Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 17:48   #961
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

mi chodziło tylko o to ,że gdyby nie ujawniła swojej dr. to poznała by przyczynę swojego problemu Lilka ja też z tych co zawsze mówią prawdę i dostają po dupiejak ja wspomniałam na konsultacji mojemu dr. ,że znajoma robiła niedawno op. ,duże implanty i ma już problem to od razu zapytał czy się zsunęły i wiem po rozmowie z nim ,dlaczego woli robić małe implanty
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 17:52   #962
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Lili , i bardzo dobrze , trzeba być uczciwym
i tak naprawdę cwaniactwem wiele też sie nie zdziała
po prostu powiesz swojej doktor ze inny efekt myslalas ze bedzie niech ci powie co i jak , ze tak mialo być , czy ze sie nie udalo , jak ona bedzie uczciwa to ci powie
Nita, jestem w szoku,ze już możesz ćwiczyć! Zazdroszczę! przecież Ty miałaś po mnie robione, No szok! Ja cierpliwie czekam. Generalnie to prawie wszystko w domu robię, tylko nie moge nic ciężkiego jeszcze podnosić bo czuje opór. Nawet jeszcze rąk tak całkiem do góry, pionowo nie moge wziąć. No i słoików nie moge odkręcać hehe nawet takich cieniaskow
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 17:53   #963
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
mi chodziło tylko o to ,że gdyby nie ujawniła swojej dr. to poznała by przyczynę swojego problemu Lilka ja też z tych co zawsze mówią prawdę i dostają po dupiejak ja wspomniałam na konsultacji mojemu dr. ,że znajoma robiła niedawno op. ,duże implanty i ma już problem to od razu zapytał czy się zsunęły i wiem po rozmowie z nim ,dlaczego woli robić małe implanty


To byl jeden z powodow, dla ktorych chcialam malutkie.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:08   #964
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Dziewczyny, ja zapodam inny temat, który mnie mocno nurtuje....i martwi.
Jak reagują wasi mężowie na wasze nowe piersi? Boja sie dotknąć i sie śmieją,ze sztuczne czy odwrotnie, cieszą sie,ze bedą mieli sie czym niedługo pobawić, przebierają nogami w miejscu z niecierpliwości, chcą choć trochę dotknąć czy przymierzyć do ręki, czy może choćby pomasować. Generalnie czy sa pozytywnie i entuzjastycznie nastawieni do nich i nie mogą sie doczekać, aż bedą gotowe do zabawy czy maja zlewke na to?
Bo mój, to ten co sie śmieje i boi dotknąć. Masakra k...a m..c. Generalnie mam dola, bo robiłam je dla siebie (i jestem z nich dumna i zadowolona) ale jednak fajnie by było zobaczyć jakiś entuzjazm czy usłyszeć dobre słowo.
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:27   #965
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez KKrajanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zapodam inny temat, który mnie mocno nurtuje....i martwi.
Jak reagują wasi mężowie na wasze nowe piersi? Boja sie dotknąć i sie śmieją,ze sztuczne czy odwrotnie, cieszą sie,ze bedą mieli sie czym niedługo pobawić, przebierają nogami w miejscu z niecierpliwości, chcą choć trochę dotknąć czy przymierzyć do ręki, czy może choćby pomasować. Generalnie czy sa pozytywnie i entuzjastycznie nastawieni do nich i nie mogą sie doczekać, aż bedą gotowe do zabawy czy maja zlewke na to?
Bo mój, to ten co sie śmieje i boi dotknąć. Masakra k...a m..c. Generalnie mam dola, bo robiłam je dla siebie (i jestem z nich dumna i zadowolona) ale jednak fajnie by było zobaczyć jakiś entuzjazm czy usłyszeć dobre słowo.


Moj zasadniczo byl przeciwny i dlugo nie chcial nawet ogladac. Przyzwyczail sie w koncu, ale moze raz powiedzial, ze sa fajne.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:28   #966
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Mój chcę dotykać.. trzesie się.. ale mój brat np mówi, że by się czuł zniesmaczony gdyby jego zona miala implanty..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:39   #967
ILANOC
Raczkowanie
 
Avatar ILANOC
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 161
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Mortycja72 wysłałam zaproszenie przyjmiesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 300-350 ml okrągły
157 cm/50 kg/
ILANOC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 18:52   #968
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Suples ja jestem fitnessówa
robie / iłam wszystko , bieganie , pływanie , fitness , deepwork , sztangi , joga , vinyasa power joga , facts . Uwielbiam ruch
ale sobie powiedziałam , robię cycki , zaciskam zęby i wytrzymam tą rekonwalescencję . poczekam jeszcze chwile i w miare możliwości będe działać
ale faktycznie do sztang i biegania to najpóżniej chyba
na basen mi pozwolił iść za dwa tygodnie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Dzisiaj miałam brać udział już kolejny raz w RUNMAGEDONIE , start już miałam opłacony przepadło .

