Orbitrek cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-17, 21:03   #991
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja także przy serialach Tak siedzieć i oglądać to byłaby dla mnie strata czasu, a tak choć trochę pożytecznie dla sylwetki jest
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:51   #992
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Orbitrek cz. II

Przy tv nie mogę bo mnie przeganiają, że zakłócam odbiór trzeszczeniem Ostatnio próbuję czytać na orbitreku... nie żeby było jakoś super wygonie ale da się
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 20:05   #993
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Czytać?! Łooo matko Ja nie dałabym rady, poza tym różnie go użytkuję, pochylając się, uginając nogi, w pełnym wyproście, szybko, wolno. Serial z napisami jest dla mnie wyczynem. Za to każda motywacja dobra. Jeśli Ci to nie przeszkadza, same plusy Wieczorne ćwiczenia przede mną.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 01:28   #994
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Tak racja, da się czytać, jednak trochę literki skaczą i mnie oczy bolą Jeśli chodzi o seriale, to ja i tak sama je oglądam, nikomu nie przeszkadza trzeszczenie Zresztą wczoraj trochę znowu psiknęłam śruby smarem więc daje radę
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:52   #995
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
...Zresztą wczoraj trochę znowu psiknęłam śruby smarem więc daje radę
Czym psiknęłaś śruby? Masz do tego specjalny sprzęt? Mi skrzypieć zaczęła lewa strona i nie ukrywam, że bardzo mnie to irytuje Nie ma nikogo, kto móglby się tym zająć, a ze mnie taki mechanik ... (nie powiem jaki )
I jeszcze jedno pytanie pytanie do wszystkich, na czym stoi wasz orbitrek? Bezpośrednio na panelach, dywanie, macie?
Wczoraj 80min za mną, lubię spocić się jak świnia
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:10   #996
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Czym psiknęłaś śruby? Masz do tego specjalny sprzęt? Mi skrzypieć zaczęła lewa strona i nie ukrywam, że bardzo mnie to irytuje Nie ma nikogo, kto móglby się tym zająć, a ze mnie taki mechanik ... (nie powiem jaki )
I jeszcze jedno pytanie pytanie do wszystkich, na czym stoi wasz orbitrek? Bezpośrednio na panelach, dywanie, macie?
Wczoraj 80min za mną, lubię spocić się jak świnia
W aldim była taka specjalna oferta psikacza z długą rurką do tego typu trudno dostępnych miejsc Nie wiem, czy na codzień są dostępne tego typu spraye ze smaru ale powinny gdzieś być..Ja specjalnie czaiłam się na to bo akurat właśnie do orbitreka jak znalazł. Kupiłam też specjalny klucz nasadowy do dokręcania śrub. Jedna, też po lewej mi trzeszczała, odkręciłam ją, naoliwiłam najpierw oliwą, później tym swoim smarem jak już kupiłam, nałożyłam gumową uszczelkę, i na koniec dokręciłam mocno śrubę. Lepiej jest. Już tyle czasu zajeżdżam orbiego, że musiałam zaopatrzyć się w kilka akcesoriów do pielęgnacji

Mój na panelach stoi.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:32   #997
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Moj tez na panelach :P
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 20:16   #998
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Zdobyłam psikacza bez rurki, ale już nic nie skrzypi. Zarysowałam panele tylnymi nogami orbiego, teraz podłożyłam cienką szmatkę i zamierzam kupić coś lepszego wizualnie, jak będę mieć czas ;] Od orbiego wyszczuplały mi nogi, niestety (na razie - mam nadzieję) tylko nad kolanami, uda bez zmian, w cm wciąż tyle samo. Dziwnie to wygląda
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 20:08   #999
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Cześć dziewczyny ! przewijam i przewijam posty w tym wątku i już się trochę gubię a szukam właśnie obiterka. Po bieżni to moje ulubione urządzenie na siłowni a że mam teraz dużo na głowie i mało czasu na chodzenie na siłownię, postanowiłam zainwestować w sprzęt na bieżnię i mnie nie stać i nie mam aż tyle miejsca w domu, więc postawiłam na orbiterek. I teraz moje pytanie, na jakich modelach ćwiczycie? Interesuje mnie cena tak w okolicach 400 zł, czy to w ogóle możliwe żeby kupić w miarę dobry sprzęt w tej cenie? Nie chcę wydawać kroci, bo w sezonie i tak biegam ale w zimie nie lubię biegać a coś robić muszę proszę o jakąś pomoc bo nie chcę kupić bubla. Znalazłam np. coś takiego http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...799783138.html czy to straszna słabizna? Pomóżcie, błagam !
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 19:11   #1000
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

