Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 09:00   #991
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Baobabku trzymamy kciuki
Gmyrelk moze niebawem na dobre sie u Ciebie rozkreci
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:45   #992
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

UWAGA
Baobabek pisała ok 4 nad ranem że odeszły jej wody i jedzie na porodówkę... nie mam jeszcze rzadnych info wiec chyba akcja trwa!


Aneczkkaa tzymaj sie tam w szpitalu kochana bedzie dobrze!!!


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

oo gmyrelka mnie wyprzedziła...
baobabku jej trzymaj sie musi boleć!!!

PS. dobrze że wymienianie sie numerami bo ja czasami moge nie nadązyc
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:46   #993
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Baobabku no to trzymam kciuki. A zarazem za wpychanie się w kolejke nie no zartuje, szybkiej akcji zycze.
Ja nadal 2 in 1 się melduje.
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:26   #994
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
Witam z powrotem!!

Przede wszystkim gratuluję kolejnym rozpakowanym!!!!
martuko Roza26 megi-megi mrowak aixa klask i:

My dopiero w czwartek wyszłyśmy ze szpitala - mała musiała przejść więcej badań, wyszły niestety też problemy z serduszkiem + torbiele w nerce potwierdzone, więc wyszłyśmy z plikiem skierowań do różnych poradni.
Ale już w domku
Porodu może opisywać nie będę, bo tylko zestresować mogę kogoś

Teraz spróbuję Was nadrobić, choć wątpię, żebym zdążyła przed kolejnym karmieniem

Aaaa i jeszcze wklejam zdjęcia mojego Cuda - przedstawiam Wam Olę

Kochana ta twoja dzidzia, wygląda już na taką dużą
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:27   #995
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Na wywołanie to chłodna kąpiel skurcze wywołuje, a ciepła to na fałszywe alarmy, bo po ciepłej przechodzą, a jak już nie fałszywe to zostają.
jak ja mam skurcze po kilka godzin to ani ciepła kąpiel, alni no-spa nic nie pomaga... bóle się rozkręcają i potem zanikają... takie fałszywe alarmy Mała nam robi i każdy sposób na sprawdzenie czy to fałyszywy czy nie, mówi, że sie zaczęło. A ja nadal w dwupaku

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
A ja wlasnie pochlonelam ogromniaste ciastko francuskie z jabluszkiem popilam mlekiem (bleahhh ale duszkiem dla zdrowotnosci)....i chyba chce wiecej :P a mam 2 rano :P a ze zmieniam dzis czas to juz 3 :P pora odpowiednia na przekaski ;P
dziewczyny my też czas zmieniamy?? ??

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Natal dzisiaj nie pieklam Bo wczoraj upieklam jogurtowe przekladane powidlami I oremem wieczorem wiec na dzisiaj bedzie choc paczusiow to ja bym zjadla ale jedziemy potem na zakupy i na giełdę samchodowa zobaczyć za nowym autkiem dla mnie <jupi> to się objem paczusiow mniami
drcron daj przepis

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
I wlasnie dlatego ciesze sie ze ja bede (tak jak wszyscy tu)w osobnym pokoju tylko z mala i TZ...z wlasna lazienka...wszystko zakmniete, czysciutkie....
Nie znioslabym takiego babska ughhhh ;/
Moim zdaniem patologia, czy sale poporodowe powinny byc jak tu...dla kazdej oddzielny pokoj....a jesli nie ma warunkow, pieniedzy to chociazby jakis parawan....cos co zapewni choc troche intymnosci.... to niestety nie wakacje...polska sluzba zdrowia, szpitale itp to dla mnie od zawsze byla porazka!
tu co prawda nie ma pojedynczych sali, ale właśnie są takie zasłonki, że można się odgrodzić od reszty i robić co się chce... co prawda słyszy się np. chrapanie kogoś obok, ale mi się to i tak bardziej podoba niż całkiem odsłonięte sale. Ma się trochę intymności

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Brzuchatki Babobabek jest na porodówce!!!!

O 4:50 dostałam smsa że odeszły Jej wody i jedzie na porodówkę.

Sms z 8:30:
"Na razie jestem po lewatywie-masakra:@ chodze po korytarzu coby sie ruszyło. na razie rozwarcie na 2 palce. skurcze bolą jak cholera!!chyba długo to potrwa;("

Sms 8:38:
"Ty też bądź w pogotowiu bo lada chwilia Cie wezmie dzieki za wsparcie, dam znac jak bede po i jak przeżyje;(boj straszny;("

Także wieeeeeeeeeeelkie kciuki za Baobabka i Kubusia !!!!

