Tarnowskie Panny Młode - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 08:17   #991
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no strasznie szybko teraz czas leci

gagatka u Ciebie wielkimi krokami dzień ślubu się zbliża
wszystko gotowe, suknia odprasowana czeka, jak nastrój, stresujesz się??

masz gdzieś zdjecie przykładowe bukietu
sorki że tak się proszę ale lubię oglądać i nie powiem że szukam inspiracji dla siebie
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:37   #992
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

no wlasnie gagatka stresujesz sie ?

a czas naprawde bardzo szybko leci juz niedlugo wszytskie bedziemy po !!!
i tak sobie wlasnie mysle ze jak beddzie juz po... to hmm nie bedzie juz takiej adrenalinki i tego oczekiwania na ten piekny dzien....
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 12:18   #993
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka, a skad masz te skrzypce, a dokladniej osobe, ktora bedzie na nich grala?? ja tez wlasnie chcialabym miec cos takiego
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 08:31   #994
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
hejo

zespol sklada sie z 3 osob - skrzypce, gitara i spiew (gitara tez spiewa) wolne datki - placisz ile chcesz my dajemy im 120 zł

dzis ide do proposzcza - bo okazalo sie ze organiscie tez trzeba zaplacic jak ma nie przyjsc- paranoja jakas - mi tam nie placa jak mnie nie ma!!

na razie mam stresa - wczoraj sobie uswiadomilam ze to juz!!

Niqa a Ty jak tam sie czujesz?

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość

masz gdzieś zdjecie przykładowe bukietu
sorki że tak się proszę ale lubię oglądać i nie powiem że szukam inspiracji dla siebie
http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Goździki/slides/Carnation-bouquet-with-grass-collar.html

tu jest krotki ale ja bede miala dluzszy
__________________
02.08.2008 żona męża

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-07-30 o 01:32 Powód: post pod postem
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:34   #995
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka bardzo ladny bukiet
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:42   #996
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej dziewczynki ja juz na wyspach.

Wasz dzien juz coraz blizej, ale jak juz bedziecie po to nie zapomnijcie przychodzic tu raz na jakis czas do jeszcze niezamężnych i przedewszystkim zdac relacji z TEGO dnia.
macie zdjecia próbbnych makijaży? Jesli tak to poprosze

Buziaki i do uslyszenia papapapap
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:55   #997
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira a ja ktorej wyspie jestes ?

jesli chodzi o probny to ja jeszcze nie mialam dopiero tydzien przed sie wybieram.... na fryzurke probna tez tydzien wczesniej...
ale czesalam sie u tej samej dziewczyny na slub mojej kolezanki i fryzurka trzymala sie cala noc
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 19:28   #998
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hejka

gagatka bardzo ciekawy masz bukiet
mój będzie bardziej tradycyjny

nie robiłam próbnego makijażu, raz się malowałam na inną okazję i poznałam możliwości kosmetyczki, makijaż mam upatrzony z neta i dokładnie taki sam sobie zażyczę
fryzury próbnej też nie będę robić bo fryzjerka powiedziała, z nigdy fryzura nie wyjdzie dwa razy identycznie, więc zrobiłyśmy tylko symulację tego w czym jest mi dobrze
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 09:25   #999
niqa
Raczkowanie
 
Avatar niqa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 48
GG do niqa
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hej hej
ja tez wtedy bylam na lwowskiej na poczatku siedzielismy na korytarzu a po mszy podpilismy pieczatki i zwialismy
wlasnie wczoraj bylam u organisty i tylko sie wkurzylam jak powiedzial jaka ma stawke! a tez bede miec skrzypce grr:[ mam nadzieje ze koscielnemu i zakonnicy wystarczy po 50zl ;> nie wiecie moze jacys znajomi ile placili? chyba ze znow sami sobie zawolaja ładna kwote:/

w sobote mialam wieczor panienski moje kumpele kupily peruki (dla mnie z rogami) i poszlysmy do blue, swietny pomysl mialy i wybawilysmy sie do rana

ja caly czas zastanawiam sie nad prezentem dla rodzicow i chyba dla mam kupimy kwiaty a dla ojcow jakis alkohol dobry i wystarczy

do zalatwienia zostalo:
kupic ozdoby na samochod,
zrobic paznokcie,
isc do spowiedzi,
i cierpliwie czekac soboty
__________________
od 2.08.2008 szczęśliwa żona
niqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 09:41   #1000
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kasiuleks jestem w Wielkiej brytanii

