Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 09:27   #1051
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
U Ciebie jest ta pieczona szynka na stale? a dlaczego u mnie nie ma
Im nas wiecej w KBO tym lepiej bo bedziemy sie wspolnie wspierac zeby wytrwac Ja niestety tez musialam im teraz powiedziec NIE ale daje rade

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Moja droga masz absolutna racje az nawet sprawdzilam i tak to byla specjalna edycja Laysow dostepna tylko w Biedronie
u mnie szynka jest cały czas, tylko chyba wędzona
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:32   #1052
Percival
Raczkowanie
 
Avatar Percival
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 299
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
A wzrostu mam 160 cm
ja mniej więcej też
A w lodówce kusi serek pleśniowy z orzechami i tara malinowa, odebrałaś mi apetyt
Percival jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:38   #1053
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
W biedronie nigdy mi się nie zdarzyło aby cena była inna na półce i inna nabita, w innych marketach (szczególnie często w realu) owszem. Zazwyczaj zerkam na paragon dopiero w domu więc i tak zawsze odpuszczam tych kilkadziesiąt groszy czy złotówkę. Choć jak kwota mnie zastanawia przy kasie, dlaczego tyle wyszło to bywa, że od razu zerknę na paragon. Ale w biedronie ani w lidku takie rzeczy nie mają u mnie miejsca na szczęście


No to się pociesz, że nie Ty jedyna, ja tak samo zmierzam w kierunku produktów dietetycznych mając w pamięci wątkowe och i ach nad michałkami, struclami, czekoladkami, deserkami, bonitkami i tysiącem innych rzeczy nie dla mnie
Od razu mi lepiej jak wiem,ze nie tylko ja sie tak smakiem musze obejsc bedac w biedronie i widzac te wszystkie pysznosci
ale damy rade w grupie sila

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Mam taką jedną w domu, spód ma już zaokrąglony i tańczy po kuchence, a miękka jest tak, że można ją wyginać w palcach.
Nie wy**erdoliłem jej jeszcze tylko dlatego, że tatuś sobie na niej smaży...




Jest, szczerze powiem, że chyba nawet więcej niż jabłek ^^



Tak właśnie smakuje i dlatego ją polecam.



Jest jeszcze jakiś Grzebień z jabłkiem, dokładnie nie wiem, przetestuję go chyba dzisiaj ^^



Jezu, fuuuj...! pewnie octem dawały? Nie przepadam za grzybami...



Mam tak samo, chipsy, chrupki- moje smaki. Słodycze mogę jeść, ale jak tydzień nie zjem, to nie dzieje mi się krzywda, natomiast chipsy chodzą za mną codziennie.



PYCHA! Jadłem oba smaki i były idealnie odwzorowane w smaku, jak te potrawy.



Nie przejmuj się, ja już nie nadążam od dwóch dni...
Ja kiedys ten grzebien jadlam ale za chiny nie pamietam czy mi smakowal i jaki byl serio
Masz racje smaki byly identyczne jak w nazwie ale mnie kapusta srednio podeszla za to zrazy byly pyszne
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:49   #1054
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Percival Pokaż wiadomość
ja mniej więcej też
A w lodówce kusi serek pleśniowy z orzechami i tara malinowa, odebrałaś mi apetyt
O tarta! Wiedziałam że coś miałam kurna kupić

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Mam taką jedną w domu, spód ma już zaokrąglony i tańczy po kuchence, a miękka jest tak, że można ją wyginać w palcach.
Nie wy**erdoliłem jej jeszcze tylko dlatego, że tatuś sobie na niej smaży...

