Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-09, 12:38   #1021
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 12:46   #1022
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dla oglądalności, rzecz jasna, też mi niespodzianka Strasznie słabe ze strony TVNu jest branie do programu osób zaburzonych by nakręcić oglądalność. Przecież to tym osobom robi potworną krzywdę. Jak w ogóle psycholodzy mogą chcieć brać w tym udział? Jestem tak zdegustowana, że szkoda gadać.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 15:27   #1023
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jej prywatne konto przestało być dostępne dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 15:53   #1024
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 19:30   #1025
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Dla oglądalności, rzecz jasna, też mi niespodzianka Strasznie słabe ze strony TVNu jest branie do programu osób zaburzonych by nakręcić oglądalność. Przecież to tym osobom robi potworną krzywdę. Jak w ogóle psycholodzy mogą chcieć brać w tym udział? Jestem tak zdegustowana, że szkoda gadać.
Tacy psycholodzy którzy wypowiadają się tak nieprofesjonalnie o swoich podopiecznych jak Chorzewska.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 07:39   #1026
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Dla mnie to Chorzewska się ośmiesza straszliwie wypowiedziami o Justynie i w życiu bym nie chciała mieć do czynienia z takim oceniającym psychologu. Mizoginistyczne teksty przejęła chyba po Mosaku.

Zastanawiające jest też dla mnie, że usuniętego psychologa dwie uczestniczki broniły - jak uważam jego opinie za szkodliwe, to naprawdę Chorzewska z tekstem o sikaniu i oznaczaniu terenu przebiła go stokroć i to chyba ją powinni wyciąć z każdego ujęcia. Bez sensu też go wycięli całkowicie, bo źle ogląda się ten sezon, jeszcze bardziej wygląda na montowany na kolanie.

A sama Justyna naprawdę chyba przebiła dla mnie Katarzynę pod kątem irytującego zachowania, natomiast nie wiem, czy tutaj należy ją diagnozować; może po prostu taka jest.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 15:34   #1027
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie to Chorzewska się ośmiesza straszliwie wypowiedziami o Justynie i w życiu bym nie chciała mieć do czynienia z takim oceniającym psychologu. Mizoginistyczne teksty przejęła chyba po Mosaku.

Zastanawiające jest też dla mnie, że usuniętego psychologa dwie uczestniczki broniły - jak uważam jego opinie za szkodliwe, to naprawdę Chorzewska z tekstem o sikaniu i oznaczaniu terenu przebiła go stokroć i to chyba ją powinni wyciąć z każdego ujęcia. Bez sensu też go wycięli całkowicie, bo źle ogląda się ten sezon, jeszcze bardziej wygląda na montowany na kolanie.

A sama Justyna naprawdę chyba przebiła dla mnie Katarzynę pod kątem irytującego zachowania, natomiast nie wiem, czy tutaj należy ją diagnozować; może po prostu taka jest.
Jak zobaczysz następny odcinek "do przodu", to raczej stwierdzisz, że tekst o obsikiwaniu, to był jeszcze pikuś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-10, 19:41   #1028
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 00:33   #1029
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Masz chyba rację, teraz weszłam na jej profil, a nie na Pudla, i pisała komentarze w stylu „ma nadzieję, że niebawem się wyjaśni” i że dowiedziała się z mediów o rozwodzie. Także stawiam, że jednak kryzys.

Nie wiem skąd hejt na Anitę, ale w tym kraju to chyba jasne, że wszystko wina kobiety. Jak mam wróżyć z fusów, to mnie się wydawało, że to Adrian miał trudniejszy charakter.
Ja nawet myślałam czy to nie wróciły czasami stare problemy Adriana, albo jakieś pokłosie tych problemów Oczywiście to tylko luźna myśl.

