Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-05, 04:53   #991
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szatynka, dobrze, że u Ciebie się układa.

Dzień dobry!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 05:48   #992
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
No właśnie! Zaraz! Stresik rośnie


Dobrze, że już spokojniej



Szatynko to żaden spam, tęsknimy!
Niech Ci się układa jak najlepiej i zaglądaj do nas, jak będziesz miała chwilę!

Dziewczyny, oficjalnie kończę szukanie butów (Szo i buty odcinek 4o8228781 ). Buty "podstawowe" mam już od jakiegoś czasu, a dziś przyszły do mnie (taaaak, znowu kupiłam buty ) idealnie wygodne Clarksy, będą super parą na zmianę Jutro przystępuję do odsyłania kolejnej partii tych, którym się nie udało

Hihi ja liczyłam po cichu, że może któraś z tych 4 par balerin, co zamówiłam będzie zła, bo kto to widział tyle piniendzy wydać za jednym razem, a tu jak a złość wszystkie świetne a że ciepełko sie zrobiło, to już latam w nich w ogóle jestem taka szczęśliwa, że już wiosna i można chodzić w balerinach, w szyfonowych sukienkach, w kombinezonach uwielbiam.

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Hej
W końcu po xxx czasu weszłam na wizaż i stwierdziłam, że jak już mi się udało tu zajrzeć to napisze chociaż kilka zdań co by zaznaczyć swoją obecność w ogóle nie wiem na czym skończyłam tamta cześć i nie widziałam nowej części a już jest prawie 1000 postów, więc domyślacie się ile mnie nie było więc nie będę się do niczego odnosić...
Widzę dalej znajome nicki i trochę nowych, więc dla niektórych może być myśl "kto to w ogóle jest ?" pewnie się nie zdziwicie w mojej sytuacji jeśli napisze że totalnie odciełam się od ślubnych spraw i w ogóle nie jestem na czasie i o tym nie myślę - a jeszcze niedawno miało się tyle pomysłów które myślało się że się zrealizuje i widziało się wszystko oczami wyobraźni niedługo będę miała jakąś namiastkę, bo koleżanka z pracy coraz bliżej do ślubu (sierpień) i mówiła że się zacznie i będzie mi marudzić - zresztą jej obiecałam że wszystkiego wysłucham po tym jak ona mnie wspierała w mojej sytuacji i obecnie wysłuchuje moich monologow
Cieszę się że wam tak dobrze idzie realizacja swoich marzeń odnośnie tego dnia i po mału już zaczną się śluby (chociaż widziałam że jeden już się odbył) oczywiście czekam z niecierpliwością na same piękne relacje już żon, bo żeby nie było ciągle o was pamiętam i myślę i zastanawiam się co u was
Przykro mi apropo tego co się dodatkowo dzieje u niektórych dziewczyn, bo ciągle myślę "co jest?" że miałam być pierwsza i ostatnia a nie efekt domina... dziewczyny jestem z wami i mam nadzieję, że z czasem sytuacja u was się unormuje jak u mnie, a gdyby któraś chciała porozmawiać to wiecie gdzie mnie znaleźć
Uprzedzajac pytania u mnie wszystko ok i odczarowywuje ten rok praca dom praca dom, czasem spotykam się z osobą o której wspominałam, ale zobaczymy co dalej będzie i czy coś z tego będzie dodatkowo trzymam się i ćwiczę od początku roku, wyrwalam ostatnio druga ósemke (miałam to zrobić do ślubu ale stwierdziłam że jak już zaczęłam to trzeba być konsekwentnym ) , zaczęłam jeździć samochodem i podobno dobrze mi idzie ostatnio złożyłam w innym miejscu CV, ale narazie o tym nie myślę bo mogą się nie odezwać jeśli to taka rekrutacja na niby a już ktoś jest na to miejsce no ale trzeba próbować bo może akurat się uda a ogólnie chodzę, żyję, uśmiecham się dalej, wg niektórych schudłam i urosłam haha i ogólnie jest dobrze może być lepiej, ale to czas pokaże a w porównaniu z tym co się działo (jak to koleżanka mówi że jak to co się działo przetrwałam to z wszystkim dam sobie radę) to jest bardzo dobrze, więc trzeba się cieszyć z tego co jest
Jeeeejuuu to się rozpisałam i jeszcze zaspamowalam wam wątek trochę oderwanym od tematu postem ale to taka namiastka mnie z kiedyś - niektóre wiedzą o co chodzi
3majcie się cieplutko i życzę oby jak najmniej ślubnych koszmarów Buziaki Grażynki