Moja sie co prawda nie wygina, wygląda na porządną, do czasu aż się ją postawi na gazie i zaczyna wydalac jakies kurna czarne dymy jak sygnały S.O.S.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:49   #1055
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
To dobrze, lepiej tak niz sztukę wyciagać ze zgrzewki, czaję

Znaczy sie że przyjeli taka politykę jak w Lidlu, kasjer ma dopilnować żeby wózek był pusty i każe sobie wyjęchac wózkiem za kasę i zagląda z góry żurawiem czy wsio wyjęte
U mnie w lidlu to wlasnie trzeba tym wozkiem wyjechac i kolo kasy stanac i kasjerka pakuje rzeczy do wozka jak sprawdzi, ze wszystko wyjete A w biedronie to maja te wielkie lustra tylko sobie spojrzy i juz wie czy czegos przypadkiem nie wywoze, kiedys tez musialam podniesc gazetke ktora oczywiscie nie ja zostawilam w wozku juz tam byla no ale nie wazne bardzo mnie tym rozbawila Bo co bym niby mogla ukryc pod tak plaska gazetka
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:52   #1056
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Ale ze mnie dureń, szłam do sklepu z myślą że ciekawe czy u mnie trzepia wózki, a pzreciez w biedronce gdzie się zakupuję nawet wózków nie ma
Koszyki to i tak się zawsze samemu opróżnia, a i taśmy mamy tak malutkie że stanie zgrzewka wody i koniec miejsca
Sprawdze trzepanie wózków jak pójde do większej
Zakupiłam chłopom chipsy ser serowo-szynkowe, prazynki bekonowe, orzeszki w skorupce jakies papryka czy tam co, no i nadziewane paluszki orzechowe, ale to dla mnie hehe :P Będe im podżerac wieczorkiem

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
U mnie w lidlu to wlasnie trzeba tym wozkiem wyjechac i kolo kasy stanac i kasjerka pakuje rzeczy do wozka jak sprawdzi, ze wszystko wyjete A w biedronie to maja te wielkie lustra tylko sobie spojrzy i juz wie czy czegos przypadkiem nie wywoze, kiedys tez musialam podniesc gazetke ktora oczywiscie nie ja zostawilam w wozku juz tam byla no ale nie wazne bardzo mnie tym rozbawila Bo co bym niby mogla ukryc pod tak plaska gazetka
Może dwa waciki na przykład?
U mnie w Lidlu tak samo, przykaz odgórny
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:52   #1057
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32535085]hej, używał może ktoś z Was szamponu przeciwłupieżowego Care&go?
Niestety łupież mi się pojawił i chce go usunąć! Jeśli wam pomógł to jaki rodzaj?[/QUOTE]

Ja go nie polecam.
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 09:59   #1058
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ale ze mnie dureń, szłam do sklepu z myślą że ciekawe czy u mnie trzepia wózki, a pzreciez w biedronce gdzie się zakupuję nawet wózków nie ma
Koszyki to i tak się zawsze samemu opróżnia, a i taśmy mamy tak malutkie że stanie zgrzewka wody i koniec miejsca
Sprawdze trzepanie wózków jak pójde do większej
Zakupiłam chłopom chipsy ser serowo-szynkowe, prazynki bekonowe, orzeszki w skorupce jakies papryka czy tam co, no i nadziewane paluszki orzechowe, ale to dla mnie hehe :P Będe im podżerac wieczorkiem

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Może dwa waciki na przykład?
U mnie w Lidlu tak samo, przykaz odgórny
O wlasnie sa jeszcze prazynki w biedronie moje ulubione paprykowe
No chyba,ze tak 2 waciki, wkladke albo podpaske
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:01   #1059
Mithrillek
Raczkowanie
 