P.S. Ja nie spałam do 3:30, regularne nasilające się skurcze od godziny ok. 23... Po dwóch nospach się nasiliły i przeszły na krzyż, torba pakowana na gwałt z przyjaciółką (z Nią bylam w domu,rodzice i mąż na imprezie ) Wrócili przed 3... zjadłam kolejną kolację coby mieć siłę rodzić i .................. CISZA !! Aha... i czop mi odszedł ... Czuje oddech porodu na plecach
no to się Baobabek w końcu doczekał trzymam kciuki !! Mam nadzieję, że już jest PO!!

Gmyrelka ty też się szykuj

JA TEŻ CHCĘ JUŻ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:29   #996
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie pampki wy kupujecie?pampers czy huggies?bo chcę zamówic większą ilośc,a nie wiem na które się zdecydowac?
Najlepiej kup każdych po trochę każdemu co innego odpowiada, sama przetestujesz.Dla mnie haggisy i pampki to to samo dada są trochę sztywnawe ,ale jak przed założeniem trochę pogniotę to też jest ok.
Są jeszcze happy ale tych nie próbowałam
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:32   #997
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie pampki wy kupujecie?pampers czy huggies?bo chcę zamówic większą ilośc,a nie wiem na które się zdecydowac?
ja bym wiecej nie kupowała tym bardziej że dzidzia może urodzic sie duza i np. te NEWBORN pieluszki moga tylko ci tydzien-2 słuZyc i na kolejny rozmiar bedzie trzeba przejśc...
ja kupiłam 3 opk. Pampersów i 1 op. Huggies-ów
a kolejna sprawa dziecie moze miec alergie wiec -3-4 pacvzki to góra mysle na poczatek.
Cytat:
Napisane przez catro Pokaż wiadomość
Witam z powrotem!

Aaaa i jeszcze wklejam zdjęcia mojego Cuda - przedstawiam Wam Olę

Rany alez Olcia jest boska!!! Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez magda3456 Pokaż wiadomość
Witam, kiedys pisałam w wątku ale przestałam bo nie mogłam nadrobic zaległości. Jestem w 39 tyg własciwie juz sie zaczął ostatni tydzien 40. Termin mam na 20 marca i juz sie nie moge doczekać synka. Pewnie macie tak jak ja. Niby jeszcze czas ale te ostatnie dni i to czekanie jest straszne. Musimy sie razem wspierac i dopingować. pozdrawiam
hej madzia to ty tez możesz lada chwila rodzic!!!
Daj Znac z porodówki jak juz bedziesz Po.


A my bylismy od 16-22 na roczku małego Adasia... co za dziecko ciagle usmiechniete!! Super!!
Nawet od ciagłego siedzenia mnie plecy nie bolały super...
za to w nocy spac nie mogłam z bólu bioder i nóg...
Wogóle mi duszno sie zrobiło i jakby mi powietrza brakowało musiałam wstac.
Bóle głowy mam codziennie.. i ten ból promieniujacy w plecach...


PS. jak przygotowac napar z lisci malin... a wiesiołek juz biore od wczoraj

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

GMYRELKA.......... uuuuuuuuuu Ty kolejna mówisz!! Powodzenia
nie wiem co sie zyczy kobiecie przed poriodem?
Połamania.. czy szerokiego rozwarcia
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 10:33   #998
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez sismuerte Pokaż wiadomość
Siedmiodniowe dziecko się udusiło w chuście takiej konstrukcji jak te lululu czy coś w tym stylu takie nie wiązane

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

A puścili nagranie jak ta matka po pogotowie dzwoniła to się oczywiście popłakałam, ehhh
Jakim cudem,a już miałam zamawiać hustę
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:51   #999
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Natal dzisiaj nie pieklam Bo wczoraj upieklam jogurtowe przekladane powidlami I oremem wieczorem wiec na dzisiaj bedzie choc paczusiow to ja bym zjadla ale jedziemy potem na zakupy i na giełdę samchodowa zobaczyć za nowym autkiem dla mnie <jupi> to się objem paczusiow mniami
Co za fure chcesz kupić ? ja może niedługo też coś przytacham a niemiec napewno nie kupie u nas . Bo mąż ma dostęp do sprawdzenia faktycznych przebiegów i jak szukaliśmu to z 5 aut 4 miały kręcone .. Ja podziękuje

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Oj a na patologi to łóżko obok leżała kobietka już tydzień, co nawet w nocy co 2 godziny wstawała na papieroska, i jeszcze jakby jakieś porządne paliła to by tak nie śmierdziało, a to jakieś ala mocne, i do tego przez tydzień mąż zapominał jej szczoteczki i pasty przynieść, a przypominała się codziennie. To to ja do końca życia zapamiętam
W nocy nie szło spać żeby twarzą do niej, bo ona jeszcze z otwartą buzią spała bleee
Ja bym takiej krowie tego peta w gardło wsadziła

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
ale przegapilam promocje w GAPie ;/ byla akcja typu przynies stare jeansy i wymien na nowe z 30%off.....a mam tego troche w szafie ojezu jezu ze ja wczesniej nie zajrzalam :/
I jak ja mam zasnac :P
Nic mi nie mów o Gap .. mają tak piękne rzeczy dla dzieci że szok

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Brzuchatki Babobabek jest na porodówce!!!!

