaka zła
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.