Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-04, 11:12   #961
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Masaż brzuszka robię i krople daje ale narazie bez zmian, mniej się może wierci po biogai ale dziś marudził i pierdy szły.. wiec go zostawiłam ale przed wczoraj tak płakał wiec pomasowalam.. pozycja przodem do świata jak na kibelku i kupka poszła.. termofora nie używam.
Dziś miał fazę pobudki z płaczem bez powodu bo tylko podniosłam jak do odbicia i zasnął. Plus ma fazę przekręcania się z boku na plecy i marudzi i muszę wstać i go poprawiać. Tylko ze za pleckami ma baranka żeby się nie przekręcał i dziś go usune i zobaczę czy to podziała. Nie będę go już ograniczać bo i tak ma klina i głowę daje na bok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja masaz robie ale na razie ten pepek mnie ogranicza. Ciekawa jestem od czego te wzdecia, wczesniej nie mielismy z tym problemu.. ja termoforku teraz tez rzadko uzywam bo goraco. Jak bylo chłodniej to kladlam i mialam wrażenie ze przynosi jej ulge. Za to ulewanie nam troche przeszło. Na szczescie. Zdarzy sie od czasu do czasu ale nie jest to takie uciazliwe jak kiedys. Moze nam zmiana pozycji karmienia pomogla. Teraz pranie robie 2x w tygodniu a nie codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Adatka super ze wpadlas! Z Twoim cukrem juz wszystko w porzadku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 11:18   #962
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Ewelinka ja pije zazwyczaj Lechy Free, ale zwykłego radlera też mi się zdarza wypić tak 2%. Karmie potem po 4/5 godzinach więc spokojnie się wszystko wydali. Karmi jeszcze nigdy w życiu nie piłam 😉

Mała wykapana, teraz kolej na mnie 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez te zazwyczaj ale mąż mi ostatnio kupił właśnie karmi i odpłynęłam jakie to dobre
Znalazłam dzisiaj w biedronce i to na promocji to zapas sobie zrobiłam
Szkoda ze tylko klasyczne bo tych smakowych bym spróbowała

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Sarenka ale u nas dziś było 40 st nie chciałam go brać na dwór nawet na chwile a tym bardziej do samochodu a do najbliższego basenu musimy dojechać. Zobaczę jak będzie w sobotę bo chcemy pojechać po obiedzie. Zreszta w tyg mąż pracuje i jeszcze jest na budowie a mamę nie namowie na basen w taki skwar .. ciut chłodniej było w domu .. u nas pogoda w tym tyg to czysty Egipt.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas tez sauna ale w sumie w domu tak samo jak na dworze a na dworze chociaż pośpi w wózku

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Bez semsu troche z tą patologią. Tak to non stop gadają i przekonują ze kp jest super i takue tam. I tak jest. A jak juz dziecko skonczy roczek to patola? Jak bylam u doradcy lalt.to mowila ze byly jakies badania wlasnie matek ktore kp ponad juz roczne dzieci i wyszlo ze to mleko jest najlepsze. I cos mowila jeszcze ze jest taki plan albo juz jest tak robione tylko nie wiem gdzie aby wczesniaki takim mlekuem karmic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na sr mówiły źe najlepsze mleko jest niby między rokiem a półtora. I że im dłużej się karmi tym więcej zmniejsza się ryzyka raka piersi

A jak jest z karmieniem przy ząbkowaniu? Nie boli bardziej? Nie wyobrażam sobie tego bólu przy robieniu za gryzak
Ja planuje karmić pół roku a potem się zobaczy. Niestety nie sprawia mi to jakiejś przyjemności.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 11:33   #963
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Bez semsu troche z tą patologią. Tak to non stop gadają i przekonują ze kp jest super i takue tam. I tak jest. A jak juz dziecko skonczy roczek to patola? Jak bylam u doradcy lalt.to mowila ze byly jakies badania wlasnie matek ktore kp ponad juz roczne dzieci i wyszlo ze to mleko jest najlepsze. I cos mowila jeszcze ze jest taki plan albo juz jest tak robione tylko nie wiem gdzie aby wczesniaki takim mlekuem karmic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko podzieliłam się tym co usłyszalam od pediatry ☺ Dlaczego tak mówią, w jakim celu nie wiem....
Ale nie zmienia to faktu że widok chodzacego dziecka przy piersi mnie nie przekonuje.
Ja wszędzie słyszę żeby karmić do pół roku. Że ten okres jest dla dziecka najważniejszy.
Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Dzięki Paula jąk lek da mi zielone światło to zaczynam lekkie ćwiczenia w domu. W zime chce zacząć siłownie, mam pod domem taka osiedlowa wiec póki co będę tu chodziła bo zawsze mogę szybko wrócić. Z pracy sobie zostawię póki co bilety do kina
Aniu ty to jesteś perfekcyjna matka. Mega cie podziwiam zawsze piękna z trójka dzieci a mąż jeszcze o 4 myśli ale z wasza organizacja czemu nie
Ja kupiłam wczoraj zawieszkę na wózek z Tiny love za 40 zł taki misio eh te ceny są koszmarne. Jeszcze karuzela ale jest sporo na olx używanych i nie wiem czy nie odkupimy