O 4:50 dostałam smsa że odeszły Jej wody i jedzie na porodówkę.

Sms z 8:30:
"Na razie jestem po lewatywie-masakra:@ chodze po korytarzu coby sie ruszyło. na razie rozwarcie na 2 palce. skurcze bolą jak cholera!!chyba długo to potrwa;("

Sms 8:38:
"Ty też bądź w pogotowiu bo lada chwilia Cie wezmie dzieki za wsparcie, dam znac jak bede po i jak przeżyje;(boj straszny;("

Także wieeeeeeeeeeelkie kciuki za Baobabka i Kubusia !!!!

P.S. Ja nie spałam do 3:30, regularne nasilające się skurcze od godziny ok. 23... Po dwóch nospach się nasiliły i przeszły na krzyż, torba pakowana na gwałt z przyjaciółką (z Nią bylam w domu,rodzice i mąż na imprezie ) Wrócili przed 3... zjadłam kolejną kolację coby mieć siłę rodzić i .................. CISZA !! Aha... i czop mi odszedł ... Czuje oddech porodu na plecach

Aniup ja dopiero wczoraj wg OM skończyłam 37tc także do przetreminowania to mi jeszcze bardzo daleko i nie sądzę że mi się to uda
PoP akcja była super udana, szkoda że wczoraj nie dało się powtórzyć bo akcja się na dobre rozkręcała... <boi się>
No to ładnie następna .. Oby było szybko i lekko .
Gmyrelka nic nigdy nie wiadomo ale ja Ci zycze żeby było już po co łazić z tym brzuchem jak nie trzeba

ja się dziś wyspałam dłużej bo małż w domu to się małym z rańca zajmoewał a ja kima .. fajnie lubie takie weekendy .
To co laski która następna ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:56   #1000
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Jakim cudem,a już miałam zamawiać hustę
libra ja tego nie widziałam, ale dziewczyny mówiły, że ta matka źle dziecko nosiła w tej chuście, przyciśnięte buzią do jej ciała było czy coś takiego

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

libra znalazłam
http://www.tvn24.pl/2318513,0,0,1,1,o-matko,wideo.html
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:59   #1001
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Laski drogie, ja Was bardzo proszę Ja jeszcze nie chcieć rodzić Jeszcze chociaż tydzień Jutro idę do fryzjera i koleżanka mi miała parę fotek na pamiątkę cyknąć ...

Ciekawe jak tam Baobabek ... oby wszystko poszło pomyślnie i zaraz będziemy Kubusia podziwiać

catro cudna dziewczynka!! Gratulacje!! Jakie ma oczka bajeczne
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:00   #1002
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
12 czerwca mamy slub koscielny i chrzciny, ostatnio w 9 tygodni z malymi przerwami schudlam 20 wiec teraz bez przerw mysle ze tez cos kolo tego bedzie

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

moj tez lubi ale pepsi
Darusia schudłaś 20 kg w 9 tyg jak to zrobiłaś
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:00   #1003
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

przepis na ciacho
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...7368,9495.html
ja ciasto przekrawam na dwie polowy i najpierw dolna smaruje powidlami a potem nakladam krem waniliowy taki z torebki i przykrywam gorna czescia i puder na gore

Madziawa chyba sie zalewa wrzatkiem i odstawia na chwile by sie zaparzyly albo sie troszke gotuje powinno pisac na opakowaniu
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:06   #1004
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
A ja mam pepsi na na na na na zamowilam chinczyka bo z moim dzisiejszym bolem plecow nie jestem w stanie dluzej stac na nogach, tymbardziej przy garach... i byla weekendowa promocja litr pepsi gratis m usze oproznic poki tz wroci.... ;P ale dam rade, raczej pojdzie szybciej niz mysle ;D ahhh chyba mi sie humorek poprawil ;P

