Mamusie listopadowe 2015 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 20:49   #961
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja też ciągle z wkładkami chodzę. Tyle że teraz używam tych lansinoh i one są ekstra, cieniutkie, chłonne i tak wyprofilowane ze nie odznaczają się przez bluzkę.
Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
To moze watek niech dostanie drugie zycie?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
Jestem za

Olilina myślałam sobie ostatnio co tam u was. Na pewno laktacja Ci wróci do normy w domu, w szpitalu stres i choroba przeszkadzały trzymam kciuki. A jak ma się sprawa z refluksem? Leki pomagaja?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:52   #962
suzie35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 84
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

ja używam wkładek cały czas , niby nie wiele przecieka ale zawsze trochę są mokre a szybciej zmienić wkładkę niż biustonosz ,
a jakich wkładek używacie ? jakie są według was najlepsze ?
suzie35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:11   #963
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina trzymam zza was kciuki. Niech juz u was sie ustabilizuje bo ciezko macie od samego poczatku.

Ja mam teraz wkladki babydream ale wiecej ich nie kupie. Dla mnie najlepsze to johnson baby.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:27   #964
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez suzie35 Pokaż wiadomość
ja używam wkładek cały czas , niby nie wiele przecieka ale zawsze trochę są mokre a szybciej zmienić wkładkę niż biustonosz ,
a jakich wkładek używacie ? jakie są według was najlepsze ?
Miałam chyba z 6 różnych rodzajów wkładek i bezapelacyjnie wygrywają Lansinoh
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:46   #965
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Iclosemyeyes a jak one stoja.cenowo? Ja.bardzo lubie auchanowskie, tez wyprofilowane i.cienkie..

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Dziewczyny ksiazki dzieciowe. Jakie macie, polecacie?
Ja mam searsow,.hogg i Dzieci w Paryzu nie.grymasza. Polecicie cos?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 21:53   #966
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes a jak one stoja.cenowo? Ja.bardzo lubie auchanowskie, tez wyprofilowane i.cienkie..

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Dziewczyny ksiazki dzieciowe. Jakie macie, polecacie?
Ja mam searsow,.hogg i Dzieci w Paryzu nie.grymasza. Polecicie cos?
na allegro kupiłam 60 szt za 25 zł. Kupię sobie te auchanowskie skoro polecasz, bo akurat auchana mam blisko.

Też ostatnio szukałam ciekawych książek, szczególnie takich o rozwoju fizycznym i umysłowym. Zamówiłam sobie "Pierwszy rok życia dziecka" Murkoff. W poniedziałek ma przyjść.

A Ty polecasz te "dzieci w Paryżu"?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 22:36   #967
suzie35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 84
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

ja chyba trzy wypróbowałam i najbardziej mi podpasowały baby ono , na allegro kupowałam opakowania po 60 szt za 15 zł , dobrze się trzymają bo mają dwa paski z klejem i każda wkładka jest zapakowana oddzielnie , nie pozostawiają żadnych kłaczków na piersi , są cienkie ale dobrze chłoną .

Edytowane przez suzie35
Czas edycji: 2016-02-04 o 22:40
suzie35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 22:36   #968
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja używałam różnych bo miałam pełno próbek z warsztatów. Najlepsze były lansinoh ale cena wysoka. Na drugim miejscu wg mnie są babydream (tylko tych używam, ale zwykle, nie Premium bo one są małe i mi się przesuwaly), a najgorsze to te z Auchana. Nie polecam - mi przeciekały!
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 11:13   #969
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

a co dzis gotujecie Dziewczyny? ja kompletnie brak pomyslu więc na stol wyladuja nalesniki.. ☺
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 11:48   #970
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja tez. Tutaj też zapytam. Wkładki laktacyjne są u was w użyciu ciągle? Ciekawi mnie jak długo będę ich potrzebować.
ja uzywam, bo jak mala ma dluzsza przerwe w jedzeniu to przecieka mi. kiedys poszlismy z tztem na kebaba, nie było nas dłużej bo jeszcze na zakupach bylismy, ja patrze w restauracji a tam dwie wielkie plamy na cyckach od wtedy nosze 24/h

