Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 10:33   #991
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

no właśnie zapomniałam o avokado- ono takie papkowate z natury jest, bo moja Werka mimo 6 zębów z gryzieniem na drobno jest na bakier i połyka większe części po czym ma odruch wymiotny, bo siękrztusi. Dlatego np. rzodkiewkę tarkuję. Dzięki!
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 10:49   #992
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
zapomniałam jeszcze o niani napisać - była dziś u nas kolejna i chyba ją weźmiemy na okres próbny - b młoda - dopiero zacznie studia (pedagogikę), ale kontaktowa, uśmiechnięta
To trzymam kciuki żeby się sprawdziła
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Alusia już ok . Myślę, że może skórka od papryki jej na żołądeczku stanęła.
Super, że już dobrze
Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
1,2 - mój bukiecik - prawdę mówiąc bardzo mnie interesuje co to za czerwone kwiatki
3,4 - moje paździry
5 - Nike Hani
Śliczne pazurki, ja przez ten remont połamałam prawie wszystkie
Cytat:
Napisane przez evemamaoliwki Pokaż wiadomość
Anula to jak przyjedziesz to możemy się wybrać, tylko baniaka nie zapomnij Hmm może w końcu we wrześniu uda nam się spotkać
No mam nadzieje ze w końcu wybiorę się do Ciebie. Jak na razie to juz koniec remontów w tym roku
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:26   #993
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez evemamaoliwki Pokaż wiadomość
My byliśmy dzisiaj w Puszczy Kozienickiej, nad Królewskimi Żródłami. Ślicznie jest tam i jakie czyste powietrze Z tych źródeł pił sam Jagiełło i krąży legenda jakoby woda ta miała moc miłosnego pobudzania więc przywieźliśmy 1,5 litra Dlatego też, wybaczcie ale idę skonfrontować legendę z rzeczywistością,papa
i jak się ma legenda do rzeczywistości??

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
zapomniałam jeszcze o niani napisać - była dziś u nas kolejna i chyba ją weźmiemy na okres próbny - b młoda - dopiero zacznie studia (pedagogikę), ale kontaktowa, uśmiechnięta
ajanna, kochana, aż mnie ciarki przeszły na myśl o tym, co musiałaś przezywać kilkanaście lat temu. Całe szczęście, że z Twoją córką wszystko ok.
Trzymam kciuki, żeby ta niania okazała się strzałem w 10!

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Hejo!
Dziewczyny podrzućcie kilka pomysłów na drugie śniadanie dla dzieciaczków, uważam,że przygotowywane przeze mnie są monotonne./ jajko, parówka, kanapki z serkiem topionym,wędlinką, tartą rzodkiewką/ Jakie warzywka na surowo podajecie i jak?
iwka, Maks na pierwsze śniadanie dostaje mleczną owsiankę z BoboVity, a na drugie śniadanie- około 11:00 kanapkę, jajecznicę lub grzanki (chlebek umoczony w mleku, podpieczony na patelni na oliwce, czasem smaruję cieniutko miodem.)... więcej pomysłów nie mam. Nad parówkami myślałam, ale nie wiem, jakie kupić, bo wszystkie mi się takie śrutowate wydają. jakie parówki podajecie dzieciaczkom??

Maks śpi, ja dzisiaj tylko po łebkach sprzątnęłam, czyli tylko podłogi wymyłam i łazienkę, .. reszta kiedy indziej. Sprzątanie nie zając, nie ucieknie.

Dzwoniła moja siostra, wszystko ok, już dostali klucze do nowego domu. czyli wstępnie możemy ustalać datę naszej wizyty w Anglii.

minisiu, uroczy bukiet, modniarskie pazurki, a butki Hani cudne po prostu. How much??
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:28   #994
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Witamy po wczasach

W końcu przeczytałam, co napłodziłyście przez te 12 dni i możecie być pewne, wątek nie zamiera Niestety, nie pamiętam wszystkiego co czytałam, za dużo tego