Z braku laku karmi jest przepyszne
Ja tez chce karmić do pół roku w Zakopanem to już chce grzańca pic i piwko do obiadu. Będę odciągać. Mogę karmić do roku ale odciagnietym mlekiem. Cyc ograniczyć po pół roku bo potem dzieci chcą cyca dla cyca już


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ania mam identycznie! Mogę odciagac i podawać swoje z butelki ale po tych 6/7 miesiącach chce ograniczyć kp.
Nie podoba mi się widok takiego dziecka przy piersi i tyle. A już zwłaszcza chodzacego.
W ogóle to strasznie mnie irytują takie gadki typu: daj jej cyca, przy cycku najlepiej, mama Ci da cycka... Nosz ☠☠☠☠.... To nie bar mleczny tylko moje ciało, piersi, część intymna dlatego ja sobie nie pozwolę by dziecko np. samo podchodzilo, podciagalo bluzkę i jadło. A tak niestety się dzieje gdy dzieci są długo karmione.
Nasza fotografka z sesji noworodkowej też ma małe dziecko, z 2 latka ma ta dziewczynka, karmiła ją chyba z 1,5 roku i sama właśnie powiedziała że zrobiła błąd bo za długo karmiła. Jak tylko wzięła ją na ręce to ta ladowala jej ręce pod bluzkę, podciagala koszulkę, chwytala za piersi. Dla mnie nie był to fajny widok.
Wg mnie piersi to część intymna, obiekt pożądania facetów jakby nie patrzeć, więc kumajace już dziecko nie powinno na nich wisieć.
Kurde facet przy dwuletnim dziecku się nie będzie rozbieral więc ja też nie 😉
Takie moje zdanie, nie każdy oczywiście musi się z tym zgadzać ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ty masz zlote dziecko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------


Mmona moj wczoraj tez do mnie strzelil tekst "idz sie szybko kapac" po tym jak uspalam małą. Szybko tego pozalowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od poludnia wczoraj gadałam mężowi że wieczorem zamykam się w łazience na minimum godzinę i ma pilnować małej. Usnęli oboje zanim się poszłam kąpać 😂 Jak wróciłam za 1,5 godziny nadal spali, a później się zaczęła jazda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 11:50   #964
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Ja tez te zazwyczaj ale mąż mi ostatnio kupił właśnie karmi i odpłynęłam jakie to dobre
Znalazłam dzisiaj w biedronce i to na promocji to zapas sobie zrobiłam
Szkoda ze tylko klasyczne bo tych smakowych bym spróbowała



U nas tez sauna ale w sumie w domu tak samo jak na dworze a na dworze chociaż pośpi w wózku



Mi na sr mówiły źe najlepsze mleko jest niby między rokiem a półtora. I że im dłużej się karmi tym więcej zmniejsza się ryzyka raka piersi

A jak jest z karmieniem przy ząbkowaniu? Nie boli bardziej? Nie wyobrażam sobie tego bólu przy robieniu za gryzak
Ja planuje karmić pół roku a potem się zobaczy. Niestety nie sprawia mi to jakiejś przyjemności.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie czułam zębów przy karmieniu. Też się tego bałam
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 11:52   #965
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ta pogoda mnie dobije wrrrr jak nie słońce i 40 st to teraz leje.. a gdyby nie deszcz to idealna tempka na spacer. Właśnie mi Zasnął w leżaczku wibrującym ciekawe na jak długo. Mamy niema a ja mogę spokojnie zrobić obiad

Agatka to ty tez masz aniołka. Mój to już trrrorysta poleży chwile.. a później już chce oglądać świat No ale twoja tez duZo śpi to co innego bo mój np wczoraj spał może w ciągu dnia pół h..

