Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-20, 05:25   #991
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Ja do matury ogólnie podchodzi³am na luzie. Nie przejmowa³am siê jako¶ szczególnie. Ale angielski... On mi spaæ nie dawa³. Wmawia³am sobie, ¿e nie zdam, ¿e po co on w ogóle jest. A tu co? Angielski najlepiej zdany ze wszystkich przedmiotów I po co by³ ten strach? Wmawianie sobie, ¿e jestem beznadziejna, a tak naprawdê ja na dobrym poziomie umiem ten angielski. I TAK SAMO JEST Z PRAWEM JAZDY, wiêc:

nie gadaj g³upot, bierz siê w gar¶æ i nie za³amujemy siê
Czemu Ciê nie chcieli zapisaæ na egzamin?

No trzeba jako¶ zebraæ siê do kupy, kole¿anka mnie ci±gnie dzisiaj do Zordu na zapisanie siê.

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;28231128] amelsss czemu odmówi³a?
[/QUOTE]
Przemi³a pani fuknê³a na mnie przez okienko, ¿e brak mi przekre¶lonej linijki w za¶wiadczeniu o ukoñczeniu szkolenia. Zdenerwowa³am siê, bo dla mnie jechaæ do Zordu to oznacza wyprawê z zarwaniem ca³ego dnia, uroki dojazdów jeszcze latem, gdy korek nieziemski nad morze

Mam nadziejê, ¿e ju¿ wszystko jest dobrze i zostanê z ³aski pani w okienku zapisana na egzamin teoretyczny.


Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ

Czemu Ci odmówi³a?
I niby co takiego Ci w ¿yciu nie wysz³o?
Ano rodzicielka ostatnio z racji urlopu zaczyna mieæ jakie¶ trzaski, wrzeszczy dzieñ w dzieñ na mnie, tak¿e staram siê przebywaæ raczej poza domem
Czepia siê, ¿e nie jestem w ogóle zaradna, nic nie potrafiê doprowadziæ do koñca, wieczne porównania do starszej siostry i brata, którzy lepiej sobie potrafili radziæ w ¿yciu... Siostra w moim wieku wyprowadzi³a siê do ch³opaka, bo ju¿ wytrzymaæ w tym domu psychicznie nie mog³a. A, ¿e ja wiecznie samotna i na dodatek charakter, z którym ciê¿ko wytrzymaæ, to kolejne argumenty na moje ¿yciowe niepowodzenie. Ech.
Przepraszam za moje ¿ale, ale ju¿ nie chcê zawracaæ nawet g³owy moim przyjacio³om czujê siê istnie ¿a³o¶nie.


W sumie chcia³abym ju¿ mieæ ten plastik i nie s³uchaæ zrzêdzenia o ilo¶ci w³adowanych we mnie niepotrzebnie pieniêdzy.. Dodam, ¿e kurs to prezent na 18ste urodziny. Nie chcia³am go, nie chcia³am sama z siebie prawa jazdy, bo nie jest mi ono obecnie potrzebne i przez najbli¿sze parê lat, dopóki nie dorobiê siê auta, je¼dziæ nie bêdê mia³a okazji.
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 05:45   #992
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

catttt, nie ma z czego siê t³umaczyæ. Zwyczajnie twierdzilam, ze earl grey jest beeee i po prawie pól roku picia stwierdzam, ze no dobra - myli³am siê. Problem w tym, ze nadal robi±c korzystam z pisemnej instr ile czego. I wygl±da to tak, ze s³odzê herbatê a kolega stoi obok i mówi - dosyp jeszcze, bo lubisz bardziej s³odk±.

amelsss - ile jeszcze tego urlopu mamie zostalo?
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 05:54   #993
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Jomic w poniedzia³ek idzie do pracy, a ja prawdopodobnie jadê do Mielna na 18stkê kole¿anki, to sobie troszkê odpocznê. Liczê na to, ¿e mnie pu¶ci bez robienia problemów
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 07:16   #994
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

catttt my te¿ jeszcze na zawodowych nic nie robimy pod egzamin, w³a¶ciwie tego angielskiego na maturze boje siê bardziej ni¿ zawowowego
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:18   #995
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

A teraz jak to napisa³a¶ o tym poziomie jeden, to mi siê przypomnia³o, ¿e to rzeczywi¶cie ma jako¶ inaczej wygl±daæ. Podobno na ustnym ma nie byæ czasu do przygotowania siê, czy co¶ takiego. I pewnie inne dziwy. A dlaczego? Pewnie chc± podnie¶æ poziom, bo ten obecny jest niestety bardzo niski.

