Rossmann cz. XXX - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-17, 07:43   #1021
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Rossmann cz. XXX

Co to za promka będzie bo mi się zdjęcia nie otwierają?
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 08:47   #1022
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Co to za promka będzie bo mi się zdjęcia nie otwierają?
Na produkty na wakacje/urlop. Też 2+2 w klubie. Produkty typu kremy do opalania, olejki itp.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 08:52   #1023
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Rossmann cz. XXX

Oo dobre,a odkiedy ?
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:00   #1024
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
oo dobre,a odkiedy ?
10-19.07.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 09:14   #1025
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Rossmann cz. XXX

Dzieki bardzo.
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 10:08   #1026
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja zamawialam ten krem tylko wersje do skóry normalnej i dostałam 2 kartoniki w jedna folie zapakowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przejdę się tam dzisiaj i spróbuję wyjaśnić. Dzięki
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 15:17   #1027
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Rossmann cz. XXX

Polecacie jakis konkretny krem Veet? Moze juz potestowalyscie i wiecie, czy warto sie bawic w taka depilacje w przypadku brunetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 16:10   #1028
hajo2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 11
Dot.: Rossmann cz. XXX

A propo próbek w Rossie to na Nowym Swiecie koło McFita często leżą na sklepie w takim metalowym "pudełku" próbki do wzięcia, nikt nie wydziela, można brać samemu ( nie wiem co by było gdyby ktoś nabrał ich całe kieszenie ), ale jak bierzesz rzeczywiście "na wypróbowanie" to nikt się nie czepia, że wzięłaś 5 sztuk a zakupy za 2zł. Widziałam przynajmniej 3 razy próbki różnych kremów, a w tym tygodniu lub poprzednim leżał stos próbek podkładów Bielendy(?)
hajo2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 17:09   #1029
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Rossmann cz. XXX

Sytuacja u mnie z kremem Veet się wyjaśniła. Pani tłumaczyła, że w dzień kompletowania zamówienia były przed dostawą i ich nie było, z ten co dostałam był w tej samej cenie.. No nic, podmienila mi ten krem i już jest ok
A co do próbek to dzisiaj przy kasie Pani miała cały karton próbek kremu nivea, ale nie zwróciłam uwagi czy każdemu rozdawała
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 17:13   #1030
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXX

Ja często widzę próbki jakiś kremów koło kasy, ale nigdy nie dostałam chociaż pamiętam wtedy robiłam duże zakupy. No cóż... Nie wiem na co trzymają, chyba że mają przydział raz na dzień dać po jednej
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 04:00   #1031
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja często widzę próbki jakiś kremów koło kasy, ale nigdy nie dostałam chociaż pamiętam wtedy robiłam duże zakupy. No cóż... Nie wiem na co trzymają, chyba że mają przydział raz na dzień dać po jednej
też nie rozumiem tej idei. Myślę,że producent chciałby,aby jego kosmetyk-próbka dotarł do największej ilości potencjalnych klientów.
Ja widziałam w SP,że leży kosz próbek,ale .....przeterminowanych 2 czy 3miesiące!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!.Prawdopodobnie panie expedientki miały dosyć i "rzuciły" na sklep.
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-18, 09:20   #1032
flexi_88
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2020 , Październik 2017
 
Avatar flexi_88
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 5 312
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja często widzę próbki jakiś kremów koło kasy, ale nigdy nie dostałam chociaż pamiętam wtedy robiłam duże zakupy. No cóż... Nie wiem na co trzymają, chyba że mają przydział raz na dzień dać po jednej

Ja tak samo..nigdy ich nie dostałam a najczęściej widzę np. jakieś z Bielendy, a bardzo lubię tę markę. Raz robiąc większe zakupy i widząc, że Pani obok kasy ma próbki akurat produktu, który mnie interesował (Bielenda Glicol krem na dzień) zapytałam, czy mogłabym otrzymać próbkę bo widze, że są a interesuje mnie ten krem. To Pani była tak zdegustowana, zdumiona, i zaskoczona moim pytaniem, że coś tylko odburknęła i dała mi 1 szt. słownie jedną sztukę.
flexi_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 09:41   #1033
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann cz. XXX

W moim rosku leżą próbki obok klasy w koszyczkach i można brać ile się chce. Są podkłady z bielendy, olejek z evree i krem Nivea. Jak się skończą jedne to zamieniają na któreś z tych trzech.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 10:21   #1034
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXX

Chciałam sprawdzić dodając do koszyka na stronie ale wszystko co chcę jest niedostępne (nie wiedzieć czemu, bo w sklepie wszystko jest) więc mam pytanie czy wosk do depilacji twarzy też liczy się na promocji? Bo kojarzę, że produkty do depilacji ale nie wiem czy tylko do ciała czy do twarzy też.
Ostatni dzień jest jutro?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 10:46   #1035
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chciałam sprawdzić dodając do koszyka na stronie ale wszystko co chcę jest niedostępne (nie wiedzieć czemu, bo w sklepie wszystko jest) więc mam pytanie czy wosk do depilacji twarzy też liczy się na promocji? Bo kojarzę, że produkty do depilacji ale nie wiem czy tylko do ciała czy do twarzy też.
Ostatni dzień jest jutro?
Możesz sprawdzić w regulaminie, plastry do twarzy są, ale nie wiem jaki masz produkt na myśli. Jak Veet to wchodzi.

