Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 11:12   #961
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jak wejdziesz w swoje zamówienia to masz gdzieś tam anuluj i musisz wybrać powód z listy
ładna ta kiecka z drugiej fotki
Nie no spoko.. weszłam tam i co czytam? On to wysłał w poniedziałek a ja od kilku dni do niego piszę i się produkuje zobaczymy co przyjdzie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Muszę zacząć biegać, ale brak mi motywacji. Znajomi cały czas grille urządzają i już mi się opona robi w sobotę imieniny przyjaciółki i znowu grill.

najciężej zacząć a potem już leci
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 11:17   #962
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja jestem przeszczęśliwa bo mi w końcu troche z brzucha ruszyło

Teraz czekam na kuriera z farbami a w międzyczasie myśle jakie pędzle zamówić
Mam ochotę na kulke do podkładu żeby mieć na zmiane z moim flat topem i skunksa do różu bo mam kilka tak mocno napigmentowanych że sobie plamy robie a mój pędzel do różu jedyny jest w czesciach
I teraz nie wiem czy zamówić od Hani GlamBrush czy Hakuro
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 13:24   #963
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hejka
właśnie wróciłam z pracy, ale u mnie gorąco zaraz biorę się za robienie pulpetów w sosie pomidorowym i sprzątanie chaty

Agatka auta do mechanika nie dam, bo ja blondynka zaraz mi coś wkręcą poza tym TŻ ma swojego mechanika, ale 40 km od naszego miasta, a autem bez hamulców nie będę ryzykować takiej podróży trudno muszę się jakoś obejść bez samochodu przez 2 tygodnie.
A czym się objawia ciąża u świnki? Powiększonym brzuchem kochana czuję tam kuleczki no i dużo więcej je

Shiz faktycznie masz łapsko wielkie jak wymodelujesz do środka to strzel koniecznie jakąś fotkę

Yata no zamówienia z ali to trochę loteria, ale dobrze, że mają w miarę udany system i jest możliwość odzyskania kasy, nie tak jak na allegro
to żeś poszalała z tą sukienką, pozostało poczekać i zobaczyć co przyjdzie jakby rzuciła Ci się taka kiecka w oczy, ale bez ramiączek to mogłabyś podesłać link

Czeko ja mam Hakuro do podkładu i jestem zadowolona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 13:39   #964
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie nie stać na to żeby mieszkać samej, i tak jestem im wdzięczna że pozwolili mi wrócić do domu. Źle nie mam. Od tego miesiąca zaczynam się do czynszu dorzucać i o nic się nie martwie. Z moją wypłatą nawet na pokoju byłoby mi ciężko. A tak mogę sobie wszystko pospłacać, odłożyć na coś.
Jak się kogoś ma to zawsze jest gdzie pójść. Ja nie mam
Takie sytuacje często się nie zdarzają, ale sam fakt żeby mi moja mama coś takiego wypomniała, jest po prostu przykre
Rozumiem Cię czeko, też byłam wdzięczna babci jak mogłam u niej mieszkać, jednakże nieraz sama doświadczałam uwag typu że smażę nie na tej patelni co ona albo czemu to gotuję tak a nie tak i zawsze czułam czyjąś kontrolę, do której siedzę w nocy albo coś W tej sytuacji taki komentarz wydaje mi się jednak nie na miejscu, jesteś dorosłą kobietą, nie sprawiasz (tak sądzę ) rodzicom żadnych problemów, pewie pomagasz w domu, zarabiasz na siebie, tym bardziej że mówisz że Twoi rodzice lubią też nieraz napić się piwka Trochę mi się to gryzie, bo jak można kogoś osądzać robiąc samemu dokładnie to samo? W tej sytuacji powiedziałabym na Twoim miejscu mamie że mi przykro, a potem starałabym się nie myśleć o tym i olać sprawę bo nic innego nie pozostaje

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
spoko
dzięki za przepis a co do środka? Jakie robisz? Ruskie?

