Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 08:15   #1021
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

To zależy. Jeżeli nie jest duże to powinni przyjąć. Ale to zależy od poczty. Buty poleconym ekonomicznym i tak będą kosztowały z 8-9 zł bo liczy się waga. Zwykłą paczką ze dwa złote więcej.

Wysyłając listem poleconym ekonomicznym masz dowód nadania.
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2014-04-01 o 08:17
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:17   #1022
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie mogę odżałować, ze mi nie pasują, ale przecież nie pójdę w klapiących butach
Możesz pokazać jaki masz model? Co prawda mam już buty na ślub, ale może inne mi jeszcze wpadną w oko
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:18   #1023
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Ja nie mam az tak niskiego budzetu zeby stosowac sie do niektorych rad ale nie chce oceniac. Mam tez malenkie dziecko ktoremu podaje mieszkanke wiec nie moge zaoszczedzic n mleku. Natomiast jesli sa tu mamy ktore uzywaja stosunkowo tanich pampersow (np babydream) to z checia wyprobuje jesli polecacie
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:20   #1024
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Ja nie mam az tak niskiego budzetu zeby stosowac sie do niektorych rad ale nie chce oceniac. Mam tez malenkie dziecko ktoremu podaje mieszkanke wiec nie moge zaoszczedzic n mleku. Natomiast jesli sa tu mamy ktore uzywaja stosunkowo tanich pampersow (np babydream) to z checia wyprobuje jesli polecacie
Już dziewczyny pisały że Dada z Biedronki jest dobra. Póki mój Bąbel siedzi w brzuszku to nie mam jak ich wypróbować, a jedyna paczka jaką mam spoczywa sobie w torbie do szpitala Ale przebrnęłam już przez wiele blogów i recenzji i mamy gorąco polecają właśnie Dadę
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:24   #1025
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Czemu teraz tak mało matek używa pieluch tetrowych lub takich wielorazowych?
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:26   #1026
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
co do szamponu to wg wszystkich zalecen na opakowaniach nalezy uzyc lyzeczki szamponu i duzej ilosci wody bo to koncentrat wiec rozcienczanie jest jak najbardziej wskazane jak dla kogos sos jest za gęsty albo plyn za mocny to nie widze w tym nic dziwnego



Pisząc z mojego smartfonu robię błędy - z góry przepraszam
Ja zostalam kiedys posadzona o skapstwo, bo rozcienczam sok. A ja po prostu wiem, ze soki sa kaloryczne, slodkie, a sama woda tak dobrze nie "wchodzi"





Cytat:
Napisane przez Suivi Pokaż wiadomość
Przykre jest to, że ten wątek zmienia się w ocenianie sposobu życia innych. Nikt nikogo nie zmusza, żeby stosował się do tych rad. Jak widać nawet pójście po próbkę do apteki to wstyd. Chyba nie po to był ten wątek stworzony? Jak ktoś chce jeść najtańsze parówki to niech je, mnie to w ogóle nie obchodzi.
Ale mnie to tez nie obchodzi, ja jedynie mowie, ze nie mowmy "jem tanio, ale zdrowo", jak jemy parowki ze znikoma zawartoscia miesa. Ale ogolnie rozumiem, ze ktos oszczedza na wszystkim. Wiem, ze mi sie poszczescilo i choc moze mnie nie stac na dom lub 3 pokoje, ale mam dach nad glowa i stala prace (kokosow nie zarabiam). Wiem, ze mam szczescie. Wiem, ze sa ludzie, ktorzy musza liczyc kazdy, doslownie kazdy grosz i rozumiem, ze ktos oszczedza na wszystkim. Nie oceniam, bo zycie jest ciezkie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:29   #1027
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Czemu teraz tak mało matek używa pieluch tetrowych lub takich wielorazowych?

