Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 21:48   #991
miley141
Raczkowanie
 
Avatar miley141
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 43
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

* buty typu gladiatora . ohydne
* szpanerskie wielkie słuchawki
z reszta nie chcę sie powtarzać
miley141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 21:49   #992
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ale przepraszam, kto decyduje, że to wygląda śmiesznie, kojarzy się z tandetą i typowymi dla naszych ulic "stadionowymi modnisiami"? Bezosobowy tłum? Jakiś guru? Jedna z miliardów gazetek o modzie? Bo, szczerze mówiąc, jeśli o tym, co wygląda śmiesznie, a co nie, decyduje jakiś bezosobowy podmiot zbiorowy, to ja nie czuję się zobowiązana respektowac jego opinii.

I dlaczego "stadionowe modnisie", kogokolwiek tak określasz, są automatycznie skreślone? Ja bardziej cenię człowieka, który ubrał się zauważalnie, oryginalnie, być może czerpiać z jakiejś mody bądź kupltury ale nie na ślepo, niż kogoś, kto przejrzał najnowsze Avanti ( bo czytać to tam nie ma co, a swoją drogą , szkoda, nie wiedziałam, że moda polega na przeglądaniu kolorowych obrazów i niczym więcej) i obejrzał program " jak sie nie ubierać" i już zna życiowe mądrości, że skarpetki do japonek i obcasów są be, że szerokie spodnie były kiedyś fajne, ale teraz już są be, bo teraz fajne są rurki, i że jak się ma mały biust, to należy nosić tylko i wyłącznie golfy.

I teraz wracając do tego, co jest "po naszemu". W całej Europie uchodzimy za naród, który właśnie nosi skarpetki do sandałów. Czyli tak naprawdę co to znaczy "po naszemu"? Tak, jak jest, czy tak, jakbys chciała, żeby było?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:18   #993
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a mi sie nie podoba jak ktos odwali sie caly w modnych w tym sezonie ostrych kolorach np wszystko w ognistej zieleni (wlacznie z butami i torebka)
- czaszki
-male oczka obrysowane cale czarna krecha
-faceci+ skarpetki+sandaly
-atak klonow na ulicach
-zestawy bez cienia zycia bluza+jensy
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:20   #994
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Ale przepraszam, kto decyduje, że to wygląda śmiesznie, kojarzy się z tandetą i typowymi dla naszych ulic "stadionowymi modnisiami"? Bezosobowy tłum? Jakiś guru? Jedna z miliardów gazetek o modzie? Bo, szczerze mówiąc, jeśli o tym, co wygląda śmiesznie, a co nie, decyduje jakiś bezosobowy podmiot zbiorowy, to ja nie czuję się zobowiązana respektowac jego opinii.

I dlaczego "stadionowe modnisie", kogokolwiek tak określasz, są automatycznie skreślone? Ja bardziej cenię człowieka, który ubrał się zauważalnie, oryginalnie, być może czerpiać z jakiejś mody bądź kupltury ale nie na ślepo, niż kogoś, kto przejrzał najnowsze Avanti ( bo czytać to tam nie ma co, a swoją drogą , szkoda, nie wiedziałam, że moda polega na przeglądaniu kolorowych obrazów i niczym więcej) i obejrzał program " jak sie nie ubierać" i już zna życiowe mądrości, że skarpetki do japonek i obcasów są be, że szerokie spodnie były kiedyś fajne, ale teraz już są be, bo teraz fajne są rurki, i że jak się ma mały biust, to należy nosić tylko i wyłącznie golfy.

I teraz wracając do tego, co jest "
po naszemu". W całej Europie uchodzimy za naród, który właśnie nosi skarpetki do sandałów. Czyli tak naprawdę co to znaczy "po naszemu"? Tak, jak jest, czy tak, jakbys chciała, żeby było?