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Cynamon dokladnie
Cisza tu i nie ma z kim pisac.
Wonderka ja bez wkladek nie dalabym rady. U mnie ledwo noc wytrzymuja

U nas chyba skok jest bo od kilku dni istna tragedia. Mala marudna, jeczy, placze nawet przez sem. A dzisiaj to juz masakra pol dnia ryku i nawet rece nie pomagaja
Lafnie zaczynamy 4 miesiac.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
ojej wspolczuje skoku. moze mala cos boli, brzuszek?


ja mam wkladki z aventu, ale są takie średnie. i jeszcze z lovi, te są fajne ale duuże strasznie ;p
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 11:51   #971
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

WONDERKA muszę poczytać o tych muszlach. Narazie odsuwam od siebie wizję sondy. Nigdy nie myślałam że u nas dojdzie do takiego absurdu, że dziecko da się zagłodzić i nie zje z butelki.

ICLOSEMYEYES z refluksem jakby lepiej po tym ranigascie. Mala nie ulewała apetyt jej wrócił, ale ostatnio pozwoliłam sobie na trochę czekolady i faworki i znów trochę ulewała.

AASIK no niestety u nas od początku problemy 😔
Teraz mala przez tydzień ładnie jadła to jak na złość zaraziła się katarkiem od kuzyna i znów apetyt mniejszy. Oby się skończyło juz u nas.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:06   #972
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
a co dzis gotujecie Dziewczyny? ja kompletnie brak pomyslu więc na stol wyladuja nalesniki.. ☺
A ja dzis szczawiowa!

Oszaleje dzis z tym moim bobikiem, tak sie wydzieral rano bo byl zmeczony ale nie mogl zasnac oszalec mozna. Wyjście na spacer pomoglo. Ale taki nerw mam na niego. Dziwie sie sobie bo jestem nauczycielka przedszkola i znana jestem z opanowania i cierpliwosci. Szewc bez butow chodzi...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:17   #973
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A ja dzis szczawiowa!

Oszaleje dzis z tym moim bobikiem, tak sie wydzieral rano bo byl zmeczony ale nie mogl zasnac oszalec mozna. Wyjście na spacer pomoglo. Ale taki nerw mam na niego. Dziwie sie sobie bo jestem nauczycielka przedszkola i znana jestem z opanowania i cierpliwosci. Szewc bez butow chodzi...
a szczaw kupujesz mrozony? w poniedzialek mnie ssalo na szczawiowa
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:21   #974
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
a szczaw kupujesz mrozony? w poniedzialek mnie ssalo na szczawiowa
Szczaw ze słoiczka i z jajeczkiem mmm. Tylko jak tu znalezc czas zeby chociaz zagotowac warzywa bo moj ksieciunio dzis humorzasty
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:25   #975
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

u mnie na obiad bida, gotowe tortellini z lidla z ricottą i szpinakiem i do tego pesto. Zawsze mam ratunkowo te pierożki w lodówce
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja uzywam, bo jak mala ma dluzsza przerwe w jedzeniu to przecieka mi. kiedys poszlismy z tztem na kebaba, nie było nas dłużej bo jeszcze na zakupach bylismy, ja patrze w restauracji a tam dwie wielkie plamy na cyckach od wtedy nosze 24/h
mnie tak raz przeciekło w domu, przy gościach, dopiero po czasie się zorientowałam

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
WONDERKA muszę poczytać o tych muszlach. Narazie odsuwam od siebie wizję sondy. Nigdy nie myślałam że u nas dojdzie do takiego absurdu, że dziecko da się zagłodzić i nie zje z butelki.

ICLOSEMYEYES z refluksem jakby lepiej po tym ranigascie. Mala nie ulewała apetyt jej wrócił, ale ostatnio pozwoliłam sobie na trochę czekolady i faworki i znów trochę ulewała.