Mi zasypia przy cycu na noc ale zdarzało się ze zasypiał sam. Teraz ma fazę płacz mama ręce i śpi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 12:18   #966
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U mnie z cukrem chyba wszystko ok już nie mierze ani nic, teraz w sierpniu mam zrobić krzywą , jem dużo słodkiego ciastka wafelki bułki słodkie i ciasta jem jak kiedyś bo tak mi kazała diabetolog wrócić do swojego dawnego jedzenia.
Cukry miałam niskie spadały do 50 dlatego też wcześniej urodzilam.
Jedyne co mi zostało to nie używam cukru ani do kawy ani do herbaty jakoś przyzwyczaiłam się do gorzkiej

Dziś moja maruda od rana i znów dzień walki z cycem ciągnie szarpie nie wiem co jest!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ja nie czułam zębów przy karmieniu nigdy mnie nie ugryzla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Tak aniołka mam choć dziś coś ją męczy od rana a w sumie nic nie jadłam takiego :/ nie wiem pogoda się pogorszyła chłodno i pokrapuje deszcz może woli upały

W poniedziałek mam wizytę u mojej doktorki ciekawe co tam u mnie czy już wszystko się tam unormowalo, muszę chyba wrócić do chodzenia tylko chyba nikt mi z dzieckiem nie zostanie :/ ten mój brzuch mnie denerwuje i jakoś muszę go zlikwidować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 12:21   #967
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ania to są takie ćwiczenia które można nawet w domu możesz wykonywać bezpośrednio po powrocie ze szpitala im wcześniej tym lepiej głównie ćwiczenia oddechowe śmiało możesz zacząć

na resztę ćwiczeń oczywiście czekamy na zielone światło od lekarza 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Ja dzisiaj miałam 4 pobudki w nocy już jestem nieprzytomna A najlepsze jest to że oczywiście miałam już go tak mnie budzić to sam się budził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziel sie linkiem do blog 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 13:10   #968
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Aniu czy Twoj Miki tez sie tak bardzo czesto meczy z tymi pierdami? Pomagasz mu w jakiś sposob? Kurczę bo mi juz mojej tak żal.. coraz czesciej steka, podnosi nogi do gory, no meczy sie. Nie placze mi wtedy ale wiem ze dla niej to męka. Probowalam masazu brzuszka, rowerka, termoforka ale nic nie pomaga. Daje tez espumisan ale efektow brak, jedynie na kolke troche zadzialal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------


Jakbys powiedziala ze tak to tez by byla afera ah te chlopy.. Dobrze ze sie już pogodziliscie. Ja z moim nie potrafie sie dluzej gniewac niz maks 1 dzień. W ogole nie lubie zasypiac jak jestesmy spieci ale niestety czasem tak robimy. Z reszta jakos ostatnio wszystko i wszyscy mnie denerwują. Maz nie ma czasu dla mnie, dla nas bo.. caly czas robia nam przy ociepleniu domu, dzis ciotka prosila zeby jechal z nia do miasta, jutro ma wieczor kawalerski znajomego co 19 na wesele idziemy, w niedziele zawozi ciotke i kuzyna do ich domu 150 km od nas i w poniedzialek to samo tylko wujka. Wkurza mnie to ze wszyscy chca czegos od niego i przez to sie klocimy. Zawsze z nim wszedzie jezdzilam a teraz siedze zamknieta w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------


Moja doradczyni laktacyjna ze szpitala mowila ze ona blizniaki karmiła piersia dwa lata! Ja chce maks rok bo potem chce do pracy wrocic a nie zamierzam na zapleczu odciagac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------


Pamarancza i granat mniam! Zurawinowe najlepsze ale cos ostatnio go zlapac nie mogę.
Nie wiem czy pilas kiedys kawowe. Toz to delicje ale nie spotkalam go w sklepie teraz, wiem ze dawno dawno temu produkowali a teraz to ciezko mi powiedziec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karmi kawowe czyli to klasyczne? Jeśli tak to pilam, ale jakoś mam ciągoty na owocowe 😉 a ten grejfrut to chyba nowe jest i bardzo mi podpasowal ostatnio 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Dziś to nic nie spałam. Łącznie chyba godzinę. Ta pogoda mnie wykończy.

Od 14 w Lidlu fajne ciuszki dla maluszka.