A na czym polega taki egzamin zawodowy? To jaki¶ test, czy co?
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:24   #996
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ojej dopiero dzi¶ zauwa¿y³am, ze jest ju¿ nowa czê¶æ! Wczoraj mia³am niez³± przygodê - urwa³am tablicê rejestracyjn± w L-ce
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 09:26   #997
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

A mi siê podoba ten nowy ustny angielski. Nie masz z góry narzucone o czym masz mówiæ, tylko lejesz wodê. Takie gadanie o niczym. Wymagana jest znajomo¶æ tylko samych podstawowych s³ówek. A je¿eli chodzi o pisemny. Mi bardzo pomog³o kilka lekcji prywatnych, bo na tych szkolnych nic siê nie dzia³o.


Znalaz³am prawko Najpierw siejê panikê, a potem jednak moje zagubione rzeczy siê znajduj±.
Ja wiedzia³am, ¿e nie mam ¿adnych zaników pamiêci i ten plasticzek zostawi³am w aucie (bo mój tata ju¿ zacz±³ podejrzewaæ, ¿e mi siê co¶ w g³owê sta³o). Nad skrzyni± biegów, tam gdzie jest radio i ta masa przycisków, mamy tak± niby pó³eczkê, która jest zakoñczona milimetrow± szczelin±. Powiedzia³am tacie, ¿eby to rozkrêci³, bo ono na pewno tam wpad³o. Dla ¶wiêtego spokoju zrobi³ to i jest! A oprócz tego jeszcze masa papierów, wizytówek poprzedniego w³a¶ciciela auta.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
ojej dopiero dzi¶ zauwa¿y³am, ze jest ju¿ nowa czê¶æ! Wczoraj mia³am niez³± przygodê - urwa³am tablicê rejestracyjn± w L-ce
Ojej, jak to zrobi³a¶?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 09:51   #998
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ



Ojej, jak to zrobi³a¶?
By³o wczoraj oberwanie chmury w Krakowie (w tym najgorszym deszczu uczy³am siê parkowania ) i potem wjecha³am w tak± ogromn± ka³u¿ê, Trzy razy wcze¶niej pytaj±c I. czy na pewno mam tam wje¿d¿aæ. W po³owie I. stwierdzi³, ¿e lepiej jednak siê st±d wycofaæ. Jak wyjechali¶my okaza³o siê, ¿e tablicy ju¿ nie ma. Na szczê¶cie po jaki¶ 10min wyp³ynê³a i mogli¶my jechaæ dalej
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:25   #999
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
By³o wczoraj oberwanie chmury w Krakowie (w tym najgorszym deszczu uczy³am siê parkowania ) i potem wjecha³am w tak± ogromn± ka³u¿ê, Trzy razy wcze¶niej pytaj±c I. czy na pewno mam tam wje¿d¿aæ. W po³owie I. stwierdzi³, ¿e lepiej jednak siê st±d wycofaæ. Jak wyjechali¶my okaza³o siê, ¿e tablicy ju¿ nie ma. Na szczê¶cie po jaki¶ 10min wyp³ynê³a i mogli¶my jechaæ dalej
ojejj
ale dobrze, ze wyplyne³a :P
ja mam jazdy w piatek po poludniu a nadaja burze i sie boje;/ i w sobote na 8 bo nie bylo miejsca.
chcialam sie zapisac na egzamin na srode to mi ta przepi³a pani powiedziala ze "jeeeszcze nie maaaja plaaanuuu.." i masz czlowieku do wyboru czwartek - dzien targowy, piatek- wiadomo, no i poniedzialek, a w niedziele jazd nie bede miec. trudno.
w ogole ta typiara co tam pracuje to mnie rozp...
ostatnio sta³am godzine w kolejce jak nie wiecej, wchodze, to sie patrzy na mnie zdziwiona i mowi "ze ona musi teraz na chwile wyyyjsc" i mowi to jakby byla...wielce zmeczona (?) .
Wszystko z wielk± ³ask± na tym wordzie.

