Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 10:48   #1021
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzisiaj otrzymałam zamówioną na allegro odżywkę NAIL TEK XTRA. Dzięki waszym opiniom zdecydowałam się ją kupić, poniewąż słyszalam że może zdziałać cuda. Próbowałam już dosłownie wszystkiego-leków, milionów odżywek i olejków-tych tanszych i tych droższych i kompletnie nic mi nie pomagalo Zobaczymy czy to cudo mi pomoże...Dziś posmarowałam moje pazurki pierwszy raz, za ok.tydzień napiszę jak na moje ,,uparciuchy"działa ta odżywka.Mam nadzieję że uda mi się osiągnąc oczekwiane rezultaty tak jak wam dziewczynki! Trzymajcie kciuki!!!
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 11:50   #1022
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Kochane dziewczynki! Z racji tego że już wielu osobom pomogłyście i wspólnie możemy wymieniać się doświadczeniami mam do was pytanko-czy po nałożeniu 7 warstw jakiegokolwiek Nail Teka i ich zmyciu bezacetonowym zmywaczem cokolwiek z nimi robiłyście?Mam tu na myśli piłownie, obcinanie, smarowanie olejkami, polerowanie bloczkami itp?Niebawem minie mój pierwszy tydzień stosowania Nail tek Xtra i nie wiem czy mam cokolwiek przy nich ruszać czy od nowa rozpocząć malowanie będę bardzo wdzięczna za radę
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 21:23   #1023
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczynki jest mi przykro-nie uzyskałam odpowiedzi Musiałam zdac się sama na siebie i troszkę podpiłowałam pazurki oraz zepchnęłam skórki... Zmyłam 7 warstw NAIL TEK XTRA po pierwszym tygodniu stosowania i jestem zadowolona Co prawda nie jest to jakiś mega powalający na kolana efekt ale pazurki są twardsze i wydają się takie zdrowsze..Ciekawe co będzie dalej
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 11:59   #1024
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Klaudynko- ja normalnie robiłam cotygodniowy manicure (pilniczki skórki, olejki)

Własnie dzis skonczyłam 6 tygodniowa kuracje nailtekami (intensive therapy i foundation). Jeszcze 6 tygodni temu miałam króciutkie paznokcie i w okropnym stanie..teraz ładnie urosły i nie ma mowy o jakimkolwiek rozdwajaniu Dalej będę kontynuowac kuracje ( jako baze Foundation, a na lakier kolorowy intensive therapy -tylko juz nie codziennie)
Zamieszczam fotke jak urosły mi przez te 6 tygodni ( zaznaczam ze na poczatku były strasznie krótkie..) mam nadzieje ze i Wam nailtek tak pomógł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03791.JPG (38,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03792.JPG (47,9 KB, 111 załadowań)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:12   #1025
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

buzichocho masz przepiękne pazurki!!!Gratuluję i mam nadzieję że ja też niedługo będę miała takie wspaniałe Na razie Nail Teka stosuje dopiero 1,5 tygodnia i już widzę że pazurki są znacznie twardsze
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:13   #1026
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Klaudynko- ja normalnie robiłam cotygodniowy manicure (pilniczki skórki, olejki)