ale który Eks ten ostatni? A czemu on jest eks? Oj Czeko
Ostatnio robiłam ruskie (twaróg półtłusty + ziemniaki rozgniecione + 2 średnie cebule przesmażone) i z jagodami Ten przepis to wg. mnie idealna baza do wszystkiego, będę próbowała robić jeszcze pierogi ze szpinakiem na pewno

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Oj Ex ładnie żeś tam naklikała tą pierwszą pasiakową bluzeczkę też chciałam więc pochwal się jak dostaniesz
ale widzę, że małe rozmiary brałaś nie boisz się, że np Ski będą za małe? Z tego co widziałam na wątku o ali to dziewczyny noszące XS czasami zamawiały nawet L
Wiesz co, brałam małe rozmiary bo dziewczyny na wątku zamawiały te bluzki i pisały właśnie że rozmiarowo wielkie wypadają (nie wiem czy widziałaś ale przy niektórych linkach pisze plus size ), poza tym patrzyłam na tabelki i stwierdziłam że S najlepiej do mnie pasuje Sukienkę wzięłam też S z tego co pamiętam, ale to głównie ze względu na długość, bo ja jestem niziutka i chciałam żeby była przed kolano jednak

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mogę też zobaczyć?
Jasne, podeślę Ci linki jak będę miała troszkę więcej czasu Może uda mi się zaraz jak młody zaśnie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ex dawaj przepis na ten ser
Shizaxa zdecydowanie trzecie zdjęcie i ja też bym Cię widziała z włosami podwiniętymi do środka
http://madameedith.blogspot.com/2013...-na-zimno.html tylko że to do sernika na zimno
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-07-18 o 13:45
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:00   #965
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No chyba jednak nie mam - dziś nie idziemy bo moje nogi odmawiają posłuszeństwa smaruje się jakimiś rozgrzewającymi, mam nadzieję, że pomoże a szkoda, bo fajna pogoda dzisiaj na bieganie

a z ćwiczeniami to słyszałam, że efekty zaczynają znikać po połowie czasu tego co się ćwiczyło, tyle że łatwiej potem te mięśnie odbudować jak zaczniesz ponownie
Heh musisz rozruszać te zakwasy balsam chyba mało co da.

A z ćwiczeniami ciekawa teoria, nie słyszałam.

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Muszę zacząć biegać, ale brak mi motywacji. Znajomi cały czas grille urządzają i już mi się opona robi w sobotę imieniny przyjaciółki i znowu grill.
Ale miesko z grilla nie tuczy słyszałam ze wręcz napedza metabolizm.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka auta do mechanika nie dam, bo ja blondynka zaraz mi coś wkręcą poza tym TŻ ma swojego mechanika, ale 40 km od naszego miasta, a autem bez hamulców nie będę ryzykować takiej podróży trudno muszę się jakoś obejść bez samochodu przez 2 tygodnie.
A czym się objawia ciąża u świnki? Powiększonym brzuchem kochana czuję tam kuleczki no i dużo więcej je
Z samochodem rozumiem CieJa bym pewnie poprosiła kogos żeby pojechał ze mną do tego mechanika.
Ale jak zycie bez samochodu nie sprawia Ci kłopotu dasz radę

A ze swinka czad ciekawe ciekawe...to kiedy urodzi?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:11   #966
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam ruskie (twaróg półtłusty + ziemniaki rozgniecione + 2 średnie cebule przesmażone) i z jagodami Ten przepis to wg. mnie idealna baza do wszystkiego, będę próbowała robić jeszcze pierogi ze szpinakiem na pewno