p.s. tak w ogole to w tym tescie na osobowosc wysz³a m SAMA PRAWDA! szok, o ile pamietam to 4w3 .
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-07-20 o 10:27
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:26   #1000
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Misislipy, Amelsss, doskonale Was rozumiem.
Te¿ teraz mam kompletn± zamu³ê, najchêtniej przesiedzia³abym caly dzieñ w ³o¿ku i tyle.
Moj± jedyn± wakacyjn± aktywno¶ci± s± korki z angielskiego (matura wita ), które mam jutro, a jeszcze nic nie ruszy³am no i prawko, które, mam nadziejê, zmusi mnie do codziennego ruszenia dupy...
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:28   #1001
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;28232032]Lunatyczka ja siê chcê wzi±¶æ za siebie ale stan psychiczny na nic mi nie pozwala, wszystko co robiê jest wymuszone, jedynie co dajê radê robiæ to siedzieæ przed kompem, tutaj moge zapomnieæ o problemach... ogólnie powinnam pisaæ niemiecki, ale go nie umiem kompletnie, angielski rozumiem, ale nie umiem czasu i masy s³ówek, bo nauczyciel sobie olewa ten nasz angieslki, bêde prosiæ nauczyciela ¿eby mi pomaga³ z tym angielskim. Matury pisemnej sie a¿ tak nie bojê, ale ustnej...
A herbatke polecam ale ciêzko j± dostaæ w sklepach, sama kiedy¶ wykupi³am prawie wszystkie w 1 sklepie którym teraz pracujê i od roku w ¿adnym sklepie tej herbaty nie ma... [/QUOTE]
Mo¿e wizyta u psychologa co¶ pomo¿e?
Z tego co widzê to Twoje podej¶cie nie wynika z jakich¶ problemów, czy co¶, tylko tak po prostu jest.
Ja przysz³am do liceum i co? Umia³am siê przedstawiæ (podziêkowania dla nauczycieli z poprzednich lat ). Czasu ¿adnego nie zna³am- czarna magia, s³ownictwo- prawie brak (chyba, ¿e owoce i kolory itd ). Trafi³am na nauczyciela, który ju¿ od pierwszej lekcji mnie sobie upatrzy³ (do domu wraca³am z p³aczem, rodzice nie wiedzieli ju¿ co robiæ, jedynek mia³am tyle, ¿e hohohoho ). W pierwszym roku wziê³am korki (nauczy³am siê czasów), a sama siedzia³am nad s³ownictwem. Tym sposobem skoñczy³am 3 klasê z 4 (jako jedna z najlepszych w grupie, a by³o takich osób 2) i zda³am na 85% pisemny i 75% ustny. Da siê? Da!


Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Herbaty lepiej smakuj± zim±. Ale dzisiaj wp³ynêla super kaska, wiêc harbaciarnie uwazajcie Mam takie pustki, ze chêtnie przygarnê Feliksa z przesy³k±. Ostatnio zosta³am fank± earl grey, ale parzon± przez jedn± osobê. Niestety, sezon urlopowy i muszê radziæ sobie sama.
Chêtnie Ci co¶ pode¶lê, ale muszê zrobiæ .
I wybraæ siê do sklepu po pokrzywê!

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ

No trzeba jako¶ zebraæ siê do kupy, kole¿anka mnie ci±gnie dzisiaj do Zordu na zapisanie siê.


Przemi³a pani fuknê³a na mnie przez okienko, ¿e brak mi przekre¶lonej linijki w za¶wiadczeniu o ukoñczeniu szkolenia. Zdenerwowa³am siê, bo dla mnie jechaæ do Zordu to oznacza wyprawê z zarwaniem ca³ego dnia, uroki dojazdów jeszcze latem, gdy korek nieziemski nad morze

Mam nadziejê, ¿e ju¿ wszystko jest dobrze i zostanê z ³aski pani w okienku zapisana na egzamin teoretyczny.