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Taaa, Fity normalnie jak rodzina królewska Nie ogarniam, że dorośli ludzie siedzą pozamykani w grupkach jak nastolatki. Jak można komuś dorosłemu zabronić spotkać się z innym dorosłym? Zasady klanowe, jakieś chore to wszystko, nawet jeśli zgadzają się na to dobrowolnie. Kompletnie tego nie rozumiem Dopóki byli jedną grupą było to sympatyczne, ale teraz to przeginka.

Ktoś tu pisał, że dopiero od niedawna spotykają się ludzie z aktualnych edycji ze starymi. Nie, tylko na początku ukrywali to. Spotykali się co najmniej od 3 edycji. Wtedy była słynna afera z Martyną i Krzyśkiem.

Co do Marty38 - w jakim sensie ją przedstawili? Nie mogą chyba zdradzać czy nadal pracuje tam. Z drugiej strony, zawsze jest opcja telepracy, innej filii itp.

Justyna, według mnie po prostu zraziła się Przemkiem, co mocno podkreśliła w tym odcinku, dlatego nie chce już nic planować z nim, no chyba, że "dziecko będzie". Czyżby kolejna z ciśnieniem na potomstwo (słaby chłop mi się trafił, taki niemenski, przygruby, nieruchawy, dziecinny, słabe geny przekaże, ale monż i jakieś tam zaplecze ma ekonomiczno-rodzinne, to kiedy jak nie teraz, jak nie TERAZ?!)?? Serio, co seria, to większe WTF.
Ewidentnie mota z tymi targami. Ktoś pisał w zeszłym tygodniu, że nie opłacałoby się jej jeździć w tę i z powrotem z Poznania na weekendowe wystawy do Wawy. Zgoda, tyle, że w tym odcinku Justyna podkreślała, że na tygodniu może siedzieć u Przema i wyjazdy nie będą dla niej problemem. Bliższa jest mi opinia o jej bananowym stylu życia. Tu raczej sęk jest w jej zniechęceniu do Przema. Scena lepienia bałwana - miałam wrażenie, że Przemek lepiej dogaduje się z synem koleżanki Justyny, niż z nią Deja vue sceny z Maćkiem i Rysiem.

Jedna kwestia mnie niepokoi u Marty32 i Macieja - drugi raz padło stwierdzenie, że Marta była przykra dla niego, złośliwa i prowokowała go. Teraz pytanie o co chodzi. Czy było tak, że Marta zaczęła dogryzać pierwsza Maćkowi, a zmontowali to tak, że wina jest jego? Tak jak w zeszłym sezonie zrobili czarny charakter z Pyśki. Czy też psycholodzy stosują victim blaming i pomimo ewidentnego chamstwa ze strony Maćka, obwiniają Martę, że prowokowała go i nie potrafiła się obronić? W takim przypadku kolejna czerwona lampa co do profesjonalizmu ekspertów

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Co do nowego psychologa, nie dość, że dwie uczestniczki go bronią, to jako jedynemu udało mu się zażegnać kryzys u pary i wpłynąć na realną zmianę zachowania obydwojga przez uświadomienie im swoich błędów i perspektywy drugiej strony (Marta38 i Patryk).

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-11-11 o 00:38
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 13:15   #1030
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89405881]Jak zobaczysz następny odcinek "do przodu", to raczej stwierdzisz, że tekst o obsikiwaniu, to był jeszcze pikuś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Chciałam znaleźć tę wypowiedź online, bo szkoda mi nawet 10 złotych na TVN obecnie ale ogólnie jak czytam streszczenia odcinków, to czuję się, jakbym prawie wszystko wiedziała.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mi przyszedł do głowy hazard, ale ogólnie - nic nie wiadomo. Natomiast nie ma co się dziwić, że ludzie się interesują. Najpierw ktoś zgrywa celebrytę, a później się dziwi zainteresowaniu ludzi i portali plotkarskich.

