Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 09:26   #961
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Krem do twarzy i wodę termalna z la roche, krem z filtrem dla dzieciaków też z la roche. Dostałam zestaw mini-produktów z la roche
Dezodorant z dermedic bo pani polecała, balsam taki lekki z pompką dla dzieci od 1 m-ca z dermedic baby, 2 kredki do oczu Rimmel, chusteczki do szyb i luster i ten peeling z dermiki bo wczoraj uzyłam i jest super.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------



No właśnie i jak ktoś sie wybiera z dzieckiem nad morze to filtr obowiązkowo



Pierwsze słyszę, jak nie ma suchej skóry to nie smarujesz a jak trzeba np.bo wiatr to smarujesz kremem dla maluszków
Właśnie tez się zdziwiłam. Czyli dobrze myslalam ze mozna smarowac.
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:27   #962
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Pisałyście kiedys że w lecie zamiast oliwki po kąpieli jakis balsam lub krem bd uzywać? jaki wybrałyście żeby był w normalnej cenie?
i dwa te kremy z filtrem to chyba dopiero koło czerwca? i w sumie jak idziemy z wózkiem na spacer to dziecko osłaniamy od słońca, to i tak bd je smarowac?
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:28   #963
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
te kremy są super obydwa. W ogole la Roche ma bardzo dobre kosmetyki

To ja napisalam bo tak wyczytałam
A propos tego antheliosa to jest tam jeden filtr mineralny dwutlenek tytanu. Reszta to chemiczne filtry. W połączeniu tworzą bardzo dobra ochronę wiec warto brać.
Oglądałam tez skład nivea baby krem spf 30 i on bazuje na mineralnych i mocno bieli jest bardzo gesty. Ale dobrze chroni to na pewno.
A o którym z dermedica mowilyscie konkretnie? To jest linia typowo dla dzieci?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------



No to super w takim razie tez ja zamówię
Ja wczoraj wklejałam link do tego dermedic jest typowo dla dzieci 50g - krem do twarzy filtr 50, ale myśle, ze spokojnie ciałko można smarować. Pani w SP mówiła, że jeszcze nie dojechała ta linia słoneczna z Dermedic
Kremy z la roche tak są ekstra, ale ceny bez promocji powalają
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:30   #964
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
PAKUSIA u mnie roznica bedzie 5 i 7 lat dwa chlopaki w domu a w brzuszku corcia
ale super ! trójka dzieciaczków. Też tyle na początku zakładaliśmy, ale chyba dwójka starczy No i córeczkę będziecie mieć do kompletu gratulacje !

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Witamy nowa mamusie widzę ze nieźle tam macie w tej IR z badaniami i praca. Współczuję nie ma to jak w domku siedzieć, ja już zapomniałam jak to jest do pracy chodzić.
Witaj
Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Wow ! Ale tam maja dziwnie.. ja mialam chyba z 10 usg, nie no przesadzam :P ale duzo i czasem mam obawy ze moze sie komus cos pomylilo

Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
PAKUSIA, helo! A to serduszko sprawdzają na normalnym sprzęcie USG czy tym detektorem małym? Nie wiem, co by to komu szkodziło płeć sprawdzić. Albo ilość wód, o przepływach i stanie łożyska nie wspominając
Na normalnym, tylko takim chyba przedwojennym, bo obraz masakrycznie nieostry Ale wody i przepływy też sprawdzają. Niestety dzidzi za bardzo nie widać, znaczy ja tam nic nie widzę, myślę że to takie "zwykłe" usg. A i lekarzom szkoda czasu na szukanie ogólnie w irlandii to żadko która kobieta chce znać płeć, chyba my polki takie ciekawskie jesteśmy


Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Bedzie drugi synek. Starszy chce brata ale jak ktoś pyta - a co jak urodzi sue siostra? To mówi to nic
Jak nic nie mówi to chyba nie tak źle gorzej jakby protestował
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:31   #965
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Matko ale sie stracha najadlam, śpie a tu synek przychodzi, mowie wskakuj, ale on jakos dziwnie oddycha, ja go dotykam, dzieki bogu ze mnie naszlo a on jak ogień 39,8..no to lece z okladami i nurofen, pokaslywal ale zeby taka goraczka...matko swa dni temu rypna głową z 2 schodka ale to chyba nie moze byc po takim czasie?
O kurcze, zdrowka dla malego!


Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Zostane przyjęta jak w ciąży ale musze mieć skierowanie od zwykłego lece teraz do przychodni masakra
Powodzena

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Hej. Nie nadrabiam bo nie moge włączyć pakietu wiec tylko na chwile wlaczylam NET. Mała dostała glukozę i z nią ok, do wtorku na obserwacji. Ja mogę do niej wchodzić w masce, fartuchu, rękawiczkach. Nie moge KP, tylko laktatorem pobudzam. Dopiero za tydz może speobujemy.
Zgaga poszła precz, cukier się normuje.
Super, jeszcze raz gratuluje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:32   #966
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Pisałyście kiedys że w lecie zamiast oliwki po kąpieli jakis balsam lub krem bd uzywać? jaki wybrałyście żeby był w normalnej cenie?
i dwa te kremy z filtrem to chyba dopiero koło czerwca? i w sumie jak idziemy z wózkiem na spacer to dziecko osłaniamy od słońca, to i tak bd je smarowac?
Ja oliwki w ogóle nie planuje, dzis wzięłam taki balsam: http://www.dermedic.pl/produkty/15/2...aca-zycia.html
Tak będę smarować dzidziusia kremem z filtrem, bo jak się jest na spacerze to nie zawsze tak dziecko schowasz od słońca i potem skóra czerwona :/
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:33   #967
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

No ide sie kąpać, pozniej zajrze
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 09:34   #968
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Violka, Cashmere - wyzej napisałam co kupiłam
Zdecydowałam sie na ten krem z filtrem 50+ Anthelios. Nawet mi sie przyda na ręce i ramiona na spacery bo zawsze dostaje uczulenia od słońca [COLOR="Silver"]

A w jakim mieście siostra? U nas? Bo sprayu nie było, tylko tuba 300ml
Siostra u Was Mówisz że tylko tuba była? hyyy to nie wiem co ona wzięła bo ona mówiła że to i to jest- ale w ostatniej chwili ją odwołałam jak przy kasie była- jeszcze sobie poczytam o tych filtrach, jakoś przekonana do końca nie byłam ,a mało nie kosztuje


Cytat:
Napisane przez Mirelka_90 Pokaż wiadomość
Ja jestem od srody w szpitalu mialam wyjsc w poniedzialek ale w niedziele dostalam tego cisnienia i stan przedrzucawkowy i na szybko robili cc. A teraz po cc to dluzej sie lezy niz po sn. Takze zostalo nam tylko doczekac do jutra i juz wrocimy do domeczku
Mirelka widzę że gładko Ci idzie wszystko od porodu już także super obyśmy też tak miały z kp

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Super ze u Was wszystko ok



te kremy są super obydwa. W ogole la Roche ma bardzo dobre kosmetyki

To ja napisalam bo tak wyczytałam
A propos tego antheliosa to jest tam jeden filtr mineralny dwutlenek tytanu. Reszta to chemiczne filtry. W połączeniu tworzą bardzo dobra ochronę wiec warto brać.
Oglądałam tez skład nivea baby krem spf 30 i on bazuje na mineralnych i mocno bieli jest bardzo gesty. Ale dobrze chroni to na pewno.
A o którym z dermedica mowilyscie konkretnie? To jest linia typowo dla dzieci?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------



No to super w takim razie tez ja zamówię
http://allegro.pl/dermedic-sunbrella...160877960.html

o ten chodziło chyba
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:35   #969
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Ja dopijam kawke, ale jakos nie moge sie zwlec z lozka, pasowalo by cos porobic. Pranie jakies itd.. obiadek. Jeszcze sobie chwile poleniuchuje
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:37   #970
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Co to ? musaka?
Taka zapiekanka z mięsem mielonym i ziemniakami w sosie pomidorowym z jogurtem greckim. Pyyyycha!

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Mniam bardzo lubię musake!
Też lubię choć preferuję wersję bułgarską. Grecką też zjem, ale za bułgarską dam się pokroić mmmm

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
dokładnie. Poza tym nie rozumiem tego zastrzeżenia, że dzieci do lat 3 się nie wystawia na słońce, nie raz widziałam małe bobasy na plaży i nawet w sezonie w Hiszpanii gdzie słonce dużo mocniejsze..
chyba chodzi o te godziny 11-15/12-15?
Bo generalnie dziecka do 3 roku życia nie powinno się wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych bo jego skóra dopiero się rozwija i jest delikatniutka. Poparzenie dziecka w tym okresie zwiększa ryzyko raka bodajże o połowę. Ludzie wystawiają bo każdy ma swoje zapatrywania na temat. To samo jest z czapkami na plaży - noworodki z gołymi łebkami leżą w 40stopniowym upale. Wszystko zależy od rodziców. Fakt jednak jest taki, że dla zdrowia dziecka nie powinno się go wystawiać na słońce. Jak byliśmy na wakacjach to oczywiście mała latała sobie po plaży wolno ale filtr miała min 40 i zachowywaliśmy dodatkowe środki ostrożności dzięki czemu nigdy się nie poparzyła a przyjeżdżała ładnie osmaglona

