Majowe Panny Młode - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 13:21   #1021
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja bolerka nie bede miala, bo mam suknie na dosc szerokich ramiaczkach i nie wydekoltowana, a do tego mam zamiar zakryc sie moim welonem (2*2m, wiec bedzie sie czym zakrywac). Mi mamusia wczesniej mowila, ze bez bolerka mnie do kosciola nie pusci, ale jak jej pokazalam na zdjeciach jak to bedzie wygladac, to stwierdzila, ze rzeczywiscie kolejne okrycie bedzie zbedne.
Pistacjo, bardzo mi sie podoba twoje bolerko, nie moge sie juz doczekac az nam pokazesz suknie.
Tak poza tym musimy sie sprezyc dziewczyny, widzialyscie ile panny mlode 2012 juz postow napisaly. Bedzie wstyd, jak nas przescigna
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 01:55   #1022
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

hehe ja bym się o PM 2012 nie martwiła.. nie mają jeszcze co robić, więc dyskutują..Ja nie wiem w ogóle jak można planować ślub 2 lata na przód..?Może już też zaproszenia drukują?
A potem tylko pojawiają się ogłoszenia w stylu...odstąpię salę..
No nic zła dziś jestem i się wyżywam. Miałam taki ból głowy dziś jakiego jeszcze niegdy nie miałam.. nażarłam się tylu aspiryn z kofeiną ,że teraz nawet spać mi się nie chce..
Byłam dziś w Dublinie w Ikea. I nakupowałam pseudomebelków. Mam teraz kilka dni wolnego. We wtorek mam interview o pracę... Trzymać kciuki!!!Będę akurat po dyżurze, a droga zajmie mi 5 godzin. To się nazywa poświęcenie, co nie?

O ślubie nadal nie myślę..Przynajmniej na jawie.
Ostatnio śniło mi się, że 1 maja w sobotę rano ( w dzień mojego ślubu) latałam po sklepach w poszukiwaniu sukni ślubnej.. wszystkie sklepy były zamknięte , a ja nie wiadomo skąd miałam klucze i szukałam tej właściwej..Masakra echh.

Nie ma to jak ponarzekać. Buziaki!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 08:13   #1023
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
We wtorek mam interview o pracę... Trzymać kciuki!!!Będę akurat po dyżurze, a droga zajmie mi 5 godzin. To się nazywa poświęcenie, co nie?
A gdzie masz interview, bo chyba nie w CorkPrzenosisz sie?

Cytat:
Napisane przez anagat
O ślubie nadal nie myślę..Przynajmniej na jawie.
Ostatnio śniło mi się, że 1 maja w sobotę rano ( w dzień mojego ślubu) latałam po sklepach w poszukiwaniu sukni ślubnej.. wszystkie sklepy były zamknięte , a ja nie wiadomo skąd miałam klucze i szukałam tej właściwej..Masakra echh.
Ja mialam prawie taki sam sen, tylko, ze ja szukalam sukni i wybralam wsciekle rozowaStraszna panikara ze mnie i wydaje mi sie caly czas, ze czegos napewno zapomne
Cytat:
Napisane przez woda sodowa
15.05
woda sodowa
Danaeee84
jasiulek
mainstreet

Zostalo nam 7 miesiecy
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:39   #1024
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Zgłaszam się do Was, bo najprawdopodobniej ślub będę miała 8 maja 2010 Przyjmiecie mnie??
Za 2 tygodnie jedziemy załatwiać wszystkie formalności związane z miejscem gdzie chcemy wesele. Mam nadzieję, że uda się dogadać z właścicielem i wszystko będzie tak, jak to sobie wymarzyliśmy