A zauwazylam , ze me dziecie ma czasem czkawke po pepsi....szczego lnie jak dluzej nie pije bo tz w poblizu...
A tak wogole to mogloby juz wyjsc :/ juz dzien po terminie a panienka dalej sie nie spieszy.....uhhh
Dziewczyny nie pijcie tak tej pepsi nie wiecie jaka jest szkodliwa,
pepsi można usunąć rdzę ze śrub itp. albo wlać do klozetu -kamień usuwa(to z perfekcyjnej pani domu)
to co ona musi z żołądkiem robić i organizmem.
Odzwyczajcie się , bo później karmiąc i tak nie powinno się pić gazowanego
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:08   #1005
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

AniaP jeszcze nie wiem ale cos malego takiego tylko dla mnie i dzieciecia bo teraz mam opelka ale on sie ciagle psuje i strach nim jezdzic wiec musi przejsc na druga strone w sumie z niemiec tez bym cos chciala sprowadzic ale ja chce auto na juz teraz natychmiast a najlepiej na wczoraj < bo ja w goracej wodzie kapana jestem czego czasem zaluje > a na takie sprowadzane trzeba dlugo czekac trezba po nie jechac a ja nie dam rady no w sumie z austrii sasiad by mogl przywiesc albo maz by z nim pojechal ale teraz przed porodem go nie puszcze tym bardziej po porodzie
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:10   #1006
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

PS. jak przygotowac napar z lisci malin... a wiesiołek juz biore od wczoraj
Madziwnia - ja wiesiołka biorę już z tydzień. A suszone liście malin kupiłam w sklepie zielarskim i parzę według tego, co jest na opakowaniu: jedną łyżeczkę zalewam szklanką wrzątku, przykrywam.
Po 10 minutach odcedzam i piję.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:10   #1007
magda3456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 155
GG do magda3456
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

madziwnia Ja wsypuje do duzego dzbanka te liście zalewam gorącą wodą i przykrywam to tależykiem. potem jak wlewam do szklanki to przez sitko. Ja zaparzam cały dzbanek bo pije to 3 razy dziennie juz takze akurat. Wiesiołek tez łykam.
magda3456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:11   #1008
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
jej ale cudo przeslodka jest


to chyba zalezy od umiejetnosci ulozenia dziecka wedlug mnie sa bezpieczne ale trzeba byc ostroznym zreszta jak ze wszystkim

a ja tez mam laysy fromage i coca cole dotego opycham sie salatka owocowa z duza iloscia jagod i ananasa :P


Daria a jak po porodzie dalej z przodu bedzie swedzialo z tylu pieklo dodatkowo z przodu lecialo a dziecei wciaz plakalo ?? to dopiero bedziesz narzekala


ja mojemu dzisiaj powiedzialam ze jk nie napije sie coca coli to zwarjuje pepsi jest dla mnie zaslodka jakos dziwnie mi smakuje

a u nas dzisiaj byli sasiedzi tez beda mieli dzidziusia ale w lipcu fajniutko sasiada mi powiedziaal ze pewnie kolo 20 sie rzsypie hehe ciekawe czy sie sprawdzi mam nadzieje ze tak bo tak po cichaczu to ja juz mam dosc nieprzespanych nocy mam dosc bolu bioder i dretwiejacych nog mam dosc bolu stawow mam dosc ciaglej zgagi mam dosc tego ze jak wejde po schodach to sie szybko mecze i tegpo ze jestem jakas ostatnio maloporadna poprostu ja juz bym chciala tak bardzo bym chciala wyladowac na porodowce

a moze bym to przyspieszyla hehe mam taki maly sposob babciny sposob wiec moze by sie udalo hihi tylko powiedzcie mi czy ja dobrze licze
czy jesli pierwotny termin mam na 4 kwietnia to jest to 40 tydzien ciazy tak ?? wiec teraz jestem w 37 tygodniu czy idzie mi dopiero 37 tydzien ?? bom ja juz zglupiala i czy jesli dziecie urodzi sie w 37 tygodniu to jest to tydzien bezpieczny dla niego czy lepiej jeszcze trosze poczekac ??

hehe a ja mam juz swojego laptopka teraz tylko czekam na zdjecia od fotografa i wam wkleje bo doszly mnie sluchy ze pierwsze sa juz gotowe
Ja urodziłam na przełomie 36/37 tydz. i mój synek już nie uchodził za wcześniaka
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:23   #1009
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Sroda? hmmmm moze piatek?akurat bede rowno tydzien po terminie....sroda nie bardzo mi pasuje bo w czwartek mam urodzinki i wolalabym je spedzic w domu niz przec :P bo nastawiam sie ze olej jednak zadziala?:P a jak nie to sie przeczyszcze porzadniej...zawsze jakis plus....

heh madzia, poszlabym spac....ale probowalam i mi nie idzie;/ krece sie z boku na bok i urzadzam pielgrzymki sypialnia-kuchnia...