Dziewczyny!
To c piszecie mnie przeraza, czy naprawde teraz juz wszyscy chcą wydrzeć od Młodych kase?!... koscielny, zakonnica, organista, ksiadz,.. to chyba jakis zart- i jeszcze jakies cenniki. Ciekawa jestem co by bylo gdyby w sprawie slubu przyszla naprawde biedna para...
No nic . Życze Wam jaknajmniej stresow przed tym wielkim dniem, buziaki
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:12   #1001
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira właśnie sobie odpowiedziałaś dlaczego dzisiaj tak dużo ludzi żyje na tzw. kocią łapę, po prostu ich nie stać na ślub czy wesele,
bardzo przykry jest fakt, że kościół chce na nas tyle zarobić, wstydu nie mają żeby rękę po kasę wyciagać!! a mówią że wiara jest za darmo


gagatka, niga nadszeł wasz ostatni tydzień panieństwa
jak samopoczucie??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 17:16   #1002
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

niqa gagatka zostaly wam ostatnie dni wolnosci
ciekawa jestem jakie macie samopoczucie to juz przeciez za pare dni

blush zgadzam sie z toba niestety tylko chca wszyscy kase na slubach wyciagac od wszystkich uslug po kosciol... przykre to...
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:45   #1003
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

hejo

dzis bylam placic zaliczke w tarnowiance

Kasiuleks czy Ty masz w Tarnowiance weselicho?? czy Kaati?? bo trzeba placic dodatkowo za klime 100 zł takze wicie taki ukryty koszt.

My nie pytalismy sie ile chce organista (slyszelismy tylko ze bierze 150 zł) po prostu damy mu 50 zł w kopercie w dniu slubu i tak chcemy tylko ze odpowiadal ksiedzu i gral marsza

Jejku to juz w ta sobote .......

Koscielnemu tez dajemy 50 zł i wsio jestem studentak i nie stac mnie na wiecej.

my dla rodzicow bedziemy miec miksa - kwiaty - czekoladki, alkohole owoce - wszystko w koszu ladnie udekorowane
__________________
02.08.2008 żona męża

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-07-29 o 15:17 Powód: post pod postem
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:08   #1004
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

to nie ja mam w tarnowiance - moje weselicho bedzie w mikolajowicach w palacyku

a jak tam gagatka nerwy ? stresujesz sie ? jejku ciekawa jestem jakie to uczucie hehe jak ma sie slub lada dzien ja jeszcze poczekam ale ty moze nam powiesz czy bardzo nerwowo
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:31   #1005
kaatia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka ja mam w Tarnowiance Dobrze wiedzieć o takich kosztach. A jakie menu ustaliłaś?

kasiuleks w tą sobotę będę na weselu właśnie w Mikołajowicach Czy tam jest tylko ten pałacyk czy jest jeszcze jakiś inny lokal? Bo nie pamiętam co było napisane dokładnie na zaproszeniu.

