Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 17:42   #1021
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Woda utleniona na cellulit?

Post edytowalam ze wzgledu na zmiane zalacznika a nie dodania tytulu
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:53   #1022
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Woda utleniona na cellulit?

hehe, jakoś dziwnie z tą wodą utlenioną nie kumam jak i dlaczego miałoby to pomagać. chociaż mój taka wlewał sobie do uszu wodę utlenioną w ramach "czyszczenia" i mu pomagało - może coś w tym jest?

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość

Mysle, ze najpierw warto przeanalizowac sklad a pozniej sie zachwycac...Vichy tez mialao dzialac cuda.. a niestety jedynie cudnie to on wyczyscil moj portfel
hehe, mam podobne przeżycia z vichy ale nie można mierzyć wszystkich kosmetyków jedną miarą tu akurat mowa była o eris a na mnie te kosmetyki dobrze się sprawdzają. tego cellu free nkupiłam nawet ostatnio... za wcześnie żeby pisać o cudach pochwalę się za tydzień dwa, jakby co. ale portfel póki co nie ucierpiał jakoś straszliwie
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:29   #1023
kalinka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Rozstępy i cellulit

Witam dziewczyny!!!
Właśnie doczytalam że piszecie o skuteczności zabiegów u kosmetyczki na cellulit. Chciałam sie dowiedzieć czegos wiecej na temat tych masaży przy uzyciu zelazka antycellulitowego, bo zastanawiam sie czy warto jest sie skusic na taki zabieg Do tej pory nie mam za duzego doswiadczenia z zabiegami u kosmetyczki(aż wstyd sie przyznac).A próbowałam juz chyba wszystkiego żeby "ulepszyć" swoja urodę oprócz wsparcia ze strony kosmetyczki. Czy one rzeczywiscie sa skuteczne i warte swojej ceny?
kalinka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:17   #1024
DobrotliwaDuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
mam pytanie :)

Dziewczyny ... ja używam tego serum (http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/i/c_big1474608.jpg) i na dodatek wsmarowuje je szczotką do masażu (http://www.pianka.amr.pl/files/szczo...20antycell.JPG) i nie wiem właśnie czy to pomoże czy lepiej rozsmarowywać rękami :p
Proszę o w miarę szybką odpowiedź Z góry dziękuję
DobrotliwaDuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:39   #1025
Bibianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

ten krem to lipa ja od 3 miesiecy mam olbrzymie plamy i nieschodza ,moje nogi sa okropne niepolecam
Bibianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:23   #1026
eyesWideOpen
Raczkowanie
 
Avatar eyesWideOpen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstępy i cellulit

witam. jak większość z was mam probelm z cellulitem i rozstępami. mam 18 lat, 170cm wzrostu i ważę okolo 55 kg. Nigdy drastycznie nie schudłam ani nie tyłam. Cellulit widoczny dopiero gdy uciskam mocno skórę, ale jest. rozstępy na pośladkach, kawałku ud oraz pad kolanami [?]. Walcze z tym od jakiegoś czasu. zaczęłam jeździć na rowerze i cwiczyć 3 razy w tygodniu. na dzien dzisiejszy mogę powiedzieć, że masaże [intensywne wsmarowywanie kremu jakiegokolwiek bo w ich działanie np zwalczające cellulit nie wierze] oraz przysiady trochę pomogły. było parę wypowiedzi w tym wątku, ze pomimo wielkiego wysliłku, uprawiania sportu itp cellulit wciąż jest. mam tak samo i dowiedziałam się, ze zao paskudztwo odpowiedzialne są przede wszystkim hormony tj. zaburzenia równowagi hormonalnej. ale nie można się załamywać i dalej z tym walczyć. pozdrawiam.
__________________
~~
chcę mieć spokój w stresowych sytuacji natłoku
jestem jak statek zadokowany w doku
od półtora roku nikogo na widoku
tylko dźwięki hip hopu na dziewiątym piętrze w bloku
tak między nami sam na sam z płytami
nikt mi nie da tego co to właśnie da mi
~~
eyesWideOpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:35   #1027
magduza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 66
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez OlenkaMacieja Pokaż wiadomość
No to teraz mam dylemat... ale do lata ,muszę mieć pupę jak marzenie !!! Btw te dwie breje stosuje się razem?
przyłączam się do pytania, o co chodzi z tymi brejami?
magduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 22:06   #1028
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
ja robię na oko ale napisze Ci tak mniej więcej:
pierwsza breja
ze 3 łychy kawy,łyżeczka cynamonu,i połowę łyżeczki imbiru(bo mocno grzeje) dodajesz zwykłego balsamu tyle ,żeby miało to odpowiednią konsystencję.Zawijasz,zaw ijasz,lezysz i się grzejesz
druga breja
6 kropli olejku jałowcowego
4-5 cynamonowego(tu musisz wyczuć ile Ci trzeba bo każda skóra jest wrażliwa inaczej)
6 kropli olejku z kopru(jeżeli nie stosujesz antykoncepcji hormonalnej to zamiast olejku z kopru dodaj olejek geraniowy)
do tego balsam ,ile Ci potrzeba aby wysmarować ciałko.Owijasz,grzejesz
Super, muszę spróbować A ile to trzeba trzymać, ile czasu trzeba się tak grzać?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:49   #1029
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