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

LILI ?

SZAN ? na kiedy przełożyłaś termin ?

AGATA ? jak się czujesz ?
No ja to samo czyli mowisz ze trzeba zacisnąć zeby no jakoś musze wytrzymać pójdę za tydzien na basen moze jakoś to przezyje
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:06   #969
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez KKrajanka Pokaż wiadomość
Nita, jestem w szoku,ze już możesz ćwiczyć! Zazdroszczę! przecież Ty miałaś po mnie robione, No szok! Ja cierpliwie czekam. Generalnie to prawie wszystko w domu robię, tylko nie moge nic ciężkiego jeszcze podnosić bo czuje opór. Nawet jeszcze rąk tak całkiem do góry, pionowo nie moge wziąć. No i słoików nie moge odkręcać hehe nawet takich cieniaskow
wiesz niby mi pozwolił , ale ja jeszcze nic nie zaczełam robic ,tez jeszcze nie dżwigam i czuje opory , mysle ze jak sciągne pancernik za 10dni to moze cos zaczne sie ruszać . Na razie chodzę na spacery . wiec spokojnie , ja z tych ostrożnych .

Cytat:
Napisane przez KKrajanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zapodam inny temat, który mnie mocno nurtuje....i martwi.
Jak reagują wasi mężowie na wasze nowe piersi? Boja sie dotknąć i sie śmieją,ze sztuczne czy odwrotnie, cieszą sie,ze bedą mieli sie czym niedługo pobawić, przebierają nogami w miejscu z niecierpliwości, chcą choć trochę dotknąć czy przymierzyć do ręki, czy może choćby pomasować. Generalnie czy sa pozytywnie i entuzjastycznie nastawieni do nich i nie mogą sie doczekać, aż bedą gotowe do zabawy czy maja zlewke na to?
Bo mój, to ten co sie śmieje i boi dotknąć. Masakra k...a m..c. Generalnie mam dola, bo robiłam je dla siebie (i jestem z nich dumna i zadowolona) ale jednak fajnie by było zobaczyć jakiś entuzjazm czy usłyszeć dobre słowo.

Mój to mnie namawiał żebym se zrobiła, cieszy się , juz nie moze doczekać az sie bedzie mógł pobawić.

w poniedziałek wracam do pracy . boje sie troche , ale mam nadzieje ze nikt sie nie pokapuje
w pancerniku jeszcze wiec koszula zapieta po samą szyję bo ten pas to kurde wysoki jest
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:35   #970
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Obie poprawiam, ale jedna jest łatwa - wystarczy wyciąć odrobinę skóry. Podobno można by to nawet w znieczuleniu miejscowym. Druga jest gorsza, bo mi pierś nie zasłania do końca implantu i szczerze mówiąc, nie wiem, jak on chce to załatwić.
ale chyba nie musi być całkowicie przykryty implant mięśniem - jest chyba nawet taka technika dual plane czy jakoś tak...

ja też nie mam pod mięsniem po lewej stronie, bo nie starczyło mieśnia
nie martw się - poprawi pewnie kieszeń, podszyje albo coś takiego

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Suples ja jestem fitnessówa
robie / iłam wszystko , bieganie , pływanie , fitness , deepwork , sztangi , joga , vinyasa power joga , facts . Uwielbiam ruch
ale sobie powiedziałam , robię cycki , zaciskam zęby i wytrzymam tą rekonwalescencję . poczekam jeszcze chwile i w miare możliwości będe działać
ale faktycznie do sztang i biegania to najpóżniej chyba
na basen mi pozwolił iść za dwa tygodnie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Dzisiaj miałam brać udział już kolejny raz w RUNMAGEDONIE , start już miałam opłacony przepadło .

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

LILI ?

SZAN ? na kiedy przełożyłaś termin ?