My w zasadzie nie mamy jeszcze nic... Tylko wstępnie zarezerwowany termin. Ja sobie wymarzyłam wesele na zamku i mam ogromną nadzieję, że uda się to marzenie zrealizować, zwłaszcza że mój narzeczony też jest bardzo za. Resztę próbujemy pozałatwiać sami, jak najniższym kosztem. Mam nadzieję, że sie uda i pomimo małych funduszy będziemy mieli fajną zabawę.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:12   #1025
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Zgłaszam się do Was, bo najprawdopodobniej ślub będę miała 8 maja 2010 Przyjmiecie mnie??
Za 2 tygodnie jedziemy załatwiać wszystkie formalności związane z miejscem gdzie chcemy wesele. Mam nadzieję, że uda się dogadać z właścicielem i wszystko będzie tak, jak to sobie wymarzyliśmy

My w zasadzie nie mamy jeszcze nic... Tylko wstępnie zarezerwowany termin. Ja sobie wymarzyłam wesele na zamku i mam ogromną nadzieję, że uda się to marzenie zrealizować, zwłaszcza że mój narzeczony też jest bardzo za. Resztę próbujemy pozałatwiać sami, jak najniższym kosztem. Mam nadzieję, że sie uda i pomimo małych funduszy będziemy mieli fajną zabawę.
Witam serdecznie i dopisuje:
01.05
anagat
RadekNet
Scarlet23
karolcia25
08.05
kobzalka
rocki
aniielica
15.05
woda sodowa
Danaeee84
jasiulek
mainstreet
22.05
Nenfrik
pistacja125
xxxKiNiUsxxx
baaha
NiesfornaC
lawish
29.05
Liczba Pi
gospella
lady22nn
przeddzidzie
pepees
katesweet
19.06
agulkaa
29.05.2011
conclusion
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:49   #1026
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Witamy Anielicooo droga
Spoko na pewno sie uda wszystko pozałatwiać. Trzymamy kciuki!

Sodóweczko to Ty miałaś jeszcze lepszy sen hahaha.. ja to chociaż ecru wybrałam.
Ja w sumie w ogóle nie jestem z rodziny 'panikar' .. ja zawsze na wszystko mam czas.. haha a potem się okazuje,że połowy rzeczy nie ma. Tylko ja nie robię z tego problemu.. nie ma to NIE Takie już stoickie podejście.

A interview mam w Sligo.. to jest 350 km marniawą drogą z Cork.
Zależy mi , bo to na anestezjologię jest.. ale jako ,że doświadczenia nie mam żadnego , na wiele nie liczę.
Z drugiej strony nie mogę powiedzieć nie, bo za pół roku jak z większym doświadczeniem będę pracy szukała, to pomyślą sobie-ooo ona miała nas w D.. ostatnio, to nie zapraszamy jej teraz. No takie to moje wynurzenia.. A pracy muszę szukać, bo kontrakt kończy mi się ostatniego grudnia. Czeka na mnie kolejny etap mojej lekarskiej kariery
Trzymać kciukasy, za egzamin trzymałyście i zdałam.. to teraz sprawdzę, czy siły was nie opuściły