Co do kremów to pamiętam, że dziewczyny z wątku mamy maj 2012 wyszukały dużo informacji, że lepszy dla noworodków i maluszków jest filtr mineralny. Ma on jeden duży minus - strasznie trudno się rozsmarowuje. Ja miałam bodajże Mustellę w takiej maluteńkiej tubce i była od pierwszych dni życia. Teraz pewnie też ją kupię bo była bardzo wydajna.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:38   #971
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Farbowanie włosów jest w ciąży zakazane, ponieważ dziecko urodzi się rude. Jeśli ciężarna obetnie włosy, odbierze rozum dziecku. A jeśli przyszła mama pragnie, by jej potomek miał kręcone włosy, powinna pogłaskać lub przytulić barana.Hahahaha moja córka ma kręcone włosy a idąc tym tropem jedyny "baran" jakiego głaskałam i tuliłam to tż
nie no , fantastyczne mój TZ jest baranem bede mieć kręciołke?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 09:38   #972
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja oliwki w ogóle nie planuje, dzis wzięłam taki balsam: http://www.dermedic.pl/produkty/15/2...aca-zycia.html
Tak będę smarować dzidziusia kremem z filtrem, bo jak się jest na spacerze to nie zawsze tak dziecko schowasz od słońca i potem skóra czerwona :/

i bd go używać od początku po kąpieli zamiast oliwki i oprócz tego na spacery jakiś z spf tak?
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:41   #973
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Maddy - ja i teraz synka chowam od słońca np przy domu w piaskownicy rozkładam parasol, bo słońce w nadmiarze to nic dobrego. Nie wyobrażam sobie trzymania niemowlaka na plazy w pełnym słońcu i bez czapeczki i kremu z filtrem, ale są ludzie którzy to lekceważą. Tak jak piszesz

Violka - był sztyft z filtrem, kilka tych tub 300ml, chyba jakaś małe tubki ale to z serii dla dorosłych, sprayu nie było... chyba ze dla dorosłych nie dla dzieci
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:42   #974
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Właśnie spr konto i z ZUS dalej nic :/
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:43   #975
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Hej. Nie nadrabiam bo nie moge włączyć pakietu wiec tylko na chwile wlaczylam NET. Mała dostała glukozę i z nią ok, do wtorku na obserwacji. Ja mogę do niej wchodzić w masce, fartuchu, rękawiczkach. Nie moge KP, tylko laktatorem pobudzam. Dopiero za tydz może speobujemy.
Zgaga poszła precz, cukier się normuje.

Trzymajcie się tam Dziewczynki
Cytat:
Napisane przez Mirelka_90 Pokaż wiadomość
Witamy sie. Podczytalam was troszke. Gratuluje słoiczków i kordelce zostania juz mamusiami. Jak ruszylo to z kopyta az mamy 3 dzidzie. Ja na oddziale w poniedzialek zostalam sama nic sie nie rodzilo. A jak we wtorek z rana ruszylo to na wieczor bylo juz 9 a teraz kolejnych doszlo kilka. Szok! Jedno za drugim a jeszcze teraz dwa ciecia maja byc.

Ok a u nas wszystko super dochodze do siebie chodze i mam sie juz dobrze. Jutro idziemy juz do domku. Jestem mega szczesliwa bo juz tydzien tu leze. Niunio jest grzeczny i jestesmy na piersi caly czas. Spi i je hehe. Czekam na kolejne wiesci ktore panie rodza
Czuć energię i szczęście z Twoich postów I fajnie że karmienie się rozbujało bez problemów
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
dokładnie. Poza tym nie rozumiem tego zastrzeżenia, że dzieci do lat 3 się nie wystawia na słońce, nie raz widziałam małe bobasy na plaży i nawet w sezonie w Hiszpanii gdzie słonce dużo mocniejsze..
chyba chodzi o te godziny 11-15/12-15?
Maddy napisała jak to jest, filtrem 50+ smarować i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych w największym nasłonecznieniu.
Filtry Anthelios LRP i Vichy Capital Soleil są na pewno dla maluchów bezpieczne, bo nie mają filtrów tzw.przenikających.
Już kiedyś wklejałam takie dedykowane dla niemowląt, ze strony sroki:
Bioderma Photoderm Mineral
Uriage Bariesun, krem mineralny
La Roche Posay: Anthelios Dermo Pediatrics
VICHY Capital Solei Kids
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:44   #976
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
i bd go używać od początku po kąpieli zamiast oliwki i oprócz tego na spacery jakiś z spf tak?