AGATA ? jak się czujesz ?
no właśnie ja też bardzo lubię sztangi, ale pisałam o tym - moja instruktorka powiedziała mi, ze już nigdy nie powinnam robić klatki jak kiedyś, bo się rozsuną implanty

Cytat:
Napisane przez KKrajanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zapodam inny temat, który mnie mocno nurtuje....i martwi.
Jak reagują wasi mężowie na wasze nowe piersi? Boja sie dotknąć i sie śmieją,ze sztuczne czy odwrotnie, cieszą sie,ze bedą mieli sie czym niedługo pobawić, przebierają nogami w miejscu z niecierpliwości, chcą choć trochę dotknąć czy przymierzyć do ręki, czy może choćby pomasować. Generalnie czy sa pozytywnie i entuzjastycznie nastawieni do nich i nie mogą sie doczekać, aż bedą gotowe do zabawy czy maja zlewke na to?
Bo mój, to ten co sie śmieje i boi dotknąć. Masakra k...a m..c. Generalnie mam dola, bo robiłam je dla siebie (i jestem z nich dumna i zadowolona) ale jednak fajnie by było zobaczyć jakiś entuzjazm czy usłyszeć dobre słowo.
mój jest zadowolony najbardziej mu tylko przeszkadza, że nie mam czucia

-----------
dziewczyny, w ogóle jesteście takie kochane w komentarzach, że aż mnie to wzrusza dziękuję Wam!!!!

Długienogi, ale zaszalałaś z tym rozmiarem ogólnie to on nie jest dużo za mały, więc wymieniam na rozmiar większy po prostu czyli 65 E taki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 20:15   #971
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale chyba nie musi być całkowicie przykryty implant mięśniem - jest chyba nawet taka technika dual plane czy jakoś tak...

ja też nie mam pod mięsniem po lewej stronie, bo nie starczyło mieśnia
nie martw się - poprawi pewnie kieszeń, podszyje albo coś takiego



no właśnie ja też bardzo lubię sztangi, ale pisałam o tym - moja instruktorka powiedziała mi, ze już nigdy nie powinnam robić klatki jak kiedyś, bo się rozsuną implanty



mój jest zadowolony najbardziej mu tylko przeszkadza, że nie mam czucia

-----------
dziewczyny, w ogóle jesteście takie kochane w komentarzach, że aż mnie to wzrusza dziękuję Wam!!!!

Długienogi, ale zaszalałaś z tym rozmiarem ogólnie to on nie jest dużo za mały, więc wymieniam na rozmiar większy po prostu czyli 65 E taki
Wydaje mi sie ze nie zaszalalam. Widać z boku ze fiszbina jest sporo za mała. Odwiedź sklep z brafiterką i ona Ci dobierze rozmiar a wcale niczego nie musisz kupić. Ja tez byłam w szoku jak mi dobrali rozmiar Bo z tabeli to tez nie wiedziałam co zamówić. Ale fakt ze wyglądają te twoje piersi baaardzo ponętnie w tym biustonoszu I może mnie nawet przekonałaś do typu balkonette
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 21:04   #972
Joannnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 202
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

"ale chyba nie musi być całkowicie przykryty implant mięśniem - jest chyba nawet taka technika dual plane czy jakoś tak... "

p4w- ja właśnie tą metodą mam mieć wszczepiane. Dual plane, częściowo pod mięsień, częściowo pod gruczoł. Miała któraś tak wkładany implant?

p4w- przyjmiesz zaproszenie?
Joannnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:31   #973
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze nie zaszalalam. Widać z boku ze fiszbina jest sporo za mała. Odwiedź sklep z brafiterką i ona Ci dobierze rozmiar a wcale niczego nie musisz kupić. Ja tez byłam w szoku jak mi dobrali rozmiar Bo z tabeli to tez nie wiedziałam co zamówić. Ale fakt ze wyglądają te twoje piersi baaardzo ponętnie w tym biustonoszu I może mnie nawet przekonałaś do typu balkonette
ja czuję, że ta fiszbina jest za wąska, ale jak będzie większa miska to i fiszbina będzie szerzej rozstawiona, jak np w tym turkusowym - też Ci się wydaje, ze jest za mały? to 70 D ale ciaśniejszy niz np Triumph 70, więc w odczucie jak 65 właśnie - zerknij proszę

u nas te brafiterki to jakaś masakra - niby duże miasto i na pewno nie wszystkie, ale te na które trafiałam albo były niezainteresowane, ale wręcz wulgarne i napastliwe... raczej sama sobie dobierałam zawsze, bo jak byłam młodsza to wręcz miałam 60 w obwodzie i też musiałam staniki kupować w sklepach nazwijmy to profesjonalnych...

