Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 21:15   #991
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
ehem. Zdarza się częściej niż przypuszczasz.Szczególnie własnie grzybice które dotyczą chyba 1/3 jpopulacji.
Moja znajoma ma 24 lata i umiera na HIV.
A kumpel mojego taty na żołtaczkę typu C z którą zyje się jeszcze krócej niż z adis - bo 10 lat.
Nie wiem czy to takie cudowne.
Fakt faktem,jak ktoś ma pecha to nie trzeba uprawiać seksu,bo mój kolega wybrał się w Bieszczady i wrócił z boreliozą - i też ma rokowania 10 lat,ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Jasne,że popełniałysmy błędy.I dlatego wolimy żeby inni uczuli się juz na naszych,a nie na swoich
fakt jak patrzysz naokolo i tyle zlych przypadkow nie dziwie sie ze myslisz tyle o tym,ale zarazic sie mozna nie tylko przez seks,po prostu trzeba byc ostroznym myslec o tym ale nie obsesyjnie.Ja tez mam borelioze nie wiadomo kiedy i skad(choc to raczej jasne ze kleszcz ja kleszcza w swym ciele nie pamietam) poki co zyje i raczej nie powinnam miec z tym problemow.A co do tego czy jest wyleczalna niby tak niby nie, masz ja w sobie juz cale zycie ale moze byc uspiona.
Mam nadzieje ze tak szybko ni umre
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 22:06   #992
nutriczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: test ciązowy

Kilka dni temu w czasie moich dni płodnych uprawiałam z chlopakiem petting i możliwe ze odrobinke jego plynu ejakulacyjnego (do wytrysku nie doszło) dostało sie w okolice moich dróg rodnych (jestem jeszcze dziewica). Boje sie, ze moge byc w ciazy... Za ok 7-8 dni powinnam miec okres. Nie wiem czy moje objawy wskazuja na ciaże czy na zbliżająco sie miesiaczke. Temperature teraz mam ok 37.2-37.3 stopni, czyli w zasadzie normalna jak przed okresem. Mam lekkie bóle w dole brzucha (mocniejsze po lewej stronie), bóle glowy, uczucie pełnosci, lekko powiekszone sutki i wrażliwsze niz zawsze piersi. Na twarzy zaczynaja pojawiac mi sie wypryski (jak zawsze przed okresem ). Jedyne co mnie bardziej martwi to bardzo czeste oddwanie moczu (chyba, ze to ze stresu ) Martwie się tym wszystkim... Nigdy dotad nie zwaracałam tak bardzo uwagi na to co dzieje sie ze mna przed okresem, dlatego teraz nie wiem czy te objawy wskazuja na zblizajaca sie miesiaczke czy na ciąże. Boje się zrobic test... Juz chyba wole poczekac i sprawdzic czy bede miec okres... Obym go miała... Moze któras miała podobny problem??
nutriczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 22:25   #993
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: test ciązowy

Objawy ciąży nie pojawiają się kilka dni po zapłodnieniu. Spokojnie!! Szansa na ciąże jest MINIMALNA!! Nie rozumiem dlaczego Wy tak panikujecie

Kochana... uspokój się i czekaj na okres - na pewno się pojawi.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 23:03   #994
nutriczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: test ciązowy

Moze i sa minimalne ale jednak zawsze jakies tam sa Nawet przeciez to, ze jestem dziewica, nie chroni mnie chyba przed zapłodnieniem w taki sposób. A gdyby sie okazało, że to nie jest ciąża, to jakie mogą byc przyczyny tak częstego oddawania moczu ?? Latam do wc normalnie co 25 min a przeziebiona raczej nie jestem. Czy możliwe, ze to ze stresu ??
A troszkę panikuje bo się po prostu bardzo boje... Po raz pierwszy byłam z chlopakiem tak blizej i od razu takie obwawy
nutriczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 23:37   #995
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

To jest jakiś wirus- mutant,niestety.On jest najgorszym przypadkiem Boreliozy notowanym w tym szpitalu.
Nie mysle obsesyjnie mysle rozsądnie ...
Gdybym miała obsesje nie uprawiałabym seksu a robie to dosyć często.

