Październikowe mamy 2015 część I - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 12:56   #1021
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Witam, można się do Was przyłączyć? 03.02.2015 r. zobaczyłam II kreseczki, a 12.02. byłam na wizycie USG wtedy pokazało 5tc i 2 dni, 26.02. mam kolejną wizytę Wg kalendarza internetowego termin porodu mam na 13.10 a ja sama urodziłam się 17.10
Mam córeczkę-listopad 2012 r. Więc będzie 3 lata różnicy
Z objawów to strasznie bolą mnie piersi i do tego targają mnie takie mdłości, że siłą muszę się powstrzymać od rozmów z Posejdonem Z córką było tak samo-dwa tygodnie po teście wymioty, które utrzymywały się przez 2 miesiące! Ehhh, ciężko było, ale warto!
Obecnie jestem w trakcie nadrabiania
Aha, jak urodzę będę miała 27 lat
ojej witaj widzę, że się mocno zgrałyśmy ja też TP mam na 13.10 i mam 27 lat to będzie taki nasz prezent na 2 rocznicę ślubu a dowiedziałam się o ciąży 1 dzień po Tobie w środę :P zapamiętam go do końca życia tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża wszystkiego dobrego kochana
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 13:03   #1022
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z innej beczki na rozluźnienie bo widzę, że wiele z nas przeżywa stresujące momenty. Patrzyłyście może na Chiński kalendarz płci? To zależy od miesiąca poczęcia i wieku matki i wychodzi płeć dziecka. Niby to takie z przymróżeniem oka, ale u większości moich koleżanek się sprawdziło. U mnie wychodzi chłopak
Ja sprawdziłam całą rodzinę i rodiżonę koleżanki i się sprawdziło. Wiec wychodzi mi chlopiec
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 13:04   #1023
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hej Można się dołączyć?

21 lat w kwietniu. Aktualnie jestem w 7 tygodniu, termin na początek października (ciąża młodsza niż z OM [17.12] ). Wczoraj miałam USG i widziałam dzidziusia i bijące serduszko . Maleństwo ma 12mm

Buziaki dla wszystkich przyszłych mam !
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 13:14   #1024
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ojej witaj widzę, że się mocno zgrałyśmy ja też TP mam na 13.10 i mam 27 lat to będzie taki nasz prezent na 2 rocznicę ślubu a dowiedziałam się o ciąży 1 dzień po Tobie w środę :P zapamiętam go do końca życia tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża wszystkiego dobrego kochana
Ale fajnie Celebruj pierwszą ciążę bo to magiczny czas W drugiej jest inaczej, jakoś nie ma się czasu na cieszenie każdą chwilą. Nawet emocje po zrobieniu testu były jakieś takie inne

A znacie "wróżbę" z obrączką na nitce?
W mojej rodzinie każdemu się sprawdza
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 13:18   #1025
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
A znacie "wróżbę" z obrączką na nitce?
W mojej rodzinie każdemu się sprawdza
a co to za wrozba z obraczka na nitce?

helol milkasz i malinowa4
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 13:33   #1026
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam nowe mamusie

Do mnie dzwoniła pani dr z kliniki i powiedziała, że krwawienia mogą byc przez zbyt wysoki estradiol i mi zredukowała dawki leków Więc może wszystko ok. Jutro się okaże

O co chodzi z tą wróżbą z obrączką, bo gdzieś o tym słyszałam ale nie pamiętam jak to sie robiło??
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:42   #1027
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Amelie trzymam kciuki a Wy dziewczyny jutro za mnie

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



U mnie tez chłopak, a przyjaciółce wyszło dziewczynka a będzie chłopak
A u mnie mial byc chlopak a jest coreczka, hehe. Nie wierze w takie cuda


Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ale miałaś przeboje z tym pobieraniem krwi, ja jak byłam nastolatką to płakałam przed pobieraniem i nie wyobrażałam sobie zajścia w ciążę bo to wiązałoby się z częstym pobieraniem krwi



trzymamy
ja w takim razie jestem teraz w 7 tygodniu...jeszcze tydzień do wizyty u gina...już się nie mogę doczekać


czytałyście? http://baby-shower.pl/mezczyzna-nie-...olu-porodowego my to jednak silne babki jesteśmy tzn. się okaże bo to będzie mój pierwszy raz

)
Oo widzialam juz to dawniej.

Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Ja się boje, że jednak nie przeżyje. Strasznie wąsko tam mam. Mój się śmieje nawet, że znalazł sobie wieczną dziewice. Choćbym zalewała się wydzielinami podczas stosunku to i tak jest opór przy wprowadzaniu członka.
Jak będzie musiało ze mnie dziecko wyjść to mur-beton rozerwie mnie we wszystkie strony.
Gin miał się konsultować czy samo masowanie mi pomoże czy nie powinien mi wypisać zalecenia na cc. Póki co o tym nie myślę, co ma być to będzie.
Tez mam waskie krocze. Corke 3150 ledwo urodzilam. Dlatego teraz chce CC.

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Witam, można się do Was przyłączyć? 03.02.2015 r. zobaczyłam II kreseczki, a 12.02. byłam na wizycie USG wtedy pokazało 5tc i 2 dni, 26.02. mam kolejną wizytę Wg kalendarza internetowego termin porodu mam na 13.10 a ja sama urodziłam się 17.10
Mam córeczkę-listopad 2012 r. Więc będzie 3 lata różnicy
Z objawów to strasznie bolą mnie piersi i do tego targają mnie takie mdłości, że siłą muszę się powstrzymać od rozmów z Posejdonem Z córką było tak samo-dwa tygodnie po teście wymioty, które utrzymywały się przez 2 miesiące! Ehhh, ciężko było, ale warto!
Obecnie jestem w trakcie nadrabiania
Aha, jak urodzę będę miała 27 lat
Hej hej
Cytat:
Napisane przez milkasz Pokaż wiadomość
Witam
Moge do Was dolaczyc?
Jestem Milena, mam 4 letniego synka , mieszkam w uk.
Jestem w 6 tyg ciazy, termin na 17.10.
Boje sie straszznie bo ostatnia ciąże poronilam a jeszcze do tego biore leki ktorych nie powinnam brac
Witamy
Mam taki sam termin!

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
Hej Można się dołączyć?

21 lat w kwietniu. Aktualnie jestem w 7 tygodniu, termin na początek października (ciąża młodsza niż z OM [17.12] ). Wczoraj miałam USG i widziałam dzidziusia i bijące serduszko . Maleństwo ma 12mm

Buziaki dla wszystkich przyszłych mam !
Witaj

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Pasztetnik- witaj.wspolczuje Ci przezyc.
odpisuje troche zdawkowo, ale jestem z corcia na dworze, ktora tapla sie w blocie.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Screaming whispers- nie bede tutaj straszyc dziewczyn, ale ja przy waskich biodrach i kroczu przezylam horror, wiec jesli mialabys wybor to tylko CC. Teraz nawet nie mysle o porodzie naturalnym. bede miala cesarke na pewno...
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 16:05   #1028
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

AgatkaSz masz śliczną córcię


Mdłości mi trochę przeszły, ale zeszły tydzień, bite 5 dni było mi niedobrze non stop. Dziś tak lekko. Ale denerwuje mnie zapach jedzenia i zapachy ludzi, jakieś dziwne perfumy albo jakieś po prostu ich zapachy z domu.
Lepiej mi się robiło jak jadłam jakieś sucharki czy owoce albo kanapke z serem i pomidorem :P Warzywa świeże i owoce jakoś mnie ratują.
Podobno przekąski to dla kobiety w ciąży ważna rzecz, warto mieć przy sobie jakieś krakersiki czy pieczywo chrupkie.
A jak jestem już głodna to tak, że aż mi niedobrze znowu.