Własnie dzis skonczyłam 6 tygodniowa kuracje nailtekami (intensive therapy i foundation). Jeszcze 6 tygodni temu miałam króciutkie paznokcie i w okropnym stanie..teraz ładnie urosły i nie ma mowy o jakimkolwiek rozdwajaniu Dalej będę kontynuowac kuracje ( jako baze Foundation, a na lakier kolorowy intensive therapy -tylko juz nie codziennie)
Zamieszczam fotke jak urosły mi przez te 6 tygodni ( zaznaczam ze na poczatku były strasznie krótkie..) mam nadzieje ze i Wam nailtek tak pomógł
buzichocho masz przepiękne pazurki!!!Gratuluję i mam nadzieję że ja też niedługo będę miała takie wspaniałe Na razie Nail Teka stosuje dopiero 1,5 tygodnia i już widzę że pazurki są znacznie twardsze
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:26   #1027
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Klaudynko-dziekuje
Ja tez przez pierwsze 2 tygodnie widziałam że są twardsze ale sie dalej rozdwajały, a juz po 4 tyg przestały sie rozdwajać i stały sie jeszcze bardziej twardsze.
Moze moje pazurki nie są narazie jakos super długie ale ja i tak sie ciesze bo do tej pory nie udało mi sie jeszcze takich wychodować
Mysle że i Twoje sie znaczaco poprawia bo nailtek naprawde potrafi zdziałać cuda
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 17:34   #1028
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej.
Odżywki Nail Tek to wg mnie jedne z najlepszych kosmetyków, jakich używałam. W listopadzie 2006 zaczełam używać zestawu Foundation II i Intensive Therapy II. W styczniu mi sie skonczyl i zamówiłam Hydration II. Uzywałam jej razem z podkłądową Foundation, której mam jeszcze sporo (bo jej sie naklada 1 warstwe na tydzien, a nie jak w przypadku INtensive Therapy - 7). Hydration skonczylo mi sie juz kilka miesiecy temu. Teraz uzywam tylko Foundation pod lakier i pazurki nadal są wdobrym stanie. Jednak na pewno byłyby w lepszym, gdybym dalej używałą odżywki. I stad moje pytanie, bo nie wiem, którą lepiej zamówić: znowu Hydration II czy przerzucić się na Hydration I? W sumie to moje paznokcie są juz łądne i praktycznie sie nie rozdwajają. Mam jednak obawe, że ta Hydration I może jakoś słabiej działąć. Jak myslicie?
P.S. Jak zrobie sobie manicure, to wrzuce zdjecia moich paznokci przed i po kuracji.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:59   #1029
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Hej.
Odżywki Nail Tek to wg mnie jedne z najlepszych kosmetyków, jakich używałam. W listopadzie 2006 zaczełam używać zestawu Foundation II i Intensive Therapy II. W styczniu mi sie skonczyl i zamówiłam Hydration II. Uzywałam jej razem z podkłądową Foundation, której mam jeszcze sporo (bo jej sie naklada 1 warstwe na tydzien, a nie jak w przypadku INtensive Therapy - 7). Hydration skonczylo mi sie juz kilka miesiecy temu. Teraz uzywam tylko Foundation pod lakier i pazurki nadal są wdobrym stanie. Jednak na pewno byłyby w lepszym, gdybym dalej używałą odżywki. I stad moje pytanie, bo nie wiem, którą lepiej zamówić: znowu Hydration II czy przerzucić się na Hydration I? W sumie to moje paznokcie są juz łądne i praktycznie sie nie rozdwajają. Mam jednak obawe, że ta Hydration I może jakoś słabiej działąć. Jak myslicie?
P.S. Jak zrobie sobie manicure, to wrzuce zdjecia moich paznokci przed i po kuracji.
Tuppence ja może jeszcze jestem początkująca w obcowaniu z Nail Tekiem ale z tego co wyczytałam tutaj na forum to myślę, że lepsza będzie Hydration I, ponieważ Nail Tek to kuracja i pozostałe stopnie(II, III i Extra)są tylko stadiami przejściowymi w tej kuracji a I jest do długoterminowej pielęgnacji zdorwych pazurków i też wzmacnia i chroni przed dalszymi uszkodzeniami, więc myślę, że nie masz co się bać Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Twoich paznokietków! Ale mam też do Ciebie pytanko-co sądzisz o tej linii Hydartion?Ja aktualnie używam Nail Tek Xtra ale wiem że mogę jej używać max.1 miesiąc, po czym muszę przerzucić się na słabszą formułę i myślę że teraz kolej na formułę II z tym że nie wiem czy kupić podkładową II i intensive therapy II czy lepiej tylko Hydration II?Podobno tw hydration zastepują podkładową i nawierzchniową są tak jakby 2 w 1 czy to prawda? Czy ta Hydartion uchroni mnie przed kruszeniem się paznokci?Bo słyszałam że te zwykłe które mają za zadanie utwardzać po dłuższej terapii mogą spowodować kruszenie..czekam na Twoją opinię. buźki