ja bym polecala Ci z ciezszym kolem zamachowym. Tak z 8 kg. Moze poszukaj uzywanych ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 00:01   #1001
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Także wybrałabym używany za tę kwotę, zamiast nowego bo raczej nic wartego polecenia tutaj nie da rady kupić
Co do koła zamachowego, to warto gdzieś sobie spróbować, jakie nam najbardziej będzie odpowiadało. Ja przesadziłam bo myślałam, że im cięższe tym lepiej, wzięłam 16kg. Teraz wybrałabym 12kg bo dałabym radę dłużej poćwiczyć zamiast tracić siły w pół godziny na ruszanie takiego ciężaru.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-11-19 o 00:03
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 09:13   #1002
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Także wybrałabym używany za tę kwotę, zamiast nowego bo raczej nic wartego polecenia tutaj nie da rady kupić
Co do koła zamachowego, to warto gdzieś sobie spróbować, jakie nam najbardziej będzie odpowiadało. Ja przesadziłam bo myślałam, że im cięższe tym lepiej, wzięłam 16kg. Teraz wybrałabym 12kg bo dałabym radę dłużej poćwiczyć zamiast tracić siły w pół godziny na ruszanie takiego ciężaru.
ja mam 12 i na najciezszym stopniu ledwo przewazam ciezarem ciala chociaz on ma dopasowywac personalnie stopnie obciazenia do wagi ciala
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 16:55   #1003
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Mój ma koło 7kg i jestem zadowolona (nie ćwiczę na najwyższym poziomie z 8 na 5 aktualnie). Wg mnie nawet 5kg jest ok. Jeśli ma służyć tylko sezon zimowy jako alternatywa do biegania, nie ma sensu wydawać majątku. Turam, znalazłaś nowy sprzęt, jeśli możesz dołożyć choćby 100zł, kupisz dużo mocniejszy używany. Jeśli nie, kup ten, za rok możesz mieć więcej funduszy i kupić inny (a ten sprzedać). Popytaj domowników, może ktoś będzie chciał ćwiczyć razem z Tobą i dołoży się
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 01:13   #1004
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
ja mam 12 i na najciezszym stopniu ledwo przewazam ciezarem ciala chociaz on ma dopasowywac personalnie stopnie obciazenia do wagi ciala
Mój był właśnie używany i myślę, że oprócz tego, że jest naprawdę masywny to miał coś nie tak z tymi ustawieniami Nawet na najlżejszym, pierwszym chodzi tak jakby to była 3-4. Cóż, taka jego wada. Bo jeśli dołożyć te 16kg koła zamachowego to dla mnie robi się zbyt ciężko. Na moim wcześniejszym, prościutkim orbim pomykałam przez godzinę bez większego problemu, a tutaj pół to duży wysiłek. Oba były kupione okazyjnie używane, tyle, że pierwszy znalazłam w moim mieście i sprawdziłam osobiście jak mi się kręci, a drugi był kupiony w ciemno, z allegro wylicytowałam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:54   #1005
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Dzięki za pomoc dziewczyny ! Szukam właśnie używanego, wiem że bardziej się opłaca zalezy mi też zeby był dość mały bo nie mam aż tak dużo miejsca w domu, poza tym czeka mnie za pół roku przeprowadzka i ciężko powiedzieć jakie warunki mieszkaniowe będą w nowym mieście

Może ktoś tutaj na forum chce sprzedać orbiterka?