Co do reszty Twojego posta, to ja osobiście nie sądzę, żeby Mama Rysia była jakaś bardzo niemiła dla Macieja, chyba najgorsza scena była przy stole rodzinnym.
Natomiast Justynie to nie wiem, o co chodzi i nie mogę jej słuchać, ale Przemek też - choć ja uważam, że całkiem przystojny, miły - trąci mi desperacją, jakby po prostu chciał kogoś mieć i tyle; powinien się też sam dla siebie nauczyć stawiać granice, nie chcę tutaj robić victim blaming, ale nie widzę u niego wysokiej samooceny.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 14:25   #1031
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

No ja już pisałam, że Przemek jest dla mnie typem, którego "stawia się pod ścianą" i on po prostu przyjmuje to co usłyszy od drugiej strony i nie jest szczególnie istotne, czy mówi TAK czy NIE - będzie mieć negatywne odczucia co do czegoś, to i tak zostaną zduszone w zarodku, bo druga strona będzie uważać, że "z czasem się przekona". Takie typy jak on idą po prostu ścieżką wyznaczoną przez rodzica albo partnera, a że parę razy zdarzy im się zbuntować i zboczyc z trasy, to i tak nie zmienia postaci rzeczy.

Gdyby Przemek nie trafił na Justynę, to trafilby na kogoś innego i tak będącego jej kopią w wymiarze osobowosciowym, bo taki ma skrypt*. Wyrósł w domu, w którym dominują kobiety - ma taką matkę i siostrę, więc żona o dominującym charakterze nie jest żadnym zaskoczeniem.

*Ja oczywiście piszę o tym dość ironicznie, ale tak naprawdę to jest w tym jakieś poczucie humoru i jednak zakładam, że Przemek dysponuje jakąś decyzyjnoscia mimo wszystko, a przede wszystkim to autonomią i jak będzie trzeba, to się jednak wykaże własnym zdaniem w kwestiach zasadniczych. Tak optymistycznie zakładam i życzę powodzenia obojgu.

Szowinizm może jednak funkcjonować w obie strony, nie tylko w odniesieniu do kobiet.






Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-13, 00:53   #1032
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Chciałam znaleźć tę wypowiedź online, bo szkoda mi nawet 10 złotych na TVN obecnie ale ogólnie jak czytam streszczenia odcinków, to czuję się, jakbym prawie wszystko wiedziała.



Właśnie coś mi mignęło - zazwyczaj takie plotki okazywało się, że mają ziarno prawdy w sobie, ale tutaj bym była zaskoczona. Bo Marta w sumie jakoś z obrączką się nie kryje, chyba że to zagranie pod publiczkę.


Też mi przyszedł do głowy hazard, ale ogólnie - nic nie wiadomo. Natomiast nie ma co się dziwić, że ludzie się interesują. Najpierw ktoś zgrywa celebrytę, a później się dziwi zainteresowaniu ludzi i portali plotkarskich.

Co do reszty Twojego posta, to ja osobiście nie sądzę, żeby Mama Rysia była jakaś bardzo niemiła dla Macieja, chyba najgorsza scena była przy stole rodzinnym.
Natomiast Justynie to nie wiem, o co chodzi i nie mogę jej słuchać, ale Przemek też - choć ja uważam, że całkiem przystojny, miły - trąci mi desperacją, jakby po prostu chciał kogoś mieć i tyle; powinien się też sam dla siebie nauczyć stawiać granice, nie chcę tutaj robić victim blaming, ale nie widzę u niego wysokiej samooceny.
Ja też nie uważam, żeby Marta była nieprzyjemna dla Macieja, ale tak wyszło z jej wypowiedzi i uwag, które ekspert miał jej przekazać. Victim blaming?

