Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-27, 09:11   #991
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie też z wadą wymowy to niesamowicie drażni. Uważam, że powinna zrobić z tym porządek, skoro pracuje z dziećmi; ze zgryzem również.

I jak pisałam, moim zdaniem jest po prostu zaniedbana i nie przywiązuje wagi do wyglądu, bo mogłaby spokojnie makijażem i ubraniem podkreślić urodę.

Powiedziałabym raczej, że Iza była niezadowolona; Kamil ogólnie powiedział, że nie tak sobie wyobrażał swoją żonę, ale nic nie mówił o różnicy wieku i miał dosyć pozytywne podejście.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaskoczeni różnicą, szczególnie ona. On się raczej nie przejął. Wiadomo, wizualnie w tym wieku to jest nic. Problem co najwyżej można mieć z tym w głowie. Mnie się wydaje, że akurat im się może udać - dobrze wyglądałaby w motocyklowym kombinezonie.

U Igi mega mi przeszkadza ta wada wymowy. Naprawdę mega się dziwię, że ludzue niczego nie robią z takimi problemami. Poza tym jak na 31 lat, to ona ma jak na razie vibe średnio rozgarniętej 20-latki.
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam wrazenie, ze to byla wypadkowa sposobu bycia, stresu i "popisywania sie". Jak emocje opadna, to moze wrocic do temperamentu z pierwszych odcinkow. Chciala tym chyba zrobic dobre wrazenie, ale to przejdzie jako wejscie na impreze, a nie w obcą rodzine.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 09:13   #992
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 09:15   #993
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
W ogóle Maciej rzeczywiście dobrze wyglądał na tym weselu - mógłby trochę zmienić fryzurę i założyć soczewki. Gdyby się też bardziej stanowczo/ pewnie siebie zachowywał, to by zyskał na całokształcie. Tak to myślę, że niestety Laura nie poczuje tego czegoś.
Laura jest za to tak uniwersalna, że myślę, że do wszystkich by pasowała; najbardziej nadal do Karola .

Co do Igi i Karola, to mi trudno nawet teraz jakoś na Igę popatrzeć inaczej niż przez pryzmat jej zachowania; to nie było słodkie i roztrzepane. Jej koleżanki wyglądały bardzo dobrze na weselu, więc nie wiem, czemu się nią lepiej nie zajęły, nie doradziły czegoś.
Maciej w garniturze wyglądał naprawdę super, zupełnie inny człowiek niż na co dzień jak siedział w domu. Na jego plus jest szczupła sylwetka i wysoki wzrost. Naprawdę przystojny chłopak. Problemem jest niestety charakter.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 09:20   #994
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No te zdjęcia to jest kpina. Produkcja musiała to zrobić specjalnie, nie wierzę, że nie; każdy wygląda fatalnie, a hitem jest Iga - jakby na jednym zdjęciu specjalnie chcieli uwypuklić jej wady i kręcić ten hejt dalej.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Maciej w garniturze wyglądał naprawdę super, zupełnie inny człowiek niż na co dzień jak siedział w domu. Na jego plus jest szczupła sylwetka i wysoki wzrost. Naprawdę przystojny chłopak. Problemem jest niestety charakter.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba obiektywnie przystojniejszy niż Karol; żal mi go, bo jest sympatyczny. W sumie fajnie gdyby im wyszło.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 09:22   #995
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No te zdjęcia to jest kpina. Produkcja musiała to zrobić specjalnie, nie wierzę, że nie; każdy wygląda fatalnie, a hitem jest Iga - jakby na jednym zdjęciu specjalnie chcieli uwypuklić jej wady i kręcić ten hejt dalej.


No chyba obiektywnie przystojniejszy niż Karol; żal mi go, bo jest sympatyczny. W sumie fajnie gdyby im wyszło.
Maciek widać, że zachwycony Laurą, przesłodkie to było. Myślę, że potrafi się bardzo mocno zaangażować, natomiast problem jest w tym, jak potężny bagaż emocjonalny dźwiga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 09:43   #996
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Naprawdę te zdjęcia ślubne to amatorszczyzna.Iga wygląda jak uwieszona na facecie, którego mina nie jest lekko mówiąc zadowolona.Maciek też tak jakoś posągowo,a najlepsze, najbardziej naturalne jest zdjęcie Kamila i Izy
Mam przeczucie,że Kamil może nadrobić wszystko swoim podejściem do partnerki i taka swobodą zachowanie.Naprawdę było widać,że stara się bardzo wejść w sytuację.Zresztą,on chyba nie jest typem marudy,a takie osoby jakoś tak w swoim podejściu do życia wychodzą bardzo na plus
A Maciej to bardziej taki facet , który może mieć problem z własnym zdaniem.Tak jak pyta po ślubie wziąć dokumenty,czy zostawić na stole.Dac różę partnerce,czy trzymać, pocałować w policzek czy nie.On chyba nie jest osobą przodującą w życiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 09:49   #997
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