Dla mnie wygodniejsze sa jednorazowki. Mam zamiar kupic wielorazowej dopiero pod koniec okresu pieluchowania zeby szybciej odzwyczaic od pampresow
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 08:30   #1028
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

aleście się tych parówek czepiły Swoją droga widzę tu sporą tendencje "Nie oceniam,ale to co robisz jest uj*we."
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:31   #1029
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Już dziewczyny pisały że Dada z Biedronki jest dobra. Póki mój Bąbel siedzi w brzuszku to nie mam jak ich wypróbować, a jedyna paczka jaką mam spoczywa sobie w torbie do szpitala Ale przebrnęłam już przez wiele blogów i recenzji i mamy gorąco polecają właśnie Dadę

Ok ale ja mam do biedronki dalekooo... Poczytam sobie recenzje babydream
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:31   #1030
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

a chętnie się przejdę po te apteczne próbki
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:34   #1031
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Tż się tym zajmował i brał na siebie, płaci się tylko na początku za tą kartę około 20zł potem już nic. Nie znam fachowych określeń, u mnie ta karta jest w starym telefonie i z niego jest udostępniany net na laptopa. Robi za modem



To jes internet jakby to powiedzieć "unijny", unia kazała zrobić darmowego neta da osób które nie stać na ten abonamentowy, ale nie ma żadnych wytycznych, każdy go może zamówić;p http://www.aero2.pl/ na tej stronie więcej info

Ja mam ten internet. Tylko jest taka sprawa ze przy nim nic nie sciagniesz, nie obejrzysz filmow/programow, skype dziala ale bez wideo. Po prostu jet bardzo wolny. Wlasciwie nadaje sie tylko do przegladania stron
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:37   #1032
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Czemu teraz tak mało matek używa pieluch tetrowych lub takich wielorazowych?
My mamy to w planach Póki co mamy 20 pieluch tetrowych, które dała nam szwagierka, bo w ogóle ich nie używała. Zobaczymy więc jak się u nas sprawdzą - jeśli będą ok to wtedy dokupimy. A może nie będę miała czasu żeby wytrzeć nochal, a co mówić o praniu pieluszek. No ale za niezniszczalne pieluchy tetrowe płaci się raz (no jak już się zniszczy to ponownie), a jednorazówki się kupuje w nieskończoność (przynajmniej na początku się pewnie takie wrażenie odnosi ) dlatego chcemy wypróbować tę "tradycyjną" metodę

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A ja po prostu wiem, ze soki sa kaloryczne, slodkie, a sama woda tak dobrze nie "wchodzi"
Mam to samo. Czasem chce mi się wypić jakiś sok lub napój, ale na co dzień nie słodzę herbaty i kawy, więc taki napój jest dla mnie megasłodki. Leję zatem 3/4 szklanki wody i resztę dopełniam napojem i tak dla mnie jest smacznie.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Ok ale ja mam do biedronki dalekooo... Poczytam sobie recenzje babydream
Większość mam narzekała, ale czytałam tylko o Newborn (czy tam o najmniejszych...co producent to inna nazwa czasami ), bo na początku tylko te mnie interesują Pamiętam jeszcze że z Tesco były ok, ale nie wiem jak one cenowo stoją.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:40   #1033
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Możesz pokazać jaki masz model? Co prawda mam już buty na ślub, ale może inne mi jeszcze wpadną w oko
Nie mogę znaleźć zdjęcia w sieci, a aukcja została przeniesiona do arch. Bardzo proste czółenka, okrągłe noski, na klocku. Wygodne. A Ty jakie masz?