uzywala moze ktoras z Was tych alg ???

http://www.allegro.pl/item614049239_...a_otylosc.html
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 01:43   #1030
agulek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ja również walczę od 2 miesięcy z cellulitem i muszę przyznać,że efekty są widoczne i zadowalające. Oczywiście całkowite usunięcie cellulitu jest praktycznie niemożliwe , no może w gabinetach chirurgii plastycznej. Zawsze w nieodpowiednim świetle pomarańczowa skórka będzie widoczna. Ale do rzeczy. Moja walka z cellulitem to zmasowany atak, i nie wiem co najbardziej pomogło. Bardzo polecam działanie nie kremami ale od wewnątrz. Od 2 miesięcy stosuje Inneov Cellulit. Jest to dość kosztowna kuracja, gdyż trzeba ją stosować prze trzy miesiące, a opakowanie kosztuje ok 70 zł na allegro i starcza na 2 tygodnie. Do tego co drugi dzień ćwicze na siłowni, a po ćwiczeniach biorę naprzemienny prysznic. Bardzo ważne są masaże. Szczotką z gumowymi kolcami z odrobiną oliwki masuje uda. Najlepiej to robić-2,3,4,5 palec razem, kciuk osobno, chwycic udo i powoli naciagac skórę ku górze, a zdrugiej strony w przeciwnym kierunku, czyli do dołu masowac szczotką co powoduje szczypanie uda.To daję super efekty, trzeba tylko robić to regularnie ok 20 minut dziennie.
Kiedyś, wynalazłam też taki sposób ogólnie na schudnięcie, ale wygląd skóry też się poprawiał. Kupiłam w sklepie np. Leroy Merlin folię streczową, owijałam tym uda i brzuch, i tak zapakowana cwiczyłam aerobik, biegałam.Polecam!!!Skóra jest napięta, oczyszczona z toksyn i lepiej przyjmuje kremy antycellulitowe. Co do kremów to mam do nich najmniejsze zaufanie. Słyszałam ,że bardzo dobry jest krem Sisley, ale jest bardzo drogi. Nie stosuję go a cellulit się znacznie zmniejszył.A to dopiero 2 miesiące
Zapomniałąm dodać ,że trzeba dużo pic wody, i najlepiej herbate z pokrzywy, która zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie.
Walka z cellulitem jest ciezka..ale warto bo widac efekty. Powodzenia
agulek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 20:59   #1031
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Nivea Body Good Bye Cellulite

Obejrzyjcie i powiedzcie co myślicie ?

http://www.youtube.com/watch?v=dGz7_plLGkE
http://www.youtube.com/watch?v=UrZ3atBbq50
http://www.youtube.com/watch?v=LaYpw0fJjlI

http://www.youtube.com/watch?v=BTiwJ...eature=related

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-05-23 o 21:01
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 23:40   #1032
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Clarena cellulit