Buziaki!!!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:25   #1027
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Cześć dziewczyny, też chetnie przyłączyłabym się do was W najbliższą sobotę podpiszemy umowę z salą na 8 maja 2010, mamy też już zaklepany zespół. W tej chwili szukamy dobrego fotografa oraz rozglądamy się za kamerą. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i mam nadzieje że te w przybliżeniu już pół roku szybko nam zleci a nasze plany i marzenia się urzeczywistnią i ten dzień zapamiętamy na zawsze jako najpieniejszą chwilę naszego życia
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 13:43   #1028
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Myszulek i aniielica witamy was serdecznie ślubujecie wtedy co ja i roki super, że dołączyłyście
Anagat na pewno będziemy trzymać za Ciebie kciuki, w końcu zdolna bestia jesteś hehehe
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 17:02   #1029
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam serdecznie nowe majóweczki, robi się nas coraz więcej! Ja padam ostatnio na nos-zakładam cioci ogród i spędzam po 8-9 godzin na dworze, nawet w tą paskudną pogodę ale co zrobić, kązdy grosik się przydaje... tym bardziej teraz, bo udało nam się mieszkanko wynając-2 pokoje z kuchnią i łazienką, elegancko wyremontowane za jedyne 500zl (w tym woda i ogrzewanie) z tym, że mebli nie ma więc musimy co nieco pokupować tak, żeby w niedalekiej mam nadzieję przyszłości zabrać je do własnego M4 co do bolerka-mi pani w salonie poradziła wypożyczyć u nich-w ciągu ostatniego tygodnia można się zorientować jaka pogoda będzie i anulowac wypożyczenie
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 17:46   #1030
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też chetnie przyłączyłabym się do was W najbliższą sobotę podpiszemy umowę z salą na 8 maja 2010, mamy też już zaklepany zespół. W tej chwili szukamy dobrego fotografa oraz rozglądamy się za kamerą. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i mam nadzieje że te w przybliżeniu już pół roku szybko nam zleci a nasze plany i marzenia się urzeczywistnią i ten dzień zapamiętamy na zawsze jako najpieniejszą chwilę naszego życia
Dopisuje:
01.05
anagat
RadekNet
Scarlet23
karolcia25
08.05
kobzalka
rocki
aniielica
Myszulek
15.05
woda sodowa
Danaeee84
jasiulek
mainstreet
22.05
Nenfrik
pistacja125
xxxKiNiUsxxx
baaha
NiesfornaC
lawish
29.05
Liczba Pi
gospella
lady22nn
przeddzidzie
pepees
katesweet
19.06
agulkaa
29.05.2011
conclusion


Anagatku, napewno dostaniesz te robote, bo "jak nie ty, to kto?"
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:06   #1031
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Nam najprawdopodobniej zdjecia będzie robił dobry kolega mojego narzeczonego - fotograf z pasją Chcemy kogoś kto nas choć troche zna i ma fajne pomysły, a On akurat spełnia te wymagania No i zdjęcia nie będą nas kosztowały fortuny.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 11:13   #1032
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też chetnie przyłączyłabym się do was W najbliższą sobotę podpiszemy umowę z salą na 8 maja 2010, mamy też już zaklepany zespół. W tej chwili szukamy dobrego fotografa oraz rozglądamy się za kamerą. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i mam nadzieje że te w przybliżeniu już pół roku szybko nam zleci a nasze plany i marzenia się urzeczywistnią i ten dzień zapamiętamy na zawsze jako najpieniejszą chwilę naszego życia
Zobacz na moją stopkę, może Ci się zdjęcia spodobają
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:30   #1033
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Nam najprawdopodobniej zdjecia będzie robił dobry kolega mojego narzeczonego - fotograf z pasją Chcemy kogoś kto nas choć troche zna i ma fajne pomysły, a On akurat spełnia te wymagania No i zdjęcia nie będą nas kosztowały fortuny.
Nasze niestety beda nas kosztowaly fortune, ale to jedna z rzeczy, na ktorych stwierdzilismy, ze nie bedziemy oszczedzac.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 12:05   #1034
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

ja na szczęście, mam znjomego fotografa ode mnie z miasta i muszę przyznać , że facet robi ładne fotki. generalnie zrobi tak jak ja chcę klient nasz pan i za niewielką kasę bo w granicach 800- 1000zł max, także jestem wielce szczęśliwa z tego powodu. a powiedzcie mi Kobietki, czy sesje plenerową będzie robiły w innym dniu czy w trakcie wesela? bo ja przymierzam się do tej drugiej opcji, ze względu na to , że Mój TŻ nie lubi być w świetle reflektorów i przyda nam sie ucieczka od gości :P myślę , że chwila wytchnienia jest wskazana podczas takiej imprezy