Ja tam mogę być patologią i pewnie będę karmić ponad rok

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Karmi piłam ostatnio Kiedyś było Malinowa Pasja, ale spotkać nie mogę. Na myśl o zimnym białym winie aż mnie skręca
Zimne, białe wino chodzi za mną od kilku miesięcy. Chyba zwariuje i myślami jestem juz kilka miesięcy w przód, po moim kp 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 13:12   #969
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moniamm ja też się w nocy męczyłam bo nienawidzę tak spać jak się jest pokłóconym. Dotknąć się nawet nie można ani pogadać... Masakra takie męczarnie.

Vela te pół roku to się chyba przyjęło też dlatego, że WHO zaleca aby przez pół roku karmić wyłącznie piersią. A potem rozszerzać dietę i role karmienia nie jest już tak podkreślana. A prawda jest taka, że kp w tym czasie to nadal 1/3 kaloryczności dziennej więc ważny składnik diety.

Btw ja tam przy dwulatku mam zamiar się rozbierać normalnie i ale rozumiem kontrowersje w tym temacie.

Podejrzewam, że wspólne kąpiele też są be

Dzisiaj karmienie co niecałą godzinę i ryk i kwilenie straszne. Oczywiście mąż przyszedł i jest spokój


Mmona link do bloga jest w stopce Ale proszę tu link do wpisu, może nie skasuje:

http://silawilczegoapetytu.pl/polog-...c-cwiczeniami/
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 13:18   #970
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Ja masaz robie ale na razie ten pepek mnie ogranicza. Ciekawa jestem od czego te wzdecia, wczesniej nie mielismy z tym problemu.. ja termoforku teraz tez rzadko uzywam bo goraco. Jak bylo chłodniej to kladlam i mialam wrażenie ze przynosi jej ulge. Za to ulewanie nam troche przeszło. Na szczescie. Zdarzy sie od czasu do czasu ale nie jest to takie uciazliwe jak kiedys. Moze nam zmiana pozycji karmienia pomogla. Teraz pranie robie 2x w tygodniu a nie codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Adatka super ze wpadlas! Z Twoim cukrem juz wszystko w porzadku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak teraz karmisz? Tez mi się marzą 2 prania w ciągu tygodnia 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Ja tez te zazwyczaj ale mąż mi ostatnio kupił właśnie karmi i odpłynęłam jakie to dobre
Znalazłam dzisiaj w biedronce i to na promocji to zapas sobie zrobiłam
Szkoda ze tylko klasyczne bo tych smakowych bym spróbowała



U nas tez sauna ale w sumie w domu tak samo jak na dworze a na dworze chociaż pośpi w wózku



Mi na sr mówiły źe najlepsze mleko jest niby między rokiem a półtora. I że im dłużej się karmi tym więcej zmniejsza się ryzyka raka piersi

A jak jest z karmieniem przy ząbkowaniu? Nie boli bardziej? Nie wyobrażam sobie tego bólu przy robieniu za gryzak
Ja planuje karmić pół roku a potem się zobaczy. Niestety nie sprawia mi to jakiejś przyjemności.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w mieszkaniu tez jak w saunie. Zdecydowanie lepiej na zewnątrz w cieniu, wiec siedzę poza domem 😜 klima mamy, ale od kiedy są dzieci trzeba ograniczać użycie 🙁

Co do kp przy zębach to jakiejś zdecydowanej różnicy nie zauważyłam. No chyba, że Leon źle chwycił to i zęba poczułam 😱 ja tez odliczam dni do końca, bo dla mnie to zero przyjemności, cała obolala jestem; mam mega wrażliwe piersi i czasem przeżywam katusze 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 13:42   #971
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My sie wlasnie karmimy. Dzis tak jak wczoraj wstalam o ok.9, ogarnelam się, zjadlam sniadanie, wypilam kawke i ogarnelam kuchnie a maly lezal sam całą godz. Troche pojeczal ale potem przestal. No i bylismy na zakuoach i spacerku. Pod koniec pedzilam z syrenką 😊 dzis obiadu nie robie. Jednak mi sie nie chce. Mąż ma jechać po kebaby- dawno nie jadlam.

Co do prania. Ja robiłam co 2 dzien. Ale teraz zrobilam po 4 dniach. Stwierdzilam ze bez sensu skoro ma jeszcze pelno ciuszkow. No a wczoraj to byla koniecznosc bo zostaly mi jux tylko 2 body krótkie na dzis😊 ma juz ibrane te drugie bo ulał😊 no ale juz wczorsjsze pranie wyschlo wiec znowu ma w czym chodzic😊

Ja nie wiem jaj dlugo bede kp ale do roku to napewno nie wytrzymam. Zobaczymy jak to bedzie.