Avatar Mithrillek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mi też wczoraj kazała babka wyjąć torebkę i parasol z wózka, pomijając że miałam torebkę tylko na portfel i dokumenty, ale ok, może przemycałam pod nią batoniki bądź gumy do żucia Dobrze, że parasolki nie kazała rozkładać Ale ogólnie i tak była przyjemna, chyba będę chodzić częściej do tej Biedronki, mimo że jest na końcu mojego miasta.
Firma ochroniarska, która "obsługuje" Biedronkę ma obowiązek robić tzw. "zakupy kontrolowane" (i nie tylko ochrona, ale kierownictwo sklepu raz w miesiącu też).
Pan lub pani, oczywiście w cywilnych ciuszkach, robi sobie normalne zakupy i gdzieś w wózku ukrywa towar, którego nie ma zamiaru wyłożyć na taśmę.
Jeżeli kasjer nie chce być wysmarowany w protokole, to musi dokładnie sprawdzić wózek, który generalnie powinien być pusty.
Nie dziwcie się, że czasami jakaś ostrożna lub doświadczona rozmową dyscyplinującą pani, poprosi o wyrzucenie dosłownie wszystkiego z Waszego wózka, gdyż ludzie pracujący dla ochrony tak kombinują, że aż głowa boli.
Jak pracowałem na sklepie, to miałem kilka tak kuriozalnych przypadków, że do dziś śmiać mi się chce na samą myśl o różnych skrytkach...

P.S. Wystarczą 3 dni wolnego i jest tyle stron do nadrabiania!? Nie ma szans, nie mam aż tyle czasu.
To chyba najszybciej rosnący wątek, jaki kiedykolwiek widziałem na jakimkolwiek forum!

Edytowane przez Mithrillek
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:12
Mithrillek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:17   #1060
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Oby nasze tyłki nie rosły po tych smakołykach z Biedronki tak szybko jak ten wątek
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:24   #1061
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mithrillek Pokaż wiadomość
Jak pracowałem na sklepie, to miałem kilka tak kuriozalnych przypadków, że do dziś śmiać mi się chce na samą myśl o różnych skrytkach...

P.S. Wystarczą 3 dni wolnego i jest tyle stron do nadrabiania!? Nie ma szans, nie mam aż tyle czasu.
To chyba najszybciej rosnący wątek, jaki kiedykolwiek widziałem na jakimkolwiek forum!

Opowiedz coś więcej.


A co do ilości postów - to nie tylko tutaj taki tłok jest. Ja często przeglądam wątek pielęgnacyjny dla kręconych włosów i tam w ciągu jednego wieczora potrafią nabić 4-5 stron postów.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 10:25   #1062
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anshe Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam czy te pudry Eveline są z serii Celebrities Beauty, bo jak tak...to bez namysłu kupuję, ten puder jest cudny, a mój lada chwila sie skończy
A czy te pudry mają jakis kolor jasny, z żołtymi pigmentami? dla bladziochów?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:31   #1063
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

w tym gąszczu postów mignęło mi, że będą pierogi ze szpinakiem,
mógłby ktoś mi napisać od kiedy będą? i czy będą te mrożone czy z lodówki?

pozdrawiam
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:31   #1064
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lunerin Pokaż wiadomość
Najlepsze! Ja strasznie rozczarowana jestem tym, że bywają tylko wlimitowanej edycji.
Ale kiedyś TŻ kupił STAR CHIPS CHENGA CHENGA i z jaką radością odkryłam, że mają identyczny smak jak grillowane warzywa! I są niedrogie, sporawa paczka ok. 3.2.
Powiększoną czcionka, bo widzę, że dużo fanek "warzywów" jest a taki tu ruch, że szkoda by się o tym nie dowiedziały Na pokuszenie w czasie diety

Ostatnio mi bardzo posmakowała limitowanka o smaku orientalnym.
A tak to nieustanie, któryś z kolei rok z nadzieją czekam na powrót rewelacyjnych ketchupowych...

A ta ogólniej, to dzisiaj byłam w nowo ustawionej Biedronce i to wyprzedażowej (do Gdańszczanek -na Hallera ) i się zakochałam! Jak światowo Rewelacja, Przejrzyście, schludnie, bardziej intuicyjny układ, pieczywo blisko kas. Czekam, aż w mojej, na Noskowskiego zmienią Ale nie widziałam tam tych nowych past, a chciałam spróbowac z Mozarellą. Bo w "mojej" kupowałam już moją uwielbioną z pomidorami, a chciałam spróbować innej i klops.