Koleżanka koleżanki jest w 2 tygodniu ciąży(dziś sie dowiedziałam) jest załamana.Nie chce tego dziecka...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 08:32   #996
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

oh taki ten swiat niektorzy maja dzieci a ich nie chca a inni chca i nie maja
mutant boreliozy straszne
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 09:54   #997
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: test ciązowy

Dziewczyny nie panikujcie.Powiem Wam szczerze,że ze strachu przed ciążą mogą się pojawić wszelkie jej objawy - nazywa się to ciążą urojoną.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 10:10   #998
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: test ciązowy

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie panikujcie.Powiem Wam szczerze,że ze strachu przed ciążą mogą się pojawić wszelkie jej objawy - nazywa się to ciążą urojoną.
Momo ma rację nie ma sie o co martwic W ten sposób same siebie straszycie, a myślę że nie ma powodu
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 13:52   #999
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
oh taki ten swiat niektorzy maja dzieci a ich nie chca a inni chca i nie maja
właśnie... zawsze na opak moja koleżanka moze byc teraz w 3 tygodniu ciązy. i cieszy sie nieziemsko,mówi ze starala sie z chłopakiem o dzidziusia juz od dwóch miechów. Wszystko pięknie tyle ze ona ma ... 16 lat.
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 14:04   #1000
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Candiiia, jestem w szoku. ale tyle dobrze, że się cieszy
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 14:07   #1001
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
właśnie... zawsze na opak moja koleżanka moze byc teraz w 3 tygodniu ciązy. i cieszy sie nieziemsko,mówi ze starala sie z chłopakiem o dzidziusia juz od dwóch miechów. Wszystko pięknie tyle ze ona ma ... 16 lat.
no dajcie spokoj.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 14:20   #1002
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
właśnie... zawsze na opak moja koleżanka moze byc teraz w 3 tygodniu ciązy. i cieszy sie nieziemsko,mówi ze starala sie z chłopakiem o dzidziusia juz od dwóch miechów. Wszystko pięknie tyle ze ona ma ... 16 lat.
16 lat i starała się o dziecko ona chyba nie do końca zdaje sobie sprawę jaki to ogromny obowiązek, czasem poświęcenie i ile to pieniążków trzeba mieć żeby na dzidzie sobie pozwolić Totalny szok

Swoją droga czytałam gdzieś, że osoby młode, które myślą o dziecku chcą w ten sposób przedłuzyc swoje dziecinstwo Myslę, że cos w tym jest ...
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 15:28   #1003
bafi2
Raczkowanie
 
Avatar bafi2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Zgadzam się z wami i równiez myśle ze to paranoja ze najpierw powinno się skonczyc szkołe znaleśc jakas prace ona moim zdaniem jest za młoda zedydowanie i pewnie jej chlopak tez dziecko to nie zabawka ze jak sie znudzi albo nie daje rady mozna się pozbyć dziecko to praca na dwa etaty dzien i noc szczegolnie jak jest maleńkie w wieku 16 lat decydowac się na dziecko z będąc dzieckiem i z dzieckiem to mi sie nie mieści w głowie, ale coz i takie przypadki się zdarzają ... jaką ona ma pewnosc ze ojciec dziecka z nią zostanie wiem ze na to nie ma gwarancji w zadnym wieku ale w tym tym bardziej ......:/
__________________
Będę mamusią



http://www.suwaczek.pl/cache/7a6b2cd598.png
bafi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 15:53   #1004
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Koleżanka koleżanki jest w 2 tygodniu ciąży(dziś sie dowiedziałam) jest załamana.Nie chce tego dziecka...
no i dlaczego to tak jest
my staramy się o dziecko od 10 mcy. teraz błagam los na kolanach żeby @ nie przyszła... bosz jakie to niesprawiedliwe
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:04   #1005
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: test ciązowy