Col do Przemka to owszem, cały czas podkreśla, że nie potrafi się rozstawać bez żalu, strasznie chce być z kimś, szybko się przywiązuje (pewnie dlatego też płakał po rozstaniu z poprzednią dziewczyną), tylko jakoś psycholog nie widzi u niego żadnego problemu, tylko Justyna wszystkiemu jest winna.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 17:18   #1033
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Justyna napisała ze nie będzie wystawiać swoich wyrobów na żadnych targach przed świetami bo się przeprowadza ,tylko sprzedaż online .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 17:33   #1034
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 07:13   #1035
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Justyna napisała ze nie będzie wystawiać swoich wyrobów na żadnych targach przed świetami bo się przeprowadza ,tylko sprzedaż online .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Od strony marketingowej nierozsądne zachowanie.
Program dał jej rozpoznawalność, a to zwiększy jej sprzedaż i zainteresowanie, bo ludzie lubią zobaczyć na żywo twarz znaną z tv.
A jeśli boi się hejtu, to zawsze może powiedzieć, że tu sprzedaje biżuterię, zaprasza do oglądania programu i na zarzuty nic nie może odpowiedzieć, proszę oglądać program. I nosić kolczyki
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 08:36   #1036
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Od strony marketingowej nierozsądne zachowanie.
Program dał jej rozpoznawalność, a to zwiększy jej sprzedaż i zainteresowanie, bo ludzie lubią zobaczyć na żywo twarz znaną z tv.
A jeśli boi się hejtu, to zawsze może powiedzieć, że tu sprzedaje biżuterię, zaprasza do oglądania programu i na zarzuty nic nie może odpowiedzieć, proszę oglądać program. I nosić kolczyki
Mogła jej też tak skoczyć sprzedaż internetowa, że już jej się nie opłaca na tych targach wystawiać
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 18:17   #1037
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Zastanawiam się, czy u Justyny nie jest jednak kiepsko z kasą. W poprzednich odcinkach było już o tym, żeby on jej płacił ZUS, o zniesieniu intercyzy, jego mieszkanie to już ich wspólne mieszkanie w jej oczach. A u siebie nawet zwyczajnych kanapek mu nie zrobiła, niczym go nie poczęstowała. Teraz też nigdzie się nie chciała ruszyć. Ten opór przed wyjściem z domu był naprawdę dziwny. Pomysły z wyjściem do muzeów wyśmiewała, do centrum jechać nie chciała żeby mu miasto pokazać (bo może trzeba byłoby płacić za jakieś bilety wstępu, czy potrawy w knajpie). Najlepiej chyba, żeby krążyli wokół jej bloku na tej Białołęce. Mam wrażenie, że się to wszystko rozbija o kasę, a raczej jej brak. W końcu ile ona może zarobić na tych swoich cudach z modeliny? Dodatkowo gadka o dziecku na tak wczesnym etapie znajomości (gdzie pewnie wyglądałoby to tak, że on by ją na macierzyńskim utrzymywał, więc jej to na rękę). No chyba, że jest aż tak nudna i leniwa, że mieszkając w stolicy i mając tyle możliwości różnych wyjść, ona woli cały czas leżeć i czytać plotkarskie portale.

Edytowane przez _Sliwka_6
Czas edycji: 2022-11-14 o 18:18
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 18:38   #1038
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Justyna napisała ze nie będzie wystawiać swoich wyrobów na żadnych targach przed świetami bo się przeprowadza ,tylko sprzedaż online .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hmm, może chodzi o to, że sprzedaż na targach wymagałaby kasy fiskalnej, a sprzedaż wysyłkowa może odbywać sie bez ewidencji na kasie fiskalnej.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 19:47   #1039
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-14, 20:32   #1040
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Tak, o ile na początku polubiłam Przemka, to wcale nie tylko jej teksty o pieniądzach są dziwne, ale jego również. Myślałam, że to zamówienie z pyszne.pl to był żart, ale najwyraźniej nie.

A ogólnie to mnóstwo fajnych rzeczy można porobić za darmo - przecież wstępy do muzeów w wiele dni są za darmo (nie wiem jak w Warszawie, ale zgaduję, że tam też) i o ile mnie się sama Warszawa nie podoba, to jest tam mnóstwo miejsc do spacerowania itd. Poza tym Justyna wydaje się typowym bananem , nie wierzę w brak pieniędzy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 00:07   #1041
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Tak, o ile na początku polubiłam Przemka, to wcale nie tylko jej teksty o pieniądzach są dziwne, ale jego również. Myślałam, że to zamówienie z pyszne.pl to był żart, ale najwyraźniej nie.