Wiesz co, brałam małe rozmiary bo dziewczyny na wątku zamawiały te bluzki i pisały właśnie że rozmiarowo wielkie wypadają (nie wiem czy widziałaś ale przy niektórych linkach pisze plus size ), poza tym patrzyłam na tabelki i stwierdziłam że S najlepiej do mnie pasuje Sukienkę wzięłam też S z tego co pamiętam, ale to głównie ze względu na długość, bo ja jestem niziutka i chciałam żeby była przed kolano jednak
A ile czasu zajmuje Ci zrobienie tych pierogów? Kurcze zrobiłaś mi ochotę ruskie bym zjadła
A co do ali to mam nadzieję, że przyjdzie Ci wszystko w odpowiednim rozmiarze oczywiście fotorelacje poproszę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:24   #967
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię czeko, też byłam wdzięczna babci jak mogłam u niej mieszkać, jednakże nieraz sama doświadczałam uwag typu że smażę nie na tej patelni co ona albo czemu to gotuję tak a nie tak i zawsze czułam czyjąś kontrolę, do której siedzę w nocy albo coś W tej sytuacji taki komentarz wydaje mi się jednak nie na miejscu, jesteś dorosłą kobietą, nie sprawiasz (tak sądzę ) rodzicom żadnych problemów, pewie pomagasz w domu, zarabiasz na siebie, tym bardziej że mówisz że Twoi rodzice lubią też nieraz napić się piwka Trochę mi się to gryzie, bo jak można kogoś osądzać robiąc samemu dokładnie to samo? W tej sytuacji powiedziałabym na Twoim miejscu mamie że mi przykro, a potem starałabym się nie myśleć o tym i olać sprawę bo nic innego nie pozostaje



Ostatnio robiłam ruskie (twaróg półtłusty + ziemniaki rozgniecione + 2 średnie cebule przesmażone) i z jagodami Ten przepis to wg. mnie idealna baza do wszystkiego, będę próbowała robić jeszcze pierogi ze szpinakiem na pewno



Wiesz co, brałam małe rozmiary bo dziewczyny na wątku zamawiały te bluzki i pisały właśnie że rozmiarowo wielkie wypadają (nie wiem czy widziałaś ale przy niektórych linkach pisze plus size ), poza tym patrzyłam na tabelki i stwierdziłam że S najlepiej do mnie pasuje Sukienkę wzięłam też S z tego co pamiętam, ale to głównie ze względu na długość, bo ja jestem niziutka i chciałam żeby była przed kolano jednak



Jasne, podeślę Ci linki jak będę miała troszkę więcej czasu Może uda mi się zaraz jak młody zaśnie



http://madameedith.blogspot.com/2013...-na-zimno.html tylko że to do sernika na zimno
Moi rodzice piją co weekend i jakoś nie widze w tym nic dziwnego czy złego. Mi się już nie chciało komentować, ale w pewnym momencie już tak mnie wkurzyła, że powiedziałam tylko, ze nie jestem jej ojcem
I już po prostu olałam.
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hejka
właśnie wróciłam z pracy, ale u mnie gorąco zaraz biorę się za robienie pulpetów w sosie pomidorowym i sprzątanie chaty

Agatka auta do mechanika nie dam, bo ja blondynka zaraz mi coś wkręcą poza tym TŻ ma swojego mechanika, ale 40 km od naszego miasta, a autem bez hamulców nie będę ryzykować takiej podróży trudno muszę się jakoś obejść bez samochodu przez 2 tygodnie.
A czym się objawia ciąża u świnki? Powiększonym brzuchem kochana czuję tam kuleczki no i dużo więcej je

Shiz faktycznie masz łapsko wielkie jak wymodelujesz do środka to strzel koniecznie jakąś fotkę

Yata no zamówienia z ali to trochę loteria, ale dobrze, że mają w miarę udany system i jest możliwość odzyskania kasy, nie tak jak na allegro
to żeś poszalała z tą sukienką, pozostało poczekać i zobaczyć co przyjdzie jakby rzuciła Ci się taka kiecka w oczy, ale bez ramiączek to mogłabyś podesłać link

Czeko ja mam Hakuro do podkładu i jestem zadowolona
Ja też mam 2 z Hakuro, ale pędzle od Hani kuszą No i ten do różu skunsik jest tylko u niej, bo w hakuro nie widze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 14:36   #968
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ile czasu zajmuje Ci zrobienie tych pierogów? Kurcze zrobiłaś mi ochotę ruskie bym zjadła
A co do ali to mam nadzieję, że przyjdzie Ci wszystko w odpowiednim rozmiarze oczywiście fotorelacje poproszę
Ja ruskie uwielbiam, tż i młody zresztą też