Ano rodzicielka ostatnio z racji urlopu zaczyna mieæ jakie¶ trzaski, wrzeszczy dzieñ w dzieñ na mnie, tak¿e staram siê przebywaæ raczej poza domem
Czepia siê, ¿e nie jestem w ogóle zaradna, nic nie potrafiê doprowadziæ do koñca, wieczne porównania do starszej siostry i brata, którzy lepiej sobie potrafili radziæ w ¿yciu... Siostra w moim wieku wyprowadzi³a siê do ch³opaka, bo ju¿ wytrzymaæ w tym domu psychicznie nie mog³a. A, ¿e ja wiecznie samotna i na dodatek charakter, z którym ciê¿ko wytrzymaæ, to kolejne argumenty na moje ¿yciowe niepowodzenie. Ech.
Przepraszam za moje ¿ale, ale ju¿ nie chcê zawracaæ nawet g³owy moim przyjacio³om czujê siê istnie ¿a³o¶nie.


W sumie chcia³abym ju¿ mieæ ten plastik i nie s³uchaæ zrzêdzenia o ilo¶ci w³adowanych we mnie niepotrzebnie pieniêdzy.. Dodam, ¿e kurs to prezent na 18ste urodziny. Nie chcia³am go, nie chcia³am sama z siebie prawa jazdy, bo nie jest mi ono obecnie potrzebne i przez najbli¿sze parê lat, dopóki nie dorobiê siê auta, je¼dziæ nie bêdê mia³a okazji.
Ja bym sobie sama skre¶li³a i do niej wróci³a .

Nie s³uchaj tego porównywania! Ty jeste¶ Ty, oni to oni. Rób co Twoje


Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am prawko Najpierw siejê panikê, a potem jednak moje zagubione rzeczy siê znajduj±.
Ja wiedzia³am, ¿e nie mam ¿adnych zaników pamiêci i ten plasticzek zostawi³am w aucie (bo mój tata ju¿ zacz±³ podejrzewaæ, ¿e mi siê co¶ w g³owê sta³o). Nad skrzyni± biegów, tam gdzie jest radio i ta masa przycisków, mamy tak± niby pó³eczkê, która jest zakoñczona milimetrow± szczelin±. Powiedzia³am tacie, ¿eby to rozkrêci³, bo ono na pewno tam wpad³o. Dla ¶wiêtego spokoju zrobi³ to i jest! A oprócz tego jeszcze masa papierów, wizytówek poprzedniego w³a¶ciciela auta.

A widzisz . Mówi³am, ¿e znajdziesz .
Te¿ tak mam zawsze z zagubionymi rzeczami

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
By³o wczoraj oberwanie chmury w Krakowie (w tym najgorszym deszczu uczy³am siê parkowania ) i potem wjecha³am w tak± ogromn± ka³u¿ê, Trzy razy wcze¶niej pytaj±c I. czy na pewno mam tam wje¿d¿aæ. W po³owie I. stwierdzi³, ¿e lepiej jednak siê st±d wycofaæ. Jak wyjechali¶my okaza³o siê, ¿e tablicy ju¿ nie ma. Na szczê¶cie po jaki¶ 10min wyp³ynê³a i mogli¶my jechaæ dalej


---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Poka¿ wiadomo¶æ
Misislipy, Amelsss, doskonale Was rozumiem.
Te¿ teraz mam kompletn± zamu³ê, najchêtniej przesiedzia³abym caly dzieñ w ³o¿ku i tyle.
Moj± jedyn± wakacyjn± aktywno¶ci± s± korki z angielskiego (matura wita ), które mam jutro, a jeszcze nic nie ruszy³am no i prawko, które, mam nadziejê, zmusi mnie do codziennego ruszenia dupy...
Korki w wakacje? Choæbym chcia³a to bym tak nie mog³a
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 10:45   #1002
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
ojejj
ale dobrze, ze wyplyne³a :P
ja mam jazdy w piatek po poludniu a nadaja burze i sie boje;/ i w sobote na 8 bo nie bylo miejsca.
chcialam sie zapisac na egzamin na srode to mi ta przepi³a pani powiedziala ze "jeeeszcze nie maaaja plaaanuuu.." i masz czlowieku do wyboru czwartek - dzien targowy, piatek- wiadomo, no i poniedzialek, a w niedziele jazd nie bede miec. trudno.
w ogole ta typiara co tam pracuje to mnie rozp...
ostatnio sta³am godzine w kolejce jak nie wiecej, wchodze, to sie patrzy na mnie zdziwiona i mowi "ze ona musi teraz na chwile wyyyjsc" i mowi to jakby byla...wielce zmeczona (?) .
Wszystko z wielk± ³ask± na tym wordzie.