Cytat:
Napisane przez Joannnn Pokaż wiadomość
"ale chyba nie musi być całkowicie przykryty implant mięśniem - jest chyba nawet taka technika dual plane czy jakoś tak... "

p4w- ja właśnie tą metodą mam mieć wszczepiane. Dual plane, częściowo pod mięsień, częściowo pod gruczoł. Miała któraś tak wkładany implant?

p4w- przyjmiesz zaproszenie?
przyjęte
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-09-03 o 21:35
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 05:23   #974
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Joannnn Pokaż wiadomość
"ale chyba nie musi być całkowicie przykryty implant mięśniem - jest chyba nawet taka technika dual plane czy jakoś tak... "

p4w- ja właśnie tą metodą mam mieć wszczepiane. Dual plane, częściowo pod mięsień, częściowo pod gruczoł. Miała któraś tak wkładany implant?

p4w- przyjmiesz zaproszenie?
Ja miałam.

---------- Dopisano o 05:23 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Mój to mnie namawiał żebym se zrobiła, cieszy się , juz nie moze doczekać az sie bedzie mógł pobawić
No i to jest prawidłowa reakcja. Ślini sie, trzęsie, cieszy hehe a nie wybrzydza.
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 09:22   #975
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Marzy mi się już ściągnąc pancernik
zostało 7-10 dni

Dziewczyny , w ciągu dnia nie boli mnie nic , ale w nocy jak leżę na wznak , bolą mnie cycki , rano jak wstaje to masakra przy pionizowaniu , też tak miałyście ?
kiedy ból całkowicie minie ?
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:33   #976
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Marzy mi się już ściągnąc pancernik
zostało 7-10 dni

Dziewczyny , w ciągu dnia nie boli mnie nic , ale w nocy jak leżę na wznak , bolą mnie cycki , rano jak wstaje to masakra przy pionizowaniu , też tak miałyście ?
kiedy ból całkowicie minie ?


Oj nie pamietam dokladnie, ale bol przy pionizowaniu a potem uczucie ciagniecia to mialam dobre kilka miesiecy.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:35   #977
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Oj nie pamietam dokladnie, ale bol przy pionizowaniu a potem uczucie ciagniecia to mialam dobre kilka miesiecy.

uh, dzięki , czyli to normalne
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:39   #978
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Marzy mi się już ściągnąc pancernik
zostało 7-10 dni

Dziewczyny , w ciągu dnia nie boli mnie nic , ale w nocy jak leżę na wznak , bolą mnie cycki , rano jak wstaje to masakra przy pionizowaniu , też tak miałyście ?
kiedy ból całkowicie minie ?
tak, dość długo czułam i dlatego spałam w pancerniku dłużej niż lekarz zalecał i nawet teraz jeszcze często śpie jak zaczynam czuć ciągnięcie - 3,5 miesiąca po operacji

właśnie wróciłam z fittnesu i nie wszystko jednak mogłam robić... ramiona bez problemu, ale pompki, czy planki na jednej ręce (czyli bokiem - nie wiem czy to się tak nazywa) nie było szans
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:47   #979
iwa83
Raczkowanie
 
Avatar iwa83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hej Iwa :-*
Byłam,widziałam.
Cycki masz niezłe,duże,jędrne choć nie w moim guście ;-)
Widzę Twój problem,rozumiem Twoje rozczarowanie...
Ja fanka dużych i okrągłych ,stojących... Twoje wyglądają mocno naturalnie i są dość nisko.
A dlsczego nie chciałaś okrągłych implantów??
Ps.Co u Nadasanej??? Zaginęła w akcji??? ;-)
Tylko jeden lekarz zaproponował mi okrągłe ale z projekcją 4,0 cm. Każdy inny potem powiedział, że wyszłyby mi duże placki. Więc się wystraszyłam. Poza tym nie byłam jeszcze tak zorientowana w temacie jak teraz.

Nadasana ma się dobrze. Cycki jej już naturalnieją, nadal są boskie. Ma kupę roboty i rozwalonego kompa stąd jej przerwa w aktywności na forum.

Wrzuciłam moje z ujęcia pod innym kątem światła. Widać gdzie się kończą u góry i gdzie jest sutek. Dla mnie ewidentnie za nisko osiadły.
__________________
170 cm, 55 kg
A.B. W-wa- 06.02.2017 r. - poprawka (podniesienie)
A.B W-wa - 25.04.2016 r. Silimed 425 ml HI - NASTĘPNE OKRĄGŁE!!!