Kochana przygotowanie ich nie trwa długo, ciasto robi się błyskawicznie bo ile to wymieszać mąkę z wodą i potem ugnieść i uformować kulkę? Nadzienie też robi się szybko, ostatnio wszystko zajęło mi jakoś 30 minut, a miałam 37 pierogów Wszystkie poszły w jeden dzień Z takich moich doświadczeń z pierogami to tak- ziemniaki najlepiej zagotować wcześniej i utłuc od razu i zostawić do ostygnięcia, tego nie wliczam w czas przygotowania bo wiadomo, one same się gotują A na te 37 pierogów takie optymalne proporcje na nadzienie to około 3-4 dużych ziemniaków i 150-200g twarogu Dobry jest półtłusty z lidla, przeważnie z nim robię A i jeszcze jedno, jakbyś chciała robić te pierogi to pamiętaj żeby ciasto w misce (tą uformowaną kulę) przykryć ściereczką żeby nie wyschło I polecam jeść takie pierogi ruskie ze skwarkami i cebulką bo są przepyszne (ale niestety kaloryczne więc za często nie można sobie pozwolić )

A jak rzeczy przyjdą to oczywiście się pochwalę mam nadzieję że będę zadowolona
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-07-18 o 14:41
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:48   #969
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata no zamówienia z ali to trochę loteria, ale dobrze, że mają w miarę udany system i jest możliwość odzyskania kasy, nie tak jak na allegro
to żeś poszalała z tą sukienką, pozostało poczekać i zobaczyć co przyjdzie jakby rzuciła Ci się taka kiecka w oczy, ale bez ramiączek to mogłabyś podesłać link
Też szarą? bo wiesz takich to jest sporo i w różnych kolorkach

http://www.aliexpress.com/item/free-...921311832.html

http://www.aliexpress.com/item/Hot-2...923753352.html

Zresztą jak mówię, wpiszesz gradient bandage dress i pełno wyników wyskoczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jasne, podeślę Ci linki jak będę miała troszkę więcej czasu Może uda mi się zaraz jak młody zaśnie
O super to będę czekać

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Heh musisz rozruszać te zakwasy balsam chyba mało co da.

A z ćwiczeniami ciekawa teoria, nie słyszałam.
No powiem Ci, że nawet się sparwdza

A balsam, no bengajem smaruje i jest trochę lepiej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:50   #970
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jak ja nie lubie pierogów i nie jadam tak czytając ex opis jestem wręcz zmuszona je zrobić jeden dla mnie na spróbowanie a reszte zje mój K. Wszystko pięknie ładnie opisane, proporcje, rady miło się czyta, serio rewelacja

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też szarą? bo wiesz takich to jest sporo i w różnych kolorkach

http://www.aliexpress.com/item/free-...921311832.html

http://www.aliexpress.com/item/Hot-2...923753352.html

Zresztą jak mówię, wpiszesz gradient bandage dress i pełno wyników wyskoczy



O super to będę czekać



No powiem Ci, że nawet się sparwdza

A balsam, no bengajem smaruje i jest trochę lepiej
Fajne te sukienki choć ja nie miałabym gdzie zalozyc, teraz tylko na sportowo się ubieram
to w dolarach amerykańskich? 200zł na polskie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:50   #971
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zapomniałam Wam powiedzieć że mój mały rozbójnik ostatnio w końcu zaczął Nam mówić "kocham Cię" Tyle czasu walczyłam o te 2 słowa i w końcu się udało Cudowne uczucie jak mały do mnie podchodzi i mówi to, po czym chce mi dać buziaka