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

I wlasnie dlatego ciesze sie ze ja bede (tak jak wszyscy tu)w osobnym pokoju tylko z mala i TZ...z wlasna lazienka...wszystko zakmniete, czysciutkie....
Nie znioslabym takiego babska ughhhh ;/
Moim zdaniem patologia, czy sale poporodowe powinny byc jak tu...dla kazdej oddzielny pokoj....a jesli nie ma warunkow, pieniedzy to chociazby jakis parawan....cos co zapewni choc troche intymnosci.... to niestety nie wakacje...polska sluzba zdrowia, szpitale itp to dla mnie od zawsze byla porazka!
ja tez tak bede miec ale oczywiscie platne wszystko.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
jak ja bym na taka natrafila to bym meza poprosila zeby kupil jej najtansza szczoteczke do zebow i jakas paste wzial z domu < nasi przyjaciele pracuja w fabryce colgate i zawsze nam tego naznosza wiec nie musimy kupowac > i bym jej dasla albo chociaz plyn do lukania ust umarlabym przy takiej pacjentce fujjjjjjjjjj

u nas nie zawsze jest mozliwosc bycia w osobnym pokoju co prawda sa dwa ale moga byc zajete i wtedy laduje sie na zwyklej sali z innymi ja na szkole rodzenia pytalam czy mozna jakos zarezerwowac ale polozna powiedziala ze raczej nie bo bym musiala ciagle oplacac ale mam nadzieje ze bedzie wolny pokoik bo ja nie chce zeby jacys obcy ludzie ogladali moje dziecko jak beda odwiedzali inne pacjentki jeszcze je czyms zaraza bleeeeee choc z drugiej strony jak wyladuje na grupowej sali to jak beda przychodzily pielgrzymki < tak jak sie to zdazylo u mojej kolezanki ona lezala z taka laska z typowej patologicznej rodziny i kurcze do tej laski od rana do nocy ktos przychodzil i dobra niech to by bylo po jednej osobie ale tam conajmniej 5 wlazilo a pokoik malutki > no to zrobie afere i nie bedzie odwiedzin

ale ta pierwsza kupka moze sie zdazyc dopiero po przenoszeniu terminu wczesniej to raczej niemozliwe ale ja mam co 2-3 tygodnie usg robione a na usg wyjdzie wrazie czego ze jest smulka i wtedy szybciorem porod

ja mam tak samo

Natala no ta umawiamy sie na piatek ja bde tydzien przed terminem jak dobrze licze wiec bez obaw moge zaczac dzialac to bedzie kolo 20 wiec spokojnie ale jak mozesz nie chciec miec takiego prezentu na urodziny w postaci skurczy i parcia
jezu jak to zabrzmialo "obcy ludzie zaraza moje dziecko bleeeee"
to jak beda przychodzic do ciebie inni tez bedziesz im mowila "bleeeee?"
dziwnie to zabrzmialo :P ale wiem o co ci chodzi tylko tak napisane bylo...ze az strach pomyslec , ze gotowa awanture jestes zrobic jak sie ktos zblizy;D

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Darusia schudłaś 20 kg w 9 tyg jak to zrobiłaś
pojechalam do dietetyczki do kalisza i scisle sie trzymalam tego co kazala jesc

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
AniaP jeszcze nie wiem ale cos malego takiego tylko dla mnie i dzieciecia bo teraz mam opelka ale on sie ciagle psuje i strach nim jezdzic wiec musi przejsc na druga strone w sumie z niemiec tez bym cos chciala sprowadzic ale ja chce auto na juz teraz natychmiast a najlepiej na wczoraj < bo ja w goracej wodzie kapana jestem czego czasem zaluje > a na takie sprowadzane trzeba dlugo czekac trezba po nie jechac a ja nie dam rady no w sumie z austrii sasiad by mogl przywiesc albo maz by z nim pojechal ale teraz przed porodem go nie puszcze tym bardziej po porodzie
czasami "na juz" robi sie najwieksze bledy, lepiej sie zastanowic

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja urodziłam na przełomie 36/37 tydz. i mój synek już nie uchodził za wcześniaka
a mnie tesciowa robi obiad na zamowienie dzisiaj, bo to moj ostatni obiadek niedzielny przed dietką.;D

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

mi gin mowila ze to zalezy od dzieciatka jakie jest duze jak rozwiniete i tak dalej...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

baobabku trzymamy kciuki za was

a teraz uciekam sie szykowac i jedziemy na papu a pozniej na lody
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:37   #1010
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
libra ja tego nie widziałam, ale dziewczyny mówiły, że ta matka źle dziecko nosiła w tej chuście, przyciśnięte buzią do jej ciała było czy coś takiego