Sent from my LG-H525n using Wizaz Forum mobile app
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 13:55   #972
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Karmi kawowe czyli to klasyczne? Jeśli tak to pilam, ale jakoś mam ciągoty na owocowe 😉 a ten grejfrut to chyba nowe jest i bardzo mi podpasowal ostatnio 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


Zimne, białe wino chodzi za mną od kilku miesięcy. Chyba zwariuje i myślami jestem juz kilka miesięcy w przód, po moim kp 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klasyczne to z posmakiem karmelowym

Ja rzeczy dla małej piorę raz w tyg i to prawie pusta pralkę piorę dla zasady bo ona się praktycznie nie brudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:25   #973
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Wrocilam od endo, tsh samo z siebie bez leków spadło do 0,9 bo ja oczywiście leków po porodzie nie brałam. W styczniu kontrola i USG.

Co do prania to piore raz na 2 tygodnie. Choć przebieram i 3 razy dziennie to Blanka ma tyle ciuchów że połowy nie założyła bo już wyrosła ☹

Paula kąpiele wspólne tak, ale do roku czasu 😉 potem chcialabym jednak wprowadzić trochę intymności ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:29   #974
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Czytałam Was w kolejne do endo, zadzwonił mąż z pytaniem co kupić 😉
No i go wysłałam do sklepu 😀20170804_152716.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:33   #975
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
U mnie z cukrem chyba wszystko ok już nie mierze ani nic, teraz w sierpniu mam zrobić krzywą , jem dużo słodkiego ciastka wafelki bułki słodkie i ciasta jem jak kiedyś bo tak mi kazała diabetolog wrócić do swojego dawnego jedzenia.
Cukry miałam niskie spadały do 50 dlatego też wcześniej urodzilam.
Jedyne co mi zostało to nie używam cukru ani do kawy ani do herbaty jakoś przyzwyczaiłam się do gorzkiej

Dziś moja maruda od rana i znów dzień walki z cycem ciągnie szarpie nie wiem co jest!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ja nie czułam zębów przy karmieniu nigdy mnie nie ugryzla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Tak aniołka mam choć dziś coś ją męczy od rana a w sumie nic nie jadłam takiego :/ nie wiem pogoda się pogorszyła chłodno i pokrapuje deszcz może woli upały

W poniedziałek mam wizytę u mojej doktorki ciekawe co tam u mnie czy już wszystko się tam unormowalo, muszę chyba wrócić do chodzenia tylko chyba nikt mi z dzieckiem nie zostanie :/ ten mój brzuch mnie denerwuje i jakoś muszę go zlikwidować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super ze udalo Ci sie odzwyczaic od slodzenia napoi! To juz naprawde wiele ja juz chyba z 5 lat cukru nie uzywam.. i dobrze mi z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Karmi kawowe czyli to klasyczne? Jeśli tak to pilam, ale jakoś mam ciągoty na owocowe 😉 a ten grejfrut to chyba nowe jest i bardzo mi podpasowal ostatnio 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


Zimne, białe wino chodzi za mną od kilku miesięcy. Chyba zwariuje i myślami jestem juz kilka miesięcy w przód, po moim kp 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie nie, ono mialo taka jasna brazowa naklejke. Klasyczne ma żółtą. Grejfruta nie piłam ale takie smaki mnie nie kręcą. Ochoty mi narobilas na ta żurawinę, musze meza poprosic zeby gdzies na trasie mi ja nabyl bo we wsi brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:39   #976
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Czytałam Was w kolejne do endo, zadzwonił mąż z pytaniem co kupić 😉
No i go wysłałam do sklepu 😀Załącznik 7179631

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oszzzz Ty! Ale mam.chęć!

Sent from my LG-H525n using Wizaz Forum mobile app
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:40   #977
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Moniamm ja też się w nocy męczyłam bo nienawidzę tak spać jak się jest pokłóconym. Dotknąć się nawet nie można ani pogadać... Masakra takie męczarnie.

Vela te pół roku to się chyba przyjęło też dlatego, że WHO zaleca aby przez pół roku karmić wyłącznie piersią. A potem rozszerzać dietę i role karmienia nie jest już tak podkreślana. A prawda jest taka, że kp w tym czasie to nadal 1/3 kaloryczności dziennej więc ważny składnik diety.