a co do Twojego problemu Pistacjo, to pamiętaj , że Ty masz się najlepiej czuć w ten dzień. Jeżeli serducho mówi Ci ,że to będzie maj to nie przekładaj ślubu.Poza tym, jest to chyba dosyć waży termin w Waszym życiu jak się orientuje a praca licencjacka nie ucieknie. jeżeli teraz organizujecie większość, to potem będzie luźniej. myślę , że taki maksymalny młyn to będzie jakiś tydzień przed ślubem , czyli nie najgorzej poza tym w sierpniu jest strasznie gorąco... ale też pięknie... np. zdjęcia w zbożu eh współczuje CI kochana, podejmowania tej decyzji. ale pamiętaj , na co byś się nie zdecydowała , dla nas zawsze będziesz Majóweczką
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 15:41   #1035
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym nie mieć fotografa, który zrobi profesjonalne zdjęcia. Wiem, że każdy ma aparat i zdjęć będzie dużo, ale jednak te zdjęcia robione przez fotografa to co innego

Nasz fotograf też będzie nas sporo kosztował - 1700 zł + kasa za dojazd (bo ślub będzie gdzie indziej niż mieszkam teraz, w mojej miejscowości rodzinnej oddalonej o ponad 120 km, a fotograf jest stąd co teraz mieszkam). Ale za tą kasę mamy reportaż z całego dnia, począwszy od ubierania się, aż do końca wesela, no i jeszcze plener. Około 500 zdjęć na płycie i 100 wydrukowanych już w albumie.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Wiecie co, odkąd już mamy te wszystkie podstawowe rzeczy pozałatwiane, ja już suknię zamówioną, wiem jakie zaproszenia, z jakim testem, itd. to strasznie nie mogę się doczekać Jakoś ten czas tak wolno mi leci, a ja bym chciała żeby to było już....
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:32   #1036
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Fajnie wam dziewczyny z tymi znajomymi fotografami.

Baaha znalazlas juz te swoja sukienke?

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-10-17 o 13:01
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 00:31   #1037
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

Jestem nowa i chcialam sie pochwalic ze tak jak kilka z was biore slub 8 maja 2010 mamy juz zarezerwowana sale i kamerzyste , zespol jak na razie tylko na slowo, wiec musimy tylko wplacic zaliczke. Mam pytanie czy myslalyscie w jakim kolorze bedzie udekorowana wasza sala? bo ja tak mysle i mysle i nie wiem pozdrawiam
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:06   #1038
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej dziewzyny, wczoraj mieliśmy niezwykle owocny dzień. Wybraliśmy się podpisać umowę z fotografem, następnie spotakać się z menagerem zespołu który wybraliśmy i też podpisać umowę oraz pojechaliśmy na salę podpisać umowę, wpłacić zaliczkę no i przede wszystkim obejrzeć ją w pełnym szyku (bylo już po 15ej) przygotowaną na wesele i po prostu szczęka mi opadła tak pięknie wyglądała tż też zaniemówił a potem całą drogę do domu opowiadał jaki to dobry wybór itd że się cieszy a na koniec wczorajszego dnia powiedział że naprawdę jest zadowolony z naszych wyborów i że będzie pięknie to się rozpisałam
Co do fotografa to naprawdę mało płacicie dziewczyny, u mnie w rodzinnym mieście cena foto na 2010 zaczyna się od 2-2,5tysi. Nawet w tej cenie trudno kogoś znależć. My płacimy 2800, niestety sporo ale Pan nas zachwycił swoimi zdj.
Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
Jestem nowa i chcialam sie pochwalic ze tak jak kilka z was biore slub 8 maja 2010 mamy juz zarezerwowana sale i kamerzyste , zespol jak na razie tylko na slowo, wiec musimy tylko wplacic zaliczke. Mam pytanie czy myslalyscie w jakim kolorze bedzie udekorowana wasza sala? bo ja tak mysle i mysle i nie wiem pozdrawiam
Pozdrawiam wizażankę z tego samego dnia.za parę dni do naszego ślubu będzie 200 dni a potem to już z 1 na przodzie to zleci szybciutko
Ja jak zamawiałam zespół to wpłaciłam zaliczkę przelewem od razu jak dowiedziałam się o wolny termin. Poem parę dni później na spokojnie kiedy było nam wygodnie umówilismy sie na podpisanie umowy. Co do dekoracji sali to ja będę dekorować ją tylko żywymi kwiatami. Jest bardzo elegancka w kolorach beż, złoto i morela więc udekoruję ją kompozycjami z bialych kwiatów z zielonymi dodatkami....
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 09:54   #1039
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
Jestem nowa i chcialam sie pochwalic ze tak jak kilka z was biore slub 8 maja 2010 mamy juz zarezerwowana sale i kamerzyste , zespol jak na razie tylko na slowo, wiec musimy tylko wplacic zaliczke. Mam pytanie czy myslalyscie w jakim kolorze bedzie udekorowana wasza sala? bo ja tak mysle i mysle i nie wiem pozdrawiam