Cytat:
Napisane przez flexi_88 Pokaż wiadomość
Ja tak samo..nigdy ich nie dostałam a najczęściej widzę np. jakieś z Bielendy, a bardzo lubię tę markę. Raz robiąc większe zakupy i widząc, że Pani obok kasy ma próbki akurat produktu, który mnie interesował (Bielenda Glicol krem na dzień) zapytałam, czy mogłabym otrzymać próbkę bo widze, że są a interesuje mnie ten krem. To Pani była tak zdegustowana, zdumiona, i zaskoczona moim pytaniem, że coś tylko odburknęła i dała mi 1 szt. słownie jedną sztukę.
A czegoś takiego to nie rozumiem. Ja czasem jakąś próbkę zgarnęłam np. podkładu Max Factor bo były na szafie, albo kremów Eveline, bo były na kartonowym standzie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 12:41   #1036
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXX

U mnie to samo... w każdym sklepie - nie tylko w Rossku - są próbki, ale kiedyś się zapytasz, to albo nie ma (kiedyś ekspedientka mi powiedziała, że nie ma, a widziałam, że ma cały koszyk), albo dają do zakupów (w jednym sklepie wydałam setki razem z rodzicami i nigdy nic nie dostałam) albo na odczepnego dostaniesz jedną sztukę.. . nie rozumiem tego...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:12   #1037
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Rossmann cz. XXX

U mnie w mieście w Rossach są czasami te koszyczki z próbkami przy kasach, zawsze jak zapytam, czy mogę wziąć kilka, to dają bez problemu
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 18:37   #1038
zybiaaa
Przyczajenie
 
Avatar zybiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: gdzieś tam..
Wiadomości: 23
Dot.: Rossmann cz. XXX

nowa gazetka
https://rossmann.gazetki-promocyjne....-2017/11459/1/
zybiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 23:09   #1039
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Rossmann cz. XXX

Widzę sporą obniżkę kosmetyków Hada Labo.Któraś z Was używała tych kosmetyków?Ja słyszałam,że mają nienajlepszy skład,ale kuszą mnie te lżejsze azjatyckie formuły produktów.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 08:47   #1040
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Rossmann cz. XXX

Jeśli chcę skorzystać z promocji 2+2 to wystarczy, że pokażę zrzut ekranu, na którym będzie kod (zakładka "Twoja karta")? Nie mam pakietu internetu w telefonie :/
__________________


Edytowane przez Yoostii
Czas edycji: 2017-06-19 o 08:48
Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 08:50   #1041
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Jeśli chcę skorzystać z promocji 2+2 to wystarczy, że pokażę zrzut ekranu, na którym będzie kod (zakładka "Twoja karta")? Nie mam pakietu internetu w telefonie :/
Wystarczy, sama tak robię 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 08:51   #1042
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
Wystarczy, sama tak robię 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 11:07   #1043
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Widzę sporą obniżkę kosmetyków Hada Labo.Któraś z Was używała tych kosmetyków?Ja słyszałam,że mają nienajlepszy skład,ale kuszą mnie te lżejsze azjatyckie formuły produktów.


tak, też czytałam że ze składami cos pokombinowali, ale powiem tak: używam od ostatniej promo 2+2 lotionu hada labo http://www.rossmann.pl/Produkt/Hada-...ml,406860,7025 i jestem zadowolona niby takie nic a fajnie uzupełnia pielęgnację
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:12   #1044
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak, też czytałam że ze składami cos pokombinowali, ale powiem tak: używam od ostatniej promo 2+2 lotionu hada labo http://www.rossmann.pl/Produkt/Hada-...ml,406860,7025 i jestem zadowolona niby takie nic a fajnie uzupełnia pielęgnację

Dobrze wiedzieć,ja ostatnio jestem zadowolona z esencji Perfecta Hydro Magnetic ,pomimo ,ż też składem nie zachwyca.Chyba się skuszę na coś z serii HL.