Btw ja tam przy dwulatku mam zamiar się rozbierać normalnie i ale rozumiem kontrowersje w tym temacie.

Podejrzewam, że wspólne kąpiele też są be

Dzisiaj karmienie co niecałą godzinę i ryk i kwilenie straszne. Oczywiście mąż przyszedł i jest spokój


Mmona link do bloga jest w stopce Ale proszę tu link do wpisu, może nie skasuje:

http://silawilczegoapetytu.pl/polog-...c-cwiczeniami/
Kazdy ma swoje zdanie. Ja tez wcale nie uwazam karmienia roczniaka i powyzej za cos niesmacznego czy nieodpowiedniego. Na pewno podziwiam takie matki, ja bym nie dala rady. Jak juz wspominalam u mnie rok to maks bo chce wrocic do pracy ale zobaczymy jak to sie wszystko ulozy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:43   #978
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
U mnie z cukrem chyba wszystko ok już nie mierze ani nic, teraz w sierpniu mam zrobić krzywą , jem dużo słodkiego ciastka wafelki bułki słodkie i ciasta jem jak kiedyś bo tak mi kazała diabetolog wrócić do swojego dawnego jedzenia.
Cukry miałam niskie spadały do 50 dlatego też wcześniej urodzilam.
Jedyne co mi zostało to nie używam cukru ani do kawy ani do herbaty jakoś przyzwyczaiłam się do gorzkiej

Dziś moja maruda od rana i znów dzień walki z cycem ciągnie szarpie nie wiem co jest!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ja nie czułam zębów przy karmieniu nigdy mnie nie ugryzla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Tak aniołka mam choć dziś coś ją męczy od rana a w sumie nic nie jadłam takiego :/ nie wiem pogoda się pogorszyła chłodno i pokrapuje deszcz może woli upały

W poniedziałek mam wizytę u mojej doktorki ciekawe co tam u mnie czy już wszystko się tam unormowalo, muszę chyba wrócić do chodzenia tylko chyba nikt mi z dzieckiem nie zostanie :/ ten mój brzuch mnie denerwuje i jakoś muszę go zlikwidować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, Kochana, fajnie, że jesteś no i pięknie, że odzwyczailas się od slodzenia kawy i herbaty - wyjdzie ci na pewno na zdrowie! Miło się czyta, że Nelcia taka kochana, wynagradza mamie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:45   #979
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Moniamm ja też się w nocy męczyłam bo nienawidzę tak spać jak się jest pokłóconym. Dotknąć się nawet nie można ani pogadać... Masakra takie męczarnie.

Vela te pół roku to się chyba przyjęło też dlatego, że WHO zaleca aby przez pół roku karmić wyłącznie piersią. A potem rozszerzać dietę i role karmienia nie jest już tak podkreślana. A prawda jest taka, że kp w tym czasie to nadal 1/3 kaloryczności dziennej więc ważny składnik diety.

Btw ja tam przy dwulatku mam zamiar się rozbierać normalnie i ale rozumiem kontrowersje w tym temacie.

Podejrzewam, że wspólne kąpiele też są be

Dzisiaj karmienie co niecałą godzinę i ryk i kwilenie straszne. Oczywiście mąż przyszedł i jest spokój


Mmona link do bloga jest w stopce Ale proszę tu link do wpisu, może nie skasuje:

http://silawilczegoapetytu.pl/polog-...c-cwiczeniami/
Co do nagości przy dziecku, to każdy inaczej na to patrzy, ale czasem faktycznie trudno samemu skorzystać z toalety przy dwulatku, także tego... życie zweryfikuje 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 14:46   #980
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
A jak teraz karmisz? Tez mi się marzą 2 prania w ciągu tygodnia 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


U mnie w mieszkaniu tez jak w saunie. Zdecydowanie lepiej na zewnątrz w cieniu, wiec siedzę poza domem 😜 klima mamy, ale od kiedy są dzieci trzeba ograniczać użycie 🙁