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:17   #1030
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Tuppence ja może jeszcze jestem początkująca w obcowaniu z Nail Tekiem ale z tego co wyczytałam tutaj na forum to myślę, że lepsza będzie Hydration I, ponieważ Nail Tek to kuracja i pozostałe stopnie(II, III i Extra)są tylko stadiami przejściowymi w tej kuracji a I jest do długoterminowej pielęgnacji zdorwych pazurków i też wzmacnia i chroni przed dalszymi uszkodzeniami, więc myślę, że nie masz co się bać Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Twoich paznokietków! Ale mam też do Ciebie pytanko-co sądzisz o tej linii Hydartion?Ja aktualnie używam Nail Tek Xtra ale wiem że mogę jej używać max.1 miesiąc, po czym muszę przerzucić się na słabszą formułę i myślę że teraz kolej na formułę II z tym że nie wiem czy kupić podkładową II i intensive therapy II czy lepiej tylko Hydration II?Podobno tw hydration zastepują podkładową i nawierzchniową są tak jakby 2 w 1 czy to prawda? Czy ta Hydartion uchroni mnie przed kruszeniem się paznokci?Bo słyszałam że te zwykłe które mają za zadanie utwardzać po dłuższej terapii mogą spowodować kruszenie..czekam na Twoją opinię. buźki
Ja zawsze uzywałam Hydration razem z podkładową Foundation, zeby lepiej sie trzymała. Kupując ją miaam nadzieje, ze zlikwiduje mój problem zawijających sie po bokach paznokci (gdy sa dlugie), lecz tak sie nie stalo. Mimo to i tak mi pomogła. Nie wiem, czy sama HYdration bedzie sie dobrze trzymała, ale proponuje spróbowac. Najwyzej w razie czego dokupisz Foundation. Teraz na allegro od a.i.polska nie placi sie za przesylke, wiec jest jeszcze taniej.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:56   #1031
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Question Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hmmm a może wy dziewczynki mi pomożecie-co sądzicie o tej linii Hydartion?Ja aktualnie używam Nail Tek Xtra ale wiem że mogę jej używać max.1 miesiąc, po czym muszę przerzucić się na słabszą formułę i myślę że teraz kolej na formułę II z tym że nie wiem czy kupić podkładową II i intensive therapy II czy lepiej tylko Hydration II?Podobno te hydration zastepują podkładową i nawierzchniową są tak jakby 2 w 1 czy to prawda? Czy ta Hydartion uchroni mnie przed kruszeniem się paznokci?Bo słyszałam że te zwykłe które mają za zadanie utwardzać po dłuższej terapii mogą spowodować kruszenie..czekam na wasze opinie. buźki
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 09:18   #1032
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Ja zawsze uzywałam Hydration razem z podkładową Foundation, zeby lepiej sie trzymała. Kupując ją miaam nadzieje, ze zlikwiduje mój problem zawijających sie po bokach paznokci (gdy sa dlugie), lecz tak sie nie stalo. Mimo to i tak mi pomogła. Nie wiem, czy sama HYdration bedzie sie dobrze trzymała, ale proponuje spróbowac. Najwyzej w razie czego dokupisz Foundation. Teraz na allegro od a.i.polska nie placi sie za przesylke, wiec jest jeszcze taniej.
Przed chwilą u a.i polska kupiłam Formula I, ciekawa jestem czy pozwoli utrzymać stan paznokcia, do tej pory stosowałam II, potem po Formula II, poużywałam Hydration, teraz powinnam I już stosować, ciekawa jestem efektów zwłaszcza że na KWC kiepsko z jej ocenami jest.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:37   #1033
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