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

libra znalazłam
http://www.tvn24.pl/2318513,0,0,1,1,o-matko,wideo.html
O boże aż się popłakałam, ale rzeczywiście ta matka nic nie zauważyła od razu sobie wyobraziłam mojego synka, ja chciałam zamówić taką chustę , a nie tą torbę ,ale jeszcze chyba z tym poczekam
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:39   #1011
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
libra ja tego nie widziałam, ale dziewczyny mówiły, że ta matka źle dziecko nosiła w tej chuście, przyciśnięte buzią do jej ciała było czy coś takiego

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

libra znalazłam
http://www.tvn24.pl/2318513,0,0,1,1,o-matko,wideo.html
klask i: he he no jak zwykle stany wszystkie dziwne przypadki to tam ja nie wiem jak Ci ludzie tam zyją ( Natala nie mam na mysli Ciebie raczej autochtonów .. jak nie dzieci przytrzaskujące sobie palce maclarenem to dziecko uduszone w chuście No brak słów . bo jakoś zawsze jak sa takie przypadki to zawsze tam . Dwa ja i tak będę miała chustę wiązaną bo nie uznaje tych gotowch typu bebe lulu czy inne cuda .

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
AniaP jeszcze nie wiem ale cos malego takiego tylko dla mnie i dzieciecia bo teraz mam opelka ale on sie ciagle psuje i strach nim jezdzic wiec musi przejsc na druga strone w sumie z niemiec tez bym cos chciala sprowadzic ale ja chce auto na juz teraz natychmiast a najlepiej na wczoraj < bo ja w goracej wodzie kapana jestem czego czasem zaluje > a na takie sprowadzane trzeba dlugo czekac trezba po nie jechac a ja nie dam rady no w sumie z austrii sasiad by mogl przywiesc albo maz by z nim pojechal ale teraz przed porodem go nie puszcze tym bardziej po porodzie
To uważaj jak kupujesz bo naprawdę syfu u nas pełno można wynająć osobę która auto sprowadzi dla Ciebie i załatwi wszelkie formalnośći a do tego się będzie na tym znała . Mój znajomy takl jexdzi i przywozi konkretne auto dla konkretnej osoby . Może tak spróbuj . Bo u nas można zawału dostac jak nie kręcone liczniki to szroty po powodzi czy co gorsza składane z trzech . A dla normalnego szarego ludzia czasem jest to nie do sprawdzenia Ostatnio kolega znalazł cacy X5 i własnie jak go mój sprawdził to się okazało że z 2 zrobiony
brak słów

Najadłam się rosołku ... ale mi fajno he he
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:40   #1012
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dziewczynki kochane!

Dlaczego napisałyście 34 strony? Mam to czytać przez następny rok, tak?

Jesteśmy w domku od piątku. Nie nadrobię Was teraz na pewno, więc tylko szybko napiszę, że uczymy się z Gabrysią siebie nawzajem. Póki co nie daje mi się za bardzo wysypiać i wyglądam jak zombie, ale to nieważne.
Jest śliczna, zdrowa, przekochana i taka straszliwie moja!!!

Wspomnienia z samego porodu może nie najlepsze na świecie, ale myślę, że i to minie wobec malutkiego szkraba leżącego tuż obok.

Jak wiecie udało mi się SN, nie obyło się bez nacięcia, ale szczerze mówiąc myślałam, że to całe nacinanie krocza jest dużo gorsze. Potem oczywiście szycie, ale to też nie było aż TAK straszliwe. Dokucza później pewien ból, ale tu też spodziewałam się gorszych przeżyć.

SKurczy dostałam po pólnocy w środę, a Gabulcia urodziła się o 11.20. Taki porządnych regularnych skurczy miałam 9 godzin- chyba nieźle jak na pierwszy poród.

Personel w szpitalu był rewelacyjny (poza lekarzem robiącym mi badanie przy przyjęciu- to był kooooooszmar-zapominamy!)

Położne bardzo, ale to bardzo mi pomagały, mieliśmy poród rodzinny, nawet lekarz który mnie zszywał sobie ze mną żartował. Wszystkie położne zgodnie stwierdziły, że byłam bardzo dzielna, zdyscyplinowana i zapytałam na ile mnie oceniają od 1 do 5 i dostałam 5Jak w szkole normalnie

Potem na oddziale noworodkowym było trudno: niewygodne, wysokie łóżka, a mi jeszcze odezwały się hemoroidy. Miałam problem z pokarmem, ale teraz już mam mleczko, które mała UBÓSTWIA do tego stopnia, że niedługo do mnie przyrośnie.