Co do kp przy zębach to jakiejś zdecydowanej różnicy nie zauważyłam. No chyba, że Leon źle chwycił to i zęba poczułam 😱 ja tez odliczam dni do końca, bo dla mnie to zero przyjemności, cała obolala jestem; mam mega wrażliwe piersi i czasem przeżywam katusze 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwaliłam sie i dzis jej wiecej cieknie jak karmie na siedzaco trzymam ja prawie w pionowej pozycji. Troche przez to jej ciezko zlapac piers ale na ulewanie mi pomoglo. Odbijam po kazdym karmieniu, nawet jak mi usnie, trudno, nosze dopoki nie odbije. Czasem pojda nawet trzy albo cztery beki. W nocy ssie spokojnie na lezaco, nie ma problemu. Najgorzej jest rano jak lezymy jeszcze a ona jest przebudzona i glodna, wtedy ulewa najwiecej bo lapczywie je.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:47   #981
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Klasyczne to z posmakiem karmelowym

Ja rzeczy dla małej piorę raz w tyg i to prawie pusta pralkę piorę dla zasady bo ona się praktycznie nie brudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, może i karmel 😉 ja piore częściej, bo z mojej to się ulewa i ulewa. Szlag mnie już trafia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:54   #982
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
No tak, może i karmel 😉 ja piore częściej, bo z mojej to się ulewa i ulewa. Szlag mnie już trafia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też prawie co karmienie ulewanie. Odbiję go i zaraz potem chlust. Cieszę się, że jednak zaplanowaliśmy chrzciny na październik, bo może się do tego czasu to unormuje. Jak nie, to będę potrzebowała chyba 10 sukienek na zmianę.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:56   #983
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Wrocilam od endo, tsh samo z siebie bez leków spadło do 0,9 bo ja oczywiście leków po porodzie nie brałam. W styczniu kontrola i USG.

Co do prania to piore raz na 2 tygodnie. Choć przebieram i 3 razy dziennie to Blanka ma tyle ciuchów że połowy nie założyła bo już wyrosła ☹

Paula kąpiele wspólne tak, ale do roku czasu 😉 potem chcialabym jednak wprowadzić trochę intymności ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko fajnie, ale czasem przy dwulatku ciężko się samemu ubrać lub skorzystać z toalety... zwłaszcza, gdy dla tego dwulatka kazdyvpępek to najfajniejsze i najbardziej interesująca cześć ciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Czytałam Was w kolejne do endo, zadzwonił mąż z pytaniem co kupić 😉
No i go wysłałam do sklepu 😀Załącznik 7179631

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to pijemy dziś! Ale będzie pijaństwo wieczorem Ja mam na wieczór przygotowane grejfrutowe, już się chłodzi w lodówce 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 15:09   #984
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
My sie wlasnie karmimy. Dzis tak jak wczoraj wstalam o ok.9, ogarnelam się, zjadlam sniadanie, wypilam kawke i ogarnelam kuchnie a maly lezal sam całą godz. Troche pojeczal ale potem przestal. No i bylismy na zakuoach i spacerku. Pod koniec pedzilam z syrenką 😊 dzis obiadu nie robie. Jednak mi sie nie chce. Mąż ma jechać po kebaby- dawno nie jadlam.

Co do prania. Ja robiłam co 2 dzien. Ale teraz zrobilam po 4 dniach. Stwierdzilam ze bez sensu skoro ma jeszcze pelno ciuszkow. No a wczoraj to byla koniecznosc bo zostaly mi jux tylko 2 body krótkie na dzis😊 ma juz ibrane te drugie bo ulał😊 no ale juz wczorsjsze pranie wyschlo wiec znowu ma w czym chodzic😊

Ja nie wiem jaj dlugo bede kp ale do roku to napewno nie wytrzymam. Zobaczymy jak to bedzie.

Sent from my LG-H525n using Wizaz Forum mobile app
U mnie z ubraniami nie bylo problemu. Gorzej z tetra i jak np. kocyk obrzygala albo reczniki obsikala czy obesrala bo na przewijak kladlam ręczniki a teraz nie klade nic i o dziwo takie sytuacje sie nie zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 15:18   #985
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
Pochwaliłam sie i dzis jej wiecej cieknie jak karmie na siedzaco trzymam ja prawie w pionowej pozycji. Troche przez to jej ciezko zlapac piers ale na ulewanie mi pomoglo. Odbijam po kazdym karmieniu, nawet jak mi usnie, trudno, nosze dopoki nie odbije. Czasem pojda nawet trzy albo cztery beki. W nocy ssie spokojnie na lezaco, nie ma problemu. Najgorzej jest rano jak lezymy jeszcze a ona jest przebudzona i glodna, wtedy ulewa najwiecej bo lapczywie je.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naszą to można nosić do usranej śmierci, i tak się jej nie odbije. Może z 5 razy się jej odbiło do tej pory. Też jest zawsze pionizowana po jedzeniu, noszona z godzinę, a i tak ulewa. Dzisiaj chlusnela tak że musialam mopa wyciągać, taka była plama na podłodze.
Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, ale czasem przy dwulatku ciężko się samemu ubrać lub skorzystać z toalety... zwłaszcza, gdy dla tego dwulatka kazdyvpępek to najfajniejsze i najbardziej interesująca cześć ciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------