po juz dosc długim czasie od mojego ostatniego wpisu nt składów NT polskiego i oryginalnego mogę powiedzieć, że jak NT to tylko oryginał.

Różnica między nimi jest taka, jakby podawać komuś witaminę B i mówić ze działa identycznie jak C
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:53   #1034
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
po juz dosc długim czasie od mojego ostatniego wpisu nt składów NT polskiego i oryginalnego mogę powiedzieć, że jak NT to tylko oryginał.

Różnica między nimi jest taka, jakby podawać komuś witaminę B i mówić ze działa identycznie jak C
Czyli lepszy jest amerykański oryginał? Mi też sie tak wydawało, chociaż porównania nie mam, bo polskiej nie używałam. Ale jakoś nie mam do niej zaufania, wolę pewniaka amerykańskiego
A kogo polecasz jako sprzedawce oryginałów?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:17   #1035
nikita04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: a mi nie pasuje....

A moj problem polega na tym ze odzywka tez zmywa sie albo sama wykrusza sie z płytki paznokcia i nie ma szans zebym nakladala warstwy jedna na druga w kolejne dni po sobie. Co mam zrobic zeby ta odzywka sie trzymala plytki?
nikita04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:16   #1036
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

magrest kupowałam u Gosiek1500 a reszty osób nie pamietam
Cytat:
Napisane przez nikita04 Pokaż wiadomość
A moj problem polega na tym ze odzywka tez zmywa sie albo sama wykrusza sie z płytki paznokcia i nie ma szans zebym nakladala warstwy jedna na druga w kolejne dni po sobie. Co mam zrobic zeby ta odzywka sie trzymala plytki?
A która wersję odżywki masz? amerykańską czy polską?
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 21:12   #1037
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Question Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Muszę ponowić moje pytanko-kieruje je do dziewczyn które mają już doświadczenie z Nail Tekiem-czy odżywka z serii Hydration zapobiegnie kruszeniu się paznokci po Nail Tek intensive therapy czy ona tylko nawilża płytkę i nie ma wpływu na kruszenie?Proszę o szybką odpowiedź będę wdzięczna
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 15:08   #1038
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W Stanach są tańsze i kiedyś chyba większość NailTeków na Allegro pochodziła ze Stanów, a teraz nawet polski dystrybutor się wystawia na aukcjach. Sama od niego kupowałam i cena była praktycznie taka sama jak u konkurencji - za bodajże 60zł już z przesyłką dostałam podkład i odżywkę, więc myślę, że nie ma sensu przepłacać w salonie A kupowałam u aipolska, bodajże. No chyba, że coś przekręciłam...