THERMO CELLULIT CREAM

RERMOAKTYWNY KREM LIKWIDUJĄCY CELLULIT
Profesjonalny,specyficzny krem o niezwykle skutecznym działaniu wyszczuplającym,likwidują cym cellulit,redukującym tłuszcze i odbudowującym tkanki.Preparat silnie rozgrzewa wywołując przekrwienie, co polepsza dotlenienie skóry oraz wchłanianie substancji aktywnych,które przyśpieszają eliminację podskórnej tkanki tłuszczowej i zatrzymanej wody.
Skład:
Kompleks kofeinowo-jodowo-karnitynowy,cytokiny i ekstrakty glikolowe,pnącze cytryny i grejpfruta,mentol i kamforę.
Sposób użycia:
Wykonać peeling>>solny peeling morski
Nałożyć krem termoaktywny i dokładnie wmasować,szczególnie w miejsca dotknięte cellulitem
Wmasować serum antycellulitowe.

Zabiegi wykonywać co drugi dzień przez miesiąc.
Potem dla podtrzymania efektów raz w tygodniu.
Serie powtarzać w zależności od kondycji skóry 2-4 razy w roku.
Poj.500 ml



Pomarańczowy sorbet antycellulitowy
Aromatyczny sorbet pomarańczowy z unikalnym kompleksem antycellulitowo- wyszczuplającym i naturalnym czynnikiem termoaktywnym.
Synergistyczne działanie ekstraktów roślinnych, kofeiny i algi redukuje transfer płynów do przestrzeni międzykomórkowych zapobiegając obrzękom.
Stymuluje mikrokrążenie i metabolizm komórek przyspieszając likwidację “pomarańczowej skórki”.
Olej nasion Bixa Orellana bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i beta karoten utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, przeciwdziała nadmiernemu łuszczeniu naskórka i nadaje produktowi naturalny kolor.
Mikrogranulki zawierają witaminę E o silnym działaniu regenerującym i antyoksydacyjnym .
Sorbet posiada lekką, kremową konsystencję, doskonale się rozprowadza, pozostawia skórę gładką i jedwabistą, a intensywny zapach pomarańczy relaksuje i odpręża.
ORANGE CELLULITIC SERUM poj 10 ml
Biologiczny koncentrat w ampułkach przeznaczony do terapii likwidującej cellulit i zbędną tkankę tłuszczową.
Zawarta w serum kofeina przyspiesza mikrokrążenie i reguluje metabolizm komórek tłuszczowych. Ekstrakt z alg Laminaria Hyperborea bogaty w kwas alginowy, aminokwasy i mikroelementy dostarcza skórze składniki niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Zawierający taniny wyciąg z hebanu pobudza mikrocyrkulację, chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz wspomaga redukcję cellulitu. Zapach pomarańczy zapewnia aromaterapełtyczne właściwości, przyjemność stosowania i doskonałe samopoczucie
SUBSTANCJE AKTYWNE:kofeina,wyciąg z hebanu,ekstrakt z alg Laminaria Hyperborea.
SPOSÓB UŻYCIA:Serum wmasować w przygotowaną skórę ,ze szczególnym uwzględnieniem miejs z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu.
POMARAŃCZOWY ANTYCELLULITOWY ŻEL CHŁODZĄCY
Profesjonalny, wielozadaniowy, chłodzący żel z innowacyjnym kompleksem DRENALIP redukujący cellulit i zapobiegający jego powstawaniu. Gwałtownie obniża temperaturę skóry przyspieszając przemianę materii i usuwanie toksyn, wywołuje delikatne skurcze mięśni zwiększając ich napięcie.
Flawonoidy i saponiny roślinne zapewniają terapeutyczne działanie wyszczuplające i stymulujące rozkład tłuszczu magazynowanego w adipocytach.
Preparat redukuje przepuszczalność naczyń krwionośnych, poprawia krążenie znacznie zmniejszając obrzęki.
Żelowa konsystencja ułatwia aplikację, a apetyczny pomarańczowy zapach uprzyjemnia zabieg i dodaje energii.