Oj gagataka już tylko kilka dni - pewnie zabiegana troszke jesteś co? Trzymam kciuki żeby wszystko się udało
__________________
Nasz ślub: 06.09.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080906290820.png
kaatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 10:20   #1006
niqa
Raczkowanie
 
Avatar niqa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 48
GG do niqa
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

my wlasnie zapytalismy organiste ile bierze bo bylam u niego ugadac sie o te skrzypce:/ moglam tez nie pytac:/ ale takie zdzierstwo na kazdym kroku!!!! gagatka a ile dajesz zakonnicy za kwiaty, bylas juz u niej?

ah juz sie czuje taki klimat weselny
bedziemy opowiadac juz za pare dni
buziaki!
__________________
od 2.08.2008 szczęśliwa żona
niqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:32   #1007
deniaW
Raczkowanie
 
Avatar deniaW
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 405
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka masz bardzo ładny i orginalny bukiet

Dziewczyny może podsunę Wam fajny pomysł wymyślony przez naszego fotografa odnośnie podziękowań dla rodziców. W trakcie wesela, ślubu robi on zdjęcia z rodzicami, nasze osobno. Obrabia, wywołuje, oprawia trzy duże zdjęcia w ładną ramkę dla rodziców pani i pana młodego. Wydaje mi się, że jest to fajny, orginalny pomysł bo takie zaskoczenie, że już zdążył to zrobić.

Na allegro jest też dużo orginalnych rzeczy, które można dać np księgi na zamówienie, podzięowania zamiast kwiatów.
deniaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:56   #1008
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kaatia tam jest tylko jeden lokal takze jesli zwrocisz uwage na cos co ci sie nie spooba w obsludze, w sposobie podania posilkow itp itd to daj mi prosze znac najlepiej bedzie jak zdasz nam relacje po... to bedziemy wiedzialy na co mamy zwracac uwage
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:04   #1009
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

fajnie ze Wam sie moj bukiet podoba

na razie mam tylko lekki stres najgorzej chyba bedzie w piatek i w sobote

niqa ja daje organioscie w kopercie 50 zł ( choc i tak sa z nim cyrki bo nasz zespol tego nie moze zagrac, tego w sumie zgodzil sie tylko na 3 piosenki ) strasznie dziwny ten organista!!

A zakonnicy nie dajemy nic - koscioł jak bedzie ubrany tak bedzie.
__________________
02.08.2008 żona męża
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 06:56   #1010
kaatia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów/Warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kasiuleks będę zwracać uwagę na wszystko i napewno podzielę się wrażeniami
__________________
Nasz ślub: 06.09.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080906290820.png
kaatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:27   #1011
niqa
Raczkowanie
 
Avatar niqa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 48
GG do niqa
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

gagatka to przynajmniej tyle mnie uspokoilas bo myslalam ze wszyscy płacą tyle ile oni chca,
ja juz dzis nie moglam spac bo caly czas zastanawialam sie jak to bedzie, a jeszcze 3 noce przedemna, zaczynam odczuwac lekki stres:P
__________________
od 2.08.2008 szczęśliwa żona
niqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 16:50   #1012
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jejku dziewczyny jak piszecie o lekkim stresiku to az mi ciarki przechodza jak sobie pomysle ...

kaatia to super ciesze sie bardzo
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:31   #1013
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
heja tarnowianki
ponawiam watek, doradzcie prosze ktore salony slubne w tarnowie lub okolicach sa godne polecenia???
wiem wiem wiem slub juz niedluga a ja nie mam suknino nie mam,ale przeciez nie pojde do slubu w pidzamie wiec musze cos kupic!!!!
zatem blagam nie osadzajcie tylko cos doradzcie a moze ktoras zna jakas dobra wypozyczalnie czy cos????
dzieki bardzo i pozdrawiam

a fryzjer? gdzie bedziecie robily slubne fryzurki ? ja umowilam sie na probne do Kreatora metamorfozy i niejakiej pani Magdy polecanej na tym portalu,ale moze znacie cos co same juz wyprobowalyscie????
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-08-01 o 12:00 Powód: prosze nie pisac notorycznie post pod postem
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:18   #1014
niqa
Raczkowanie
 