Popiera, !!! uczmy sie akceptacj zeby potem ktos inny nie wytknal nas palcem...
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:21   #995
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Rany ale "stadionowe modnisie" to raczej nie jest ktoś kto przemyślał swój strój i czerpie z kultury, a panienka która w białych skarpeteczkach lata po domu, dzwoni jej kumpel z dołu, a ona wkłada super plażowe japonki i biegnie wypić piwko Ja tak to widzę.
Poza tym co z tego, że przemienia się tradycję danej kultury? Ja tutaj nie widzę związku, bo w Japonii to część tradycji i wygląda to normalnie. Nie sądzę żeby ktoś na to zwrócił uwagę. Ale to nie jest nasza tradycja. Wszystko przekształcamy... a kimono, chodaki? I czemu kogoś nie może właśnie to razić? Jeśli ktoś nie myśli nad jakąś stylizacją to raczej japonki na gołą stopę wydają się bardziej rozsądnym rozwiązaniem. Natomiast gdy ktoś ma świadomość swojego ubioru i założy japonki na skarpetki może wyglądać oryginalnie - tylko że chyba mówimy o tym pierwszym przypadku (?)

Nie lubię określonych zasad - skarpetki mogą wyglądać ok nawet do szpilek. Ale przy odpowiedniej stylizacji.
Dlatego mało rzeczy mnie razi... oczywiście pomijając wszelkie przejawy tandety, które mam w głowie.

Taką rzeczą jest szalik wiązany w taki charakterystyczny sposób, normalnie nie mogę jak to widzę
ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:29   #996
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Hmmmm wiazanie szalika to wg Ciebie tandeta?

(rozumiem ze mowa tym ala artystycznym/jacykowym sposobie wiazania gdy szalik sklada sie na pol i dwa jego konce wklada sie w "petle"? Nie wiem jak to inaczej zobrazowac )
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:34   #997
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Hmmmm wiazanie szalika to wg Ciebie tandeta?

(rozumiem ze mowa tym ala artystycznym/jacykowym sposobie wiazania gdy szalik sklada sie na pol i dwa jego konce wklada sie w "petle"? Nie wiem jak to inaczej zobrazowac )
Nie, nie, chodziło mi o to że poza czymś co uważam za tandetę (bez sensu wypisywać, dla każdego coś innego ) to jedyną rzeczą, która w jakiś sposób mnie drażni to właśnie to opisane przez Ciebie wiązanie szalika. A raczej cały tabun ludzi, który mnie mija, jakby się umówili i tow jednym czasie, bo wcześniej tego nie widziałam. Chyba, że to był jakiś trend ;p
ratta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 22:42   #998
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie rozwala zestaw:
legginsy plus sweterek ciut za pośladki lub koszulka (w zależności od pory roku), większego obciachu nie widziałam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 07:08   #999
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

-a mnie rozwala chec bycia oryginalnym za wszelka cene.
-a takze slepa wiara,ze na Zachodzie to maja lepiej,a w Polsce nie uswiadczysz fajnych ubran,butow,dodatkow
-a przede wszystkim to jak osoby,które w swoim mniemaniu sa modowymi indywidualistami, jada po ludziach ubranych "normalnie", czyli bez jakiegos wiekszego polotu.Rozumiem, ze jest to forum o modzie i o tym sie tutaj dyskutuje ale strasznie mnie wkurza jak w co 3 poscie vzytam, ze " w Polsce ludzie ubieraja sie szaro,nijako"itd. moze poprostu nie kazdy przyklada do tego wagę,moze nie kazdy stawia sobie za cel wyrozniac sie z tlumu a ubranie to tylko niewazny elemnt w jego zyciu.
juz wole tlumy ludzi ubierajacych sie za pomoca Avanti,ale wygladajacych schludnie niz te wszystkie indywidua ubierajace sie za wszelka cene oryginalnie,ale np nieodpowiednio do swojej figury.

rozowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:31   #1000
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
tak samo z tymi szerokimi spodniami z krokiem w kolanach.... kurcze kto to wymyslil....
To się wywodzi z biednych dzielnic Ameryki, gdy się miało syna to kupowało się spodnie kilka numerów większe i nosiło się je przez pare lat.
I pomyśleć, że teraz za to ciężką kase biorą!!