No nie wiem czy takie wielorazowe pieluchy bardziej się opłaca od pampersów Dochodzi koszt wody, prądu i proszku/ płynu do prania- i raczej nie będzie to najtańszy, dzieci mają wrażliwą skórę i często te najtańsze powodują podrażnienia i jeszcze czas. Moja kuzynka przez całą ciążę mówiła, że będzie stosowała tylko pieluch tetrowe, ale jak przyszło co do czego to niestety musiała się przerzucić na znienawidzone przez nią pampersy. Maluszek był bardzo absorbujący, a ona dostała jeszcze bejbi blusa. Kuzyn nie dawał rady, a co dopiero jakby miał prać pieluchy.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2014-04-01 o 08:46
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:43   #1034
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Dzaga, tak wychowałam swoją małą i sobie chwalę Każdy wieczór poświęcałam na pranie. A jaka oszczędność

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć zdjęcia w sieci, a aukcja została przeniesiona do arch. Bardzo proste czółenka, okrągłe noski, na klocku. Wygodne. A Ty jakie masz?
Różowe balerinki z CCC lub Deichmanna Lekko spiczaste noski, lekko błyszczące
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:47   #1035
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
aleście się tych parówek czepiły Swoją droga widzę tu sporą tendencje "Nie oceniam,ale to co robisz jest uj*we."
Otóż to Ja parówki jem rzadko, ale mój TŻ je uwielbia, ma wywalone jajca na wszelkie teorie na temat składu, ale przecież nie rozwiodę się z nim, bo żre parówki i kupuje wędlinę typu Smaczek (coś jak mielonka) bo mu ładniej kanapki pachną
Wszystkie jesteśmy tu dorosłe, każda odpowiada za swoje własne zdrowie i w sumie nikomu nic do tego A dzielimy się naszymi wypróbowanymi sposobami na oszczędzanie, które mogą komuś pasować, a komuś nie. I nawet jeśli ktoś odnosi wrażenie że wątek to licytacja kto je taniej (czyli kto więcej oszczędza na jedzeniu), to ciągle jest to bliższe tematyce, niż propagowanie zdrowej żywności i linczowanie osób jedzących (wg niektórych) śmieci i żyjących w (wg nich) skrajnej biedzie.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Dzaga, tak wychowałam swoją małą i sobie chwalę Każdy wieczór poświęcałam na pranie. A jaka oszczędność
Mówisz? To super! My mamy to szczęście że po pierwsze - do października siedzę z synkiem w domu - jakoś nauczę się wtedy organizować czas tak by ogarnąć dzieciaka włącznie z praniem ciuszków i pieluch (jednak ciągle zakładam że różnie może być więc wtedy jednorazówkami nie pogardzę), a po drugie - mamy balkon (wiem że nie każdy ma i wtedy suszenie często jest katorgą) także wszystko ładnie wyschnie i wywietrzy się na świeżym powietrzu No to ja wstępnie się na Twoje metody piszę
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:49   #1036
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Ja nie mam az tak niskiego budzetu zeby stosowac sie do niektorych rad ale nie chce oceniac. Mam tez malenkie dziecko ktoremu podaje mieszkanke wiec nie moge zaoszczedzic n mleku. Natomiast jesli sa tu mamy ktore uzywaja stosunkowo tanich pampersow (np babydream) to z checia wyprobuje jesli polecacie
Ja nie lubie Dady, bo przeciekaja w nocy. Przy czym to akurat duze dziecko duzo pijace





Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Czemu teraz tak mało matek używa pieluch tetrowych lub takich wielorazowych?
Bo:
-pampersy sa szybsze, bardziej higieniczne,
-tetrowe wcale nie wychodza duzo taniej (dolicz wode, proszek do prania dla dzieci-zwykle drozszy, czas, amortyzacje pralki)
-wielorazowe to duzy wydatek na raz, latwiej jest wydac co miesiac niz na raz
-wielorazowe sa czasochlonne,
-nie kazdy przemuje sie ekologia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:49   #1037
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Czemu teraz tak mało matek używa pieluch tetrowych lub takich wielorazowych?
A czy warto dla oszczędności ? Zresztą po 1 musisz spłukiwać dziecięcą kupkę co nie może być przyjemnością, potem wyparzasz pieluchy w 95 stopniach (pralka swoje bierze za nagrzanie wody do tylu stopni) a potem jeszcze zobaczysz że dziecku robią się odparzenia i musisz kupić mu nowy specjalny krem. No i nie wyobrażam sobie robić takiego prania w 95 stopniach co któryś dzień bo przecież kupka zaschnie więc codziennie leci prąd za pralkę. Nie ma co, lepiej kupić jednorazówki i mieć spokój
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:56   #1038
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Bo:
-pampersy sa szybsze, bardziej higieniczne,
-tetrowe wcale nie wychodza duzo taniej (dolicz wode, proszek do prania dla dzieci-zwykle drozszy, czas, amortyzacje pralki)
-wielorazowe to duzy wydatek na raz, latwiej jest wydac co miesiac niz na raz
-wielorazowe sa czasochlonne,
-nie kazdy przemuje sie ekologia
Są dużo tańsze.
Zużycie wody wzrosło mi o 5-10 zł. Pieluchy prałam mydłem za 2 zł. Nie wydawałam też na kremy po odparzeniach w pampersach.