WEźcie kobietki ze sobą maść BEPANTHEN na brodawki i kupcie sobie kapturki na piersi!!!! Najlepiej rozmiar SMALL, bo standardowe są dość duże.

Gratuluję nowym mamciom:MEGI i AIXA

Uciekam babki: 5 minut snu jest na wagę złota, wierzcie mi
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:46   #1013
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane!

Dlaczego napisałyście 34 strony? Mam to czytać przez następny rok, tak?

Jesteśmy w domku od piątku. Nie nadrobię Was teraz na pewno, więc tylko szybko napiszę, że uczymy się z Gabrysią siebie nawzajem. Póki co nie daje mi się za bardzo wysypiać i wyglądam jak zombie, ale to nieważne.
Jest śliczna, zdrowa, przekochana i taka straszliwie moja!!!

Wspomnienia z samego porodu może nie najlepsze na świecie, ale myślę, że i to minie wobec malutkiego szkraba leżącego tuż obok.

Jak wiecie udało mi się SN, nie obyło się bez nacięcia, ale szczerze mówiąc myślałam, że to całe nacinanie krocza jest dużo gorsze. Potem oczywiście szycie, ale to też nie było aż TAK straszliwe. Dokucza później pewien ból, ale tu też spodziewałam się gorszych przeżyć.

SKurczy dostałam po pólnocy w środę, a Gabulcia urodziła się o 11.20. Taki porządnych regularnych skurczy miałam 9 godzin- chyba nieźle jak na pierwszy poród.

Personel w szpitalu był rewelacyjny (poza lekarzem robiącym mi badanie przy przyjęciu- to był kooooooszmar-zapominamy!)

Położne bardzo, ale to bardzo mi pomagały, mieliśmy poród rodzinny, nawet lekarz który mnie zszywał sobie ze mną żartował. Wszystkie położne zgodnie stwierdziły, że byłam bardzo dzielna, zdyscyplinowana i zapytałam na ile mnie oceniają od 1 do 5 i dostałam 5Jak w szkole normalnie

Potem na oddziale noworodkowym było trudno: niewygodne, wysokie łóżka, a mi jeszcze odezwały się hemoroidy. Miałam problem z pokarmem, ale teraz już mam mleczko, które mała UBÓSTWIA do tego stopnia, że niedługo do mnie przyrośnie.

WEźcie kobietki ze sobą maść BEPANTHEN na brodawki i kupcie sobie kapturki na piersi!!!! Najlepiej rozmiar SMALL, bo standardowe są dość duże.

Gratuluję nowym mamciom:MEGI i AIXA

Uciekam babki: 5 minut snu jest na wagę złota, wierzcie mi
Tak niektórzy lekarze tak badają ,że szok, myślą ,że jak masz rozwarcie to mozna grzebac jak w worku z ziemniakami, tam gdzie ja rodziłam to właśnie ordynator jak badał to świeczki w oczach stawały

A z tym snem to racja choćby 5-10 min
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:54   #1014
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dzieki mamuski za rady odnoście zaparzania lisci.

Mrowak.. jej super... zazdroszcze opieki i lekarzy i połoznych... GRATULUJE PODODU NA 5
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 11:55   #1015
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość


WEźcie kobietki ze sobą maść BEPANTHEN na brodawki i kupcie sobie kapturki na piersi!!!! Najlepiej rozmiar SMALL, bo standardowe są dość duże.
he he mam !
Dobrze ze juz jesteś w domku .. No i oczywiście czekam na jakieś fotaski małej
Na inflanckiej gdzie byłam poprzednio sa wyra na pilota mozna z nimi robic cuda . bardzo przydatna rzecz

U mnie na IP też tak jedna franca badała , tylko nie wiem po co mi tam tak grzebała skoro przyszłam na plenowaną CC Chyba żebym zobaczyła jak to jest jak boli.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 12:15   #1016
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

ania p. tak patrze na nasza liste.. i widze żeś nie podała imion ani płci jesli juz znasz.. a przeciez...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 12:29   #1017
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Zostawić Was na chwilkę i już do nadrobienia 40 stron :P

Zaprawdę

My wczoraj wyszliśmy Maluszek jeszcze nieco żółty, ale ogólnie kwitniemy (nie mam ani jednego rozstępu i hemoroidów też brak)

Muszę Was troszkę ponadrabiać... tylko najpierw pranie, sprzątanie i obiad... mąż był w końcu w domu sam przez parę dni
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 12:44   #1018
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