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Pięknie kochana

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam pójść do mojej parafii po potrzebne dokumenty i ogarnąć zapowiedzi, bo chcemy w niedzielę spisać protokół (Tż już dzwonił do księdza), ale w takiej sytuacji chyba trzeba będzie odłożyć to na kolejny tydzień. Dobrze, że Tż teraz będzie miał tydzień urlopu to któregoś dnia rano tam pojedziemy i będzie git. Ojacie, jak miło Cię tu widzieć Super, że wszystko się u Ciebie układa Mi dzisiaj przyszły te sandały z zalando i hit - zamówiłam 39, bo nie było 38, tak jak wam pisałam, a przysłali 38 Tak czy siak raczej odeślę, bo są na mega szczupłą stopę i strasznie mnie cisną. Spróbuję je jeszcze przymierzyć z rana, bo pod koniec dnia mam spuchnięte stopy, ale z drugiej strony to miały być moje buty na poprawiny, a wtedy na pewno będą większe, niż zazwyczaj, po calonocnym hasaniu. Może kupię te Orina z Ryłko, bo są szerokie i w sklepie były sporo za luźne, ale na spuchnięte stopy będą akurat
Ale szkoda, bo na żywo są takie śliczne

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Zapowiedzi dopiero po protokole chyba
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 06:23   #993
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Szatynka miło się czyta co u Ciebie się dzieje

Maria co oni z tymi butami ale w Ryłko znajdziesz równie piękne

Szoszo gratuluje! Poszukiwanie butów zakończone

Mikoma jak taka pogoda się robi to aż żal oddawać takie fajne buty

Koleżanka z pracy powiedziała mi, ze jej nogi tak spuchły, ze na zmianę na weselu wzięła buty o rozmiar większe i potem obyło się bez problemów

Piątek


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 07:22   #994
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oficjalnie kończę szukanie butów (Szo i buty odcinek 4o8228781 ). Buty "podstawowe" mam już od jakiegoś czasu, a dziś przyszły do mnie (taaaak, znowu kupiłam buty ) idealnie wygodne Clarksy, będą super parą na zmianę Jutro przystępuję do odsyłania kolejnej partii tych, którym się nie udało
Niemożliwe!


Szatynka


Dzień dobry
Jezu jaka jestem już zajechana a dzisiaj turbo dzień będzie



Co do spraw kościelnych w ogóle się nie orientuję, a wypadałoby już coś wiedzieć
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 07:29   #995
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Zazdroszczę sukienek i kombinezonów pracuje zdalnie, więc do pracy się nie stroje, a 90% czasu jestem z córką która jest na etapie obdarowywania mnie mchem i trawą, więc no... :Brzydal:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 07:49   #996
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szatynka dobrze Cie widzieć!

Ostatni dzień w pracy, a właściwie pół dnia, o 12.30 jadę do nowej szkoły. Nawet nie jest mi smutno ... a od jutra ferie!


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 07:58   #997
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Szatynka cieszę się ,że dobrze Ci się wszystko dobrze
Trzymaj się nam tam wesoło
Szoszo koniec już kupowania butów ? no go gratuluję że buty są wybrane
Ja sama nie wiem co zrobić ,najpierw chciałam kupować w Polsce ale ostatnio stwierdziłam ,że może tutaj kupię w jakimiś sklepie z butami ,też mają jednak dobre jakościowo . Z drugiej strony strasznie słaby wybór w porównaniu do pl. Jednak chce kupić jakieś na płaskim wiecie i na zmianę poprostu wezmę trampki ale tak myślę ,że jeszcze jakieś wezmę na zmianę tak w razie czego haha
Mnie znowu ten ślubny stres łapie. Stąd te sny znowu. A z drugiej strony czuje takie aż motylki w brzuchu ,że to będzie nasz dzień nie do końca to do mnie dochodzi ,powoli właśnie czuje ,że to nasze wesele i stąd chyba ten stres ,no nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 08:00   #998
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hihi ja liczyłam po cichu, że może któraś z tych 4 par balerin, co zamówiłam będzie zła, bo kto to widział tyle piniendzy wydać za jednym razem, a tu jak a złość wszystkie świetne a że ciepełko sie zrobiło, to już latam w nich w ogóle jestem taka szczęśliwa, że już wiosna i można chodzić w balerinach, w szyfonowych sukienkach, w kombinezonach uwielbiam.