Amelie04 masz rację, warto było. Poza tym! Wróciłam do domu i dostałam list, że mam USG 25 marca (to pierwsze oficjalne, które ma kazda kobieta w ciazy w UK). Dobrze, że chociaż w tym roku

Kuapouszka - ciśnij ich w przychodni, nie ma co, ściemniaj, że strasznie Cię boli, to na pewno przyspieszy sprawę, tylko żeby Ci nie dali terminu, jak będziesz w Polsce... Może jedź na emergency do szpitala od razu? Wiem, że to nic przyjemnego, bo długo się czeka i też z różnym efektem... Mam nadzieję, że ich jakoś przycisniesz, bo naprawdę idzie ocipieć jak się czeka na ten skan a każdy naokoło już go miał

Witaj afrodyta

Screaming hihi jesteś duszkiem i nie masz w żyłach krwi tylko.. powietrze Ale ja mam tez tu ten sam problem jak ide na pobranie rano, babka mnie wtedy kłuje tak długo jak znajdzie lepszą żyłę albo zmienia igły na cieńsze. Podobno przed pobraniem krwi trzeba dużo pić, żeby być nawodnionym i żeby ładnie tam wszystko śmigało w organizmie a nie krew gęściutka

Pasztetnik witaj i trzymam kciuki za Ciebie, tym razem się uda

natalia_b witaj

hej milkasz i malinowa4

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Kochane jaka ja jestem dziś głupia

Dziś cała w skowronkach, bo tylko pół dnia pracy (w niedzielę drugie pół, ale nic to )
Pojechałam sobie po pracy do sklepu popatrzyć na rzeczy dla bobasów i kupiłam kilka drobiazgów dla koleżanki w Polsce, która rodzi w lipcu, to jej podaruję jak przyjadę za 2 tyg
Aleeee zostawiłam światła włączone w aucie
Auto padło i się wściekłam na nie (przecież nie na siebie!!!)
Namarudziłam TŻ przez telefon, który radził kogoś poprosić o pomoc na parkingu, ale że ja nie cierpię prosić o pomoc, to wróciłam taksówką do domu (głupota kosztuje...) i jak TŻ skończy pracę to pojedziemy po auto, jakoś może on kogoś skombinuje. Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło! Naprawdę ciąża ogłupia

Edytowane przez frik frik
Czas edycji: 2015-02-18 o 16:08
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:16   #1029
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik frik mnie tez strasznie draznia zapachy. Jak jestem glodna to tez mi niedobrze. ja popijam czasem rumianek to mi pomaga.
Bardzo sie ciesze, ze bedziesz miala scan! Ja jutro ide do lekarza i juz nie moge sie doczekac co tam zobacze, bo ostatnio byla kropeczka, ktorej ja nie widzialam, za to lekarz tak.

Haha. Dobre z tym autem. Ja raz zatrzasnelam kluczyki w samochodzie. tz wyszedl do sklepu i zostawil na siedzeniu kluczyki. Ja siedzialam w samochodzie sama, ale mowie co tam bede siedziec ide tez. Patrze w stacyjce nie ma kluczykow. To zatrzasnelam samochod i wyszlam to byl wielki czwartek tz otworzyl okno patykiem , nie pytajcie jak. wzrok ludzi z ulicy bezcenny.
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:40   #1030
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

hejka dziewczynki
witam nowe mamusie
ja dopiero teraz bo dziś troche wstałam z łóżka wkońcu , gotowałam obiadek, troche postałam przed garami i pojawił mi sie znów beżowy śluz ale nie dużo , a jak leżałam to czyściutko było.
dopiero wstałam bo po obiadku poszłam w kime
nie moge doczekac się jutro wizyty co gin powie...
jutro pewnie będe mieć schizy od rana
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:42   #1031
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

frik amelia ale mialyscie przygody z autami dobrze ze tacy toelarncyjni wasi tz

gosia polez moze to przemeczenie? i pisz jutro co i jak

Edytowane przez kasiapruszkow
Czas edycji: 2015-02-18 o 16:44
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 16:44   #1032
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

No moj byl zdenerwowany...
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:46   #1033
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
No moj byl zdenerwowany...
hehe

no jak to z ta wrozba obraczkowa ktroa napisze
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:57   #1034
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Frik frik mnie tez strasznie draznia zapachy. Jak jestem glodna to tez mi niedobrze. ja popijam czasem rumianek to mi pomaga.
Bardzo sie ciesze, ze bedziesz miala scan! Ja jutro ide do lekarza i juz nie moge sie doczekac co tam zobacze, bo ostatnio byla kropeczka, ktorej ja nie widzialam, za to lekarz tak.