A ogólnie to mnóstwo fajnych rzeczy można porobić za darmo - przecież wstępy do muzeów w wiele dni są za darmo (nie wiem jak w Warszawie, ale zgaduję, że tam też) i o ile mnie się sama Warszawa nie podoba, to jest tam mnóstwo miejsc do spacerowania itd. Poza tym Justyna wydaje się typowym bananem , nie wierzę w brak pieniędzy.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 00:45   #1042
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja myślę, że jeżeli plotki o tym, iż Justyna miała uprzednio dość zamożnego partnera są prawdą, to może po rozstaniu musiała nieco zejść na ziemię z wydatkami i zobaczyła ile co kosztuje. Może stąd ta niechęć do wyjść. Albo po prostu jest tak, jak mówi i taki typowy jesienno-zimowy niedźwiedź z niej, co to lubi się zakopać w domowych pieleszach. Niektórzy tak mają - na stałe lub okresowo, że rzeczywiście siedzą w domu i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 07:10   #1043
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Moim zdaniem nie chodzi o kasę, jest bananowym dzieckiem bogatych rodziców do tego leniuszkiem, któremu nie chce się ruszyć pupy z fotela
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 07:31   #1044
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy u Justyny nie jest jednak kiepsko z kasą. W poprzednich odcinkach było już o tym, żeby on jej płacił ZUS, o zniesieniu intercyzy, jego mieszkanie to już ich wspólne mieszkanie w jej oczach. A u siebie nawet zwyczajnych kanapek mu nie zrobiła, niczym go nie poczęstowała. Teraz też nigdzie się nie chciała ruszyć. Ten opór przed wyjściem z domu był naprawdę dziwny. Pomysły z wyjściem do muzeów wyśmiewała, do centrum jechać nie chciała żeby mu miasto pokazać (bo może trzeba byłoby płacić za jakieś bilety wstępu, czy potrawy w knajpie). Najlepiej chyba, żeby krążyli wokół jej bloku na tej Białołęce. Mam wrażenie, że się to wszystko rozbija o kasę, a raczej jej brak. W końcu ile ona może zarobić na tych swoich cudach z modeliny? Dodatkowo gadka o dziecku na tak wczesnym etapie znajomości (gdzie pewnie wyglądałoby to tak, że on by ją na macierzyńskim utrzymywał, więc jej to na rękę). No chyba, że jest aż tak nudna i leniwa, że mieszkając w stolicy i mając tyle możliwości różnych wyjść, ona woli cały czas leżeć i czytać plotkarskie portale.
Można zarobić
Jest wiele miejsc gdzie można się przejść darmowo.
Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie chodzi o kasę, jest bananowym dzieckiem bogatych rodziców do tego leniuszkiem, któremu nie chce się ruszyć pupy z fotela
Też tak myślę
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 08:54   #1045
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Też uważam, że nie chodzi o kasę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 11:47   #1046
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie chodzi o kasę, jest bananowym dzieckiem bogatych rodziców do tego leniuszkiem, któremu nie chce się ruszyć pupy z fotela
Nie utożsamiałabym niechęci do jakichś większych wyjść z byciem leniem. Psa wyprowadza, swoje obowiązki ma. Nie każdy musi lubić jakieś zwiedzanie, odwiedzanie itd. Jednak przyjmijmy, że ludzie są różni zamiast się jej czepiać z kolejnego wymyślonego powodu. Powiedziała jak to z nią jest w sezonie jesienno-zimowym i może rzeczywiście po prostu jest tak, jak mówi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 20:36   #1047
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 20:40   #1048
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

3 minuty programu i już reklama.

Ale już w tych pierwszych 3 minutach zdążyliśmy zobaczyć skwaszoną Justynę

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 20:50   #1049
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 21:14   #1050
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:49
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.