Pięknie kochana





Zapowiedzi dopiero po protokole chyba
Miałaś rację, dobrze że odczytałam Twój post jak zadzwonił budzik, bo już miałam nie jechać Na szczęście udało mi się załatwić, chociaż ksiądz buc Wspólną cechą kleru jest to, że traktują ludzi z góry i ja tak zostałam potraktowana. Od początku pytania, dlaczego tam, przecież to w parafii panny młodej powinien być ślub, kto tak robi, a w ogóle to czy chodzę na rekolekcje (powiedziałam że nie), zaczął buczeć, że nie powinien mi tego zaświadczenia wydawać, bo widać że mi nie zależy, no k%$$^a mać Kim on do cholery jest, żeby mnie oceniać?
Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Szatynka dobrze Cie widzieć!

Ostatni dzień w pracy, a właściwie pół dnia, o 12.30 jadę do nowej szkoły. Nawet nie jest mi smutno ... a od jutra ferie!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ale fajnie Przylatujesz teraz do Polski?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 08:08   #999
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

szatynka

hej dziewczyny

Ja wczoraj zapraszałam wampira emocjonalnego, naszą rodzinną Gwiazdę Kurczę za każdym razem staram się dawać jej szansę i za każdym razem muszę się przejechać Oczywiście ona nie będzie w centrum uwagi to już musiała coś wymyślać.
Wróciłam do domu cała wypruta...
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 08:25   #1000
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Noemi co ona wymyśliła ? może zrobi jakiś taniec dla gości haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 08:37   #1001
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Piąteczek!

Widzę, że temat butów nie tylko u mnie się ciągnie

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj przyszły te sandały z zalando i hit - zamówiłam 39, bo nie było 38, tak jak wam pisałam, a przysłali 38 Tak czy siak raczej odeślę, bo są na mega szczupłą stopę i strasznie mnie cisną. Spróbuję je jeszcze przymierzyć z rana, bo pod koniec dnia mam spuchnięte stopy, ale z drugiej strony to miały być moje buty na poprawiny, a wtedy na pewno będą większe, niż zazwyczaj, po calonocnym hasaniu. Może kupię te Orina z Ryłko, bo są szerokie i w sklepie były sporo za luźne, ale na spuchnięte stopy będą akurat
Ale szkoda, bo na żywo są takie śliczne

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Miałam do Ciebie pisać w tej sprawie, ale zapomniałam Też mierzyłam te sandałki z Zalando, choć raczej nastawiałam się na pełne buty (ale miały dobre opinie, były ładne i tanie, często polecały je dziewczyny na tych grupach ślubnych), ładne były Ale też odesłałam, bo miałam pół stopy w powietrzu, w ogóle nie na mój kształt stopy (akurat mnie nie cisnęły, ale mam raczej wąskie stopiszcze).

Ale swoją drogą, niezłe jajo z tym rozmiarem!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a ja chyba zamowie te srebrne wysokie tzn jak dla mnie wysokie i to mega (ponad 10 cm slupek) teraz jak jestem w Polsce to najwyzej zwroce
Dajesz!

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hihi ja liczyłam po cichu, że może któraś z tych 4 par balerin, co zamówiłam będzie zła, bo kto to widział tyle piniendzy wydać za jednym razem, a tu jak a złość wszystkie świetne a że ciepełko sie zrobiło, to już latam w nich w ogóle jestem taka szczęśliwa, że już wiosna i można chodzić w balerinach, w szyfonowych sukienkach, w kombinezonach uwielbiam.
Taaaak, już jest pięknie! Ja dziś pierwszy raz w szpilach wylazłam Na szczęście od rana było dość ciepło, w ostatnich dniach, jak wychodziłam z domu koło 6.45, to było niewiele ponad zero, jakoś mi się nie zachciało wiosennych butów przez to

Ale niestety mam mnóstwo kolejnych potrzeb butowych, i to takich, których już nie mogę ślubem motywować
Przydałyby mi się sandały, myślę o balerinach (mam wciąż na oku wrzucane przez Ciebie z Kiomi), no i dziś pomyślałam, że przydałyby mi się czarne szpile (i myślę o Hogl… ).
A tu trzeba wódkę kupować, noclegi opłacać, a nie na kolejne buty patrzeć

Kombiaki na pewno super wyglądasz w takim zestawie, szalenie mi się podobają kombinezony!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86673511]Szoszo gratuluje! Poszukiwanie butów zakończone
[/QUOTE]
Wreszcie!