W moich oczach Kamil dużo zyskał w stosunku do odcinków przedślubnych. Wcześniej wydawał mi się maminsynkiem i niezbyt dojrzałym facetem, ale podczas ślubu zachowywał się z klasą. Nawet, mimo tego, że Iza nie była jego wymarzoną partnerką to adorował ją i miał w sobie jakąś taka dozę męskości. Ogólnie zaplusowal u mnie, ale pozostaje fanką Karola. Żal patrzeć kogo mu dobrali... Rozumiem, że podczas pierwszej rozmowy Karol i Iga mieli sporo punktów wspólnych, ale te temperamenty i stopień dojrzałości to no... Przykra sprawa ogólnie. Niesamowicie mnie ta dziewczyna irytuje. Interesuje mnie jak rozwinie się relacje Macieja i Laury, ale podczas ślubu odebrałam oboje pozytywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 10:04   #998
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Maciej w garniturze wyglądał naprawdę super, zupełnie inny człowiek niż na co dzień jak siedział w domu. Na jego plus jest szczupła sylwetka i wysoki wzrost. Naprawdę przystojny chłopak. Problemem jest niestety charakter.

Tak. Gdyby włożył nieco wysiłku w lepsze "sprzedanie się" na co dzień, to naprawdę byliby z niego ludzie. Ale jakoś nie mam złudzeń co do niego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:05   #999
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja też bardzo pozytywnie odebrałam Kamila. Na ślubie złapał Izę za rękę, chyba wpadła mu w oko mimo wszystko. Różnica wieku mogła zaskoczyć Izę, bo niestety społeczeństwo takie jest, że kobieta młodsza i o 10 lat jest ok, natomiast gdy partner jest młodszy to z takiej sytuacji niestety większość szydzi. Mam nadzieję, że im się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:07   #1000
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
(...)
Jej koleżanki wyglądały bardzo dobrze na weselu, więc nie wiem, czemu się nią lepiej nie zajęły, nie doradziły czegoś.

Albo lepiej nie umiały (w co trochę wątpię), albo ją olały, bo rzeczywiście po prostu wyglądała źle, albo ona jest z tych, że możesz gadać, doradzać a i tak zrobi po swojemu i odpuściły z góry.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:10   #1001
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Albo lepiej nie umiały (w co trochę wątpię), albo ją olały, bo rzeczywiście po prostu wyglądała źle, albo ona jest z tych, że możesz gadać, doradzać a i tak zrobi po swojemu i odpuściły z góry.
W odcinku gdzie ekspert przyszedł poinformować, że znaleźli jej męża też była bez makijażu i z oklapniętymi włosami. Fakt, że niby miała to być video rozmowa, ale ekipa była w domu, więc wiedziała, że będzie filmowana. Wydaje mi się, że ona po prostu nie przykłada dużej wagi do tego jak wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 10:15   #1002
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
W ogóle Maciej rzeczywiście dobrze wyglądał na tym weselu - mógłby trochę zmienić fryzurę i założyć soczewki. Gdyby się też bardziej stanowczo/ pewnie siebie zachowywał, to by zyskał na całokształcie. Tak to myślę, że niestety Laura nie poczuje tego czegoś.
Laura jest za to tak uniwersalna, że myślę, że do wszystkich by pasowała; najbardziej nadal do Karola .

Co do Igi i Karola, to mi trudno nawet teraz jakoś na Igę popatrzeć inaczej niż przez pryzmat jej zachowania; to nie było słodkie i roztrzepane. Jej koleżanki wyglądały bardzo dobrze na weselu, więc nie wiem, czemu się nią lepiej nie zajęły, nie doradziły czegoś.
nie wiem co we fryzurze moze zmienic łysiejacy facet z zakolami?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:23   #1003
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
nie wiem co we fryzurze moze zmienic łysiejacy facet z zakolami?

Wbrew pozorom jest nieco możliwości. Barberzy mają różne sztuczki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:25   #1004
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wg mnie Iga jest strasznie irytująca, nawet ten Karol po tym jak sie odzywala wygladał na zażenowanego.

Iza mogła lepiej sie zachować, bardziej ukryć, że ten Kamil totalnie nie jest w jej typie. Z resztą w poprzednich odcinkach mowila, że wcześniej w doborze partnera kierowała się wygladem i trafiała na samych palantów. Jej mina po uslyszeniu liczby 29 powiedziała wszystko. Specjalnie ich tak dobrali żeby bylo jak najwiecej kontrowersji.