Pogodę mieliśmy ładną, poza jednym dniem. To było wtedy, gdy w Polsce walił ten grad. Mieszkalismy w fajnym pensjonacie w małej wiosce górskiej Habovka. Dziewczyny wymoczyły się w wodach termalnych, bo zaliczyliśmy Tatralandię, Orawice i Besenową. Ta ostatnia najbardziej nam przypasowała, a Tatralandia jest dla mnie mocno przereklamowana. Ceny nie z tej ziemi i milion ludziZwiedziliśmy też Zamek Orawski i Demianowską Jaskinię Lodową. Ogólnie wakacje uznajemy za bardzo udane. Ceny w restauracjach baaardzo przystępne i dobre piwko Emcia i ja pokochałyśmy ich regionalny przysmak - zupę czosnkową. Pyyycha Dzisiaj szukam przepisu w necie
Opowiem Wam też "fajną" histroryjkę: wzięliśmy Emilce jej łóżeczko turystyczne z jej kocykami i poduchami, coby dziewuszka czuła się jak w domciu. Pierwszą nockę ładnie przespała, a następną płacze, jęczy. Wzięliśmy ją do siebie, żeby innych wczsowiczów nie pobudziła. Kolejnej nocy to samo i tak do końca pobytu. Myślę sobie, może ząbki albo codzienne wrażenia nie pozwalają jej ładnie spać. W dniu wyjazdu składamy łożeczko a tam pod materacem, o zgrozo, skuterek konika Pony rozmiarów małej ciężarówki. Dziewczyny się bawiły i wcisnęły to pod materacyk. Wyrodni rodzice, co wieczór kazali dziecku spać na twardej zabawce...

Aha, Emilka polubiła mleko Nestle waniliowe Cud nad Wisłą, bo do tej pory było tylko i wyłącznie Bebiko.

Wklejam parę fotek:
1- Emcia- foczka
2- Emcia gotowa na naukę pływania
3 - Emilkowy leżak
4 - Emcia z tatą
5- nowa rozrywka Emci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (71,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (61,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (57,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (47,5 KB, 13 załadowań)
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:33   #995
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

I dalej:
1 - moja starsza pływaczka
2 - ten wodny rozbryzg to ja
3- w tle Chopok
4- nad Jeziorem Liptowskim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (47,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (76,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (72,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (52,6 KB, 17 załadowań)
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:35   #996
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

I jeszczka widoczków

Aha, od 1 września idę do pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (49,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (40,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (37,9 KB, 1 załadowań)
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:40   #997
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

izuniak, miło Cię widzieć z powrotem. cieszę się, że wakacje Wam się udały. Tatralandia, tak jak mówisz, jest mocno przereklamowana, i droga, mój brat był niedawno i też nie jest zadowolony z tatralandii.
..ależ z Was wyrodni rodzice...
Fotki cudne!!
Do pracy?? pierwsze słyszę!! Cos mi się wydawało, że ostatnio było, że nie idziesz od września do pracy, przyznaj się więc szybciutko gdzie się załapałaś?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 14:02   #998
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Nie mówiłam, bo nie chciałam zapeszać. Zrezygnowałam z dotychczasowej szkoły i idę uczyć mlodsze dzieciaki do innej Na razie niepełny etat bo 12 godzin, no a mojemu TŻ też się przydam w biurze, bo już nie wyrabia
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 14:07   #999
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

izuniak - cudne zdjęcia, dziewczynki takie radosne, pogoda wspaniała- czego więcej chcieć na urlopie, historia z kucykiem bardzo dobra, się usmiałam

Już 15 a moja Wera nie miała jeszcze drzemki, no za żadne skarby nie mogę jej ułożyć, a robi się niemożliwa. TŻ dzisiaj impreza firmowa, więc jesteśmy same- jutro on będzioe dogorywał więc my
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:29   #1000
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

och a ja zbieram sie do pracy i zebrać nie mogę jestem do tyłu Pola nam daje też popalić w nocy więc wyobraźcie sobie .... sama tez nie dosypia ...
Moje stadko z rana ... w miłosnych uściskach ... oprócz Poli wszyscy by pospali ...
co do 2 śniadania u nas nie ma reguły raz banan raz truskawki albo inne owoce z płatkami gryczanymi, raz kleik na soku albo chlebek ryżowy i kompot oraz kawałek jabłka albo kisiel z owoców (iwka Polecam Ci to danko do malaksera owoce troche wody i mąki ziemniaczanej +odobina cukru i super 2 sniadanko dla Werki moze byc tez budyń), Ajanna super, że mi przypomniałaś o awokado!!
co do parówek - to fuj im mówię choć wiem że to proste szybkie i dzeci je lubią ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 040.jpg (100,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (104,5 KB, 24 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:32   #1001
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hej Mamuśki!

Ja tylko na momencik, bo właśnie gotuję obiad, a poza tym robię generalne porządki w chałupie ...