Haha. Dobre z tym autem. Ja raz zatrzasnelam kluczyki w samochodzie. tz wyszedl do sklepu i zostawil na siedzeniu kluczyki. Ja siedzialam w samochodzie sama, ale mowie co tam bede siedziec ide tez. Patrze w stacyjce nie ma kluczykow. To zatrzasnelam samochod i wyszlam to byl wielki czwartek tz otworzyl okno patykiem , nie pytajcie jak. wzrok ludzi z ulicy bezcenny.
Twoja kropeczka już na pewno urosła, u takich malutków, kilka dni robi dużą różnicę
Patykiem? haha Dobrze, że się tak dało!! Jezu jakie wpieniające są takie chwile...
My raz zamknęliśmy mieszkanie. Tu dużo mieszkan ma takie samozatrzaskowe drzwi, do których klucza nie trzeba. Okazalo się, że ja zostawiłam klucz w domu. Mój TŻ miał klucz, aleee tego dnia byli u nas robotnicy coś tam sprawdzić i zamknęli nasze drzwi na zamek którego nie uzywaliśmy. Spędziliśmy wieczór na klatce schodowej próbując jakoś otworzyć drzwi, padałam na twarz. W koncu zrobił to ślusarz... chyba ślusarz? za 80 funtów A okazało się że robole rozwalili ten dodatkowy zamek, probując zamknąć go nie wiem czym, ale ten koleś powiedział, że tak rozwalili zamek że to nie mógł być dobry klucz.

Edytowane przez frik frik
Czas edycji: 2015-02-18 o 16:58
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:58   #1035
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ja znam taka wrozbe z nitka:
przedziewamy nitke przez igłe i chwytamy na koncu nitki zeby igła zwisała na dół, wyciągamy reke i nad ta reka rozbujamy igłe, igła jak bedzie pomału sie zatrzymywac to jak bedzie tworzyc kolka to dziewczynka a jak bedzie sie bujac przód tył to chlopak
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:05   #1036
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

z takim rozbujaniem to mozna przeceiz sobie w okreslony sposob rozbujac ta igle
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:11   #1037
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez afrodyta15 Pokaż wiadomość
Witam chce sie do was dolaczyc.wczoraj robilam test ciazowy i pokazaly sie dwie kreseczki jupi .tak sie ciesze mam juz 3.5 letnia Kinie i bardzo chcialam miec drugie dziecko.mam 28 lat.wezmiecie mnie do siebie? Data porodu z moich wyliczen to 29 pazdziernik
Witaj





Cytat:
Napisane przez Screaming Whispers Pokaż wiadomość
Ahahahha w ogóle okazało się, że nie posiadam krwi. Pielęgniarka z wielkim trudem zdobyła ode mnie pół strzykawki a później nastąpiło wielkie nic.
Za to dzisiaj od łokcia do prawie samego nadgarstka mam piękne krwiaki, a boliiiii, że łoooo Jezu.

albo pielegniarka nie ma umiejętnosci




Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Witam, można się do Was przyłączyć? 03.02.2015 r. zobaczyłam II kreseczki, a 12.02. byłam na wizycie USG wtedy pokazało 5tc i 2 dni, 26.02. mam kolejną wizytę Wg kalendarza internetowego termin porodu mam na 13.10 a ja sama urodziłam się 17.10
Mam córeczkę-listopad 2012 r. Więc będzie 3 lata różnicy
Z objawów to strasznie bolą mnie piersi i do tego targają mnie takie mdłości, że siłą muszę się powstrzymać od rozmów z Posejdonem Z córką było tak samo-dwa tygodnie po teście wymioty, które utrzymywały się przez 2 miesiące! Ehhh, ciężko było, ale warto!
Obecnie jestem w trakcie nadrabiania
Aha, jak urodzę będę miała 27 lat



Witamy ja mam termin na 12.10


Cytat:
Napisane przez milkasz Pokaż wiadomość
Witam
Moge do Was dolaczyc?
Jestem Milena, mam 4 letniego synka , mieszkam w uk.
Jestem w 6 tyg ciazy, termin na 17.10.
Boje sie straszznie bo ostatnia ciąże poronilam a jeszcze do tego biore leki ktorych nie powinnam brac

Witamy a to nie mozesz przestać brać? Trzymam kciuki abys teraz byla z nami do pazdziernika




Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
Hej Można się dołączyć?