miło nam powitać kolejną Majową Panienkę
co do dekoracji sali, to będzie już udekorowana. My oczywiście możemy wprowadzić jakieś zmiany lub wymiśłić coś innego. Kierowniczka odpowiedzialna za pensjonat to akurat znajoma ( jak to w małym mieście bywa ) i jest naprawdę bardzo otwarta na propozycje i sama zastanawia sie nad zmianami.
Sala jest w kolorach bordo, beż i zielona marszczona organza na stołach. z resztą pokaże Wam jak to się teraz prezentuje.
http://www.slonecznybrzeg1.home.pl/restauracja.php#

jeszcze odnośnie fotografa, to niestety ale w wielkich miastach ceny są bezlitosne...

Edytowane przez lawish
Czas edycji: 2009-10-18 o 09:56
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 13:28   #1040
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

Do Lawish. Zerknelam na te stronke ... i uwazam ze wszystko wyglada bardzo fajnie. My odmowilismy dekorowania sali i sami zatrudnimy firme, poniewaz nie chcemy zadnych balonow tak jak to oni robia i niestety nie maja pokrowcow na krzesla a mi sie tak to podoba Znacie apropo jakas dobra firme z Wroclawia lub okolic?
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:04   #1041
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
Hej dziewzyny, wczoraj mieliśmy niezwykle owocny dzień. Wybraliśmy się podpisać umowę z fotografem, następnie spotakać się z menagerem zespołu który wybraliśmy i też podpisać umowę oraz pojechaliśmy na salę podpisać umowę, wpłacić zaliczkę no i przede wszystkim obejrzeć ją w pełnym szyku (bylo już po 15ej) przygotowaną na wesele i po prostu szczęka mi opadła tak pięknie wyglądała tż też zaniemówił a potem całą drogę do domu opowiadał jaki to dobry wybór itd że się cieszy a na koniec wczorajszego dnia powiedział że naprawdę jest zadowolony z naszych wyborów i że będzie pięknie to się rozpisałam
No to super, ze wszystko wam tak sprawnie poszlo i ze sala tak sie podoba
Cytat:
Napisane przez Myszulek
Co do fotografa to naprawdę mało płacicie dziewczyny, u mnie w rodzinnym mieście cena foto na 2010 zaczyna się od 2-2,5tysi. Nawet w tej cenie trudno kogoś znależć. My płacimy 2800, niestety sporo ale Pan nas zachwycił swoimi zdj.
Dobrze, ze napisalas ile placisz za fotografa, bo mi wstyd bylo sie przyznac, ze az tyle wydalam (2700). No ale coz, uwazam, ze te zdjecia sa warte ceny (60 z kosciola, 100 z wesela i 30 z pleneru+troszke wiecej zdjec na CD).