Avatar niqa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 48
GG do niqa
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kofika za tydzien juz moge odsprzedac moją))
wg mnie najlepszy salon jest na walowej duzy wybor, obsluga mila, pomocna i napewno znajdziesz cos dla siebie, ceny salonowe dlatego ja kupilam uzywana, na targowej są 2 salony ale jakos obsluga mnie zrazila do siebie..
milego i owocnego buszowania po sklepach, ah to sama przyjemnosc przymierzac suknie slubne ))
__________________
od 2.08.2008 szczęśliwa żona
niqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:21   #1015
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kofika13 witam na forum
Widze ze slub coraz blizej, moja przyjaciolka rowniez bierze slub w podobnym terminie jak Ty tyle ze tydzien pozniej, kiedy bylysmy w Obsesji na Walowej to powiedziano nam ze to naprawde ostatni dzwonek zeby kupic suknie, wiec spręż sie i uciekaj poszukac czegos ladnego Ile chcesz przeznaczyc na suknie? W obsesji jest spory wybor ale ceny to ok.2 000 zl. ja dopeiro za rok bede balowac ale zapisalam sobie w ulubionych kilka krakowskich salonow slubnych ponizej podaje Ci link do jednego ( przy niektorych modelach sa podane ceny i nie sa az tak straszne np 1300 albo 1400 zl).

http://www.adenine.pl/

Zauwazylam takze na allegro, ze szyte sa suknie znanych marek- na suknie czeka sie ok.6 tygodni ale z tgo co widzialam po komentarzach ludzie sa naprawde zadowoleni. W razie gdyby suknia sie nie spodobala mozesz ja zwrocic- czesc placisz na wstepie a reszte przy odbiorze- jedyny minus to jest to ze nie mozesz jej wczesniej przymierzyc bo suknie sa szyte na Twoj wymiar zagranicą. No i cena tez kusi- tylko to lwasnie ten ból ze nie mozesz jej zmierzyc wczesniej. Podaje Ci stronke to tej Pani ktora sie tym zajmuje. trzymam kciuki - pochwal sie jak cos zdobedziesz
http://www.allegro.pl/item409374632_...oda_sposa.html

Pozdrawiam!

P.S fryzjerke mam- to taka Pani z salonu fryzjerskiego na os. Zielonym, sprawdzona osoba. Co do makijazu nie mam pojecia jeszcze, mam sporo czasu.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:38   #1016
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witaj kofika
masz tą samą datę co ja
suknię kupowałam w obsesji i dałam za nią 2tys., niqa dobrze napisała że jest to raczej drogi salon,
wszystko zależy ile chcesz wydać na suknię, najlepiej pochodź i poszukaj, w Tarnowie jest trochę tych salonów, więc gdzieś znajdziesz coś dla siebie

fryzjerkę mam swoją sprawdzoną od kilku lat, nie idę do żadnego markowego salonu, będę się czesać u fryzjerki która zna moje włosy i wie jak sie ułożyć
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:46   #1017
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witaj kofika
jesli chodzi o salon to ja rowniez kupowalam w obsesji na walowej i rowniez polecam ten salon.. jest duzy wybor.

jesli chodzi o fryzjerke to tez mam sprawdzona - na os. Zielonym
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:19   #1018
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
ok dziewczyny wszytskim serdecznie dziekuje za wszelkie rady,moze to dziwne ale nie stresuje sie tak bardzo na zakupy wybieram sie w poniedzialek. Moja siostra zrobila dokladnie tak samo, w tamtym roku,wiec ja moze dlatego jestem bardziej spokojna.Na suknie zamierzam wydac ok 2000 - 2500 tys,nie bardzo wiem czy to drogo czy tanio poprostu tyle przeznaczylam w budzecie slubnym.
Moj rozmiar to raczej 38 probowalam cos schudnac ale udalo mi sie zrzucic jedynie 4 kg co przy moim wieku(28 nie jest az tak bardzo widocznym efektem.
Zaczelam chodzic na silownie ale pozniej oczywiscie mi sie odechcialo teraz stram sie robic brzuszki i takie tam *******ki,moze wiec dlatego powstrzymuje sie z kupnem tej sukni bo mam nadzieje ze moze chociaz troche ubedzie mi w pasie
pk dziewczynki dzieki za wszytko papapapapa