p.s. tak w ogole to w tym tescie na osobowosc wysz³a m SAMA PRAWDA! szok, o ile pamietam to 4w3 .
bo ten test jest ¶wietny!!! tylko w³a¶nie zadziwia mnie to, ¿e zmienia mi siê osobowo¶æ ale za ka¿dym razem do mnie pasuje idealnie i stwierdzam, ¿e rzeczywi¶cie od ostatniego testu zmieni³am siê diametralnie.

A burz± siê nie przejmuj ja wczoraj je¼dzi³am w takich warunkach, ¿e ju¿ ¿adna burza mi nie straszna Wiêc Ty tym bardziej sobie poradzisz! Ju¿ zaczynam trzymaæ kciuki za twój egzamin- a Ty najlepiej o nim w ogóle nie my¶l i zajmij siê czym¶ przyjemnym, np. w³osami
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:48   #1003
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

narazie sie nie stresuje jeszcze ale zobaczymy dzien przed
cos mi mama jeczala, ze moge sobie przerwe zrobic do wrzesnia jak nie zdam...no nie wiem wlasnie;/ ostatnio mialam miesiac przerwy miedzy egzaminami i tak na wejsciu nie zdalam.
wiec nie wiem co robic ale i tak zmeczona jestem tym wszystkim.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:55   #1004
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sheil Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ratujcie!
Mia³am dzisiaj 7 i 8 godzinê i jestem za³amana. Ca³y czas mam problem z tym g³upim sprzêg³em i ruszeniem. Robiê to naprawdê wolno, wciskam gaz, a samochód ca³y czas ga¶nie. Instruktora ju¿ nosi, a mnie jeszcze bardziej!
Niby podstawowa rzecz, a naprawdê obrzydza mi jazdê. Reszta idzie mi dobrze, tylko to. I to na p³askiej drodze, na wzniesieniu sobie radzê.
Mój sposób jest banalny i oczywisty... Stoisz ze wci¶niêtym sprzêg³em, naciskasz lekko gaz a¿ us³yszysz silnik (¿eby wzros³y obroty, mog± byæ trochê za du¿e - na egzaminie nikt siê nie bêdzie tego czepia³, wa¿ne by auto nie gas³o), popuszczasz lekko sprzêg³o i samochód zaczyna siê toczyæ. Wtedy dalej dodajesz gazu i popuszczasz sprzêg³o (nogi na peda³ach powinny chodziæ jak szalki wagi - jedna w dó³, druga do góry ) - auto nie ma prawa zgasn±æ. Wa¿ne, by popuszczaj±c sprzêg³o dalej dodawaæ troszkê gazu, inaczej obroty spadn± i silnik zga¶nie


Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak dziewczynki ruszac w miare szybko np na skrzyzowaniach ? bo jakos mi to wolno idzie i boje sie ze mnie za to obleje na egzaminie
Kwestia wyczucia samochodu Lepiej rób wszystko wolniej ni¿ za szybko, jak bêdzie za wolno to egzaminator mo¿e Ci zwróciæ uwagê, ale nie powinien za to oblaæ.
__________________

ulpu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:57   #1005
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
bo ten test jest ¶wietny!!! tylko w³a¶nie zadziwia mnie to, ¿e zmienia mi siê osobowo¶æ ale za ka¿dym razem do mnie pasuje idealnie i stwierdzam, ¿e rzeczywi¶cie od ostatniego testu zmieni³am siê diametralnie.