Laura i Maciek zdecydowanie na plus, oboje skromni i tacy ciepli dla siebie. Bede im kibicował.
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:44   #1005
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
W odcinku gdzie ekspert przyszedł poinformować, że znaleźli jej męża też była bez makijażu i z oklapniętymi włosami. Fakt, że niby miała to być video rozmowa, ale ekipa była w domu, więc wiedziała, że będzie filmowana. Wydaje mi się, że ona po prostu nie przykłada dużej wagi do tego jak wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie przykłada to ok - gdyby przyszła, nie wiem, bez makijażu i w jakimś koku. A tutaj w sumie mocny, niedopasowany makijaż, po drodze jej uciekł kolczyk, do tego piękna sylwetka, ale co z tego, skoro się garbi itd., fryzura też fatalna. Po prostu nie że ona nic ze sobą nie zrobiła, ale zrobiła wszystko, żeby wyglądać jak najgorzej.

Niestety, muszę przyznać się do błędu - teraz podobnie uważam, że nie powinni jej brać do programu, bo zrobili to, żeby się zabawić jej kosztem.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
nie wiem co we fryzurze moze zmienic łysiejacy facet z zakolami?
Tak jak wyżej Ellen napisała, barberzy sobie umieją poradzić; poza tym całkiem na krótko może się ściąć.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 10:51   #1006
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ja też bardzo pozytywnie odebrałam Kamila. Na ślubie złapał Izę za rękę, chyba wpadła mu w oko mimo wszystko. Różnica wieku mogła zaskoczyć Izę, bo niestety społeczeństwo takie jest, że kobieta młodsza i o 10 lat jest ok, natomiast gdy partner jest młodszy to z takiej sytuacji niestety większość szydzi. Mam nadzieję, że im się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie w pelni, tak juz tylko na marginesie, bo nie ma to nic wspolnego z meritum wpisu - nie odnosze wrazenia, ze ludzie szydza z takich zwiazkow, raczej budzi sie w nich nieprzyjemna potrzeba analizowania takiej relacji, po co, dlaczego, tak jak w przypadku, gdy jedna strona jest wyraznie atrakcyjniejsza od drugiej. Iza bardziej niz ludzkiego gadania mogla sie przestraszyc, ze beda na roznych poziomach szeroko pojetej dojrzalosci, dobrze, ze przed slubem nie widziala drugiego odcinka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 11:09   #1007
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom jest nieco możliwości. Barberzy mają różne sztuczki.
To muszę mojego wysłać, może jest dla niego jakas nadzieja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 11:18   #1008
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88604934]Absolutnie nie twierdzę, że Karol jest gruby, ale ma okrągłą buzię (to się zdarza nawet u bardzo szczupłych osób) + dość wydatne zęby, więc koniec końców zyskuje taką chomiczkową aparycję, ale nie uważam, żeby to była jakaś straszliwa wad.[/QUOTE]Zgadzam się. Choć częściej widać to u Kobiet. Oni są podobni do mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 11:21   #1009
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Karol ma chyba tzw. twarz księżyc w pełni, albo jednak lekką nadwagę. W sensie pandemia zrobiła swoje z wagą wielu osób. Pewnie nie zaszkodziłoby mu, gdyby zrzucił z 5 kg.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 11:22   #1010
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie, on kształtu twarzy i tej chomikowatosci i tak, by nie stracił nawet mając 5 kg mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 11:47   #1011
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie Karol z wyglądu i sposobu bycia ok. Sama gdybym nie miała faceta, zwariowałabym i wystąpiłabym w tym programie, to byłabym zadowolona z doboru. Pewnie że nie jest jakimś Bradem Pittem, ale większość panów z tego programu bardzo łysiała, miała sporą nadwagę, no i już nie wspomnę o ich sytuacji życiowej, więc . A do tego na mnie wrażenie robi tym, że jest sympatyczny i kulturalny. Ciekawe czy do końca taki będzie.

Ale dla mnie faceci w tej edycji ogólnie są ok, Maciej tylko powinien iść na terapię i to w ogóle nie mój typ, bo ja lubię takich stanowczych mężczyzn, a on taki nie jest, na pierwszy rzut oka to widać. Kamil też na plus, choć zupełnie nie w moim typie (nie tylko z wyglądu), za bardzo takie hmmm takie klimaty, trudno mi to opisać, ale pod tym kątem pasują mi do siebie z Izą.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 11:56   #1012
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Podsumowanie Igi i Karola z fejsa ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 165618309_1483291211874892_3864019902251293040_o.jpg (117,0 KB, 217 załadowań)
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 12:00   #1013
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Karol ma chyba tzw. twarz księżyc w pełni, albo jednak lekką nadwagę. W sensie pandemia zrobiła swoje z wagą wielu osób. Pewnie nie zaszkodziłoby mu, gdyby zrzucił z 5 kg.
On chyba ma rysy swojej mamy,taki właśnie typ chomiczka, plus przednie zęby do przodu.Taka jego uroda,tak sądzę
Gdyby był bez brody,to by się to bardziej rzucało w oczy pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 12:17   #1014
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Podsumowanie Igi i Karola z fejsa ))
Matko jedyna, ale ktoś trafił...
Iga i ten jej "zaciesz"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 12:23   #1015
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88604824]W ogóle ten program ma podobno bardzo dobrą oglądalność, więc nie wiem czemu TVN tak okrutnie na nim oszczędza. Ten namiocik i forma wesela na stojąco wyglądały strasznie biednie. To telewizja, więc spokojnie mogliby podesłać kogoś, kto by umalował i uczesał uczestników chociaż na okoliczność wesela. Rozumiem, że na codzień mają być naturalni. Ale nawet na weselu bieda aż piszczy. Tyle TVN ma programów o urządzaniu ślubów, a ich prze urzędnikiem usadzili na ławce jak z parku. Zdjęcia jakby im wujek po pijaku strzelał starą motorolą. Już nie mówiąc o dziadersowych ekspertach z ich banalnymi mądrościami i seksistowskimi poglądami. Normalnie wstyd dla stacji co się tak próbuje promować na najnowocześniejszą w Polsce.[/QUOTE]