No i jak już o chipsach: zielone tasty wylądowały w koszyku, na film na wieczór

Crunchips chakalaka też smakuja identycznie ten sam producent o ile się nie mylę, dawno sprawdzalam więc mogę coś pokręcić

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Laski, a ja niedawno zakupiłam nowe masło Isany w Rossmannie, 200 gram za 4.49 i jestem zakochana
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...i-i-mleko.html
Pachnie mrrrr do zjedzenia, a nawilża jeszcze lepiej niż pachnie, więc niestety babaj masełkom z Biedronki któe tak bezczelnie podrożały w tej gazetce
to był off top

A teraz wracając do Biedry, ja niestety (albo stety) nie dołączam do KBO,, juz i tak mi się drą żem za chuda. Za to dołącząm to klubu miłośników chipsików w Biedry Uwielbiam i te wspomniane szynka z serem, w ogóle grubo krojone lubię mrr. Ale też zajadać lubię chrupki bekonowe (choć ostatnio za twarde były hm ) i orzechowe
no i te rzucane sezonowo smaki, na czele z grillowanymi warzywami mniam
Jutro właśnie zakupie któres bo goście się schodzą, będa w sam raz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


Proszę
hehe też i racja, i tak wydamy i tak
A patelenki z Biedronki mam jeszcze dwie, z powłoką teflonową i są najlepsiejsze na świecie
przypadkiem wdepnęłam wczoraj na wątek rosmanowy i wlasnie wpadlo mi w oko to maslo.. muszę kupić
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:32   #1065
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
te żele micelarne z gazetki to te co tak kiedyś wychwalałyście??
tak, one są na stałe, nie wiem czy w ramach gazetki zeszli coś z ceny, chyba nie- ewentualnie 50gr. Mi się kończy mój micel więc pewnie kupię.

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
No u mnie nie było tego cuda...skończyło się na chipsach
Top Chips Tasty o smaku sera i szynki
Karbowane chipsy, miękkie, nie czuć tłuszczu, świeże i uwaga..prawdziwy smak sera i szynki..no pyszniutkie
Cena: nie wiem, szwagier płacił ale chyba coś ok 2,29zł
o tak ser szynka ze stałej oferty to moje ulubione

Cytat:
Napisane przez natalcia87 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedźcie gdzie u was leżą te pasty smakowe, ja szukałam w swoich 2 biedronkach i nigdzie ich nie widziałam, tylko te stare co są zawsze, ślepa jestem czy co ??
u mnie leżały koło tych past, które sa na stałe. W innej biedrze za to nie było ich wcale.

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o zielona cebulke? tez dobre to prawda
Witaj w klubie z tym odchudzaniem

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



Ja bym zjadla grillowane warzywa
właśnie wciągam w pracy paczkę chipsów o smaku grillowanych warzyw. O dziwo kupiłam je u siebie jakoś tydzień temu. I są REWELACYJNE jutro moze podskoczę do biedry i sprawdzę czy jeszcze są i zrobię zapasik mimo ze teoretycznie od poniedziałku przechodzę na dietę no ale na chwile słabości będą... albo jak goście wpadną..

Cytat:
Napisane przez natalcia87 Pokaż wiadomość
u mnie te grillowane warzywa stoją normalnie na regale obok innych paczek chipsów, są cały czas dostępne
oby u mnie zostały