Cytat:
Napisane przez Edaa Pokaż wiadomość
jestem dziewica ale jakies dwa tyg tymuz moim chlakiem up[rawialismy peting i balam sie ze moglabym jakos zajsc w ciaze, zrobiłame tes paskowy ktory pisalo ze korzystac z porannego moczu ja poszlam spac o 23 i wstalam o 3.30 rano zrobilam test i wyszloze nie jestem wciazy. czy to nie byzlo zbyt rano ten mocz ?
żeby w ciążę zachodziło się tak łatwo byłabym już mamusią

nie panikujcie, a jak chcecie być blisko z mężczyzną to poprostu zabezpieczcie się. poproście gin o tabl anty.
teraz jesteście dziwicami jak piszecie, ale nigdy nie wiecie kedy zdarzy się wasz pierwszy raz.
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:46   #1006
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez m@gd@len@ Pokaż wiadomość
no i dlaczego to tak jest
my staramy się o dziecko od 10 mcy. teraz błagam los na kolanach żeby @ nie przyszła... bosz jakie to niesprawiedliwe
masz rację że to nie sprawiedliwe i bardzo mi przykro że tak jest Ty pragniesz, oczekujesz, marzysz o dzidziusiu a tu nic, a inni zamiast dziękować za ciąże to dokonuja aborcji
Cały świat jest niesprawiedliwy
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 17:01   #1007
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
masz rację że to nie sprawiedliwe i bardzo mi przykro że tak jest Ty pragniesz, oczekujesz, marzysz o dzidziusiu a tu nic, a inni zamiast dziękować za ciąże to dokonuja aborcji
Cały świat jest niesprawiedliwy
nie powinnas tak generalizowac. To, ze ktos dokonuje aborcji to nie oznacza od razu, ze tego dziecka nie pragnie. Moze po prostu nie ma ku temu odpowiednich warunkow, albo stan zdrowia nie pozwala na urodzenie. Powinnas sie 100 razy zastanowic zanim cos takiego napiszesz badz powiesz. Poza tym jesli ktos zdecyduje sie na aborcje to jest to jego osobista sprawa i nie musi sie tlumaczyc z tego przed kimkolwiek. (dodam, ze sama jestem przeciwniczka aborcji)
Na zakonczenie dodam, ze to nie jest watek na tego rodzaju dyskusje.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 17:16   #1008
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

strasznie sie nerwowo zrobiło

jaga ja myslę, że natalia nie miała nic złego na myśli i tak samo jak ja nie chciała nikogo urazić
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 17:22   #1009
bafi2
Raczkowanie
 
Avatar bafi2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
masz rację że to nie sprawiedliwe i bardzo mi przykro że tak jest Ty pragniesz, oczekujesz, marzysz o dzidziusiu a tu nic, a inni zamiast dziękować za ciąże to dokonuja aborcji
Cały świat jest niesprawiedliwy
rozumiem Twoj bol i rozgoryczenie sama mam problemy chormony wszystko nie tak nie regularne okresy tera tez spoznia mi się ze 12 dni miesiac temu miałam wywoływaną lekami i teraz z nowu to samo od wrzesnia mam poowazne problemy niestety okresu nie ma i ciaza to tez nie jest boje się zeby to nie zawazyło na mozliwisci zajscia w ciaze kiedy kolwiek bardzo się boję ale to nie jest watek na ten temat pozdrawiam i zyczę sukcesu napewno bedzie wszystko dobrze trzymam kciuki
__________________
Będę mamusią



http://www.suwaczek.pl/cache/7a6b2cd598.png
bafi2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 19:51   #1010
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

jesli idzie o te sprawy to nigdy nie wiadomo,organizm kobiety zadziwia nawet lekarzy, slyszy sie wlasnie czasem, ze ludzie kilka lat sie staraja,lecza, i czasem nagle ni stad ni z owad pojawia sie dziecko