Cytat:
Napisane przez editt007
Jestem nowa i chcialam sie pochwalic ze tak jak kilka z was biore slub 8 maja 2010 mamy juz zarezerwowana sale i kamerzyste , zespol jak na razie tylko na slowo, wiec musimy tylko wplacic zaliczke.
Witam i niebawem dopiesze do listy
Cytat:
Napisane przez editt007
Mam pytanie czy myslalyscie w jakim kolorze bedzie udekorowana wasza sala? bo ja tak mysle i mysle i nie wiem
U mnie prawdopodobnie czerwien bedzie kolorem przewodnim: sukienki dla druchen, moj bukiet z roz, na stolach czerwone tulipany, swieczki i serwetki. Wrzuce wam zdjecia, to naprawde fajnie wyglada
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:17   #1042
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

czerwien ma cos w sobie, racja. Super wygladaja czerwone roze a te suknie .... cudo. Ja myslalam o kwiatach pomaranczowych i np. sali w kolorze srebrno- pomaranczowym lub z innej beczki ... o fiolecie
i srebrze sama nie wiem ....
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:33   #1043
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej dziewczynyCzerwień to piękny kolor!u mnie królować będzie bordo,W sukni bordo,kwiat we włosach kolor czerw.wina,bukiet, dekoracja sali-wszystko w elementach bordowych

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

ja również majowa jestem,a dokładnie 22 będę ślubować i baardzo chcę się do Was dopisać Pozdrawiam majówki !
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 17:21   #1044
Nenfrik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 19
Dot.: Majowe Panny Młode

Witajcie Dziewczynki,

Ja też się intensywnie zastanawiam nad wystrojem. Pisałam Wam już, że moja sala na wesele to nie będzie taka typowa sala weselna i dodatki są tam bardzo potrzebne. Trzeba zatrudniać formę do strojenia. Więc już się nastawiam, że duuużo kasiorki w to włożę.
Dodatkowo mam jeszcze problem z koncepcją. Sala jest w kolorze kremowym plus do tego są takie dziwne dodatki. Naprawdę dekorator wnętrz miał na to jakiś dziwny pomysł Nie jest to brzydkie, ale dziwne. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem wystroju są takie tablice z dekoracją z pomarańczowych gerberów. Parkiet jest drewniany. Na przeciw drzwi wejściowych jest podest gdzie ustawia się stół dla Młodych. Po lewej stronie chcemy ustawić stoły, chociaż zwykle ustawia się je po obydwu stronach. Ale my nie chcemy ustawiać stołów po prawej stronie od drzwi wejściowych bo tam są takie klubowe kanapy wmontowane w ściany. One są takie czerwono- pomarańczowo metalowe. Nie chcemy ustawiać tam stołów bo wtedy te kanapy są zastawione i nie ma do nich dojścia. Tam po prawej stronie przy tych kanapach chcemy zrobić miejsce do tańczenia, tak jak w klubie. Zwykle natomiast w tej sali robi się to inaczej i stoły są po obydwu stronach, a miejsce do tańczenia- po środku. I w związku z tym parkiet jest ułożony tak, że po obydwu stronach jest jasny parkiet, a po środku ciemny. I tak wtedy głupio jednak będzie wyglądało jak my inaczej ustawimy stoły i zrobimy miejsce do tańczenia bo to będzie zupełnie nie pasować do sposobu ułożenia parkietu.

I mam taki problem z tym jak rozegrać tą dekoracje. Po pierwsze- ustawienie sali. Muszę to przemyśleć. Po drugie- dekoracja. Chcę żeby było dużo kwiatów, ale nie chcę pomarańczowych gerberów. Może jakieś bukiety z róż kremowych z dodatkiem pomarańczowych gerberów i zielska? Pomarańcz nie jest moim kolorem i nigdy w życiu by mi nie przyszła do głowy taka koncepcja dekoracji weselnej, ale muszę się dostosować do tej sali. Te z Was które czytały moje wcześniejsze dywagacje to wiedzą o co chodzi Takie bukiety chcę przy wejściu i przy stole Młodych i jeszcze może na stoliku kawowym?
No i na stoły będę chciała jakieś takie dekoracje kwiatowe- niskie i pnące się w boki. Wiecie o jakie mi chodzi? Może macie jakieś foto takich bukietów?
Oprócz tego chcę żeby mi jakoś zamaskowali filary, które są na sali. Tzn. owinęli tiulem czy coś. Bo są mało dekoracyjne same w sobie.
Jeśli chodzi o czerwień i bordo jako dodatki- to mi się nie podobają. Źle mi się kojarzą. Ale to tylko moje zdanie.