Cytat:
Napisane przez Mithrillek Pokaż wiadomość
Firma ochroniarska, która "obsługuje" Biedronkę ma obowiązek robić tzw. "zakupy kontrolowane" (i nie tylko ochrona, ale kierownictwo sklepu raz w miesiącu też).
Pan lub pani, oczywiście w cywilnych ciuszkach, robi sobie normalne zakupy i gdzieś w wózku ukrywa towar, którego nie ma zamiaru wyłożyć na taśmę.
Jeżeli kasjer nie chce być wysmarowany w protokole, to musi dokładnie sprawdzić wózek, który generalnie powinien być pusty.
Nie dziwcie się, że czasami jakaś ostrożna lub doświadczona rozmową dyscyplinującą pani, poprosi o wyrzucenie dosłownie wszystkiego z Waszego wózka, gdyż ludzie pracujący dla ochrony tak kombinują, że aż głowa boli.
Jak pracowałem na sklepie, to miałem kilka tak kuriozalnych przypadków, że do dziś śmiać mi się chce na samą myśl o różnych skrytkach...

P.S. Wystarczą 3 dni wolnego i jest tyle stron do nadrabiania!? Nie ma szans, nie mam aż tyle czasu.
To chyba najszybciej rosnący wątek, jaki kiedykolwiek widziałem na jakimkolwiek forum!
pogrzało nas totalnie na tym forum, ja nadrabiałam dziś 6 stron a przecież wczoraj ok 16 jeszcze siedziałam na wizażu.

co do tych "cichych klientów" to niedawno zostałam poproszona o bycie takim w kauflandzie dano mi koszyk z produktami, miałam z nim podjechać do kasy i w razie pytan odpowiedać "tak to też chcę kupić". Okazało się że np w gazecie była inna gazeta, w pudełku z żarówką schowane było pudełko zszywek. COś tam jeszcze innego niby chciałam podwędzić. Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać jak kasjerka sprrawdzała te produkty, wyciągała przemycane przez mnie rzeczy a za mna kolejka wpatrzonych we mnie ludzi na szczęscie po skonczonych zakupach podszedl kierownik i wyjaśnił głośno że to tylko taka akcja była a ja w rzeczywistości nie jestem kleptomanką

dziewczyny.. mam propozycję.. gonimy z tym wątkiem tak że szok. ja czytam wszystko (i o biedrze, i multum ciekawych off topów- bo zazwyczaj są w nich przydatne informacje) ale proponuje żeby treść off topową pisać na szaro. Ułatwi to czytanie wątku osobom które chcą czytać tylko stricte na temat biedry. Ciężko nadrobić zaległości z jednego dnia a co dopiero jak ktoś ma dłuższą przerwę od wizażu starajmy się pisać off topy na szaro ok?
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:34   #1066
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

dziewczyny czy są jeszcze w jakiejs warszawskiej biedronie sosy blue dragon?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:35   #1067
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Crunchips chakalaka też smakuja identycznie ten sam producent o ile się nie mylę, dawno sprawdzalam więc mogę coś pokręcić



przypadkiem wdepnęłam wczoraj na wątek rosmanowy i wlasnie wpadlo mi w oko to maslo.. muszę kupić
zapomniałąm napisać ze ja też zaraz wyskakuję z pracy po to masło do rossmana a portfel coraz chudszy
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:40   #1068
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
dziewczyny czy są jeszcze w jakiejs warszawskiej biedronie sosy blue dragon?
Ja co prawda nie z Wawy, ale u mnie tych sosów juz nie ma. Widziałam je za to w Kauflandzie.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość

właśnie wciągam w pracy paczkę chipsów o smaku grillowanych warzyw. O dziwo kupiłam je u siebie jakoś tydzień temu. I są REWELACYJNE jutro moze podskoczę do biedry i sprawdzę czy jeszcze są i zrobię zapasik mimo ze teoretycznie od poniedziałku przechodzę na dietę no ale na chwile słabości będą... albo jak goście wpadną..