No to pijemy dziś! Ale będzie pijaństwo wieczorem Ja mam na wieczór przygotowane grejfrutowe, już się chłodzi w lodówce 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na to inna sprawa. Sama teraz chodzę na siku z małą na rękach bo nie ma innego wyjścia. Wczoraj nawet karmilysmy się na kiblu bo ja już nie wytrzymalam, a próba osdstawienia jej od piersi i położenia w łóżeczku kończyła sie wrzaskiem z bezdechami.
Ja jestem teraz tak ograniczona przez dziecko że żyje nadzieja może i głupią, że za jakiś czas zajmie sie choć na 30 sekund same, aby właśnie w tej toalecie w spokoju się wysikac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 15:55   #986
daiquiricubano
Zadomowienie
 
Avatar daiquiricubano
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
U nas też prawie co karmienie ulewanie. Odbiję go i zaraz potem chlust. Cieszę się, że jednak zaplanowaliśmy chrzciny na październik, bo może się do tego czasu to unormuje. Jak nie, to będę potrzebowała chyba 10 sukienek na zmianę.
Nie pociesze, ale u syna siostry utrzymywało się to do 8-9 miesiąca 😱 pranie, wybudzanie, zloszczenie - wszystko się z tym wiązało. Aż się boje, że i u mnie tak się to skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
daiquiricubano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 16:28   #987
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Nie pociesze, ale u syna siostry utrzymywało się to do 8-9 miesiąca 😱 pranie, wybudzanie, zloszczenie - wszystko się z tym wiązało. Aż się boje, że i u mnie tak się to skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby nie
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 16:37   #988
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Upa ze spaceru z mężem, pojechał na budowę, ja karmiłam co godzinę z moich naleśników, chciałam iść na spacer ale zasnęłam przy karmieniu na fotelu, mama mnie obudziła, kazała iść spać i wzięła go przed blok. Eh zła jestem ze przez zmęczenie nie jestem wstanie nawet wyjść na spacer z małym.. samotne nocki są ciężkie.. bo tak to jednak trochę mąż ponosi, przewinie itp a dziś Miki nie był łaskawy..

Eh tak życie zweryfikuje jąk to będzie wyglądało z kp, z intymnością, wychowaniem, organizacja czasu, co innego jednak jak dzieciaczki to aniołki a co innego takie których nie można zostawić na 5 min albo trzeba do nich non stop gadać i klauna robić..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 16:53   #989
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja od dziś smaruje pupę Alantan plus. Wczoraj przy sudokrem zauważyłem kolejne krostki na pupie. Może to alergia na pampersy? Zaczyna mnie to męczyć coraz bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 21:19   #990
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Migotek a wietrzysz? Ja zawsze małego zostawiam na chwile z pupka gola i jeszcze nigdy nic nie miał. Pupkę smaruje linomagiem, czasem bephanten a teraz to już balsam z hipp idzie

My mamy skok.. plus kryzys laktacyjny.. jak miałam super pełne piersi tak ze mogłam odciągnąć tak teraz ciagle flaki, mały nie może zasnąć a nigdy nie było problemu przy cycu a teraz normalnie mi tak poranił sutki z nerwów ze nie wiem co jutro Zastane.. strupy chyba.. od 20:30 karmie do teraz jeden drugi jeden drugi i ciagle szuka.. ja naciskam i nic nie leci.. a byłam na spacerze jednak prawie 3 h i nic się cyce nie napełniły!! Dałam go teraz mamie ululac i tak walczy ze spaniem ze szok, od paru dni miał problem z zasypianiem ale dziś to już przesadził, No i myśle, ze to skok plus jest bardzo marudny a upały duchota nie pomagają.. wypiłam dzisiaj z litr herbatek na laktację, karmi i z 3 l wody i nic!! Horror


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Nie pomogło lulanie , pocałował cyca i spi No ciekawe na jak długo eh chciał zasnąć przy cycu ale przy tym skoku chyba innego wyboru nie było


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.