A tak apropos dyskusji na temat japonek i skarpetek...
W "Wyznaniach Gejszy" też zdaje się było widać jak to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Geisha-fullheight.jpg (109,7 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2008-03-23 o 10:03
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:56   #1001
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

nie chce zakładać swojego wątku, ale chciałabym się was spytać, jak należy nosić baletki chodzi mi czy mogę je nosić z białymi skarpetkami czy musze w stopkach? one są raczej sportowe, takie proste, czarne, bez ozdób itp.
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 10:08   #1002
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ale w wyznaniach gejszy to co innego, bo to część stroju gejszy więc raczej nie można go porównywać do tego co widzimy tutaj

A co do "jacykowego" wiązania szalika, kurde sama tak wiążę, ale to tylko dla tego że szal mam zawsze na pół złożony i po prostu najszybciej mi się go w ten sposób zakłada

Co do balerinek czy baletek jak się to zwie. Ja zwykle nosze je w lecie na gołe nogi bo obuwie na inną porę to adidasy Ale wydaje mi się że powinnaś założyć skarpety pod kolor butów żeby się nie odznaczały a jak chcesz być IN to kup jakieś oczowidoczne i tyle.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:09   #1003
joshuam
Raczkowanie
 
Avatar joshuam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mnie rozwalają szorty + legginsy ;o
joshuam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:15   #1004
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ale w wyznaniach gejszy to co innego, bo to część stroju gejszy więc raczej nie można go porównywać do tego co widzimy tutaj
Przecież na zdjęciu jest tradycyjny strój gejszy. Więc jak najbardziej można
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:30   #1005
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez joshuam Pokaż wiadomość
A mnie rozwalają szorty + legginsy ;o
a moim zdaniem to jest oryginalne i fajne jak jest dobrze dobrane
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:34   #1006
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez joshuam Pokaż wiadomość
A mnie rozwalają szorty + legginsy ;o
Zgadzam się.Wygląda to tragicznie.
Ba,widziałam nawet legginsy do rybaczek.

ogólnie całą tę modę na legginsy uważam za tragiczną.To śmieszne,że 2-3 lata temu mówili,że legginsy to się w przedszkolu nosiło,a rurki to ohydne marchewy.
A teraz jak wkleisz zestaw z dzwonami i adidasami+fajnie dobrana reszta słyszysz "A nie lepiej było rurki i pip toe ? "
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:38   #1007
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Mnie rozwala zestaw:
legginsy plus sweterek ciut za pośladki lub koszulka (w zależności od pory roku), większego obciachu nie widziałam .
moja koleżanka tak chodzi czasem do szkoły tzn. ma legginsy ale na cale nogi i do tego taka jakby sukienka(?) czy tunika... i u niej to super wyglądało

co do spodni z niskim krokiem to mi sie podobają

ja lubie wszystko co choć troche odbiega od normalnosci.. draznia mnie 'zwykle' rzeczy... moim zdaniem do swojej garderoby trzeba dodac choc troche szalenstwa.. nudni wydaja sie ludzie ktorzy ubieraja sie zawsze tak samo i wedlug schematu..


tak bardziej do tematu, to wkurzaja mnie hafty na spodniach... od razu jak widze cos takiego to wiem ze kupowane na rynku
juz lepiej kupic zwykle dzinsy i samemu sobie ponabijac cwiekami czy coś
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:42   #1008
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ja noszę do balerinek podkolanówki stópki pod kolor ciała

lub w lato na bosą nożkę
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:03   #1009
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

taki styl wiązania szalika popieram że jest najwygodniejszy i najszybszy:PP sama go czesto stosuje a to czy inni tak nosza czy nie jest mi obojętne, ja poprostu nie mam czasu wybiegając spóźniona codziennie rano na autobus

nie lubie
-połączenia złotego i zielonego: zielona tunika i złoty pasek w talii.. blah
-ciuchów w panterke, zaczynając od bluzek i kończąc na butach
-jeansowych szwedów czy jak to się nazywa, ostatnio coraz częściej je widze na ulicy, sama kiedyś nosiłam, wstyd :|
-krótkie spodnie/spodnica +rajstopy +skarpetki +balerinki/adidasy <olaboga>
- ostatnio widziałam dziewczyne: jeansy+ biało-niebieskie adidasy+pikowany płaszcz(nie potrafie nazwać koloru - coś brązowego wpadającego w ciemny fiolet) i do tego lekko tandetna złota torebka z dużym kwiatkiem. Tragedia-to jest dopiero bezguście.
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 11:11   #1010
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Kiedyś tu coś pisałam, ale chyba moje zdanie ogranicza się do "klonów mody". Czyli całe miasto obecnie zasuwa w luźnym longu, legginsach lub rurkach i balerinkach, plus duże plastikowe korale. Wcześniej jak pamiętam była szalona moda na bawełniane koronki, falbanki połączone z dżinsem i też całe miasto w tym zasuwało. Ewentualnie klony nastolatek w paski z czaszeczkami. To już naprawdę nie umiemy pomyśleć jak się ubrać tylko idziemy kupić to co "miała ta pani w teledysku, na allegro i w gazecie pisza, ze jest trendy i koleżanki już kupiły"? Ok niech tak będzie, mnie to nie przeszkadza do momentu, kiedy owe "Klony modne" nie krytykują każdego, kto ubierze sie inaczej niż one - żenada.
Polska - kraj tolerancji a my nadal dziwimy się, że śmieją się z nas na świecie.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:40   #1011
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Zgadzam się.Wygląda to tragicznie.
Ba,widziałam nawet legginsy do rybaczek.