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szoszo koniec już kupowania butów ? no go gratuluję że buty są wybrane
Ja sama nie wiem co zrobić ,najpierw chciałam kupować w Polsce ale ostatnio stwierdziłam ,że może tutaj kupię w jakimiś sklepie z butami ,też mają jednak dobre jakościowo . Z drugiej strony strasznie słaby wybór w porównaniu do pl. Jednak chce kupić jakieś na płaskim wiecie i na zmianę poprostu wezmę trampki ale tak myślę ,że jeszcze jakieś wezmę na zmianę tak w razie czego haha
Mnie znowu ten ślubny stres łapie. Stąd te sny znowu. A z drugiej strony czuje takie aż motylki w brzuchu ,że to będzie nasz dzień nie do końca to do mnie dochodzi ,powoli właśnie czuje ,że to nasze wesele i stąd chyba ten stres ,no nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniec! (Ale tylko ślubnych )
Nie wiem, co Ci polecić, z doświadczenia () mogę powiedzieć, że większy wybór na pewno lepszy, jak się szuka czegoś konkretnego i jak ma się problemową stopę. Ale wśród płaskich łatwiej znaleźć coś wygodnego
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 08:42   #1002
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Mam jakiegoś stresa....
Tak mało czasu zostało a my nie mamy tyłu rzeczy ogarniętych
- podziękowań dla rodziców, świadków
-koszykow ratunkowych no i zawartości
-winietek
-ja nie mam bizuterii
-mąż nie ma muchy na poprawiny
-dekoracja kościoła
-organista
-szampana
-wina....
Mam doła....
Pytanie do Was jakiego macie szampana na powitanie dla gosci(już różany do kieliszków) i dla Was? Miałam kiedyś porobione screeny rzeczy do koszykow ratunkowych i nie mogę tego znaleźć... pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 08:54   #1003
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Noemi co ona wymyśliła ? może zrobi jakiś taniec dla gości haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zdziwiłabym się
Ogólnie bardzo ujmowała na ważności tego ślubu Pierwszy raz spotkałam się z takim nastawieniem, wszystkie moje znajome czy to rodzina czy znajomi próbują mi doradzać, mówią co u nich się sprawdziło, a co nie. Dodatkowo od razu zapowiedziała się, że będzie bardzo krótko na weselu zupełnie bez konkretnego powodu. Tzn. ja wiem o co chodzi gwiazda nie będzie gwiazdą w tym dniu.

Edytowane przez n0emi
Czas edycji: 2019-04-05 o 08:56
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:09   #1004
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Piąteczek!

Widzę, że temat butów nie tylko u mnie się ciągnie


Miałam do Ciebie pisać w tej sprawie, ale zapomniałam Też mierzyłam te sandałki z Zalando, choć raczej nastawiałam się na pełne buty (ale miały dobre opinie, były ładne i tanie, często polecały je dziewczyny na tych grupach ślubnych), ładne były Ale też odesłałam, bo miałam pół stopy w powietrzu, w ogóle nie na mój kształt stopy (akurat mnie nie cisnęły, ale mam raczej wąskie stopiszcze).

Ale swoją drogą, niezłe jajo z tym rozmiarem!


Dajesz!


Taaaak, już jest pięknie! Ja dziś pierwszy raz w szpilach wylazłam Na szczęście od rana było dość ciepło, w ostatnich dniach, jak wychodziłam z domu koło 6.45, to było niewiele ponad zero, jakoś mi się nie zachciało wiosennych butów przez to

Ale niestety mam mnóstwo kolejnych potrzeb butowych, i to takich, których już nie mogę ślubem motywować
Przydałyby mi się sandały, myślę o balerinach (mam wciąż na oku wrzucane przez Ciebie z Kiomi), no i dziś pomyślałam, że przydałyby mi się czarne szpile (i myślę o Hogl… ).
A tu trzeba wódkę kupować, noclegi opłacać, a nie na kolejne buty patrzeć

Kombiaki na pewno super wyglądasz w takim zestawie, szalenie mi się podobają kombinezony!