65% REDUKCJA "POMARAŃCZOWEJ SKÓRKI"
Chłodzący pomarańczowy zabieg antycellulitowy
Skuteczny, szybki, łatwy do wykonania



Krok 1Rozprowadzamy peeling Orange Body, przemasowujemy, następnie zmywamy

Krok 2Aplikujemy Orange Cellulit Serum
Krok 3Nakładamy Orange Anty Cellulit Cool Gel. Zabezpieczamy folią zabiegową i po 30 minutach zmywamy

Krok 4
Wmasowujemy Orange Sorbet















Kto stosował którykolwiek z produktów ? Jak efekty ?





Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0223b8bac39ea0fd.jpg (19,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 631466768.jpg (28,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 634225251.jpg (46,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 641930131.jpg (20,0 KB, 5 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 13:54   #1033
avia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

A czy stosowała któraś z was spodenki antycellulitowe? nie pamiętam nazwy ale zawierały chyba srebro?
avia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 23:44   #1034
juuliaaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Rozstępy i cellulit

najlepszym sposobem na usuniecie cellulitu <tanim!!> jest zakupienie oliwki dla dzieci, kremu ziaji na biodra i posladki, oraz bańki chińskiej ) i masaże po 15 min co dwa dni CUDO !!! po pierwszym masazu sa juz widoczne efekty)
juuliaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 00:47   #1035
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Rozstępy i cellulit

Cytat:
Napisane przez juuliaaa17 Pokaż wiadomość
najlepszym sposobem na usuniecie cellulitu <tanim!!> jest zakupienie oliwki dla dzieci, kremu ziaji na biodra i posladki, oraz bańki chińskiej ) i masaże po 15 min co dwa dni CUDO !!! po pierwszym masazu sa juz widoczne efekty)
Jeżeli masz na myśli krem z serii Rebuild, to mogę potwierdzić.
Pierwsze efekty zobaczyłam już po 10 dniach. Na dzień dzisiejszy mam mizerne ślady, których praktycznie nie widać (z tym, że ja zabrałam się za rozstępy na brzuchu, gdy tylko się pojawiły, zatem nie wiem jak to działa na rozstępy z dłuższym "stażem").
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:25   #1036
greeneyedlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 24
Dot.: Clarena cellulit

a gdzie można kupić żel chłodzący i serum? Bo w katalogu nie widziałam tych kosmetyków
greeneyedlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:45   #1037
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ja dziś kupiłam serum Perfecta ExtraSLIM i uzywam go do robienia kremu z kawy,cynamonu i imbiru nakładam tą papkę na nogi i zawijam się folią na 40 minut.Grzeje jak diabli - ale już po dzisiejszym pierwszym zabiegu widze różnicę Skora po scisnieciu jest gladsza.Nie widac tak grudek - jesli juz to sa mniejsze.To az niemozliwe
Nie wiem czy to dzialanie serum czy kawy,cynamonu i imbiru - ale to nie wazne.Wazne ze dziala
Dodatkowo stosuje tabletki ziolowe venescin i zamierzam pic yerba mate.Moj celulitis powstal najrawdopodobniej z zatrzymywania wody w organizmie.Po ciazy wazylam jeszcze mniej niz przed - przy wzroscie 170 zm mialam 53 kg.Po jakichs 2 latach nagle zaczelam przybierac na wadze.W ciagu pol roku skoczylam do wagi 65 kg (waga teraz juz od prawie roku stoi w miejscu) i czuje sie opuchnieta.Nie moge dopiąc butów w lydkach. Wyglada ze to przez wode.
Znalazlam taki przepis na jednej stronce i podobno dziala.Zobaczymy
http://http://www.wagina.com.pl/index.php/Zdrowie/Usuwanie-nadmiaru-wody-z-organizmu.html
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:40   #1038
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Clarena cellulit