Bardzo polecam pieluchy wszystkim, którzy nie chcą wydawać kroci na pampersy lub pieluchy wielorazowe A napisałam o tym, ponieważ natchnęła mnie wczorajsza wizyta u koleżanki, która narzeka, że ledwo starcza jej na pampersy. Zaproponowałam, że mogę przywieźć pieluchy tetrowe (nieużywane, mam sporo) i się bardzo zdziwiła, że ktoś jeszcze używa pieluch, a nie pampersów :P
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:56   #1039
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4583750 6]W superdrugu są.



Ale musiałabym doładowywać konto co miesiąc za 25zł, bo jeden numer za darmo wyklucza ważność konta na rok . A tak idzie mi z 15zł i konto nie przepada. Dzwonię tylko do TZ, czasem do domu na 2 minutki. I np do lekarza umówić wizytę ipt. Zawsze rozmowa trwa powyżej minuty.[/QUOTE]

dlaczego musiałabyś co miesiąc?
Ja doładowywuje za 50zł co 3 miesiące.
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:59   #1040
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A czy warto dla oszczędności ? Zresztą po 1 musisz spłukiwać dziecięcą kupkę co nie może być przyjemnością, potem wyparzasz pieluchy w 95 stopniach (pralka swoje bierze za nagrzanie wody do tylu stopni) a potem jeszcze zobaczysz że dziecku robią się odparzenia i musisz kupić mu nowy specjalny krem. No i nie wyobrażam sobie robić takiego prania w 95 stopniach co któryś dzień bo przecież kupka zaschnie więc codziennie leci prąd za pralkę. Nie ma co, lepiej kupić jednorazówki i mieć spokój
U mnie było warto. Nie było żadnych odparzeń, pralki do prania nie używałam, tylko swoich rąk. Pieluchy gotowałam co drugi, trzeci dzień w garnku.

Dobra, wybaczcie post. Sądziłam, że niektórzy używają pieluch, zamiast pampersów i ot tak chciałam wyrazić swoje zdziwienie. U mnie pieluchy się sprawdziły i jak zajdę w drugą ciążę to też zostanę przy pieluchach.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:04   #1041
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
U mnie było warto. Nie było żadnych odparzeń, pralki do prania nie używałam, tylko swoich rąk. Pieluchy gotowałam co drugi, trzeci dzień w garnku.

Dobra, wybaczcie post. Sądziłam, że niektórzy używają pieluch, zamiast pampersów i ot tak chciałam wyrazić swoje zdziwienie. U mnie pieluchy się sprawdziły i jak zajdę w drugą ciążę to też zostanę przy pieluchach.
Najważniejsze że Tobie jest wygodnie i nie wynosi to więcej Przecież nie ma sensu się zmuszać do jednorazowych jeśli w waszej rodzinie się to sprawdza. Ja akurat urodziłam się w '89 kiedy jednorazówki dostawałam tylko jak się szło w gości i rodzice byli załamani tetrą i podobno czasem mi czy bratu się wylewało bokiem Pewnie teraz robią te pieluszki trochę inaczej ale jednak raczej nie będę sprawdzać kiedy przyjdzie kolej na moje dziecko
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:06   #1042
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dlaczego musiałabyś co miesiąc?
Ja doładowywuje za 50zł co 3 miesiące.
Fakt można. ale np jeśłi przez pół roku nie ma mnie w Polsce to mi się nie opłaca. Bo zbieram dużo kasy na koncie i co z tym potem zrobić. A rocznej ważności konta nie przywrócę potem. Może jak będę miała jasną sytuację, to włączę tą usługę, jeśli jeszcze jest dostępna.