Wreszcie!


Koniec! (Ale tylko ślubnych )
Nie wiem, co Ci polecić, z doświadczenia () mogę powiedzieć, że większy wybór na pewno lepszy, jak się szuka czegoś konkretnego i jak ma się problemową stopę. Ale wśród płaskich łatwiej znaleźć coś wygodnego
No ja niby też mam wąską stopę, ale te buty muszą być na jakąś mega mini Dzisiaj rano zmierzyłam i już mnie nie cisnęły, ale tak jak mówisz - pół stopy w powietrzu Cały czas się zastanawiam, bo stopa wygląda w nich cudnie i mega zgrabnie, ale na drugi dzień na pewno odpadają.

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Nie zdziwiłabym się
Ogólnie bardzo ujmowała na ważności tego ślubu Pierwszy raz spotkałam się z takim nastawieniem, wszystkie moje znajome czy to rodzina czy znajomi próbują mi doradzać, mówią co u nich się sprawdziło, a co nie. Dodatkowo od razu zapowiedziała się, że będzie bardzo krótko na weselu zupełnie bez konkretnego powodu. Tzn. ja wiem o co chodzi gwiazda nie będzie gwiazdą w tym dniu.
O ludzie Po mojej spodziewałabym się czegoś podobnego, ale stawiam na to, że pojawi się w jakiejś olśniewającej kreacji lub sukience w białym kolorze Bo też nie może być tak, że gwiazda nie będzie gwiazdą Pisałam wam, co zrobiła na cywilnym

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:10   #1005
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Nie zdziwiłabym się
Ogólnie bardzo ujmowała na ważności tego ślubu Pierwszy raz spotkałam się z takim nastawieniem, wszystkie moje znajome czy to rodzina czy znajomi próbują mi doradzać, mówią co u nich się sprawdziło, a co nie. Dodatkowo od razu zapowiedziała się, że będzie bardzo krótko na weselu zupełnie bez konkretnego powodu. Tzn. ja wiem o co chodzi gwiazda nie będzie gwiazdą w tym dniu.
I zjawi się na chwilkę jak celebrytka bożżż..
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:22   #1006
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

mariamarysienka tak pamiętam co zrobiła na cywilnym
Serio skąd się Ci ludzie biorą?

Już jednego narcyza pożegnałam ze swojego życia, tylko to nie była rodzina, więc dużo łatwiej było mi zerwać znajomość


Szoszoszo
powiedz jak Ty ogarniasz te zwroty?
Też pozamawiałam jak durne te rzeczy, bardzo przyjemnie robić zakupy online
A teraz się męczę. Godzinę szukałam i drukowałam formularze. Jeszcze tylko je wypisać, zapakować rzeczy i na pocztę Chyba będę musiała w dwóch turach iść.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:29   #1007
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Noemi - mnie bardziej dziwi, kto z takimi wytrzymuje? Jak ludzie mogą być tak ślepi?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:35   #1008
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Miałaś rację, dobrze że odczytałam Twój post jak zadzwonił budzik, bo już miałam nie jechać Na szczęście udało mi się załatwić, chociaż ksiądz buc Wspólną cechą kleru jest to, że traktują ludzi z góry i ja tak zostałam potraktowana. Od początku pytania, dlaczego tam, przecież to w parafii panny młodej powinien być ślub, kto tak robi, a w ogóle to czy chodzę na rekolekcje (powiedziałam że nie), zaczął buczeć, że nie powinien mi tego zaświadczenia wydawać, bo widać że mi nie zależy, no k%$$^a mać Kim on do cholery jest, żeby mnie oceniać? Ale fajnie Przylatujesz teraz do Polski?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
To samo ostatnio powiedziałam tż po wizycie w kościele i nawet tymi samymi słowami to opisałam. Dla mnie to było niepojęte, że kancelaria parafialna czynna od 16 do 17 była zamknięta na 4 spusty, nikt nie wiedział gdzie jest jakikolwiek ksiądz, z wielką łaską nam gosposia odfuknęła, że ksiądz to nie igła, żeby go szukać i tak staliśmy do 16.40 na dworze natomiast pocieszające jest to, że nasz proboszcz jak już się z nim rozmawia, to jest naprawdę super milutki i bardzo bym chciała, żeby jednak nie odszedł na emeryturę przed naszym ślubem