A i znalazłam taki na gruponie http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...6-11/45944292# , co myślicie?
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:17   #1006
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Mój był właśnie używany i myślę, że oprócz tego, że jest naprawdę masywny to miał coś nie tak z tymi ustawieniami Nawet na najlżejszym, pierwszym chodzi tak jakby to była 3-4. Cóż, taka jego wada....
Może nie wada, tylko źle skręcony poproś fachowca. Mój z początku na każdym stopniu działał tak samo, jest to mój pierwszy sprzęt i myślałam, że to ja nic nie czuję Mój tata poskładał go ponownie tak jak trzeba i od razu poczułam różnicę.
Turam, ten orbitrek wydaje się ok. 7 kg to jednak sporo, cięższe są droższe, a szkoda wydawać pieniądze na coś, czego nie będzie się w pełni używać
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 09:25   #1007
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Dziewczyny, a czy 7 kg koło zamachowe to nie za mało? Biorąc pod uwagę, że chciałabym zrzucić jakieś 10 kilo, oczywiście nie na "już", ale zaczęłam biegać jakiś czas temu a teraz przez pogodę już prawie nie biegam a przez naukę, pracę i stres przybyło mi okrągłe 10 kilo i teraz przy moich 167 cm ważę przerażające 72 kilo. A w ogóle jak oceniacie takie długotrwałe ćwiczenia na orbiterku? jakie efekty? Oczywiście jako forma cardio, brzuchy i itd. to swoją drogą

Edytowane przez Turam
Czas edycji: 2014-11-21 o 09:27
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:44   #1008
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja waze 56 kg i dla mnie 12 to za duzo. Wydaje mi sie ze takie uniwersalne dla wszystkich byloby 10. Ale 7 napewno jest lepsze niz 5 nad ktorym wczesniej sie zastanawialas. Jeszcze raz polece Ci poszukania jakiejs uzywki. Ja za swoja zaplacilam okolo 250 zl, a nowy ten sam kosztuje ponad 2 tys.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 17:23   #1009
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Z używanymi często problem, jak mają, to z daleka i albo odbiór osobisty, albo +100zł przesyłka. Mi moje 7kg koła wystarcza W biedronce kiedyś były orbitreki z kołem 5kg i ludzie też chwalili
Mam na liczniku 1500km, zadowalające, jednak mogło być lepiej (przez prawie 5 miesięcy). Od października prowadzę dziennik, zapisuję statystyki i motywuje mnie to do ćwiczeń, jak w danym dniu pusta kartka, czuję się źle. Teraz dopadł mnie leń: zimno, ciemno, praca, studia, pisanie pracy dyplomowej i mnóstwo innych wymówek. Na rękach widzę znaczną poprawę, bicepsy widoczne, a nie flaki, pupa odrobinę się podniosła (nie przytyłam, a czuję opinające spodnie), nogi nad kolanami mi schudły Żałuję, że nie zmierzyłam tego miejsca cm przed. Mięśnie nóg też ładnie widać (bez przerostu mięśniowego!) Pracuję nad udami, tu najciężej Z formą ok, mam dni, że spokojnie przebiegnę cały serial 40-45min, a czasem nawet 3 pod rząd. Goście, jeśli chcą spróbować, wytrzymują tylko kilka minut (ciotki, kuzynostwo, znajomi).
Od razu w pakiecie warto zaopatrzyć się w wygodne buty. Stopy, dokładniej palce, tak mnie bolały z początku, że miałam dość. Wygodne okazały się domowe kapcie (tylko spadały z nóg), potem w sportowych butach poluzowałam sznurówki (najbardziej przy palcach) i problemu nie ma
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 19:46   #1010
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Może nie wada, tylko źle skręcony poproś fachowca. Mój z początku na każdym stopniu działał tak samo, jest to mój pierwszy sprzęt i myślałam, że to ja nic nie czuję Mój tata poskładał go ponownie tak jak trzeba i od razu poczułam różnicę.
Turam, ten orbitrek wydaje się ok. 7 kg to jednak sporo, cięższe są droższe, a szkoda wydawać pieniądze na coś, czego nie będzie się w pełni używać
Właśnie chyba będę musiała. A kto jest fachowcem w tej dziedzinie bo serio nie wiem do kogo mam się zwrócić
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 20:57   #1011
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Właśnie chyba będę musiała. A kto jest fachowcem w tej dziedzinie bo serio nie wiem do kogo mam się zwrócić
Fachowiec - facet, który lubi bawić się śrubokrętem Orbitreka poskręcał mi brat 13lat (przywieźli paczkę z rana, jak wróciłam z pracy był już przez niego poskładany), tata dokręcał śruby dla bezpieczeństwa i założył linkę odpowiedzialną za moc tak jak trzeba. Poproś męskiego domownika, sąsiada, znajomego
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 23:58   #1012
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Fachowiec - facet, który lubi bawić się śrubokrętem Orbitreka poskręcał mi brat 13lat (przywieźli paczkę z rana, jak wróciłam z pracy był już przez niego poskładany), tata dokręcał śruby dla bezpieczeństwa i założył linkę odpowiedzialną za moc tak jak trzeba. Poproś męskiego domownika, sąsiada, znajomego
No i właśnie z tym problem Mieszkam tylko z córką, a wszyscy znajomi faceci mają do takich rzeczy dwie lewe ręce i twierdzą, że nie potrafią bo boją się, że zepsują Tak więc problem muszę rozwiązać jakoś inaczej. Myślałam o facecie od naprawy rowerów, może on by podjechał