Też sie zdziwiłam czemu TVN nie ogarnął im fryzjera i makijażystki... nawet do śniadaniówek szykują wcześniej gości, a tutaj nie mogli ich chociaż ładnie uczesać.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Zgadzam się ,mnie się właściwie Karol nie podoba z wyglądu i nie rozumiem zachwytów nad nim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie też zdziwiły zachwyty nad Karolem, bo mi od razu rzuciła się w oczy ta chomiczkowata uroda co nie zmienia faktu, że i tak jest bardzo na plus, zwłaszcza na tle wcześniejszych uczestników.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
W ogóle Maciej rzeczywiście dobrze wyglądał na tym weselu - mógłby trochę zmienić fryzurę i założyć soczewki. Gdyby się też bardziej stanowczo/ pewnie siebie zachowywał, to by zyskał na całokształcie. Tak to myślę, że niestety Laura nie poczuje tego czegoś.
Laura jest za to tak uniwersalna, że myślę, że do wszystkich by pasowała; najbardziej nadal do Karola .

Co do Igi i Karola, to mi trudno nawet teraz jakoś na Igę popatrzeć inaczej niż przez pryzmat jej zachowania; to nie było słodkie i roztrzepane. Jej koleżanki wyglądały bardzo dobrze na weselu, więc nie wiem, czemu się nią lepiej nie zajęły, nie doradziły czegoś.
Ja Maćka nawet nie umiem obiektywnie ocenić z wyglądu, bo u mnie od razu odpada ze względu na charakter- taka ciapowatość za przeproszeniem. Od razu nie jest dla mnie atrakcyjny. Pewnie duży wpływ na jego zachowanie mają jego przykre doświadczenia, nie miał skąd nabrać pewności siebie. Przykre bo gdyby inaczej się zachowywał miałby o wiele większe szanse u kobiet.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie, on kształtu twarzy i tej chomikowatosci i tak, by nie stracił nawet mając 5 kg mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 12:32   #1016
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88605622]Matko jedyna, ale ktoś trafił...
Iga i ten jej "zaciesz"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ale ja też patrząc a te zdjęcie miałam wrażenie, że gdzieś już to widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Ja też uważam że Maciek ma małe szanse u Laury że względu na zachowanie. Jest super kumplem, ale czy dobrym materiałem na męża ? Życzę mu dobrze, bo jest dla mnie tak kochany, że aż mi się instynkt macierzyński włącza na jego widok, a to chyba nie na tym powinno polegać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 13:09   #1017
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ale ja też patrząc a te zdjęcie miałam wrażenie, że gdzieś już to widziałam ]
Toż to mój z wykopu
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 13:22   #1018
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Toż to mój z wykopu
Mam na myślii zdjęcie Igi i Karola,ślubne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 13:40   #1019
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ale ja też patrząc a te zdjęcie miałam wrażenie, że gdzieś już to widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Ja też uważam że Maciek ma małe szanse u Laury że względu na zachowanie. Jest super kumplem, ale czy dobrym materiałem na męża ? Życzę mu dobrze, bo jest dla mnie tak kochany, że aż mi się instynkt macierzyński włącza na jego widok, a to chyba nie na tym powinno polegać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego o ile uważam, że Iza i Kamil to może nie jest zły pomysł, to Maciej z Igą może by się bardziej dogadał - rozruszałaby go plus jest abstynentką i też mówiła, że nie lubi, jak facet pije, a Maciej zapewne unika alkoholu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-27, 14:12   #1020
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Toż to mój z wykopu
A propos wykopu, to ktos tam okreslil typ urody Karola jako "niemowle z broda" i musze przyznac, ze az mi stanely przed oczami te memy o goleniu brody do zera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.