W Polsce Kościół i publiczne szpitale najbardziej traktują ludzi jak bydło, a są to instytucje, które są przecież stworzone do pomocy i okazywania szacunku słabszym. Ostatnio byłam w takim publicznym molochu po raz pierwszy od chyba 5 lat i naprawdę musiałam to później odchorować

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Piąteczek!

Widzę, że temat butów nie tylko u mnie się ciągnie


Miałam do Ciebie pisać w tej sprawie, ale zapomniałam Też mierzyłam te sandałki z Zalando, choć raczej nastawiałam się na pełne buty (ale miały dobre opinie, były ładne i tanie, często polecały je dziewczyny na tych grupach ślubnych), ładne były Ale też odesłałam, bo miałam pół stopy w powietrzu, w ogóle nie na mój kształt stopy (akurat mnie nie cisnęły, ale mam raczej wąskie stopiszcze).

Ale swoją drogą, niezłe jajo z tym rozmiarem!


Dajesz!


Taaaak, już jest pięknie! Ja dziś pierwszy raz w szpilach wylazłam Na szczęście od rana było dość ciepło, w ostatnich dniach, jak wychodziłam z domu koło 6.45, to było niewiele ponad zero, jakoś mi się nie zachciało wiosennych butów przez to

Ale niestety mam mnóstwo kolejnych potrzeb butowych, i to takich, których już nie mogę ślubem motywować
Przydałyby mi się sandały, myślę o balerinach (mam wciąż na oku wrzucane przez Ciebie z Kiomi), no i dziś pomyślałam, że przydałyby mi się czarne szpile (i myślę o Hogl… ).
A tu trzeba wódkę kupować, noclegi opłacać, a nie na kolejne buty patrzeć

Kombiaki na pewno super wyglądasz w takim zestawie, szalenie mi się podobają kombinezony!


Wreszcie!


Koniec! (Ale tylko ślubnych )
Nie wiem, co Ci polecić, z doświadczenia () mogę powiedzieć, że większy wybór na pewno lepszy, jak się szuka czegoś konkretnego i jak ma się problemową stopę. Ale wśród płaskich łatwiej znaleźć coś wygodnego
Teraz jak mi spadło trochę brzucha, to już się tak nie krępuję kombiaków, bo już nie wyglądam aż tak bardzo ciężarnie w nich dzisiaj np mam na sobie i mega wygodnie jest, jak w dresie

A zapomniałam wam napisać, że jaram się jak pochodnia, bo dzisiaj w końcu lecimy wybierać autko dla mnie facet mi się kazał zastanowić czy jednak nie zamienić benzyny na hybrydę, a ja zamiast o tym myśleć, to dumam nad arcyważną kwestią - BORDOWY CZY NIEBIESKI?

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-04-05 o 09:37
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:37   #1009
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Noemi - mnie bardziej dziwi, kto z takimi wytrzymuje? Jak ludzie mogą być tak ślepi?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Akurat w tym moim przypadku ludzie nie są aż tak bardzo ślepi

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

mikoma to on nie wie, że kolor jest najważniejszy?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 09:42   #1010
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Jak widać ja już go uprzedziłam, że przyjdę z tż i to z nim ma rozmawiać o technice, a ja sie skupie na ważniejszych detalach
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:47   #1011
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mam jakiegoś stresa....
Tak mało czasu zostało a my nie mamy tyłu rzeczy ogarniętych
- podziękowań dla rodziców, świadków
-koszykow ratunkowych no i zawartości
-winietek
-ja nie mam bizuterii
-mąż nie ma muchy na poprawiny
-dekoracja kościoła
-organista
-szampana
-wina....
Mam doła....
Pytanie do Was jakiego macie szampana na powitanie dla gosci(już różany do kieliszków) i dla Was? Miałam kiedyś porobione screeny rzeczy do koszykow ratunkowych i nie mogę tego znaleźć... pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy mieli Cavę
Nie dołuj się, ze wszystkim zdążysz!
To już przecież drobiazgi, które będziecie teraz po kolei odhaczać.