co do tych "cichych klientów" to niedawno zostałam poproszona o bycie takim w kauflandzie dano mi koszyk z produktami, miałam z nim podjechać do kasy i w razie pytan odpowiedać "tak to też chcę kupić". Okazało się że np w gazecie była inna gazeta, w pudełku z żarówką schowane było pudełko zszywek. COś tam jeszcze innego niby chciałam podwędzić. Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać jak kasjerka sprrawdzała te produkty, wyciągała przemycane przez mnie rzeczy a za mna kolejka wpatrzonych we mnie ludzi na szczęscie po skonczonych zakupach podszedl kierownik i wyjaśnił głośno że to tylko taka akcja była a ja w rzeczywistości nie jestem kleptomanką

dziewczyny.. mam propozycję.. gonimy z tym wątkiem tak że szok. ja czytam wszystko (i o biedrze, i multum ciekawych off topów- bo zazwyczaj są w nich przydatne informacje) ale proponuje żeby treść off topową pisać na szaro. Ułatwi to czytanie wątku osobom które chcą czytać tylko stricte na temat biedry. Ciężko nadrobić zaległości z jednego dnia a co dopiero jak ktoś ma dłuższą przerwę od wizażu starajmy się pisać off topy na szaro ok?
haha dobre z tym Kauflandem
Pomysł pisania na szaro dobry, ciekawe tlyko czy będę pamietać
Identycznie kupuje chipsy, teraz to nie, ale przeciez może przy gościach, a może przed okresem, a może będzie chandra itd

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Crunchips chakalaka też smakuja identycznie ten sam producent o ile się nie mylę, dawno sprawdzalam więc mogę coś pokręcić



przypadkiem wdepnęłam wczoraj na wątek rosmanowy i wlasnie wpadlo mi w oko to maslo.. muszę kupić
Warto brać, za tę cenę idealne masełko

Test pisania na szaro
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:56   #1069
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
Gdzie tutaj zauwazylas jakas bulwersacje ????
Wyobrazasz sobie cały wozek wod 5L ktore trzeba wylozyc na tasme bo nie mozna skasowac z 1 sztuki ??

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------



U mnie wczoraj byl po 3.99 albo 2.99..... nie pamietam dokladnie

Dziękuję bardzo za odp Tak czy siak to i tak dobra cena więc zaiwestuje z pewnością

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
u mnie szynka jest cały czas, tylko chyba wędzona

O te właśnie mi chodzi wypisz wymaluj smakują jak bekonowe Lays'y dla mnie pycha lech póki co nie wskazane
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 10:58   #1070
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
w tym gąszczu postów mignęło mi, że będą pierogi ze szpinakiem,
mógłby ktoś mi napisać od kiedy będą? i czy będą te mrożone czy z lodówki?

pozdrawiam
no wlasnie ktos o nich wspomnial i tez pytalam jakie to beda czy np z jedrusia czy z virtu no ale odp juz nie bylo a jestem ciekawa
Mysle,ze raczej z lodowki mrozone byly tylko raz i to takie mini pierozki o ile dobrze pamietam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:04   #1071
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no wlasnie ktos o nich wspomnial i tez pytalam jakie to beda czy np z jedrusia czy z virtu no ale odp juz nie bylo a jestem ciekawa
Mysle,ze raczej z lodowki mrozone byly tylko raz i to takie mini pierozki o ile dobrze pamietam
mam nadzieję, że ktoś zorientowany się wypowie.

+ pozdrawiam Dąbrowiankę
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:09   #1072
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
U Ciebie jest ta pieczona szynka na stale? a dlaczego u mnie nie ma
Im nas wiecej w KBO tym lepiej bo bedziemy sie wspolnie wspierac zeby wytrwac Ja niestety tez musialam im teraz powiedziec NIE ale daje rade
u mnie w kilku biedronkach do ktorych chodzę też jest na stałe. ale wędzona nie pieczona uwielbiam ten smak więc kupuję od czasu do czasu i nie zdarzyło mi się ze go nie ma :P
ja do waszego klubu nie dołącze wręcz chciałabym przytyc ze 3 kg:P, ale co bym nie jadła jest to nieosiągalne
QUOTE=Gofrzyca;32531534]ja tak miałam całe życie, ale kurka wodna jakieś 2 lata temu zaczęło mi przybywać tu i ówdzie, i z wagi 42 doszłam do prawie 52 i mi cholera zaczyna przeszkadzać to [/QUOTE]
przecież to super waga 42 to szkielet nie dziewczyna :P
Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
a buuu, u mnie juz dawno nie widziałam
oby przybyło i rozeszło się równomiernie, bo mi wszystko w brzuch, boczki i biodra poszło i wylewa mi się toto ze spodni
jeju jak ważąc 52 kilo może ci się coś wylewać ?:P no chyba że masz 140 cm wzrostu:P też waże 52 kg przy wzroscie 168 i naprawdę chciałabym przytyć ....