Edytowane przez iwa83
Czas edycji: 2016-09-04 o 10:54
iwa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 13:19   #980
Agataa34
Raczkowanie
 
Avatar Agataa34
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 179
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Marzy mi się już ściągnąc pancernik
zostało 7-10 dni
Dziewczyny , w ciągu dnia nie boli mnie nic , ale w nocy jak leżę na wznak , bolą mnie cycki , rano jak wstaje to masakra przy pionizowaniu , też tak miałyście ? kiedy ból całkowicie minie ?
Ja tam lubię swój pancernik, chociaż jak dla mnie za mało on jest pancernikowaty . To teraz i ja z pytaniem kiedy, kiedy da się chodzić już normalnym b. szybkim krokiem, na razie chodzę powoli i na lekko ugiętych nogach -żeby amortyzować wstrząsy
__________________
69 pod/85//173/50 BB J.S. polytech
prawa 240cc
10,5/8,8/5,5 lewa 280cc 11/9,2/5,7
Agataa34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 15:10   #981
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Agata, miałam tak samo. Sunęłam się raczej, a nie chodziłam.
Nie pamiętam niestety, jak długo, ale chyba jakieś 3 tyg.

Nita, ten ból przy wstawaniu to normalka.

Mąż na początku cieszył się, jak dziecko - zaglądał, głaskał, całował. Teraz już się przyzwyczaił, ale oczywiście też się cieszy.

Super, że Nadasana ma się dobrze.

Nie pamiętam, co tam jeszcze miałam napisać.
Buziaki
Miłego dnia

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Dzięki za wszystkie komentarze pod zdjęciami.
Nie wiem, czy się wcześniej dobrze zrozumiałyśmy - ja się cieszę, jak głupia, że te cycki mogę wystawić i mam co. Śmiałam się tylko, że w niektórych bluzeczkach nie da się przed znajomymi ukryć faktu, że powiększyłam, ale w dobrym tego słowa znaczeniu.
Właśnie o to chodziło, macie rację!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 16:02   #982
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

[QUOTE=Agataa34;64924301]Ja tam lubię swój pancernik, chociaż jak dla mnie za mało on jest pancernikowaty . To teraz i ja z pytaniem kiedy, kiedy da się chodzić już normalnym b. szybkim krokiem, na razie chodzę powoli i na lekko ugiętych nogach -żeby amortyzować


Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Agata, miałam tak samo. Sunęłam się raczej, a nie chodziłam.
Nie pamiętam niestety, jak długo, ale chyba jakieś 3 tyg.

Nita, ten ból przy wstawaniu to normalka.

Mąż na początku cieszył się, jak dziecko - zaglądał, głaskał, całował. Teraz już się przyzwyczaił, ale oczywiście też się cieszy.

Super, że Nadasana ma się dobrze.

Nie pamiętam, co tam jeszcze miałam napisać.
Buziaki
Miłego dnia

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Dzięki za wszystkie komentarze pod zdjęciami.
Nie wiem, czy się wcześniej dobrze zrozumiałyśmy - ja się cieszę, jak głupia, że te cycki mogę wystawić i mam co. Śmiałam się tylko, że w niektórych bluzeczkach nie da się przed znajomymi ukryć faktu, że powiększyłam, ale w dobrym tego słowa znaczeniu.
Właśnie o to chodziło, macie rację!


ja tak chodziłam ale jak mąż wrócił , czyli 5ty dzien po operacji to mi mówił żebym nie spinała się tak bo przez to mnie bardziej bolą plecy , no i zaczęłam się prostować ,
z resztą jak oni wrócili to wróciłam do wszystkich obowiązków matki , więc nie mogłam jakoś wolno wszystko