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
No ja niby też mam wąską stopę, ale te buty muszą być na jakąś mega mini Dzisiaj rano zmierzyłam i już mnie nie cisnęły, ale tak jak mówisz - pół stopy w powietrzu Cały czas się zastanawiam, bo stopa wygląda w nich cudnie i mega zgrabnie, ale na drugi dzień na pewno odpadają.
No właśnie. Jak stopa w powietrzu, to dla mnie dyskwalifikacja, nawet jak but lekki, ładny i zgrabny.
Na pewno znajdziesz jakieś fajne zastępstwo za nie.

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość

Szoszoszo
powiedz jak Ty ogarniasz te zwroty?
Też pozamawiałam jak durne te rzeczy, bardzo przyjemnie robić zakupy online
A teraz się męczę. Godzinę szukałam i drukowałam formularze. Jeszcze tylko je wypisać, zapakować rzeczy i na pocztę Chyba będę musiała w dwóch turach iść.

U mnie jest o tyle łatwiej, że prawie wszystko zamówiłam z Zalando, a tam mają bardzo przyjazną politykę zwrotów, formularz dołączają do opakowania, naklejka na pudełko i koniec sprawy! Zbieram wszystkie paki, jakie mam, i idę do punktu nadań DHL (mam blisko, w Żabce), czasami z jedną paczką, a czasami z torbą z ikei, w której mam 2-3 pudła

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Jak widać ja już go uprzedziłam, że przyjdę z tż i to z nim ma rozmawiać o technice, a ja sie skupie na ważniejszych detalach

No wiadomo, kolor to mega ważna sprawa!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:57   #1012
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
To samo ostatnio powiedziałam tż po wizycie w kościele i nawet tymi samymi słowami to opisałam. Dla mnie to było niepojęte, że kancelaria parafialna czynna od 16 do 17 była zamknięta na 4 spusty, nikt nie wiedział gdzie jest jakikolwiek ksiądz, z wielką łaską nam gosposia odfuknęła, że ksiądz to nie igła, żeby go szukać i tak staliśmy do 16.40 na dworze natomiast pocieszające jest to, że nasz proboszcz jak już się z nim rozmawia, to jest naprawdę super milutki i bardzo bym chciała, żeby jednak nie odszedł na emeryturę przed naszym ślubem

W Polsce Kościół i publiczne szpitale najbardziej traktują ludzi jak bydło, a są to instytucje, które są przecież stworzone do pomocy i okazywania szacunku słabszym. Ostatnio byłam w takim publicznym molochu po raz pierwszy od chyba 5 lat i naprawdę musiałam to później odchorować



Teraz jak mi spadło trochę brzucha, to już się tak nie krępuję kombiaków, bo już nie wyglądam aż tak bardzo ciężarnie w nich dzisiaj np mam na sobie i mega wygodnie jest, jak w dresie

A zapomniałam wam napisać, że jaram się jak pochodnia, bo dzisiaj w końcu lecimy wybierać autko dla mnie facet mi się kazał zastanowić czy jednak nie zamienić benzyny na hybrydę, a ja zamiast o tym myśleć, to dumam nad arcyważną kwestią - BORDOWY CZY NIEBIESKI?
U nas kancelaria czynna od 8 do 9 Też świetne godziny, ale jak przyszłam o 8:40 to ksiądz ledwo mnie przyjął I też coś gęgał, ze przyszłam w ostatniej chwili. No kurde

Haha Ja bym brała bordowy Cały czas na tapecie Yaris?
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Akurat w tym moim przypadku ludzie nie są aż tak bardzo ślepi

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

mikoma to on nie wie, że kolor jest najważniejszy?
O to chociaż masz to szczęście U nas niestety jest masakra, nawet mój Tż długo jej bronił, ale w końcu i jego szlag trafił.
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Jak widać ja już go uprzedziłam, że przyjdę z tż i to z nim ma rozmawiać o technice, a ja sie skupie na ważniejszych detalach
Haha no pronto Ja też jak będę szła po samochód to wezmę Tż i niech on mi wybierze taki, żeby dobrze jeździł, a ja się zajmę istotnymi sprawami