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moi rodzice piją co weekend i jakoś nie widze w tym nic dziwnego czy złego. Mi się już nie chciało komentować, ale w pewnym momencie już tak mnie wkurzyła, że powiedziałam tylko, ze nie jestem jej ojcem
I już po prostu olałam.
To już całkiem tego nie rozumiem, sami piją a do Ciebie takie gadki tylko dlatego że jednego piwka się napiłaś? Oj to już na pewno bym to olała
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 14:59   #972
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Fajne te sukienki choć ja nie miałabym gdzie zalozyc, teraz tylko na sportowo się ubieram
to w dolarach amerykańskich? 200zł na polskie?
No na co dzień to chyba nikt takich nie nosi - ale jak jest okazja to wiadomo
Tak w dolarach, nie wiem czy akurat 200 zł bo nie patrzyłam na cene patrzyłam, żeby były bez ramiączek i wzięłam pierwsze dwa linki z brzegu, bo stron jest chyba ze 40, a widełki cenowe są ogromne więc trzeba wszystko przeszukać


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
To już całkiem tego nie rozumiem, sami piją a do Ciebie takie gadki tylko dlatego że jednego piwka się napiłaś? Oj to już na pewno bym to olała
Otóż to
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:00   #973
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Taka bandażowa kiecka była rok temu w new yorkerze tez
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:12   #974
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Taka bandażowa kiecka była rok temu w new yorkerze tez
W mohito jest jedna, jeśli dobrze pamiętam za 120 zł.. ale jest srebrna i w dodatku ma ponaszywaną taką srebrną nić i w ogóle cała taka jest, że "gryzie" nawet po zdjęciu jej miałam to wrażenie jeszcze przez jakiś czas
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:18   #975
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No na co dzień to chyba nikt takich nie nosi - ale jak jest okazja to wiadomo
Tak w dolarach, nie wiem czy akurat 200 zł bo nie patrzyłam na cene patrzyłam, żeby były bez ramiączek i wzięłam pierwsze dwa linki z brzegu, bo stron jest chyba ze 40, a widełki cenowe są ogromne więc trzeba wszystko przeszukać




Otóż to
Yatta masz pw z linkami
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:44   #976
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Że tak wtrace-czy Wy korzystacie z przepisów z tego bloga qchenne?
Ja go uwielbiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:56   #977
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatka no trochę sprawia problemy, ale jakoś wytrzymam i poczekam na TŻ, żeby to załatwił
A świnka nie wiem, jakbym ją ważyła to mogłabym pewnie bardziej określić, ale nie mam wagi takiej kuchennej ciąża świnki trwa z dwa miesiące więc myślę, że jeszcze z miesiąc może? Podobno 3 tygodnie przed małe kopią, jej jeszcze tego nie robią

Ex kurczę chyba mnie skusiłaś na te pierogi ale zrobię pewnie dopiero jak TŻ przyjedzie, bo teraz to mi się nie chce gotować
dzięki za przepis, na pewno wykorzystam

Yata dzięki tylko drogie one i na tych real fotkach już tak ładnie nie wygląda ta pierwsza
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 16:30   #978
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny, palette C10 to jaki poziom i jaka ma oxy, wiecie moze? Bo w calym rossmanie nie bylo,zadnego sensownego 9.1, poza syossem, no ale czytalam,ze on wychodzi zolto, wiec wzielam palette
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 16:57   #979
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A miałam pisać ostatnio pytałam o jogurty, jako ze przetestowałam chyba wszystkie swiata tego. I pisałam ze miksuję sama codziennie owoce (rozne) z kefirem/maslanka. Ale odkryłam pyszne jogurty jakies 2 tyg temu-piatnicakalorii prawie w ogole, dużo bialka:

http://piatnica.com.pl/p/pl/jogurt-t...lny-150-g.html

naturalny i smakowe-są naturalne a na dole pudełeczka mają jakby owoce-malutko ale starczy.sa mega