na allegro jest wszystko :P
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 22:55   #1039
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Próbowałyście nowej serii Lirene?
Jestem ciekawa zwłaszcza opinii o serum i żel-kremie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 23:52   #1040
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Próbowałyście nowej serii Lirene?
Jestem ciekawa zwłaszcza opinii o serum i żel-kremie.
zakupiłam tydzień temu serum lirene (kupiłam to na noc-intensywne serum antycellulitowe) i narazie nic nie moge powiedzieć-jak zauważę efekty to dam znać-na dzień dzisiejszy to ładnie pachnie pomarańczą i wygładza skórę,konsystencja mi troche przeszkadza bo jest zbyt rzadka
miałam średni cellulit(widać bylo nierówności przy sztucznym swietle na udach i pupie) i moge powiedzieć ze pomógł mi garnier żel antycellulitowy z algami morskimi i eveline 3d termoaktywne serum stosowane na przemian-dostałam chyba jakiejś mani przesladowczej bo moja półka sie ugina od tych preparatów-ale w półtora miesiąca skóra stała sie jedrniejsza gładka i to "dziadostwo" widac minimalnie,do tego 3litry wody dziennie i napinanie pośladków i mięśni ud byle gdzie(stojąc w kolejce,prasując,malujac się itp)+peeling dwa razy w tygodniu(lirene peeling ujędrniający-bardzo dobry gruboziarnisty,odkryłam go miesiąc temu)
mam nadzieje ze moje uda w lipcu beda gładkie i nieskazitelne tak jak w zeszłe wakacje dodam ze jestem szczupłą osobą i cellulit u mnie wygląda wyjatkowo nie korzystnie a tak wogóle to nie mam pojęcia skąd sie wziął-dbam o to co jem,ruszam się,pielęgnuje ciało ze szczególnym uwzglednieniem dolnych partii ciała a tu maszwięc walczymy

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-07 o 00:27 Powód: literki
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:09   #1041
wikta1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

witam
napisz ile czeg sie daje bo bym chciala sama sobie taka papke zrobic na cellulitis sprobowac
pozdrawiam
wikta1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:38   #1042
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

witam. jakie sa najskuteczniejsze zabiegi zwalczajace/ zmniejszajace cellulit i ile trzeba razy taki zabieg powtórzyc by była widoczna poprawa i jaka jest cena jednego zabiegu? mam 20 lat i jestem szczupła 46 kg/164cm ale pojawił mi sie cellulit na udach i posladkach. jest lekko widoczny gdy stoje a gdy napne posladki to juz bardzo widac takie zagłebienia w skórze :/ teraz mi sie jakos zrobił...to chyba jakies zaburzenia hormonalne, musze porozmawiac z ginekologiem. jak juz teraz tak mam to co bedize za pare lat? masakra dlatego chce sie porzadnie za to zabrac i moge na to nawet wydac troche kasy...pójsc na jakies zabiegi.

ps: szukałam w wyszukiwarce ale wyskoczyło mi duzo wyników które wcale do tego nie pasowały...jelsi mozecie to napiszcie tu jakies porady bo jestem zdołowana
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:26   #1043
UncommonMiss
Raczkowanie
 
Avatar UncommonMiss
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 289
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

peeling kawowy
UncommonMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:15   #1044
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

Cytat:
Napisane przez buntara Pokaż wiadomość
witam. jakie sa najskuteczniejsze zabiegi zwalczajace/ zmniejszajace cellulit i ile trzeba razy taki zabieg powtórzyc by była widoczna poprawa i jaka jest cena jednego zabiegu? mam 20 lat i jestem szczupła 46 kg/164cm ale pojawił mi sie cellulit na udach i posladkach. jest lekko widoczny gdy stoje a gdy napne posladki to juz bardzo widac takie zagłebienia w skórze :/ teraz mi sie jakos zrobił...to chyba jakies zaburzenia hormonalne, musze porozmawiac z ginekologiem. jak juz teraz tak mam to co bedize za pare lat? masakra dlatego chce sie porzadnie za to zabrac i moge na to nawet wydac troche kasy...pójsc na jakies zabiegi.

ps: szukałam w wyszukiwarce ale wyskoczyło mi duzo wyników które wcale do tego nie pasowały...jelsi mozecie to napiszcie tu jakies porady bo jestem zdołowana

Bez właściwej diety i ćwiczeń na pewno nie zwalczysz cellulitu, więc zacznij od tego. Zabiegi gabinetowe mogą tylko wspomóc pielęgnację domową. Żeby było widać efekty musiałabyś wziąć serię zabiegów(ok 10-12), co drugi dzień. Nie orientuje się w cenach zabiegów ale myślę że ok 100zł każdy(minimum).
A tak poza tym Norel ma bardzo dobre kosmetyki ujędrniające.
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 02:02   #1045
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