A burz± siê nie przejmuj ja wczoraj je¼dzi³am w takich warunkach, ¿e ju¿ ¿adna burza mi nie straszna Wiêc Ty tym bardziej sobie poradzisz! Ju¿ zaczynam trzymaæ kciuki za twój egzamin- a Ty najlepiej o nim w ogóle nie my¶l i zajmij siê czym¶ przyjemnym, np. w³osami
O jakim te¶cie mówicie?
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
narazie sie nie stresuje jeszcze ale zobaczymy dzien przed
cos mi mama jeczala, ze moge sobie przerwe zrobic do wrzesnia jak nie zdam...no nie wiem wlasnie;/ ostatnio mialam miesiac przerwy miedzy egzaminami i tak na wejsciu nie zdalam.
wiec nie wiem co robic ale i tak zmeczona jestem tym wszystkim.
Od wrze¶nia zacznie Ci siê szko³a. My¶lisz, ¿e to dobry pomys³, skoro teraz masz tyle wolnego czasu?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:00   #1006
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
narazie sie nie stresuje jeszcze ale zobaczymy dzien przed
cos mi mama jeczala, ze moge sobie przerwe zrobic do wrzesnia jak nie zdam...no nie wiem wlasnie;/ ostatnio mialam miesiac przerwy miedzy egzaminami i tak na wejsciu nie zdalam.
wiec nie wiem co robic ale i tak zmeczona jestem tym wszystkim.
a nie mozesz wziasc sobie do osrodka jakiejs Twojej przyjaciolki . ?
sama nie raz bylam z przyjaciolkami tylko po to by zajac je rozmowa o byle czym, byleby nie myslaly o tym ze za chwile musza isc do samochodu i pokazac klase efekt ?
dwie przyjaciolki zdaly za pierwszym, a jedna za drugim
czyli moze to jednak jest sposob

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ulpu Poka¿ wiadomo¶æ


Kwestia wyczucia samochodu Lepiej rób wszystko wolniej ni¿ za szybko, jak bêdzie za wolno to egzaminator mo¿e Ci zwróciæ uwagê, ale nie powinien za to oblaæ.
ale i tak sie obawiam tego, raz mi zwroci uwage - ok .no ale co z tego skoro ja i tak nie potrafie szybciej . tzn moze potrafie ale wtedy wychodza kangurki, duszenie sie auta i inne tego typu
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:05   #1007
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ja wiem ze szkola itd, ale nie mieszkam w miescie w ktorym zdaje, poza tym troche juz wysiadam psychicznie z tymi egzaminami.
blondi chodze zawsze z kims.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:08   #1008
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
ja wiem ze szkola itd, ale nie mieszkam w miescie w ktorym zdaje, poza tym troche juz wysiadam psychicznie z tymi egzaminami.
blondi chodze zawsze z kims.
To mo¿e koñcem sierpnia spróbuj?
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:42   #1009
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
ja wiem ze szkola itd, ale nie mieszkam w miescie w ktorym zdaje, poza tym troche juz wysiadam psychicznie z tymi egzaminami.
blondi chodze zawsze z kims.
To mo¿e tym razem id¼ sama? Nie bêdziesz my¶la³a, ¿e kto¶ siê na Ciebie patrzy, tylko skupisz siê na je¼dzie?
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 11:49   #1010
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

hehe bylam za pierwszym razem sama i obla³am na obsludze ze stresu :P trafil mi sie straszny E, czekalam 2 godziny i mnie ze¿ar³o.

Lunatyczka w sumie to dobry pomysl.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:54   #1011
Taran
Raczkowanie
 
Avatar Taran
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Na to zdanie egzaminu nie ma ¿adnej regu³y. Ja by³am i sama, i z kim¶, rano, popo³udniu, w deszczu i w s³oñce, ka¿dy egzamin by³ inny, a i tak zda³am dopiero za 6 razem.

A ostatnio kole¿anka, z klasy ni¿ej siê mnie pyta gdzie zdawa³am i mówi, ¿e to tak jak ona. Ja jej siê pytam czy ona ju¿ kurs zrobi³a, czy jak, a ona na to, ¿e ona ju¿ je¼dzi. W lekkim szoku by³am. Zda³a za drugim razem.
__________________
Logika stosowana do analizy ludzkich zachowañ czêsto zawodzi. Stephen King "Sklepik z marzeniami"
Taran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:14   #1012
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

O rany dziewczyny, nie sposób tego nadrobiæ wszystkiego
Ostatnio mam takie urwanie g³owy... Pokusi³aby siê która¶ o jakie¶ króciutkie streszczenie, co siê dzia³o ciekawego?
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:26   #1013
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ

p.s. tak w ogole to w tym tescie na osobowosc wysz³a m SAMA PRAWDA! szok, o ile pamietam to 4w3 .
A có¿ to za test, poka¿cie