21 lat w kwietniu. Aktualnie jestem w 7 tygodniu, termin na początek października (ciąża młodsza niż z OM [17.12] ). Wczoraj miałam USG i widziałam dzidziusia i bijące serduszko . Maleństwo ma 12mm

Buziaki dla wszystkich przyszłych mam !

Witamy gratuluje serduszka ja czekam na swoje do 25 lutego


[]Pasztetnik Witaj


frik frik dziekuje

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Troche mnie nie bylo i tyle mam przybylo super ja dzisiaj mialam aktywny dzien i zapomnialam co to mdlosci

Robilam kolezance wlosy i dziecko w tym czasie zrobilo mi taki balagan ze chyba jej zabawki wyniose do piwnicy bo ma ich tyle ze nie mam jak chodzic po mieszkaniu
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:11   #1038
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ja chyba jutro pojde na bete jescze raz bo nie wyrobie do tegp usg
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:12   #1039
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Nie wiem czemu ale nie lubie wrozb dla mnie to chore i nigdy nie pojde do wrozki , czarownice wstretne jakis urok rzuca
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 17:14   #1040
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Poczytałam was trochę
i mam nadzieję, że może ja będę październikową mamą? testuje się, ale na razie wychodzą negatywnie.. ale nie tracę nadziei (codziennie od kilku dni śnią mi się te dwie kreski :P ) Jakby się udało to TP miałabym w Halloween - tak jak 3 lata temu z moją pierwszą córką, która jednak wyjść nie chciała i ostatecznie urodziła się w listopadzie

Pozdrawiam też z UK
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:19   #1041
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Sprawdzilam ten chinskie cos i pokazuje ze przy pierwszej ciazy miala byc dziewczynka no i jest a teraz niby chlopak :P wole dziewczynke chyba
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:20   #1042
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

kasiapruszkow a kiedy masz wizytę?

halwaya witaj i trzymam kciuki za dwie kreseczki
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:21   #1043
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam nowe mamusie, szczególnie te z uk hehe ja dzisiaj pecha mam, koło 11 zlapaly mnie straszne bóle pleców i brzucha, musiałam jechać na emergency, i tak o to utknął am w szpitalu, dostałam morfine, rano mam usg, lekarz nie wie narazie co się dzieje, rozważa tez pozamaciczna mam tylko nadzieje ze mój guguś ze mną zostanie 😭
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:23   #1044
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Sprawdzilam ten chinskie cos i pokazuje ze przy pierwszej ciazy miala byc dziewczynka no i jest a teraz niby chlopak :P wole dziewczynke chyba
ja też to chinskie sprawdzałam jakiś czas temu jak googlowałam ciążowe tematy. Tez wychodzi mi chłopiec a też chcę dziewczynkę. Nie mam jeszcze dzieci, ale mój TŻ ma synka i już widzę jakie są małe chłopaczki, więc ja wolę jednak zabawy w królewny i wróżki niż koparki i dziwne odgłosy potworów.
No ale będę kochała cokolwiek tam nie mieszka
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:23   #1045
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

tez ne wierze w zadne wrozby itp ale tak bym chciala sie pocieszyc ze bedzie dziewcynka
juz dzis nawet w sklepie mialam w koszyku rozowy pajacyk ale przy kasie odlozylam bo poszlam po rozum do glowy ze jednak moze nie byc dziewczynki :/

ja wizyte mam dopiero 24 lutego
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:24   #1046
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Poczytałam was trochę
i mam nadzieję, że może ja będę październikową mamą? testuje się, ale na razie wychodzą negatywnie.. ale nie tracę nadziei (codziennie od kilku dni śnią mi się te dwie kreski :P ) Jakby się udało to TP miałabym w Halloween - tak jak 3 lata temu z moją pierwszą córką, która jednak wyjść nie chciała i ostatecznie urodziła się w listopadzie