Co do próbek w Rossmannie,ja chyba raz czy dwa dostałam 1 próbkę,a kupuję często i dużo. Natomiast w drogerii Jaśmin nie ma sytuacji,żebym wyszła bez kilku próbek,nawet gdy kupuję tylko jeden produkt.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 12:15   #1045
AnnaOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Rossmann cz. XXX

Mi dokładają aż za dużo tych próbek. Ale najczęściej poza kosmetykami kupuję jeszcze pieluchy, chustki i kaszki dla dzieciaków także rachunek 300 to norma.
AnnaOOO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 13:53   #1046
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Jeśli chcę skorzystać z promocji 2+2 to wystarczy, że pokażę zrzut ekranu, na którym będzie kod (zakładka "Twoja karta")? Nie mam pakietu internetu w telefonie :/
Mi bez internetu aplikacja się odpala i mogę przejść do zakładki z kartą.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak, też czytałam że ze składami cos pokombinowali, ale powiem tak: używam od ostatniej promo 2+2 lotionu hada labo http://www.rossmann.pl/Produkt/Hada-...ml,406860,7025 i jestem zadowolona niby takie nic a fajnie uzupełnia pielęgnację
U nas musi być kolejność składu wg europejskich norm i każdy składnik osobno, dlatego to tak wygląda. W azjatyckich mogą sobie coś dać na początek, żeby wyglądało, że jest tego składnika dużo.

Do mnie nadal nie przemawia ten trend. Nadmierne wieloetapowe oczyszczanie skóry, a potem nakładanie miliona warstw kosmetyków. Przez takie codzienne rozpulchnianie naskórka można więcej sobie krzywdy zrobić niż pożytku. Marketing który ma nakręcić konsumpcjonizm nic więcej.

Dodam jeszcze, że wszystkie lekkie wodne konsystencje, produktów opartych na składnikach wnikających w skórę, które wiążą wodę w naskórku dobrze nałożyć przed czymś co ma w składzie związki okluzyjne, bo w przeciwnym razie wszystko odparuje ze skóry razem z wodą z naskórka i ostatecznie będzie prowadziło to do jej odwodnienia.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 14:00   #1047
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Do mnie nadal nie przemawia ten trend. Nadmierne wieloetapowe oczyszczanie skóry, a potem nakładanie miliona warstw kosmetyków. Przez takie codzienne rozpulchnianie naskórka można więcej sobie krzywdy zrobić niż pożytku. Marketing który ma nakręcić konsumpcjonizm nic więcej.
Do mnie tez ten trend nie przemawia. Azjatki maja inny typ urody, a przede wszystkim panuje tam inny klimat. Wielki bum pojawił sie po wydaniu podręcznika o pielęgnacji Koreanek i trzeba powiedziec, ze autorka miała nosa do interesu. Dużo bardziej zainteresowała mnie pozycja o tajnikach pielęgnacji słowianek. Nota bene niezła inspiracja, co? ImageUploadedByWizaz Forum1497877178.723323.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-06-19 o 14:01
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 14:02   #1048
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mi bez internetu aplikacja się odpala i mogę przejść do zakładki z kartą.
Potwierdzam, też tak robie.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 14:20   #1049
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Do mnie tez ten trend nie przemawia. Azjatki maja inny typ urody, a przede wszystkim panuje tam inny klimat. Wielki bum pojawił sie po wydaniu podręcznika o pielęgnacji Koreanek i trzeba powiedziec, ze autorka miała nosa do interesu. Dużo bardziej zainteresowała mnie pozycja o tajnikach pielęgnacji słowianek. Nota bene niezła inspiracja, co? Załącznik 7115506
To już swoją drogą, ale jak się coś wałkuje w mediach, tak żeby masa ludzi uwierzyła, że tak wszyscy robią i tak ma być Echh i jeszcze ta "Skin Coach". Na słowo "kołcz" zaczynam mieć drgawki No trzeba mieć nosa do biznesu to prawda, a książkę to teraz może wydać każdy...
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 14:55   #1050
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Rossmann cz. XXX

Mnie z tych azjatyckich kosmetyków kuszą lekkie emulsje czy maseczki w płachcie.Czytałam na blogu kosmotolog o drugiej stronie tych codziennych rytuałów-zbytnie oczyszczanie skóry,pozbawienie jej warstwy ochronnej a potem przywracanie do równowagi itp.Z drugiej strony mam taki schematyczny obraz Azjatki o porcelanowej cerze,wydaje mi się,że unikanie słońca i stawianie na pielęgnację,a nie kolorówkę to dobry trend(chociaż do drugie robiłam jeszcze przed modą na Azję) a nadmiernie opalać się nie lubię.
Mój idealny schemat to byłby rano-delikatny żel(tylko jaki ?)-tonik-krem z filtrem
Wieczorem-olejek myjący-micel-żel-tonik-emulsja lub krem lub olejek do twarzy -krem pod oczy plus 2 razy w tygodniu peeling i maseczka.
Zastanawiam się czy samym Rossmannie znajdę odpowiednie kosmetyki do takiej dość chyba minimalistycznej pielęgnacji.
Podręcznik z sekretami urody Słowianek-bardzo intrygujący.

Ostatnio czytam blogi i grupy na FB o składach i w sumie wynikałoby,że moja skóra dobrze znosi niezbyt fajne kosmetyki. Tołpa, Bielenda czy różowy micel Garniera-u mnie się sprawdzały,ale podobno składy bardzo niefajny i w perspektywie szkodzący skórze,podobnie Ziaja,Perfecta ,Evree czy Lirene. Zastanawiam się nad firmą Mincer ,ale mało opinii na temat jej produktów.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 19:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.