Wiecie, chciałam się was poradzić. Mati dostał wysypki na calutkim ciele oprócz nóżek. Kurcze i na buźce ma mocną wysypkę, która się zlewa trochę. Nie wiem co robić ... Nie gorączkuje, apetyt ma , śpi... nie wiem co to . Moja pediatra pojechała dzisiaj na wesele, więc nie chcę jej przeszkadzać telefonem, a w przychodni pewnie nie ma pediatry dzisiaj. Jak byłam z Matim w czwartek u naszej dr to on miał taką bladą tą wysypkę i tylko na brzuszku, a teraz te kropki są ciemno czerwone i nie podoba mi się to , nawet na dupce całej ma i między pośladkami .
Czy to może być różyczka

Acha, dzięki za wczorajsze życzenia miłego wieczoru - było super, ale trochę za krótko .
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 17:20   #1002
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

juleczko kurczę nie mam pojęcia co to za wysypka
A moze to jakaś reakcja na antybiotyk - dostaje Mati

izuniak no to super, że wczasy się udały
Też uważam, ze Tatralandia jest mocno przereklamowana i wolę 100 razy Aqua City w Popradzie
I gratulacje pracy

lea Nike kosztowały 130zł, ale była promocja i okazało się, że kosztują 70zł
No to ustalaj z siostrą szczegóły - moze jeszcze razem w samolocie będziemy siedzieć
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 17:56   #1003
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez evemamaoliwki Pokaż wiadomość
no nie Xantia ty to potrafisz człowieka w dobry nastrój od rana wprowadzić...
Ja?? Ja jestem niewinna!!

Cytat:
Super, że z Alą już dobrze
Co do motywacji to bardzo proszę, jam człek którego czasami rózgą trzeba gonić
Proszę bardzo

Cytat:
Oli właśnie skończyła odkurzać a teraz relaksuje się przy Rock Your Baby i segreguje spinacze, co pozwala mi wypić kawę
Bardzo odpowiedzialne prace domowe zlecasz swojemu dziecku! Ty wyrodna!

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Iwka, moje chłopaki uwielbiają ogórki małosolne, a i surowe też lubią - daję im do łapki. próbowałam też sałatę i pomidora, ale niezbyt im smakowały. a najbardziej ze wszystkiego kochają awokado - daję łyżeczką bez żadnych dodatków - mogliby jeść po 2 dziennie, ale poszlibyśmy z torbami
Elis też je ogórki, pod każdą postacią. Pomidora też lubi, ale awokado nie bardzo jej wchodzi.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;8711561]jakie parówki podajecie dzieciaczkom??[/quote]

Jakie akurat są w sklepie . Czasami kupuję w Plusie takie dla dzieci (niby ), a czasem normalne berlinki z Morlin.

Cytat:
Maks śpi, ja dzisiaj tylko po łebkach sprzątnęłam, czyli tylko podłogi wymyłam i łazienkę, .. reszta kiedy indziej. Sprzątanie nie zając, nie ucieknie.
Lubię Cię jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Opowiem Wam też "fajną" histroryjkę: wzięliśmy Emilce jej łóżeczko turystyczne z jej kocykami i poduchami, coby dziewuszka czuła się jak w domciu. Pierwszą nockę ładnie przespała, a następną płacze, jęczy. Wzięliśmy ją do siebie, żeby innych wczsowiczów nie pobudziła. Kolejnej nocy to samo i tak do końca pobytu. Myślę sobie, może ząbki albo codzienne wrażenia nie pozwalają jej ładnie spać. W dniu wyjazdu składamy łożeczko a tam pod materacem, o zgrozo, skuterek konika Pony rozmiarów małej ciężarówki. Dziewczyny się bawiły i wcisnęły to pod materacyk. Wyrodni rodzice, co wieczór kazali dziecku spać na twardej zabawce...
No co jest, same wyrodne się na wątku spotkały??

Cytat:
Wklejam parę fotek
Super!!

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Już 15 a moja Wera nie miała jeszcze drzemki, no za żadne skarby nie mogę jej ułożyć, a robi się niemożliwa. TŻ dzisiaj impreza firmowa, więc jesteśmy same- jutro on będzioe dogorywał więc my
Więc WY CO? Jedziecie do Ostródy, żeby mu nie przeszkadzać??

Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
Wiecie, chciałam się was poradzić. Mati dostał wysypki na calutkim ciele oprócz nóżek. Kurcze i na buźce ma mocną wysypkę, która się zlewa trochę. Nie wiem co robić ... Nie gorączkuje, apetyt ma , śpi... nie wiem co to . Moja pediatra pojechała dzisiaj na wesele, więc nie chcę jej przeszkadzać telefonem, a w przychodni pewnie nie ma pediatry dzisiaj. Jak byłam z Matim w czwartek u naszej dr to on miał taką bladą tą wysypkę i tylko na brzuszku, a teraz te kropki są ciemno czerwone i nie podoba mi się to , nawet na dupce całej ma i między pośladkami .
Czy to może być różyczka
Nie mam pojęcia, a nie możesz iść do innego pediatry?