A oba moje orbitreki kupiłam już złożone aby uniknąć tego typu technicznych problemów
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:55   #1013
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Właśnie dlatego też szukam używanego tylko w Lublinie, (bo tu teraz mieszkam) zebym mogła na spokojnie przewieźć go autem. Znalazłam taki, koło zamachowe 7 kg. http://olx.pl/oferta/orbitrek-domyos...tml#4ea12be2bc dzisiaj po pracy skoczę zobaczyć, ale wydaje mi się, że cena jest za wysoka jak na ten model. Zwłaszcza, że ma już 3 lata ale podobno nie używany zbyt wiele (kobietka zaszła w ciążę z bliźniaczkami i nie miała kiedy ćwiczyć ). Jak sądzicie nie za drogo? Bo znalazłam też takie orbitreki za 300 zł ale daleko i dostawa droga ;/
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 15:03   #1014
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Ja waze 56 kg i dla mnie 12 to za duzo. Wydaje mi sie ze takie uniwersalne dla wszystkich byloby 10. Ale 7 napewno jest lepsze niz 5 nad ktorym wczesniej sie zastanawialas. Jeszcze raz polece Ci poszukania jakiejs uzywki. Ja za swoja zaplacilam okolo 250 zl, a nowy ten sam kosztuje ponad 2 tys.
A jaki masz model?
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 21:51   #1015
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja mam Bufalo Ergometer Stam 2000 jakas niemiecka firma jest bardzo solidny.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 21:55   #1016
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Turam Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego też szukam używanego tylko w Lublinie, (bo tu teraz mieszkam) zebym mogła na spokojnie przewieźć go autem. Znalazłam taki, koło zamachowe 7 kg. http://olx.pl/oferta/orbitrek-domyos...tml#4ea12be2bc dzisiaj po pracy skoczę zobaczyć, ale wydaje mi się, że cena jest za wysoka jak na ten model. Zwłaszcza, że ma już 3 lata ale podobno nie używany zbyt wiele (kobietka zaszła w ciążę z bliźniaczkami i nie miała kiedy ćwiczyć ). Jak sądzicie nie za drogo? Bo znalazłam też takie orbitreki za 300 zł ale daleko i dostawa droga ;/
Trochę drogo chyba jak na taki model. Mało znana marka. A może uda się wynegocjować cenę?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 10:33   #1017
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Znalazłam taki http://olx.pl/oferta/orbitek-magnety...7-ID7KLuX.html wynegocjowałam 400 zł. Moze jeszcze uda się niżej jak pojadę po niego osobiście. co myślicie?
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:32   #1018
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Turam Pokaż wiadomość
Znalazłam taki http://olx.pl/oferta/orbitek-magnety...7-ID7KLuX.html wynegocjowałam 400 zł. Moze jeszcze uda się niżej jak pojadę po niego osobiście. co myślicie?
Bierz go Jeśli rzeczywiście wygląda tak, jak na zdjęciu. Przed zakupem sprawdź, poćwicz chwile, czy nic nie szumi, nie hamuje.
Taki mały dywanik jak na zdjęciu przydałby mi się
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:28   #1019
Turam
Raczkowanie
 
Avatar Turam
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów/ Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Bierz go Jeśli rzeczywiście wygląda tak, jak na zdjęciu. Przed zakupem sprawdź, poćwicz chwile, czy nic nie szumi, nie hamuje.
KUPIŁAM ależ radość ! chwilę pojeździłam u poprzedniego właściciela wydaje się okej, udało mi się zejść z ceną 0 50 zł więc też fajnie. Zaraz się przebieram i robię pierwsze podejście
Turam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:06   #1020
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Orbitrek cz. II

Czekamy na wyniki pierwszej proby
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.