żeby już tak nie offtopować to własnie wcinam pyszne paluszki rybne z biedrony <mniam >
chcialam kupic wczoraj szarlotke o której wspominaliście, ale nie bylo...byly tylko babki cytrynowe i jakas graciella truskawkowa, którą kupiłam 400 g za 4.89 czy jakoś tak nawet dobra, ale też traktuje ją jako większą drożdzówkę nie ciasto :d

Edytowane przez sowaaaaa
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:22 Powód: szarość :D
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:09   #1073
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no wlasnie ktos o nich wspomnial i tez pytalam jakie to beda czy np z jedrusia czy z virtu no ale odp juz nie bylo a jestem ciekawa
Mysle,ze raczej z lodowki mrozone byly tylko raz i to takie mini pierozki o ile dobrze pamietam
po tych mini pierozkach bylo mi niedobrze.. moze to przez ten sos co byl dolączony?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:19   #1074
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
po tych mini pierozkach bylo mi niedobrze.. moze to przez ten sos co byl dolączony?
oj mnie tez nie przypadly do gustu
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:28   #1075
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Dziewczyny, ten serek pleśniowy (naturalny) w Biedronce jest smaczny? Moim ulubionym jest Turek, ale Biedronka go nie prowadzi.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:28   #1076
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
(...)

Warto brać, za tę cenę idealne masełko

Test pisania na szaro
ja się zabiję poleciałam do rossmana specjalnie po to masło, bo myślę sobie "4,50zł WARTO, a przecież mimo wielu innych wydatków nie zbankrutuję od tego jednego masełka". Nie przewidziałam, że zobaczę komplet 3 par przepięknych koloczyków za ponad 20zł... zapłaciłam kartą, żeby mniej bolało
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:31   #1077
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
ja się zabiję poleciałam do rossmana specjalnie po to masło, bo myślę sobie "4,50zł WARTO, a przecież mimo wielu innych wydatków nie zbankrutuję od tego jednego masełka". Nie przewidziałam, że zobaczę komplet 3 par przepięknych koloczyków za ponad 20zł... zapłaciłam kartą, żeby mniej bolało

byłam wczoraj ale u mnie tych masełek nie było.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:32   #1078
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość

jeju jak ważąc 52 kilo może ci się coś wylewać ?:P no chyba że masz 140 cm wzrostu:P też waże 52 kg przy wzroscie 168 i naprawdę chciałabym przytyć ....[/COLOR]

uwierz mi na słowo, wszystko poszło mi w brzuch, boczki i uda, całe 9 kg Ja mam trochę mniej bo 160.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:34   #1079
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że ktoś zorientowany się wypowie.

+ pozdrawiam Dąbrowiankę
no tez licze, ze ktos nam odpowie

to kolezanka tez z Dąbrowy?
Pozdrawiam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:37   #1080
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
ja się zabiję poleciałam do rossmana specjalnie po to masło, bo myślę sobie "4,50zł WARTO, a przecież mimo wielu innych wydatków nie zbankrutuję od tego jednego masełka". Nie przewidziałam, że zobaczę komplet 3 par przepięknych koloczyków za ponad 20zł... zapłaciłam kartą, żeby mniej bolało
haha uroki zakupów
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.