AASIK no niestety u nas od początku problemy 😔
Teraz mala przez tydzień ładnie jadła to jak na złość zaraziła się katarkiem od kuzyna i znów apetyt mniejszy. Oby się skończyło juz u nas.
Dobrze, że leki pomagają, ale nie wiedziałam, że Ty musisz jeszcze dietę trzymać zdrówka dla małej
Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A ja dzis szczawiowa!

Oszaleje dzis z tym moim bobikiem, tak sie wydzieral rano bo byl zmeczony ale nie mogl zasnac oszalec mozna. Wyjście na spacer pomoglo. Ale taki nerw mam na niego. Dziwie sie sobie bo jestem nauczycielka przedszkola i znana jestem z opanowania i cierpliwosci. Szewc bez butow chodzi...
a u mnie zupełnie na odwrót, zawsze byłam cholerykiem, a przy młodej jestem oazą spokoju. Nooo, 2 razy mi się zdarzyło już stracić cierpliwość, ale to już narawdę były ekstremalne sytuacje - płacz do 4 rano

A spacerek jest faktycznie dobry na uspokojenie, wczoraj miałam tak samo
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:31   #976
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

A spacerek jest faktycznie dobry na uspokojenie, wczoraj miałam tak samo
No na szczescie prawie zawsze spi w wozku a jak nie to chociaz jest cicho. Moja siostra ma dzieci niewózkowe, to jest dopiero zalamka
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:33   #977
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

ICLOSEMYEYES tak ja w ogóle teraz nie jem nabiału profilaktycznie bo przy refluksie często jest też alergia. No i czekolada przy refluksie to też nie bardzo a ja tak lubię..
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:01   #978
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Iclosemyeyes Dzieci w Paryżu nie grymaszą - mi się podoba, to nie jesteś taki stricte poradnik jak inne, ale fajnie opisuje podejście Francuzów do wychowania. Ja to żadnym poradnikiem w 100‰ się nie kieruje, tylko wybieram co mi pasuje i miksujemy to po swojemu.

Olilina ta sonda to nic Strasznego, ja miałam Sns w szpitalu. Potem rozmawiałam z położna laktacyjna i jest u Medeli takie Urządzenie, że wieszasz je na szyji i naciskając brodą pompujesz mleczko. Wg Sns to świetny sposób na rozwiązanie problemu z laktacja. Bo i dziecko je ale i stymuluje pierś.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Byłam dziś obejrzeć żłobek, do którego mała idzie od czerwca. Fajny, mała grupka, w domku z ogrodem, jestem zadowolona i uspokojona.
Dzisiaj jadę tez opłacić zajęcia na basenie dla Kiry Tego to sama doczekać się nie mogę!

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Co do wkładek, tez Lovi mi pasowały a mam duże piersi wiec ich rozmiar był dla mnie na plus. Ale powiem wam, że jak mam nawał mleka to żadne nie dają rady. Musze wymienić i tyle. Nawet po godzinie najlepiej.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Czekooczekolada ja takich plam dostałam na wigilii firmowej. 80 chłopa na sali a ja z mokrymi cyckami...leeee.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Murkoffa jestem ciekawa również, daj znać czy warto Iclosemyeyes.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A co jest jakas grupa forumowa na fejsie?
Novakia tak, tylko nie pamiętam która forumka do niej zapisuje. Tam dajemy fotki i sporo się dzieje.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:13   #979
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość

Novakia tak, tylko nie pamiętam która forumka do niej zapisuje. Tam dajemy fotki i sporo się dzieje.
A jak grupa sie nazywa? Moze znajde. A jak nie to halooo kto zapisuje do grupy?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:22   #980
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

WONDERKO kupiliśmy ten SNS z medeli ale jeszcze nie używałam, bo narazie mala je z piersi i przybiera. Pewnie w kryzysowej sytuacji będę używać. Chociaż za moim dzieckiem nie nadążysz, czasem się wkurza że jej leci, czasem że nie leci, więc nie wiem czy u nas SNS się sprawdzi, ale już chwytam się wszystkiego byle nie sonda.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:44   #981
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina a to nie jest wcale źle u Ciebie. jak mała przybiera to nawet jest dobrze.
Moja teraz rozprasza się przy jedzeniu, puszcza pierś co chwile i patrzy na boki, a to na mnie, a to uśmiech, a to gawozy i nagle takie "Roarrrr dawaj cyca" i otwiera puszcze szeroko i ciap cyca i robi ni Malinki. Musze ja pilnować.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Novakia tajna jest ta grupa, nie znajdziesz. Na pierwszej stronie wątku może jest napisane, kto to prowadzi. Ja nie pamiętam.