Planuję kapać w oilatum i niczym nie smarować, jak będzie potrzeba to balsamem, na spacer mam sztyft Musteli do buźki (bez filtru, jako ochronny np.przed wiatrem) i ten krem z filtrem co dziś kupiłam ale juz na lato
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:45   #977
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Właśnie spr konto i z ZUS dalej nic :/
A przelewy z ZUSu nie wychodzą koło 12.00? Może jeszcze dziś dojdzie
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:45   #978
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (85,4 KB, 35 załadowań)
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:47   #979
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Właśnie spr konto i z ZUS dalej nic :/
Moze tam zadzwon? Podadza Ci termib wyplaty. Tylki dzwon a infolinię . Ja zawsse dzwonie. Teraz l4 mam do 20.03 a wyplata ma byc 10.04... chcesz nr? Musisz miec tylko swoje dane adresowe plus pesel i nip pracodawcy
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 09:51   #980
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Maddy - ja i teraz synka chowam od słońca np przy domu w piaskownicy rozkładam parasol, bo słońce w nadmiarze to nic dobrego. Nie wyobrażam sobie trzymania niemowlaka na plazy w pełnym słońcu i bez czapeczki i kremu z filtrem, ale są ludzie którzy to lekceważą. Tak jak piszesz

Violka - był sztyft z filtrem, kilka tych tub 300ml, chyba jakaś małe tubki ale to z serii dla dorosłych, sprayu nie było... chyba ze dla dorosłych nie dla dzieci
To pewnie jakiś dla dorosłych łapnęła, ale mówiła że kids
Bo coś mówiła że doniosła babka, ale już nie pamiętam o którym to było

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Właśnie spr konto i z ZUS dalej nic :/
O a ja wczoraj właśnie dostałam przelewik, nie wiem za jaki to okres - ale jakby za miesiąc , ale to co wcześniej dostałam za niepełny to mi się nie podoba. A Zwolnienie mam od 16.03 nowe
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:51   #981
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee

You made my day!

Zrobiłam kawę i mam do tego bułeczkę z kremem czekoladowo-orzechowym i kawałkami orzechów laskowych z Lidla i powiem Wam - Nutella się przy nim chowa
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:52   #982
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mirelka_90 Pokaż wiadomość
Ja jestem od srody w szpitalu mialam wyjsc w poniedzialek ale w niedziele dostalam tego cisnienia i stan przedrzucawkowy i na szybko robili cc. A teraz po cc to dluzej sie lezy niz po sn. Takze zostalo nam tylko doczekac do jutra i juz wrocimy do domeczku
cudownie, że już wychodzicie




aaa chciałabym taki miodowy blond
ale przerażają mnie odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miodowy-blond.jpg (44,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38f672b09d59d95cdeb4e49288172ce7.jpg (64,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,6 KB, 1 załadowań)
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:52   #983
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee
Oooo koszunio w sam raz na waciki

Jak znajdę ten co ja miałam to Wam podam może ktoś skorzysta.

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
A przelewy z ZUSu nie wychodzą koło 12.00? Może jeszcze dziś dojdzie
Aaa nie wiem Sprawdzę więc ok 16.

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Moze tam zadzwon? Podadza Ci termib wyplaty. Tylki dzwon a infolinię . Ja zawsse dzwonie. Teraz l4 mam do 20.03 a wyplata ma byc 10.04... chcesz nr? Musisz miec tylko swoje dane adresowe plus pesel i nip pracodawcy

Jeśli do końca tygodnia nie przyjdą to pewnie będę musiała zadzwonić. Póki co jeszcze będę udawać cierpliwą
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:53   #984
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Witamy się przedpołudniowo.
Ktg wzorcowe,ani pół skurczyku :P
Teraz czas na odkurzanie,pranie się pierze i chyba czas pomyśleć o obiadku.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:55   #985
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Ja dopijam kawke, ale jakos nie moge sie zwlec z lozka, pasowalo by cos porobic. Pranie jakies itd.. obiadek. Jeszcze sobie chwile poleniuchuje

Mam to samo najgorzej się zebrać potem już leci

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee
haha sorki ale uśmiałam się jak zobaczyłam ten mini koszyczek jest taki słodki
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:57   #986
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee
Hahaha jaki słodki
niech żyje kalafior
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 09:58   #987
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witamy się przedpołudniowo.
Ktg wzorcowe,ani pół skurczyku :P
Teraz czas na odkurzanie,pranie się pierze i chyba czas pomyśleć o obiadku.
ooo wykrakałaś

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
You made my day!