Jest gdzieś na forum temat pt "walka z cellulitem w miesiąc"


udzielałam się tam kiedyś, znajdziesz dużo przydatnych porad i sposobów. Ja jak wzięłam się za siebie, to po kilku tygodniach byłam gotowa wyskoczyć w krótkich szortach. A nie wydałam na zadne zabiegi ani grosza
__________________
lalala.
vauka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:06   #1046
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

Cytat:
Napisane przez UncommonMiss Pokaż wiadomość
peeling kawowy
Zgadzam sie A do tego jakies dobre serum antycellulitowe i naprzemienny prysznic i będzie super
Tylko jedna ważna zasada: systematyczność!!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:44   #1047
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: ZABIEGI zmniejszajace/zwalczajace CELLULIT

Cytat:
Napisane przez buntara Pokaż wiadomość
witam. jakie sa najskuteczniejsze zabiegi zwalczajace/ zmniejszajace cellulit i ile trzeba razy taki zabieg powtórzyc by była widoczna poprawa i jaka jest cena jednego zabiegu? mam 20 lat i jestem szczupła 46 kg/164cm ale pojawił mi sie cellulit na udach i posladkach. jest lekko widoczny gdy stoje a gdy napne posladki to juz bardzo widac takie zagłebienia w skórze :/ teraz mi sie jakos zrobił...to chyba jakies zaburzenia hormonalne, musze porozmawiac z ginekologiem. jak juz teraz tak mam to co bedize za pare lat? masakra dlatego chce sie porzadnie za to zabrac i moge na to nawet wydac troche kasy...pójsc na jakies zabiegi.
Skoro masz dopiero 20 lat, a cellulit nie jest bardzo widoczny to może nie watro bawić się w drogie zabiegi w salonach kosmetycznych. Tak jak radziły koleżanki - przede wszystkim odpowiednia dieta i ćwiczenia na pośladki i uda. Warto też zainwestować w jakieś serum antycellulitowe.

Gdybyś jednak upierała się przy zabiegach - daj znać. Pracuję w salonie kosmetycznym, w którym stosowanych jest kilka metod antycellulitowych więc chętnie odpowiem na Twoje pytania ;-)
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:38   #1048
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Czy mam duży cellulit? oceńcie! - fotki

Witam!
jak wiadomo lato zbliża się wielkimi krokami i odsłaniamy coraz więcej ciałka, tylko problem się zaczyna jesli to ciałko nie jest takie jak myślałyśmy.. No własnie, to chyba zapasy po zimowym lenistwie.. Jak wiele z Was ja też zauważyłam na udach i pupie(tu szczególnie) cellulit!!;/ Stąd moje pytanie- czy ten cellulit jest juz duzy? i na jaką fazę go oceniacie?
Jesli chodzi o spodenki i krótkie spódniczki, to noszę bez oporów. Gorzej jest ze strojem kąpielowym..;/ założyłam majtki od stroju, zebyście zobaczyły jak wyglądam i powiem szczerze, ze jak sama zobaczyłam się na zdjęciu to byłam w szoku, ze aż tak widać go na pupie;/ Do tego mam masę starych rozstępów( za szybko rosłam);/
Wstydzę się teraz w stroju wyjść;/
Jeśli chodzi o walkę z tym dziadostwem, to już ją podjęłam. Stosuję intensywny krem- żel z Lirene - taka nowosc, pomaranczowa tubka, codziennie. Robiłam masaże ostrą gąbką ale zaprzestałam, bo mam naczynkową skórę i pojawiło się więcej pajączków;/ Teraz masuję się rękawicą sizalową. Narazie efekty marne.. zero poprawy.
Czekam na szczere opinie i rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,6 KB, 559 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (36,9 KB, 408 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (49,3 KB, 848 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,5 KB, 661 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2009-09-07 o 15:37
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:49   #1049
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mam duży cellulit? oceńcie! - fotki

nie przejmuj sie, jest w porzadku
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:51   #1050
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Czy mam duży cellulit? oceńcie! - fotki

ja tu nie widzę cellulitu tylko rozstępy
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.