Poziomkowa to ty Zapraszasz na fejsie?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Szukam czegoś o hormonie wzrostu. Ponoć wydziela się podczas snu między 22-24. Co jak mała się obudzi o 23, to on przestaje się wydzielać? Ktoś coś kojarzy? Bo nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:46   #982
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny jak z przybieraniem na wagę?

moja w pierwszych tyg przybrała dość sporo, ale ostatnio przybeira ok 100g na tydzien, wydaje mi się że to za mało.. jest na samej piersi narazie..
A sprawdzałaś wg norm dla dzieci karmionych piersią? Przybieranie nie jest zawsze takie samo - mimo, że maluch je tak samo, to w jednym tygodniu przybierze mniej, w drugim więcej


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja tez. Tutaj też zapytam. Wkładki laktacyjne są u was w użyciu ciągle? Ciekawi mnie jak długo będę ich potrzebować.
U mnie są w użyciu cały czas.


Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
U nas chyba skok jest bo od kilku dni istna tragedia. Mala marudna, jeczy, placze nawet przez sem. A dzisiaj to juz masakra pol dnia ryku i nawet rece nie pomagaja
Lafnie zaczynamy 4 miesiac.
Współczuję... Bardzo ciężki ten skok


Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja zaglądam ale faktycznie cicho tutaj.

My już w domu po 2 tygodniach spędzonych w szpitalu.
Mala trochę lepiej je i przybiera.
Ja muszę stawać na głowie i robić wszystko żeby mieć pokarm, bo mala za nic nie daje się dokarmiać butelką i jak nie będzie przybierać wisi nad nami wizja sondy...
Robię co mogę, pije nawet karmi, femaltiker itd.
Współczuję przejść ze szpitalem... Jesteś niesamowicie dzielną mamą - 2 tygodnie w szpitalu i do tego walka o pokarm. Trzymam za Was kciuki. Myślę że sns może pomóc.


Cytat:
Napisane przez suzie35 Pokaż wiadomość
ja używam wkładek cały czas , niby nie wiele przecieka ale zawsze trochę są mokre a szybciej zmienić wkładkę niż biustonosz ,
a jakich wkładek używacie ? jakie są według was najlepsze ?
Używałam baby dream, baby ono, canpol, bella, tommy tippee - najlepsze te ostatnie i babyono. Niestety nie ma ideału, mam wrażenie, że wszystkie za bardzo odznaczają się pod stanikiem.


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ksiazki dzieciowe. Jakie macie, polecacie?
Ja mam searsow,.hogg i Dzieci w Paryzu nie.grymasza. Polecicie cos?
Mam "Nie płacz maleństwo" Claude Didierjean-Jouveau - polecam. Oprócz tego "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" Karpa. Obecnie czytam "Więź daje siłę" E. Kirlikionis. Ciekawie napisana, autorką jest neurobiolog.


Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
WONDERKO kupiliśmy ten SNS z medeli ale jeszcze nie używałam, bo narazie mala je z piersi i przybiera. Pewnie w kryzysowej sytuacji będę używać. Chociaż za moim dzieckiem nie nadążysz, czasem się wkurza że jej leci, czasem że nie leci, więc nie wiem czy u nas SNS się sprawdzi, ale już chwytam się wszystkiego byle nie sonda.
Ciekawe, jaką jest przyczyną tego zachowania. Gdyby udało się to rozgryżć...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:55   #983
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
a co dzis gotujecie Dziewczyny? ja kompletnie brak pomyslu więc na stol wyladuja nalesniki.. ☺
Ziemniaki, paluszki rybne i brokuł





Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A ja dzis szczawiowa!