Komtesa - piękny masz biust , i napewno w przyszłe wakacje u mnie kazdy sie zorientuje ale narazie o tym nie myśle
jutro pierwsze sprawdzenie , idę do pracy , ale dzisiaj siostra mi powiedizała ze nikt sie nie zorientuje a widziała mnie pierwszy raz
w ubraniu to taki mocny push up . wiec luz
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 16:42   #983
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Pojutrze idę na drugą konsultacje ostatecznie ustalić wielkość implantów. Nie wiem dlaczego tak się boje ale to chyba dlatego że operacja się zbliża wielkimi krokami. Zazdroszczę wam dziewczyny że macie przy sobie kogoś kto was wspiera. Ja będę sama i planuję mojej siostrze i ojcu powiedzieć tylko wtedy kiedy będę musiała oni są stanowczo przeciwko takim operacjom i zamiast wsparcia bym miała awanturę że zglupialam i nie mam na co pieniędzy wydawać i dlatego muszę się postarać żeby implant był niewiele większy od push upa żeby jak najpóźniej się zorientowali. Nie chcę tutaj robić czarnowidztwa ale jeszcze przed operacją muszę upoważnic ojca do mojego konta tak na wszelki wypadek
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:10   #984
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Pojutrze idę na drugą konsultacje ostatecznie ustalić wielkość implantów. Nie wiem dlaczego tak się boje ale to chyba dlatego że operacja się zbliża wielkimi krokami. Zazdroszczę wam dziewczyny że macie przy sobie kogoś kto was wspiera. Ja będę sama i planuję mojej siostrze i ojcu powiedzieć tylko wtedy kiedy będę musiała oni są stanowczo przeciwko takim operacjom i zamiast wsparcia bym miała awanturę że zglupialam i nie mam na co pieniędzy wydawać i dlatego muszę się postarać żeby implant był niewiele większy od push upa żeby jak najpóźniej się zorientowali. Nie chcę tutaj robić czarnowidztwa ale jeszcze przed operacją muszę upoważnic ojca do mojego konta tak na wszelki wypadek

My jesteśmy z Tobą i wiedz że u nas masz wsparcie , będziemy się stresować razem z Tobą , i podziwiać efekty
cycki se zrób i już
dla siebie , dla własnej satysfakcji , poczucia kobiecości

ja też się zastanawiałam że za tą kasę to może coś kredytu spłacić , albo auto zmienić .
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:22   #985
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Witam

Jestem rok czasu po operacji powiększania piersi u L.P
Od kilku miesiecy implant przesuwa sie w stronę pachy , jak leżę brzegi implantu sa po palcami wyczuwalne a pierś stała sie wiotka ..
Czy implant mógł pęknąć ?
Powiem jeszcze ze prawa pierś jest dość sporo opadnięta w dol





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:26   #986
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Witam

Jestem rok czasu po operacji powiększania piersi u L.P
Od kilku miesiecy implant przesuwa sie w stronę pachy , jak leżę brzegi implantu sa po palcami wyczuwalne a pierś stała sie wiotka ..
Czy implant mógł pęknąć ?
Powiem jeszcze ze prawa pierś jest dość sporo opadnięta w dol






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




o rany , i co teraz ?


jakie masz implanty ?
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:28   #987
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

615 ml sebbin


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:34   #988
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Pojutrze idę na drugą konsultacje ostatecznie ustalić wielkość implantów. Nie wiem dlaczego tak się boje ale to chyba dlatego że operacja się zbliża wielkimi krokami. Zazdroszczę wam dziewczyny że macie przy sobie kogoś kto was wspiera. Ja będę sama i planuję mojej siostrze i ojcu powiedzieć tylko wtedy kiedy będę musiała oni są stanowczo przeciwko takim operacjom i zamiast wsparcia bym miała awanturę że zglupialam i nie mam na co pieniędzy wydawać i dlatego muszę się postarać żeby implant był niewiele większy od push upa żeby jak najpóźniej się zorientowali. Nie chcę tutaj robić czarnowidztwa ale jeszcze przed operacją muszę upoważnic ojca do mojego konta tak na wszelki wypadek
Rób takie jak chcesz i nie patrz na nich. To twoje cycki a kasy nie ukradlas. Oni pozrzedzą i przestaną a Ty będziesz miała piękny biust. Dziwne to, ale ludzie u mnie w pracy wogóle sie nie zorientowali a mam większy niż miałam w gabkach. Myśle,ze ludzie tak strasznie nie zwracają uwagi na nasze piersi jak my hehehehehe
Ja na pisałam listy pożegnalne do dzieci....wiem, wiem, masakra.
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:35   #989
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Czy sa tu dziewczyny które powiększały piersi w Pradze u dr. R.K ???


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:36   #990
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
615 ml sebbin


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to był żel? Bo jak zel to nie mógł sie wylać. Ja to bym pędziła na twoim miejscu do dr lub na usg piersi, tam zobaczą co i jak. Ale musisz iść do radiologa doświadczonego w wykonywaniu usg piersi z implantami, bo niedoświadczony w implantach to może dużo rzeczy nie zauważyć. Jak jesteś z Wro to moge polecić jednego.
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 15:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.