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
By³o wczoraj oberwanie chmury w Krakowie (w tym najgorszym deszczu uczy³am siê parkowania ) i potem wjecha³am w tak± ogromn± ka³u¿ê, Trzy razy wcze¶niej pytaj±c I. czy na pewno mam tam wje¿d¿aæ. W po³owie I. stwierdzi³, ¿e lepiej jednak siê st±d wycofaæ. Jak wyjechali¶my okaza³o siê, ¿e tablicy ju¿ nie ma. Na szczê¶cie po jaki¶ 10min wyp³ynê³a i mogli¶my jechaæ dalej
Hej
Teraz bêdê mia³a troszkê czasu to naskrobiê co¶ dla Ciebie Tylko skoñczê kuracjê Jantarem i zobaczê czy jest efekt

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Poka¿ wiadomo¶æ
Chêtnie Ci co¶ pode¶lê, ale muszê zrobiæ .
I wybraæ siê do sklepu po pokrzywê!
Ooo nastêpna zara¿ona w³osomaniactwem
Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
a Ty najlepiej o nim w ogóle nie my¶l i zajmij siê czym¶ przyjemnym, np. w³osami
O tototo

https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=28340 wstawi³am wieszak, sama siebie nie poznajê Co¶ mnie nasz³o.

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:29
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:31   #1014
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

et voila
http://www.enneagram.pl/

zaraz bede dzwonic po stancjach uwielbiam ogloszenia "stancja telefon"

catt ales zgrabna
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:35   #1015
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
et voila
http://www.enneagram.pl/

zaraz bede dzwonic po stancjach uwielbiam ogloszenia "stancja telefon"

catt ales zgrabna
dziêkujê.
Trzymam kciuki ¿eby¶ znalaz³a jak±¶ fajn± ofertê.

Jak tam dro¿d¿e, s± efekty? A rozbijasz czy jesz surowe?

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:38
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:40   #1016
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

surowych nie wolno jesc, zabijam je gor±cym mlekiem.
niby skora mi sie poprawila troche, ale chodzi mi o wlosy wiec narazie nie wiem co z tego bedzie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:00   #1017
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
et voila
http://www.enneagram.pl/

zaraz bede dzwonic po stancjach uwielbiam ogloszenia "stancja telefon"

catt ales zgrabna
powodzenie w dzwonieniu! osobi¶cie nienawidzê przeprowadzek, wiêc szczerze wspó³czujê

Catt! rzeczywi¶cie ¶wietnie wygl±dasz!!!! ja ostatnio strasznie polubi³am takie kwiatki i praktycznie codziennie jaki¶ noszê (dokupi³am kilka kolorów ostatnio). i oczywi¶cie niecierpliwie czekam na twoj± historiê )
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:07   #1018
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
powodzenie w dzwonieniu! osobi¶cie nienawidzê przeprowadzek, wiêc szczerze wspó³czujê

Catt! rzeczywi¶cie ¶wietnie wygl±dasz!!!! ja ostatnio strasznie polubi³am takie kwiatki i praktycznie codziennie jaki¶ noszê (dokupi³am kilka kolorów ostatnio). i oczywi¶cie niecierpliwie czekam na twoj± historiê )
tak, kwiatki sa fajne osobiscie tez je lubie i mam ich kilka dwa zgubilam
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:08   #1019
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
et voila
http://www.enneagram.pl/

zaraz bede dzwonic po stancjach uwielbiam ogloszenia "stancja telefon"

catt ales zgrabna
Chyba robi³am kiedy¶ ten test

catttt, jeszcze nie w³osomaniaczka, ale powoli siê wg³êbiam
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-20, 13:11   #1020
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
tak, kwiatki sa fajne osobiscie tez je lubie i mam ich kilka dwa zgubilam
mi ostatnio te¿ jeden zgin±³ Przyczepi³am go do walizki, ¿eby j± ³atwiej an lotnisku rozpoznaæ. Oczywi¶cie jak wyl±dowa³am po kwiatku nie by³o ju¿ ¶ladu ( (w sumie to ³atwo by³o to przewidzieæ, nie wiem co ja sobie my¶la³am )
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.