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, palette C10 to jaki poziom i jaka ma oxy, wiecie moze? Bo w calym rossmanie nie bylo,zadnego sensownego 9.1, poza syossem, no ale czytalam,ze on wychodzi zolto, wiec wzielam palette
9 albo 12 niestety dokładnie nie wiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 17:21   #980
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A miałam pisać ostatnio pytałam o jogurty, jako ze przetestowałam chyba wszystkie swiata tego. I pisałam ze miksuję sama codziennie owoce (rozne) z kefirem/maslanka. Ale odkryłam pyszne jogurty jakies 2 tyg temu-piatnicakalorii prawie w ogole, dużo bialka:

http://piatnica.com.pl/p/pl/jogurt-t...lny-150-g.html

naturalny i smakowe-są naturalne a na dole pudełeczka mają jakby owoce-malutko ale starczy.sa mega[COLOR="Silver"]
oooo nie widziałam nigdy tych jogurtów gdzie je kupujesz?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 17:41   #981
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wszedzie sa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 18:04   #982
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wszedzie sa.
może nie zwróciłam uwagi
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 19:12   #983
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, palette C10 to jaki poziom i jaka ma oxy, wiecie moze? Bo w calym rossmanie nie bylo,zadnego sensownego 9.1, poza syossem, no ale czytalam,ze on wychodzi zolto, wiec wzielam palette
Oxy 9%
A poziom zalezy co masz teraz i jak rozjaśnia Ci włosy. Raczej poziom 10bym powiedziała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 19:45   #984
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mialam Wam pokazac te moje spodnie co kupiłam ale zdjęcia robione samemu sa beznadziejnechcialam z dziurami, takie wytarte i nie widać tam jest jeszcze jedna dziura...
porobię lepsze zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140718_180242.jpg (55,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140718_180617.jpg (63,1 KB, 63 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 20:31   #985
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Oxy 9%
A poziom zalezy co masz teraz i jak rozjaśnia Ci włosy. Raczej poziom 10bym powiedziała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chodzi mi o ujednolicenie koloru.. odrost mam moze z pol cm, bo bylam 2tygodnie temu u fryzjerki. nie wiem czy dac oxy oryginalne czy rozcienczyc.. góra ma pasemka a pomiedzy nimi to rude to niby 10P.To rude jest na jakichs 5-7cm wlosow od gory,bo tyle mialam odrostu.. Koncowki sa na poziomie 10.1. .[/QUOTE]
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:33
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 21:20   #986
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

a ja pozbyłam sie rudegooo kapiel rozjaśniająca.. włosy po dramat :O:O na to mieszanka dwóch Lond Color Blend , numer 7.1 i 8.1 i wszystko pieknie stonowane.. a byłam jeszcze bardziej ruda niż przed.Teraz jest naturalnie i popielato tak jak lubie..w koncu wloski odpoczna.nawe t nie wiecie jak sie ciesze, ze pozbyłam się tego co mialam na czubku,jakbym mogła to bym uszami klaskała


i mój zakup z lumpa za grosze. Podoba mi sie ich kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10567981_794311733935437_231841426_n.jpg (71,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10567388_794311820602095_1762987356_n.jpg (29,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10544830_794311840602093_95171853_n.jpg (38,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10544922_794327873933823_661169514_n.jpg (64,7 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-07-18 o 21:53
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 22:20   #987
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mialam Wam pokazac te moje spodnie co kupiłam ale zdjęcia robione samemu sa beznadziejnechcialam z dziurami, takie wytarte i nie widać tam jest jeszcze jedna dziura...
porobię lepsze zdjęcia.