a wracajac do watku pierwotnego,to nie wiem co mam myslecbo okresu prawie jakbym nie miala, troszke krwi polecialo i koniec, nigdy mi sie tak nie zdarzylo, biore tabletki anty.co prawda w ostatnim opakowaniu mialam zamieszanie troche z tab, w zwiazku z tym podejrzenia ze jestem w ciazy,do tego zle sie czulam,zawroty glowy,bladosc i tak ogolnie,jesc albo mi sie chce albo nie,czasem zrobie cos i potem zniechca mnie,strasznie dlugo spie i czasem nagle jestem taka senna,robilam tydzien test poltora tyg temu ale wyszedl negatywny
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 20:08   #1011
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Nie polegalabym na samych objawach,a juz na pewno jesli czlowiek sie stara o dziecko.
Ja np mialam kiedys codziennie poranne nudnosci,wymioty,spac moglam dzien i noc,brzuch mi urosl pare objawow jeszcze by sie znalazlo.Ktos moglby pomyslec ooo A wtedy nawet nie wspolzylam
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 20:25   #1012
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

oczywiście że nie miałam nic złego na myśli pisząc to co napisałam w poście wyżej Napisałam bardzo ogólnie.Niektórzy się starają, a nie moge i wcale im nie jest łatwo.Są ciąże niechciane, jest porzucanie dzieci w smietnikach albo zabijanie ich po urodzeniu - to są tragiczne sytuacje .Staram się zrozumieć tych co się starają o dzidzię, ale kiedy po raz kolejny słychać w telewizji że pozbawiono życia kolejnego dziecka to musi ich to przeokropnie boleć bo oni chca dać życie!

To nie miejsce na takie rozważania!
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 20:39   #1013
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
jesli idzie o te sprawy to nigdy nie wiadomo,organizm kobiety zadziwia nawet lekarzy, slyszy sie wlasnie czasem, ze ludzie kilka lat sie staraja,lecza, i czasem nagle ni stad ni z owad pojawia sie dziecko...
dokladnie Dla przykladu powiem ze dla mojej sasiadki jedyna skuteczna metoda na zajscie w ciaze byla adopcja dwojki dzieci. Dopiero po tym fakcie zupelnie przypadkiem zaszla w ciaze Dlatego tak wazny jest spokoj w trakcie starania sie o bobo

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
oczywiście że nie miałam nic złego na myśli pisząc to co napisałam w poście wyżej Napisałam bardzo ogólnie.Niektórzy się starają, a nie moge i wcale im nie jest łatwo.Są ciąże niechciane, jest porzucanie dzieci w smietnikach albo zabijanie ich po urodzeniu - to są tragiczne sytuacje .Staram się zrozumieć tych co się starają o dzidzię, ale kiedy po raz kolejny słychać w telewizji że pozbawiono życia kolejnego dziecka to musi ich to przeokropnie boleć bo oni chca dać życie!
rozumiem o co tobie chodzi, ale piszac "bardzo ogolnie" mozesz obrazic wiele osob
Poza tym powiem, ze sie gubisz Raz piszesz o przerywaniu ciazy, teraz piszesz o zabijaniu narodzonych juz dzieci. Ja osobiscie powiem, ze wole aborcje niz katowanie bogu ducha winnych dzieci!
A to, ze niektorzy staraja sie o dzieci i nie moga ich miec to juz inna bajka. niestety, ale takie jest zycie. I jak mowi przyslowie "Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas". Z reguly nie mozna miec w zyciu wszystkiego... Nadczym i ja ubolewam
EOT
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 21:40   #1014
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Nie polegalabym na samych objawach,a juz na pewno jesli czlowiek sie stara o dziecko.
Ja np mialam kiedys codziennie poranne nudnosci,wymioty,spac moglam dzien i noc,brzuch mi urosl pare objawow jeszcze by sie znalazlo.Ktos moglby pomyslec ooo A wtedy nawet nie wspolzylam
ooo to bardzo ciekawe, ze tak ci sie przytrafilo, no wlasnie o to chodzi ze nie chce sie wkrecac tak glupio psychicznie, a jednak jakies mysli sie pojawiaja, wszytkie jakies objawy moga byc zupelnie czyms innym ja o tym wiem, ale to z tym okresem naprawde dziwne, jak 4 lata biore tab anty nie zdarzylo mi sie nigdy takie cos!
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 11:15   #1015
Marta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Witajcie kobietki, mam pytanie do tych co już są albo były w ciąży.
Dziś jest mój 26 dc przy cyklach 28 dniowych- od paru dni czuje dziwne skurcze w podbrzuszu i lekkie kłucie w jajniku prawym- mam takie odczucia nieraz przed @. Zastanawiają mnie jednak piersi bo zawsze mnie cholernie bolą i stają się opuchnięte tuż po owu ,a w tym miesiącu nic !! żadnego bólu!! Czy można to zrozumieć że nie miałam owu w tym cyklu? Skąd takie dziwne anomalie ?
Czy jakbym zrobiła dzisiaj test to czy wykaałby już ciąże??
Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Edytowane przez Marta23
Czas edycji: 2007-04-17 o 11:01
Marta23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 22:52   #1016
Edaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 80
pora na test ciazowy ?