Cytat:
Napisane przez niqa Pokaż wiadomość
Kofika za tydzien juz moge odsprzedac moją))
wg mnie najlepszy salon jest na walowej duzy wybor, obsluga mila, pomocna i napewno znajdziesz cos dla siebie, ceny salonowe dlatego ja kupilam uzywana, na targowej są 2 salony ale jakos obsluga mnie zrazila do siebie..
milego i owocnego buszowania po sklepach, ah to sama przyjemnosc przymierzac suknie slubne ))
hahahha podeslij jakies zdjatka a noz sie skusze????? kto wie kto wie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Kofika13 witam na forum
Widze ze slub coraz blizej, moja przyjaciolka rowniez bierze slub w podobnym terminie jak Ty tyle ze tydzien pozniej, kiedy bylysmy w Obsesji na Walowej to powiedziano nam ze to naprawde ostatni dzwonek zeby kupic suknie, wiec spręż sie i uciekaj poszukac czegos ladnego Ile chcesz przeznaczyc na suknie? W obsesji jest spory wybor ale ceny to ok.2 000 zl. ja dopeiro za rok bede balowac ale zapisalam sobie w ulubionych kilka krakowskich salonow slubnych ponizej podaje Ci link do jednego ( przy niektorych modelach sa podane ceny i nie sa az tak straszne np 1300 albo 1400 zl).

http://www.adenine.pl/

Zauwazylam takze na allegro, ze szyte sa suknie znanych marek- na suknie czeka sie ok.6 tygodni ale z tgo co widzialam po komentarzach ludzie sa naprawde zadowoleni. W razie gdyby suknia sie nie spodobala mozesz ja zwrocic- czesc placisz na wstepie a reszte przy odbiorze- jedyny minus to jest to ze nie mozesz jej wczesniej przymierzyc bo suknie sa szyte na Twoj wymiar zagranicą. No i cena tez kusi- tylko to lwasnie ten ból ze nie mozesz jej zmierzyc wczesniej. Podaje Ci stronke to tej Pani ktora sie tym zajmuje. trzymam kciuki - pochwal sie jak cos zdobedziesz
http://www.allegro.pl/item409374632_...oda_sposa.html

Pozdrawiam!

P.S fryzjerke mam- to taka Pani z salonu fryzjerskiego na os. Zielonym, sprawdzona osoba. Co do makijazu nie mam pojecia jeszcze, mam sporo czasu.
hej dzieki za rady przegladalam stronke ktora podalas suknie piekne i strasznie tanio napewno sie tam wybiore papapap dam znac jak cos kupie
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-08-01 o 11:59 Powód: prosze notorycznie nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji multicytowania!
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:43   #1019
gagatka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 375
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witam Kofike

ja tez ludze sie ze jeszcze schudne choc z kg :P ale juz chyba za pozno

ja kupowalam suknie z drugiej reki wiec nie pomoge z wyborem salonu.

jutro jedziemy ubierac sale i zaniesc wodke.

od jutra zacznie sie najgorsze az do soboty !!
__________________
02.08.2008 żona męża
gagatka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 23:40   #1020
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez gagatka85 Pokaż wiadomość
witam Kofike

ja tez ludze sie ze jeszcze schudne choc z kg :P ale juz chyba za pozno

ja kupowalam suknie z drugiej reki wiec nie pomoge z wyborem salonu.

jutro jedziemy ubierac sale i zaniesc wodke.

od jutra zacznie sie najgorsze az do soboty !!
oj nie martw sie napewno wszystko sie uda... chociaz ja juz stresuje sie jak cholera ale wieze ze wszytko bedzie ok,przeciez musi byc !!!!
Trzymam kciuki!!!!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.