ja też kupowałam swojego Nail tek-a u aipolska. pomógł na moje rozdwajające sie pazury więc to na pewno nie jest podróbka
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 10:40   #1039
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
magrest kupowałam u Gosiek1500 a reszty osób nie pamietam
Dzieki
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 20:13   #1040
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek to KOSMETYK WSZECH CZASÓW! Moje pazurki są twarde nie rozdwajają się już ani trochę a na dodatek sporo już urosły Jestem bardzo szczęśliwa, bo żaden produkt nigdy przenigdy nie dokonał tego co NAIL TEK... W przyszłym tygodniu mija miesiąc używania formuły Nail Tek Xtra, zamówiłam już sobie słabszą formułkę-tym razem NT IT II i NT Foundation II-zobaczymy czy dwie połaczone ze sobą odżyweczki dadzą jeszcze lepszy efekt Chciałabym także serdecznie podziękowac magrest za to iż pomogła mi w kilku kwestiach zwiazanych z NT i cierpliwie odpowiadała na moje wiadomości
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:34   #1041
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Nail Tek to KOSMETYK WSZECH CZASÓW! Moje pazurki są twarde nie rozdwajają się już ani trochę a na dodatek sporo już urosły Jestem bardzo szczęśliwa, bo żaden produkt nigdy przenigdy nie dokonał tego co NAIL TEK... W przyszłym tygodniu mija miesiąc używania formuły Nail Tek Xtra, zamówiłam już sobie słabszą formułkę-tym razem NT IT II i NT Foundation II-zobaczymy czy dwie połaczone ze sobą odżyweczki dadzą jeszcze lepszy efekt Chciałabym także serdecznie podziękowac magrest za to iż pomogła mi w kilku kwestiach zwiazanych z NT i cierpliwie odpowiadała na moje wiadomości
Nie ma sprawy
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 13:32   #1042
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jak miło że ktoś mnie jeszcze pamięta z czasów gdy miałam czas na malowanie pazurków i zabawę odżywkami
Teraz mój cały czas wypełnia córeczka
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w hodowaniu ślicznych naturalnych pazurków
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 07:36   #1043
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja przeszłam szkolenie z firmy Nail Tek. W ramach szkolenia (certyfikat+dowolnie wybrany produkt) 50 zł wybrałam sobie Formułe II-do cienkich, miękkich lub rozdwajających się paznokci. (akurat w tym czasie miałam ochydne brzydkie i krotkie paznokcie,wiecznie mi sie rozdwajały i łamały a zawsze miałam piękne twarde paznokcie)

Używałam ja według ulotki i efekt- mam super paznokcie Moje koleżanki rowniez sobie chwalą


Jezeli zwykła formuła tak zadziałała to ciekawa jestem jak działa Nail Tek z serii Hydration Therapy
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:03   #1044
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Ja przeszłam szkolenie z firmy Nail Tek. W ramach szkolenia (certyfikat+dowolnie wybrany produkt) 50 zł wybrałam sobie Formułe II-do cienkich, miękkich lub rozdwajających się paznokci. (akurat w tym czasie miałam ochydne brzydkie i krotkie paznokcie,wiecznie mi sie rozdwajały i łamały a zawsze miałam piękne twarde paznokcie)

Używałam ja według ulotki i efekt- mam super paznokcie Moje koleżanki rowniez sobie chwalą


Jezeli zwykła formuła tak zadziałała to ciekawa jestem jak działa Nail Tek z serii Hydration Therapy
Na mnie lepiej działał zwykły Nail Tek II, niż Hydration II ponieważ Hydr. źle sie trzyma paznokcia, szybko odpryskuje (jakie to wkurzające) i przez to jego działanie jest mniejsze.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:18   #1045
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Na mnie lepiej działał zwykły Nail Tek II, niż Hydration II ponieważ Hydr. źle sie trzyma paznokcia, szybko odpryskuje (jakie to wkurzające) i przez to jego działanie jest mniejsze.