OOOOO kogo ja widzę!!!
Witamy na starych smieciach... hihihi
super że juz jestescie w domku... teraz na bierząco opowiadaj jak tak akrmienie i kapiele itd.. w koncu ty juz masz jakies doswiadczenie 2 dniowe ale masz...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:31   #1019
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Drcron sliczny brzuszek
Baobabku to mnie zadziwilas ja juz 3 tydzien laze po zdjeciu pessara a u Ciebie widze szybciutko poszlo szybkiego porodu
Gmyrelka no i u Ciebie cos sie tez szykuje
u mnie co sie zacznie to przy zmianie pozycji sie konczy........chyba wiecznie bede w tej ciazy chodzic.
Madziwnia ja tez liscie malin parze wsypujac 1 lyzeczke na szklanke wody i przykrywam na pare minut tylko wczoraj przeczytalam, ze to chodzi o picie goracego naparu
czy wiecie cos o tym?? bo ja ciagle taki cieply albo letni pilam
Mrowak, Megi witajcie
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:15   #1020
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja tez tak bede miec ale oczywiscie platne wszystko.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


jezu jak to zabrzmialo "obcy ludzie zaraza moje dziecko bleeeee"
to jak beda przychodzic do ciebie inni tez bedziesz im mowila "bleeeee?"
dziwnie to zabrzmialo :P ale wiem o co ci chodzi tylko tak napisane bylo...ze az strach pomyslec , ze gotowa awanture jestes zrobic jak sie ktos zblizy;D

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------


pojechalam do dietetyczki do kalisza i scisle sie trzymalam tego co kazala jesc

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------


czasami "na juz" robi sie najwieksze bledy, lepiej sie zastanowic

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


a mnie tesciowa robi obiad na zamowienie dzisiaj, bo to moj ostatni obiadek niedzielny przed dietką.;D

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

mi gin mowila ze to zalezy od dzieciatka jakie jest duze jak rozwiniete i tak dalej...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

baobabku trzymamy kciuki za was

a teraz uciekam sie szykowac i jedziemy na papu a pozniej na lody
Daria tak tak obcy ludzie zwlaszcza tacy nie umyci smierdzacy jeszcze wczorajsza impreza albo w stanie wskazujacym na impreze bleeeeeee az mi niedobrze sie robi
Ci ludzie ktorzy beda do nas przychodzili w odwiedzinki to sami swoi sami znajomi i rodzinka wiec to nie obcy tylko swoi
a uwierz zrobila bym albo zrobie awanture < gotowam zabic pobic pogryzc i jeszcze Bog jeden wie co zrobic > jak jakis obcy ludz zblizy mi sie do dziecka i zacznie na niego dmuchac chuchac a jeszcze dotykac oj to nie recze za siebie dlatego ja potrezbuje jedynke obojetnie ile bedzie kosztowala to ja ja musze miec by nie przezywac koszmaru

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
O boże aż się popłakałam, ale rzeczywiście ta matka nic nie zauważyła od razu sobie wyobraziłam mojego synka, ja chciałam zamówić taką chustę , a nie tą torbę ,ale jeszcze chyba z tym poczekam
pokazalam to mojemu mezowi to powiedzial ze ta kobieta jest nienormalna ze takiego maluszka sie nie wklada w ten sposob do chusty < ciekawe skad on to wie hmmmmmmm :conf used: > i ze te chusty sa dla dzieci co potrafia juz glowke trzymac ale to mniejsza o to wiecie co zrobil zabra mi moja chuste i ja schowal powiedzial ze odda jak mala juz bedzie miala ze 3 miesiace zeby mi do glowy glupoty nie przychodzily nie pomogly tlumaczenia ze my mamay ta prawie 5 m elastyczna no nic bede grzecznie czekala albo przeszukam dom w poszukiwaniu chusty hehe

AniaP ja jak cos sobie upatrze to umuwie sie na sprawdzenie i zabiore ze soba tate od cale zycie moje i jeszcze4 wczesniej jest mechanikiem samochopdowym ma wlasny warsztat i sie na tym zna wiec on to wszystko sprawdzi a w ostatecznosci poprosze szwagra by w niemczech cos poszukal w sumie teraz przez najblizsze 6 tygodni po porodzie i tak nie bede jezdzila sama a jak juz to bede brala meza albo tescia autko wiec moze nie warto sie spieszyc na gielde oczywiscie nie dotarlam bo zaczelo padac i mowy nie bylo bo sie przeziebie
bylam za to w kosciele a ze juz cieplo to ubralam kurtke oczywiscie nie dopielam sie hehe i siedzialam w lawce obok starszego Pana ktory cala msze patrzyl na moj brzuch jak na telewizor w pewnym momencie nie wytrzymalam i zaczelam sie smiac pocichutku bo on patrzyl az buzie otworzyl a moj brzuch falowal hehe smiesznie to wygladalo
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.