Oprócz takich ciekawostek- to prawie straciłam fotografa. Już Wam podawałam link do niego, bardzo bardzo bardzo mi się podoba. Ale prawie go straciłam bo się umówiłam tylko na gębę i nie wpłaciłam zadatku. Nie odbierałam maili przez 2 dni bo byłam zalatana i w tym czasie się okazało że pojawiła się inna para zainteresowana tym terminem. No i prawie go straciłam!!! Ale wszystko się dobrze skończyło.

Poza tym 13 października miejsce gdzie mam mieć wesele było licytowane Ja osiwieję. Trochę mam stracha, ale po konsultacji z rodzicami i TŻ postanowiliśmy jechać na wym wózku dalej Trochę mnie oni zaszokowali takim nastawieniem bo ja już chciałam przekładać na październik, ale po konsultacji z organizatorką się uspokoiłam. Nawet jak ktoś to jednak kupi (przed 22 maja, potem już mnie nic nie obchodzi) to umowy przejdą na niego. A on będzie musiał to miejsce wypromować. Więc chyba nie będzie robił wsi i złej renomy. Pozostaję pełna takiej nadziei

A co do sukienki to dzwoniłam do salonu (El Madam, Sulejówek), gdzie szyją wszystko na zamówienie. Tam szyła moja siostra, która była bardzo zadowolona. A jej to miejsce poleciły zadowolone koleżanki. Szyła tam też moja znajoma, której się bardzo śpieszyło i której suknia musiała mieć specyficzny krój Termin oczekiwania w tym salonie to max 2 m-ce. Więc mam czas żeby się odchudzać. I nie muszę się już załamywać tym, że nie zdążę schudnąć bo muszę suknie zamówić 6 m-cy przed ślubem A to był dla mnie duży stres. Pójdę do ślubu najchudsza w życiu. Nikt mnie nie pozna Trzymajcie kciuki

Aaaa, moi teściowie już się chyba zgodzili na ślub w tej mojej wymarzonej bazylice. Yes, yes, yes!!!

Rany, ja to zawsze wywalę notkę dłuuugaśną...

Edytowane przez Nenfrik
Czas edycji: 2009-10-18 o 17:23
Nenfrik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:21   #1045
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Khadija moj to wlasciwie bedzie taki ciemny czerwony, czyli mozna powiedziec, ze bordo, ale wszystko wyjdzie w praniu jak zaczniemy z druchnami szukac sukienek dla nich. A co do dekoracji, to jesli masz jakies fajne pomysly, to wrzucaj, ja chetnie popatrze

Uzupelniam liste:
01.05
anagat
RadekNet
Scarlet23
karolcia25
08.05
kobzalka
rocki
aniielica
Myszulek
editt007
15.05
woda sodowa
Danaeee84
jasiulek
mainstreet
22.05
Nenfrik
pistacja125
xxxKiNiUsxxx
baaha
NiesfornaC
lawish
khadija
29.05
Liczba Pi
gospella
lady22nn
przeddzidzie
pepees
katesweet
19.06
agulkaa
29.05.2011
conclusion
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 09:47   #1046
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Nenfrik Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki,
Oprócz tego chcę żeby mi jakoś zamaskowali filary, które są na sali. Tzn. owinęli tiulem czy coś. Bo są mało dekoracyjne same w sobie.
wiesz co, do takich dekoracji, to możesz sie zaopatrzyć w organze z allegro. jest naprade tania. filary poowijasz, możesz też uzyć do tego białtch lampek choinkowych, koniecznie z atestem (led) czyli tak zwane zimne lampki. przed świętami będzie tego dużo na rynku więć wtedy najłatwiej jest sie zaopatrzyć. efekt jest super, no i pod sufitem też pozawieszaj taką organze i będzie pięknie
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 16:10   #1047
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Ufff nie było mnie tylko przez weekend, a tu tyle wiadomości po pierwsze to witam serdecznie nowe panny młode, szczególnie te 8-majowe ja wczoraj wieczorem też byłam wpłacić zadatek nowej orkiestrze, teraz muszę przedzwonić do starej heh i dogadać się co do zwrotu zaliczki, bo nie mieliśmy podpisanej umowy (ciekawe czy mi oddadzą). No i mam jeszcze do was pytanie, pisałam już o tym duuuużo wcześniej, ale jest tu tyle nowych ekspertek, że na pewno mi coś doradzicie. Powiedzcie czy ten welon pasuje do mojej sukni?? czy lepszy byłby zwykły klasyczny? A może w ogóle bez welonu tylko kwiat we włosy?? (Ten welon strasznie mi się podoba)
khadija masz może jakieś foto Twojej sukni? zainteresował mnie jej bordowy kolor
Woda sodowa piękny tort wkleiłaś ja w tym tygodniu będę w końcu rezerwować firmę piekącą ciasta i tort właśnie.
Aaaaa i nie wiem czy nie zmienimy lokalu heh, ale o tym dopiero jak zadzwonię do tego nowoupatrzonego i będzie tam wolny termin
__________________


Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-10-19 o 16:16
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 17:48   #1048
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Wyjechałam na weekend, a Wy tyle naklepałyście Dawno tak nie było W końcu coś się dzieje na wątku ;-)
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:05   #1049
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Powiedzcie czy ten welon pasuje do mojej sukni?? czy lepszy byłby zwykły klasyczny? A może w ogóle bez welonu tylko kwiat we włosy?? (Ten welon strasznie mi się podoba)
Jeżeli to Ty i Twoja suknia , to wszytko tu do siebie rewelacyjnie pasuje. Te cięte tiule na sukni i welon kogucik to według mnie tworzy jedną całość a zwykły welon, myślę , że nie wyglądałby tak ciekawie bo miałby zbyt prostą formę. Jak dla mnie to bomba! ja bym brała aczkolwiek kwiatek też jest fajny, ale welon to zawsze welon

Edytowane przez lawish
Czas edycji: 2009-10-19 o 18:06
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:44   #1050
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
No i mam jeszcze do was pytanie, pisałam już o tym duuuużo wcześniej, ale jest tu tyle nowych ekspertek, że na pewno mi coś doradzicie. Powiedzcie czy ten welon pasuje do mojej sukni?? czy lepszy byłby zwykły klasyczny? A może w ogóle bez welonu tylko kwiat we włosy?? (Ten welon strasznie mi się podoba)
Ostatnim razem chyba nie bylo za duzo zwolenniczek tego welonu. Ja tam nawet nie pamietam, co Ci wtedy napisalam, ale na chwile obecna stwierdzam, ze jest ekstrawagancki, czadowy i ogolnie super. Jesli masz watpliwosci co do tego czy ladnie bedzie sie komponowal z suknia(ktora sama w sobie jest dosc strojna), to moze po prostu wybierz nieco skromniejsza wersje takiego upiecia welonu, cos takiego miala Kozuchowska

Cytat:
Napisane przez kobzalka
Aaaaa i nie wiem czy nie zmienimy lokalu heh, ale o tym dopiero jak zadzwonię do tego nowoupatrzonego i będzie tam wolny termin
Cala nasza kobzaleczka


Tak w ogole, to dostalam dzis zamowiona halke, suknia lezy na niej super, ale musicie mi narazie wierzyc na slowo, bo padly mi baterie do aparatu, a nigdzie nie moge znalezc ladowarki A poza tym, to strasznie uparlam sie na moje bordowe roze, a moja mama (nie wiem dlaczego jej to nie pasuje), mowi, ze jako jasna blondynka bede zle wygladac z tym kolorem i mozeby tak rozowy jednak wybrac. No to ja wczoraj wieczorkiem przefarbowalam sie na bardzo ciemny blond, haha, tak sie zalatwia dywersje Po prostu wytracilam jej wszelkie argumenty z reki
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.