ogólnie całą tę modę na legginsy uważam za tragiczną.To śmieszne,że 2-3 lata temu mówili,że legginsy to się w przedszkolu nosiło,a rurki to ohydne marchewy.

Zgadzam się.
Gdy widziałam pierwsze "okazy" w tych rajtuzach (sorry, ale to moje ulubione określenie na to) to po prostu chciało mi się śmiać a potem byłam przerażona, że coraz więcej ludzi to ubiera. Przynajmniej teraz są modne te na całą noge, to jeszcze moge znieść...
Legginsy kojarzą mi się z obiachowymi ubraniami z lat 80/90 i nie moge wyrzucić z głowy obrazu starych teledysków gdzie tancerki miały ubrane takie coś tyle że "plastikowe" i świecące...

Ostatnio chyba projektanci nie są w stanie wymyślić nic swojego, ciągle tylko "nawiązują" do lat 50/60/80 etc czyli po prostu kopiują jak leci.
Ciągle słysze od mojej mamy "jak byłam młoda to miałam identyczną bluzke/sukienke/szal"
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:47   #1012
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

bo dzis moda idzie do przodu w kierunku nowych technologii materialow a nie samych krojow, bo w tym temacie juz wiekszosc pomyslow sie wyczerpala, od pelnego zakrycie po prawie calkowity negliz.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:12   #1013
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

arafatki, bluski w czaszki i tego typu rzeczy ktorzre nosza ludzie do ktorych zupelnie to nie pasuje(chca podazac za moda;/) jsli ktos ma taki styl i charakter to jest OKi nie przeszkadza mi to

typowe tandetne lalki barbie-ubrane na kolor rozowy z tipsami i bluskami wrecz budzacymi zal...i ta spalona twarz na solarium..;/
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:23   #1014
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

mnie "rozwalają" osoby które ubierają się nieadekwatnie do swej figury bo to jest modne, fajne dla ogółu i ja też to muszę mieć aby być trendi, jazzy ect pomimo ze nie wygląda się w tym korzystnie ;] ii rozchlastanie zimą tj przykrótka kurtka+ gołe ciało [bo jak jest dluzsza bluzka to ok], brak szalika gdy mroźny wiatr [wowczas mnie samą przechodzą dreszcze ]
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:48   #1015
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez miley141 Pokaż wiadomość
* buty typu gladiatora . ohydne
* szpanerskie wielkie słuchawki
z reszta nie chcę sie powtarzać
o ale te sluchawki podobaja mi sie.. fakt ze sama raczej bym ich nie zalozyla..ale fajnie to badz co badz wyglada

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Ja bardziej cenię człowieka, który ubrał się zauważalnie, oryginalnie, być może czerpiać z jakiejś mody bądź kupltury ale nie na ślepo, niż kogoś, kto przejrzał najnowsze Avanti ( bo czytać to tam nie ma co, a swoją drogą , szkoda, nie wiedziałam, że moda polega na przeglądaniu kolorowych obrazów i niczym więcej) i obejrzał program " jak sie nie ubierać" i już zna życiowe mądrości, że skarpetki do japonek i obcasów są be, że szerokie spodnie były kiedyś fajne, ale teraz już są be, bo teraz fajne są rurki, i że jak się ma mały biust, to należy nosić tylko i wyłącznie golfy.
zgadam sie.... rowniez nie popieram tych avantowniczek ... nie lubie tej masowosci.. teraz co krok widze osobe w rorkach i zoltym plaszczyku... niby ok ale nie potrafia juz nic same z siebie dorzucic.. to jest przykre..