Hmmm nawet jak sie daje po jednej wartwie dziennie?
Kurcze a myslalam ze lepszy bo niby zatrzymuje wode w paznokciu uzupełnia niezbęde minerały...no i automatycznie jest drozszy
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:34   #1046
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Hmmm nawet jak sie daje po jednej wartwie dziennie?
Kurcze a myslalam ze lepszy bo niby zatrzymuje wode w paznokciu uzupełnia niezbęde minerały...no i automatycznie jest drozszy
No właśnie ja daję tylko 1 warstwę Hydration II pod lakier kolorowy, bo już wcześniej leczyłam się Nail Tekiem i moje paznokcie są ok, tylko że suche się zrobiły. Chciałam je nawilżyć, dlatego kupiłam Hydration, ale złazi to okropnie. Po 2 dniach już mi lekko odpryskuje, a po 3 dniach to mogę sama płatami go ściągać
Więcej Hydration nie kupię Jak go skończę, to wracam do starego poczciwego oryginalnego Nail Teka, który na mnie działa lepiej niż Hydration.
Tylko mam dylemat, czy kupić Foundation II (bo przez ten Hydration i jego odpryskiwanie podorszył mi sie stan paznokci), czy zmienić formułę i kupić Foundation III
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:43   #1047
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
No właśnie ja daję tylko 1 warstwę Hydration II pod lakier kolorowy, bo już wcześniej leczyłam się Nail Tekiem i moje paznokcie są ok, tylko że suche się zrobiły. Chciałam je nawilżyć, dlatego kupiłam Hydration, ale złaci to okropnie. Po 2 dniach już mi lekko odpryskuje, a po 3 dniach to mogę sama płatami go ściągać
Więcej Hydration nie kupię Jak go skończę, to wracam do starego poczciwego oryginalnego Nail Teka, który na mnie działa lepiej niż Hydration.
Tylko mam dylemat, czy kupić Foundation II (bo przez ten Hydration i jego odpryskiwanie podorszył mi sie stan paznokci), czy zmienić formułę i kupić Foundation III
No oczywiscie ze ma być III (Albo Foundation albo Formuła)! ona jest do zdrowych twardych paznokci tyle ze suchych!
Całe zadanie naileteka to włąsnie dostosowanie do rodzaju paznokcia.
Tak wiec jezeli masz suche paznokcie to nie wolno używac II ! Bo efekt w tym momencie bedzie odwrotny.
Leczyłam paznokcie II ale po skonczonym ' leczeniu ' momentalnie odstawiłam ta odżywke.

Na szkoleniu własnie nas przed tym przestrzegali ze MUSIMY własciwie rozpoznac wade paznokcia żeby uzywajac produkty z tej firmy własciwie działały.

__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:12   #1048
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
No oczywiscie ze ma być III (Albo Foundation albo Formuła)! ona jest do zdrowych twardych paznokci tyle ze suchych!
Całe zadanie naileteka to włąsnie dostosowanie do rodzaju paznokcia.
Tak wiec jezeli masz suche paznokcie to nie wolno używac II ! Bo efekt w tym momencie bedzie odwrotny.
Leczyłam paznokcie II ale po skonczonym ' leczeniu ' momentalnie odstawiłam ta odżywke.

Na szkoleniu własnie nas przed tym przestrzegali ze MUSIMY własciwie rozpoznac wade paznokcia żeby uzywajac produkty z tej firmy własciwie działały.

O dziękuję Ci Katko za odpowiedź Właśnie takiego potwierdzenia oczekiwałam
W takim razie po skończeniu Hydration (już niedługo) kupuję Foundation III Mam nadzieję, że ładnie nawilży mi paznokcie i jednocześnie dalej będą mocne i twarde
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:32   #1049
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
O dziękuję Ci Katko za odpowiedź Właśnie takiego potwierdzenia oczekiwałam
W takim razie po skończeniu Hydration (już niedługo) kupuję Foundation III Mam nadzieję, że ładnie nawilży mi paznokcie i jednocześnie dalej będą mocne i twarde

A Hydration używasz tez II? Jak tak to ja bym radziła odstawić juz i sie zaopatrzyć w Foundation III.
Hydration działa na tej samej zasadzie co Formuła i Foundation czyli ze I do tego a II i III do tego

Jak juz beda jakies efekty to daj znać bo aż ciekawa jestem
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 14:10   #1050
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Katka bardzo się cieszę, że pojawiłaś się u nas na forum Może Ty podpowiesz mi jaka formuła powinna pomóc paznokciom u stóp? Ja stosowałam na paznokcie u rąk Nail Tek Xtra i już zamówiłam IT i Foundation II i efekty są na prawdę zadowalające. Zaczęłam więc używać formuły Xtra na paznokcie u stóp i wydaje mi się, że są coraz gorsze Co mogłabyś polecić?Pozdrawiam
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.