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 10:06   #1013
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszoszo będziecie mieli tylko to 1 wino? Nam właściciel sali powiedział że dla nas ma być jakieś lepsze, bo będzie otwierane przy gościach??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 10:08   #1014
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Tak, Yaris będzie chyba ze mnie pan przekabaci, to może jakiegoś Lexusa wezmę
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 10:45   #1015
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Tak, Yaris będzie chyba ze mnie pan przekabaci, to może jakiegoś Lexusa wezmę

Bordowy yarisek byłby super! Ale niebieski w sumie też... Ja bym chyba niebieski obstawiała (choć jeszcze pytanie, jaki odcień )

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Szoszoszo będziecie mieli tylko to 1 wino? Nam właściciel sali powiedział że dla nas ma być jakieś lepsze, bo będzie otwierane przy gościach??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem jeden rodzaj wystarczy nawet nie wiem, czy będzie otwierane na sali, prawdę mówiąc, zupełnie mi wszystko jedno. Nawet jeśli tak, to Cava może nie jest szampanem za parę stów, ale i nie kosztuje 5 zł, więc nie będzie mi wstyd przed gośćmi

A poza tym jakoś sobie nie wyobrażam odkorkować na oczach gości Veuve Clicquot, a potem na zapleczu zaserwować im jakąś taniochę
Na pewno nie będę inwestować w bąbelki na toast, bo - choć ja zawsze bardzo lubię - jednak mało ludzi dopija tego szampana, więc nie będę się starała dogodzić koneserom.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:51   #1016
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My również nie zamierzamy inwestować w szampana Zobaczymy, co będzie w Selgrosie, ale nie wykluczamy Igristoje

Mikoma - ale chcesz tego najnowszego Yarisa? Ja jeżdżę mega starym, ale miałam okazję kajtnąć się tym z 2017 i to już kompletnie inne auto, o wiele większe i bardziej komfortowe. Także pewnie najnowsza wersja jest jeszcze fajniejsza.
Ja niestety choruję śmiertelnie na Auris Jeszcze biorę pod uwagę Alfę Romeo Giuliettę, ale Toyoty są bardziej niezawodne.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:57   #1017
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Właśnie jeszcze ten szampan a mnie męczą te kieliszki od szampana do stłuczenia bo nadal nie mamy i nie wiem jakie kupić ...
Noemi co za wredne babsko !
A w sumie i dobrze dla Ciebie jak ona wcześnie pójdzie
Maria ja nie wiem co zrobiła na cywilnym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 14:14   #1018
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Mikoma ja bym brała niebieski

Szatynka hej dalej trzymam kciuki za znajomość wpadaj częściej

Wczoraj z Tżtem odpowiadaliśmy na te pytania z protokołu:p biedny myślał,że to tylko idzie się spisać nasze dane,.a nie cała lista pytań po zmianie kościoła mamy lajcik, zupełnie inne podejście księży, we wcześniejszym traktowali nas z wielką łaską, jeszcze się nie wypisaliśmy z pierwotnego:p ale niech się bujają za to jak nad potraktowali:p

Padam ledwo wróciłam, zjadłam i niedługo jedziemy gości prosić,bo weekend drugie zmiany znowu

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Dzień dobry

Mikoma ja bym brała niebieski

Szatynka hej dalej trzymam kciuki za znajomość wpadaj częściej

Wczoraj z Tżtem odpowiadaliśmy na te pytania z protokołu:p biedny myślał,że to tylko idzie się spisać nasze dane,.a nie cała lista pytań po zmianie kościoła mamy lajcik, zupełnie inne podejście księży, we wcześniejszym traktowali nas z wielką łaską, jeszcze się nie wypisaliśmy z pierwotnego:p ale niech się bujają za to jak nad potraktowali:p

Padam ledwo wróciłam, zjadłam i niedługo jedziemy gości prosić,bo weekend drugie zmiany znowu
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 14:19   #1019
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pisałam w klubie, ale mogę i tu - przeprowadziła swojego psa, super insta buldoga francuskiego, żeby móc go ubrać w muchę i błysnąć w towarzystwie Oczywiście przez to nie weszła do urzędu, więc w zasadzie nie wiem, po co w ogol3 się fatygowała

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 15:29   #1020
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hahahaha o matko no może teraz też go weźmie i właśnie dlatego nie będzie mogła być za długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.