Cytat:
Acha, dzięki za wczorajsze życzenia miłego wieczoru - było super, ale trochę za krótko .



Dzionek nam minął nawet nieźle, Elis udało się dwa razy zrobić siusiu z fanfarami, byłyśmy na spacerze i udało nam się wrócić przed deszczem, kupiłam kadzidełka i koszyczki do łazienki. A teraz lecę poprasować szmaty, później jeszcze zajrzę
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 19:29   #1004
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Ufff, dzieci pomyte, nakarmione, zaraz ja lecę do teściów pod prysznic. Daniel terakotę dziś położył, jutro się zafuguje, a w poniedziałek glazura.

Ja dzis trochę wypluta, bo szwagrowi podłączyli już internet i ciągle mnie woła jak czegoś nie umie zrobić, ale i tak go podziwiam, bo on obsługuję kompa tylko za pomocą ruchów głowy.

juleczko buziaczki dla Matiego nie mam pojęcia z czego może być ta wysypka

izuniak fotki super Powodzenia w nowej pracy
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 19:49   #1005
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja dzis trochę wypluta, bo szwagrowi podłączyli już internet i ciągle mnie woła jak czegoś nie umie zrobić, ale i tak go podziwiam, bo on obsługuję kompa tylko za pomocą ruchów głowy.
???? Możesz jakoś bardziej wyjaśnić?
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 20:16   #1006
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

a my... i małpiszon mi wyłączył komputer- jędza.

A my znowu we dwie - miało być,xantia- jakbym miała pierścień Arabelli to byśmy do Ostródy z chęcią zawitały

patrilla- znam zdania na temat parówek, podobne opinie są o dżemach /nawet markowych/, kurczakach, serach, jogurtach itp., coś trzeba jeść. Dziękuję za bogate menu na II śniadanko- skorzystam.Pola- duuuuża już jest- śliczna.

Oglądam w samotności Sopot Tvn i zjadam się fetą z Arli, a i kupiłam dzisiaj na próbę Danio z warzywkami- pyszne, ale malunia porcyjka- na małego głoda.

No wyniki Sopotu...uwaga...Mołek czyta... Pectus... eeetam, byłam za Video i Wyszkoni.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:00   #1007
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Izuniak - zdjęcia super, widać, że świtnie się bawiliście, my wakacje dopiero sobie zrobimy w ferie zmiowe, bo wcześniej nie będziemy mieli kiedy. a powiedz mi ta trawa przy basenach termalnych była naturalna czy sztuczna? bo my byliśmy ostatnio na basenach w Uniejowie i zaskoczyli mnie, że nigdzie płytek, tylko zwykła kostka i trawa...


Pati - Pola Rudolfina i Walery - super trójca!!!



a to my w wodach termalnych:eh em:

przygotowujemy roczek i robimy zaproszenia... no i chyba mój Tymek został, bo Wasze pociechy już wszystkie chodzą same...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1190116.JPG (70,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190123.JPG (78,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190127.JPG (77,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190128.JPG (69,6 KB, 16 załadowań)
__________________
Barwa i Tymek
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:04   #1008
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
a my... i małpiszon mi wyłączył komputer- jędza.
Czyli odmarsz do spania z Werką

Cytat:
A my znowu we dwie - miało być,xantia- jakbym miała pierścień Arabelli to byśmy do Ostródy z chęcią zawitały
Nie trza pierśćnia Arabelli tylko chęci!!

Cytat:
patrilla- znam zdania na temat parówek, podobne opinie są o dżemach /nawet markowych/, kurczakach, serach, jogurtach itp., coś trzeba jeść.
Ano trzeba. I Elis je i parówki, i serki topione i dżemy też



Poprasowałam, wyprowadziłam rudego i... nie wiem co mam robić, chyba pójdę spać dziś wcześniej.