A no i wychodzi jakieś 16zł na miesiąc wtedy. A skoro gadam z jednym numerem to będę kumulować kasę na koncie i jak nie wykorzystam to i tak przepadnie.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2014-04-01 o 09:09
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:10   #1043
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
U mnie było warto. Nie było żadnych odparzeń, pralki do prania nie używałam, tylko swoich rąk. Pieluchy gotowałam co drugi, trzeci dzień w garnku.

Dobra, wybaczcie post. Sądziłam, że niektórzy używają pieluch, zamiast pampersów i ot tak chciałam wyrazić swoje zdziwienie. U mnie pieluchy się sprawdziły i jak zajdę w drugą ciążę to też zostanę przy pieluchach.
Ale tu nie ma co wybaczac przeciez. Kazdemu wedlug potrzeb I mozliwosci, rzecz jasna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:27   #1044
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Dziewczyny dzieki za cynk odnosnie katalogu Vichy z próbkami !!!!!!!
przeszłam dzis w przerwie w pracy i jest ! (nie omieszkałam obrzucic pań w aptece spojrzeniem 'ale chyba nie zostawiłyscie wszystkiego dla siebie :P)

w katalogu jest 7 próbek - nie za duzo, ale cieszy.

Apteki, który biora udział w promocji są tu:
http://poland.vichy.pl/sections/nowo...doc/Apteki.pdf

Jako Polka nie zapominam, zeby ponarzekać: szkoda że nie ma próbek z kremami z filtrem
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2014-04-01 o 09:29
dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:38   #1045
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Jeśli ktoś lubi szparagi to od czwartku będą w Tesco za 4 zł za 250g
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:50   #1046
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Hmm nie przepadam za kosmetykami vichy więc chyba sobie odpuszczę Kilka tyg temu dostałam taki katalog z próbkami la roche posay i po przetestowaniu kupiłam 2 rzeczy więc katalog nie okazał się oszczędnością;p

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2014-04-01 o 09:52
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:52   #1047
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Dostaję kosmetyki z Vichy z mojej firmy, więc też sobie daruję
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 10:08   #1048
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Hmm nie przepadam za kosmetykami vichy więc chyba sobie odpuszczę Kilka tyg temu dostałam taki katalog z próbkami la roche posay i po przetestowaniu kupiłam 2 rzeczy więc katalog nie okazał się oszczędnością;p
tez nie jestem fanką - dlatego katalog jest ok
1) bo w ogóle je przetestuje
2) nie kupiłabym w ciemno ich produktu
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 10:09   #1049
covderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 75
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Dziś się zmotywowałam i zaprawiłam kilka słoików buraczków( wczoraj ugotowanych) i polepiłam pierogi z kapustka i grzybami w ramach oszczędności i z bezsenności o 5 rano
covderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 10:16   #1050
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4583894 0]Fakt można. ale np jeśłi przez pół roku nie ma mnie w Polsce to mi się nie opłaca. Bo zbieram dużo kasy na koncie i co z tym potem zrobić. A rocznej ważności konta nie przywrócę potem. Może jak będę miała jasną sytuację, to włączę tą usługę, jeśli jeszcze jest dostępna.

A no i wychodzi jakieś 16zł na miesiąc wtedy. A skoro gadam z jednym numerem to będę kumulować kasę na koncie i jak nie wykorzystam to i tak przepadnie.[/QUOTE]

W orange pop, też jest usługa rok ważności konta.
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.