Zrobiłam kawę i mam do tego bułeczkę z kremem czekoladowo-orzechowym i kawałkami orzechów laskowych z Lidla i powiem Wam - Nutella się przy nim chowa
kremy orzechowe z Lidla mi mega smakują
też teraz taki mam
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 10:05   #988
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Właśnie spr konto i z ZUS dalej nic :/
Ja też dalej nie mam przelewu ale myślę że może dojść później. Musake znam nie wiem w jakiej wersji ale z jagniecina i duża ilością warzyw tj papryki i bakłażanow.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witamy się przedpołudniowo.
Ktg wzorcowe,ani pół skurczyku :P
Teraz czas na odkurzanie,pranie się pierze i chyba czas pomyśleć o obiadku.
Malinka to zabieraj się za okna to szybciej tych skurczy dostaniesz!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 10:07   #989
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Właśnie spr konto i z ZUS dalej nic :/
A mi wlasnie wpłynęło pol h temu, mialam do 16 marca zwolnienie, i przyszło razem z resztka za luty (3dni).
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 10:08   #990
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XV

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Pavlinecka padlamlam z tymi kotami.

My nic lepiej ja gorqczka 38 caly czas, Mai tylko spadla po nurofenie.
bolacy kaszel sie utrzymuje, a w nocy tak sie spocilam, ze myslalam, ze mi wody odeszly
;( To może już do lekarza trzeba?

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę tyłem do kierunku jazdy w autobusie
o Tyyyyyy.......

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
biore paracetaamol syrop dla dzieci herbapect i krople dla dzieci otrivin i tantum verde. Nie wiem czy mozna w necie tylko czytalaam, ze raczej ok.
Troche spadla mi goraczka jak wzielam po 5 paracetamol.

Sylwia Maja w dzien ok i na wieczor/ noc dostaje goraczki, ale nurofen jej zbija n cala noc
Tantum Verde na 100 % można do mi lekarz dał ostatnio

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Jeszcze mi młody chłopakiejsce ustąpił. .. coeaz częściej się przekonuje że w moim mieście jest normalna młodzież
Szybciej młodzież ustąpi niż kobieta w Twoim wieku ( albo w moim raczej ;P ). Ostatnio w aptece taki chłopec na oko 15 lat otworzył mi drzwi, ja mu podziękowałam, i taka byłam zachwycona, że taki młody a taki grzeczny, a jego matka do niego" co Ty wyprawiasz, nie przesadzaj, w ciąży ale ręce chyba ma". No padłam.... I tak się u nas dzieci wychowuje.

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
Hej. Nie nadrabiam bo nie moge włączyć pakietu wiec tylko na chwile wlaczylam NET. Mała dostała glukozę i z nią ok, do wtorku na obserwacji. Ja mogę do niej wchodzić w masce, fartuchu, rękawiczkach. Nie moge KP, tylko laktatorem pobudzam. Dopiero za tydz może speobujemy.
Zgaga poszła precz, cukier się normuje.
Ojej, to musi być bardzo trudne dla Ciebie, trzymaj się i gratuluję ślicznego maleństwa

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
jak zobaczyłam tę igłę, to już całkiem przestraszyłam się ZZO
Ja też Chciałam rodzić w innym szpitalu właśnie ze względu na ZZO a teraz już mam mętlik w głowie. Muszę zapisać plusy i minusy. Chociaż jedynym plusem miejscowego szpitala jest moja matka hehe.

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Maddy Mustela mówisz - poczytam sobie

Patrzcie co ja wykupiłam chciałam kosz do pokoju malutkiej i nie popatrzyłam na wymiary i przyszedł taki mini koszyś buuuu tam nawet pieluszka nie przejdzie - najwyżej na same waciki zostawię hehee
zdolniacha hehe Ale na waciki też się przyda ;P

Za 20 min muszę wyjść z domu a jeszcze jestem w piżamie, Boże. Pójdę do tego tego fryzjera i przy okazji kupię w Rossku miniaturki szamponów itp. i spakuję torbę do końca


I jeszcze miałam z rana lekkie skurcze, ale nie bolesne, pewnie ćwiczy dopiero. Oj, coś mam przeczucie, że do terminu nie dotrwam

Edytowane przez Pavlinecka_21
Czas edycji: 2015-03-18 o 10:09
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 00:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.