Aaaaa, czy wasze dzieci też jedzą samodzielnie? Bo Elis od dziś postanowiła jeść sama i tylko sama. Zjadła obiad własnymi rączkami z talerza. Kuchnia do generalnego sprzątania . W sumie, co do zasady nie jestem przeciwna usamodzielnianiu się dzieci, ale CO Z ZUPĄ????
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:13   #1009
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
???? Możesz jakoś bardziej wyjaśnić?
Szwagier po wypadku jest cały sparaliżowany, porusza jedynie głową. Kupiliśmy mu laptopa, Daniel zrobił mu specjalny stolik, ma dodatkową klawiaturę numeryczną, która zastępuje mysz. Wkładamy mu ołowek w usta i nim stuka w klawisze. Chcieliśmy mu kupić specjalny joystik, ale kosztuje 2000$
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 21:17   #1010
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

barwa- jeszcze Werka, jeszcze Werka nie chodzi, ba rzadko stanie i to tylko z oparciem- trochę zaczynam fisiować na tym punkcie.

xantia- chęci to są tylko nie mogę ich w czyny przemienić jakoś
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:18   #1011
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Szwagier po wypadku jest cały sparaliżowany, porusza jedynie głową. Kupiliśmy mu laptopa, Daniel zrobił mu specjalny stolik, ma dodatkową klawiaturę numeryczną, która zastępuje mysz. Wkładamy mu ołowek w usta i nim stuka w klawisze. Chcieliśmy mu kupić specjalny joystik, ale kosztuje 2000$
Drogi ten joystick, ale sam laptop, stolik i cała reszta!! Wspaniali jesteście!! A szwagier jeszcze lepszy! I jak mu idzie z kompem?? Tzn pod względem fizycznym? Jestem pełna podziwu dla takich ludzi!!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:21   #1012
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
barwa- jeszcze Werka, jeszcze Werka nie chodzi, ba rzadko stanie i to tylko z oparciem- trochę zaczynam fisiować na tym punkcie.
Bo Werka musi zobaczyć jak Elis biega, to też jej się zachce.

Cytat:
xantia- chęci to są tylko nie mogę ich w czyny przemienić jakoś
Leń!! Wlezaj na gg, mam propozycjona. Niedoodrzuceniowego.
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:23   #1013
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Xantia muszę powiedzieć ze idzie mu coraz lepiej, tylko jeszcze czasami wcisnie nie to co trzeba i nie wie co ma dalej zrobić. Dobrze, że domy mamy na tym samym podwórku, to nie muszę daleko biegać. Jeszcze chcemy znaleźć dla niego jakiś dobry program do angielskiego
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:34   #1014
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Kiedyś, ale to było dawno - dawałam korepetycje z niemieckiego i czasami idąc na łatwiznę korzystałam z Euro++, ale to pewnie już przeżytek .

Biegaj, biegaj - będziesz miała kondycję
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:39   #1015
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Właśnie wypróbowałam ten likier z kukułek. Eve miała rację-niebo w gębie
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:44   #1016
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Właśnie wypróbowałam ten likier z kukułek. Eve miała rację-niebo w gębie
Koniecznie muszę go zrobić. No i oczywiście wypróbować

A miałam iść wcześniej spać... Zamiast tego, zeżarłam pół michy sałatki z pomidorów i ogórków z sosem czosnkowym, do tego 2 kawałki chleba z serem a teraz dymka puszczam i chyba naprawdę pójdę spać
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:47   #1017
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Ja też zaraz idę spać. Jutro jadę na urodziny mamy

Dobranoc wszystkim
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:03   #1018
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Anula także jestem pełna podziwu dla szwagra.
A ile ma lat??? I co się stało, ze jest sparaliżowany???
Jeśli można zapytać oczywiście

Także mówię dobranoc
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:12   #1019
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Anula także jestem pełna podziwu dla szwagra.
A ile ma lat??? I co się stało, ze jest sparaliżowany???
Jeśli można zapytać oczywiście
Jest zaledwie rok starszy niz ja ( ma 31 lat). A pracował jako dekarz i nie zabezpieczył się i spadł z dachu z wysokości 6 m. Spadł na beton i strzaskał wszystkie kręgi szyjne a odłamki uszkodziły mu rdzeń kręgowy
A najbardziej przeżyl to, że dziewczyna z którą planował przyszłość zostawiła go bez słowa wyjaśnienia
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:15   #1020
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Jest zaledwie rok starszy niz ja ( ma 31 lat). A pracował jako dekarz i nie zabezpieczył się i spadł z dachu z wysokości 6 m. Spadł na beton i strzaskał wszystkie kręgi szyjne a odłamki uszkodziły mu rdzeń kręgowy
A najbardziej przeżyl to, że dziewczyna z którą planował przyszłość zostawiła go bez słowa wyjaśnienia
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.