A tam pitolisz, wszystko widać Fajne są te dzinsy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Yatta masz pw z linkami
Wieeem właśnie przeglądam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata dzięki tylko drogie one i na tych real fotkach już tak ładnie nie wygląda ta pierwsza
Trochę tak niestety ale i tak tanio jakby się zastanowić; taka oryginalna kosztuje koło 5 tysi a z tą jakością to też zależy od aukcji - tak jak mówię, przymierzałam tą zółto pomarańczowo czerwono coś tam i była identyczna, a leżała po prostu obłędnie.. tylko trzeba szukać i prosić o zdjęcia w realu.. inna opcja, że ich ang pozostawia wiele do życzenia i nie wszyscy spełniają prośbę bo niektórzy po prostu nie wiedzą o co kaman
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 08:31   #988
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Yata dzięki ja to lubie takie lekko oszołomiarskie ciuchyostatnio znaczy już jakiś czas temu styl mi się kształtuje w strone bardziej chyba sportowego aniżeli takiego "damskiego". Albo elegancja jak trzeba ale to tez taka inna
widze paradoks całej sytuacji a mianowicie kiedyś bylam grubsza niż teraz o ladne paręnaście kilo! jakies 5 lat temu.
I wtedy nosiłam wszystko jak najbardziej obcisłe. Potem trochę schudłam-obcisłe nadal rzadzilo. Teraz kiedy jestem dalej gruba ale mniej niż bylam to wole luźne ciuchy

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Moje szminki maca utknely od 17 lipca w Los Angeles. A ja śledzę przesylke kilka razy dzienniei nic się nie zmienia.
Zamawialyscie kiedyś z USA?
Sprzedający ma czas oczekiwania 9-15 dni. a ja już czekam od zamówienia 5. Tyle ze to z kolei pewnie dni robocze.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a ja pozbyłam sie rudegooo kapiel rozjaśniająca.. włosy po dramat :O:O na to mieszanka dwóch Lond Color Blend , numer 7.1 i 8.1 i wszystko pieknie stonowane.. a byłam jeszcze bardziej ruda niż przed.Teraz jest naturalnie i popielato tak jak lubie..w koncu wloski odpoczna.nawe t nie wiecie jak sie ciesze, ze pozbyłam się tego co mialam na czubku,jakbym mogła to bym uszami klaskała


i mój zakup z lumpa za grosze. Podoba mi sie ich kolor.
Fajne spodnie, kolor wlasnie super.

A na tych zdjęciach wlosy wygladaja rudokarmelowo od czubka głowy kilka cm, potem popiel.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 11:27   #989
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yata dzięki ja to lubie takie lekko oszołomiarskie ciuchyostatnio znaczy już jakiś czas temu styl mi się kształtuje w strone bardziej chyba sportowego aniżeli takiego "damskiego". Albo elegancja jak trzeba ale to tez taka inna
widze paradoks całej sytuacji a mianowicie kiedyś bylam grubsza niż teraz o ladne paręnaście kilo! jakies 5 lat temu.
I wtedy nosiłam wszystko jak najbardziej obcisłe. Potem trochę schudłam-obcisłe nadal rzadzilo. Teraz kiedy jestem dalej gruba ale mniej niż bylam to wole luźne ciuchy

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Moje szminki maca utknely od 17 lipca w Los Angeles. A ja śledzę przesylke kilka razy dzienniei nic się nie zmienia.
Zamawialyscie kiedyś z USA?
Sprzedający ma czas oczekiwania 9-15 dni. a ja już czekam od zamówienia 5. Tyle ze to z kolei pewnie dni robocze.
Ja też sprawdzam kilka razy dziennie i właśnie najgorsze, że te dni to robocze podają więc jak u chińczyków 15-35 czy ileś to się czeka i czeka

A co do ciuchów to ja zauważyłam, że mam takie skoki kiedyś jeszcze w liceum miałam taką fazę na noszenie eleganckich rzeczy przez chwilę, potem mi się zmieniło na sportowe, potem takie normalne, teraz z racji pracy przy tzw. biurku raczej staram się ubierać elegancko ale też bez przesady a taki typowo sportowy styl to chyba tylko do biegania już teraz

Jeszcze co do tego jogurtu z piątnicy, sprawdź skład.. bo ostatnio koleżanka coś mi mówiła, że dodawała ich śmietanę do zup bo pycha, aż do momentu jak zobaczyła ile śmieci w składzie i odpuściła
Wiem, że śmietana to nie jogurt, ale warto zerknąć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 12:07   #990
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Yata wklejam sklad tego jogurtu, wlasnie go zjadlam
Jeszcze godzinka i spadam do domu :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1405768146291.jpg (33,8 KB, 20 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.