Oszaleje dzis z tym moim bobikiem, tak sie wydzieral rano bo byl zmeczony ale nie mogl zasnac oszalec mozna. Wyjście na spacer pomoglo. Ale taki nerw mam na niego. Dziwie sie sobie bo jestem nauczycielka przedszkola i znana jestem z opanowania i cierpliwosci. Szewc bez butow chodzi...


Ja jestem opiekunką w żłobku. W pracy jestem cierpliwa, a w domu nie zawsze...


Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A jak grupa sie nazywa? Moze znajde. A jak nie to halooo kto zapisuje do grupy?
Poziomkowa89 zapisuje do grupy.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 15:33   #984
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Novakia daj mi w prywatnej wiadomości link do twojego profilu to dodam cie do grupy na fb


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja też ciągle z wkładkami chodzę. Tyle że teraz używam tych lansinoh i one są ekstra, cieniutkie, chłonne i tak wyprofilowane ze nie odznaczają się przez bluzkę.

Jestem za

Olilina myślałam sobie ostatnio co tam u was. Na pewno laktacja Ci wróci do normy w domu, w szpitalu stres i choroba przeszkadzały trzymam kciuki. A jak ma się sprawa z refluksem? Leki pomagaja?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

one są normalnie w sklepach dostępne? Nigdy nie widziałam z tej firmy.




Cytat:
Napisane przez suzie35 Pokaż wiadomość
ja używam wkładek cały czas , niby nie wiele przecieka ale zawsze trochę są mokre a szybciej zmienić wkładkę niż biustonosz ,
a jakich wkładek używacie ? jakie są według was najlepsze ?

ja j&j




Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Olilina trzymam zza was kciuki. Niech juz u was sie ustabilizuje bo ciezko macie od samego poczatku.

Ja mam teraz wkladki babydream ale wiecej ich nie kupie. Dla mnie najlepsze to johnson baby.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

to takie samo zdanie mamy o tych wkładkach.




Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
a co dzis gotujecie Dziewczyny? ja kompletnie brak pomyslu więc na stol wyladuja nalesniki.. ☺
Ja chyba zapiekanke ale to na kolacje zrobię, bo muszę do sklepu wyskoczyć jak tz wróci.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 15:38   #985
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

one są normalnie w sklepach dostępne? Nigdy nie widziałam z tej firmy.
w smyku są
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:05   #986
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Olilina a to nie jest wcale źle u Ciebie. jak mała przybiera to nawet jest dobrze.
Moja teraz rozprasza się przy jedzeniu, puszcza pierś co chwile i patrzy na boki, a to na mnie, a to uśmiech, a to gawozy i nagle takie "Roarrrr dawaj cyca" i otwiera puszcze szeroko i ciap cyca i robi ni Malinki. Musze ja pilnować.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Novakia tajna jest ta grupa, nie znajdziesz. Na pierwszej stronie wątku może jest napisane, kto to prowadzi. Ja nie pamiętam.

Poziomkowa to ty Zapraszasz na fejsie?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Szukam czegoś o hormonie wzrostu. Ponoć wydziela się podczas snu między 22-24. Co jak mała się obudzi o 23, to on przestaje się wydzielać? Ktoś coś kojarzy? Bo nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie.
To ciekawe o tym hormonie. Daj znac jak cos wiecej sie dowiesz A ta ksiazke o dzieciach w Paryzu masz w wersji papierowej czy moze pdf?
U mnie dzis krupnik a na obiado-kolacje bedzie losos pieczony.

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:11   #987
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Mam papierowa
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:13   #988
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Mam papierowa
Łeeee, szkoda

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:14   #989
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moge wyslac ci poczta i odeslesz jak przeczytasz
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:17   #990
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Moge wyslac ci poczta i odeslesz jak przeczytasz
A wiesz ze to niezly pomysl, ale ja mieszkam w uk to szkoda kasy na wysylke Poszukam moze w jakiejs pl ksiegarni internetowej w uk... °Chociaz watpie

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 15:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.