28 dni temu uprawialam petting, ogolnie malo mozlwie bylo zbye zaszal w ciaze ale przypadki chodza po ludziach i jak to ja bede jedna na milon i ten jeden plemnik przenisesiony plaxem albo jakos przypadkowo bo chlopak nie spuscil sie na mnie. 16 dnia zrobilam dwa testy jednek o 3.30 wnocy ootem ok 12 i oba wyszly negatywnie jedne byl paksowy drugi płytkowy,
potem powtorzulam 19 dnia tez ok poludnia i tez negatywny plytkowy tes, i dzis 28 dnia ok godz 14 zrobilam paksowy test i wyszedl negatywny. czy lepiej byloby zorbic rano? ale po takim uplywie czasu ciaza pewnie i tak by wyszła jak sadzicie ? wiem ze pewnie swiruje ale jjakies mam takie leki. z goy dziekuje za odpowiedz i przepraszam jesli wydziwiam
__________________
Eda
Edaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 23:13   #1017
katti83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 27
Dot.: pora na test ciazowy ?

nie chce byc niemila ale kup sobie lepiej tabletki antykoncepcyjne raz w miesiacu a nie testy ciążowe co 3 dni!! wyjdzie ci nawet taniej chyba przesadzasz z tym panikowaniem i robieniem tych testow... i pomysl o pigułach, bedziesz spokojniej spała... pozdrawiam
katti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 23:17   #1018
Edaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 80
Dot.: pora na test ciazowy ?

oj to sie zdarzylo pierwszy raz moim zyciu i raczej szybko sie nie pwotorzy nie chce tabletek, tak pytam bo sie marwtie
__________________
Eda
Edaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 23:27   #1019
katti83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 27
Dot.: pora na test ciazowy ?

spoko nie martw sie!po pierwsze to nawet nie był seks, a po drugie zrobilas juz tyle testow ze na pewno by ci wyszło. dawno, oj dawno temu tez tak spanikowałam to było bez sensu i nie miałam zadnych podstaw zeby panikować, cos mi sie poprostu wtedy w tej główce poprzewracało trzymaj sie i sie nie martw
katti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 23:44   #1020
aniaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: pora na test ciazowy ?

a tak ogolnie to o ktorej godzinie o jakiej porze dnia najlpeiej robic test ??? osttanio mialam "bobotoest" wykonany naczczo wynik negatywny , teraz planuje kupic taki sam bo juz kilka dni @sie spoznia i bardzo mnie to niepokoi :/
aniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.