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
mnie "rozwalają" osoby które ubierają się nieadekwatnie do swej figury bo to jest modne, fajne dla ogółu i ja też to muszę mieć aby być trendi, jazzy ect pomimo ze nie wygląda się w tym korzystnie ;]
taaa... tez mnie to rozwala... i co z tego ze faldy wylewaja mi sie ze spodki, skoro biodrowki i obcisly top sa trendi ... kolejna przykra sprawa...
ale to sie wiarze z wczesniejszym stwierdzeniem ze ludzie nie potrafia sami sie 'tworzyc' musza sciagac wszystko z gazet, gwaizdek amerykanskich...
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:01   #1016
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

heh tak czytam wasze posty...ciekawe co odpowiedziałaby większość wizazanek na pytanie:
Co nosicie na codzien?

rurki, tuniki, balerinki (szaszki w zime) i dwurzędowe płaszczyki?

a może to jest tak, że osoby które noszą ww rzeczy chcą podążać za modą? bo przecież to jest teraz modne. Krytykujecie najczęściej osoby które noszą rzeczy nie modne już w tym sezonie: obcisłe bluzki, szwedy, krótkie kurteczki, itd...

Każdy ma własny styl i on pozostaje nawet gdy nie potrafi się dobrać butów do płaszcza i do torebki. Jakbysmy wyglądały gdyby wszystkie dziewczyny nosiły rurki? (one oni razu nie były przez was krytykowane)

to trochę fałszywe bo najpierw jest najazd na klony w rurkach, tunikach, balerinkach a zachwile na osoby które noszą szwedy, leginsy itd...te osoby które wg was nie są modne. Może one nie chcą podązac za modą aby nie stac sie wlasnie takim klonem - rurki, tuniki, plaszczyki dwurzedowe.

I wy dziewczyny mowicie ze macie wlasny styl )

ja tam nie mówię, że mam własny styl bo prawda jest taka ze ostatnio kupilam sobie rurki ktore zobaczylam na allegro, plaszcz dwurzedowy wypatrzony gdzies tam (juz nie pamietam). Bardzo podobają mi się tuniczki reklamowe przez japoneczki. Prawda jest taka ze zgapiamy od kogo sie da i nie mowmy ze jestesmy orginalne bo to smieszne )

bardziej oryginalne są dziewczyny ktore maja odwage wlozyc szerokie spodnie i nie przejmuja sie tym ze to nie jest MODNE.
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:03   #1017
Croppka :)
Raczkowanie
 
Avatar Croppka :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mi nie przeszkadza tzw. styl emo. Niektóre elementy tego stylu nawet mi się podobają, a to, że ktoś ubiera wszystko w czachy, kratę itd. nie znaczy, że każda bluzka z czachą jest be . Sama takiej nie posiadam, ale nie mam nic przeciwko. Mnie bardziej rażą stringi wystające znad spodni/miniówy/czy czego tam jeszcze, lub legginsy do np. szortów jak już ktoś wyżej wspomniał . Najbardziej podziwiam oryginalność
Croppka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:29   #1018
imminence
Przyczajenie
 
Avatar imminence
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
GG do imminence
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

-bielizna na wierzchu (jeśli nie jest adekwatna do stroju
-wyżej wspomniane skarpety do butów...Boże.
-ZA DUŻO cekinów
-takie buty jak dla starych pań...eee...nie wiem nawet, jak je określić. Takie jak z ryniacza, o.
__________________
"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec..."
imminence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:39   #1019
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

bejbi19
podoba mi sie Twoj post

widzicie chodzi o to zeby dobrze sie czuc w tym co sie nosi...
bo co z tego ze ubierzemy sie w d&g.. skoro co chwila bedziemy sie poprawiac.. i myslec czy aby wszystkook lezy...

tu moim zdaniem tkwi sekret...
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:18   #1020
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

No każdej podoba się coś innego, niektóre dziewczyny nie lubią rurek inne szwedów, pogodzić się tego nie da. Nie chodzi o krytykę osób które chcą być modne ale o konkretne elementy które nam nie przypadły do gustu, taki jest chyba sens tego wątku, przynajmniej ja nie doszukuję sie niczego głębszego. Modna nie jestem, własnego stylu nie mam i jakoś specjalnie mnie to nie rusza

We wzorowaniu się na kimś, czy na gazetach nie widze nic złego... każdy w końcu skądś czerpał swój pomysł nie każdy może mieć swoj styl, niektórym potrzeba dużej inspiracjii:PP
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.