Pozdrawiam też z UK
Witam ale nam sie mam z UK nazbieralo ja testowalam z 2 tygodnie przed okresem heheh chociaz wiem ze to glupie ale czulam i pewnego wieczoru idac do lazienki zobaczylam test na wierzchu a mowie sikne hehe a jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam 2 kreski planowalam zrobic dopiero w dniu okresu czyli 4luty a 1lutego wyszly juz dwie
Czekamy na Twoje dwie kreski
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:26   #1047
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Witam nowe mamusie, szczególnie te z uk hehe ja dzisiaj pecha mam, koło 11 zlapaly mnie straszne bóle pleców i brzucha, musiałam jechać na emergency, i tak o to utknął am w szpitalu, dostałam morfine, rano mam usg, lekarz nie wie narazie co się dzieje, rozważa tez pozamaciczna mam tylko nadzieje ze mój guguś ze mną zostanie 😭
Ojej trzymaj się Kuapouszko!!!
A nie mogą zrobić tego USG natychmiast skoro to emergency? Czy lekarz już w domu? Czy tam technik od ultrasound... Bo lekarze to się nie imają takich zadań w UK
Odpoczywaj sobie i bądź dzielna. A masz jakieś plamienia?
Guguś na pewno zostanie
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:27   #1048
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
ja też to chinskie sprawdzałam jakiś czas temu jak googlowałam ciążowe tematy. Tez wychodzi mi chłopiec a też chcę dziewczynkę. Nie mam jeszcze dzieci, ale mój TŻ ma synka i już widzę jakie są małe chłopaczki, więc ja wolę jednak zabawy w królewny i wróżki niż koparki i dziwne odgłosy potworów.
No ale będę kochała cokolwiek tam nie mieszka
Hehe ja chce dziewczynke bo juz jedna mam i by miala przyjaciolke do konca zycia kolejnego chce chlopca i kolejnego tez bo musi miec kolege :P
Ale co bedzie to bedzie i tak sie bede cieszczyc

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
tez ne wierze w zadne wrozby itp ale tak bym chciala sie pocieszyc ze bedzie dziewcynka
juz dzis nawet w sklepie mialam w koszyku rozowy pajacyk ale przy kasie odlozylam bo poszlam po rozum do glowy ze jednak moze nie byc dziewczynki :/

ja wizyte mam dopiero 24 lutego
Ja mam na 25 lutego a to juz za tydzien zaraz weekend i juz bedziemy po wizycie
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:27   #1049
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Witam ale nam sie mam z UK nazbieralo ja testowalam z 2 tygodnie przed okresem heheh chociaz wiem ze to glupie ale czulam i pewnego wieczoru idac do lazienki zobaczylam test na wierzchu a mowie sikne hehe a jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam 2 kreski planowalam zrobic dopiero w dniu okresu czyli 4luty a 1lutego wyszly juz dwie
Czekamy na Twoje dwie kreski
ja na tę chwilę jestem 3 dni przed okresem.. więc łudzę się, że się udało miałam dziwne bóle/kłucie jajników a w niedzielę bóle jak na okres.. oczywiście to może nic nie znaczyć, ale tak się nakręciłam, że jak wspomniałam po nocach śnią mi się te dwie kreski
No nic.. pożyjemy - zobaczymy
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:30   #1050
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

kasiapruszkow jak się stresujesz, to może wbij się na chama do innego lekarza? A masz jakieś objawy, które Cię martwią?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Hehe ja chce dziewczynke bo juz jedna mam i by miala przyjaciolke do konca zycia kolejnego chce chlopca i kolejnego tez bo musi miec kolege :P
Ale co bedzie to bedzie i tak sie bede cieszczyc

hehe no Twoje rozumowanie ma sens
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.